Van képem hozzá

Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. május 1. 9:13

Szép reggelt mindenkinek!
Éljen május elseje, énekszó és tánc köszöntse.....
Csend és nyugalom van felénk. Még a sünök is alszanak, Ramosszal együtt, aki az ágyam végében durmol.
Paggy, hirtelen azt olvastam,hogy az erkélyen éjszakáztál, aztán jöttem rá, hogy a palánták. Rám is hoztad a frászt.
Ez van, mikor az ember habzsolja az irást.
Nálunk tegnap az üzlettől nem messze az SZTK-ban volt a hirtelen nyitott Pfeizer oltás. Boldog boldogtalan , időpontra regisztrált és nem regisztrált is ment sorbaállni. Min. négy - öt órát.
Szerencséje volt a szintén Hashimoto pajzsmirigyes vendégemnek, ő megkapta. Nekem még ugye nem lehet, de mivel összeomlott a rendszer, igy esélytelen is lett volna az EESZT oldalán foglalni.
Mára csigatészta csinálást terveztem, sokszor, kicsit.
Javulok szép folyamatosan., vagyis remélem.
Kata, Samukának nem igértek semmit az oltásra, mikorra várhatnátok?
Hajnal kettőig voltam fenn, igy kicsit tovább aludtam, de indulok utamra, mert igy nem lesz belőlem semmi.
A fiam is ma kapja a második oltást.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. május 1. 15:20

sziasztok! Samu most alszik de lassan felébred, megint hőemelkedése van . nem sok de ennyi sem kellene hogy legyen, a normális a 36.8 lenne nála.
Gyönyörű idő van nálunk, de felhősödik. Remélem estig nem lesz vihar, bár egyáltalán nem hiányzik.
Jót vigyorogtam hogy elovastad, félreolvastad Paggy írását! :)) :)) :)) .
sajnos hír még semmi mindig oltásilag Samunál
Ma kétszer ment a mosógép, hagyok egyet holnapra is. Új lakók vannak ...khm .... ... hát majd meglátjuk. MIndenesetre köszönni nem tudnak.

Hezitálok a puding és a madártej között. Nagyon régen csináltam, itt talán még egyszer sem. De lassan ébredni fog, és jó lenne valami édessel kidrukkolni. Megyek is! Marad a puding, azzal nem csinálok zajt!
puszim és mindenkinek szép délutánt! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 2. 11:41

Sziasztok!
Először, nem kis szomorúsággal és lemondással mutatom ezt a hírdetést.Szomorúsággal ,mert nem láthatom azt a csodaszép várost és lemondással,mert el kell fogadjam,hogy,ami nem megy az nem megy!Hiába invitál a város és lemaradok róla. :-?? :ymdaydream:
http://szegedtourism.hu/hu/szeged-rad-var/
Most pedig olvasok és nézek,majd mutatok és írok.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 2. 12:08

Kedves Kata!Bár a balesetre ilyent nem illik,de olyan élvezetesen,átélhetően írsz,hogy segíteni szerettem volna a néninek.Egyébként is,ha hosszabban írsz,akkor nagyon jó!! :-bd Szerencse,hogy Samuka nem barangolt el.Mikor írtad,hogy megkérted maradjon ott,2 mondat erelyéig,de komolyan izgultam,hogy ne hogy elmenjen...Igen az idős kor,a cukorbetegség, a meszesedések,hajlamosítanak a szédelgésre.DE!!!!!!!most még nem értjük,dee lassan már igen,hogy miért próbálkozik valaki megtartani az önállóságát-persze,hogy nem akar kiszolgáltatott lenni,persze hogy be akar egyedül,önállóan vásárolni.Mert egyébként mi a fene marad??????Legalább hagy válasszak a kis pénzemből,hagy nézzek körbe,hagy legyek benne az életben!!!Végül is általad jól végződött a kaland. %%- :littlehearth: :flower1:
Ágika!
Sok mindent írok.Nem mondom,hogy nem áttételesen utalok kedves online ismerősömre,aki Szegeden él,az előző hozzászólásomban. :)) :littlehearth:
Mármint,hogy sajnos kimarad az életemből Szeged.......
Nagyon bírom,hogy vagány vagy és lefotóztad magad a számodra nem kedvező pózban.EZ AZ ,hol szépek vagyunk,hol elhasználtak,hol kiszolgáltatottak,de MINDIG MI VAGYUNK,amit nem kell szégyellni.Persze nem kötelező mindenkinek magát megmutatni,mert van aki visszafogottabb.KÖSZÖNÖM ÁGI,hogy betetted ezt a képet. :flower1:
Ramoska így őszül vagy ez fajta jelleg?Gyönyörű a kiállása,borzasztó okos,karakteres a szembenézős fotója!!!!És igen-igen-igen !!!a hűsége!!!! \:D/ \:D/ \:D/
A madáretetős fotód,akár egy goblein.Mutatom,mert lefotóztam a képernyőről.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 2. 12:11

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. május 2. 12:22

Sziasztok Lányok! De jó hogy egy egy pillanatra benéztetek! :ymhug:
Boldog Anyáknapját mindünknek! @};- @};- @};-

Már túl vagyunk az ebéden, tegnapi chilisbabos kukoricás maradék! Majd lehet csinálok Rizskochot, most pillanatnyilag lusta vagyok nekiállni! Túl korán ébredtem, így majd bekapom magam, miközben itt írok nektek!

volt egy kis eső, egyik pillanatban délkeleti szél a másikban meg északnyugati viharos...hát nagy szerencsénk, hogy nem kell sehova menni. Nem tudom mi van a többiekkel, olyan régen jelentkeztek be. Bár lehet nem is tudnak akár vihar, vagy bármi más miatt. De remélem nem betegek.
Ági, hogy vagy, kipihented már az első munkanapodat!? Nagyon várom az új feliratokat innen onnan, mert a többséget már végignéztem, de azért mégiscsak fordítással az igazi!

Mindenkinek szép vasárnap délutánt kívánok, muszáj lefeküdjek, mert folynak a könnyeim az álmosságtól!
:x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 2. 12:28

Most nem találom ,de tudom,hogy láttam egy hasonló képet mint a TE fotód.Beteszek ide egy ,nekem túl csicsáa,de sok munkát magába foglaló képet a gobelin.hu-ról/facsbook/
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 2. 12:30

Kedves Dorina!Értettem az egyperces jelentését.Nekem is az a véleményem,hogy színmagyar biztos nincs.
Tegnap megnéztem az általam valamennyire kedvelt ZSÍROSDESZKA videóját a HONVÁGYRÓL.

Valójában nekem rosszul esett ,amit mondott,de megértettem és elfogadtam.Az én párom isd hasonló típusú ember.De mint szülő,azért fájdalmas,hogy....
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 2. 12:37

Kedves Lányok!Köszönöm mindenkinek a képeit és hozzászólását.
JAJJJJ,JAJJJ!!Kimaradtak Kata szép égboltképei!!!Na végre,hogy láthatom!!!És jól áll a félhosszú haj."Lányosabb". :) :-bd :flower1:
Most pedig Lányok!Hozom a "cuccaim".Kis időbe telik,míg összeválogatom és felrakom.Sok képet hoztam!!!
Kezdjük egy nem saját videóval,majd ...
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 2. 12:58

Az utcánkban még mindig nejlonba gyűjtik a kertekben levágott füvet.De sebaj ,jó lesz nekem!Haza kell cipelnem.

Kép
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 2. 13:04

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 2. 13:11

Ma megint nagy sétát tettünk a HŐS és igen vagány,vállalkozókedvű 14,5 éves,a melldaganatos kiskutyámmal.Hozzá kell tennem nem én eröltetem,hanem ő akar a körülményekhez képest még világot látni.Ez hajaz Kata nénijére,aki idősen is egyedül szeretne bevásárolni.
Szóval elindultunk Fruzsi kutyámmal.
Kép
Kép
A séta: ezen a hosszú utcán végig,majd jobbra, nem fordultunk vissza mint a múltkor,hanem ki a forgalmas útra és úgy vissza
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 2. 13:19

Közben erősen fújt a szél.Megpróbáltam a szelet fényképezni,A levél állásából látszik,hogy fúj.majd átkeltünk a másik oldalra és ott mentünk.Majd vissza.Belestünk 2 házba is.
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 2. 13:26

Fényképeztem a napsütést a faleveleken.
Kép
Kép
Ebbe bele kéne bújni!Ha nem,akkor legalább beleszagolni!!!!
Kép
Kép
Képupload photo
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 2. 13:37

Az utca végén át kell kelni a nagy széles úton.
Kép
Na itt vagyunk!!Itt most a bal oldali úton megyünk tovább.

Képphoto upload website
Itt van a nem különösebben érdekesnek látszó kis füves rész...ÁM!!!
Kép
Kis szépségek rejtőznek a fűben.Mennyi mindenünk van és nem vesszük észre!!!
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 2. 13:46

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 2. 13:52

2 aranyos vagány kiskutya,akik télen is kint vannak egy jó meleg házikóban.
Kép
Kép
Itt a magánbölcsi udvara.
Kép
Itt a valamilyen boglárkás ház.Rita említette,meg kell nézzem!!!
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 2. 13:59

Befordulunk a sarkon.

Kép
Itt a hyper-szuper jófej,szorgalom bajnokai,családias és mégis vagány lányok által üzemeltetett fodrász- és kozmetika üzlet.
Képpic share
Ő az utcakövi vagány!!
Kép
Mire ideértünk baljós felhők úsztak az égen.
Kép
Kép
[
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 2. 14:19

Végül megérkezett az anyáknapi köszöntés is.
Kép
Lillától a rajz mellé,amit most nem mutatok meg,mert CSAK NEKED SZÓL NAGYI!!!,kaptam egy mondókát is.
Kép
Szép napot Lányok!Paggy %%- @};-
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. május 2. 14:36

szia Paggy, köszönöm az aranyos videókat! Most ébredtem egy kis alvás után, Samu meg még alszik...de már minden pillanatban felébredhet. Addig meg mivel most főztem a kávét és még hűl gyorsan válaszolok is!

Fruzsina milyen bevállalós ezzel a nagy körsétával! De nagyon aranyos ahogy ő is élvezi a friss és szép virágokat!
Itt is rendesen megcsavarja a fákat a szél, de már mintha szeretne sütni a nap.De szerintem a szél még mindig fogja hozni a felhőket! Szerencsére nem volt nagy csinnadratta, kisebb záporral megúsztuk.

remélem már tényleg eltehetjük a téli cuccokat, mert nagyon unom hogy annyi minden van elő! Csak az ember körvonalai hajaj mennyi kívánni valót hagynak maguk után!

el akartam menni hétvégén egy kis virágot venni magamnak de ilyen szélsőséges időben inkább nem mozdulok ki! Amúgy kávé ide alvás oda, mintha altatót ittam volna.

Majd megnézem a sorozatomat, aminek már tegnap megjött a felirata, csak mára hagytam csemegének az Overlódot. s lehet még ma lesz valami az utolsó előtti részből is, a Tésztás családból. Valamint elkészült a Huh dr. sorozata is, ott csak pár részt kell csak maratonoznom! Szóval unalom kizárva!

Csak dörgés és villámlás ne legyen , mert akkor kikapcsolok mindent, nem reszkírozok.
További szép délutánt! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Nagyon szép a tulipán és aranyos a mondóka is.! :x :))
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 2. 14:36

EZT MÉG NÉZZÉTEK MEG!!!!hOLNAP A LÁNYOMÉK,MIVEL MÁR BE VANNAK OLTVA AZ ÁLLATKERTBE MENNEK.ÉS HOLNAP LESZ AZ UNOKÁM KERÜLETI SZAVALÓVERSENYÉNEK AZ EREDMÉNYHIRDETÉSE.izgi!!!! :littlehearth: \:D/ :flower1:
SZÓVAL ,EZT NÉZZÉTEK MEG!
https://welovebudapest.com/cikk/2021/4/ ... latkertben
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. május 2. 14:37

De jó!!!! \:D/ :-h :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
dorina
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2021. május 2. 16:56

Tudom, anyák napja van. Ennek ellenére ma találtam meg ezt a videót, ami ugyan meglehetős hosszú, de igazán érdekesnek tartottam.
Több részletben néztem végig, de visszatértem hozzá, mert visszahúzott. Talán van akit érdekel a beszélgetés Karikó Katalinnal.
Ez az:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. május 2. 17:20

Köszi Dorina! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég