Van képem hozzá

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 26. 15:51

Jó,azért még 2 kép.A váci Fő tér kis részlete

Kép
Petőfi kötődése Váchoz:
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 26. 16:07

Rita!A nyulak nem nagyon esznek,de mégsem vittem el őket az orvoshoz,mert elment a 2 közeli rendelőből a nyulakhoz értő orvos.talán a jövő héten kerül valaki,aki tud valamit mondani.Már 6é1/2 évesek /kb./
Kép
Vácról nézve Dunakanyar.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 26. 16:25

Hát szörnyű,még mindig semmit sem lehet csinálni.Remélem Ti bírjátok!Üdv:Paggy %%- @};-
Ma már ma van, azaz kedd ,tűz a nap.Elviselhető időt kívánok!Paggy %%- @};-
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. július 27. 13:39

először gyorsan Ritának , most látom milyen világ van Angliában...Arra felétek,?
azért az szívszorító látvány amikor a metróban is zúdul lefelé a víz.
Olaszország északi részén meg akkor jég volt hogy ripityára vannak az autók szélvédői, a karosszériák is.
Afrika déli részén meg -10 fok körül van. brrrr.

Paggy, köszönet a videóért, és a sok olvasnivalóért, a könyvet meg majd igyekszem beszerezni!
Samukám alszik, a mosógép most végez, mindjárt megyek is teregetni.
Annak az intézetnek a címére stb igencsak kíváncsi lennék..
Rengeteg palacsintát csináltam, de most túrókrémes és fahéjas volt. Maradt vacsorára is!
Majd leesek a székről olyan álmos vagyok. Na most centrizik. Meglátom milyen kedvünk lesz, s talán sikerül egy kicsit kimozdulni! Bár a mostani felhőket nagyon nem szeretem, mert szinte bántja az ember szemét.
Jó lenne egyet hajózni, ha másként nem, legalább Győr, - Gönyű között!Hosszabbat nem mernék bevállalni.
További szép délutánt ... Csodás a Duna! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2021. július 27. 16:20

Lányok, olyan meleg van,úgy vágyon egy kis fürdőzésre. Most tetőzött azt hiszem nálam ez az érzés. Most semmit sem tudok csinálni,minden amit tehetnék ebben a melegben nincs kedvemre - gondolok itt a fekverészésre, Rajzolni sincs kedvem ebben a vakondnak való sötétségben, festeni éppen nem lehet, nem jól látok.
Reggel kertben voltam, és láttam, hogy a cseresznyepaprika felső hatásai hiányoznak. Mégis járt bent az őz ezek szerint. Tegnap elbarikádoztam a volt régi bejáratot, nem jött be ott semmi, mert elborultak volna bizonyos dolgok. A kintebbi /jé micsoda szó/ az erdő alatti kaput is megerősítettem, olyan lányosan és lájtosan - így tudtam megcsinálni.
Utána főztem egy tökfőzeléket, sütöttem paprikát, és csináltam nokedlit. Klári húgom hozott görög joghurtot, majd azt fogom eszegetni, mert nemrég is nagyon jó volt.
Tegnap Anna nap volt, nem tudom van-e itt Annánk, Paggyt még mindig nem tudom hogy hívják, fogalmam sincs róla, mit jelenthet a felvett nicknév. A szép fotókat köszönöm, - nem tudok úszni, de most azért derékig bemennék a Dunába.
Még a kutya is elkérte a mosdóvizét, kis vizes ruhával szoktam neki arcot mosni, a két első lába között is elbírja, még a hátán is, de az istennek sem áll bele, bár a kozmetikusnál nem tiltakozott. Jé valaki füvet nyír. Nálunk ki van égve.
Hoztam nektek virágot az asztalra, ma ez van, nem sok virág éli túl a forróságot.
Kép
kaliforniai mákvirág
Kép
Ilyen kicsi a mákvirág, a drótháló a kutyapisi ellen van
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 27. 16:53

Sziasztok Lányok!Hiába ígértem meg magamnak,hogy ma szorgalmasabb leszek,nem dölöngélek ide-oda,most hogy hazajöttem a CSARNOKBÓL/az állatokat muszáj etetni./ ,kornyadozom.A párom éjszakára ment dolgozni.Ma még a nyulakat ki kell takarítanom , porszívóznom,mert szörnyen poros minden és főznöm reggelre.Most üldögélek kicsit,de azután ihaj-csuhaj muszáj összekapnom magam!!!
Kata és Ildikó!
Kata!Meg fogom kérdezni az intézmény címét,de ez messze van tőletek.Közelben nincs rá lehetőség????Biztosan megpróbálnám,mert idő kell még a gyermekünk megszokja-megismerkedik-megszeret valakit.Lehet hosszú évekbe telik,de mégis megnyugtatónak gondolnám ,így kívülállóként,aki átérzem valamennyire a dolgot.Menjetek ki,amikor csak tudtok,mert Samuka vérkeringésének is jót fog tenni!Persze nem a hőségben.
Ildikó Györgyi a keresztnevem.Jó sokáig nem volt saját névnapom és apám névnapján/György/tartottam.ma már elveszett ennek is a jelentősége,annyira zűrös a világ.Nagyon szépek a virágaid az asztalon,ÉS A FÉNYKÉP,amit készítesz!!!!!!!! :-bd Nálam sokszor szól a rádió.mostanában a TREND FM-t hallgatom.Bár néha abban is van politika,de többnyire kultúra és gazdaság a téma.Kedves Ildikó!Örülök,ha írsz.Most is pld.itt Pesten a tűzmeleg szobában azt olvasom,hogy nálad egy őzike lelegelte a paprika csúcsát.Nem meseszerű????MOST jöttem a forgalmas budai utcákról,villamosoztam,s itthon egy más világról olvasok.SZÉP :flower1: :littlehearth:
S ,hogy Te se maradj ki az én világomból/Egyébként ott nincs gyógyfürdő,ahová néha elmehetnél?/Készítettem a borzasztómeleg,gyalog át a szép Szabadsághídon állapotomban képeket.Mindjárt hozom.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 27. 17:07

Ahogy látom Lányok,rengeteg képem van még tegnapról is.HA UNJÁTOK,hagyjátok ki! :))
Először a tegnapi forróságban az udvaron üldögéltünk kicsit Fruzsival és némely cicámmal.Nem tudunk délben sétálni,csak pisil kint az utcán,ha közel végzi el, viszek ki kannában vizet és ráöntöm,felhígítom,hogy szegény fű ne maródjon ki.
Az első képek a tökkertemben üldögélve:
Hintaágy/még nincs lefestve/,kosár,kanna.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kobak cica/hálisten jól van/
Itt nyalogatja Fruzsit/ő a pótmamája,nagyon szeretik egymást/:
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 27. 17:10

i! :))
Megjelent RUMCÁJSZ cica is:
Kép
Kép
Egy kicsit nézelődött,majd
Kép
szundikálni kezdett:
Kép
:)
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 27. 17:31

Lányok!Most néhány nem túl fontos fotót hoztam még, a mai csarnokozásomból hazafelé jövet készítettem.1 érdekes van közöttük.
Kifelé a CSARNOKBÓL /az igazi neve VÁSÁRCSARNOK!!/
Kép
1000x mutattam már fényképen és videón:
https://pestbuda.hu/cikk/20190916_domon ... sarcsarnok
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 27. 17:40

Balra majd , át a Szabadsághídon:
Kép
Nincs tömeg:
Kép
Kép
Most az AMADEUS horgonyoz itt.
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 27. 17:54

Kép
Kép
Ketten a NAGY DUNA MAJDNEM KÖZEPÉN KIS CSÓNAKBAN:
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 27. 18:01

Végül előkészítettem a padlizsánkrém hozzávalóit ...
Kép
...fő a pulykapopó az állatoknak....
Kép
és sajnos VÖDRÖS CITROMOS NÁPOLYIBÓL MÁR CSAK ENNYI VAN/NAGYRÉSZt A PÁROM ETTE MEG!!! :(( :(( :(( :(( cukros!!!!/
Kép
SZIASZTOK,MOST MUSZÁJ a NYULAKAT kiTAKARÍTANOM... :-h
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 27. 18:26

LÁNYOK! MOSTANTÓL EGY KICSIT NYARALOK.üdv,üdv,üdv:PAGGY %%- @};- :littlehearth: :movingflower: :-bd ~o) @};- :ymparty: :x :) :ymapplause: :o) =)) :flower1: :littlehearth: :flower1:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2021. július 27. 20:51

Kedves Paggy, jó nyaralást kívánok.
Majd,ha visszatérsz a nyaralásból válaszolok neked.
Millió puszi, örülök, hogy megteheted. :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 27. 21:03

:flower1: :littlehearth: :flower1: Kedves Ildikó!Ennyi állattal nekem a nyaralás az,ha veszek egy uszodabérletet/nyugdíjas/ és kizárom a külvilágot 1 hétre.Olvasok,hozom a kínaiból a kaját magunknak. =)) =)) =))
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. július 28. 8:01

Sziasztok! Jó reggelt mindenkinek! hozok korareggeli képeket, mert kivételesen fél6-kor kidobott az ágy. Ma megyünk majd a rendelőbe a papírokért, holnap pedig az epilepszia gondozóba. Hála Istennek azóta nem volt rohama.. ^:)^ :-bd
Ildikó csodaszép a virágkompozíciód, ahogy a róla készült kép is! Olvasom, hogy nem unatkozol... :)) vannak kéretlen látogatóid, de azért valahol bosszantó is egy kicsit, hiszen nem azért ültettél, hogy más meg lelegelje!

Paggy, nagyon örülök, hogy ez az úszásdolog összejött neked! Érezd jól magad.!Sajnos ezek a citromos stb. nápolyik szinte etettetik magukat. Egyébként lehet kapni cukrosoknak valót is!Igaz egy kicsit drágább, de legalább az inzulinszintet nem dobja meg!
Én nagyon szeretem a kínai és Thaj kajákat, ma ha minden igaz megyünk az Árkádba is, és akkor hozok onnan levest!
Olyan régen voltam náluk, Remélem nyitva lesznek. Hozok majd képeket is.!
hozom a képeket..pill....

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép

egy éve...
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
:x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 28. 19:17

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 29. 11:23

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 29. 11:30

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 29. 11:39

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. július 29. 19:46

Amennyire nem szeretem a Himalája videókat, mert még mélységében sem az igazságot vetítik csak egy szeletét,
annál inkább örültem a görög zenének!
Paggy, hogy sikerült az úszás? Igazán jó időt fogtál ki hozzá! :D :-bd :movingflower:
na hozok képeket
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
:x :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. július 29. 21:38

Elfelejtettem írni, hogy Lamolep-et kapott!
Holnap kezdünk... :-?? i-) :x :ymhug: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 30. 16:43

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. július 30. 18:34

Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2021. július 30. 19:06

Sziasztok.
Mindjárt 7 óra és még mindig jó meleg van. Kicsit felhősödik É-Ny-ról, lesz-e belőle eső, nem tudni. A vízgyűjtő kezd kicsit kiszáradni. A paradicsomjaim szépek lettek, hozzák a termést, nem mondom, hogy minden tövön annyi van, de van.
Paggy nagyon szép a tökfölded, az enyém nem ennyire gazdag, 2 tök termett eddig. Egyiket már megfőztem, másik még valahol kint landol, kint felejtettem.
Köszönöm a névnapos közlést. Azt hiszem már elmúlt a napja.
Biztos jól kiuszkáltad magad, sajnos nem tudok úszni.
Közelemben van termálfürdő, azt hiszem oda kell a jelenleg bevezetett kártya, a másikhoz nem. Mennék, csak annyira meleg van, és innen elindulok, kb másfél óra /nem számoltam ki, lehet, hogy több is/ kell, mire odaérek. Rámragad minden göncöm mire odaérek, visszafele ugyanez, összesen hatféle járat. Így azért meggondolandó, hogy ott töltsek mondjuk 3, vagy több órát ebben a nagy melegbe. Volt már, hogy jártunk többen, de most senki sem indul el.
Ma zömében itt bent voltam, nem főztem semmit még mindig volt maradékom, amit ma aztán megszüntettem. Gyönyörűek a fotók, a felhők is nagyon szépek. A virágzó fa mostani?
A Himalájáról Rita is fordított több filmet, én nagyon szerettem, a vad táj az azért erős volt, de nagyon érdekesnek találtam. A só utja, a tészta útja, lehet, hogy nem pont ugyanezen címen, jó lenne látni még több ilyet magyar felirattal.

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég