Van képem hozzá

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 24. 20:31

Kedves Lányok!Sziasztok!Esküszöm abbahagyom a csokis képek megosztását,csak még ezt az egyet ...Most készült.
Kép
Szóval van egy virágtartó kis ütött kopott asztalkám.Néha felpattan rá és mellém telepszik, a szájában mindig lóg valami.A tragikus,hogy az utcán az összes rágót összeszedi,állandóan lesni kell,hogy nem rágózik-e.valami rágós fazon lehetett előző életében.A föld alól is kiszagolja és nem lehet elhúzni onnan,amíg meg nem találja.Elvenni el lehet tőle,de muszáj megkeresnie.Lehet,hogy kábszerkereső kutya volt,DE CHIPP NÉLKÜL?Viszont itthon semmit nem rág el.Na elég volt a kutyás történeteimből.
Hogy vagytok Lányok!
Pufffff! a párom mosogat-hallom-néhány tányérnak annyi letttttttttt!! :(( :(( :(( :(( :(( :)) :)) :)) :)) Viszont gyönyörű tisztaságot csinál a konyhában. :-bd :-bd
Tehát Lányok!Itt hideg van.Holnap még hidegebb lesz!Keresek jó zenét.Mindjárt hozom.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 24. 20:44

Paggy, bármilyen mennyiségben hozhatsz Csokiról képeket! :-)
Nálunk kezdetben Ramos is mindent összeszedett, a fa tövébe tett abáltszalonna bőrrel a frászt hozta ránk, mert nem vettem észre ahogy felkapta, csak az ottmaradt darabot találtam meg. Kész voltunk vele rohanni Makóra ha bármi baja lett volna, a szalonna is el lett téve, nem éreztem, láttam rajta semmit, mert hazahoztam. Közben szidtam aki kitette.
Aztán meg a kavicsokat vadászta. Szerencsére ma már letett róla ha sétálunk.
Lehet ez a mentett kutyák kajakereső ösztöne?

Jajj, szegény tányérjaid!! Nem teszek be semmilyen fejet, bár a sirós , vagy a nevetősön gondolkodom :-)
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 24. 20:45

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 24. 20:47

RAMOSRÓL FOTÓT KÉREK és gyerekkori ágis kép nincs??
Hallgass bele a fentibe, jó hangulatod lesz!!! :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 24. 20:50

Találtam gyerekkori képeket magamról.Hozzatok Ti is!!! :ymparty: :ymparty: \:D/ \:D/ \:D/ :flower1: :flower1: :flower1:
Lányok!Ez voltam egykoron én:
Spoiler: mutasd
Kép

[
Spoiler: mutasd
url=https://postimg.cc/yDQhJLP3]Kép[/url]

Spoiler: mutasd
Kép

Spoiler: mutasd
Kép

Spoiler: mutasd
Kép

Spoiler: mutasd
Kép

Ennyi!
Várom a fotókat,amik publikusak!!!Megyek pirított "forgácslapot" enni.Abonet lap .
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 24. 21:23

Jajj Paggy, de jók a képeid!! :-)
Azok a királylányos fürtök, hú, szuper, külön vasaló volt hozzá. Ha bemegyek az üzletbe lefényképezem milyennel csinálták a spirálcsavarást. Még az oktatómtól kaptam a vasat. :-) Mestervizsgán csak nekem volt olyanom :-)
Valahol vannak régi képeink, amit még a fiam fényképezett anyuéknál. Apu akkor már beteg volt, akkor szedtük elő a régi képeket.
Pár megvan, de a nagyja valahol a gépen...
Ramosról csináltam videót, de most nem siekrült olyan jól. Feltöltöm - ma már nem-, de hozom azt is.

Spoiler: mutasd
Én anno.
a hugommal:

Kép

ez a baba volt a letakart ágy közepén. Mikor kicsi voltam, még szalmazsákok voltak. De utáltam. Erre még emlékszem :-)

Kép

Hugommal . Erre a piros blúzra és a fodros ujjára emlékszem. nagyon szerettem. Volt ehhez egy piros sapkánk is, valami csúcsvagány, nem tudom anyu honnan szerezte, azt is nagyon szerettem :-)
Paggy, na itt a locsolóscipő lányban :-)
Kép
Na ez a kép az, amiért a fodrász körmeit elvertem volna pálcával. Hogy lehet ilyen fru-frut vágni?

Kép

Első osztályos képem. Itt lett levágva a hajam nagyon hosszúból

Kép
7.-es lehettem azt hiszem:
Kép

gimis ballagás

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 24. 21:25

KI KELL cserélnem a képeket, mert nem jól töltöttem le, aztán meg ide fel....
....................................
Kicseréltem :-)
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. január 24. 21:35

Hali lányok és Elthan!

Ági
Jól gondolod. A locsolós cipő = az alkalmi cipővel. Ata nevezte el így, akkor még ovis volt. 2. osztályos koráig szívesen vette fel alkalmakra, sőt húsvétkor kifejezetten csak szépen felöltözve volt hajlandó elmenni locsolkódni. De most, ha fel kell venni - ha muszáj felveszi - de a gondolatára még a hideg is kirázza. Ovis korszakát végiggondolva, volt olyan hóbortja is, hogy nyakkendőt kellett kötni neki. Fehér póló felé fehér nyitott rövid ujjú ing - fekete vagy színes, de csak egyszínű nyakkendőt, fekete pólóhoz fehér nyakkendőt hordott, farmernadrág, fehér vagy fekete baseball sapka. Ez első osztályos koráig elkísérte. Anno, ha elmentünk neki ruhát venni, az első útja a nyakkendők és a baseball sapkák felé irányult. Kb. 35 nyakkendője(már csak 2-t használ) és kb. vagy ugyanennyi sapkája(természetesen ennek a fele már nem jó rá, de nem is akar túladni rajtuk) van. Most meg, csak melegítők minden mennyiségben. Ja, igen. Amikor az oviban volt anyák napi fotózás, tényleg csak egy alkalommal nyakkendő helyett kötött mellényt vett fel. Ha megtalálom a képet, megmutatom. Csak ha kíváncsiak vagytok rá.

Paggy
Nyugodtan rakj ki Csokiról vagy bármelyik kutyusról képet. Zeusz is így nézett, amikor a múlt hétvégén lenyúlta a csirkemájat az asztalról.
Apukámnál vannak a gyermekkori fotók. Ha nem felejtem el, elkérem és ha merem, feltöltöm ide.

Elthan
Hogy vagy? Remélem, hogy már otthon gyógyulgatsz.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 24. 21:36

Ági!Te nagyon szép lány voltál!!Hemzsegtek a fiúk körülötted???Szép a locsolós cipő!!!!!!!!!!!!!Nem csak voltál szép,most is nagyon mutatós vagy!!Szegény férjed,eheti a fene!! :)) :)) :))
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 24. 21:39

HESU!!!!!!!!!VÁRJUK A FOTÓKAT!!!!! :flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :-bd :-bd :-bd :-bd Milyen különleges srác!!Nyakkendők?És milyenek????
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 24. 21:43

Paggy, olyan jót mosolyogtam a képeim re tett reakciódra.
Hát régi szép idők....., köszönöm. :-) :-)

Hesu, nyugodtan tegyél fel képeket! Merd! :-)
Emlékszem, mikor feltettem az évszázad képét magamról a kórházi ágyból frissen műtötten. :))
Jajj, Ata sem volt semmi kicsinek! Ennyi nyakkendő és baseboll sapka. =))
Amúgy az én fiam még ma sem enged kidobni semmit a dolgai közül. Agyamra megy néha, komolyan.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 24. 21:43

Ági!A hajsütővasat mindenképpen fényképezd le!!Azt hiszem az én hajamat csavaróval loknizták be.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 24. 21:45

Paggy írta:Ági!A hajsütővasat mindenképpen fényképezd le!!Azt hiszem az én hajamat csavaróval loknizták be.

Igen, annak is van egy technikája hogy kell felcsavarni, hogy ilyen királylányos legyen :-)
De olyan szép volt!!! :-) És jól is állt! :-) és nagyon hasonlitasz a mostani magadhoz! :-) Tudom és... és..., de igy jött ki a lépés :-) Aztán meg az a nagy masni!! :-)
Jajj, el is felejtettem : Suliba nekem mindig egy copfom volt, próbálkoztam a kettővel is azt hiszem, de egyszerűbb volt az egy.
Gimiben viszont fontam arra emlékszem. Parketta fonás, meg fentről indulva... Mindezt egyedül. Aztán levágattam 15 évesen. Most már bánom....
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 24. 21:48

Hozok a lányomról is pár gyerekkori képet/titokban :)) 1983-as
Mindenképpen tegyetek be fotókat.ágié is milyen klassz.Jó nézegetni.ÉN!!1955-ben születtem.Ágika?Hesu?Kata 58-as gondolom.Rita?Ildikó?Évi?Várom a jó képeket,nézegessük együtt!!!
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 24. 21:48

Paggy írta:Ági!Te nagyon szép lány voltál!!Hemzsegtek a fiúk körülötted???Szép a locsolós cipő!!!!!!!!!!!!!Nem csak voltál szép,most is nagyon mutatós vagy!!Szegény férjed,eheti a fene!! :)) :)) :))

Most olvasom az utolsó mondatot. =))
Köszönöm Paggy, aranyos vagy, de már nem vágyom erre, átértékelődött sok minden bennem. Bár a héten azért belémbújt a kisördög és vettem két csudiszép fehérnemű garnitúrát. :-) Ezt ma vallottam be =)) Ezt be is osztom most már húsz évre azt hiszem. :-)
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 24. 21:49

Paggy, az én titkos számom a 68-as :))
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. január 24. 21:54

Paggy írta:HESU!!!!!!!!!VÁRJUK A FOTÓKAT!!!!! :flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :-bd :-bd :-bd :-bd Milyen különleges srác!!Nyakkendők?És milyenek????


Hát, ha divatról volt szó, végünk volt. Olyankor csak apával összenéztünk.
Volt olyan is, hogy az óvónéniknek virágot is vitt. De volt olyan is, hogy reggel oviba indulás előtt kirittyentette magát, kiment az udvarra és letépte a nárciszokat. Amikor megérkeztünk és bement a csoportba, az óvó nénije tárt karokkal fogadta és már nyúlt automatikusan a csokorért. De Ata: Ez most nem Évike óvó néninek hoztam, hanem Esztikének =)). Az ovis vonzalom kölcsönös volt. Aztán mindenki iskolaválasztás miatt külön utakon. De mind a mai napig "barátok". Bár azt vallják, hogy fiú és lány között nincs olyan, hogy barátság.
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. január 24. 21:56

f.ági írta:Jajj Paggy, de jók a képeid!! :-)
Azok a királylányos fürtök, hú, szuper, külön vasaló volt hozzá. Ha bemegyek az üzletbe lefényképezem milyennel csinálták a spirálcsavarást. Még az oktatómtól kaptam a vasat. :-) Mestervizsgán csak nekem volt olyanom :-)
Valahol vannak régi képeink, amit még a fiam fényképezett anyuéknál. Apu akkor már beteg volt, akkor szedtük elő a régi képeket.
Pár megvan, de a nagyja valahol a gépen...
Ramosról csináltam videót, de most nem siekrült olyan jól. Feltöltöm - ma már nem-, de hozom azt is.

Spoiler: mutasd
Én anno.
a hugommal:

Kép

ez a baba volt a letakart ágy közepén. Mikor kicsi voltam, még szalmazsákok voltak. De utáltam. Erre még emlékszem :-)

Kép

Hugommal . Erre a piros blúzra és a fodros ujjára emlékszem. nagyon szerettem. Volt ehhez egy piros sapkánk is, valami csúcsvagány, nem tudom anyu honnan szerezte, azt is nagyon szerettem :-)
Paggy, na itt a locsolóscipő lányban :-)
Kép
Na ez a kép az, amiért a fodrász körmeit elvertem volna pálcával. Hogy lehet ilyen fru-frut vágni?

Kép

Első osztályos képem. Itt lett levágva a hajam nagyon hosszúból

Kép
7.-es lehettem azt hiszem:
Kép

gimis ballagás

Kép


Ági
A képek :-bd !!!!! Csini és szép csaj voltál.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 24. 22:01

Köszi Hesu a dicséretet :-) :-)
Hát Ata fiacskádon ismét jót mosolyogtam! Micsoda férfi lesz majd belőle!!!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 24. 22:03

csak 3-t teszek be róla nagy titkosan!!! :))
Spoiler: mutasd
Kép

Spoiler: mutasd
Kép

Spoiler: mutasd
Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 24. 22:11

Paggy, még jó,hogy újranéztem a képeid, és láttam az utolsót. Annyira jól néztetek ki, nagyon tetszik!
Várom még a lányocskádról a képeket.
Ezek a vörös fürtök, hát valami fantasztikus!!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 24. 22:16

És meg is maradt
Spoiler: mutasd
Kép

Ági!Ő a volt férjem,a lányom apukája.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 24. 22:20

Paggy írta:Ági!Ő a volt férjem,a lányom apukája.

Igen, gondoltam :-)
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 24. 22:22

Hesu!Különleges srác a fiad,manapság ritka az ilyen kedves fiú.Jól nevelhetted.Veletek szemben is ilyen figyelmes?
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 24. 22:24

Kedves Ildikó,Kata ,Éva és kedves Elthan,akinek mielőbbi gyógyulást kívánunk!!!Várunk vissza!!!Gyorsan,gyorsan!!!Szóval,ha van kedvetek,hozzatok saját fotókat,hagy nézegethessük együtt!!!
Jó éjszakát és köszönöm szépen az eddigieket :flower1: :flower1: :flower1: .Paggy %%- @};-

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég