Van képem hozzá

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. május 26. 15:49

Paggy, te egy tündér vagy! Köszönöm szépen, s tényleg gyönyörű! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2674
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. május 26. 15:49

Szia Paggy!
Biztos beoltanak Modernával! Irj majd, hogy minden rendben ment-e. Oltópontra mész, vagy háziorvoshoz?
Nagyon szépek a fréziák. szép cirmoska a belseje.
Érdekes volt a cikk. A zsálya illata ismeretlen számomra. A tömjéntől azonnal hányingerem lesz, a többit szintén megszaglásznám :-)
Jó tudni, hogy van ilyen hely M.o.-on.
Most amikor a fűszeresem gaztalanitottam, a kakukkfűhöz nagyon hasonlit az egyik amit ki kell szedni. Hirtelen ötlettől vezérelve megdörzsöltem a levelét, mindjárt tudtam melyik marad és melyik megy.
A citromfű kis hajtása is gyanús volt az anyanövénytől messzire, azt is beazonositottam levéldörzsöléssel. :-)
De ugyanigy a gyógyteákat is megkülönböztetem, mikor kész.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2674
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. május 26. 16:13

Kata, akkor szurkolás Samukának is az oltás miatt!
Kiváncsi leszek mit mond a háziorvos az eredményekre a sürgősségin. Több szem többet lát...
Nekem szerencésm van a mézzel. Az egyik vendégem fia méhészkedik, tőle veszek csak akácot. Akitől tanult, attól vettem előtte a piacon. Mesélte hogy csinálja a méheivel, nem cukrozza őket, hanem saját mézet hagy bent nekik télire, meg nem gyógyszerezi agyon őket.
Erről réges rég beszéltünk már.
Azért borzalom, hogy itthon itt a jó méz, és beleszólnak hogyan tovább...
Méz és méz között is van különbség a termelőnél is, attól függ melyik tájegységnél gyűjtik a méhek.
Na készülök lassan, mert mindjárt indul a kalligráfia, utána meg a festészet. Holnap meg bemegyek kicsit dolgozni.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. május 26. 20:06

Szép estét mindenkinek! Nekem kezdődik az Istentisztelet! :x :ymhug: \:D/ :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2674
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. május 26. 21:00

Nagy lyukú kenyeret akartam sütni.
Sok dolgot megtudtam...:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. május 27. 9:32

Ó ezt a kenyeret megnézem majd ! Jó reggelt lányok, jól elaludtam, még csak most vagyok túl a tejeskávémon, s nemsokára startolunk is az oltáshoz!
Egyébként az a legbiztonságosabb kenyér, amelynek a tésztáját fel tudod használni legalább két hétig, mert abban már feldolgozódott a legnehezebben felszívódó anyag.
DE minimum 8 óra! De majd jövök, és megkeresem azt a receptet...kettő is van.! Bár szerintem meg is osztottam a facen egypárat! Egy biztos, nekem nincs türelmem kovászt csinálni és etetni... :-o :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. május 27. 13:44

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

ilyen gyönyörűségek vannak ültetve...
Kép
:x
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10960
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 27. 14:47

Kata!Gratulálok Samukának !!!!!! :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: Túl van az oltáson.Nem félt tőle????
mIT MONDTAK,MIT KELL CSINÁLNI?????mIT EHET -IHAT???lÁTOM SÜTIT IGEN!! :)) :)) :)) :littlehearth: :flower1:
mOST ÉRTEM HAZA ÉN IS A Morerna SZURI UTÁN AZ OLTÓPONTRÓL.sOKAN VOLTAK,de ez nagyon nagy kerület.Minden szépen,gyorsan ment.Remélem, a NÉP HÁLÁS LESZ AZ EGÉSZSÉGÜGYIEKNEK!Bár volt ott egy nő ,3 percet várt és már hőbörgött,hogy miért kell várni.3 PERC UTÁN!!!Gonosz voltam,mert mellém akart ülni az oltás utáni megfigyelés idejére .Mondtam,hogy egy hölgy pisilni ment,kérte tartsam fel 5 percig a helyet,ha nem jön vissza ideülhet.Egy hang nélkül kivárta az 5 percet,természetesen senki nem akart odaülni és amikor odaült ,én arrébb mentem. :)) :)) :)) Szegény nővérek vért izzadnak a járványban ,ő meg azonnal cirkuszol...MAJD OTTHON ,A FÉRJÉVEL HŐBÖRÖGJÖN!!! :)) :)) :))
A NYÚL MEG FELFÁZOTT ,MEGY A HASA.tEHÁT MA DÉLUTÁN cANDY NYUSZIVAL,HOLNAP DE.kOBAK CICÁVAL MENNEM KELL AZ ÁLLATORVOSHOZ.HJA,aki ilyen gazdag mint én :)) és szórja a pénzt......Nagyon szeretem őket,de a gatyám rámegy a sok orvosi költségre.
Most sül a csirke,fő a krumpli.SZIASZTOK,megyek pihenni.PAGGY %%- @};-
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2674
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. május 27. 15:05

Sziasztok!
Gratulálok Samukának, Paggy Neked is! Nagyon ügyesek vagytok! :-)
Hú, Samuka micsoda megérdemelt sütikért dolgozott! :-)
Sikerült megmutatni a háziorvosnak az eredményeit?
Paggy, sajnos tudom mennyibe kerül az orvos, ha valamelyik négylábú beteg.
Hogy fázott fel nyuszika?
Pihenjetek mindnyájan, remélem semmi mellékhatás nem lesz az oltás után egyikőtöknél sem!
Itt nálunk szépen süt a nap.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. május 27. 16:37

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Gratulálok Paggy, hogy Te is sikerrel vetted az akadály! Estére ha lesz egy kis hőemelkedésed rá se ránts.
Cickónak holnapra sikeres műtétet! Szegénykém nem irigylem, de téged se, mert ilyeneket átélni még gazdiként is nagyon nehéz! Reméljük a legjobbakat! :-bd :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. május 27. 20:49

38,8 Adtam neki Panandolt. Paggy, hogy vagy?! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2674
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. május 27. 22:23

Hajrá Samuka! Rendben lesz minden holnapra!
Kitartást Kata!
Paggy, hogy vagy?
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. május 27. 22:28

Már alszik mint a bunda, de a keze olyan hideg még mindig hogy fázom tőle! De holnapra már biztos semmi gond nem lesz
Köszi a biztatást Ági, Jó éjszakát mindenkinek! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. május 28. 8:33

Na egy kicsit korán örültem, még mindig lavírozunk a 37.4 és a 38.2 között!!! :ympray: :( :x
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10960
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 28. 8:50

Sziasztok!Kata!Remélem Samuka ma reggelre jobban lett! :flower1: :littlehearth: %%-
Lázas nem vagyok,gyenge viszont igen és picit fáj a karom.Azt hiszem ez a normális,mert működik az immunrendszerem.Mindenesetre ma azért 1-2 dolgot csinálom,csak lassan.Az elhízott embereknek még betegen is muszáj picit mozogni,mert úgy hamarabb meggyógyul.Főzök és kutyát sétáltatok és rámolok a szekrényben.ÉS MINDENKINEK,aki nem tart tőle,JÓ "oltakozást" kívánok!Olyan hülye szó az oltakozás.Mindig Müller Ceciliaát látom magam előtt,amikor kimondom vagy leírom.
Lányok!2 féle rádióadót hallgatok 1 baloldalit,egy viszonylag picit jobb oldalit.Tegnap megpróbáltam a KLUB RÁDIÓ sávjára települt és nagyon jónak tűnő műsorokat sugárzó SPIRIT FM-t,de nem megy,MERT MINDKÉT OLDALON UTÁLOM A GYŰLÖLK)ÖDŐ EGYMÁST SÁROZÓ MŰSOROKAT.Jó volna már egy reális ,pártatlan adó,ahol megmutatják ezt is ,azt is,sőt elmondják ,hogy ilyen viszonyok köt,ilyen lehetőséggel,mit lehet választani és ebből ez az oldal ezt választotta,a másik pedig e mellett kapmányol,AKKOR LEHETNE VÁLASZTANI.GÁTLÁSTALANUL ZSEBMEGTÖLTŐ működés NEM LENNE ENGEDÉLYEZETT.Legyen úgy,hogy aki egy ekkora felelősséggel járó,ilyen idegi megpróbáltatásoknak kitett állás,mint az ország vezetői .KAPJANAK.Igen kapjanak,mindenkinél több pénzt,de ellenőrizhetők, visszahívhatók és leválthatók legyenek!Higgyétek el NEM UTÓPIA!!!Akkor lehetnénk biztonságban MI A NÉP és nem minket úszítanának egymásnak,hanem a felügyelő szervek/tudósok,szakemberek/elintéznék a dolgukat,mi meg választunk a lehetőségek között,ízlésünk,meggyőződésünk szerint.A NÉP pedig végezné a saját dolgát,dolgozna,alkotna és .....
Lányok!ma még jövök néhány elgondolással és végre nyugiban elolvasom és megnézem az eddigieket.
Ma paprikás krumpli készül.A párom hozott fincsi kolbászt/persze nekem csak 3 karika lehet,mert füstöltet nem szabad! :(( /
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2674
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. május 28. 10:19

Szia Paggy!
Örülök, hogy ennyi mellékhatással elvagy. Pihenj azért!
Hát szerintem a pártatlan adók jövőbeni megléte szinte lehetetlennek tűnik. Amig az embereknek különböző véleménye lesz, azért tegyük hozzá sokszor önös érdekből, addig ez egy szép gondolat marad azok számára akik szeretnének szépen élni egymás mellett és tenni a dolgukat.
Én a paprikás krumpliba nem sűrű galuskatésztát is szaggatok kanállal. Igy szeretjük a fiammal. A férjemnek meg előtte kiszedem a csak krumplis varriációt. Régen csináltam, vettem is kolbászt tegnap a piacon.
ma felhasználom az utolsó adag borsóm. Legalább 30 kilót kellene kifejteni és eltenni, de nem 1800-as áron.
Az eperrel is jól megjártam. A szokott helyen vásárolva és látva, hogy 1600 kilója kértem is egy kilót. Meg egy negyed dinnyét, amit két napig eleszegetünk. Mindezért fizettem ötezer keméyn magyar valutát. Nem szoktam, de most szóvá tettem. Azt mondták a dinnye miatt van. Hát akkor is értetlenkedtem magamban. Hazaérve összesitek, hát az epernél, mivel csak az összeg volt odairva, és annál derült ki, hogy fél kiló került ennyibe.
Tegnap direkt elmentem megnézni, ugyanigy nem volt kiirva a súly. Nagyon mérges voltam. Két nap alatt megpenészedett az alja.
Megyek főzőcske, aztán délután az albérlőkhöz kell menni, megbeszélni a következő turnust aug. után.
Hideg reggelek vannak felénk.
Most szépen süt a nap. Lezsedtem még a kert végében az átnyúló akácról a virágot, száritom meg. Egy adag már kész, kb> össz három dunsztosüveggel lesz. Még van előző évekről is, de spájzolok.
Szurkolok Kobaknak!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. május 28. 19:39

Sziasztok! Étvágy van! Meg láz is hol fenn hol kicsit már majdnem csak hőemelkedés.
Paggy, örülök, hogy ennyivel megúszod a mellékhatásokat! :-bd :x :ymhug:
A spirit nem rossz, pont az a jó benne, hogy mind a baloldal mind a jobboldal egyenlő lehetőséget kap minden téren!
A stílus más kérdés.
Egyébként éppen ezért szeretem inkább a facen vagy a youtubon bekapcsolódni a mi rádióadásunkba, lassan már országos szinten is lehet simán hallgatni, nálam még netről megy a Pestiek előnyben. Fantasztikus a kínálatuk, rengeteg érdekességet, riportot lehet hallani, igaz néha az éter megtréfál bennünket. x_x :movingflower:

Csak utólag szoktam meghallgatni a műsorokat, mert ha folyamatában hallgatnám akkor meg nem filmeznék.
De egyik kedvencem pl a Középpont! Nagyon találó az elnevezése! Napokban nagyon érdekes riport volt a két Pécsi Biológus professzorral! Még én is élveztem.

Hát a mai nap sem arról szólt, hogy bármit is csináltunk volna, tegnap úgy elfáradtam, hogy délben én is egy kicsit elszundítottam!

Most itt filmeztünk egy kicsit..hozok egy két felhőképet..

Kép
Kép
Kép
Kép
:x :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10960
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 28. 20:04

HÚÚÚÚÚÚ Kata!megint sikerült néhány különlegességet fotóznod.Hatalmasak és elvarázsolók.csodás a kontraszt a kék égbolt a sötét felhők,a fehér-ségek között.Köszönöm,nagyon tetszenek. :-bd
Hiába mondtam ,hogy jövök és hozok dolgokat,de csak úgy vagyok,mint az őszi légy az ablakon.Nézek ki a fejemből.Lázam nincs,de ténfergek.Persze azért főztem is.Ja és Kobak nem jött haza délig,így nem tudtunk az orvoshoz menni/egyébként örültem is neki,mert fogalmam sincs hogy bírtam volna el a macskahordót,én aki súlyokat szoktam cipelni :)) Gondolom holnapra erősebb leszek és visszatérek a régi önmagamhoz.Ennyi nyavalygás elég,megyek vacsorát adni a páromnak.Szép estét!Paggy %%- @};-
Ágika!Az eper még biztos nem szabadföldi,mert vacak idő volt.Az erkélyemen,ahol tűz a nap és védve vannak,még ott sem édesek/amit Katának "szedtem"az is savanykás volt.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2674
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. május 28. 20:19

Lányok, pihenjetek csak, minden más megvár!
Kata, szépek változatlanula felhőképeid!
Samuka hangulata milyen?

Paggy, hát ez a Kobak! Micsoda fazon! Nem megy haza igy nincs állatorvos. Hát nem is tudom, sirjak-e vagy nevessek rajta. De legalább pihenteted magad.
Az epren érződik az a viziz. Ezek még fóliások, nem is vettem többet az eperből.
Kiváncsi lezsek a csaj mennyiért fogja kinálni a borsót. Utánam szólt a piacon, hogy mehetek szombaton, de még ha cipekedek, azt megérzem a műtét utóhatásaként. Félek azért a két hónap múlvai kontroltól, de hát ez van....
Most egyenlőre az oltás mellékhatásai múlnának már el.
Paggy, a másodikat mikor adják?
Lassan fürdés, filmezés, és alvás a fáradságtól filmnézés közben. Holnap kevés munka.
Olyan szép zöld kint minden a kertben meg az ablakomnál is a gép mögött az utcára nézve. Szeretem ezt az időszakot. télen meg a madárkáimat a fán. Tegnap egy cinege jött az ablakba látogatóba, de nem talált semmit. Ma azért tettem Ramos régi keféjébe kis sz őrt, hátha megelégszik azzal. :-)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. május 28. 20:32

Jó éjszakát mindenkinek! még mindig yoyo-effektus, de ez van..talán már holnapra. Megyek is most megnézni a vérnyomást és a hőt!

Remélem mindenki más már jobban van és túl az oltásokon. gyönyörű étvégét mind :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth: i-) enkinek.
Ígyhagoom, hogy lássátok kész vagyok én is ..irány az áagy!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10960
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 29. 6:25

Jó reggelt Lányok!
Az időjárásjelentés következik.
Ezen a hétvégén is hűvös marad az idő!!-- felhőket mutat,melyből eső hull.
Kép
Ha kinézek...

Kép
Szürkeség.
De nem baj,vidámítsuk meg a napot,hogy jókedvre derüljünk.!
Most már itt vagyok Lányok!
Ágika,jó munkát NEKED!Ne dolgozz azért sokat!
Kata és MINDENKI!Szép napot!
Megyek a piacra.Összeállítottam 1 hétre az étlapot.
Lássuk csak!
Sült kolbász,tört krumpli,káposzta saláta----Milánói-Tök főzelék fasirttal-Pulykabrassói-Svéd gomba-Gulyás leves,túrós csusza-Rakott karfiol és
Citromhabos piskótatekercs-kolbászos pogácsa--Ennyi 1 hétre-NO NEM NEKEM,hanem a páromnak.Mivel nehéz fizikai munkát végez /70 éves lesz aug.29-én!!/muszáj tartalmas ételt elétennem.Egyébként ő annyira nem törődik AZZAL,HOGY MIT ESZIK,HOGY ELÉG LENNE ZSÍROSKENYÉR ÉS KOLBÁSZ.de a MENNYISÉGRE IGÉNYE VAN.Biztos írtam már,hogy fiatal korában elment egy salétromsav laborba dolgozni a szaglása és ízlelése 70 %-a elveszett ott.Na szóval,megyek a dolgomra ,de délután visszajövök. :-h Paggy %%- @};-
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10960
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 29. 6:54

A bevásárlólista:
Kép
Gyorsan letusolok,Fruzsi pisiltetés és ZSUPSZ,már a piacon is vagyok!! :)) :)) :))
Ja és persze délelőtt még gyakorolnom is kell,mert du.furulyaóra Lillával.Szépen haladunk.Ősztől meg a barátnőmet tanítom.No persze én is tanulom,amit tanítok,de pár leckével előrébb vagyok.Igaz viszont ,hogy Lilla tehetségesebb mint én.Igyekeznem kell!!!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. május 29. 7:54

Szép jó reggelt! Itt fátyolfelhős, napsütéses idő de közepesen erős széllel.
Samuel most aludt vissza, kézre nézve már hőemelkedése sincs, szerintem ez már a gyógyulás pihentető alvása! :D

Nem ígérek magamnak semmit, majd meglátom minek állok neki, mit fogok mindenképp megcsinálni! :-bd

Örülök Paggy, hogy ilyen tip top vagy máris! Ezek szerint nálad gyorsan lezajlott a mellékhatás! Hurrá! \:D/ :movingflower:

Mindenkinek kellemes hétvégét! Ebéd még nincs kitalálva...vacilálok a túrógombócon, de főzelék tuti lesz! Vagy kapormártás citrommal és tükörtojással! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

fél 1o-ig aludt, 36.6 és 103/55 pulzus82 szerintem ez már remek eredmény! Megyek csinálni a kapormártást! ;) :D :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10960
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 29. 11:48

Sziasztok ,megjöttem a piacról.Kicsit később mentem.Dög fáradt vagyok,úgy látszik, még nem megy annyira a mászkálás az oltás miatt.Lehuppantam ide a gép elé.Beteszem a piaci képeket,azután elolvasom miket írtatok./Kíváncsi vagyok,hogy mire emlékszem.Közben fő a karfiolom.Ma rakott karfiol lesz.
Az első kép egy TORNAMUTATVÁNY.A hátsó kertben a komposztban kihajtott néhány krumplihéj.Berdugtam egy cserépbe.Jól megnőtt és ma reggel ezt az ÜGYES TORNÁSZT TALÁLTAM RAJTA:
Kép
A második képen KOBAK cica bujkál a hintaágy alatt:

Kép
Megyek a piacra:
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10960
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 29. 12:02

Még üres a mászóka is.
Kép
Nem mászkálnak sokan a parkban.
Kép
De a piacon már sokan vásárolnak.
Kép
Kép

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég