Van képem hozzá

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. február 9. 7:19

Sziasztok!

Hesu, a fiacskádnak jobbulást kívánok! Te is tehetnél ki kajafotókat. Szívesen megkuksolom, mi van mások tányérján.

Elthan, nem vicces a betegség, mégis viccesen csak azt tudom mondani, amit az ázsiai sorikban szoktak, hogy valami
nagy bűnötök lehetett előző életetekben, hogy ennyire sok baj ér utol benneteket.

Kata, nem írtad meg, hogy ízlett-e kukoricával és paprikával dúsított rizses hús.

Újra mai napkelte. Ilyen, amikor a fényképezőgép nem a napra és a távoli ágakra, hanem a közelebbi fenyőágra
és a tobozokra fókuszál. Bizonyos szempontból ez egy elrontott fotó, mégis milyen szép.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. február 9. 7:56

Szeretem az indiai ízeket, de csak annyit, amennyit magamnak adagolok az ételbe. Az eredeti ízvilág túl erős,
túl fűszeres számomra, néha túl csípős is.
Azt hittem, hogy már mindegyik indiai szósz összetevőjét végigolvastam, de kiderült, hogy nem.
Tegnapelőtt az Auchanban találtam egy kis üveges tikka masala pasztát, amit még nem ellenőriztem. Meglepetésemre
se tartósítót, se ízfokozót, se ételszínezéket nem tartalmaz, sőt cukrot se és más édesítőt se. Eddig mindig ezeken
buktak meg az indiai szószok. Csak az olaj az, ami miatt nem férne bele a ténébe, de ennyi egyáltalán nem zavar.
Úgyse eszem meg az egész üveget egyszerre.
Megvettem hát, hogy kipróbáljam. Reggel fél hétre készen is volt az ebédem. =))

Spoiler: mutasd
Kép


A paradicsomos ételek nem a kedvenceim a savanyúságuk miatt, de megeszem őket, ha kis édes íz van bennük.
Ezt biztosította az édeskrumpli. Egy jó nagyot tettem az ételbe.

Első szint: édeskrumpli, krumpli, cukkini, lilahagyma

Kép

Második szint: főtt csicseriborsó, egy csokor újhagyma "fehér része", egy hámozott paradicsomokat tartalmazó
paradicsomkonzerv (mindenmentes).

Kép

A serpenyőt felöntöttem vízzel, egy pici sót tettem bele, majd készre pároltam a zöldségeket. Az újhagymák zöld
részét a végén tettem bele, közvetlenül azelőtt, mielőtt az egy evőkanálnyi tikka masala pasztát belekevertem volna
a lébe.Egy percig még a tűzön hagytam, majd miután elzártam a gázt, tettem hozzá egy kockára vágott natúr tofut.

Kép

Kép

Nagggyon meg vagyok elégedve a végeredménnyel! Gyakran elfogom készíteni.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. február 9. 9:54

Sziasztok Lányok és Elthan! Jó ropogós hidegre ébredtünk!
Rita, csodás az új ételkombinációd, a pasztát le is fényképeztem, megyünk majd ma két helyre, így lehet ez lesz majd a 3. ha sikerül. :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. február 9. 14:42

Na minden elintézve! Már csak febr. 24. én a gyámügyi beszámoló! :-bd :flower1: :-bd :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. február 10. 7:17

Szia Kata!

Bár én az Auchanban vettem a tikka masala pasztát, de azóta már a Tescoban is láttam ugyanannyiért.
Nem olcsó, 999 ft, de egy púpos evőkanállal használtam csak el belőle ahhoz a rengeteg zöldséghez,
amit három napig eszem.

Örülök, hogy sikerült majdnem mindent elintéznetek. Leszedtem a tegnapi fotóidat. Ínycsiklandóan néz ki
a bakonyi csirkemáj. Mi a köret? Bulgurnak néz ki, de nem vagyok benne biztos. Samunak nagyon jól áll
ez a kék dzseki! Az utolsó képen elgondolkodtam egy ideig, hogy mi lehet rajta az a lyuk, aztán rájöttem.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. február 10. 7:45

Egy újabb kaját hoztam. Egyszer már biztosan tettem ki róla fotót. Nagyon szeretem, főleg nokedlivel.
A neve: paprikás krumpli gazdagon :D

A paprikás krumpli részét, úgy csinálom, mint régen, csak ételízesítő és olaj nélkül. A gazdagságot a plusz karfiol
és zöldbab jelenti. Míg fő az elektromos kuktában, addig külön kifőztem a zabnokedlit. Ezt most csak azért csináltam
így, hogy megmutassam, milyen klassz nokedliket lehet készíteni tojás és fehér liszt nélkül is, egyébként egyenesen
a paprikás krumpliba szoktam beleszaggatni. Hajdinát ettem mellé, amit szintén a kuktában készítettem el.

Kép

Ennyire darabosra szoktam hagyni a zabpelyhet a darálás után.

Kép

Petrezselyemmel szeretem a legjobban a zabnokedlit. Régen a tojásos verzióba is tettem mindig.

Kép

Kép

Mindig levesesre hagyom a paprikás krumplit, mert a krumpli még sűríteni fogja.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. február 10. 8:19

Sziasztok Lányok és Elthan!

Rita, már kora reggel meghozod a gusztust a finom ebédről. Megyek majd boltba, s meg kell nézzem mennyibe kerül a fagyasztott karfiol és a brokkoli, mert nyersen irgalmatlan drága és nem is használom el mindet. Vagy úgy dönt, hogy rekord idő alatt tönkremegy! :(( ;) :ymhug: :flower1: :littlehearth:

Tarhonya, volt az, a CBA-s változat. s meg is vagyok vele elégedve!
Köszönöm hogy kitetted a képeket.
https://www.luxinternational.com/hu/ter ... otikum/618
Ezt kezdtem szedni! :)
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Hesu » 2023. február 10. 11:49

Hali lánykák és Elthan!
Brassói aprópecsenye
Még sütési
Kép
és párolási fázisban.
Kép
S a végeredmény.
Kép
Ki hogyan szereti, úgy lesz tálalva.
Papa, apukám és a sógorom savanyú uborkával, Ata viszont csak ketchup-pal hajlandó megenni, a párom is savanyú uborkával vagy az általa készített és persze csak magának ketchup-tejföl-mustár-majonéz-porcukor egyvelegével szokta enni. Mit be nem vesz a gyomor :)) , de ha ő így szereti! Hát Istenem. Én csak kóstolom, mert mire készen vagyok vele, már nem igen kell.

Ma szépen süt a nap, remélem a hétvégén is ilyen lesz.
Varázslatos ételeket készítettek, nekem sajnos nem nagyon van mostanában ilyenekre :!! . Talán hétvégén. De ez az örökös kórházba járkálás még hétvégén is 8-| . A tesómék, ha tudnák!!! Bár nem sokat, szinte semmit nem tudnának segíteni a messze távolból. Pedig most átkozottul nagyon jól jönne.
Ne nem nyavalygok tovább.
Jó étvágyat és további szép napot mindenkinek!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. február 10. 16:41

Sziasztok Lányok és Elthan!
Hesu, nagyon guszta a mai menüd, én is a savanyú uborkát referálom hozzá! De hát ugye ízlések és pofonok! :))
A lényeg, hogy mindenki megtalálja a neki ízletesnek tartott és elkészített ételt!
S én is éppen most végeztem a smarnival, tényleg gyorsan le is fényképezem, bár a tálalás később...
Legyen mindenkinek szép hétvégéje, s legyen már végre vége is a sok bajnak.
Én most éjjel ezzel az erővel nyugodtan fenn maradhattam volna, mert kb. 1o percenként felriadtam a fájdalomtól!
Mindegy , ez az éjszaka túlélve! S remélem Törökországban és Szíriában még lesznek csodák, s találnak túlélőt!
Fájdalmasan sok az emberi áldozat. Nagyon sajnálom a családtagokat, barátokat, rokonokat, mert szinte nincs, akit ne érintett volna meg ez a katasztrófa!
Mindig a koreai D-nap jut eszembe, vagy a kínaiak You.Are.My.Hero jának a 14-15-16. része.. éppen elővettem. :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Hesu » 2023. február 12. 10:19

Hali lánykák és Elthan!
Szép vasárnapot kívánok mindenkinek!
Most csak beköszönni jöttem.
További szép napot!
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Hesu » 2023. február 12. 21:28

Szép estét mindenkinek!
Ma gyönyörűen sütött a nap, bár én egy kissé meghűltem.
Remélem mindenki jól van, mert már vagy két napja sehol senki.
Aggódom értetek.
Édes álmokat kislánykák és Elthan :-h !
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. február 13. 7:59

Sziasztok!

Kata, nem győztem letölteni a fotóidat. Úgy örülök, hogy ennyi mindent kitettél. Azonnal hozom őket.

Nagyon aranyos Samu, ahogy várja, hogy elkészüljön az étel. A sült krumplitól összefutott a nyál a számban.
Ritkán jut eszembe sütni, pedig nagyon szeretem. Fél főttre előfőzöm, és utána szoktam a sütőbe betenni,
így gyorsabb, meg finomabb is nekem. A császármorzsa is kedvenc volt, de miután nagy család lettünk, már
nem készítettem. Egy lavórral kellett volna csinálni, hogy befoghassam vele a kamasz gyerekeim száját (meg
persze a magamét). A sötétebb barna kenyér milyen lett? Jól sikerült? Mitől ennyire barna? Nagyon tetszik.

Szóval tarhonya volt? Arra nem tippeltem volna.

Most olvasom, hogy fájdalmaid voltak az egyik éjjel. Megint a derekad?

Egy közepes városnyi embertömeg pusztult el ebben a földrengésben. Igazából így, "megképesítve" tudta az
agyam feldolgozni, amit a számadatok mutattak. Így tudatosult bennem, mekkora erejű volt ez a katasztrófa.
A szörnyülködés mellett ámulatba ejt, hogy mekkora ereje van a természetnek. Az is eszembe jutott, hogy
ez csak erőfitogtatás volt a részéről, nem mutatta még meg a teljes erejét. Akkor fog eldicsekedni vele, amikor
végleg betelik nála a pohár, és lesöpri az emberiséget a területéről.

Hesu, a brassói benne volt nálam a top 10-ben. Jó majorannásan, borsosan készítettem, és a borsó se hiányozhatott
belőle. Nagyon guszta a tiéd is! Mi savanyúsággal ettük.

Kata Fotói:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. február 13. 8:53

Én most csak kis szösszeneteket hozok, olyasmiket, amik miatt érdemesnek tartom megszakítani a menetelésemet.
Nem nagy dolgok ezek, csak valamiért érdekesnek tartom őket, és szívesen mutatom meg nektek is.

Felhők a felhőkben:

Kép

Egy darabka természet nagyvárosi háttérrel:

Kép

A som virága ugrásra készen várakozik:

Kép

A napokban fedeztem fel, mennyi szedésre érett sóska és tyúkhúr van a házam háta mögötti parkban. Nem tudok
szedni belőlük, mert ez egy kedvelt kutyasétáltató terület.

Kép

Kép

Ezt egy ember tette a természettel...

Kép

Ezt a természet saját magával:

Kép

Egy kis picike galéria kirakatában láttam meg ezt a képet, amely Miskolc egyik részletét, konkrétan a sétáló utca és a
Városház tér találkozását ábrázolja. A villamos túl hamar jött, így a felső fotóm nem annyira pontos, mint az alatta lévő.

Kép

Kép

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. február 13. 12:52

Sziasztok Lányok és Elthan!
Szép napot mindenkinek! Köszönöm Rita a képeket, valamint a miskolci szösszenetet is! MIlyen szép a villamosotok is többek között.
Itt ma feltakarították a lehullott faleveleket, mindenhol készülnek a tavaszra, biztosan minden megszépül. :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. február 14. 6:34

Szia Kata! Nálunk is szedik össze a faleveleket, és metszik a fákat, bokrokat.

Lányom elkészítette ezt a majdnem téné csicseri brownie-t. Csak a végén hozzáadott vegán étcsokidarabok
miatt nem teljes értékű. Beteszem a videót, ahonnan az ötletet vette. A pasi idegesítő egy kicsit, de jól
lehet látni, milyen egyszerűen és gyorsan készül a süti. A recept szerint másnap a legideálisabb az íze és
az állaga. Ezt Zsuzsi is megerősítette.

A recept és a videó:

https://veganblog.hu/recept/vegan-duplacsokis-csicseriborso-brownie/

Kép

Kép

Egyik kedvenc tésztaételem. Gyors, egyszerű, tartalmas és nagyon fincsi. Az aszalt paradicsom az, ami plusz
ízt ad neki. Van olajmentes aszalt paradicsom is, de én az olajosat jobban kedvelem, mert az olaj átveszi a
paradicsom ízét, és ez is annyira finom. Nem sok kerül belőle a tésztára, csak ami a paradicsomokról
lecsöpög.

A gombát, a répát, a cukkinit és a zöldbabot a tésztával (20 dkg) együtt megfőzöm, majd lecsepegtetem.
Közben egy fél üveg aszalt paradicsomot, két duci gerezd fokhagymát apróra vágok, majd egy forró serpenyőben
két percig kavargatva pirítom. A petrezselymet csak a legvégén teszem hozzá, és el is zárom a gázt. A forró
serpenyőben össze fog esni.
Ha a tészta lecsepegett, összekeverem a serpenyős keverékkel, és boldogan megeszem.

Talán már írtam egyszer, hogy azért használom ételtárolásra ezeket a szögletes műanyagokat, mert így jobban
elférek a hűtőben. A zöldségek sok helyet foglalnak, a kerekded lábasok úgyszintén. A zöldségek alakját nem
tudom befolyásolni, így nekem kell alkalmazkodnom. :D

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. február 14. 6:38

Napkelte a szivárvány színeivel és haragos felhőkkel:

Kép

Kép

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. február 14. 6:54

Sziasztok LÁnyok és Elthan!
Szép reggelt mindenkinek! Rita, csodaszép a napkeltéd! Olyan erőteljesek, hogy ha nem írnád hogy napkelte, pont az ellenkezőjére gondolnék . :D Browninak még sosem mertem nekiállni. Majd megnézem a videót. Éppen ideje lenne a régi csokoládékat elhasználni!
Samu közben meg meg is ébredt.
A mostani menü meg megint csak finomnak ígérkezik. Az még sosem jutott eszembe, hogy egytál módon főzzem ki a tésztát a zöldségekkel, pedig tényleg, gyorsfőzővel kb. a felmelegedéssel együtt is csak 1o perc lenne.

Megyek, beadom neki a reggeli gyógyszereket. :x :ymhug: :-bd :x :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. február 14. 17:15

Sziasztok!Vacakol a gepem es a telefonom,ezert csak olvastam,sot meg ma sem jovok csak bejelentkeztem.Annyi szent, hogy HUHA, de tenyleg amulatos fotokat keszitettel Rita!Kata ismet hazi pekkent mukodtel , nagy sikerrel.Koszonom a kepeket es elolvastam mindent.
Holnap estig elfoglalt vagyok.Nem tudom mit latnatok majd szivesen:
Egy nehany nagyvarosi kepet vagy inkabb novenyeket es allatokat, esetleg a kinlodasomat a fogyokuras hisztaminszegeny kajammal?Szoval nyilatkozzatok!Reszemrol toletek barmit, ami a szemelyetekhez kotodik.Szemelyes tortenetek kepben vagy es szovegben.
Gyogyuljatok,mozogjatok, pihengessetek, elvezzetek a perceket, ami nekunk bekeben adatik! ^:)^ Udv:Paggy
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. február 14. 17:46

Szia Paggy, minden érdekel ami pesti és szép! :ymhug: :D :x :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. február 14. 18:04

Sziasztok! Gyorsan írok, mert mindjárt Lilykézek.

Kata, minden zöldség jó a tésztával összefőzve, ami annyi ideig fő, mint a tészta. A sárgarépát kiskockákra szoktam
vágni, a fagyasztott borsó, zöldbab, kukorica is megfő vele, de a gomba is, és a cukkininak se kell sok idő. Tűzhelyen
szoktam főzni, megy gyorsan.

Csak napkeltét látok sajnos, pedig imádom a naplementéket is.

Paggy, nekem bármi jó, amit te / ti tesztek ki. Mindent örömmel megnézek. Jól esik látni, ki mit csinál napközben,
mivel foglalatoskodik, mi érdekli. A képekhez fűzött / vagy csak úgy magában leírt szövegeket is nagyon szeretem olvasni.

De sajnálom, hogy se a telcsid, se a számítógéped nem működik tökéletesen. Néha én is elgondolkodom azon, hogy mi lenne,
ha csak úgy megkrepálna a laptopom. A telefonom új, de én a nagy képernyőt szeretem, és a laptopon vagyok ügyes.

A napkeltém azért ennyire szép, mert fényképezővel szoktam fotózni, és a zoomolás sokat tesz hozzá.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. február 15. 6:35

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. február 15. 6:38

Este jovok.Paggy.Nehez ide feltenni, megint vacakol.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. február 15. 7:00

Meg egy pillanat:Izgalmas ev lesz, a lanyom es Julika iden lesznek 40 evesek , meglepetesekkel keszulok.A lanyomet nem arulom el , majd csak idoben, Julikat pedig Budapest legjobb spanyol ettermebe fogem elvinni..Elotte titok!!!!Julika angol- spanyol szakos nyelvtanar egy nyelviskolaban.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. február 15. 20:37

Jó estét !Kissé megkésve,de ideértem.Elolvasom újra,hogy mit írtatok és megnézem a fotókat,majd teszek fel néhányat az enyémből.
időrendben olvasom és reagálok:
Kedves Elthan,nagyon sajnálom,hogy ennyi rossz történt veletek.Kívánom minél több szerencse érjen ezentúl!Mielőbbi gyógyulást a kedves feleségednek!
Kata!Milyen hasznos tanácsot adtál Elthánnak,tényleg igaz ez a kutya megközelítés a látó oldalról.
A földrengésről:

https://www.google.com/search?q=sz%C3%A ... e&ie=UTF-8
Részlet:
Ritkán látott folyamat zajlik az afrikai kontinensen, egy új óceán megszületésének lehet szemtanúja az emberiség.

Kettészakad a kontinens,mert alatta találkoznak a tektonikai lemezek,melyek mozognak egymáson.
A kutatók szerint a sivatagban folyamatosan ütköznek Afrika és Arábia tektonikus lemezei, melynek következtében fokozatosan távolodnak is egymástól, immáron nagyjából 30 millió éve – évente körülbelül 7 milliméterrel.Rengeteg vulkán található éppen ezért Afrika alatt.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. február 15. 21:01

Jaj Rita!Annyira gusztusosak a kajáid/ételeid/Ez a garam masalás -mindjárt megeszem!!! :)) :)) :))
Kata!Samunak nagyon klassz dzsekijei vannak.Tavalyról egy zöldre emlékszem.Sikerül kimennetek vele a hivatali ügyeken kívül is?Örülök,hogy sikerült a dolgotokat elintézni.A kenyér és a süti --mindkettő az irigységem tárgya.Hogy sikerül mindig ilyen szépre sütni?Olivabogyót tettél már bele,vagy néhány finomságot.Itt hagymát,aszalt paradicsomot is szoktak.Jó drága,ha megveszed.Ha magad sütöt valamivel olcsóbb,mint a bolti?persze,hogy sokkal finomabb,de jobban jársz,ha sütsz?
Rita!A paprikás krumpli vegán változatban is finom lehet.NYAM-NYAM....
Elnéztem a galéria fotóját és az eredetit.Nem is tudtam,hogy Miskolcon is modern villamosok járnak.Még nálunk is akad régi/én szeretem,bár jobb az alacsonypadlós?A tiétek is az?/Olvasom,hogy szereted az aszaltparadicsomot.Finom is az,sajnos én nem ehetek!A következő ételt is szívesen megkóstolnám!
Reggel már írtam,hogy gyönyörűek a fényképezőgépes napfölkelték.Jó korán kelsz!Mikor alszol el?
Kedves Hesu!A lényeget kihagytam:
Már többször olvastam,hogy Kisvárdáról ,tőletek,mennyit segítenek az emberek.A menekülteket is patronáltátok,most meg a mentésben is résztvesz egy ember.Dícséret és megbecsülés az ottani embereknek ^:)^ :movingflower: Innen is köszönöm szépen az áldozatot.Most hallgattam a rádióban a magyar katasztrófa-mentőcsapat vezetőjét.Nem is tudok mit írni,csak azt,hogy hálás vagyok és köszönet ezeknek az embereknek. ^:)^ :movingflower:
A gyerkőcödnek mielőbbi gyógyulást kívánok! :ymparty: Nagyon örülök,ha írsz,hogy mi történik a környéketeken,nemcsak a rossz dolgokról. :)

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég