Van képem hozzá

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. december 8. 18:19

Sziasztok!Jol elszurtam a napot, igy csak 1 ora mulva jovok.Itt esik.Meg le kell mennem Csokival es utana jovok.
Na végre itt vagyok az asztali gépnél!
Áginál kezdem a visszaolvasást.
Először is mindenképpen tedd fel légyszíves a képeket,mert látni szeretnénk!Kuriózum,hol láthatunk ilyent és méghozzá tőled?!Sajnálom,hogy ennyi dolgod van.Mi újság a fiatalokkal? és a férjed,Ramos gyönyörű,ezt mindig csak ismételni tudom.Olyan okosak a szemei még így oldalról is.Igen-igen ,néha benézhetnél!A tésztacsinálás felét szívesen átvállalom,helyette írjál magadról.Meg kell tanulni a tömörítés művészetét:pár mondatban lényegest rólad.csinos vagy a pirosban,jól áll.de szerintem az encián kék is jó lehet.Mi újság a növényekkel?Citromka?Eprek?Vigyázz a szemedre!Igaz nagyon vonzó dolog pályázatra festeni.Majd megyek a díjátadóra,ha meghívsz!!! :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Kata:
a páromról és a kórházról egy litániát lehetne írni.Nem teszem.mindkettő szörnyű volt.Megmentettem,meg persze az orvosok.Már zsörtölődik és eszi a cukrokat.Nagyon elhűltem amikor anyám a férjét a földön találta vérben fagyva/beleesett az ablaküvegbe részegen/,aki mindig berugott és akkor bunkó volt,arra gondolt,hogy többé nem fogja megmenteni a hálátlan kis dögöt.De persze újra és újra megmentette.És ezer dolog...
Nem mintha szívjóság és áldozat lennék,de vacak természete van a páromnak így öregen.A gyógyszereket hiába írták fel nem kell neki.....Szóval "minden a régi". :(( :))
Örülök,hogy szuperál a poloskaírtó és annak kis,hogy van masszírozó géped a nyakadra.Legalább némi kis kényeztetésben részesülsz.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. december 8. 19:59

Kata:
Castellt én is szoktam hallgatni,csak kétségbe ejtenek a kilátástalanságok és egy idő után csak struccpolitikát folytatok.Eldönthetetlen ,ha nagy léáptékben nézem,hogy kinek van igaza.Illetve mindenkinek legyen otthona-hazája valahogy.Csak önzőek az országok és a palesztinok senkinek sem kellenek.És jól jönnek szegények konfliktusok fenntartására,ami a fegyvergyártók érdeke.Azért tettem be az e kenyai videót,mert elhűltem,megdöbbentem,hogy milyen szinten vannak Afrikában az emberek.Az éhezés,a mostban élés ,a szörnyű higéniai körülmények,nem engedik meg az előrelátást.Főleg ezért ajánlottam a videót.Átélhetően meséli el a hölgy az életét.Tevékeny,csodaklassz családanya.Itthon 4 gyereke van és ott felvállalt egy családot.
Rita:
Elolvastam,amit írtál.A Tescoban néha nagyon klassz cuccokat lehet kapni.Te pizsamát kaptál az anyósodtól ,én mindig törülközőt kérek a nászasszonyomtól.Jut eszembe,
Spoiler: mutasd
megint kiokított,hogy én felelek a páromért,miért nem megyek be covidosan a kórházba? Vegyek példát róla amikor a férje beteg volt, ápolta.Mondtam neki,hogy 2 óránként hívom telefonon és lázas vagyok,különben meg rengeteg idős embert ápoltam ,tudom mit kell tenni.Erre ő folytatta,letettem a telefont. Elmondta a lányomnak,hogy milyen vagyok,mire a lányom ÍRT NEKEM SMS-t!!!!!!! ,hogy számít rám a párom,menjek be.Azután a nászasszonyom küldött be szegény elhanyagolt betegnek meleg leveskét, gyorsan főzött neki,majd a lányom sürgősen bevitte.a párom meg kiöntötte.Ennyi volt a gondoskodás.

Szépséges az őszapókép.Olyan mint egy festmény.A céklák is tetszetősek,de szerintem is a sötét a legfinomabb.Emlékszel még a nászasszonyomféle cékla salátára?Azóta is nagy sikere van nálunk.Rita!Lehet,hogy néhány ételfotódat kinyomtatok.nem baj?
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. december 8. 20:21

Ági:
Megnéztem a videót.Hogy áll a fiad a kínai nyelvvel?Szuperek vagytok!!!! :-bd :-bd :-bd :-bd Megvolt a vendégség,a dínom-dánom?
Kata:Jópofák a pizsamák.Nekem a szürke kéne!!!!Vigyázzatok,ha kimentek,mert reggelente csúszik.Van olyan cipőd,ami nem annyira?
Rita:
Novellát kéne írnod,olyan "élvezetes" volt olvasni az elesésed történetét.Nem gondoltál rá?Mi van a festéseddel?A menésen kívül mkivel tölktöd itthon a napod?Házeladás?Mégegyszer a lilykés videóról:nagyon kedves volt a Babukás megszólítás.Széprk a hajnali és napközbeni havas fotók.
Lányok!Ismét köhögök és vakaródzom-még mindig a vírus nem hagy békén.Sétálok a kutyával,kint a hidegben jobb.
Mindenkinek szép estét!Paggy
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. december 8. 22:47

Ujabban tele vagyok negativ energiaval.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. december 8. 23:02

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. december 9. 9:55

A radio szerepe oriasi a magany oldasaban..Delutan jovok es hozok valamit.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. december 9. 12:37

Sziasztok Lányok!
Rita szerintem a terrier a hölgyé meg a palotapincsi..
A vizsla meg az uriemberé.. kiváncsi lesz a válaszra!

Most megyünk egyet csendespihenőzni, Ma Castellel csak egy műsort hallgattam meg az olvasói kérdésekkel.
Elfáradtam, sütöttem kenyeret, meg kevert mandulás-túrósat!
Jövök majd , de most vizszint, mert sokat ültem.! :D :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
ui: Még nem szántam el magam a kimenetelre!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. december 9. 15:28

Sziasztok!

Paggy, szerintem a megkönnyebbülés miatt tudok ilyen viccesen írni az esésemről. Így, hogy semmi bajom nem esett,
már tudok azzal foglalkozni, hogy milyen nevetséges lehettem kívülről nézve a fura esésemmel. Tényleg úgy dőltem
el, mint egy krumpliszsák... +hátizsák.... =)) Annak azért örülök, hogy nem volt szemtanúja.

De jó, hogy a párodnak van kedve kimozdulni! Addig is nyugodtan lehetsz otthon, kifújhatod magad. Hamar letudta a
covidot szerencsére. Egy gonddal kevesebb neki is, meg neked is.

Azért kíváncsi lennék az arányokra. Azt már tudjuk, hogy az ő baja a tiéd is, de vajon te mennyire terheled őt a magadéval?
Most csak a betegség nyűgére és velejárójára gondolok. Szerintem tudom a választ.

Mi hárman (anyukám, az öcsém és én) apámat húzgáltuk haza innen-onnan. Mi is mindig megfogadtuk, hogy nem keresgéljük,
ott egy meg a fene, ahol van, de mégis mindig elindultunk. :((

Spoiler: mutasd
Fájdalmas olvasni, amiket a nászasszonyodról írsz. Azért az meglepő, hogy jogot formál arra, hogy beleszóljon az életedbe.
Ki ő? Hogy képzeli? Nem vonhat kérdőre, te meg nem tartozol neki számadással. Igazából a lányodnak se.
Én továbbra is biztos vagyok benne, hogy Lillával rendeződni fog a kapcsolatod, csak még várni kell rá.


Bármilyen fotómat felhasználhatod bármire!

Amit festésnek hívsz, azt inkább nyomtatásnak, vagyis a nyomtatás egy még kevésbé ismert formájának nevezném. Pár napja
eszembe jutott, hogy elő kéne szedni a hozzávalókat, és újra próbálkozni vele. De közben meg találtam egy különleges sorozatot,
amit ha leellenőriztem az angolját, talán elkezdek fordítani. A különlegessége abban rejlik, hogy egy muszlim divattervezőnőről
szól, aki különleges hidzsabokat (fejkendőket) tervez, amelyet a vallási közösségek nem néznek jó szemmel. Nem dokumentum
sorozat, hanem fikció. Ha fordítani fogom, másra nem fogja futni az időmből.

Kata, írod, hogy nem kéne mindenféle sportot kipróbálnom. =)) Belegondolva, a jeges sportokhoz csak az esés révén lett
közöm, mert jégkorcsolya még soha nem volt a lábamon. :))

Én egyszer a hátizmomat húztam meg nagyon a buszon. Álltam, és kapaszkodtam az egyik a fentről lenyúló bőr kapaszkodókba
amikor hatalmasat fékezett a busz. Akkor már egyedül éltem. Margitkához jártam át, hogy bekenje a meghúzódott részt
Voltarennel. A tablettát is szedtem hozzá, így együtt nagyon hatásos volt a kettő.

Szilveszterig én is átnézem megint a tárgyaimat, dolgaimat, hogy mi az, amit egyáltalán nem használtam, amihez hozzá se
nyúltam. Ezeknek menniük kell, nem gyűjtögetek felesleges dolgokat. A legtöbb dolgot a konyhaszekrény fűszeres, élelmiszeres
részlegéről szoktam kidobni. Néha nem tudok ellenállni növényi liszteknek, fűszereknek, aszalt gyümölcsöknek, magvaknak,
aztán meg rám romlanak. Az idén jobban odafigyeltem erre. Meg arra is, hogy akciókor ne vásároljak feleslegesen zöldségeket,
csak annyit, amennyit valóban meg bírok enni.

Keresgéltem a fb-on, hogy hátha tettél ki fotót a kenyérről és a mandulás-túrósról, de nem találtam. A korábban leszedetteket
viszont azonnal kiteszem.

Még várok holnapig, hátha más is tippel, és akkor elmondom a kutyás-gazdis megfejtést.

Paggy ugyanazt írta, amit én, hogy a nőhöz tartozik a két ruhás kutya, a pasihoz meg a ruhátlan, vagyis nem egy párról van
szó.
Kata szerint a ruhátlan és a ruhás pincsi a nőé, a ruhás vizsla a férfié. Ezek szerint Kata se tartja őket egy párnak.

Nagyon fogtok nevetni a végső eredményen. Mint ma kiderült, nem az a megoldás, amit az elesésemkor láttam. Nem viccelek.
Újabb svédcsavarnak lehettem ma tanúja. Fotókat is csináltam.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. december 9. 15:41

Kata fotói:

Igazi decemberi képeket készítettél: nappal szűziesen fehér a város, este pedig levedli szűziességét, és szemérmetlenül
csillog-villog. :D

Nekem is kéne esti városfotókat csinálni. Még nem is láttam az idei miskolci karácsonyi fényeket.

Samuka és a mikulás fb emlék. Ha jól emlékszem 6-7 évvel ezelőtt készült.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. december 9. 16:11

Elfelejtettem kitenni Lilyke kis csizmáját. Most nagyon megy nála a ragasztgatás, nyirbálás, ezért főként korának
megfelelő kreatív kézműves dolgot kapott.

Kép

Ezt a fél cipőt egy miskolci fb csoportban ftaláltam. A polgármesteri hivatal ablakába tette valaki. Mindenki jót derült
rajta, amikor megszólalt a portás is. Fröcsögött, hogy ilyet nem lehet csinálni, és hogy milyen elvetemült emberek vannak.
Szerencse, hogy munkába menet észrevette a cipőt. Azonnal kidobta. A tettest meg felvette a kamera, úgyhogy meg fog
lakolni, mert feljelentést tettek.
Olvasva a portást, elgondolkodtam rajta, hogy milyen rossz lehet szegénynek. Borzasztó lehet humormentesen élni.

Kép

Az idén így néz ki kívülről az adventi villamosunk. Csak pár hivatalos belső fotót találtam a neten. Ha lesz több, vagy sikerül
nekem képeket készítenem, mint tavaly, teszek fel többet is.

Az idén ismét indul az európai szépségversenyen.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. december 9. 18:07

Jujj Rita!Minden szuper.Holnap irok rola.Ma 2 temat hoztam.1 erdekest es egy vicces- tragikust.
Az utobbival kezdem:
Iszonyuan zsibbad a gerincem 2 oldala.CT- t csinaltak most az MRI kovetkezik.Talaltam egy nyitott keszuleket, mert a zartba nem birok befekudni a klausztrofobiam miatt, de meg ettol is felek.Most gyakorolom egy deszkaval, hogy elviseljem a fejem felett 15 cm-rel levo zart reszt.Ez a keszulek oldalt nyitott.Csinaltam egy vicces kepet magamrol, ahogy " gyakorlok" a deszkaval. =))
Kép
https://ujbudamedicalcenter.hu/nyitott- ... zsgalatok/
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. december 9. 18:39

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. december 9. 18:44

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. december 9. 20:00

Sziasztok Lányok és Elthan! Jó lenne azért ha időnként bejelentkezne, mert azt sem tudjuk hogy sikerült az "utolsó" mütéte.
A kenyérrel nem dicsekszem, majd megmutatom a zacskóját, a lényeg, hogy egy óra sütéssel sem sült át belül, de kívül meg olyan mintha megégett volna.
Ezzel szemben a túrós annyira finomra sikeredett, hogy kép nem lett róla, megyek is gyorsan betenni a hűtőbe és holnap napfénynél csinálok róla képet!
Tettem hozzá darált mandulát. Már egy éve lejárt, de sajnáltam kidobni.. s jelzem semmi baja!
Viszont a csomag másik felét még a héten meg kell csinálni! Mivel levegőt kapott!

Köszönöm a sok sok infót, és képeket.
Hú Paggy, micsoda élmények várnak rád is! Nem semmi!!! Kérjél támasztékot a fejednek, és akkor még ha szédülsz is nem fogsz elmozdulni.! amúgy tényleg elég félelmetes dolog ilyenen átmenni.

Irány a konyha mert elfelejtem eltenni a sütit! Pussz mindenkinek szép álmokat. A linkeket holnap hallgatom meg, mert ma egész délután egyik müsor a másik után.. lezsibbadtam agyilag.
Rita egyik sorijából is megnéztem két részt újra... :)) :D :x i-) :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. december 9. 20:01

Paggy írta:A mmasik , a lenyeg
https://www.jaratlanutakon.hu/

Egy pillanatra belestem.. Samuval két óra múlva már fordulnánk vissza, nekem vágyálom minden kirándulás...
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2023. december 10. 8:33

Sziasztok Lánykák!
Ma hatkor visszafeküdtem, és úgy volt agyoncsapom ramost, mert a madarak elkezdtek mozgolódni , csivitelni az ablakban és rájuk is mozdult, bentről persze. Hát hatalmas hóesésre keltem. Akkora pelyhekben esett a hó, hogy ilyen nem volt mostanában. Igy megbocsátottam az átokfajzatnak és kapott reggelit :-)
Rita, hát ez az esés! Mintha magamat látnám mire vagyok képes. Szerencsére nem lett bajod!! A buszon abba a bőr izébe kapaszkodás totális élteveszély. Eszembe sem jutna, ott törném ki a nyakam egy fékezésnél biztos.
Ahogy olvastam a f4estésed, kapkodtam is a fejem, hogy miről is maradtam le, de aztán megnyugodtam, hogy semmiről :-)
A kutyás banda: most hogy irod nem úgy van az, ahogy látszik...., hát én is arra gondoltam, hogy a nőé a ruhás társaság, a pasié meg a ruhátlan. Kiváncsi leszek a végeredményre. Ja, és persze nem egy pár.
Paggy! Hú, ez az MRI! Nekem egyszer volt, végig csukva volt a szemem és arra gondoltam hol lennék legszivesebben. Remélem minél hamarabb túl leszel rajta.!!
Köhögésre a Bükki füvesember tüdőfüves teakeverekékét szoktuk inni. Akkor, ha a fiúknál elkezdődne az a mélyreható köhögés. Van mikor egy nap, a legtöbb eddig azt hiszem három nap volt egy pohárral megiva, és totálisan elmulasztotta.
A nászasszonyodról ugyanaz a véleményem, mint RItának.
A leves bevitelén, meg tudom nem szép dolog, de jót nevettem. A párod nem hazudtolta meg önmagát. Régebben mondtam az enyémnek, ha beteg lesz és nem azt csinálja amit én mondok, fejbevágom. Mert mindig az a jó amit a tv-ben hall. Megőrjit. Legutóbb mikor volt valami baja, mondtam, hogy nem érdekel, csináljon amit akar. Nem fogok mászkálni és szólni neki, hogy ezt vedd be, azt idd meg. Na pár nap volt és jött, hogy kér abból a gyógyteából.
Kata, hajó volt még az a mandula vagy mi, csak felbontottad, még szerintem simán beteheted a fagyóba és ott eláll addig amig nem sütsz vele valamit. Akkor nem kell rögtön most felhasználni.
Samunak nagyon aranyos az a képe, ahol a mikulással van.

Néztem az utazásos linket. Hát biztos tudnék választani.
Megyek festeni, . Keveset tudok egy nap megcsinálni, többször hozzáfogva. Most betartom a kilenc óra után nem festek dolgot.
Igyekszem naponta vinni a bácsikának meleg ételt. Tegnap is elgondolkodtam, hogy 80 évesen az utcán, mert a szállóra hétköznap csak négykor mehetnek be, hétvégén meg hatkor. A buszmegáló meleg várójába szokott bemenni sokszor, meg a piac csarnokba, úgyhogy van, mikor mérges is vagoyk, rohannék s nem találom. Meg nem akarom,hogy az étel elhüljön, melegen egye meg.
Tésztát már szerencsére nem kell csinálnom, azon túl vagyok. Most a tojásokat gyűjtöm a nénikétől, ami szép sárga, mert jön a karácsony.
Diót is megvettem már jóval előtte, meg a mákot, mert úgy fel fog menni az ára, hogy ihajj.

A fiam még mindig nem minden nap van a lakásban. Nem irom az okokat, megértem, nem találkoznának többet, mert az ő életvitele, az nem az otthon ülés. Csinálják, ahogy szeretnék. Ha nekik igy jó, hát legyen! Én csak örülök, ha otthon is van.
Közben nézem az ablakból a madárkáimat. A férjem mondja is, hogy kieszik a vagyonából.
Sok új madár jelent meg ebben a téli időszakban.
Pl. mezei pintyer, csúszka, fenyves cinege, erdei pinty. Néha a vörösbegy is megjelenik.
A többiek meg állandóak. tengelic, zöldike, őszapó, erdei és háziveréb, a galambok, széncinege, kékcinege, egy harkály is volt már, szajkók,
Csak hát a szúnyogháló miatt nem jók a képek.
Négy etető van, vizes tál, két helyen cinkegolyók, meg mogyoró, az ablakban meg ey rakat feketenaprafogjó mindig.
Képeket is teszek be, de megyek veszem be a vitaminokat, aztán festeni akarok. Még elkellene menni az Aldiba is, mert elfogyott a cserpes homoktövises joghurt és csak ott kapható.

Paggy, tettem be képet a pályázatra ment festményről, de beteszem majd újra, csak most megyek és csinálom a dolgom, mert le vagyok maradva igy, hogy visszafeküdtem kicsit reggel. Most meg fél óra a gép előtt, igy már totál csúszásban vagyok magammal. Ebéd meg még semmi nincs gondolatban.
Vigyázzatok magatokra, szép napot mindenkinek!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. december 10. 9:52

Sziasztok Lányok, szösszenetre beugrottam, örülök hogy Ági is sokat írt! :D :ymhug:
Remélem a sok szép hóból kapunk majd képeket is. Micsoda madárkavalkád van nálad!! :movingflower:

Megyek én is a lovak közé kell csapjak!
Nem tudom tudod e de a Cserpes joghurtban is van pálmaolaj. Mikor elolvastam kifeküdtem! Nem sok, de miért kell az bele?!
Amúgy azok kitermelése felér az avokádó pusztításával! :-w :-q x_x
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. december 10. 10:12

Lanyok!5 perc mulva folytatom az edzest, hogy kibirjam 45 percig mozfulatlanul az MRI alatt.Ez egy agymacska, marmint a klausztrofobia.
Orulok, hogy irtal Agika Delutan jovok.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. december 10. 10:36

Kata58 írta:Sziasztok Lányok, szösszenetre beugrottam, örülök hogy Ági is sokat írt! :D :ymhug:
Remélem a sok szép hóból kapunk majd képeket is. Micsoda madárkavalkád van nálad!! :movingflower:

Megyek én is a lovak közé kell csapjak!
Nem tudom tudod e de a Cserpes joghurtban is van pálmaolaj. Mikor elolvastam kifeküdtem! Nem sok, de miért kell az bele?!
Amúgy azok kitermelése felér az avokádó pusztításával! :-w :-q x_x
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2023. december 10. 11:31

Kata, beteszem mi van a cserpes joghurtokban. Ugyanez van a tetején is, csak már a kukából bányásztam elő, tiszta meg nem volt itthon, azt nem akartam fényképezni. nem tudom hol láttál ilyen pálmaolajos cikket, sok megtévesztés van az interneten.

https://www.cserpessajtmuhely.hu/termek ... rmekek.php

Paggy, 45 perc, te jó ég! Na gyakorolj csak, menni fog az!!!

Csak benéztem, robogok tovább a konyhába. Festeni sem volt időm, délután már neki kell kezdenem, mert nagyon nagy az elmaradásom.
Paggy, nálunk mindenki jól van. Ramos szokott néha ökörségeket csinálni, múltkor is három helyen felhasitotta a mancsát, gondolom a tuják mögött rohangált.
Most is itt nyüszög a madarak miatt.
Jó latyak lett itt nálunk, takarithattam is őkelmét ahogy bejött. Minden ajtónál fehér lepedő, azon gázol át, mikor bejön. Szerencsére a bundája letörlés után rendben van. Ha nagyon sáros lenne az eső után, akkor meg irány a tus és letusolom neki.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. december 10. 18:13

Sziasztok LÁnyok és Elthan, most én is robogok tovább most fogunk vacsorázni.
Elvoltunk a Plázába és egy két dolgot muszáj volt megvenni mert ugye az összes tej összement.
A reszteltmáj készen van, vettünk savanyűságot, Samunak meg mesekönyveket.. ki is tettem a facéra a reggeli és mai képeket is.
Sajnos a belvárosba nem jutottunk be, de nem is igen erőltetem, a bugyorral meg nem akartam ott a vásár környékén kavarni.
Éppen elég Samu kezét fogni! Nappal nem gond, de este én sem látok jól.

Ági, az egyik áruismertetőjükben volt benne hogy azt is tartalmaz, gondolom az állagmegőrzés miatt!
Sok mindent úgy veszek hogy megnézem az összetevőket.
De nem tudod teljesen kikerülni... ez v an. :x :ymhug: i-) :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2023. december 10. 18:29

Kata, nézd meg a cserpes oldalát. Egyikben sincs pálmaolaj. Minden terméküknek ott az ismertetője mit tartalmaz.
Nem veszek olyan termékeket amiben van.
Ha megyek a boltba meg fogom nézni, mert eddig nem találkoztam vele.
Nálam a kókuszolaj is tiltólistás, a szója is, meg a sok E -s szám.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. december 10. 20:50


Jó hallgatni!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. december 10. 21:14

https://de.wikipedia.org/wiki/David_Garrett
David Garrett (született : 1980. szeptember 4. [1] David Christian Bongartz [2] néven Aachenben ) német hegedűművész .

Ezt is hallgasd meg! :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :x :x :x
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. december 11. 8:33

Paggy írta:https://de.wikipedia.org/wiki/David_Garrett
David Garrett (született : 1980. szeptember 4. [1] David Christian Bongartz [2] néven Aachenben ) német hegedűművész .

Ezt is hallgasd meg! :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :x :x :x

Sziasztok lányok, Paggy, köszönöm ezt a bejátszást!
:ymhug: :x :D :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Remélem ma már mindenki jobban van... :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 56 vendég