Van képem hozzá

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 19. 21:51

:lLanyok en meguntam hogy allandoan magammal vagyok elfoglalva a bajaimmal.Nem is elek mar csak felek hogy most ebbe fogok belehalni majd abba.Elegem van.Mindent megteszek hogy jobban legyek de nem nyavalygok mindig.Van nekem itthon egy kepzelt meg nem kepzelt betegem.Pont eleg ot hallgatnom minden nap hogy mi nem olyan mar mint regen.Tenyleg oregszunk igy belebele es belebetegszunk megjobban.Jo mar nincs aki megvedjen es magunknak kell vedeni magunkat,de akkor is.....Egy jo akupunktor, masszor es jo filmek ezt kivanom a jovore Mindenkinek!Sziasztok.Paggy
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. január 19. 22:55

nildiko írta:Hesu, ez nem védőoltás. Sohasem mondták, hogy az lenne.

Nem védőoltásként gondoltam rá!!!
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2022. január 20. 7:47

Jó reggelt mindenkinek. Remélem jól aludtatok.
Itt olyan ködös reggel van, még ki sem dugtam az orromat, nem tudom mennyire hideg a levegő.
Remélem Samu is jól volt az éjjel, és hagyta aludni Anyukáját is.
Ágikám ezt az elmosódott keretfélét csak az akvarellnél szoktam alkalmazni. De nagyon tetszik az akrilnál is.
Haladtál a festményeddel?
Mindenkinek szép napot kívánok, nálam lehet, hogy bevásárlós nap lesz, de még minden változhat.
Egy rajzom még anno, remélem jó kedvre derít benneteket. :flower1:

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 20. 8:53

Sziasztok Lányok és Elthan!/remélem közben már Ő is jól van/
Jól végigaludtuk az éjszakát és elég mélyen is, ugyanis nem ébredtem meg arra, mikor ment ki Samu vécére, mert én 4 -kor még semmi nyomát nem láttam, de jól elaludtam utána majdnem 8-ig.
Most még csak pár szem kekszet mertem adni neki és hideg csipketeát. Majd ma sütök valami könnyebb kalácsfélét, csak nem lesz fonva, meg ilyesmi, csak bele a sütőbe!

Most éppen tévézik, de gyerekek, majd 1oo csatornából nem találtam olyat, amit nyugodt szívvel nézhetne vagy hallgathatna.
Vicc! Majd mindjárt bekapcsolok valami filmet itt nálam vagy zenét, szerencsére sok minden van elmentve!

Pech, de most még sportban sem találtam olyat ami nézhető!
Mondjuk a díjugratást az én szeretem, meg a kosárlabdát.

Hesu, az oltások azért vannak, hogy ha netalán elkapjuk is legalább esélyünk legyen túlélni...és kevesebb szövődmény legyen.
Látván a szomszédaimat, nem hiszem hogy simán túlestek volna rajta, ha nem lettek volna beoltva!
De ez az omikron is nem semmi a szupersebességével. De úgy vagyok vele, hogy amit tudok megteszem, aztán a többi...

Ági, nyugodtan írj a kezelésekről, vagy az esetleges észrevételről, vagy tanulságról, hiszen mi is ezáltal tanulunk.
A fanyar humor is humor, másként hogy élnénk túl?

Paggy állattörténeteit is szeretem, de én nem tudnék ennyi állatot tartani, így ebben úgy is mondhatom, hogy kiélvezkedem ahogy látom az aranyos kis fotóikat. S látszik, hogy mennyire jól érzik magukat.

Éva nem jelentkezett megint mostanában, remélem továbbra is a javulás útján van a kenőcsöknek is köszönhetően.
Megyek, addig kinyitom itt az ablakot.

ide eső / hó hamarosan ez van a monitor szélén!
:x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Elthan » 2022. január 20. 11:33

Sziasztok. Kedden reggel műtöttek, estig az intenzíven voltam, utána vittek vissza az osztályra. Asztmám miatt nem altattak. Rossz volt hallgatni, hogy a fülem mellett, vágták, csiszolták, fúrták, illetve vésték a csontot. Doki közben mondta, hogy az izmokat levágták és lefejtették a csontról, hogy dolgozhasson a csonton. Szerda estig semmilyen injekció nem segített. Most már érzem, hogy hat a fájdalomcsillapító. Kb. 4-6 óránként adják. 8-10 hónap mire felépülök. Bal kézzel pötyögöm, így ritkán fogok írni. Remélem mindenki jól van, aki beteg gyógyuljon meg.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 20. 12:10

Szia Elthan!
Te egy Hős vagy! Ennyi mindenen keresztülmenni! Helyi érzéstelenitésben ment akkor gondolom én naiv, de még elképzelni is szörnyű!
Lényeg: Gyógyulj meg, ha ez nyolc hónap, akkor annyi, csak rendejöjjön végre!
Bal kézzel lepötyögni ennyi betűt.., hát nem semmi. Gondolom még egy darabig, legalábbis ezen a héten még bent kell lenned.
Kitartást és gyógyulást!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 20. 13:43

szia Elthan! De szívesen átvennénk mindnyájan valamennyit a szenvedésből, hogy még kibírhatóbb legyen, de erre csak Krisztus képes mi nem.
Mindazáltal gratulálok, hogy még így is voltál oly kedves és bejelentkeztél Te is hogy megnyugodjunk!
HŐS Vagy! Igaza van Áginak! Meglátod, mindig egy icipicit jobb lesz. De abba belegondolni, hogy a fájdalomcsillapítót is még csak most kezded érezni...brrr.
Nálam a szülés ment altatás nélkül, csak gerincérzéstelenítéssel, úgyhogy tudom milyen amikor az ember mindent hall.
Csak annyi a különbség hogy anno engem jól leb...........k hogy miért nem csináltattam Magzatvizsgálatot.! MOndtam hogy csak!!! Miért kellett volna rizikót bevállalnom hogy bármelyikünk rámenjen?! De mindig az mondták az ultrahangon hogy minden oké! Kérdem mért nem látták a lyukat a szivén, vagy mért hazudtak? ha látták a monitoron, legalább a terhesség alatt felkészíthettem volna magam , hogy mit jelent a Down és a többi. Így is úgy is megtartottam volna!!!!

Nekem ő a szívem csücske! S ráadásul többször volt deréktól bokáig gipszben, s annak a levétele nem altatásban történt.
Így azóta gondban vagyok a háztartási dolgokkal.!

Elkanyarodtam.
Elthan, kitartás...de az jutott eszembe, hogy kérdezz rá feleséged is utána nézhet, hogy a CBD Plusz olaj nem használható e a későbbiekben.

Vártnál is gyorsabb gyógyulást kívánok neked és minél kevesebb fájdalmat a gyógyulási folyamatban!
Köszönöm az orvosaidnak és mindenkinek akik ott vigyáznak rád a munkájukat! :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. január 20. 14:05

Hali Elthan!
Azta, akkor nem kis műtéted volt, reméljük a legjobbakat. Mihamarabbi gyógyulást és felépülést kívánok neked.

Felénk hószállingózás van és fagy.
Nemrég végeztem az udvar takarításával.
Zeusz mindent szétszedett, amit csak szét lehetett szedni. Szégyen és gyalázat ahogy kinézett az udvar és a terasz, mint ahol nem laknak. Bezártam a kenelbe, most nyüszít. Így járt. Vettem neki egy mellényt még a múlt héten, mert állandóan reszketett. A mai napig megállta magán, de most azt is valahogy lekapta magáról és szét tépte.

Holnap a magyar kultúra napja van és egyben a magyar Himnusz "születésnapja is".
Megyek vasalni, mert Atáéknak holnap jelenésük van a mélyen tisztelt közönség előtt. Ata az egyik lány osztálytársával közösen fogják elszavalni a Himnuszt.
Most valahogy nem örült neki, hogy őt választották ki.
Utálja az ünnepi öltözéket és a locsolós cipőt.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 20. 19:15

Sziasztok Hos Forumtarsak!Ennyi nehezsegen atmenni !Nagy csoda, hogy turelemmel elviseltetek Elthan ^:)^ Kedves Mindnyajan! Nyugodtan panaszkodjatok el hogy mi faj ,csak en probalom mindig kidugni a fejem a fajdalmakbol ,mert nem birom tartosan a "nyomort" a jokedely fontos.Rengeteg pelda van elottem, akik nagyon nehez helyzetben is helytallnak es nem sirdogalnal allandoan.Itt van pld.Kata. :flower1: .Tehat fel a fejjel, sok erot es iszonyu mennyisegu oromot kivanok!
Most kaptam meg a 3. Oltasom.Ismet Modernat kertem.
Szep estet!Paggy
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 20. 19:24

Sziasztok!

Kata, hogy van Samu?
Olvasok vissza és nézegetem a képeket. Van egy holdas képed az almás sütik után, aminek fekete felhős szélei vannak, nagyon jól sikerült felvétel.
Bocs Kata, most érek oda és vigyorgok ezerrel, hogy még a sifutástól is belédállt a hideg :-)
A vérnyomáscsökkentőd tetted át estére, jól olvastam? Nekem mindig azt modnta a z orvos, nehogy abbahagyjam, mert ezt folyamatosan kell szedni ahhoz, hogy hasson. Hiába mondtam, hogy amikor jó a vérnyomás akkor leviszi. Viszont a csontkovács is modnta, hogy csak akkor vesz be gyógyszert, ha 134 az első érték. Akkor hogy is van ez? Létezik ilyen gyógyszer?

Hesu, olyan jót mosolyogtam Ata locsolós cipőjén. :-) Éééés tényleg mindig utálták felvenni, még később is. :-) Emlékszem a fiam nem akart másikat venni még gimis korában sem, addig hordta, mig egyszer fel kellett vennie és akkor vettük észre, hogy levált a talpa. Azt hittem a föld nyilik meg alattam, de elment benne. :))
Zeusznak szalmával bélelitek a kutyaházát? nem szokott bemenni napközben ebben a hidegben?
A mienk van mikor bevonul aludni én meg keresem hol a bánatban lehet.
Remélem végig alussza az éjszakát, mert második nap kell hajnal négykor behoznom úgy ugat és nem tudunk aludni tőle.
Ma ahogy bejött nem engedtem be a férjem szobájába, igy az ajtaja előtt vágta be a szunyát. Úgy horkolt, hogy nem tudtam tőle aludni. A párom meg azt hitte, hogy beengedtem hozzá. úgyhogy jól elvoltunk. :))

Ildikó, örülök, hogy végre eljutottál csontkovácshoz. Amikor mi megyünk én is totál elfáradok utána és le kell pihennem. Mintha én dolgoztam volna. :-)
Szerintem simán meg tudod csinálni az akrilnál is azt az elmosódott keretet. Most elképzeltem a mi rizspapirunkon is, csak nálunk a téma miatt nem nézne jól ki, vagyis inkább s zokatlan lenne. Aranyos a kislány képed is. :-)
Tetszenek a csipke teritők is, bár én sem tudnám hova tenni. Nagyon régen kaptam mamám testvérétől egy kézzel varrott teritőt. Nagy becsben tartom, mert a göcsörtös megdagadt ujjaival varrta nekem. Ez a szobámban a kisasztalon van az ágyam mellett.
Nagyon szépek a rózsaszines égaljás képeid a teritők után. Hogy tud a természet ilyet varázsolni. Mindig ámulok amikor élőben nagyon ritkán lehet itt nálunk is látni ilyet.
Ildikó, nem festek még, mert kimélem a szemem.

Paggy, megnéztem a nyuszkós videót, olyan aranyosak. :-) Megjavult a telefonod élessége?
Kinyilt a fréziád?
Most jutottam a pékes japán videódhoz. EL is mentem, hogy meglegyen, szoktunk mindig ebéd közben ilyet nézni a fiammal.
Azért mennyivel másabbak nálatok a lehetőségek. Értem ezt a kutyás wellnesre és a kutyás kis étteremre. Élmény lehet odamenni. :-)
A német juhász fajtamentés elnökének volt egy mentett kutyája, akinek amputálni kellett az egyik mellső lábát. Művégtag miatt jártak vizes fizikoterápiára. Szerintem ilyen sincs Szegeden, bár sima fizikó van kutyáknak.
Most nézem a lányod két kutyusát és Csokit, ahogy szépen fekszenek a futtatóban. Robin akkor nem is lesz ivartalanitva?
Nálunk Makón az orvos akihez átjárunk, mondta anno Ödönünket vizsgálva , hogy ha ivartalanitva lett volna valószinűleg ez a sipoly sem alakul ki. Akkor megfogadtam bármilyen kutyánk lesz mindig ivartalanitva lesz. Anyuékat is siekrült rábeszélni, mert azért falun ez luxusnak számit. A mostani husky is ivartalanitva van már.
Persze mindenki saját maga dönti el, hogy hogy szeretné. Az első német juhászunknál Arthurnál el sem tudtam volna ezt képzelni.
Csoki meg a bot cipelés: Keringett a neten egy videó, ahol a tacsi vitt egy hatalmas botot az úton. A járókelők meg kerülgették. :-) Ez jutott eszembe, ahgoy néztem a képet.
Jól nézel ki az alatta képen! :-)
Micsoda haladás, hogy Kitty már fent lehet az ágyon Csoki jelenlétében!
Paggy, köszi a tökmag felajánlást, én sajnos nem tudom hova ültetni.
Az ormáynos majomig jutottam, mikor belémvágott a felismerés hallva a konyhából a hangokat, hogy azonnal odaégetem Ramos holnapi kajáját, igy rohanás és elháritva a veszél.y Közben beengedte őuraságát és jól megdicsértem, mert nem a mágnesre feküdt, hanem az előtte leteritett lepedőjére.
Tehát az ormányos majom: Ismerem, az orra valami brutál nem s zép, de a többi, főleg a szeme, szőre nagyon tetszik. De hát a természet ilyennek alkotta, a képen még aránylag nem is a legrondább orrú van :-)

Éva, valami fantasztikus amilyen javulás van a krémtől a bőrödön!! Fel is irtam a nevét, hogy meglegyen!
Remélem tényleg fog most már maradandóan javulni és el tudod felejteni ezt a rémálmot amit csinált nálad.
Ne foglalkozz vele, hogy ráirták a papirodra, hogy nem használod a szteroid kenőcsöt. Amikor meg elvékonyodna a folyamatos használattól a bőröd, széttárják a kezüket és igy jártál. Szerencsére találtál másik módot is!
Az endokrinológusom nekem is ráirta a papiromra, hogy citromfüvet iszik. Csak azt felejtette el még odairni, hogy Közönséges galajjal és szurokfűvel együtt, mert igy irja a bükki füvesember. :-) Na de legalább használ és nem kell gyógyszert szednem az autoimmonos pajzsmirigyemre.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 20. 19:51

Pekingben Van Gogh kiállitás nyilt:



Ilyen cserepet :-) csináltam a fa madáretetőre, mert mindig vizes volt az eleség

Kép

Vakon aktivitás a télben. Borzalom mit csinálnak

Kép
Kép

Ha valakinek szüksége volna rá
Kép

Kép

Amikor a legutóbbi nagy hó volt nálunk:

Kép
Kép
Kép

egyszem kis hóvirágom

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 20. 19:54

Csoki a saját kupija tetején horkol.MOST!! =)) =)) =))
Kép
Hú Ági!Köszi a csigolyatérképet!!!Pont ez kellett nekem. :flower1: :flower1: :flower1: :flower1:

Hát nem aranyos a KIS VAKOND?? :))
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 20. 19:58

[quote="Paggy"]Csoki a saját kupija tetején horkol.MOST!! =)) =)) =))
:)) :)) :)) Micsoda póz!
Hát Ramos szolidan horkol a mágnes előtti lepedőjén. :-) Most néztem utólag a képet és csalt, nyitva a szeme :))
Kép
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. január 20. 20:00

Hali Ági!
Igen, szalmával béleljük a házát, de ma azt is kihordta az összeset. Majd megütött a guta. Éjszakára bevisszük a garázsba a rövid szőre miatt. Így is nappal kint úgy reszket, mint a nyárfa levél :)).
Holnap küldök havas képet, itt most is szakad a hó.
Minden betegnek jobbulást kívánok!

Paggy
Imádnivaló Csoki. Olyan viccesen fekszik.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 20. 20:03

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 20. 20:07

Ági!Micsoda zseniálisak a kínaiak!!!!Szinte benne mászkálhatsz s képekben!!!! :-bd :-bd :-bd :-bd
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. január 21. 9:13

Kép

Kép

Kép

Kép

Jó reggelt mindenkinek!
Reggel készítettem ezeket a fotókat, miközben Atát vittem suliba. Erre -6 fok van.

Paggy
Örültem a kis vakond videónak. A Magyar Népmesék is jók. Ha eljönnek a sógorom unokái, ezt és ehhez hasonló meséket engedek csak nekik nézni, persze nézhető minden mennyiségben a hercegnős mesék és a Villám McQueen és társai is. Hiába nyavalyognak másik meséért, Pl: Gumball, Simpson család... nálam célt nem érnek. Nem nekik való. Maga a szöveg és a természetellenes testarányuk miatt. Szerintem a régi mesék a legjobbak.

Kata
Remélem jobban van már Samu!

Tovább szép napot mindenkinek!
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 21. 9:45

Sziasztok!

Hesu, micsoda havas táj van felétek!
Nálunk nulla fok és süt a nap, meg fúj a szél.

Képzeljétek, ahogy itt állok az ablak mögött a madáretetőnél, megjelenik, ő épp most két őszapó!!!, le is álltam az irással, nézem ahogy csipegetik a cinkegolyót. Tehát itt állok az ablak előtt és egysezrcsak egy galambnak kinéző madár leszáll. Csend honol mindenütt. Hát az ellenség volt, de mivel nem volt rajtam szemüveg, hiába fényképeztem le nem látszik normálisan, hogy miylen ragadozó madár. De nagy volt.
Készülődök, ebéd után irány az akupunktúra.

Mindenkinek szép napot! Külön pluszban még kicsit többet kivánva belőle Samunak és Elthannak.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 21. 11:15

Agi!Bocsanat, hogy csak igy az agybol, de boldog nevnapot kivanok! :movingflower: :flower1: @};- %%- Paggy
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 21. 11:23

Kedves Paggy! Köszönöm szépen! :littlehearth: Remélem jól vagy! Tudom tegnap kaptad meg a harmadikat. Pihenj sokat!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. január 21. 17:17

"Ezer eve" nemvolt ilyen hogy megengedhettem volna magamnal az agyban fekvest.De most ez van ugyanis az1/2 Moderna kiutott.3. Oltaskent vettem fel tegnap.Lazas lettem es gyengevagyok.Holnap delutan mar talan rendben leszek.Viszont a fulem mellett szol az Inforadio Meglepetten hallottam a kovetkezo hirt.Az USA rendel a legeslegtobb orosz fagylaltot.Azt hittem hogy az en naszasszonyom szokasos dicsekvesehwz tartozik miszerint:- Mi oroszok mimdenben a legjobbak vagyunk-Es lass csodat tenyleg a legjobb minosegu fagylalt 2021ben
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 21. 17:47

Sziasztok LÁnyok és Elthan! Remélem legalább olvasni el tudsz ide jönni. S minden nap egy icipicit jobban vagy! :ymhug:
Samu is már jól van szerencsére! Bár nem rohanunk sehova se menni, itt ugyan 0 fok van de akkora szél, hogy az ágon levő ágynemű meg minden más vízszintesen lobog!
Szóval nem a séta jut róla eszembe. Miközben megnéztem Rita filmjét, meg elolvastalak benneteket, közben jó ránk is sötétedett. Már nagyon várom hogy ilyenkor még világos legyen.

Köszönet a sok szép havas képekért! A vakondok mesén jót mosolyogtam, mert közben meg ugye Ági mérgelődik a munkájukon.
De az azt jelenti hogy sok a lárva a földben.
Hesu, hogy sikerült az iskolai esemény? Egyetértek a mesékkel kapcsolatban veled, lassan már teljesen nézhetetlenek lesznek.
Majd nézd meg Rita egykét aranyos kis mesefordítását, még beszélgetésre is alkalmas, mert egyik másik igencsak tanulságos.

Rita biztosan kisegít majd engem, hogy a megfelelő linkeket kimásolja neked.
Ági, itt is köszönet a jó kis gerinctérképért!
S egyben itt is köszöntelek, küldök ide is egy képet, talán a torta átjön.

Kép

http://pingvincukraszda.cdn.shoprenter. ... 1547193855Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 21. 18:05

Kicsit vicces, de majdnem olyan mint azok az aranyos kalapok a mostani sorozatban :))

Paggy, most kényeztesd magad amennyire tudod, két nap rámegy mire tényleg jól leszel. De várd meg egyébként a +5 napot, hogy tényleg kifejtse hatását, vagyis zárt helyre tömegbe most ne menj!

Azért milyen érdekes, ja és jut eszembe, kiderült hogy az omikron ellen pedig a szputnyik a legjobb!

Mindenkinek szép estét, és balesetmentes közlekedést! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2022. január 21. 18:39

Áginak!

Boldogságos névnapot kívánok, vele együtt jó egészséget.

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 21. 19:04

Sziasztok Lányok és Elthan!

Kata, a gondolatomat irtad, hogy Elthan ha csak olvas bennünket az is jó. :-)
Kellene egy olyan funkció ilyen esetre, hogy hangüzenet. Miylen jó is volna. :-)
Paggy, nálam olyan kavar van, hogy ihajj. Látom most már, hogy ágyban fekszel, de pihend is ki magad, ne mozgolódj, holnapra jobb lesz!!
Kata, nagyon köszönöm a tortát!
nem tudom miért vacakol nálad a képfeltöltés. A postimage-t használod te is?
Hát eddig jutottam és mentem vacsit csinálni, mire hazajön az edzésből a fiam, meg a vasárnapi töltött káposztát.
Holnap kevés munka. Havat mond, hát remélem be tudok menni biciklivel.
Ma ahogy jöttem az akupunktúráról majd befagyott a fenekem. Plusz 3 fok volt, de a szél miatt nagyon hidegnek tünt.
sok mindent akartam még irni, de annyira telitődtem energiával, hogy fekszem le t usolás után és pihenek.

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég