Van képem hozzá

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 16. 18:00

AZTA ...Kata!Micsoda képek!!!!!!!!! :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd Nahát!!!!!!Még egy üstököst is sikerült lefotóznod!!Micsoda szerencsés vagy!%!!!!!! :-bd :-bd :-bd :-bd HŰHA!!!!!!!!!Gratulálok!!!!!! :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 16. 18:03

Ildikó!Tényleg-tényleg-tényleg egyre jobbak a képeid!Ez is olyan jó nézni.Megnézem mindjárt mégegyszer.Pillanat ....Megint tetszik,sőt odaképzelem magam a séta helyére.Nagyon jó!!!!! :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1:
Köszönöm szépen,hogy beteszed az alkotásaid fotóját.
Kíváncsi leszek a csipkékre.Pamutcsipkék?Recehorgolás?Majd közelről is fényképezd le légyszíves.!
Nekem csak egy "alkotásom"van.kicsit kusza az egyik sarka,de elmegy.
Kép
Ildikó! A képeken karcsú vagy én pedig .....hogy úgy mondjam, molett.Jobb idősebben a nem túl nagy súly.Viszont egy finom süti,ha van....DE NE SOKSZOR!!Nálunk havi 2x,ezért inkább legyen otthon egy kis száraz háztartási keksz. :(( ,amit csak nagynéha kíván meg az ember.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 16. 18:23

Kata!Mégsem lett ivartalanítva Robin.Ma bejöttek a lányomék a kutyafuttatóba a 2 kutyájukkal.Ennyit jelent,ha több kutyája van az embernek,a jót is megtanulják egymástól.A lányom leültette a kutyáit és Csoki is leült velük együtt.
Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2022. január 16. 18:33

Hú Kata, nagyon szép a vörös eges fotó. Nálunk is pont ilyen volt,mondjuk most már sötét van.
Erre gondoltál festményként?
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 16. 18:33

IÉva!Örülök,hogy jelentkeztél.Változatlanul azt érzem,hogy ez valami szőr-toll-atka allergia lesz,de nem okoskodom,nincs is miből!Itt 40000ft-ért csinálják meg a baktériumvizsgálatot.Ebben a hónapban nagyon eladósodtam-azaz a tartalékból vettem ki,ami nálam nagy bűn.Muszáj visszaadnom ,így februárra marad a vizsgálat.21 nap alatt végzik el.Viszont,ha már semmi sem segít,meg kell kockáztatnom.DE NEKED Z ALLERGIAVIZSGÁLAT a fontos.!!Nagyon-nagyon!!!Drukkolok \:D/ \:D/ \:D/ @};- ,hogy minél előbb túl legyél rajta,s azután egy kínai akupunktőrt is kéne keresned!Mit szólsz az ötletemhez? :-?? Mi sem vagyunk túl jól eleresztve anyagilag és nehezemre esik a pszichológus+gasztroenterológust kifizetni,de muszáj.Nagyon jól haladok a régi sérülések feldolgozásával,már csak pár dolog van hátra , azután talán nem kell a gasztroenterológus sem.
Mindenkinek szép estét!Megyek kutyát sétáltatni.Paggy @};- %%-
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2022. január 16. 18:41

Nagyon jó képek a kutyusokról. Csoki nagyon tanulékony.
Majd holnap fényképezek. Délelőtt jó a fény az étkezőben. Van pár csipkém, de a gallérok nem kellenek. Nincs is hova felvegyem, az sem amire rátegyem.

Paggy, ha elfogy a süti,akkor nincs evészet belőle. Talán az unokám majd segít benne. Ma felajánlottam belőle a barátnőmnek, de mivel édes,így nem kérte, de hát én most éppen édeset kívántam.
Jól néz ki a lánykád, és kutyák is.
Ma meg szeretném nézni Rita fordításának egyik részét. De az is lehet, hogy mindkettőt.

A mostani festményt olajjal festik, de nekem nincs, így mindig akrillal csinálom.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 16. 19:35

Lanyok!Hazaertunk a setabol.Hoztam egy par esti,pesti haztombkerulo kepet.Mindjart....
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 16. 19:41

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 16. 19:50

Kép
Kép
Kép
Kép
Mindjárt otthon vagyunk.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 16. 19:59

Milyen jó a meleg szobából kinézni az utcára!Kívánom,hogy mindenkinek legyen egy kis saját helye,ahol melegben és biztonságban lehet! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 16. 20:14

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 16. 20:21

Ildikó!Ez így nem jó,mert nem a szép képedet mutatja,hanem kissé horrorisztikus,de azért beteszem.Mindjárt csinálok egy másikat.
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 16. 20:27

Itt meg pont a lényeg maradt le.

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 16. 20:32

Itt túl világos a keret és túl keskeny.
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 16. 20:43

Így már jó!!!! :-bd :flower1:
Kép
:-h
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 17. 10:07

Szép jó reggelt mindenkinek!
Igaz nincs már reggel , én se most keltem, de robogás van megint ma, igy csak bejelentkezek. Ha nem üt ki az akupunktúra ma, jövök estére és mindenkinek válaszolok, mert csak gyűlik a mondanivaló.
Ma bejártam fél nyolctól már fél Szegedet, most torna és főzés befejezés, aztán ebéd és usgyi a kinai dokihoz. Nagyon kiváncsi leszek a mai napra nála. Meg hogy mennyit kell várni. :))
Képzeljétek beindult a fogyás nálunk. Ujjé....
Jók legyetek és egészségesek, vigyázzatok magatokra. Nulla fok van szegeden....
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 17. 17:59

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 17. 18:09

Szuper, hogy ennyi jó hírrel jöttök, én meg hozom a mi képeimet...
Hogy indult be, ill mitől a fogyás? mert nálam semmi.
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
:-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2022. január 17. 20:34

Jó estét.
Paggy köszönöm a fáradságos munkádat, hogy keretet kerestél a festményhez. Barna keretem nekem is van, de nem jó hozzá. Feketét túl lehangolónak éreztem. Azt mondják vagy egy olyan szín kell keretnek, ami a képben is van, vagy el teljesen elütő színt.
Általában én is szoktam hozzá rakni, de mostanában nem nagyon mert natúrban kell felrakni a leckét. Bár már előfordult, hogy nem úgy csináltam.

Én ilyet szoktam hozzátenni, nézd meg, mit szólsz hozzá?

Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2022. január 17. 20:52

Itt vannak a csipkék, van több is, de nem akartam a szekrényből előszedni, ezeket most hoztam. Egyet nem tudtam lefényképezni,mert nagy, és a mosás után ki kellett volna vasalni. Egy gépi is van közte, nem tudom még mire fogom használni /amúgy függöny lenne.

Kép

Ezt nagyon szeretem használatban van.
Kép
Kép
Képwhat time does bank of america open today
szekrénycsík ekrü színű, valamint egy gépi csipke alja.
Kép
Képplaces to exchange currency near me
Lehet, hogy elrontottam valamit, majd meglátjuk.
Végén pedig a mai égbolt
Képfirst tennessee bank com

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 18. 9:04

sziasztok Lányok és Elthan!
Ildikó nekem is az a keret teszik a legjobban, amit utoljára használtál. Vagy még egy tipp, teljesen keret nélkül csak két üveg között hagyva! volt ilyen keretem, nem is tudom hova lett az a kép.. csak 4 csat fogta négyoldalt!

A csipkék valóban nagyon szépek még egy egy aprósütemény kínáló alá tudnám elképzelni, de már kávé alá nem mert esetleg megfogja! A régi konyhaszekrény jutott eszembe a szegélyről, szinte nem is volt olyan háztartás, ahol ne lett volna még az üvegkredencen, vagy a spajzban ilyen, ezzel is dekorálva őket!

A kinti kép nálatok is nagyon szép lett!!! Miket játszik mostanában a ég. A szél ma is megint vagy pontosabban most is viharos.
s szinte hihetetlen, de most is dolgoznak a réten, aprítják nagy géppel a karácsonyfákat!

Csúnya dolgokat csinált a vihar sok helyen.
Legyen szép napotok! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Ui.: elkezdtem nézni a Paggy japánpékes videóját...szuper, máris ellestem egy két aprósságot! :D :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 18. 9:12

Sziasztok!Csak bekukkantottam Lanyok, jegge fagytam a kutyafuttatoban a szeltol.Latom hogy hoztad a csipkeket Ildiko koszonom koszonom.Delelott megnezem jobban.Szep napot Neked es Katanak!Paggy
Kép
Nagyon szépek Ildikó!!!! :-bd :flower1:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 18. 11:50

Mondjuk ilyen asztalon asztalközépnek, vagy a virág alá, esetleg a bonbonok alá?????
Kép
Kép
Ildikó!NEM ÉRTEK A KERETEKHEZ,VISZONT A TE ÖTLETEDNÉL NEM LÁTOM A KERETET.FEHÉR?
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 18. 12:27

KINYÍLT AZ ELSŐ SAJÁT HAJTATÁSÚ JÁCINTOM.
Kép
Készülődnek az ősszel ültetett fréziáim is!!Ezeket lámpával nevelem.A normál időben nyílót,február elején fogom a gangon flakonba dugdosni.Csodás ez a módszer!!!Mutattam már sokszor,de nem győzöm elégszer!!!
Spoiler: mutasd
Kép

A jácintot nézd meg,ott látható hogy működik!

Kép
Látjátok,hamarosan ez is "megszületik"?!
Kép

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég