Van képem hozzá

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. július 4. 23:41

De jo, de jo!!!! :) :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. július 5. 6:20

Sziasztok Lányok és Elthan.!
Jó korán megébredtem, de a derekam egyből emlékeztetett rá hogy fájdalomcsillapító!
Tejeskávéval bevettem, meg a savkötővel. Itt dekkolom korán reggel az időt, hogy 7 kor már a háziorvossal, pontosabban az asszisztensel beszéljek. Samu még alszik! De már volt fent, mert égett a villany mikor felébredtem.
Remélem mindenkinek jól telt az éjszaka.

végtelen aranyosak voltak a belső sürgősségin Samuellel, végig nagyon jól viselte Samu is a helyzetet, de amint kimondták hogy hazamehetünk, 1o lóval sem lehetett volna visszatartani! :D
Bár busszal akart menni, de persze taxival mentünk haza, mert előtte oda kellett ugrani a háziorvoshoz.
Ma lágytojás lesz a reggeli. :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 5. 7:15

Sziasztok!

Kata, remélem, az este és az éjszaka nyugodtan telt nálatok! Samu és te is jól vagytok!

Nem gondoltam volna, hogy buszról fotóztad azt a két utolsó felhős és felhős-kandeláberes képet. Olyan volt, mintha
egy magas épületről lett volna fotózva. Most is megnéztem őket. Fantasztikus fotók!

Igaza van Paggynak, biztos, hogy Samut a meleg mellett az otthona biztonságának és szeretett édesanyjának az elveszítése
is megviselhette. Most már jó helyen és jó kezekben van, hála istennek! :littlehearth:

Nagyon örülök, hogy jó élményekkel tértetek haza a sürgősségiről. Van még remény, nincs minden veszve az egészségügyben
sem. Remélem a derekad egyre jobban "viselkedik". Szükség van rá, úgyhogy gyorsan gyógyuljon meg!

Te tényleg nagyon sok mindenbe belekóstoltál! Még az evezés is! Mondjuk egyszer én is kajakoztam a Tisza egyik holtágán.
Továbbképzésen voltam ott három kolléganőmmel. Környezetvédelmi témájú volt, és egy kis kajakozást is beiktattak a mi
szórakoztatásunkra. #:-s 8-| Csak be- és kiszállni volt keserves, de a vízen nagyon jó volt lenni vele.

Paggy, Lukács Béla az itthoni fiam nagy kedvence. Mostanában kapott rá ő is. A magyar nyelv eredetéről szóló vidijébe
bele fogok majd hallgatni.

Lehet, hogy a múltból eredezik, az a "hagyomány", hogy eleve utálni kell a menynek az anyóst, az anyósnak meg a menyet?
Ez most ugrott be, hogy beszélünk róla. Mert egyébként soha nem értettem ezt az ellentétet. Én el is határoztam, hogy
ha lesz egy anyósom, én azt nagyon fogom szeretni, és így is lett. Kölcsönösen nagyon szerettük egymást. Anyám helyett
anyám is volt. Sokat köszönhetek neki, és drága apósomnak is.

Egyáltalán nem haragszom a fogadalmad miatt! A kínai sorik se jók mind, csak legalább nem durvák. A koreai sorozatoktól
se csak a durvaság tántorított el, hanem a vad plasztikázás is. Nem szerettem (igazából nem bírtam) nézni, az egyre
inkább eltorzult arcukat. Biztosan volt még más is, de ez a kettő tuti, hogy ludas az elfordulásomban.
Kezdetben én se tudtam levenni a szemem a koreai alkotásokról, el se tudtam képzelni, hogy ez valaha előfordulhat. De a
legjobb dolog volt nyitni, mert így rengeteg más ázsiai ország életébe tekinthettem be. A végén annyira hobbim lett a
"nyitogatás", hogy egyre vadabbul kutattam különleges ázsiai országok és alkotásaik után. Amikor megtaláltam a bhutáni
filmemet, és rájöttem, hogy én vagyok itthon az első, aki bhutáni filmet magyarul feliratoz, ráadásul az az első bhutáni film,
az nagy büszkeséggel töltött el.

Ha még nem láttad, ajánlok neked egy koreai filmet, amiben egy olyan embert mutatnak be, akitől nagyon távol állt az erőszak.
Ilyen is van. Sajnos nem sokan nézték meg, pedig aki látja, biztos, hogy jobb emberré válik tőle. Dokumentumfilm egy csodálatos
koreai emberről. Igazából a "csodálatos" jelző kevés a jellemzéséhez, a "szent" jobban leírja őt.
Kérlek, ha megnéznéd, ne olvasd el a hsz.-kat, mert spoileresek, és ennél a filmnél nagyon sokat ront az élményen, és nincs akkora
katarzis, ha előre tudjuk, mi fog történni. Online is nézhető. (Természetesen nem kötelező megnézni. :) )

https://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=24&t=166

A Tisza-tó sokkal olcsóbb, mint a Balaton, és azt szeretem benne a legjobban, hogy még "romlatlan". Nincsenek hatalmas
lebetonozott placcok, szállodák, erőszakosan területet foglalók, nyomulók, beépítők. Minden annyira zöld és természetes.
A vízfelület más, mint a Balatonon. Itt több sziget, nádaslabirintus, holtág szabdalja a vizet. Van olyan rész, ahová nem is
lehet vezető nélkül bemenni, mert védett madárrezervátum van ott. A gyerekeim úgy élvezik a vizet, mint én régen. Ma már
nem szoktam fürödni. Nincs rá késztetésem egy ideje.
Az átlagos mélysége nem sok egyébként.

A mesterséges intelligenciás videóról az egyik kedvenc filmem, az Ötödik elem jutott eszembe. Szegény Bruce Willis, de jó
volt ebben a filmben is.

Ildikó, ahogy az emailben is írtam, fogalmam sincs, hogy miért nem tudtál ide a "Van képem hozzá"-ba írni a belépésed után.
Remélem, most már nincs semmi akadály előtted. Az biztos, hogy nekem is sokszor kétszer kell elküldenem a hsz.-t, mert
kilökdös a rendszer, de másodszorra szokott sikerülni, csak el kell menteni az írnivalót.

Elthan, jobbulást kívánok! De jó lenne, ha ezzel a műtéttel véget érne ez a rossz sorozat!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 5. 7:26

Kata fotói:

De nagyon örülök, hogy sikerült eljutnotok a gyülekezetbe! Ki segített benne?
Samu is nagyon jól érezte magát, pedig úgy képzelem, hogy idegen helyen tartózkodóbb, mint otthon mondjuk.
Az a hölgy nagyon kedvesnek tűnik.
A könyveket ajándékba kaptátok, vagy ott vásároltad?
Mondom én, hogy a kék nagyon jól áll neked!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 5. 7:26

Kata fotói:

Egész régóta nem tudok felhőket fotózni. Vagy nincs az égen, vagy beborítja az egészet. Még jó, hogy a tieidet
nézhetem.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. július 5. 8:10

Na ezt a viccet, még jó hogy csak keveset írtam, mert a mentett írásom nem találom :)) :(( :))
Ott tartottam, hogy a hölgy egy tanárnő és a legkisebb fia sorra hozza az érmeket, most legutóbb Izraelben volt valamilyen olimpia.

Köszönöm a képeket, olyan jó viszont látni. A Tisza tó csodálatos környék, Zsolt Rábaszentmihálya is miniben ilyen volt, nagyon szerettünk oda lemenni beszélgetni sétálni. Már semmi sem köt oda sajnos.

A kajakozást nem próbáltam, ahhoz nem voltam túl jó úszó. Elméletben megy, de a gyakorlat persze hogy más!
Közben próbálok telefonálni, de kettő kivételével a többi még nem sikerült!

Még nem találtam ki mit legyen az ebéd, az biztos hogy gomba lesz, mert nem szeretném megint a szemetesben landoltatni.
Egy két fontos dolognak még utána kell járjak! :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
A bibliai könyvet ingyen kaptuk, a másikat meg megvettem. :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 5. 8:20

Néhány random fotó tőlem. Jártamban-keltemben kattintgatok a telefonommal. Mindegy, hogy mi a témája,
csak valamiért érdekes legyen számomra. Motiváló az is, ha olyat látok, amiről sejtem, hogy nektek is újdonság
lehet. Ilyeneket főleg Angliában szoktam fotózni (ünnepek, szokások).

Ez a kis zengőlégy szabályosan fürdött a virágporban. A valóságban a virág akkora, mint egy egy forintos.
Makro módban készült a kép.

Kép

Kép

Most, hogy virágzik, látom, hogy mennyi hársfa van Miskolcon. Azt is látom, hogy több fajtát is ültettek. A virágzási
idejük is más, és a virágok mennyisége is. Némelyiken roskadásig tele van virággal.

Kép

Kép

Kép

Szinte minden nap ezen az utcán megyek a belvárosba, így minden nap elgondolkodom rajta, hogy miért ültet valaki
egy hatalmas vadgesztenyefa mellé, ilyen közel, egy szintén hatalmasra növő diófát. A sárgabarack fa kellő távolságra
volt ültetve. Úgy kellett volna hagyni.

Kép

Miskolcon is lettek elektromos rollerek. Istenem mennyi mocskolódó, lehúzó, gúnyolódó hsz. volt emiatt az egyik
miskolci fb csoportban! Mondjuk minden új dolog bevezetésénél ez van. Biztosan nem csak miskolci sajátosság ez,
de mintha az emberek nem akarnának haladni a korral. Minden jó, úgy ahogy van sőt az a legjobb, ahogy évtizedekkel
ezelőtt, meg a múlt században volt. :-o 8-| x_x

Gondolom a városi tv-nek filmezik, ahogy valaki (szerintem önk.-i képviselő lehet) kipróbálja. Nem csak itt, több helyen
is látni a rollereket a városban. Eddig azt tapasztaltam, hogy a kijelölt helyekre teszik le őket.

Kép

Kép

Kép

Minden nap keresztül megyek a piacon hazafelé menet, és minden nap veszek egy almát, amit megeszek útközben.
Van egy falikút, amiből ivóvíz jön, ott szoktam megmosni őket.

Kép

Én csak egy cicát, a dagit akartam lefotózni, aztán kettő lett belőle. :))

Kép

Kép

Méhecske:

Kép

A legújabb szerzeményem. A távolból is tudom gyarapítani a gyűjteményemet, a lányom gondoskodik róla. :D

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. július 5. 11:04

Sziasztok! Rita, nagyon szeretem a miskolci életképeket. az alma gyönyörű, még én is megkívántam.!
Fenn van az ebéd, gomba készül. Tésztát fogok kifőzni mellé. A levesből még van egy evésre való.
Aranyos a kancsó repertoár, ez igazán kedves kis darab. :D
A hársfasor az abszolút kedvenc fáim egyike!!! gyönyörűek, köszönöm .
A méhecske és a kislégy, is nagyon aranyosak! Még nem találtam meg a makró módot a telefonomon..
Na ledölök egy kicsit, sokat voltam most fent. Nagyon korán felébredtem. :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
A filmet majd megnézem amit ajánlottál, mert hirtelenjében nem emlékszem rá!
Most témakörileg a gyermekekkel kapcsolatos sorozatokat keresem, pontosabban van nem egy ami abszolút kedvenc.
Oda vissza vagyok értük, remek párosítások vannak, s persze a gyerekek meg csúcs!
:movingflower: :littlehearth: :movingflower:
Megyek ellenőrizni a konyhát, aztán ledölök, pontosabban csak a lábamat nyújtom ki egy kicsit.

Megtaláltam a kocsi alatt bújó másik cicust, jót nevettem ,hogy hol keres hűvöset. :))
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 5. 11:41

Most jöttem haza, gyorsan írok, a többit később olvasom majd.

Kata, te még akkor láttad a filmet, amikor fordítottam. Neked is nagyon-nagyon tetszett. A film témájában a
második oldalon ott is van a hozzászólásod. Mondjuk annyira lélekemelő és lélektisztító ez a film, hogy időnként
nem árt újra megnézni. Ahányszor látjuk, annyiszor válunk egy kicsivel jobb emberekké.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. július 5. 12:33

:x :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

jók a videói :-bd :flower1: :littlehearth:
Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Elthan » 2023. július 5. 20:09

Sziasztok. tegnap és ma elfoglalt voltam. Ma pl. kormányablak, Személyi igazolványt csináltattam magamnak és Lilinek, illetve ügyfélkapus regisztrációt. Tegnap meg a fiam kocsijában olajat cseréltem + szűrőt, illetve a kerékpárokat mostam le, olajoztam. Összeállítottam a kerékpárszállítót, mert nem sokára megyünk a Vadosa tóhoz és ha lehet ott a természetben inkább kerékpározok. Csak a szállásig autózunk.
A discord nem fórum, inkább a fórum és a messenger keverékének mondanám. Ugyanúgy fel lehet építeni, mint egy fórumot, de képeket videót egyből fel lehet tenni, mint pl. a messengeren. Lehet rajta beszélgetni szóban, vagy videó chaten. A gyerekek a covid idején használták, mert a tanár amit otthon a számítógép ablakban felrakott, mutatta és magyarázta, meg tudta osztani az összes gyereknek és otthon látták.
Fiam a barátnőjével filmeket néztek a discordon közösen, mert a fiam nézte a netflixet itthon, megosztotta a képet és a barátnője Veszprémben meg a saját gépén nézte és közben beszégettek is a discordon keresztül. Most is csinálják. Facebookom, messengerem nincs, nem is volt.
Jók a fórumok, ez is, de valamiért, nem mindig tudom feltenni a képeket. Pedig voltunk Zánkán Erzsébet táborban, és Cseszneken, sok képet készítettünk.
Füge nekem nem ízlik, anyámnak van, szokott hozni, de nem mindig fogy el.
Nagyon sajnálom ami Samuval történt, Örülök, hogy már otthon van.
Derékfájásról annyit, hogy a feleségemnek 3 gerinc sérve van, műteni akarták, de nem engedte. Most már nagyjából rendben van Gyógytorna otthon reggel, este. Illetve valami kenőcsöt vett az állatpatikában a sportorvos javaslatára. Állatgyógyászatban használják, egyik legerősebb gyulladáscsökkentő. A sportolók is használják az ízületekre és gerincre. Ha jól emlékszem tehéntőgykrémnek hívják konyhanyelven, de megnézem mi a hivatalos neve. Nagyon erős mentolos, ha bekentem vele a derekát utána egyből kezet mostam, nehogy megfeledkezzek róla és a szememhez nyúljak.
Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Elthan » 2023. július 5. 20:15

Menthamax a neve.
Discordon van egy szerver Haori indította, koreai és japán sorozat ajánló a neve. Eleinte ment, ott volt közös filmnézés is, de mostanában nem nagyon működik. Haori nem ér rá.
Egyébként a japán barátaimmal is a discordon tartom a kapcsolatot.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. július 5. 20:26

Köszönöm Elthan a beszámolót és a kenőcs nevét is- néha mik derülnek ki!
Samum ma már sokkal jobban volt, illetve van, most pakolt be négy szelet bundáskenyeret. ilyen keskeny cipóból, nem egy kilós kenyérszelet.
Talán legközelebb sikerül a képfeltétel. Remélem jól sikerül a kirándulás. Igazán rátok fér egy kis kikapcsolódás.
várom majd azért a többi remélhetőleg örömteli beszámolókat is.
Nagyon aranyosak voltak velünk a SB.-en tényleg le a kalappal, hogy mennyire segítőkészek, még időpontot is kértek Samunak a z epilepsziára.
Szoboszlai doktor és az asszisztense is nagyon kedvesek mindig, 2o.ára van időpontunk, az tényleg csak pár nap.
De az SB doki nélkül nem biztos hogy ennyire hamar lett volna időpont, mert mindig nagyon feszes ott az ambulancia.
Jó éjszakát mindenkinek! :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth: i-)
Köszi Haorival is az infót! :ymhug: :-bd
Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Elthan » 2023. július 5. 20:30

Feleségem is hétfőn volt ügyeletes az sbo-n, illetve pénteken lesz megint. Holnap megyek vérvételre, hogy a gyógyszereket felírják. Háziorvos azt mondta, nem elég a 2 hónapja vett labor, mert a műtéthez más kell, mint neki. Utálom már a tűket, szikéket.
Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Elthan » 2023. július 5. 20:58

"Elthan, jobbulást kívánok! De jó lenne, ha ezzel a műtéttel véget érne ez a rossz sorozat!"
Köszönöm Rita. Hidd el én is szeretném, ha abba maradna. Nem egy álom, hogy szétvágnak és összeraknak. Utána majf fél év mire felépülök. Mert már gond nélkül mozgok, de nem emelhetek 5 kg.-nál nehezebbet, illetve napközben is nyilal a hasam. Feleségem azt mondta ezzekkel a műtétekkel idegileg tönkre teszem.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. július 6. 7:08

Sziasztok LÁnyok és Elthan! Szorítok, hogy minél előbb túl legyél az egész mizérián. :ymhug:
Mindenesetre biztos hogy mindenki érzelmileg is kiveszi a részét otthon a kálváriádból. De a szeretet mindent legyőz!
Ott vagytok egymásnak, így egy erős bástya a ti családotok!

Egyébként akartam kérdezni, hogy a hasfalat támogatod valami kötéssel? Ami nem akadályozza a mozgást, de támogatja az egész hasfal és derékrészt. Gondolkodom ilyenben, de mélyebben nem merültem még bele a témába.

Nekem a reus orvos adott linket gyógytornára, azt próbálom csinálni, ha nem is minden nap. viszont a
https://petz.gyor.hu/rehabilitacio/reha ... yakorlatok
amit tegnap kitettem dokinak a videóját az is elég érdekes. Viszont annyira fáj a térdem belülről ha netán mégis le kell térdelnem hogy sírva fakadok + mire fel tudok állni.!
De mivel mindennel magamra vagyok utalva, így csak leküzdőm ezeket dolgokat. Csak vannak amiket nem csinálok meg.
elhatároztam, ha mást nem zavar, akkor engem sem!

Na közben felébredt a csemetém.
Majd még írok.. :ymhug: :x :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. július 6. 8:32

https://gyogypiac.hu/spd/rhb_akupre_mat ... ras-matrac
ehhez mit szóltok? s nem is drága... :-bd
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2023. július 6. 11:38

Sziasztok Lánykák és Elthan!
Elthan, gyógyulást Neked!!
Csak benéztem, bekukkantottam és olvastam Kata matracáról.
Kata, a férjem belefutott a múltkor egy ilyenbe, hogy ne telefonáljon, e-mailt küldjön. Alig tudtuk utána levakarni az illetőt, meg a hangneme m8iatt átnyultam volna a telefonon keresztül és megszorongattam volna a nyakát.
Lényeg: olyan nincs, hogy valami mindent gyógyit, úgy hogy nem csinálsz semmit, mint pl. a biotron lámpánál. A másik, megnézted mit jelent a peptid hormon? Hát pl. akinek pajzsmirigy problémája van, nem biztos, hogy a T3-at és a T4-et kellene stimulálnia.
A többit már nem is sorolom.
Elég kicsi az egész. Ha valami fáj, a kiváltó okot kell megszüntetni. A fájdalom csökkentésére pl. térdnél vannak természetes fájdalomcsillapitók, ami a Te esetedben már nem hiszem, hogy segitene. Biotron lámpánál sárga szinnel kezeltem, mert nekem is ott fájt. Érdekes módon majdnem egyszerre a hugommal és anyuval. Na ilyen nincs. Nem túráztatom az agyam mitől is lehetne, mert értelme semmi.
Ebéd készités közben irok, rohannom kell, mert a szememmel megyek ellenőrzésre, igy azt már, hogy ki a gyártó nem kerestem meg.
Ha felmész a netre és beirod a nevét, kapsz sokkal olcsóbban is. Jó, pár ezer is számit.
Nem szabad mindennek bedőlni.
Mivel kicsi, igy szépen eltölthet az ember vele nem kevés időt, mig ezt is, meg azt is gyógyitgatja.
Akupresszúrás pontokat stimulál. felmerül bennem, mivel elég sűrűn vannak ezek a lapocskák benne, hogy mi van akkor, ha egy szemölcsöt stimulál a háton? Vagy sebet?
Na gyorsan csak ennyi jutott az eszembe.
Mennem kell, mert szokásomhoz hiven rohanok általában. Ezért is jelentkezem mostanában nagyon nagyon ritkán.
De szeretlek benneteket és jönnék én, csak estére olyan fáradt vagoyk, hogy ülve alszok el.
Most viszont nem birtam ki és gyorsan irtam.
Nálam a térd hátuljánál a fárjdalomr a amágnes nyáktömlő gyulladás program segitett, meg a biotron sárga szin.
Ha valakinek pl. viszeres a lába, arra sem merném rátenni ezt a matracot, amit kinéztél.
Lányok, mennem kell, puszi mindenkinek, vigyázzatok magatokra, nem vagytok elfelejtve!!
Szép napot mindenkinek!
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2023. július 6. 13:22

Próba
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2023. július 6. 13:23

Csak a próba megy el.
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2023. július 6. 13:23

Drága Lányok és Elthan.
Most csak pár sor, hogy sikerül-e elküldeni. Eddig is tudtam írni, csak éppen nem engedte elküldeni. Most is be vagyok jelentkezve, úgy írok.
Sajnos most annyira elfoglalt vagyok, sürü programom van . Itt is mindig olvastam, csak a válasz maradt magamban.
Paggy videói most tényleg érdekelnek, remélem meg tudom nézni.
Itt beköszöntött az esős "évszak".
Kata a kidőlt fát nem lehet pótolni, mert ilyen alma már nincs sehol, annyira régi. Két ága még megvan.
Na nézzük megy, vagy nem.
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2023. július 6. 13:31

Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2023. július 6. 13:32

Ezek csak mind próbák.
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2023. július 6. 13:34

Kép

Másodszorra a kép.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. július 6. 13:53

Sziasztok LÁnyok Elthan! Elmentünk a pelenkáért meg bevásároltunk, mire hazaértünk, már majdnem 3-an hoztuk fel Samut a lépcsőn.! MÁr megint! De most jól van, csak a pulzus magasabb.
Megkaptam a határozatot, nem vagyok jogosult semmiféle nyugdíjra, mert nincsenek meg az éveim.
és ha akarnék dolgoznom kellene meg az összes elmaradt járadékot befizetni! egyék meg4

Köszönöm Ági hogy írtál, ezek szerint tényleg nem mind arany ami fénylik. Ennél már jobb ha elmegy az ember alkalmanként egy egy talpmasszázra.

Kicsit kibillentem a lelki nyugalmamból, remélem apu még a porában is forgolódik, hogy hogyan kiszúrt velem.

szerencsére a járadékot kapom, meg az özvegyi nyugdíjat, különben nem is tudom mi lenne velünk.
Ildikó, csodásak a feltett képek, ha nem lett volna tele a kezem, biztosan csináltam volna egy kettőt én is.
Majd holnap.
Viszont egy ötlet, ha van más alma vagy körtefa, abba lehetne erről az almafáról oltást csinálni!!!! :-bd :flower1: :littlehearth:

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég