Van képem hozzá

Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2023. április 4. 14:20

További szép napot mindenkinek!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 4. 15:29

Sziasztok!Éva örülök,hogy jelentkeztél, köszönöm szépen a figyelemfelhívást.
Spoiler: mutasd
Tegnap nem akartam írni,mert olyan állapotban voltam,hogy azt hittem ,ott halok meg.A párom dührohamot kapott egy kis dolog miatt.Dobálta a székeket,mert kértem legyen szíves csavarja be a széklábakat, gyenge a törött kezem.Nem az a baj,hogy megkértem,csak éppen nézett valamit.Bármikor megcsinálhatta volna,de ő mérges lett.A látványtól,hogy röpködnek a székek,döng a padlón,az állatok megijedtek,a szomszédok hallották,elkapott valami,talán nagyon elegem lett és örülten üvölteni kezdtem rá.Utálom a bunkó viselkedést,a cirkuszokat.Kikészültem és remegni kezdtem.Nagy nehezen hagyta abba.Nem hajlandó diétázni,nem eszi meg ,amit főzök.Csak hideget akar enni.Szóval FAFEJ,kezelhetetlen.

Hű,de sok szép kép van.JUHHHÉ!!!!!! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 4. 15:49

Kép
Katának.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 4. 15:51

A narancsos képemből:
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 4. 16:01

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 4. 16:02

Most gyorsan kitakarítom a hűtőt,s azután jövök olvasni. :) Paggy
Rita!Lilyke nagylányos a sötét szemüvegben,benne van minden:a habitusa is.
Ezt nézd meg Rita:
https://garden.desigusxpro.com/hu/tsvet ... -vidy.html ! :) :) :)
Jópofa a festménye Lilykének.Nem is festmény,hanem "dombormű". :) :) :)
Kíváncsi lennék a vödrös növénytermesztésre!Ha pld.az eper mag,akkor nagy esélye van,hogy nem sikerül.Megmutatom mekkora az én eperkém:
Kép
Persze a többinél /paradicsom,paprika.../el tudom képzelni,SŐT, CSAK OKOSKODOM,mert most kezdtem magról termeszteni epret.
Aranyos a nyuszis ugrokötél.Ott kuksolnak az ikernyuszik a kötél 2 oldalán. :) :))
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 4. 17:57

Kata!Még nem hozták meg a hűtőt.Talán holnap.Köszönöm szépen a fotóidat. A pixizzel ismét kipróbáltam.Láttad?Szépek a felhők !!!
Rita!Klassz ötlet a gyerekek húsvéti kalapja.Jó lenne látni a felnőtt,elegáns hölgyeket kalapban.Bár nem hordanám,de szívesen nézem.Lilyke kalapkája jól sikerült.Ő díszítette fel?
Éva!Vigyázz a lábadra!Hogy állsz a súlyoddal?A barátom lefogyott 20 kg-t és már újra járóképes.Nekem is ezt kell.A sok üléstől megrövidülnek a láb hátsó izmai és már alig tud az ember járni.Nyújtani és mászkálni kell./Mondom én :)) /Jó egészséget kívánok!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. április 4. 19:18

Sziasztok Lányok és Elthan!
De örülök Éva, hogy jelentkeztél. Sok minden folyik nálad is. és igazad van, jó lenne ha más is tanulna vagy merne lépni
a mások tapasztalása által.
Nagyon élveztem a videókat, a könyvajánlót, ráadásul most éppen majd egy ezressel olcsóbban meg is lehet rendelni.
A virágos videót is nagyon élveztem, látszik milyen régen merültem el ezen a területen, halványlila gőzöm sem volt a sokszínűségről és nagyságról.
A képmixek is csodásak!
Paggy, jut eszembe, állíttasd be a helyére a hűtőt, vagy kérj a szomszédból segítséget. Ja és nehogy azonnal bekapcsold.
Olvasd el mit ír, mennyit idő múlva lehet bekapcsolni. az enyémet 8 óra múlva mertem anno bekapcsolni.

Azért nem kell olyan sokat mint pl a tv esetében, ha hidegről van meleg lakásba behozva, ott is idő míg felveszi minden része a lakás hőmérsékletét.
Szép estét mindenkinek!
Samunál is nagyon kellene már allergia vizsgálat...
Jó éjszakát mindenkinek! :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 5. 20:29

SZIASZTOK LÁNYOK!MA EGY KÉRDÉSSEL kezdem /MIKÖZBEN AZ ÖREG CICÁM ITT ÜL A NYAKAMBAN/
Kép
a KÉRDÉS:
iSMERITEK-E AZT A KIFEJEZÉST,HOGY DIGITÁLIS NOMÁD?
No nem saját gondolat,hanem mosogatás közben /és nem csak akkor/hallgattam a rádiót,ahol egy vállalkozó nő mesélt az életéről.Most utána nézek,mert érdekes volt és felteszem,amit találtam.Kb 1 óra alatt ,ennyi időm van,csak jutok valamire!Üdv,addig is!!! :-h :flower1:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 5. 20:36

Kezdjük!!!
1/
A digitális nomádok gyakorlatilag azok, akiknek a laptop a munkahelyük és az internet segítségével bárhol tudnak dolgozni, akár egy nagyvárosban, akár a tengerparton. Életmódjuk révén huzamosabb ideig élhetnek különböző országokban, de akár folyamatosan utazgathatnak is.
2/
https://sokszinuvidek.24.hu/eletmod/202 ... ka-utazas/
Részlet:
Ez a jó az életformában, hogy némi tervezéssel szabadnak érezhetjük magunkat, majd pedig, ha úgy gondoljuk, visszatérhetünk a „régi” életünkhöz vagy választhatunk egy szinte teljesen újat.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 5. 20:43

ÚR ISTEN,a cikk olvasása után ezt a CSODÁT TALÁLTAM....!!!!!!
https://sokszinuvidek.24.hu/kertunk-por ... uris-rita/ :ymdaydream: :ymdaydream: :ymdaydream:
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 5. 20:50

MAJD EZT:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 5. 20:56

VISSZA AZ EREDETI KÉRDÉSHEZ!!!
DIGITÁLIS NOMÁD ÉLETFORMA...https://www.vg.hu/vilaggazdasag-magyar- ... o-budapest
Részlet:
Ez a fajta életforma most rendkívül trendi a fiatalok körében, nem véletlen, hogy több országban már külön marketing épül köré, ami felhajtja a keresletet. A digitális nomádok jövedelme ugyanis magas, sok pénzt költenek, többet, mint az idős amerikai turisták. Budapest és környéke számára remek lehetőség a fogyasztás emelésére, itt megfelelő számukra az ár-érték arány, az élhetőség, a biztonság
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 5. 21:00

Bár ,azt gondolom,talán minket már nem érint,DE GONDOLATBAN PRÓBÁLJUK MEG,HOGY MI KÉNE AHHOZ?HOGY ÍGY ÉLJÜNK!
https://kiiky.com/hu/how-to-become-a-digital-nomad/
Részlet:
Mielőtt nekivágna az utazásnak, el kell döntenie, hogy vágyik-e arra, hogy digitális nomáddá váljon, és hogy ez megfelel-e céljainak és érdeklődési körének. Létfontosságú annak felismerése, hogy digitális nomádként olyan problémákat okoz, mint a kényelmetlenség, a magány és a komfortzónán kívülre jutás.

Ezek csupán rövid távú kihívások, és ha valóban digitális nomádként élni akarsz, akkor leküzdöd őket, és még jobban megszereted az életmódodat.
Újabb részlet:
:o) A digitális nomád állások típusai
Csak fel kell ismernie szenvedélyét és tehetségét, mert számos foglalkozás különböző készségeket kínál.

A legkeresettebb digitális nomád karrierek közé tartozik:

webfejlesztő
grafikus
Bitcoin befektető
Virtuális asszisztens
online edző
Az e-kereskedelem menedzsere
tartalom létrehozója
....Ebből nekem az utóbbi tetszik/tartalom létrhozója/
+1 részlet:
Hogyan legyél digitális nomád 2023-ban | Teljes lépés útmutató
December 8, 2022 by győzelem

Képzelje el, hogy szabadon megválaszthatja életmódját, és lehetősége van arra, hogy néhány havonta más országban ébredjen. Ahogy nő a távmunka iránti kereslet, egyre többen teszik fel a kérdést, hogyan lehet digitális nomád.




A digitális nomád életmódot övező felhajtás mellett az emberek tudni akarják, hogyan kapcsolódjanak be.



Mit remélsz a helyfüggetlen életmódtól? :ymparty: Szeretne múzeumokat látogatni, új éttermeket kipróbálni és új városokat felfedezni? :ymparty: Vagy inkább a gondtalan trópusi életmódot választja, ahol minden napot a napon tölthet?

Digitális nomádként számos életstílust élhetsz, például :ymparty: néhány hónapig pihenhetsz egy trópusi paradicsomban, mielőtt a következő néhány hónapban végigsétálsz egy nyüzsgő városban.

Megalkothatod a választott életet. ...............
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 5. 21:12

Nagyon sok minden kellene,hogy én meg merjem/meg mertem volna/próbálni.BÁR,egy jóbaráttal karöltve ..TALÁN!!!! :-??
Ti?????
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 5. 21:20

benéztem a We Love Budapest blogba és ott találtam egy cikket,az előbbi témát folytatva:
https://welovebudapest.com/cikk/2023/4/ ... a-time-out

A rangsor:Budapest is a legbiztonságosabb városok között van, amit egyedül utazó nőknek ajánlanak

Here are the top 30 safest cities for solo female travellers in the world:

Reykjavik, Iceland
San Juan, Puerto Rico
Budapest, Hungary
Singapore
Madrid, Spain
Toronto, Canada
Boston, USA
Munich, Germany
Dublin, Ireland
Berlin, Germany
San Diego, USA
London, UK
Oahu/Honolulu, Hawaii
Tokyo, Japan
Hong Kong
Vienna, Austria
Doha, Qatar
Barcelona, Spain
Washington, DC, USA
Amsterdam, Netherlands
Seattle, USA
Orlando, USA
Houston, USA
New York, USA
Los Angeles, USA
Chicago, USA
San Francisco, USA
Kuala Lumpur, Malaysia
Prague, Czech Republic
Las Vegas, USA
Did you read about the best and worst tourist attractions in the world?

Stay in the loop: sign up to our free Time Out Travel newsletter for the latest travel news and the best stuff happening across the world.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 5. 21:23

Kedves Lányok!Leragad a szemem,hajnalban keltem.Szép estét és álmokat!Paggy
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. április 6. 7:43

Sziasztok Lányok és Elthan!
Szép reggelt, mindenkinek! Paggy, jót vigyorogtam a nomád életmód ilyetén megélésén! Tudom sokan vannak akik így keresik a kenyerüket, de ma már semmi sem olyan mint egy évvel ezelőtt, pláne hogy mi lóg a levegőben.
De aki egészséges, és tele van mobilitással, és lehetőségekkel, szerintem érdemes megpróbálnia, haza , ha marad lehetősége mindig hazalehet jönni!
Én mindenesetre csak csodálni tudom azokat az embereket, akik tudnak élni az ilyen lehetőségekkel.

A többit később hallgatom illetve nézem meg, mert egy csomó telefon stb vár rám!
Kellemes Húsvéti készülődést.! S Várom a hűtő érkezését, s hogy hogy tetszik! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Közben Samu idejött, így gyorsan megnéztük a hintázó pipiket! :)) :)) :)) :)) :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 6. 8:48

Nem normalis a parom.Bazi nagy hutot vett.Nem latom a tetejet.Sirni tudnek a meregtol.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 6. 8:54

Ronda, oriasi, femkulseju es megcsip muszalas pulcsiban.Brrrr!Ul elotte es csodalja. :((
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 6. 13:47

Lanyok!Megbekeltem a hutovel.Foleg azert , mert most jovok a szetetett unokamtol \:D/
Végre 3 órát együtt lehettem az unokámmal.
Minden rendben,nagyon fáradt vagyok.Szép estét!Paggy
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. április 6. 20:34

Szép estét mindenkinek! Paggy, megnevettettél! Majd írd le légyszíves milyen márka stb.
De ahogy elképzelem a párodat a maga megelégedettségével.... =)) =)) =)) =)) =)) .
De majd meglátod milyen jó is lesz hogy mindennek lesz helye. Tudod a jót is szokni kell. :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. április 6. 21:15

Sziasztok!

Holnap ebéd után jövök.
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Hesu » 2023. április 6. 23:55

Hali :littlehearth: !
Előre is Kellemes Húsvéti Ünnepeket és jó egészséget kívánok Mindenkinek :littlehearth: !
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 7. 1:02


Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 58 vendég