Van képem hozzá

Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. december 5. 8:00

Szép jó reggelt mindenkinek!
Esős idő van kilátásban, egyenlőre szemerkél csak.
Ülök a gépnél, nézem a madaraim, ahogy eszegetnek. Olyan érdkees, hogy a széncinegék szinte leesnek egyik ágról a másikra, úgy jutnak el az etetőkig. A tengelic meg rászáll az ágra és szökdécselve megy tovább.
Rita, jót mosolyogtam Dundi labdázási szokásain :-) , és még azt mondják az állatok nem tudnak gondolkodni érezni.
Nagy hasznát fogom venni az ételfotóidnak most és a leirásaidnak.
Tegnap kicsit kétségbeestem már a szivem miatt, igy szép lassan nekikezdek a változtatásnak. Mára rendben vagyok egyenlőre, remélem igy is marad, de a szervezetem olyan, hogy az orvosok se tudnak vele mit kezdeni, mert nem fogadják el, hogy hogy működök. Nekem kell kitapasztalnom és rájönnöm a dolgok mikéntjére. Nem mintha nagyon orvoshozjáró lennék, de a szemem miatt muszáj volt két éve azt hiszem elindulni. Most lett elegem augusztusban belőlük.

Ildikó, nagyon tetszik a képed! A hibákról gondolkodtam most ahogy néztem a madaraim. Az én festéseim is amikor megmutatom a tanár úrnak, és miután elmondja a hibákat látom is. Néha úgy érzem minden jó, aztán utána rá kell jönnöm min kell javitanom. A sziklák, hegyek mások most. Nehéz.
De adtál egy ötletet, leirom majd, hogy lássátok hol a hiba. Csak jussak oda.
Jót mosolyogtam a hólapáton. Ez olyan, mint az indiánoknál az esőcsinálás. Aki tud, az tud. :-)
Megnézem majd ezt a csodaszivacsot. Néha úgy csaltam a festéseknél, hogy mosogatóval átdörzsöltem és lemostam, utána goyrs száritóval megszáritottam. Nem jön ki teljesen a tus a rizspapirról, de igy már újra lehet rámenni és ha szerencsém van, akkor jó is lesz. Legtöbbször sikerül is.

Kata, nagyon szép a mikulásvirág!! Nekem sose sikerült kivirágoztatni. Már nem is bajlódom vlee. A fényviszonyok is nagyon jók! A közeli is.!
Sose csináltam még mákos gubát, de most nem is fogok az új elhatározás szerint, legalábbis egy ideig. Még a mézet is kiiktatom, ha meg használok, max egy kiskanállal. De nagyon az se kell, csak némelyik ételbe, ha főzök. Cukor eddig is csak a férjem ubisalátájába ment, én meg abból nem eszek.
Édesitó nálam felejtős. A levest viszont megkóstolnám. :-)
Irtad, hogy a dokitól akarsz kérni teszteket csináltatni , ha jól értelmeztem.
Az ellenanyagszintre nem ad, az magánúton fizetős. Ha PCR tesztet akarsz, az meg ha elkaptad a virust - ne igy legyen-, akkor küldenek ingyenesre, ami most már pár nap, mire megvan az eredmény.
Nálatok a doki beadja az oltást, vag ymenni kell máshova?
Paggy nem a Wegerától hozza Csókost. Az interneten voltak fent képek még a kutyusról, mikor rákerestem a nevére. :-)

Megyek teszem föl a tyúkot, de előtte lehúzom a lepedővel Ramost a mágnesről és ráfekszem.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. december 5. 8:05

Közben kimaradt, meg irtatok is.:

Kata, nagyon tetszett a videó, és a lófejes hegedű is. :-) Imádom, mikor azzal játszanak.
Rita, sok sikert a keresgéléshez!!!
Paggy, szurkolunk! Itt is eshetne egy kis hó. Úgy szeretném, ha nem kellene kimozdulni dolgozni menni, nem mintha olyan sokat mennék, de csak sétálni, jól felöltözni, nem havat lapátolni, hanem gyönyörködni a nagyszemű pelyhekben. Igy szeretem a havat.
Remélem nem esik sok felétek, hogy kocsival mentek!
Na, tényleg megyek a mágnesre, mert nem fő meg a tyúk.
Még adós vagyok jó pár oldallal az olvasással, de majd eljön az is. Van pár dolog amire reagálni akarok, igy mindenképp olvasok!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. december 5. 8:40

Szerencsére nálunk nem esik az eső. Egy kevéske hó esett az éjjel, de csak az a harmatgyenge fajta, ami még
nem képes összeállni. Ma újra régiségvásár van, de engem jobban izgatnak az ablakok, szóval fél tíz felé indulok
keresgélni őket. De előtte elviszem a mikuláscsomagot a a fiamnak és a menyemnek.

Kép

A két csomag majdnem egyforma, csak a kis karácsonyi figurában van különbség. Az apró cukorszerűségek
valójában csokival bevont gyümölcsök: mazsola, gyömbér, áfonya. A fekete papírban mandarin rejtőzködik.
Direkt így vettem, hogy a csokis gyümölcsöket ne vegyék át az illatát.

Kép

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. december 5. 8:48

Sziasztok!! A kánya csípje meg, szemerkél az eső! 0 fok van, most éppen kinyítottam az ablakot egy kis időre, hogy bejöjjön a friss levegő!
Én is elkezdtem a Q1o-et és spirulinát, hátha jobban erőre kapok! Majd leszakad a derakam, s nagyon tudom utálni ezt a helyzetet.
Drukkolok én is hogy zökkenőmentes legyen Paggyék útja! Nem írta, mennyi időt vesz kb időbe!
Olyan sötét van, hogy villanyt kell gyújtanom!
Tegnapról van maradék! De valamit még kellene csinálni, hogy holnapra is legyen, ha netalán mégis elmennénk az oltásra!
előbb kiosztom adminisztrációt, mert rámírtak hogy nem regisztráltam az oltásra..mehetnek melegebb éghajlatra!
Na mindegy!
:x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Hú a mikulás! elfelejtettem a csokit elrejteni a cipőben! Mentem....................
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. december 5. 9:22

Hogy ne legyen egyszeru a dolog a lanyom nem hozza be az autot mert esett a ho es nem tudjak kiasni.?????.Szierencsere a menhelyes holgy kuld be kutyakat Pestre A FOGADJ OROKBE PROGRAMRA es el kell erte menhek obudara.Vennem kell egy kutyahirdot es taxival mehyek.Mar jol leizzadtam.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. december 5. 9:28

A lanyomnak papoltam hogy csak annyit vallaljon amennyit egyedul is elbir.Na tessek most en nem tartom be.Muszah vegyek kutyahordot mert a taxiban nem biztos hogy jol viselkedik.Ugy is ezentul taxival viszem az orvoshoz mert nem hosszabbitatom meg a jogositvanyom a figyelmem nem a regi.Most varok a telefonra hogy mikor mehetek a kutyaert Obudara :-?? Paggy %%- @};-
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. december 5. 9:31

Ja es egyedul megyek erte mert a parom bar kulon kasszan vagyunk fraszt kapna a taxikoltsegtol szerinte hizzuk el Kistarcsarol busszal x_x
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. december 5. 9:58

Ó Paggy!!
Hát nem akarok megbántani senkit, de....
Viszont, tudod, ami ilyen kacifántosan indul, annak csak jó lehet a vége, úgyhogy hajrá!!!!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. december 5. 12:02

Csak belestem mi újság, megettük a maradékot, most tésztát főztem hozzá, s dugig laktunk, úgyhogy az meg pihenést kíván!
Paggy, nem irigyellek, ennyi izgalom!!! PHŰŰŰŰŰŰ!!! :x
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. december 5. 13:00

Megjottunk minden rendben hamarosan kuldom a fenykepet
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. december 5. 13:34

Juhéjjj, már én is voltam dél körül, meg később, de látom itt az új csapattag. :-)
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. december 5. 14:11

Kép
Még zűr minden.A konyhában és a hallban lesz.Macskák egyelőre a meleg lépcsőházban meleg fekhelyeken.Izgága,aranyos,nem harap,de a nyulawkhoz nem szabad beengedni.A nyulak a szobám sarkában fognak szaladgálni napi 1 órát..Már csináltam helyet
Majd írok.Köszönöm a fotókat.Paggy %%- @};-
Kép
Kép
Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. december 5. 14:30

Szia Paggy!

Végre otthon! :-)
Olyan sok kérdésem lenne.... :-)
Nagyon szépséges és azok a zoknik!! :-) Kicsit azért kisebbnek gondoltam, de aztán láttam róla az interneten még képeket és kb. be tudtam lőni a méretét. De a székekig ahogy látom nem ér fel.
Cska nem birom magamban tartani.:
- Fiú, vagy kislány? nem emlékszem...
- Simán eljött veled?
- kaptál hordozót most valahol?
- kocsiban jól viselkedett?
- párod mit szólt hozzá?
- Cicákhoz mit szólt,? A nyuszikkal nem volt barátságos?
- mennyi idős is most?

Gondolom most ismerkedik mindennel, szaglászgat, vagy fekszik nyugiban?
- tényleg olyan kis izgága?
- kaptál vele s zerződést?
- ivartalanitva van?
- lehet tudni az előzményeit honnan jött?

Bocsánat, hogy lerohanlak a sok kérdéssel!! De tényleg érdekel! :-)

Kivánom, hogy nagyon sokáig legyetek együtt békességben, szeretetben, mert ő már a Te kutyád! :-)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. december 5. 14:56

Paggy, nagyon cuki kutyuska!

A két mellső lába állásából ítélve tacskó keverék lehet.

Ági már mindent megkérdezett, ami engem is érdekel, egyet nem: kap másik nevet, vagy
marad Csókos?

Ági, voltam kint a régiségvásárban, és meglepődve láttam, hogy minden üzlet nyitva van, de még a papír
írószerek is. Mint megtudtam, már bronzvasárnap van. (Te jó ég, de nincs még mindig ünnepi hangulatom.)
Ezt csak azért írtam, hogy nem lehetetlen vállalkozás hordozót venni ma. Rengetegen voltak az utcákon.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. december 5. 15:08

Ma se találtam meg a harmadik adventi ablakot, és a negyediket se, úgyhogy az ötödiknek már neki
se állok. Nem igazodom el a hülye térképen, mert nem vagyok képes tájékozódni rendesen (erről már
írtam többször). Ha megkérdeztem valakit nem mindig tudott segíteni. Ez egy nagy kiterjedésű városrész
tele tízemeletesekkel, kisebb-nagyobb utcákkal, terekkel. Nem mindenki ismerte a saját környezetén
kívüli utcaneveket, és még úgyse tudott elnavigálni, hogy együtt nézte velem a térképet a telefonomon.

Írtam a szervezőknek, hogy a térképes segítség nagyon megnehezítette a dolgomat, számomra az lett
volna a jó, ha végig olyan segítséget kapok, mint az első két ablaknál. Azért írtam, mert ők biztattak
erre bennünket. Meg meg is köszöntem a játékot. Az ötlet nagyszerű, én vagyok béna, és nem ismerem
eléggé a várost még.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. december 5. 15:32

Rita, ha az útvonaltervezővel keresnél? Vagy hülyeséget irok?
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. december 5. 15:37

Hű de aranyos a kis kópé..akár a neve is lehetne..még a szeme sem áll jól.. mintha azt mondaná, hogy oké jó lesz itt de azt hiszem egyeseket meg kell neveljek! :)) :)) :))
Hát igen..sok kérdése volt a lányoknak is, úgyhogy egyenlőre megkiméllek a többitől, aztán majd beszámolsz úgyis, hogy merre mi újság!
Egyébként a háttere érdekel különösen, hogy honnan kellett kimenteni, és mennyi idős?
Párod mit szólt hozzá és kölcsönösen...
Azt hiszem igen fárasztó volt a deled, de legalább egészségesen hazaértetek . Kíváncsi leszek mennyire lesz szobatiszta..
Ági, lehet én nem néztem jó helyen de nem találtam a kutyust hogy honnan hozták, milyen képeket láttál eddig róla.
Na mentem egy kicsit filmezni.
Regiztem az oltásra csütörtökön délben megyünk.!
Rita, nem érdemes keseregni, Samu jobban eligazodik Pesten meg akár a városban is mint én! no com ez van. :)) :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. december 5. 16:36

Kata, hogy milyen rejtett képességei vannak Sámuelnek!! :-) Jót mosolyogtam rajta. :-)
Kata, Csókos kutya a keresőbe.
Mindketten kapjátok az oltást?
Nekem is jött, hogy ne m vettem még fel a 3.-at. Na és hova irjak, hogy olyan magas az ellenanyagszint, hogy az orvos ismerős azt mondta nézessem még meg, mert jó volna, ha kisebb lenne az érték legközelebb. Hát megvigasztalt....
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. december 5. 16:51

Sziasztok!Most ülök a szobámban és várom lesz-e sírás a becsukott ajtótól.Egyelőre 1/2 órája nem.A macskákkal még nem merem összeengedni,majd ha megnyugodott.
1,5 éves herélt kankutya.Eljött velem símán-vettem egy hordozót jó drágán,de ezt nem mondtam meg a páromnak.a ketrecbe zártságot nem bírja sírt az úton..Az előéletéről nem tudok semmit.Aranyos,nyalogat odajön ,ha hívom CSOKINAK nevezem.nagyon izgága/terrier+tacskó/Szobatisztaság-még nem pisilt be.1x már levittem pisilt.,eszik,de muszáj vennem egy hámot mert félek kihúzza magát.A szerződést aláírtam.A párom kedveli a kutyákat,vele is aranyos.A nyulakhoz nem mehet be.1 macskát már megszagoltattam vele úgy hogy a kezemben volt a macska.Kapott jutalomfalatot.,a többiek menekülnek ,ő meg fut utánuk.Rákiabáltam és megállt.Most ez van ,jó darabig zűrös lesz.Sziasztok,mennem kell ,majd holnapra lenyugszom és jövök.A lányom írt,amikor már a taxiban voltam,hogy ellapátolta a havat és délután bejön és hozzuk el a kutyát.Bár nagyon haragudtam először,mert én tegnap eél akartam hozni az autót,de azt mondta NE,MERT REGGEL BEHOZZÁK.Reggel meg,hogy nagy a hó,hozzam el máskor a kutyát,mondjuk jövő héten.Baromi mérges lettem,mert már kabátban ültünk a párommal.Na most egy férfinek magyarázd el,hogy mikor már felkészült a tortúrára,mégsem megyünk.Inkább mondtam,és szerencsém volt,hogy egyedül megyek,mert csak ÓBUDÁRA kell mennem.Tök rendes kutyaszállítós taxival mentem,a pasinak is van kutyája,1,5 -ig tartott oda-vissza+ kutyaszállító vétel.Segített kiválasztani.Nem írom le mennyibe került,mert nem szeretek pazarolni.Azt gondoltam,ha esetleg majd nem kell,a menhelynek ajándékozom.Fizetni nem kell a kutyáért,de én holnap majd utalok ,mert abszolut megérdemlik.Képzeljétek ma 80 kutyát sétáltattak a menhelyről MIKULÁS alkalmából.A Hajógyári szigeten szabad,ezek a kutyák a menhely ellenére nem büdösek,oltve vannak és havonta 1 nagyséta+ önkéntesek napi séta+ nagy udvar.Szuperek és főleg Réka,akinek ez az élete.Jószagú menhelyes kutyák,ezt képzeljétek el! eszkuláp.hu,ha esetleg valaki akarna adományozni,mert állandóan van tartozásuk,DE AZT IS JÓL CSINÁLJA A RÉKA.Nem kunyerál.Nézzétek meg a honlapot.Na most megyek a fürdőbe-CSÖND VAN!!!!Remélem így is marad.Üdv Mindenkinek:Paggy %%- @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. december 5. 16:55

Ági, az első képen lévő házsort könnyen megtaláltam, mert a Media Markt után nem messze van.
A Színvaparkot és a Media Marktot meg majdnem naponta látom.
A házsort többször körbejártam tegnap is meg ma is, de sajnos se feldíszített és megszámozott
kirakatot, se lakásablakot nem találtam.

A második kép már sokkal macerásabb volt számomra. Felülről nézve nem látszik annyira, hogy
mennyi tízemeletes van ott. Köztük állni és keresgélni a kijelölt épületet nagyon nehéz volt
nekem. Azt se tudtam, hogy forgassam a telefonomat, hogy a valós irányokat kapjam meg.
Aztán egy férfi segítségével megtaláltam a bekarikázott házat, de hiába keringtem körülötte,
ott se láttam adventi ablakot.

Így ment el a kedvem attól, hogy tovább gyalogoljak az ötödik ablakot megkeresni.

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. december 5. 16:57

Paggy, akkor ezek szerint eddig jól alakulnak a dolgok.

Nagyon tetszik a Csoki! Jobban, mint a Csókos.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. december 5. 17:14

Egyetértek Ritával, a Csoki sokkal aranyosabb! Hát Rita, ne aggódj, láttál volna bennünket Samuval, ahogy kiszálltunk a taxiból a helyszinen még így is képes voltam majdnem túlmenni...xdddd

Paggy, alakul majd akkor, egyenlőre mély lélegzet..mert ha érzi hogy te is nyugodt vagy, nem fog félni.
Párodról nem írtad, hogy milyen volt az ismerkedés, hagyja e simogatni magát ?

Ági látod ezt hiányolom én is hogy nincs egyébként szintmérés, hogy aktuális e..de már annyira megelégeltem hogy azt mondtam üsse kő fél óra kkülömbséggel leszünk oltva!

Írjál Cecíliának ezzel kapcsolatban kérdést! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. december 5. 17:19

Paggy, köszönöm a részletes beszámolót! :-)
Szép név a Csoki, nekem is jobban tetszik. Azon gondolkodam, hogy ha az utcán elkiabálnád magad, hogy Csókos, gyere ide, akkor hányan fordulnának meg :-)
Fog majd a banda alakulni, ez most a cicmóknak is új, de az már igéretes, hogy szépen megállt mikor rászóltál.
Lehet ugye fog sirni, mert egyedül lesz, nem lesz a többi kutya körülötte, de azt is megszokja majd.
Izgágaság mennyire jellemző rá, mert azt mondták, hogy mozgékony.
A hordozó jó lesz még, ne adj túl rajta egyenlőre ! Sose tudhatod mikor kell neki.
Nőni fog még?
Eszik szépen?
Várom a holnap reggelt, meg napot, hogy mi volt veletek.
A kocsiról meg annyit: itt van nálatok, jól van, ti is jól vagytok, megoldod a problémáid, egy pasit nem lehet le, meg felöltöztetni csak úgy. Ezt én is tudom. Aztán várhatja az ember mikor megy mégegyszer bárhova is, ha hivjuk.

RIta, látom a helyet, hogy kapjátok meg a feladatot. Ne add fel szerintem! sétáltál, nézelődtél! Menj csak a többire is! Olyan fura ez, mert pl. én ezt látom, de ha a sztrádán vagyunk és emlékezetből kell b ármit is tudni, na akkor ott haltam szörnyet. De pl. ha mennem kell a klinikára, vagy kórházba, na ott biztos elveszek. Mint legutóbb mammográfián. Kikötöttem az orvosok öltözőjénél. =))
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. december 5. 17:21

Hú, Kata, milyen jó ötlet Cecilia! :-) :-)
Hát igen, legalább egy ingyenes IgG tesztet kellene, vagy PCR-t az embereknek bitzositani.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. december 5. 17:25

köszi Ági, végre láttam. Hát inkább olyan gazdi lett volna jó aki tud futni vele, hogy a feles terrieres energiáját le tudja mozogni. túl fiatal még a nyugalomra! Egy darabig a séta, meg talán a labdázás elmegy, de azt is egyenlőre teljesen zárt kerítésű kutyafuttatón, aztán ha már a legkisebb jelre visszamegy akkor már mondhatni nagy kő esik le az ember szívéről.

Nagy pajkosság sugárzik róla, talán nem fog amúgy gondot okozni.! Mindenesetre bennem még van lámpaláz minden téren.
Anno a megszerzett spániel volt olyan tűzrőlpattant, a beaglik meg átmászták az 15o-17o-es kerítést, nem győztek jönni a kerti szomszédok hogy a kutyák ott vannak! A hajam égnek állt! De ha ugattak, akkor meg olyan hangot adtak ki mint a hajókürt! Hogy azon mit tudtunk nevetni! :)) :)) :)) :))

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 7 vendég