Van képem hozzá

Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2023. május 23. 20:06

Ó paggy bizony akkor vacakul lehetsz.
Nagyon jókat hoztál. Nekem is van ötletem, hasonló festményhez.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2023. május 23. 22:06

Kedves Kata!

Jó későn érek ide, remélem szép napod volt születésnapodon!
Kivánok Neked minden jót ma is, és minden napra utána is :-)
Legfőképpen egsézséget, mert ha az van, akkor minden van!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. május 24. 6:01

sziasztok LÁnyok és Elthan!
Délutánra én is teljesen kidőltem, mint mikor elfekszi az ember a nyakát. Iszonyatosan fáj, még be is cs..néha egy kicsit..
szerintem nem normális...
Zaldiárt vettem most be meg Anestával kentem magam, + enyhe masszírozás, de egyenlőre semmi nem segít.

Flicint és NAC-ot akarok beszerezni, addig szedem a ACC-t. azt folyamatosan kell szedni, és inkább a 3x 2oo annak aki beteg..
Mi megelőzésképp tüdőtámogatásra napi egyet iszunk az ACC-ből.

A pesti barátnőmön kívül senki nem hivott fel, s a pótnagymamánk meg most vasárnap hunyt el. Álmában agyvérzést kapott, s a rokonai nem ébresztették fel hogy alszik, így mindenki hazament. De mert egész este nem tudták elérni, így visszamentek, és akkor látták hogy nagy a baj, de már hiába vitték korházba, vasárnap elhunyt. :(( :flower1:

Paggy, jót derültem a kreatív képeken,,,au... egy újjal pötyörgök, fognom kell nyakam..
Ágim köszönöm a jókívánságokat, nindnyájunknak viszont kivánom.. jövök majd remélem :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. május 24. 10:37

Kedves Kata! Még nagyon sok boldog szülinapot kívánok!

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. május 24. 10:55

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. május 24. 11:11

Sziasztok!

Tegnap délután szerencsésen hazaérkeztek a gyerekek. Ma már mindenki ment dolgozni és Lilyke is ment bölcsibe.
Tegnap takarítottam, mostam, mindent elpakoltam, mentem, bevásároltam, ma hajnalban meg is főztem, és most
itt vagyok és folytatom az olvasást.

Előtte azonban idepottyantom ezt a két fotót. Tegnap készültek a reptéren és a repülőn.

Spoiler: mutasd
Kép

Kép


Nemsokára jövök!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. május 24. 12:38

Drága Rita, köszönöm neked is a megemlékezést! :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. május 24. 15:48

Paggy, a Csontváry kiállítást én is izgatottan várom. Örülök, hogy részese lehetek általad. Nem mindegyik képe tetszik
főként a témaválasztása vagy a komorsága miatt, de amelyik megragad, az nem enged el többé. A harsogó színű városrészleteket
szeretem a leginkább tőle.

Még nem tartok a Lillának szánt Kvíztíznél, de nagyon kíváncsi vagyok rá. Emlékszem, amikor az állatkertbe mentetek is
milyen jó kis megfigyelési szempontokat adtál neki. Írtam is akkor, hogy megjegyeztem magamnak a módszert, és alkalmazni fogom
Lilykénél.

Kíváncsi vagyok a görög étteremre is. A gyroson meg a tzatzikin kívül nem nagyon ismerek más görög ételt. Biztosan ízleni fog,
amit választotok majd.

Nincs csúnya frézia, minden szín jól áll neki, de a sárga után az újabb kedvencem a korall piros, meg az a sötétebb bordós.
Igazad van a "csokiszínű" a legcukibb. :D

Spoiler: mutasd
Nagyon fura az a dühöngő, de a mai világban már semmin sem csodálkozom. Egyszer hallgattam egy műsort, ahol egy domina arról
mesélt, hogy mennyi magas beosztású férfi jár hozzá, és milyen kérésekkel állnak elő. Nem hittem a fülemnek. Ők, akik napközben
parancsolgatnak, irányítanak, kiosztanak, helyretesznek, megaláznak, leszólnak, beszólnak....este ugyanezt várják el a dominától,
csak sokkal fájdalmasabb és perverzebb módon.

Spoiler: mutasd
Pontosan értem, mi az, ami lehúz. Én is megéltem hasonlót, és utáltam. Gyerekkoromban nagyon hamar lett autónk (8 éves voltam),
és onnantól fogva rengeteget utaztunk külföldre és belföldre egyaránt. Volt sátrunk meg kemping felszerelésünk és egyik kempingből
mentünk a másikba. (Persze apám ebbe is belerondított, amikor megérkeztünk, és nem kellett többet vezetnie, azonnal inni kezdett).
A volt férjemék viszont soha nem utaztak sehová, a kempingezést hülyeségnek tartotta, így hiába próbáltam továbbvinni ezt a szokást,
nem lehetett. Közös nyaralásaink is alig voltak, ezért is nagyon szeretem a mostani utazgatós életemet.


Mászkálásaim alkalmával épp azt figyeltem meg, hogy a azok a házak, amiken jó tágas erkélyek vannak, mind a forgalmas utak mentén
vannak. Olyan kár értük! Angliában alig van olyan ház, ahol erkély lenne. Olyan kár értük!

Jól tetted, hogy gyorsan elengedted a sértődöttséget! Bár szerintem is várhattak volna még a felmenetellel, de hajnal lévén
őket is meg lehetett érteni. Amikor ideköltöztem az első emeletre, másnap már én is elkövettem azt a hibát, hogy hajnali fél ötkor
beindítottam a mosógépet. 30 évnyi családi házban lakás után nem jutott eszembe, hogy bárkit zavarhatok ezzel. A hajnali főzésekért
se szólt még senki, próbálom a lehető legcsendesebben csinálni.

Ez a fotó nagyon tetszik nekem. Magam is szeretem a városi objektumokat "zöldíteni".

Spoiler: mutasd
Kép

Az alamuszin hátulról támadó szarkás videón hangosan röhögtem. :)) Lilykével a nappali ablakából mi is megfigyeltünk egy szarkapárt,
akiknek a fészkét a galambok veszélyeztették. Állandó készenlétben álltak, és nagyon szervezetten együttműködve voltak képesek
elzavarni a galambokat, de még a jóval nagyobb sirályt is.

Most értem a Kvíztízhez. Ha nem lenne ennyi elmaradásom, nekiállnék a wikipédia alapján megfejteni őket. Remélem Lilla örömét
fogja lelni a keresgélésben. Sokat fog tanulni általa.

Úgy tudom, hogy Lang Györgyinek még él az édesanyja. Neki milyen tragédia lehetett látni a lánya fokozatos leépülését és a halálát.
Sajnálom nagyon, még csak 66 éves volt.

Nagyon sajnálom, hogy lebetegedtél! El se tudom képzelni, mit kaphattál el ebben a jó időben. Gyógyulj meg minél gyorsabban!

jaj, de szépek azok a viráglánykák!

Ildikó, hihetetlen, hogy így közelről mennyire hasonlít a labdarózsa virágzata a hortenziáéhoz. Ha jobban figyeltem volna, a levele
elárulta volna számomra, hogy nem hortenziát látok.

A lila virág szerintem gólyaorr. Nagyon elterjedt aranyos növényke. Nem is figyeltem meg eddig, hogy milyen kis szőrös.
Itt is nyílnak már a pünkösdi rózsák. Őket is imádom.

Nem véletlenül éreztem mindig otthon magam, ha a sétád során a természetet fotóztad. Én is ilyen szép, lankás, erdős, zöldellő
vidéken laktam a Bükk lábánál. Sajnos nekem nincsenek olyan jó nagy légifotóim, mint neked. A templom szomszédságában laktam.

Spoiler: mutasd
Kép

Kép

Nagyon nagyon tetszik a virágfestményed! Napos, színes, vidám, hangulatos! Többször legeltettem rajta a szememet, de csak az
előbb vettem észre, hogy baloldalt egy méhecske is van rajta. Jól beleolvadt a környezetébe.

Kata, ha befejeztem az írást, hozom a fotóidat. Még nem szedtem le őket, de az nem telik sokba.

Hú, szerencsére egyik gyógyszert sem ismerem, amikről írtál. Nagyon zord nevük van. Egyszer Paggy javasolta neked az otthon
végezhető székes tornákat. Ha lesz kedved, egyet-egyet csinálj meg belőlük, csak hogy megmozgasd magad, akkor ritkábban fog
becsípődni az ideg, vagy meghúzódni az izom.

Őszinte részvétem a pótnagyi halála miatt. Lehet, hogy jobb is így, hogy elhunyt, minthogy lebénulva, tehetetlenül, másoknak
kiszolgáltatva, feküdjön még pár hónapig vagy évig.

Ági, de jó, hogy "láthattalak"! Remélem, egyre jobban érzed magad! Mikor kell visszamenned kontrollra?
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. május 24. 16:49

Kata fotói:

Szóval nem használt a gyógyszer, a kenőcs és a masszírozás? Már megint sok betegünk van! Jobbulást kívánok!
Még nekem is hiányzik a kidőlt fa.
Mindegyik süti jöhetne, csak a zselés gyümölcsöket szedném le, azt nem bírom megenni.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. május 24. 16:49

Kata fotói:

A Tesco jó minőségű zöldségeket, gyümölcsöket szállít ki? Ezeket magam szeretem válogatni, nem szívesen adnám
másnak a feladatot.
De jó, hogy vízszintesen tartottad a telefont annál a nagy habos felhőnél! Így lett tökéletes.
Ez a papucs is nagyon tetszik, látszik, hogy kényelmes. Csupakék kép. Tetszik!
Újabb sütik! Bírnám azokat is!
De jók lettek megint a portré módban készült képek! A fenyőrügy is!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. május 24. 17:00

Kata fotói:

Milyen sok fotót tudtál készíteni a városban! Jó nézelődni Győrben is. A cipőcégér nagyon tetszik, de úgy látom,
hogy nem egy cipőbolthoz tartozik.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. május 24. 17:45

Kata maradék fotóit majd holnap teszem ki a sajátjaimmal együtt.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. május 24. 18:54

Köszönöm a kitett képeket és a te élménybeszámolódat, és kommenteket.
A cipőcégéres bolt árul cipőket is, lévén hogy nagyon elegáns ruhákat árulnak a hozzávaló lábbelivel.
Samun érezni lehetett, hogy valami volt a levegőben, hiszen délutánra már "kész" voltam, de nem gondoltam hogy ennyire jutok. Mindenesetre rettenetesen hátráltat a helyzet, de így mára meg annyira kimerültem, hogy délben tudtam aludni két órát. De ahogy véletlen jobbra fordultam, hát kegyetlen volt a benyílalás.
Még használ de már egyre gyengébb a flektor tapasz, hamarosan cserélnem is kell. De már vettem be cataflant is, így most tudok itt írni. De jobbra balra nézegetni, pláne fordulni nem, csak szerencsére a forgószék miatt egy kicsit jobb a helyzet.

Éjszakára teszek fel másik tapaszt. Na meg persze gyógyszert.
Erről jut eszembe, hogy még mindig nem rendeltem meg a NAC-ot és a Glicint!
Most megyek is, remélem valahol megtalálom.. :x :ymhug: :movingflower: :flower1:
ui. Rá akartak beszélni tigriskrémre... mondtam hogy köszönöm nem... :-q
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. május 25. 7:29

Kata fotói:

Milyen szép ez a "virágcsokor" itt az elején!
Az az új sütőtálca, amelyben az édeskrumplik sülnek? Aha, értem a lényegét. A kenyér alatt a piros szilikon alátét a rácsot
helyettesíti? Jó ötlet!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. május 25. 7:29

Ez a kenyér annyira pofás-formás! Megnéztem volna felvágva is. Jól sikerült? Kívülről tökéletes.
A galambos képeket különlegessé teszi, hogy reluxán és esőpöttyökön keresztül látjuk. Nagyon tetszik!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. május 25. 9:34

Összevissza képeket hozok. Nem fotóztam túl sokat, míg itt voltak a gyerekek, viszont azt a túl sokat se volt még
időm kiválogatni, összerendezni. Szóval úgy teszem ki a képeket, ahogy a gépemen találom őket.


Paggyéhoz hasonló képek. Zölddel ötvözött emeletes házak. Mennyivel szebbek így. A képek még május elején készültek.

Kép

Kép

Kép

Spoiler: mutasd
A tavalyi szandálom nagyon bevált, tavasztól őszig nem szakadt le a lábamról. A képen jól látszik, hogy nem viselte meg
a sok kilométer, amit beletettem, amin nem csodálkozom, hiszen túrákra tervezték. Már tavaly írtam, hogy az idén még
egyet fogok venni. Volt bordóban és szürkében is ugyanilyen, én ezt a nem is tudom milyen színűt választottam. Nagy
meglepetésemre, az idén még lejjebb vitték az árát. Tavaly 50%-kal volt leértékelve, úgy került 24900 ft-ba, az idén már
csak 20900 volt. Egyet biztosan veszek még, és akkor évekig nem lesz kényelmes, strapabíró szandál gondom. Ősz óta
már nem a 10 ezer, hanem a napi 12 ezer lépés van kitűzve célul. Ezekkel a szandikkal ez nagyon jól kivitelezhető.
A kép csalóka, mindkét szandál 39-es.

Kép

Aznap, amikor megjöttek a gyerekek volt az utolsó napja a MISKOLCI BORANGOLÁS nevű rendezvénynek. Elmentünk mi is, és
ekkor még nem tudtuk, hogy szinte minden nap vissza fogunk jönni ide az Avas hegyre. Ugyanis az Avas legtetején, a kilátó
szomszédságában található Miskolc legjobb és legnagyobb játszótere, ahol felnőtt "játékok" és kutya játszótér is található
több szinten, a hegy oldalában. A képek nagy része még a telefonomban van, így a játszótérről csak pár kockát tudok mutatni.

A Borangolás lényege, hogy Európában egyedülálló módon a város szívében található több szintes pincesort megnyitják a látogatók
előtt. Zene, mulatság, borkóstolás, evés-ivás, jó hangulat várja a látogatókat.



A pincesor egy része madártávlatból. A teljes pincesor 800 pincéből áll.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Spoiler: mutasd
Kép


Spoiler: mutasd
Az előtérben a menyem látható:

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. május 25. 9:42

Most megyek menni, később hozok még fotókat.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. május 25. 11:17

Sziasztok!Megjöttem.

Csoki hazafelé elfáradt.
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. május 25. 11:43

Kata:
Nagyon sajnállak és meg is döbbentem a fotódon,ahol nyakmerevítővel látszol.Ez komoly?Nem csak elfeküdted?Esetleg meghúztad?Ha zsibbad valamid AZONNAL ORVOSHOZ KELL FORDULNOD!!!!VESZÉLYES LEHET a SERV [-x
Rita ;s Ildik=>
Mindketten nagzon sy;p helzen laktok.Mad'rt'vlatb=l j=l l'tsyanak a telep-l;sform'k.
a telefonomon folztom,mert nddnjvelanmi vanzeyyel
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. május 25. 11:48

Nem bolondultam meg, szerintem megint tonkre ment a billentyuzetem.Itt s telefonomon folytatom
A p'rom rossyul van mennem kell
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. május 25. 12:10

Lanyok bocsanat a parom rosshul van hany lehet elkapta a betegseget mennem kell rendbe rakno. Ot
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. május 25. 13:48

Kicsit zuros idoket elek. :)) :))A paromat rendbe raktam, most alszik, kijottunk Csokival setalni.Olvasom tovabb
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. május 25. 13:52

Kicsit zuros idoket elek. :)) :)) Jesszus itt megtamadott egy not nehany varju!!!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. május 25. 15:38

Sziasztok Lányok! Gyógyszerrel két erős közben meg a cataflannal el lehet viselni, most csinálom MÉszi egyik kajáját..csak el ne felejtsek majd kimenni megnézni hol tart.
Inni úgy tudok fájdalommentesen, hogy hátul jobb oldalon a tarkómnál kicsit megnyomom, így amikor nyelek nem úgrik az az izom..de utálom ..

Sajnálom Paggy a párodat is, éppen csak kilábolnál erre meg ő...brrrr.
B6 B1 magnézium,..és egy picit sózott víz, mert ugye ráadásul cukros, nehogy komolyabb baj legyen.

Olvasom a hölgyet meg varjútámadás érte. A közelben lehet a fészek.

Rita, köszönöm a kitett képeket, valamint a igencsak jól sikerült kirándulást. Örülök, hogy a Gyerekeknek ilyen jól sikerült kifogni itthon a programokat. Valamint az időjárást, hogy nem mindennap esett.

megyek a konyhába, hátha kell egy pici viz alája..
kell még egy óra neki...de alakul.

Irgalmatlan fáradt vagyok pedig most keltem fel nemrég, csak rossz híreket kaptam, s kissé szíven ütött.Levettem a merevítőt egy kicsit, mert már annyira folyik rólam a víz, hogy a hátamon csurog le...

Megyek olvasni a dolgaimat, vigyázzatok magatokra! :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. május 25. 15:41

Paggy, mi lehet ez a hülye betegség, ami ilyen könnyen-gyorsan terjed? Te már túl vagy a nehezén?
A párodnak is nagyon gyors gyógyulást kívánok!

Folytatom a képek kirakását.

Spoiler: mutasd
Tavaly Lilyke imádott a Tisza-tóban fürödni és a sekély vízben pancsikolni, meg a homokban építeni, ezért újból leugrottunk
egy napra. A víz hideg volt, az előző napok esős és hűvös időjárása miatt, de a part mentén langyosra tudott melegedni a víz,
így Lilykének újra meg volt az öröme. Ritkán és rövid időre jött ki a vízből. :D

A nap olyan erővel sütött, hogy hiába kentük be 50 faktoros naptejjel, mégis elkezdett egy picit pirosodni a karja. Emiatt van
rajta hosszú ujjú felső.

Kép

Tíz percig volt hajlandó játszani a játszótéren, aztán szaladt vissza a vízbe:

Kép

Kép


Így főztem én hajnali vendéggel. :D

Spoiler: mutasd
Kép

Mikor már nem volt elég a meséskönyv nézegetés, kivettem neki az egyik fiókot, abban turkálhatott, és bármivel játszhatott.
Előbb kivettem belőle egy-két tárgyat, ami esetleg sérülést okozhatna. A szekrényre két szilikonból készült fedőt tapasztott fel.
Ezekkel még két napig istenien eljátszott. Minden függőleges felületen kipróbálta, hogy fent maradnak-e. Fennmaradtak, főleg
ha egy kicsit nedvesek voltak. :))

Kép

Én közben miso(szerű) levest készítettem. Borsó, zöldbab, karfiol, répa, krumpli, egy csokor újhagyma feje.

Kép

Amikor a füstölt tofut kockáztam, odajött és néhány kockát elcsent. A tofu, a miso paszta és az újhagyma szára akkor megy a
levesbe, ha megfőttek a zöldségek. Ezekkel már nem főzöm tovább. Sót nem használok, a miso paszta elég sós. Tésztát főztem
ki hozzá. Imádjuk.

Kép

Kép

Kép

A gyerekektől kaptam négy üveg miso pasztát. Ezt használjuk odakint is.

Kép

Na, kész a leves, erre iszunk! Nagyi fél literes poharából és a nagyi papucsában. :))

Kép


Kilátás az Avas tetején lévő játszótérről:

Kép

Kép

Kép

Hasonló játszóteret régebben Paggy is mutatott már nekünk. Ennek az is az érdekessége, hogy a város tetején, a legmagasabb
pontján építették meg. Sajnos a kilátót épp felújítják, ezért oda nem mehettünk fel, de ami késik, nem múlik.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

A további képek a netről vannak:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 23 vendég