Van képem hozzá

Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1097
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2023. március 17. 18:29

Sziasztok.
Nagyon édes Lilyke, mindig jókedvű. Bizony nem véletlenül van a babakocsiban a télapó. Ma itt is szép idő volt, de bizony tegnap szél úrfi nagyon kitett magáért. Most este már megint hideg lett. Igazán csak kint van meleg, a lakásokban házakban fütés nélkül eléggé hűvös van.
Igazad van Rita a teáskannák kellemes színfolt a lakásban.
Ma kicsit áskálódtam a kertben, csak mértékkel.
Paggy nagyon tetszik a zöldségtermesztés, lehet, hogy csinálok ilyet, magaságyásba fogom rakni, hogy a csigák ne érjék el. Az utóbbi időben nem nagyon sikerült.
A lovakat nagyon szeretem, de kicsit félek is tőlük. Egyszer voltunk - mármint a család- egy lótenyészetben. Nagyon tetszett a látvány. Akkor úgy éreztem,másnap is látnom kell őket. Itt is van egy lovarda. Unoka nagyon szép mint mindig, és nagyon ügyes, de jó, hogy elmentél vele. Igazán humánus eljárás az öreg lóval kapcsolatban. Ausztriában egy disznót láttam, ami nem lesz leölve, élhet ahogy akar, ehet mikor akar.
A Szerelempatakot láttam már, nekem tetszett,de majd még egyszer megnézem. A Szavakon túl, is nagyon jó volt.
Holnap nem lesz vízünk, a vízmű valamit dolgozik egész napra elzárja a vizet. utána majd jön a rozsda, és a sáros víz, amit csak úgy kiengedünk, mert semmire sem használható.

Kép

Kép

Kép

Képbest sad poems that make you cry

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. március 17. 19:21

Sziasztok Lányok és Elthan! Remélem mindenki jól van, ma mi is kimozdultunk megint.
Sikerült is minden útunk, keserűsó, nadrágok póló zokni..stb. meg acc2oo beszerzése is sikerült elment 2oezer, de legalább minden megvan. Igaz a keserűsót alig tudtam beszerezni, mert a patikában ha van 3o-4o dkg-nál nem adnak többet, de én tegnap ahol kaptam éppen az összeset elhoztam.
gyógynövény nagyon messze van tőlünk, még ott beszerezhető normál áron.
Lilyke bájos a babakocsival, és a télapó babával, Samu tegnap akarta hogy meséljek, de mondtam most nem annak az ideje van már... így mást olvastam.

Na megyünk vacsorázni, kivételesen ilyen későn, mert későn is ebédeltünk. Jó éjszakát mindenkinek, amint tudok jövök ... :ymhug: :x i-) :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. március 17. 19:26

Ildikó, éppen egymásra írtunk, de szép képeket hoztál, látom már ott is nyiladoznak a szépségek.
A képet láttam a facén, itt mindig egy árnyalattal nagyobb, jobban is kifejezi magát, nagyon tetszik, olyan ódon benyomást kelt. Nem jutott eszembe a facén ,hogy milyen benyomásom van róla, és az előttem szóló ugyanolyan szövegét meg nem akartam írni...
Itt is elég kalandos idő volt, hol melegünk volt hol meg majdnem fáztunk, én már tüsszögök, remélem nem lesz komoly következménye!
Jó éjszakát nektek is! :x :ymhug: i-) :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 17. 20:13

Sziasztok!A nagy tortúrám után végre sikerül leülnöm és megnéznem mit tettetek fel.
Először is Rita!Igazán kedves vagy ,hogy a unokázás közben még a Fórumra is figyelsz. :) :) :)Elolvasom és jövök vissza,van időm.
Nem is tudom Lányok,hogy kivel kezdjem.
Összevissza fogok írni.
Lilyke aranyos,huncutul vagy szégyellősen néz a telefon felé/fényképezés/???Nem tudom,érdekelne,HÁNY DARAB PLÜSSE vagy állatkája van,esetleg babakedvelő?
Most jöjjön Kata!Örülök a kimozdulásotoknak,mert ma már elég jó idő volt és az jókedvre derít mindenkit.Samu hogy érezte magát???Sok mindent vettetek.A legjobb"cuccot" a "JÓ VÁSÁR VOLT"-at fényképezd le légyszíves!A múltkori újcipős fotót nézve megirigyeltem :)) Láttad,én is vettem újat?!!! =)) Kata!Van neked anyukádtól örökölt teás- vagy kávéscsészéd?A gyengéim ,a festmények mellett, a porcelánok.Mint Ritának a kancsók :) Nem kell készlet,mert az veszélyes/eltörjük/,de egy kedves darabból kávézgatni vagy teázni,klassz dolog. \:D/
Ildikó!Nálatok is nyílik már az ibolya!!!Butaságot kérdezek:Mennyire szereted az illatos virágokat?És ha igen, melyek a TOPOK./frézia,ibolya,bazsalikom,menta../Inkább édes vagy kesernyés,diszkrétebb legyen?Mindjárt hozok ide valamit.De előbb megköszönöm Ildikónak a szép festményt.Megnézem mindjárt részletesen.--Emlékezetből,képről vagy valóságról festetted?Talán volt hasonló helyszín a régebbi képeden,ott egy fiatal pár ment az úton.Tudható,elárulod,hogy a téma,a technika a sikerélmény vagy a kifejezés motivál festéskor.Azért kérdezem,mert most néztem videót a kínai festészetről.Ott nem a valóság után festettek,hanem élmény után.Kimentek,megnézték,hazamentek az ÜRES SZOBÁBA,HOGY SEMMI NE VONJA EL A FIGYELMÜKET és a benyomást vitték fel a vászonra.Tehát Ildikó,Te hogyan?Sok képed tetszett nekem.Most odáig vagyok a virágcsendéletekért.Majd később -sokkal később megmondom miért
Spoiler: mutasd
/titok/
Kérlek,ha kitaláltad ne írd le ide,mert még nem aktuális!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 17. 21:03

Most leírom,amit akartam:
Tudjátok most lesz Julika születésnapja /március vége/ és Verának/a testvérének is/Gondoltam Verának veszek egy finom parfűmöt. De emlékeztem,Budapesten nyílt egy olyan hely,ahol te magad állíthatod össze az illatot.
Ez 2016-os cikk:
https://www.illatmuhely.hu/szemelyes-il ... lkotasa-37
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 17. 21:07

Ez viszont új
https://www.facebook.com/illatmuhely/?locale=hu_HU
Részlet:
A stressz és a túlterheltség egyre jellemzőbb a mindennapjainkra.
Az alábbi illóolajokkal viszont könnyebbé teheted a különösen súlyos napokat:
bergamott: jó hangulatot termet, örömöt hoz
cédrus: megerősítést ad
levendula: kiegyensúlyoz, nyugtat, segít elalváskor
mu… Továbbiak
RENDBEN VAN.Nézzük a gazdagoknak mit ajánl egy másik cég!!! x_x :( :) :))
https://www.cherrygarden.hu/
Részlet:
...Független parfümőrök készítik őket, természetes és válogatott alapanyagokból, alkotói szabadsággal. Kifinomult ízlésvilágú, az egyediséget előtérbe helyező parfümrajongók részére ajánljuk őket...
Lássuk csak!!!! Tekerj lefelé és nézd meg az árakat!És..
Spoiler: mutasd
https://m.facebook.com/cherrygardenparfum/videos/332778438388909/

Itt viszont rengeteg videót találsz/tekerd lefelé!/,ahol "beleszagohatsz" az illatokba.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 17. 21:18

Tehát Lányok,maradok az első ajánlatnál,az Illatműhelynél.JÓ ÉJSZAKÁT KÍVÁNOK!Paggy :-h
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1097
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2023. március 17. 21:43

Kedves Paggy most szándékozom lefeküdni,mert ma fárasztó napom volt.
Az itt látható festmény nem a valóság, hanem csak úgy jött. Az ecset ferdén, az oldalára tartva, és így jött ki, azt olvasol ki belőle, amit akarsz.
A két ócska ólfélét ami a kép jobb oldalán látsz, azt valahol láttam már, valamelyik képen.
Nem tudom mit kellene kitalálnom, hogy ne mondjam el. Majd holnap talán megfejtem.
Virágcsendélet, festettem egyet nemrég, fapírpróba miatt, de nekem nem tetszik. Az előző kettő igen. /FB-on van fent mindkettő, valóságban egyik a lányom szobájában, másik pedig annál aki a farostlemezeket adta festés céljából. Ma fantáziavirágot festettem, valóságnak indult, de sok minden közbejött, így átalakult. Nem vagyok én igazi festő.
Kép
Az illatok, régen a szegfű illat volt a kedvencem. Most, ..... nem tudom. Talán nincs is.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 17. 22:26

Koszonom a szep kepet.Paggy
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 18. 7:32

Jo reggelt Lanyok!A parom csontsovany es sokat fekszik.Nem hajlando orvoshoz menni.Mit tud tenni az ember egy TOKFEJJEL?Ez nem csak ennyi, de belefaradtam a gyozkodesbe.Azert irom le nektek , mert nem minden HABOS BABOS nalunk se.Viszont minden nap orulok valaminek.Bugyutanak tunok?Gondolom tele vagytok Ti is problemakkal.Szoval Lanyok Mindnyajunknak:
FEL A FEJJEL! :) :flower1:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 18. 7:43

Hamarosan megyek a piacra friss tojasert.Szep napot! :)
https://index.hu/kultur/2023/03/17/brit ... opalyazat/
:-bd
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 18. 10:36

Figyelem, figyelem:
a Hadik cimu film megnezheto online \:D/Ingyen!!!
Tortenelmi kalandfilm
https://justwatch-stream.net/movie/927615/hadik.html#
Olvasd el a kritikat!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 18. 10:49

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. március 18. 13:34

Jövök lányok hamarosan, Samu itt alszik el a hátam mögött, rámhozta a frászt, mert a zebrán majdnem összesett, s nem is értünk volna át a hosszún, úgyhogy meg kellett várjam az újabb zöldet.
Gyorsan csináltam pár palacsintát abból evett pár darabot, s idejött a nagyszobába.
Most meg szurkolhatok, ha megfordul nehogy leessen. Abba is hagyom most a pötyögést, és odaülök mellé hogy le ne essen. :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. március 18. 16:29

Sziasztok!

Ildikó, Lilyke itthoni környezetben egy cserfes, vidám, élénk kislány, de a bölcsiben pont az ellentéte. Gryllus Dorka mondta,
hogy egy évig senkihez se szólt hozzá az óvodában, csak ült és csendesen szemlélődött. Pont ilyen Lilyke is, azzal a különbséggel,
hogy a csendes szemlélődés mellett mindenben részt vesz, érdeklődő, de nem nagyon szól senkihez.

Milyen jó azért, hogy ki lehet már menni a kertbe tevékenykedni. Élethosszabbító tevékenység a kertészkedés, ebben biztos
vagyok, ahogy a természetjárás is vagy a kis kedvencekkel való törődés.

Gyönyörűek a tavaszi virágok. Itt mindenütt nárciszok vannak nagy tömegben. Fehéret egyáltalán nem láttam, csak sárgát, de
abból több félét. A leggyakoribb a narancssárga közepű. Törpe, közepes és nagy méretű nárciszokat különböztettem meg. A nagyok
combom közepéig érnek, vaskosak, erőteljesek, nagy virágúak.

Az első festményeden a halvány kékek, szürkék rózsaszínek harmóniája tetszik nagyon, meg a fehér ecsetpacsmagok, amik olyan
különlegessé teszik a festményedet.

A másik képen a háttér kékje-barnája a fehér foltokkal jól kiemelik a piros leveleket. Egyszer már írtam az egyik festményedhez
- azt hiszem, egy napraforgó volt rajta - hogy mennyire tetszik a háttere. Ilyenkor látszik, hogy mennyire fontos része a műnek ez is.

Paggy,
Spoiler: mutasd
én is így vagyok, nincs olyan nap, hogy ne találjam meg benne reggel azt, ami jó lesz, és este azt, ami jó volt. Gyerekkoromban
alakítottam ki magamban, magamnak ezt a szokást, hogy felvértezzem magam apám alkoholizmusa ellen. Tisztán emlékszem rá,
amikor eldöntöttem, hogy nem hagyom, hogy kedvemet szegjék, és hogy mindig más befolyásolja a hangulatomat. Hatodik osztályos
lehettem. Ez segített akkor is, amikor már nem volt problémamentes a házasságom. Mondjuk akkor már az is nagy segítség volt,
hogy ott voltak a gyerekek, akiknek egy nyugodt, kiegyensúlyozott anyára volt szükségük, nem engedhettem el magam, de nem is
akartam. Jó előgyakorlat volt a gyerekkorom.


Nem tudom mit lehetne kezdeni a pároddal. Azt hiszem, semmit. Ha neki így jó, akkor legyen így. Nem lehet meggyőzni, nem
lehet a lelkére beszélni, nem lehet orvoshoz vinni... ebből látszik, hogy neki az a jó, ahogy most él. ha nem így lenne, változtatni
akarna rajta, gondolom.

Lilykének vannak plüssei, a vőm rokonságától szokott kapni, de nem szokott játszani velük. A babákat szereti viszont.

Lilykének azért látsz huncutságot az arcán, mert megint el akart futni a fényképezés elől. :D

Hű, én nem tudnék saját parfümöt kikeverni. De ajándéknak ez egy nagyon jó ötlet.

Kata, nem lehet, hogy Samunak az eredeti betegségével függenek össze ezek a rosszullétek? Olyan ijesztő lehet! Ilyenkor ő szól,
vagy már csak azt látod, hogy baj van? Annyira sajnálom!

Ezek a természetfotók annyira szépek lettek! Mehetnének címlapra! A virágok, a katica, a csíkos égbolt a vattafelhővel, na, meg
a két kenyérke! Mennyivel rusztikusabb a második. A lisztben van különbség vagy a készítésben? Az utolsó képen lévő étrend-kiegészítőt
te használod?

Kata fotói:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. március 18. 17:23

Itt holnap lesz az anyák napja. Nincs fix dátuma, mint nálunk. Minden évben a nagyböjt negyedik vasárnapjára esik.

Ezt olvastam róla - szerintem érdekes:

"Angliában az anyák napja kialakulását a Mothering Sunday nevű vallási eseményhez kapcsolják. A XVI. századtól kezdve ugyanis erre a napra a szolgálók szabad napot kaptak, hogy a helyi fő templomba (mother church) a családjukkal együtt ellátogassanak az istentiszteletre. Sokszor egy család életében az anyák napja volt az egyetlen esemény, ahol együtt lehettek, mert a szolgák az év többi napján nem kaptak szabadnapot.

Erre a napra a szolga sorsú gyerekek és fiatalok is kimenőt kaptak, hogy a családjukkal együtt tarthassanak. Ilyenkor a templomba menet az úton virágot szedtek, amit vagy a templomban helyeztek el vagy az édesanyjuknak adták. Innen aztán szépen lassan kialakult a szokás, hogy az édesanyák ajándékot kapjanak. Ez a nap azonban még mindig egy családi nap volt, a mai értelemben vett anyák napja csak később lett belőle.

Később, a XX. századi Amerikában kezdték el ünnepelni a “világi” anyák napját, mely ünnep az 1950-es évekre elérte Angliát is. A kereskedők ugyanis nagy lehetőséget láttak benne és egész egyszerűen összemosták a Mothering Day napjával, melyet vallási körökben Angliában azóta is folyamatosan évente megtartottak. Az így létrejött, a mai Angliában ismert anyák napjának (Mother’s Day) dátumát a korábbi vallási naphoz igazították, mely mindig a nagyböjt negyedik vasárnapjára esett. Ezért van az, hogy Angliában sosem az év egy fix napján van anyák napja,
hanem mindig a húsvét időpontjához kapcsolódik."

Angliában az apák napját is nagyon komolyan veszik. Erre még várni kell egy kicsit, június harmadik vasárnapja a hivatalos napja.

Már itt voltam március nyolcadikán, gondoltam, nagy nőnapi felhajtással fogok találkozni. Azt hittem, az üzletek tele lesznek
nőnapi ajándék ajánlatokkal, de ez egyáltalán nem így volt. Már akkor is az anyák napja dátumát lehetett mindenütt látni, és
az üzletek kínálata is ehhez igazodott. Azt mondja a lányom, hogy a nőnapnak nincs nagy jelentősége itt Angliában.

Kép

Kép

A városban alig látni virágüzletet, viszont az üzletekben mindig lehet előre összeállított csokrokat venni. Ez egy kivétel. Az egyik
bevásárlóközpontban található ez a virágos. A "nan" "nana" a nagymama becézett változata. Lilyke angol nagymamájának is nana
a neve. Én nagyi, nagyika vagyok.

Kép

Kép

És persze az üdvözlőlapok sem maradhatnak el. Ez mind anyák napi kártya, és ez csak egy üzlet. Rengeteg van a városban.

Kép

Jót nevettem ezen a két anyáknak szánt bögrén. A kisfiús szövege: Sok szeretettel a kis majmodtól. A kislányosé: Sok szeretettel
a kis hercegnődtől. Micsoda különbség!

Kép

Ebben az üzletben az anyák napi mellett az apák napi választék is kint van már, pedig messze van még június.

Kép

Kép

Apák napi választék (azokat választottam ki, amiken lehet vigyorogni, de volt normális dolog is, bár nem sok)

Sörbontó:

Kép

Persely, amiben sörre lehet gyűjteni:

Kép

(Sörös)poháralátét:

Kép

Összehajtogatható papír sörösdoboztartó:

Kép

Zokni, bögre... ezeket a normálisokhoz sorolom:

Kép

Kép

Ebben az üzletben Károly király májusi koronázására is készülnek már:

Kép

Korona alakú sütikiszúrók, lufik, zászlók, kalapok, három szintes papír sütikínáló, papír szívószálak, tálcák, poharak...

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 19. 2:56

Be sem koszonok "hangosan" nehogy felebresszelek titeket.Felebredtem.Atolvasok ujra mindent , amit betettetek.Sajnos a forum megint vacakol,igy pillanatonkent el kell kuldenem.
Eloszor Ildikonak irnek.
Ne ird azt, hogy nem vagy igazi festo!Persze, de a festes kozben es altal melyebben megismered a vilagot.Mi viszont a kepeid altal szemlelunk .Engem megragad a temavalasztasod, a szineket szeretem , amit hasznalsz ES nem utolso sorban a XXI.szazadban,ahol mar minden gepi egy kezzel -szemmel keszitett egyedi dolog, mindenkeppen vonzo..Ja es a lenyeg, hogy Te magad bizonyitod, soha sem keso alkotni.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 19. 3:14

Lanyok!Az agybol irok a telefonomon.Ez szornyu, hogy 10t szamolok es mar ugrik a forum.Reggel a rendes geprol folytatom.Addig keresek valami szep zenet es felteszem ide.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 19. 3:37

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 19. 6:50

:ymparty: Jó reggelt!Nem sikerült aludnom,mert elkezdtem gondolkodni. :)) :((
Hozok néhány képet és utána megyek tusolni. ~o) %%- :movingflower: :-bd
Reggeli növényvizit:
Kép
Kép
Kép
Itt tartanak a fréziák.
Kép
Az eprek még alszanak a takaró alatt az erkélyen,mert fagyot jósoltak.
Most hozok egy cikket.Kutyasétáltatás után jól megnézem Rita és Kata képeit :) \:D/ :-bd ~o) ~o) ~o) :flower1: :flower1:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 19. 7:01

https://www.agroinform.hu/kerteszet_szo ... -63015-001
A jövő hetem a furulyáról és a kertészkedésről fog szólni.Megyek a barátnőmhöz,hogy együtt furulyáljunk. :) :) :) és meg kell forgatnom a komposztot,Viszont a 3 kisgyerek,akikre vigyázok időnként,szeretne résztvenni benne + egyebek is lesznek a normál állatozás,házimunka mellett.Sziasztok,még jövök,mert meg akarom nézni a fotókat.Paggy
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 19. 7:13


Ilyen gyönyörű gilisztáim vannak nekem is a komposzttalajban. \:D/ \:D/ \:D/ \:D/
Szia Rita!Majd jövök .Köszönöm a sok klassz fotót.SZUPIIIII!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 19. 9:58

Hazaértünk.Csináltam 2 videót,majd a végén felteszem
Lássuk,lássuk Kata és Rita érdekes fotóit!
Ó,Kata!Most olvasom,hogy Samu rosszul lett.Mitől van?A vérnyomás,vércukor vagy epilepszia-szerű?Ijesztő lehet neked mindig............Nagyon sajnálom,nem sajnállak,hanem sajnálom,hogy ennyi mindenen át kell menned.Rettenetes,ha a gyerek rosszul van.Most mi a helyzet?Elég volt a palacsinta,nem kellett orvosságot bevennie? ^:)^ :flower1: ^:)^
Rita:
Elolvastam a spoiler alattit. :flower1:
Írtad,mennyi virágzó sárga nárcisz van Angliában.A térdig érő ,húsosat fényképezd le légyszíves.Még sehol sem láttam ilyent.Érdekes,azt gondoltam Lilyke plüssözikés nem pedig babázik.Bár azt is írtad,hogy óvodást játszik a babákkal.
Elolvastam az ANYÁK NAPJA eredetét.Szegény szolgák csak 1 szabadnap!!.Bár más meg mást ír:
https://multarnyai.hu/index.php/hirek/e ... i-uennepek
Az érdekes,hogy kevés a virágüzlet.Talán a piacokon lehet cserepes növényeket venni?Tényleg,nem olvastam,jártok piacra?Illetve van ott piac?
Apák napja:
Jogos az ünneplés,csak miért hiszik azt,hogy a férfiak csak isznak és autókáznak?Bár miért ne?Jópofa cuccok.Mindenből óriási a választék!Azt látom a kislányoknak csak rózsaszínű dolgokat lehet kapni,pedig azok a fiús lányok,mint pld.Lilla,aki nem szereti a rózsaszínt,nehezen tud bármi izgalmasat venni.Pld.nincs zöld ,vagy világoskék a lányoknak?.....Ti Lányok,kiskorotokban rózsaszínűek voltatok? :)) :) Mármint a lelketek? :)) :)) Semmi kis zöld,kék,sárga,lila?....
Rita!Mi a vélemény ott Károlyról/király/?Látom,készülnek a koronázásra.Mikor is lesz?...AHA!Májusban.Te már nem láthatod.
Tényleg,Londonba nem mentek valamikor?Utazgattok majd ?
Köszönöm Nektek a sok fotót,élvezem mindig,ha "leskelődhetek".
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 19. 10:59

Hoztam 2 saját videót.Mindjárt felteszem.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 19. 11:11


Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég