Van képem hozzá

Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2021. május 9. 10:52

Jaj kedves Paggy az ámokfutásod nagy nyugtalanságot okozott neked.
Én úgy tudom hogy az idegfájdalom. Fiamnak is volt. A tengervíz gyógyitja. Hogy lehet-e ilyet szerezni gyógyszertárban azt nem tudom. Ne idegeskedj mindenért. Kicsit engedj el dolgokat. Én ezt az intést minden nap megkapom.

Tegnap este már próbáltam képeket hozni, úgy gondoltam, majd ma fogok olvasni. De ma már kidolgoztam magam a kertben, az ültetős földrész még mindig majdnem üres. A hagyma ugyan kikelt, de sárgarépa és petrezselyem még mindig nagyon mélyen van. Pedig már egyszer mintha láttam volna. Sajnos a csigák elszaporodtak, félek, hogy le fogják rágni. A csigákra használt szert sajnos betiltották, csak az ezzel érintkezhető "kártyás" egyéneknek adhatók. Szóval lassan minden valamilyen igazolásra működik. Majd talán ez is elmúlik. Bízom benne.

Lillának gratulálok az elért eredményhez.
Rita, nagyon édes ez a kislány, a katicás hátika jó lesz bizony. Én már sok éve láttam ilyet, akkor még a megbotránkozást váltotta ki. De amint elnéztem a kisfiút a biztonsága érdekében nagyon nagy szükség volt rá.
A felhők??? Istenem csak hasonló tudnék egyet festeni. A házak nagyon érdekesek, és az embert rajzolásra késztetik.
Mindenkire gondolok, akikkel már régen találkoztam,hisz velem is elég régen találkoztatok.
Szép vasárnapot.
Pár képet szeretnék a zalaegerszegi Disz térről. A tulipános kút, egy szökőkút, kivilágítva még szebb, de én akkor nem járok arra. Ezek a felvételek is esős, borús időben készültek. Öltöztessétek a szíveteket, lelketeket napfénybe, akkor meglátjátok a csillogás, persze a fényképezés mobillal történik.
Csipkeházak
Kép
Kép
Sakkozók, nagyon szeretem ezt a szobrot.
Kép
kút
Kép
A környéken nyíló szépséges fák.
Kép
ajtódíszem.
Képmetrobank hours

Később folytatom.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. május 9. 12:08

Drága Ildikó köszönöm a szépséges képeket! :D :x :flower1:
Most ebédeltünk, megyek is lefeküdni, mert túlságosan jóllaktunk! :x :D
Jövök majd, a facéra már kitettem a felhőképeket... :D :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. május 9. 15:48

Dorina, remélem egyszer én is eljutok Franciaországba. Sajnos én már nem fogom látni úgy a Notre-Dame-ot,
ahogy te. :( Kiváncsi voltam, hogy áll az építkezés, azt írják, hogy a 2024-es Párizsi olimpiára tervezik újranyitni.

Nagyon tetszik az Alpok a magasból, és persze Párizs is. Nem tudom, hogy eljutott-e hozzád a hír, hogy szegény
Mona Lisa-t, illetve az előtte lévő plexit, egy magyar feltűnési viszketegségben szenvedő barom megcsókolta.
Nagy riadalmat keltett, hogy átmászott a kordonon.

https://hvg.hu/kultura/20150414_Atugrott_a_kordonon_egy_magyar_es_megcsok

Nagyon szeretem Kadarkai Endre műsorait. Tegnap tette ki a Világtalálkozó c. sorozatának legújabb részét,amelyben
Karikó Katalinnal és Zoránnal beszélget. A hosszát látva én se az általad betett beszélgetést láttam, ez biztos.


Kata, Lilykének nyolc foga bújt ki eddig. Itt nem úgy van az oltakozás (de hülye szó!), mint otthon. Nem kellett
regisztrálni, hanem haladnak valamilyen elv szerint (nem néztem utána), és akire rákerül a sor, azt értesítik. Emiatt
nem különböztetik meg hátrányosan a nem oltottakat a már beoltottaktól, amit egyébként nagyon helyesnek
tartok. Itt nem kapnak igazolványt a már beoltottak, egyáltalán nem csinálnak abból problémát, ha valaki nem
él a lehetőséggel. Az utcán nem kell maszkot hordani, csak az üzletekben. Itt már egyáltalán nem beszél senki a
vírusról, se a hírekben, se az utcán.

Nem tudom, nekem hogy fog állni a félhosszú haj, legfeljebb levágatom, ha nem jön be.

Most hogy is álltok oltásilag? Te már megkaptad mindkettőt, igaz?

Paggy, gratulálok Lillának az első helyezéséért! Ügyes nagylány! A két kópé igen jól mutat a tulipánok között. :D

Én imádom az angol középkori épületeket, templomokat, sikátorokat, városfalakat, hidakat. Nagyon bírom azt a
hangulatot, ami eláraszt, ha a közelükben vagy bennük, vagy rajtuk vagyok. Eszemben sincs megsértődni, elfogadom,
hogy másnak más tetszik.

Itt lehet olvasni a városról. Mindegyik látnivalóról hoztam már képet. Több éve visszajárunk, hogy mindent megnézzünk.
Lilyke miatt most rövidebb ideig voltunk, és inkább csak sétáltunk, és töltekeztünk. Jóval ebéd után indultunk, csak
az uzsonnát és a vacsorát fogyasztotta Lilyke a városban, utána mentünk haza. kb. 30 kilométerre van tőlünk Chester.
A pelenkacsere sem gond, minden nagyobb üzletben van lehetőség rá.

https://hu.topworldtraveling.com/articles/travel-guides/15-best-things-to-do-in-chester-cheshire-england.html

Emlékszem, hogy írtál már a családi eszcájg és Franciaország kapcsolatáról. De most, hogy írtál a Folies Bergere-ről,
jutott csak igazán eszembe, hogy mit is jelenthetett ez egy a vasfüggöny mögül érkező fiatal párnak.

Isten éltesse Lillát nagyon sokáig!

Most olvasom, hogy övsömöröd lett! Basszus! Hát az nem jó! Azt kívánom, hogy minél gyorsabban és minél kevesebb
fájdalommal ess túl rajta. Hát ez igazán nem hiányzott!

Ildikó, el tudom képzelni, hogy a város látványa festésre készteti azt, aki tud bánni az ecsettel. Angliában
szinte soha nincs olyan, hogy ne legyen felhő az égen. Ha nem egybefüggő szürkeség borítja az eget, akkor hatalmas
bodros-fodros felhőkben lehet gyönyörködni. Mindjárt hozok is párat.

Zalaegerszegen se jártam még soha. Jó lesz, ha néhanapján egy-egy szeletkéjével megismerkedhetünk általad. A sakkozók
szobor nekem is nagyon tetszik, és a virágzó fák is csodaszépek. A szökőkút valamiért olyan ismerős nekem. Vagy láttam
már fotón, vagy valami hasonlóval találkoztam már. Az ajtódíszről jut eszembe, hogy a lányomék ablakán kinézve láttam,
hogy az egyik bejárati ajtóra a tiedhez hasonló színvilágú díszt tettek ki egy lufi és egy szalag kíséretében, jelezve, hogy
valakinek szülinapja van abban a házban. Hátha le tudom még fotózni.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. május 9. 15:57

Egy bevásárlóközpont parkolójában:

Kép

Kép

Ezek meg a városban:

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. május 9. 15:57

Majd jövök még talán este, de most mennem kell.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 9. 18:22

Sziasztok,sziasztok!Éppen csak bekukkantok,de Lányok MINDENT ELOLVASOK ÉS MEGNÉZEK.Még csak alig láttam,de majd tüzetesebben.SZUPER !!!
Egyelőre tele vagyok kamasszerű pörsenésekkel,a szám szélén egy dudor,sok vizet kell innom a gyógyszerre,amikor beveszem kalimpál a szívem,de remélem hamar meggyógyulok és kaphatok oltást és láthatom a teljesen nagylány Lillát.
Tehát Lányok!!!Itt vagyok inkognitóban 2 nem szabad vakarni között.Este lesz időm és türelmem,ha rájövök,hogy az 1000-nyi mellékhatású gyógyszert lelkileg elfogadom.Életemben alig szedtem és most muszáj!! :)) :)) :)) ENNYI NYAVALYGÁS ELÉG LESZ.Hozok majd pár képet tegnapról .ÜDV NEKTEK és A TÁVOLBAN ÖRÖMKÖDŐ RITÁNAK!!Paggy %%- @};-
ILDIKÓ!!!JAJ,de jó,hogy hoztál képeket és milyen jók!!!! \:D/ \:D/ \:D/
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2021. május 9. 20:48

Drága Paggy,ma beszéltem a fiammal, ezt csak úgy nem lehet elkapni. Legyengült valami és csak úgy jön-jött. Meg fogsz gyógyulni, csak bírd ki.
Esetleg arra nem gondoltál még, hogy éppen az oltás kivédése szempontjából történik veled valami. Valami mindig van, ami miatt nem tudod beadatni. Lehet, hogy így van jól, ha már ennyiszer előfordul.
Nagyon szépek a palánták.
Kép
Kép
Eső után...vadvirágok
Kép
Kép

Képphoto upload sites
Az idén ennyit virágzott az orgona, más bokron semmi sem volt, mind elfagyott.
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 9. 22:00

Sziasztok kedves Lányok!Sajnos csak rövid időre jövök,mert a türelmemet felőrli az itt fáj ott fáj,jajj de megvakarnám/HOGYNE!!!Akkor jól elfertőzném magam :(( :(( :(( /De minden csodás képet megnéztem és elolvastam.
Rita!Gyönyörű ,"élethű felhők.Egy más világ a felhőké. :) Nekem is tetszenek az angol házak,csak kissé komornak tűnnek.Tudod azért vagyok mostanában annyit beteg, mert most érek rá betegeskedni.Majd rendbejövök!!![/spoiler]
Lilykéről élménybeszámolót kérek szépen.Az az ablakpárkányon üldögélés azóta is az eszemben van.Szoktatok énekelgetni?mennyit ért Lylike magyarul?Mesék,mesekönyvek?
Kedves Ildikó!Nagyon szép ,éles ,tiszta fotókat hoztál.Rendezett teret látni ,szép fákkal és gyönyörű szökőkúttal.A növényképek is nagyon tetszenek.Külön köszönöm,hogy megkérdezted a fiadat az övsömörről.Ildikó!Hiába álltam ellen az oltásnak ,főleg a hisztamin intolerancia miatti rossz közérzetem okán,muszáj lesz beadatnom.Ildikó!Most éppen min dolgozol?Befejeződött az online tanfolyam?Végül is mit tanultál meg?Hasznos volt?
Kedves Kata!Tőled is kérek szépen jó kis élménybeszámolót!Hogy vagytok?Nem írtad meg Samuka milyen könyvet nézeget?Mi érdekli?Kíváncsi lennék .
Lányok!Megyek mert kezdek nagyon viszketni,bekenem.MIndjárt teszek be 1-2 képet,csak előbb leápolom a kamaszkori önmagamat//pattanások helyett pörsenések :(( :(( :(( :(( /Sziaszto.kPaggy %%- @};-
Kedves Lányok!Most reggel 7 óra.Visszajöttem picit.Újra megnéztem a képeket.Hát elfelejtettem írni a sakkozókról.Elhiszem,hogy Ritának tetszik,nekem is.Egyáltalán,a képek nagyon jók!!!!Különleges a szökőkút,de ezt írtam már.
Lányok,Lányok!Fotózzatok,ha tudtokebben a szép időben!!Most az övsömör miatt 1 hétig nem mehetek nagyon ki,kivéve a kutyasétáltatás beöltözve.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 9. 22:13

Lilla tortája,direkt ilyen tiritarka babás---HJA!!!VÉGE A KISKORNAK!!!A lányom csinálta a tortát-marcipán,csoki,málna belül.
Kép
A helyszín:
Kép
Nagylány/10 éves :littlehearth: / 2 kutyával:
Spoiler: mutasd
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 9. 22:20

Kerti asztal virágokkal:
Kép
Nagylány mutatja,hogy kell íjjal lőni:
Spoiler: mutasd
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 10. 7:13

MA VAN A MADARAK ÉS FÁK NAPJA!!!!
https://egy.hu/golfaramlat/7-lenyugozo- ... van-109225
AZUTÁN,nagyon szerettem régen a francia filmeket.

Együtt élhetnénk – Et si on vivait tous ensemble?, 2011.
Öt idős barát úgy dönt, hogy nem akarnak továbbra is egyedül élni, ezért úgy döntenek, hogy egyikük házában összeköltözzenek, hogy egymás gondját viseljék utolsó éveikben.

Csatlakozik hozzájuk egy fiatal etológiahallgató fiú is, aki éppen az idősebb generációról készíti szakdolgozatát.



A barátok között akad olyan, aki már egyre szenilisebb, egy romantikus, lázadozó típus, aki feleségének minden vágya az, hogy a gyermekei és az unokái szuper anyukaként és nagymamaként gondoljanak rá, egy nőcsábász öregúr és egy rákbetegséggel küzdő tanárnő is…

Együtt élhetnénkKép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 10. 7:59

És végül egy kis pizzasütés.

Most pedig sziasztok,üdv:Paggy %%- @};-
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 10. 8:09

Na azért hoztam néhány napsütéses fotót.
Kép
Kép
[Kép
SZIA RITA!!!!!!DE ÖRÜLÖK,hogy "látlak". :flower1: :flower1: :flower1: :movingflower: :movingflower: :movingflower:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. május 10. 10:19

Sziasztok Lányok, fél 1o-ig elaludtam, Samu meg nem ébresztett fel! Túl vagyunk a reggeli tizórai csemegézésen.
Tegnap elmaradt a képhozatalom, de ha sikerül kimozdulnom akkor hozok frisseket is, bár egy két innen fentrőlt is.! :D
Viszonylag jól vagyunk, változó vérnyomással. reggel még nem merem bevenni a gyógyszeremet, csak ha már meghaladta a 135-öt, mert akkor biztos hogy nem megy a béka feneke alá!

Én már szerencsésen túl vagyok mindkét oltáson, Samukám sajnos még nem ! Pedig egy árnyalattal nyugodtabb lennék!
Olyan gyönyörű képeket hoztatok, S Rita felhőképeit itthon már nem is lehet überelni, de valahogy olyan jó látni milyen fantasztikus színekben és formákban tudnak játszani! Egyszer simogatni valóak, egyszer meg szétcsapnivalóak olyan félelmetesnek tűnnek!
Paggy, kitartás! Valamitől nagyon félsz, és az rárak az ember szervezetére és valahogy ki kell jönnie .. Sajnos saját tapasztalat!
Apum is én is átestünk rajta! Én azt hittem bárányhimlő vagy kullancs miatt volt de nem és iszonyú kellemetlen az első hét ..aztán ahogy jön úgy el is múlik.. /csak már itt tarthatnál/ Nálunk most a szerecsendió tett be az egyik fűszernövénnyel ja eszembe jutott kakukkfűvel együtt. Samukámnál most olyan van mintha melegkiütés lenne, de nem az.

Na mennem kell porszívózni, mert megint olyan a lakás hogy kifutok világgá! Jövök majd! :x
Tegnap elrabolt a net mind dicsérethallgatásban mind a mahjongban mind a filmezésben!
Elkészült az tésztás família története, Itemen jóvoltából!!!!

Úgyhogy azt még éjfélig befejeztem. Na azért ilyet is már egyre ritkábban csinálok, 1o-ig bezárólag már ágyban vagyunk! :ymhug: :x :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. május 10. 13:40



Hú köszönöm ez hatalmas volt!!! :flower1: :littlehearth: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. május 10. 13:42


:)) :D ;) :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Az egyik leghitelesebb leghumorosabb ember, akit nagyon tisztelek! :D :-bd
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. május 11. 12:08

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
:x ;) :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. május 11. 12:30

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
:x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 11. 12:42

Sziasztok!HÚÚÚÚÚÚÚ,JUJJJJJ!Kata!Hát ezek az utóbbi felvételek!!!!!A felhők!!!!!!!! :ymdaydream: :ymdaydream: :ymdaydream: :ymdaydream:
Ez az!!!
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 11. 12:53

Ezt meg kell nézzed,hogy értékeld a képed!!!!
https://www.piqsels.com/hu/public-domain-photo-sqfdk
TEKERD LEFELÉ ,OTT VANNAK A FELHŐK!!!!
Természetesen S :flower1: amukáról se felejtkezzünk el!!!!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. május 11. 17:53

:x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Micsoda klasszok voltak azok a felhők! Hát én a közelükbe sem jutok... :))
Volt amiről az jutott eszembe hogy a Pokol bejárata...s volt ami meg olyan mint a Mennybe vezető Út...
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2021. május 11. 22:39

Micsoda felhők? Igazán többféle alakot vélek felfedezni Kata. Egy maciszerű két képen is fent van.
A linken lévők fantasztikusak. Valamelyiket nekem is kellene alkalmazni. Nagyon nehezen festek felhőket.
Most legutóbb afremovos felhőt csináltam, nem vagyok nagyon elragadtatva, de ez telik tőlem.

Kép
séta, hazafelé
Kép

Szóval ennyit engedett feltölteni. Majd holnap a többit.
Jó éjt. Remélem mindenki gyógyul egy kicsit.
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2021. május 12. 10:52

Sziasztok. Itt esik az eső,na nem annyira, de kimenni nem lehet esernyő nélkül. Reggeli fejfájásomat is biztos ez okozta. /még tart/.
Tegnap nem tudtam feltenni több képet, most próbálkozom.
Séta a természetben.
Kép

Kép
Kép
Kép
Egy kis pogácsa, mondjuk nem most sütöttem.
Képrealistic fitness goals
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. május 12. 21:20

Sziasztok! Most csak beköszönök estére! Ildikó, szerintem egész rá lehet ismerni Afremovos stílura! :D ;) .
Amúgy Paál László is csinált festményben elég komor képeket, szemben Szinyeivel, akinek meg a májusi képei fantasztikusak, az embernek kedve lenne utánozni őket kifeküdni a fűre és olvasni :)) :)) :)) .

A te meződön készült képek fantasztikusak, bájosak azok a kis fehér szirmocskák milyen szerényen elbújnak! A sárga színtől, meg szinte vidám lesz az ember, a zöldtől meg felüdül. :D :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:

Itt nem esett semmit pedig mutatta a telefonom hogy esik..de nem. Csak valahol talán a környéken.de nem a közvetlen közelben. 14km-en belül. Csak aztán ne akkor szakadjon amikor mennünk kell.

A pogácsa és a bor nagyon guszta, én most ittam Ukko refluxteát és nagyon jólesett. A pogácsa betervezve!

Jó éjszakát mindenkinek! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. május 12. 22:37

Ildikó!Nagyon szépek a képek.Szépek és tiszták,közvetlenek.A pogácsa pedig gusztusos.Milyen jó kis csendélet lehetett volna,ha picit szerkesztetted volna!!!.
A festményről pedig:Kérlek ne írd azt,hogy ez telik tőlem!Maga az nehéz dolog,hogy a magunkban lévő tehetséget kifejtsük.Rengeteg kép lógott már a falamon,amelyeket ismerőseim festettek.Az öröm látszik a képeiden,a színek szépségesek.A múltkori magnóliát például szívesen letöltöttem volna,annyira tetszett.Köszönöm szépen a gyönyörű zöld zalai tájat.MINDIG!!!!!!!SZÍVESEN NÉZNÉM!!!!!!!!Szeretném tudni milyen ott élni!Ez nem elidegenítés,mármint az hogy "OTT" élni,hanem biztosan más mint a nagyvárosban.Kedves Ildikó és kedves Kata!Jó éjszakát!Kata!Megint megnéztem a felhős fotóid.Nagyon jó!!!!Mint a CSONTVÁRY kép!!!Most azt nem teszem fel,viszont felteszem Bernáth Aurél:Riviéra c.festményét
Képtool to take screen snapshot
Itt van a képről elemzés,érdemes beleolvasni!
https://mek.oszk.hu/03300/03360/html/elemzes.htm

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég