Van képem hozzá

Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2023. december 22. 19:59

Jó estét.
Megtapasztaltam milyen Győrben a szél, hát nagyon hideg. Tavaly azt hiszem februárban voltunk, majdnem lefagytam. DE a felhők csodálatosak.
Paggy nincs hó, legalábbis nagyon kevés helyen maradt meg kis maroknyi. Nincs a kertemben hó, ma is a faleveleket sepregettem a zöldkukába. Csak eső ne essen és ne legen fagy, mert azt nagyon-nagyon utálom. Holnap még vennem kell valamit, mert nem tudtam jól elosztani az ajándékot. Nem nagy dolgok.
Fűteni kell, hol gázzal, hol fával, az éves keretet lefűtöm, most már jegyzem.
Sütöttem tegnap 6 lapost, ma töltöttem be, és islert, de legszívesebben csak kocsonyát ennék. Bár csülköt is szeretem, lányom azt csinál vasárnap, leszünk hozzá 7-en, / kik is vannak h eten, a törpék, gonoszok? és még????? Ja... a jó emberek is lehetnek heten.
Paggy ezek szerint jobban vagytok.
Minden nap elhatározom, hogy ma aztán festek legalább egyet, de nem kerül rá sor.
Nem tudom még mit akartam írni, talán majd ha elküldöm ezt a hsz-t eszembe jut.

BOLDOG KARÁCSONYT ÉS JÓ EGÉSZSÉGET MINDEN FÓRUMTAGNAK, akik csak ide látogatnak.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. december 22. 20:59

MINDEN KEDVES FÓRUMOZÓ TÁRSAMNAK KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!

Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2023. december 22. 21:38

Köszönöm szépen a jó kívánságot, gyönyörű a karácsonyfa.
Az ajándékok is szép csomagolásban vannak. Az elsőt választom.
Mi van benne? /játszunk/.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. december 22. 21:49

Ildikó! Játsszunk!

Hat évvel ezelőtt tettem fel a yt-ra ezt a videót, hogy meg tudjam nektek mutatni. Most legyen ez az
én első ajándékom.

Annyira édesek! Mindig nagyon nevetek, ha megnézem a vidit.

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. december 23. 6:43

Sziasztok!

Paggy, írtál már korábban róla, hogy a fodrászod egyben tulajdonostársad is. Ha túl lesz a fájdalmán,
milyen jó lesz újra együtt kutyázni nektek is és a kutyuknak is.

Én is utálom a hideg vizet, még nyáron is.

Na, már hárman vagyunk, akik azt hitték, hogy ma van szenteste. :))

Nálunk is jeges szél fújt tegnap. A kinti gyerekeimtől tudom, hogy náluk meg szerdán volt szélvihar.
Manchesterben és Liverpoolban nem tudtak leszállni a repülők. A lányomék nappalijából a Liverpoolban
leszállni készülő repülőket lehet látni. Szeretjük nézni Lilykével, ahogy egyre lejjebb süllyednek a gépek,
ezáltal egyre nagyobbak lesznek. A lányom szerint aznap azt lehetett látni, hogy nem leszállnak, hanem
köröznek a repülők.

Ezt a videót a manchesteri repülőtér yt csatornájára tették fel aznap. A repülő már majdnem landol, amikor a
pilóta úgy dönt, hogy inkább újra felemeli a gépet. Lehet látni, hogy a szél úgy játszik ezzel hatalmas
járművel, ahogy ő akar. El tudom képzelni, hogy pánikoltak az utasok.



Kata, ha Samunak örömöt okoz a feldíszített karácsonyfa látványa, akkor mégis csak állítsd fel valahová. Ha
nem ragaszkodik hozzá, akkor elég egy fenyőág egy vázában, ahogy Paggy is csinálja.

Remélem a mai kenyérnek nemcsak a teteje sül meg, hanem az alja is. :)

Ildikó! Hatlapos! Isler! Falnám mindkettőt. Kocsonyát soha nem főztem, mert nem voltunk oda érte, de ha
anyósomék csináltak, mindig gondoltak rám. Az én tányéromba nem tettek se bőrt, se körmöt, se semmit,
csak répa volt a remegő lében. Így szívesen megettem.

Miből van még 7 darab? Pecsétből (hétpecsétes titok) :)) , sárkányfejből, vezérből, napból egy héten, mérföldből
(hétmérföldes csizma). Hét országra szóló lakodalom is van. Ennyi jutott hirtelen eszembe. :D

Köszi a jókívánságokat! Neked is jó egészséget, és kellemes ünnepeket kívánok!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. december 23. 6:49

Két perce készült. Nem a napkelte volt most a lényeg. A színes égbolt csak a hátteret szolgáltatta
a fenyőágnak, elvégre karácsony van. :D

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2023. december 23. 7:10

Lányok, szép jó reggelt mindenkinek! csak bekukkantottam, mielőtt kimegyek még a piacra, viszek a bácsikának vacsorát, aztán jövök haza. Rita, annyira szép ez a kép! Jövök majd, mindenkinek nyugis készülődést és ráhangolódást az igazi ünnepre, nem a rohanásra és agymenésre, ami sokaknak ezzel jár.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. december 23. 7:39

Menetelésem során többször is találkoztam az adventi villamossal. Január valahányadikáig menetrend szerint
közlekedik. Nappal is szép, de azért kivilágítva az igazi.
A régiségvásár idején nem járnak a villamosok, ilyenkor lehet fotózni, videózni az adventiben. A vásár közepén
szokott állni az egyik megállóban. Én is felmentem. Két részletben tudtam videózni. Néha fura jeleneteket
fogtok majd látni. Ilyenkor vagy én kerülgettem valakit, vagy engem próbáltak kikerülni.

Az egyik jön, a másik megy. A jelen és a múlt találkozása. Az adventi már csak egy nosztalgia villamos.

Kép

A fenti nem a vásár idején készült. Ez a kettő viszont igen. Ekkor készült a videó is.

Felszállás előtt és után.

Kép

Kép



Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. december 23. 7:45

Ági, a folytatás is szép lett.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. december 23. 8:26

Spoiler: mutasd
Lilyke angolul beszél, a magyart töri, de nem is tud csak magyar szavakat használva beszélni.
Aki magyar a családban csak magyarul beszél vele, de az angol környezet erősebb hatást gyakorol rá.
Ezt látjuk a többi vegyes családnál is, sőt a nem vegyeseknél is. A lányom barátnőjének a férje is
magyar, otthon csak magyar szót hall a fiuk, de ő is angolul válaszolgat nekik. Majd később, ha nagyobbak
lesznek, fog tudni fejlődni a magyar nyelvhasználatuk is.
Annyit azért látunk, hogy amikor velünk, magyar anyanyelvűekkel trécsel, akkor magyar szavak is
megjelennek a beszédjében, de szinte ragozás nélkül és akcentussal kiejtve.

Az első videóban egy angol gyerekdalt énekel. Egy anyuka éneke a beteg gyerekéhez. Korábban tettem
be egy fotót, ahol zöld ragtapaszt tesz a babája fejére. Ez a videó is akkor készült. A szüleinek
készítettem, akik dolgoztak.

https://youtube.com/shorts/rSbAfGDOEco

Szintén a szülőknek készült ez a videó is. Lilyke magyarul énekel (énekelni, mondókázni tud magyarul,
az önálló beszédnél van nehézsége). Én főztem, ő meg játszott mellettem. Azt már nem tudom, miért
kellett gumikesztyűt felhúznom a kezére. :))

https://youtube.com/shorts/2YuX2KS78ng

A lányom barátnőjééknél. Azt hiszem, már írtam, hogy együtt jártak egyetemre, és egy albérletben is laktak.
Ők Manchesterben élnek. A férje is magyar, az ő kisfiukról írtam fentebb a beszéd kapcsán. Noel három
hónappal idősebb Lilykénél.

Kép

A múlt hétvégén volt náluk a vőm nővére és a két lánya. Ekkor adták át a karácsonyi ajándékokat is.

Kép

Kép

Kép

Ezt a képet csak azért tettem be, mert még nem láttátok úgy a haját, hogy nincs összefogva neki.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. december 23. 8:33

Sziasztok Lányok és Elthan!
Mindenkinek kellemes Karácsonyi ünnepeket kívánok!
Nálunk fék van, nem sietünk sehova. Még szerencse, hogy este még kiszállít a Tesco.

Egyenlőre még nem tudom merre hova, mit és mikor.. a tegnapi nap is elúszott, úgyhogy nem idegesítem magam.
Köszönöm a gyönyörű képeket, beszámolókat, a szerényen félretett sárgát választom. A játékhoz!

A repülőn biztosan én is be lennék finoman fogalmazva .. rezelve...
A villamos.. a tavalyi jobban tetszett... :x :ymhug: :-bd :movingflower: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. december 23. 8:53

Kata, egy éneket hoztam neked. Egy apró madárka, egy zöldike, lelkesen koncertezik Margitka
fenyőfájának a legtetejében. Milyen cuki már! A háttérben egy széncinege hangját hallani.

Áprilisban lesz hat éve, hogy feltettem ezt a videót.

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. december 23. 15:39

Köszönjük ezt a kis minikoncertet.. milyen jó ilyen régi dolgokat előhozni! :x :ymhug: :-bd
Kitettem a facéra az újabb kenyeret, ez most félbarna kenyérliszttel készült! :-bd
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. december 23. 16:41

Sziasztok!Holnap olvasok delutan, az lesz a Jezuskam veletek.Es fent leszek itt a forumon 4tol.
Lement Julikaekkal a karacsonyozas.Egyutt sutottunk Szoky- fele hokiflit gesztenyes es szilvalekvaros toltelekkel.Fuszeres rantott tarjaval kinaltam pket , hozza naszasszonyod ceklasalata volt/isteni/
Bar Julikaek allatbaratok, de felakadt a szemuk, amikor Kobak cicam helybol felugrott a rantotthus melle az asztalra.Nincs megengedve neki, am a macskak neha maguk dontenek arrol, hogy erdemes- e egy szabalyt athagni.Rakiabaltunk, s mivel abszplut szelid, megmerevedve allt az asztal tetejen 2 rantoshusos tanyer kozott. :(( :))Le kellett emelnem onnan.Feltem, hogy a tunderi , bar igencsak tisztasag kedvelo lanyok, otthagyjak a hust.ynem ert hozza, de fene tudja....Azutan gyorsan eltereltem a figyelmet es maradt a tanyeron a hus. x_xA hokifli is isteni, sajnos melrgen is! :((
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. december 23. 16:52

Itt szakad a havas eso, rettentoen csuszik.A konyham es az eloszobam meg szalad, de holnap ugy is egyedul leszunk, majd elvacakolok veluk a radiot hallgatva.A lanxpmek hoznak halaszlevet.Avejem hyper' szuperul fozi.Nem tudom Ti melyiket szeretitek?Mi a szegedit.Most jottunk haza Csokival.Jo keszulodest Lanyok!Kapcsoljatok be valami kellemes zenet.Es, aki egyedul van, az se szomorkodjon!!#Jovok en holnap es egyutt unnepelunk!De finom ezelt mindenkeppen fozzetek magatoknak!!!!Tiszteljuk meg magunkat is!!!!Ha latnatok, hogy itt mi van!!A 4 macska es Csoki fekszenek az agyamon kinyulva. :(
Nem fenykepezem le, mert meg nincs rend a szobamban.Most pihenek, eddig futkodtunk.
Szep estet, udv a holnapi vidzontlatasig! :)
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2023. december 23. 22:26

Mindenkinek nagyon szép karácsonyt kivánok!
Kicsit mozgalmas lesz a holnapi nap, de majdcsak eljön a hétfő este is, és végre tudok pihenni.
Paggy, ma nálunk is a céklasaláta volt, csak én nyersen reszelek bele mindent. nagoyn szép almákat kaptam a piacon ma.
Rita, Lilyke nagyon nagyot nőtt! Szépséges göndör fürtjei vannak. Végig mosolyogva hallgattam ahogy énekelt. :-)
Nemrég fejeztem be a porszivózást, előtte hajmosás, hogy közben száradjona törölköző alatt.
Szép álmokat mindenkinek! :-)
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. december 24. 5:14

Sziasztok!Hoztam egy podcastot.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2023. december 24. 6:00

Morus Szent Tamás imádságával kívánok kellemes ünnepeket.

"Adj, Uram, jó emésztést! De legyen is mit emésztenem!
Adj testemnek egészséget s persze szüntelen jó kedvet is, mert ez az egészség záloga!
Adj, Uram, ép lelket: lássam meg a jót és a tisztát! Ne türelmetlenkedjem a bűn miatt, de találjak utat, hogy legyőzzem azt!
Áldj meg olyan lélekkel, mely nem ismeri az unalmat, nem morog, nem sopánkodik és nem elégedetlen.
Ne engedd, hogy túl komolyan vegyem azt a valamit, ami sokszor belém lopakodik, és neve: „ÉN”.
Add, Uram, hogy értsem a tréfát.
Tégy képessé,
hogy mindig tudjak kacagni egy viccen,
hogy életem örömökben bővelkedjék.
Tégy gazdaggá,
hogy tudjak mit megosztani másokkal."
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. december 24. 7:39

Sziasztok Kislányok!

Paggy, nekem nem furcsa, hogy a cicád is szeretett volna csatlakozni a falatozáshoz. Amíg ki nem repültek
a gyerekek, öten ültük körül az étkezőasztalt. Volt egy hatodik üres szék is, amit a mi Dundink foglalt el.
Magától találta ki, hogy felmászik, és leül rá. Végignézte, ahogy eszünk, közben folyt a nyála, és türelmesen
kivárta, hogy valaki végre neki adja a leszopogatott csontokat. Persze nem az asztalnál adtuk neki oda.
Nem is volt szabad az asztalhoz betolni az ő székét, mert akkor pofátlanul lopkodott. :))

Nálunk semmi, még eső se esett.

Utána néztem, mert nem tudtam, hogy mi a különbség a bajai meg a szegedi halászlé között. A NOSALTY
szerint, felénk is a pepecselősebb szegedihez hasonló módon készül.
Már felnőtt voltam, amikor megtudtam, hogy van ahol tésztát tesznek a halászlébe. Felénk ez nem dívik.

Nálam nincs ünnepi menüsor. Minden kajám sokrétű - szoktátok látni - nem is lehetne már tovább cifrázni.
Amit készítek, azok a kedvenceim is egyben, ezért tudom három-négy napig is enni őket. Azok az ételek,
amikben nincs állati eredetű dolog, kevésbé romlandóak. A legutóbbi miso(szerű) levesem öt naposan is
tökéletes volt még.

Hű, két órás podcast! A fordítás miatt a sajátjaimmal is le vagyok maradva, de nagyon.

Ági, örülök, hogy Lilyke mosolyt csalt az arcodra! Januárban viszik fodrászhoz, mert muszáj egy kicsit
megigazíttatni a haját. Sajnos állandóan fogdossa, tekergeti a fürtjeit, és ha időben nem veszik észre, és
nem fésülik ki, kibogozhatatlan gubancokat képes beletekerni. Még vizesen se tudják kifésülni. Ilyenkor
már csak az olló segít. Eddig háromszor kellett belenyírni a hajába emiatt.

Nagyon tetszett a karácsonyi fohászod! Minden benne volt, amit én is fontosnak gondolok.

A családtagjaimnak a következő két mozgó zenés képeslapot fogom elküldeni ha befejeztem a hsz.-t.

Az elsőnél a linkre való kattintás után egy kis idő múlva megjelenő ajándékdobozokra kattintva indul a móka.
A másodiknál a vörösbegyre kell majd klikkelni.

https://www.jacquielawson.com/card/gnome-noel/3550820

https://www.jacquielawson.com/card/the-carollers/3502239
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. december 24. 7:45

Kata fotói:

Na, ezen a kenyéren látszik, hogy az alja is átsült. De guszta!

Nálatok is esett hó?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. december 24. 14:39

Sziasztok Lányok és Elthan!
Mindenkinek nyugodt, és békességes készülődést! Én olyan tökélyre vittem, hogy most ébredtem fel az ebéd utáni szunyókálásból. Igaz, éjjel vagy 3 szor megébredtünk, így volt miért álmosnak lennünk.
most csak egy kis kevert túrósat csináltam ebédre, ami olyan finomra sikeredett, hogy a felét már fel is faltuk.

Megvárom míg Samu felébred, után porszívózok aztán átjön a szomszédasszonyunk, segít megcsinálni a heverőt, meg helyet csinálunk a fának!
Tőle kapunk majd főtt ételt, ki lett adva parancsba, hogy ne főzzek semmit, mert hoz át!

Samu már meg is kapta a plüss mackót karácsonyra, úgyhogy azzal aludt el.

Ági, a verses imára csak azt tudom mondani hogy ÁMEN! és nem csak mostanra, milyen jó lenne ha mindenkinek eszerint menne az életvezetése!
Ma majd az új könyvéből fogok mesét olvasni neki! Nagyon izgatott vagyok, hogy fog neki tetszeni. De annak nagyon örülök, hogy egyre nagyobb igénye van végre az új könyvekre is és nem csak a mikulás könyvet kell újra és újra elolvasnom!

Ezópus meséi nagyon megleptek, kellemes csalódás minden egyes mese!

Sajnos a nagyon szép hóesésből már csak itt ott van egy egy folt, az enyhe idő és az eső már el is mosta!
Paggy, nagyon örülök, hogy jól sikerült a közös készülődés.

Mindenkinek szeretetteljes, békességes, egészségben gazdag karácsonyi ünnepeket kívánok !! :x :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. december 24. 16:56

Sziasztok!Lassan itt vagyok.Sajnos a halászlé nem érkezett meg,mert kivételesen túl sűrű lett,majd holnap kóstolhatunk belőle.Kaptam és itt hangsúlyozom ,hogy én kaptam Lillától egy saját készítésű mézeskalács házat.AJÁNDÉKOZÁS HOLNAP. MOST SEMMI TÖBBET RÓLAM, Hozok egy forró teát,s azután gyertyát gyújtok.Ma a rengeteg gubanc miatt nem volt kedvem még csak a kis csokrot sem feldíszíteni,de a fenyőágak a cserépben vannak.
Gyorsan keresek valami szép,nem szomorú zenét.Csoki ,a macskák,a nyulak és én karácsonyozunk a szobámban.Holnap 10-re jönnek értünk a lányomék.Csokival megyünk \:D/
Ja és Lilla írt,csak sajnos későn kaptam meg:
-Nagyi mindjárt ott vagyunk a finom kaláccsal és libamájjal/CSAK PICIKE EGY KIS ÜVEGECSKÉBEN/LÉGYSZÍVES NE FELEDD A MIKULÁSCSOMAGOT.!!!
-Hiába,hogy lassan 13 éves lesz,nem felejtette el,mert nem volt rá módom,hogy átadjam neki a csomagot. :x :) Hát majd holnap,mert már lent voltam az utcán,amikor megjött a levele.
Tehát Lányok:
TEA,ZENE,OLVASOM ÉS NÉZEM ,amit feltettetek és hozok néhány dolgot.Közben meg várom Kata későbbi bejelentkezését is.Esetleg szép zenét hozol,vagy vacsorafotókat,gőzölgő teát?Mihez van kedved?Esti teázgatás .Van még valami finomság???
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. december 24. 17:02

Vidámabb karácsonyi dalokat hozok:

Már az első szám is jókedvre derít!!! :) :) :) :) :
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. december 24. 17:17

Megyek teát főzni,mindjárt jövök.
Elkészült a citromos bodzatea.A csészét a lányomtól kaptam tavaly karácsonyra.Szeretem a kerámia csészéket is,de igazából a szép porcelánból iszom szívsen a teát.Na majd 2 nap múlv, a 68. szülinapomon!Lányok,nem dicsekszem a korommal,csak megnevezem az alkalmat,mert az alkalom az fontos a porcelán csészéhez!!! :) :) :) :)
Kép
És itt a fincsi hókifli.Lányok!Még nem késő,1óra alatt kész van a Szoky-konyhája videós hókifli.Omlós ,nem drága és szuper!!!!
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. december 24. 17:41

Ahogy így rakom fel a postimage.org-ra a hókifli képét,HÁT KI KUKUCSKÁL A KIFLI MELLETT A GÉPEMEN?Hát Samu aranyos fotója.Fel is rakom megint.Kata!+Sokszor olyan aranyka képet sikerül róla készíteni,nem mindig sikerül tökéletest,de pld.akkor igen:
Kép
Nem rakták be valamilyen újságba?

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég