Van képem hozzá

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. április 17. 9:48

Tünemények vagytok! Köszönöm a bejelentkezést! Kellemes időtöltést, és jó egészséget kívánok! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. április 17. 13:56

Sziasztok!Jujjj,de aranyos a 2 "lány"!!!!Örülök,hogy bejelentkeztél.Sok szép percet kívánok a kintléted idejére!Paggy %%- @};-
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. április 17. 14:08

Lányok!Bár holnapra ígértem,de ma felteszem ,amit akartam,mert idegileg kimerültem.Olyan vagyok ,mint az őszi légy,semmi erőm.Ma 2 olyan dolog történt,hogy ihaj!!!
1Véletlenül kimostam a kocsikulcsom a kabátommal együtt és nem indul az autó,mert leblokkol , szól a riasztó!!!Még szerencse,hogy ha csukva van az ajtaja,akkor nem tülköl.Elindultunk autóvillamossági szerelőt keresni-MAJD HÉTFŐN és vissza kell adjam a kocsit a lányoméknak. :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( Ilyen hülye lettem
A másik meg ,hajnalban elmentem sétálni a rakpartra/erről hozok képeket/.6 órakor már villamoson ültem,hogy 7-rer visszaérjek a CSARNOKBA .És azt hittem kirántottam a pénztárcámat az összes pénzemmel taj kártyámmal együtt-DE NEM,csak a táska a :(( :)) :(( lján nem találtam meg!!!!Jó nagy pánikba estem.---OLTÁS....stb.
Szóval ez a két dolog annyira kimerített,hogy pihennem kell.De már jobban vagyok.
Tehát Lányok!Most felrakom ,amit hoztam és majd csak a hét közepén jövök.Nagyon örülök a jelentkezéseteknek.Mindjárt meg is nézem és Fruzsi sétája után felrakom a képeket.SOK LESZ,de most ezután,egy darabig ,csak néhány közeli fotót fogok "idecipelni".Megyek olvasgatni
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. április 17. 14:21

Kata!Hurrá,túl vagy az oltásokon-Neked már nem kell annyira rettegned-még Samuka hátra van,de hamarosan ő is túl lesz rajta és akkor szabadabbak lesztek.Biztos ,hogy minden oltásnak van némi mellékhatása,de még így is jobb,mint meghalni. %%- %%- %%-
Szóval,Te kis HUNCUT,megcsináltad a kiflismarnit?! \:D/ :)
Kedves Ildikó!Nagyon szépek a balatoni fotók.MÉG ILYEN KÉK VIZET OTT NEM IS LÁTTAM!!!! A festményed mintáját már láttam valahol!Nagyon jól festesz!!!Öröm nézni a hangulatos tájat,a vízen csónakot,a naplementét!Köszönöm szépen, :-bd nagyon tetszik.Sajnálom a kutyuskádat és TÉGED is,mert tudom milyen érzés az aggódás az állatokért.Mi is a Fruzsival pengeélen táncolunk s daganata miatt.talán ezért is vagyok még jobban kiakadva.Sok nekem ,hogy az utóbbi 2 évben 3 állatom halt meg.És most Fruzsi is súlyos beteg.Általában tartom magam,de néha... Pont ezért el tudom képzelni,mennyire bánatos voltál/vagy/és nem is szabad mutatnunk az állatoknak,mert megijednek.Közben meg oltást kellett hajkurásznom a lányomnak-nekem nem sikerült,de nekik igen-így hálisten be lettek oltva PFIZERREL./vajon így kell írni?/Megnézem.
Kedves Rita!Olyan édes ez a gyerek,ahogy teljesen természetesen üldögél a nagyija ölében,Ennyi idős korban félni szoktak a nem túl gyakran látott családtagoktól is.A skype ennyire hasznos dolog!!!!Szép napokat,meghitt perceket a LÁNYODDAL is.ÉN CSAK TUDOM MILYEN FONTOS,hiszen kevés adatik belőle.
Lányok hozok néhány képet.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. április 17. 14:38

Reggel 5 óra 15 perc ,kb. ekkor keltem.

Kép
6 előtt valamennyivel indulok a villamosmegállóba.A hétvégeken lezárják a pesti rakpartot és óriási tömegek sétálnak,bicikliznek rajta.DE NEM KORA REGGEL!!

Kép
Pont jókor jön a kocsiszínből 1 villamos.
Kép
Kép

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. április 17. 14:53

Ennyien voltak az utcán a Csarnok előtt.Innen a Szabadság- hídtól megyek a rakparton a Lánchíd felé.
Kép
Kép
Ugye még nézni is gyönyörű ezt a hidat!!De mindegyiket!!!!
Kép
Kép
Ha visszafelé nézek,a rakpart a híd alatt még kicsit folytatódik.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. április 17. 15:03

Majd feljebb jön és ismét a Duna közelébe megy.
Az első kép egy őrült nőről,aki képes hajnalban a kihalt rakparton sétálni. ^:)^
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. április 17. 15:12

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. április 17. 15:20

Kép
Kép
Kép
Kép
Ezek a képek a szemléltetést szolgálják,mindjárt meglátjátok ,hogy miért.
Avatar
dorina
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2021. április 17. 15:31

Rita! Megérkeztél, hurrá! Öledben tarthatod az unokád, hurrá!

Paggy! Szokás szerint remek képeket hoztál. Rossz napja mindenkinek van, ezután jön a jó. Aki hajnalban tud kelni, remek, és nem az őrültek sétálnak ilyenkor, hanem az épeszűek, különösen a mostani időkben.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. április 17. 15:35


A többit majd máskor mutatom,de azt,hogy miért mentem el oda,azt most.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. április 17. 15:40

Még 2015-16-bsn kiírtak egy tervpályázatot az ALSÓ RAKPART MEGÚJÍTÁSÁRA.Ha megnyitod a linket és letekered -rákattintasz meglátos a pályázatokat!
http://duna.budapest.hu/
Ők lettek akkor az elsők:
http://duna.budapest.hu/?p=76
Ők a másodikak:
http://duna.budapest.hu/?p=74
Ők pedig a harmadikak:
http://duna.budapest.hu/?p=71
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. április 17. 15:44

Akkor az elmaradt.De 2018-ban...
https://welovebudapest.com/cikk/2017/8/ ... gujitasara
https://magyarepitok.hu/mi-epul/2017/06 ... elvarosban
Azután,állítólag hamarosan kezdik EUS PÉNZBŐL.
Hogy milyen lesz????Nem tudom.Sok pénzbe került eddig is az álmodozás.Csak remélem csodaszép és csodajó lesz.
Azt gondoltam TI IS LEGYETEK RÉSZESEI ENNEK A TALÁNYNAK. :)
Most megyek mosogatni.Még sok minden van a tarsolyomban,de majd máskor. :)) Sziasztok,szép napot!Paggy %%- @};-
A lényeg lemaradt!!!Melyik terv tetszik?????
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. április 17. 20:06

Hú Paggy, akkor igencsak meredek napod volt s szerencsére az autókulcsos is orvosolható! :)) Tudom nem vicces, de jó hogy a mosógépet nem tudta blokkolni! :)) .
Ilyen ijedelem már velem is előfordult, hogy nem találtam a dolgaimat. az egyiket én hagytam el és az ismerősöm eltette, hogy majd úgyis megyek érte..ahelyett hogy elhozta volna!!!! én meg csináltattam mindent gondolhatod!
Na mindegy ez van, az ember siet, aztán se lát se hall. alighanem éppen akkor volt Samunak olyan kimehetnékje az Arrabonából. egyébként érdekes, mert ha bent van kifelé igyekszik, ha kint van meg befelé.. hát ezt még én sem tudom megfejteni, de már okozott pár infarktusközeli állapotot helyzetet.

Jó nagyot tudtál akkor sétálni, ha egy órát tudtál menni. szépek a képek, s milyen jó lesz ha már nyitás lesz sokfelé! Miért nem sikerült a regisztráció? Ott van az oldalukon. vagy beszélni kell a háziorvossal. Tudom az se könnyű--

Most mennem kell megy az istentisztelet, csak egy pillanatra visszajöttem a szobába..
Jó éjszakát mindenkinek! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth: i-)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. április 18. 7:15

Hű, Kislányok, azt gondoltam, hogy majd este, ha Lilyke lefekszik, lesz időm írni, meg képeket betenni,
és igazából lenne is, de energiám nincs hozzá, viszont ilyen korán csak én vagyok fent, ezért inkább a
reggelt választom.

Mindent elolvastam, amit írtatok, csak gyorsan reagálok, hogy még pár szót tudjak írni az utazásról is,
ami izgalmakkal volt tele még így is, hogy nekem minden papírom rendben volt.

Kata,
de örülök, hogy túl vagy a második oltáson is. Remélem, már az a kis kellemetlenség is elmúlt,
amiről írtál.

Mindjárt hozok felhőképeket. Már annyiszor láttam, de én se tudom megunni. Ahhoz, hogy az ablak mellett
ülhessünk, külön fizetni kell. Én pár évig fizettem is - nem kerül sokba - de ez utóbbi három évben
már nem költöttem rá, inkább a másik szélső helyet választottam. Erre tavaly is, és az idén is szabad volt
a mellettem lévő két ülés - a pandémia miatt kevesebben repülnek - így ingyen ülhettem az ablaknál. =))

Ildikó, majd írok még erről a bőrlehúzásról. Nekem csak anyagi fájdalmakkal járt, de volt, akinek nagyon
fájdalmas következményei is voltak.

Itt gyönyörű idő van, amíg a gyerekek lent vannak a játszótéren vagy sétálnak, addig én főzök másnapra,
vagy teregetek, vagy épp hajtogatom a megszáradt ruhákat vagy porszívózok. Olyan jó érzés, hogy
besegíthetek a lányomnak. A párja sokat dolgozik. Ha meg itthon vannak, Lilykézek.

Milyen gyönyörű színek vannak a képeden! Naplemente vagy napfelkelte lehet, igaz? Nagyon klassz!

Szegény Negró! Annyira sokat kell szenvedniük a fajta tiszta kutyáknak. Nekem már nem lesz több, de
ha lenne, "fajta tisztátlan" kutyát választanék, az biztos. Tovább is élnek, és sokkal kevesebb az egészségügyi
problémájuk. Remélem, valahogy tudják enyhíteni a fájdalmát.

Paggy, Nagyon sajnállak a kálváriád miatt. Végül megoldódott? Működik újra a kocsikulcs? Az oltás miatt
vagy ennyire nyugtalan? Beszélj egy orvossal. Ha a krónikus betegeknek be lehetett adni, akkor nem kell
félned tőle szerintem.

A képek alapján, nekem a harmadik helyezett pályázat tetszik a legjobban.

A napkelte miatt mentél ilyen korán fotózni? Megérte! Csodás színekben pompázott a pesti oldal! Biztosan
szépen megcsinálják majd a rakpartot. Az első helyezett terv sem rossz.

Zsike, Dorina, köszönöm! Amikor először találkoztam Lilykével a reptéren, elkezdett volna sírni tőlem.
Akkor nem szóltam hozzá többet, de ahogy mentünk a parkoló felé, állandóan bohóckodtam neki. Biztos
vagyok benne, hogy felismerte a hangomat, mert nagyon hamar mosolyba váltott ás, aztán már nyugodtan
beszélhettem hozzá. Hazafelé elaludt a kocsiban, de amikor felébredt, a mosolygással folytatta. Sokat
játszottunk, de az érintéseknek nem örült egy darabig. Az tartott a legtovább, hogy a kezét megfoghassam.
Tegnap már puszit is adott, amolyan kisbabásat, tudjátok.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. április 18. 7:47

A karantén miatt csak itthoni dolgokat tudok fotózni, és ez látszik is a hozott képekről. :D

Lilyke megkapta első cipőjét. Azt hiszem itt hétfőn nyithattak ki az üzletek. Itt nagyobb szigor volt ebben
a tekintetben, mint nálunk, de sokkal jobban is állnak a megbetegedéseket és a halálozást tekintve,
mint mi. Még szerencse, hogy csak most kell a cipő, mert online nem lehet az ilyet elintézni. Muszáj
megtapogatni, közelről megszemlélni, lábra próbálni azt a cipőcskét, mielőtt megveszi az ember, meg
azt se tudták, hogy mekkora a lábmérete Lilykének. Nem tudom, mi a helyzet babacipő ügyben otthon,
de itt a városban nem túl jó. Csak egy cipőboltban láttak olyanokat, amiket elfogadhatónak tartottak.
Szerencsére a bolt 28 napon belül visszaveszi a cipőt, ha valami miatt mégsem jó, persze nem lehet
lestrapált, de otthon rá lehet adni a gyerekre, és megfigyelni, hogy töri-e a lábát, vagy ilyesmi.
Kettőt hoztak haza próbára (ki kell fizetni mindkettőt, de ha visszaviszik, amelyiket nem akarják
megtartani, visszaadják az árát) Elég egy cipőcske, arra a pár hétre, amíg ki nem növi és lehet venni
a következőt. Nem volt olcsó (kb. 12 ezer forint), de ez bizonyult a legjobbnak. Szépen - és rettentő
boldogan - lépked benne, mintha érezné, hogy ez már a nagylányság jele. :)) :littlehearth:

Kép

A doboza kiszínezhető. Azt írták rá, hogy lehet belőle játékos doboz, kincses doboz vagy akár rovarhotel.
Vagyis újrahasznosításra ösztönöz, ami nagyon dicséretes.

Kép

Tegnapi főztöm:

Cukkinis gomba zöldbabos bulgurral (TÉNÉ)

Kép

Egy szelfi a repülőn.

Spoiler: mutasd
Kép

Lesznek felhőképek is, de lehet, hogy később. Mindjárt ébred Lilyke.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. április 18. 9:22

Hurrá Rita! De jó hogy túl vagy mindenen és hogy családon belül van a karantén! Én azt hittem, nem is találkozhatsz velük, erre együtt vagytok! De gondolom ez a negatív teszt miatt van így! Látod nálunk meg most kezdik az óvatos nyitást, de sajnos sok ember nagyon fegyelmezetlen! Én sem szeretem a maszkot, és csak akkor teszem fel ha ki kell mennünk itthonról!

Lilyke cipője nagyon tetszik, remek a doboz felhasználási lehetősége is! Nálunk sem olcsó a nagyon jó minőségú cipők elérik a 2o ezer forintot is! :-bd De az legalább nem bóvli! Most is amit hord kedvezvénnyel került 2o körülbe! Hát ritkán tudok 16 alatt venni neki! Egyedül az egyik papucs volt olcsó amit hajlandó néha felvenni de csak rövid időre itthon.

Az utazásod ezek szerint majdnem zökkenőmentesen zajlott! Hát veled izgultunk mi itt szerintem mindnyájan! :movingflower: :-bd

Máris milyen finom reggelit csináltál! S kezdheted is majd Lilykével a napodat! Csodaszép és tartalmas időtöltést kívánok mindnyájatoknak! Hatalmas ölelés :ymhug: :ymhug: :ymhug: :x :movingflower: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. április 18. 13:00

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. április 18. 16:47

Hú de csodás felhőképek! itt sajnos egyfolytában be van borulva, az ember azt hiszi az úttestet látja olyan egyszinü
és fúj a szél. Már nagyon várom hogy mielőbb kimozdulhassunk.. :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1097
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2021. április 19. 11:33

Szép napot lányok, itt hűvös esős idő van, pedig a felnyúlt palántáimat nagyon szerettem volna kitenni. Legalábbis belőlük párat.
Paggy nagyon tetszik a virágos kerted, nekem is van ilyen kicsike a ház mellett, előtt. Az "őrült nő"-i fotó is tetszik, és köszönjük a hajnali képeket, igazán jól fényképezel. Az még jó, hogy nem kell egyedül menned, van társad hozzá. A felhők is nagyon jók. Jó lenne egyet lemásolni, de erre még képtelen vagyok.
Kata, előfordul, hogy az ember bizonyos boltban, vagy helyen nem tud megmaradni, lehet, hogy "rossz" energiák működnek ott. Legközelebb figyeld meg, mindig egy helyen fordul-e elő.

Rita, szépek vagytok az unokával, mára már biztos teljesen felengedett. A cipőcske biztos nagyon kényelmes lesz. Ezeknek a belső talpa is gondolom jól kiképzett.
Régen láttam Ágit, és Évát, Dorina néha be-belép. Én sem jövök mindig, de olvasgatok.
Tegnap készítettem pár fotót itt a kertben, még nem egy nagy durranás, mert minden másképp működik, mint tavaly. Tegnap szembesültem az "emlékeimben" tavaly ilyenkor már nyílt az orgona, teljes virágzásban volt.
Kovászos kenyér, lányom sütötte
Kép

pitypang szörp,én csináltam.
Kép

hagymavirág, már középen hozza a virágot, de sajnos hideg van és nem siet ki a zöld közül. Idén először van ilyenem.
Kép

tulipánok. valami kis érdekes
Kép

Kép

Györgyike virágként ismerem
Kép

Ez a kis sárga, nem tudom hogy lett, de kinyílt a zöldséges kertben.
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. április 19. 16:04

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. április 20. 8:38

Sziasztok LÁNYOK! Reggelre jól elaludtam, erre kopognak! Persze nem az amire számítottam, úgyhogy gyorsan le is ráztam. Huh de mérges vagyok. Kell egy kis idő míg lecsillapodok!

Ildikó, de jó hogy hoztál egy kis saját tavaszi világot! Olyan szépek a tulipánok! Én bár néha kimozdultunk nem voltunk olyan helyen hogy virágzott volna bármi is! vagy olyan rosszak voltak a fényviszonyok hogy azt mondtam kihagyom!

Itt most is be van borulva, lassan azt is elfelejtjük milyen a kék ég! Pedig Samu már emlegeti reggel óta hogy menjünk busszal városba! Pedig nagy szó ha menni akar.! De bármely pillanatban eshet az eső, így megint csak nincs kedvem kimenni, de még csinálni is alig, mert mint akit a éppen doronggal pátyolgatnának! Nagyon várom hogy Samu is megkapja az oltásokat, legfőképp hogy eljussunk laborba is.

Ide egyébként egésznapos esőt igér, szinte minden napra, szerdára már zivatarral. Hát nem repesek az örömtől.
Amúgy ahelyett hogy fogynék, 99re felmentem és totál ki vagyok akadva!

Legyen mindenkinek szép napja, már amennyire lehet!..... :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Még jó hogy a sorozatok valamennyire leterelik az embert a mindennapokról! :D
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. április 20. 12:52

Sziasztok!El vagyok havazva,holnap késő du.jövök.Mindenkinek :flower1: :flower1: :flower1: %%- :-bd Paggy %%- @};-
gyorsan még ideírom Rita!Édes a topánka,Ildikó,Kata és Samuka/neki is,bár csak csak beszélünk róla/ :movingflower: :movingflower: :movingflower: :movingflower:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. április 20. 13:21

Paggy, minden jót! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. április 21. 15:09

Halihó Lányok!hamarosan jövök,csak meg egy kis dolgom van/kutyaséta,mosogatás,teknősvíz csere,de jövök!/csak benéztem,hogy KIT és MIT találok kedvenc FÓRUMOMBAN??? :)) :-bd :flower1:
Na PÁ LÁNYOK,SIETEK VISSZA , hozok egy olyan KOKTÉLT,mármint TÉMAKOKTÉLT,hogy IHAJJJJJJ!!!!!!! :)) Paggy %%- @};-

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég