Van képem hozzá

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 15. 7:51

Kép
Ő a még nem kötő...

..a folyton növő
Kép
Kép
Több levelük volt és lesz,csak ZSÍROSDESZKA/ő a japánban élő magyar földművelő/blogjában olvastam,hogy le kell szedni a levelek nagy részét.Csak annyit kell hagyni,ami elég a paradicsom érleléséhez.
Tudom,hogy még sokat bénázok,de hát ,gyakorlat teszi a mestert.Sziasztok. :-h
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 15. 8:10

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 15. 8:44

Várnom kell a kutyasétával,mert Lizi még alszik.
https://welovebudapest.com/cikk/2018/1/ ... a-terveket
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 15. 12:44

Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: MinGi » 2020. június 15. 12:53

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 15. 16:24

MinGi!Köszönöm szépen a linket,megnézem.Üdv.Paggy @};-
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 16. 13:43

Halihó Lányok!Nem jár erre senki?Itt kellemes ,ám borult idő van.Hozok mindjárt érdekes témát és 1PIXIZ képet.Azért az a mindjárt nem mindjárt,mert idők kell amíg elkészítem a kollázst.Jövök majd.addig is szép délutánt!P @};- aggy
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 16. 13:58

Kép
Ez a mostani dupla frézia.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 16. 14:32

ÉS MOST JÖJJÖN A SZENZÁCIÓÓÓÓÓÓÓ! :ymparty:
https://ifcinema.institutfrancais.com/en/alacarte
IFcinéma à la carte
Június 12. és július 13. között: filmeket nézhet ingyen, otthonról!
10

JÁTÉKFILMEK
11

RÖVID FILMEK
A világ minden részén mozik még zárva vannak. Az Institut françaisnak köszönhetően fedezzen fel 11 rövid és 10 játékfilmet, francia és afrikai nyelven, feliratozással. Animációk, fikciók, dokumentumfilmek és filmek fiatal közönség számára: élvezze a mozi élményét otthonról
FELIRAT VAN HOZZÁ:
Lefordítva:Rafiki
által Wanuri Kahiu
Feliratok elérhetőek:feliratok
angol
spanyol
Francia
Magyar
"A jó kenyai lányok jó kenyai feleségekké válnak", de Kena és Ziki valami mást vágyakoznak. Amikor a szerelem virágoznak köztük, a két lány kénytelen lesz választani a boldogság és a biztonság között.
KI TUD SEGÍTENI?????HOGY LEHET A FRANCIA FELIRATOT MAGYARRA VÁLTANI?
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 16. 14:55

Azt már tudom,hogy a jobb alsó sarokra kattintva teljes képernyő lesz,de a feliratot nem tudom váltani.
Állítólag ezt a filmet betiltották,de a közönség,aki látta állva tapsolt.Megnézem akár felirat nélkül is.
Nektek is ajánlom,ritka lehetőség!Sok egyéb film is van,válogassatok!Üdv:Paggy @};-
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. június 16. 16:12

Szia Mindenki!
Május 9.-én elkezdtem dolgozni, azóta még jobban el vagyok foglalva. Meg persze a lustaság, kényelem, fáradság.... nem sorolom.
Sokat gondoltam azért rátok, ha valaki csuklott, akkor én voltam a bűnös. :-)
Ma választhattam: olvasok, vagy irok. Az utóbbi mellett döntöttem. De az olvasás sem fog elmaradni, bár bitzos nem leszek szószátyár utána, de legalább tudom mi történt veletek.

Nálunk szépen lezajlott minden szerencsére. Fiúk otthon dolgoztak, én meg ugye sehogy.
Mielőtt nekikezdtem doglozni - a fiam engedélyével- kifertőtlenitettem az üzletet, elpakoltam, mert egyszerre egy vendéget csináltam, a pulton se volt semmi a könnyebb takaritás miatt. Voltak feltételeim a vendégek felé, de nem volt fennakadás, elfogadták. Bár a legmacerásabbak az egészségügyben doglozók voltak. Amit nem értettem igazán, de szivük joga, hogy berzenkedjenek a maszk ellen amit kértem, valamint a megmosolygásokat is elviseltem a kézfertőtlenitő használatakor, amit én adtam. Műtétek előtti kézfertőtlenitőt hagytak ott az albérlőim, igy amikor már nem lehetett kapni, az nálam kitartott mostanáig.
Ennyit a virusról. A héten már én is lazábbra fogom a figurát, mert hétfőn majd elájultam a párától az üzletben, ami kintről jöhetett be.

Szerencsére a viharokat is megúsztuk, eső volt, meg van is, de kár az elkerült. Ramos viszont megőrült a villámlástól. A fiam barátnője hangot is adott a véleményének, hogy nem kell a kutyát tutujgatni. A fiamhoz cimezve mondtam el a véleméynemet én is róla, mert aki nem szereti a ktuyákat és nem látott még félős kutyát, az tartsa magában amit mondani akar, mert nem muszáj nálunk lennie.
Ha nincs dörgés, villámlás, eső, szél Ramosunk álom kutya. Prsze be is van néha engedve, de jól viselkedik. A felsorolt esetekben, viszont veri az ajtót, üveget a teraszon. Remeg, zihál. Nem fogom kinozni, persze, hogy bejön. Onnantól nem mozdul mellőlünk, pedig nincs simogatva, egyebek, hogy erősitsük a félelmét.
Egy kép, amikor a levegőben van, mert valamit talált a tuják között. Vadászik a feketerigókra. Egyik alkalommal az anya madár meg is támadta. Olyankor nem lát, nem hall. Érvényes az, hogy nehogy valaki az ő területére bemerészkedjen:
Kép

Levágtam a hajam a hétvégén vállig. Valószinűleg a változókor miatt mehetett tönkre. Berágtam, kétszer kezdtem neki, most már talán elégedett is vagyok vele. :-) Két tükör kell hozzá, meg nem fodrász olló, mert azzal kiszúrom a bőröm.
A vérnyomásommal is vacakoltam hetekig. Egekben volt fent, semmi le nem vitte. Most szigorúan fekszem a mágnesre, váltottam Gyuri bácsi másik teájára és 100 huszonvalamennyi / 80 körül van. Ami már jó.

Elmúlt héten hazamentünk megnéztük anyuékat. Jól vannak szerencsére. A hugom, meg néha az öcsém vásárolgatott nekik. Kiváncsi voltam az új kiskutyára, meg a rokonoktól elhozott, majdnem menhelyre vitt kutyusra. Nem értem az embereket, komolyan. Szegény idős kutya - puli - menhelyről lett annak idején befogadva, lett volna szivük visszavinni.

Ő Berci, egy nagyon szeretetéhes kutyus. Nem a legszebb kép róla, de úgy tud nézni ezen is, hogy ihajj!! Látszik azért rajta, hogy sokáig volt egyedül. Anyu járt át etetni, mig el nem hozták hozzájuk.

Kép

Ő pedig Macika a Husky. Hiába mondtam, hogy nem való nekik kölyök kutya. Hiába... Normális képet nem lehet róla csinálni, mert izgága a lelkem :-)

Kép

Aput nagyon kiütötte a kemo. Az arcán, az egész felső testén a bőr kritikus volt. Most már alakul. Azt mondta nem megy többet. A doki rábeszélte. Megfogadtam nem mondok már semmit....
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: MinGi » 2020. június 16. 16:13

Pár kép a virágaimról, annyi méhecske és darázs van a futórózsán, hogy nem lehet 1 m-nél közelebb menni ( ez a napsütéses napra igaz- volt vagy 3 az özönvíz előtt)
Kép
Kép
Kép
Kép

A rózsaszín a normál méret, a másik közel 1 méteres
Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. június 16. 16:31

festések jönnek.
Először a szőlő, amivel nagyon sokat szenvedtem. Mivel a tanár úr csak átküldte a képet, technikát nem tanultunk hozzá, az internetről szedtem videókat. Nem akart olyan lenni, amit szerettem volna. Itt az élő példa rá:

Kép

Ez volt, amit a tanár úr átküldött és megcsináltam.:

Kép

Ez megint egy másik technikával készült:

Kép

Megint egy másik: talán ez a legjobb. A szőlőszemeket kell nézni, árnyékot, szineket.
Csiszolni kell még rajta, de csak kikisérleteztem melyik legyen amit meg is tudok mutatni.

Kép

Jöjjön a kedvencem: Erről a képről annyit kell tudni, hogy előszörre siekrült. Amiért büszke vagyok rá: a madarakat nagyon nehezen tudom m megfesteni.

Kép

Az utolsó csokor pedig a lótuszok. Itt is bajom van a levelekkel, nem is festettem :-) Azt gyakorolnom kell még nagyon majd.

Kép

Kép

Kép

Bazsarózsa, megint olyan technika, amit nem tanultunk:
Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. június 16. 17:06

Hétvégén régóta először igaz csak az udvarra, de vendégeink voltak.
A fiam egyik barátja a 3 hónapos akita inu kutyusukkal, Musukával. :-)
Musuka lány, a kutya ugye japán fajta, de a neve fiú és kinai anime sárkány neve. - legalábbis azt hiszem :-) -
Kint ismerkedtek össze. Amig Ramos bent volt, Musuka ugatott. Amikor kimentünk, Musuka totál betojt tőle. :-)
Bent Ramos nagyon jól viselkedett, hivta játszani, de pórázról nem vettük le egyiket sem. De igéretesek, igy idővel biztos össze lehet engedni őket.
Musuka:
Kép

Kép

Kép

Nagy tésztagyártásba voltam, mert anyutól kaptam gyönyös tojást ahogy otthon voltunk:
Egyenlőre tarhonya, meg kutya tudja milyen tészta. Ők ezzel eszik a túrós tésztát.

Kép

Szemüveget kellett másikat csináltatnom, mert nem igazán láttam a finom vonalakat festeni.
Van olyan, hogy optomerista vizsgál szemüvegbotlokban.
Egy nagyon ügyes lányhoz szoktunk menni. Sajnos mind a négy szemüvegembe cserélni kell. Egy távolra, fényre sötétedős, egy multi, egy olvsó és egy számitógépes.
Azért ennyi, mert a multissal lebegek. Úgy, hogy vittem a saját kereteim, mert abba lesz cserélve, potom 3 százas az egész. Őrület, komolyan!
Na nem én fizetem, hanem az exem :-)

Sünikék inváziója egy ideig megszünt. Utána újra elindult. Most talán esténként lehet látni,hogy zörög a nádas. Vagyis hallani. Azt hittük a tó mögöttünk majd a sok esőtől megtelik. Hát nem. Úgyhogy tudnak ott mászkálni.
Kép

A szomszédba van eperfa. Gyerekkorom emléke. :-) Igaz, minden tiszta fekete volt tőle. Ez fehér eper. Néha a madarak nálunk ejtik le.
Kép

Az üzlet előtt a rózsáim:
Kép

Két éve nem tettem rendbe a tujákat. Mindig pünkösdkor szoktam. Neki is láttam. Mivel nagyon jól éreztem magam, igy meg is csináltam az kerti részt.
Ilyen volt:

Kép

Ramos a segitség. Mindig attól féltem kilöki a létrát alóllam és kitöröm a nyakam...

Kép
Ilyen lett: a teteje még nincs megcsinálva, meg a hátulja, de lehet az úgy marad. Ennyire értem el a kis létráról. Ez kb. 2,8m magas igy.
Kép
A kép rossz, de egy cica bemerészkedett a kertbe. Ramos szerencsére bent volt a konyhában és horkolt.

Kép
A hatalmas nagy hárs a szomszédba:
Kép

Ramos dörgéskor a gazdi szobájában.

Kép

Összesen hat db cseresznye volt a fán. Roskadozik a virágtól és egyszerűen nincs rajta termés.
Már mellé lett ültetve cigánymeggyfa is, a szomszédban ott vannak a méhek, de semmi változás.

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. június 16. 17:42

Paggy!

Először is egy nagy mosolyt küldök Neked! :-) :-) :-) Mindezt a fenékformálás miatt és köszönöm!! :-)

Hátulról kezdek olvasgatni:

Kép
A piros nyil mutatta jelre ha rámész, akkor ott feldobja milyen nyelvű feliratok vannak. Hát magyar az nincs., de az angol működik, ha az is jó volna....
A lejátszás a kép a képben móddal ne törődj, arra csak rákattintottam.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 16. 17:46

ÓÓÓÓÓÓÓ,Ági!Milyen rengeteg dolog történt veled.Csak olvasom,olvasom.....Köszönöm szépen,hogy ennyi mindent elmesélsz.Legalább képben leszünk
Mindent még egyszer elolvasok.Hiányoztál!És nagyon-nagyon a festményeid,amik első látásra is klasszak.Csodálom az ügyességed!!!Nemsokára folytatom,csak a kutyát le kell vinnem pisiltetni.KÖSZÖNÖM-KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET.Nemsokára kipróbálom. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. június 16. 17:57

Huh Lányok sziasztok! Át lett állítva a gépem, úgyhogy majdnem visítok, 5 órája próbálom beállítani...talán a szomszédom sráca átjön megcsinálni...
MinGi azt hiszem a te képeidet most nem láttam, mert csak picike kocka van amit nem lehet megnyitni. Jó hogy mindenki megúszta nagyobb kár nélkül
Gyönyörűek a virágok, a tuják a hársfát azt nagyon irigylem, mert imádom az illatát...poll. megyek is teát csinálni mindjárt visszajövök, mert egy tegnap esti képet akarok betenni....
Ramos milyen aranyos, legszívesebben a szekrénybe is bebújna, de milyen érdekes, hogy szól atv. és még az is nyugtatólag hat.
Vendég kutyus..édes és ennivaló..nagyon egyemberes, na közben közösen megcsináltuk a gépet---
Kép
Kép
Kép

Ági, csodásak a festményeid, és így is látszik, mekkora különbségek vannak mind a témát mind a fejlődést tekintve.
Jó hogy visszatér lassan a normál kerékvágásba egy két dolog, de azért én kicsit visszafogottabb vagyok ezen a téren, lévén hogy nem nagy mozgásterületünk van. de a lényeg, hogy eddigi ismeretségi körömben hála Istennek, nem történtek nagy károk! Most mindent felélünk amit eddig bespajzoltunk, és majd olvasztás, takarítás után lesz minden újra bespájzolva!
Most lassan mennem kell porszívózás stb...amit az állítgatás miatt nem tudtam megcsinálni... :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. június 16. 18:02

Irok, mert elfelejtem:

Rita! Lilyke mennyit nőtt! Igaz, most a legújabb képeket nézem meg, utána jönnek a régiek.
Tudom, hogy magam fele húz a kezem és a kivánságom, de olyan jó lenne, ha ezeket az ételeket egy új részbe tennéd fel, mert egy helyen lennének. Annyira szeretném csinálni, de a fiúk nem fogják megenni. Igy is van, hogy kétfele főzök néha. Igy egyenlőre csak a vágy marad.

Paggy, nagyon szépek a fréziáid. A komposztodnak szurkolok! Mit szóltak a lakók? Mert ugye van pár aki mindig berzenkedik. Remélem ők se akadtak fel rajta . Azon én is elcsodálkoztam milyen meleg van a belsejében!
Lányocskádnak utólagos bodlog szülinapot! Micsoda hajzuhataguk van!! Aranyos nagyon a pici kutya! Kinti kutya lesz? Vagy néha bejárhat?

A mienk megint kinyitotta az ajtót, mire a párom megkérdezte tőle, hogy már kulcsod is van? =))
Ugyanis ő azt modnta, hogy bezárta az ajtót, hogy a kilincset lenyomva ne tudjon bejönni, de egyszer csak nyilt az ajtó, Ramos meg lefeküdt az előszobába. :-) Kiderült, hogy nem csukta be, csak bezárta.... Nem mondok rá semmit :-)

Kata! örülök, hogy rendben a géped. Még nem értem a bútorhoz, de kiváncsi vagyok mit szeretnél vennsi.
Amit még régen olvastam és ki is voltam akadva rajta, hogy rátok köhögött egy srác. Volt ilyen eset amit olvastam az interneten és rendőrt is hivtak. Meg is érdemelte az agyament. Örülök,hogy rendben volt utána minden!
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. június 16. 19:29

Sikerült végig is olvasni benenteket. Utána rögtön mennem kellett ki, igy szépen elszálltak a gondolataim.
Ritának akartam irni valamit, de ha agyoncsapnak sem jut eszembe.
Örülök,hogy láttam Samuka tánclépéseit, MinGi fotóit, Ildikó virágait.
Éva Dodiját is régen láttuk már. Az az ara papagáj is csúcs volt. :-) Dodi milyen szépen eszi az almát! :-)
Éva, én pl. himezni, kötni nagyon régen tudtam, még gimis koromban. Azóta semmi. Mindenkinek van valami hobbija, amiben el tud merülni, legyen az bármi, jót tesz a lelkének.

Az ablak tisztaságát ne nézzétek, mert hiába takaritom meg, egy óra mulva ugyaniylen.
Cinege gyűjti reggel Ramos szőrét. :-)

Kép
Paggy, ahol a Gül Baba kertje van, ott börtönnek hivtad - jogosan- a házakat. Nézd meg ezt a lakóparkot, amiről már szó volt régen, hogy micsoda közel vannak egymáshoz a lakások. Igaz nincs még kés z, de már látszik.
Arra megyek doglozni, ez épül pesti cég által, az üzlet közelében. Akárhányszor látom, mindig az jut eszembe, hogy borzalom...

Kép

Paggy, láttam a piacon csokiparadicsomot. De olyan piszok drága volt, majdnem 1700 kilója,hogy nem vettem.
Egy olyan helyen volt, ahol biológiai védelemmel kezelik a paprikát, paradicsomot. Érdkees módon a paradicsomnak is és a paprikának is olyan illata volt már most, mintha szabadföldi lenne.
Borsót akartam még venni ma a piacon, szitálós esőben jól elázva értem haza, de már nem kaptam ott ahol jó édeset árultak a múltkor. A cseresznye is kicsit lejjebb ment már. 1500 helyett 1000 volt. Epret is néhol lehet csak már kapni. Málnával, amit én szeretek nem is kisérletezek, mert nem olyan, mint az a pár szem, ami a kis kertemben van. Olyan izük van a piacosokénak, mintha hűtőből lenne kivéve.
Jó hideg lett mára itt nálunk. Még a fűtés is bekapcsolt, vettem is le rögtön a termosztát hőmérsékletét.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. június 16. 19:37

csak a teljesség kedvéért, most meg nem engedi a gép hogy filmezzek, azonnal lefagy...Csütörtökön jön srác..délután. full fáradt vagyok az idegtől, mert utálom ha nem sikerül valamivel megbirkóznom...
Na megyek a másik szobába, remélem ott rendesen fog működni a gépem...ott az előző monitorom van... :D :x :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Ági, nekem is a borzalom szó jut eszembe az előző képről, és tele lesznek madártetemmel, mert mindig neki fognak repülni... :((
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 16. 20:54

Sziasztok Lányok!Elolvastam mindent,de csak holnap jövök.KATA!NE IDEGESKEDJ!!!!!!!!!!!!!!!Itt vagyunk,megvárunk,izgulunk ,hogy minél előbb legyen géped. :ympray:
Jövök mindenképpen holnap.ÁGIKA!!!!! :flower1: :flower1: :flower1:
És MINDENKI MÁSNAK IS :flower1: :flower1: :flower1: :movingflower: :movingflower: :movingflower: :flower1: :flower1: :flower1: :movingflower:
(Éva,a rég nem látott Kriszti,Marcsi,akiről szintén nagyon-nagyon régen hallottam,Gabóci,Boszorkány Éva.....)Üdv:Paggy
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. június 17. 6:09

Nem tudtam jönni hétfő délután, ahogy ígértem, mert az értekezlet után hazahoztam az iskolai
"papírmunkákat". Ma délre készen kell lennünk a naplóval, anyakönyvvel és a bizonyítványokkal.
Ezeket bütyköltem egész nap. Még van pár dolog, amit meg kell csinálnom, például pecsételnem,
meg összeolvasni, pár záradékot beírni, de ezt majd a suliban megcsinálom délig.

Július 2.-ig minden nap mennünk kell most már. Még nem nézelődtem, mert írni úgyse tudnék.
De látom, hogy Ági is írt. Már hiányzott. Igyekszem én is.

A lányom nevetve küldte el este ezt a képet. A "bemutatás" természetesen a véletlen műve:

Spoiler: mutasd
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. június 17. 9:04

Sziasztok! Igyekszem nyugodt maradni... :)) . A frissítés teljesen bekavart. az eddigi reklám blokkolók eltüntek az oldalról, mindegy, csütörtökig kibírom, de legalább félig meddig tudok írni is. Rita az a kicsi lány olyan édes hogy nagyon nagyon...gondolatban küldtem egy kis lehelet puszit a fejecskéjére, :flower1: :littlehearth: :x .
az évzáró tennivalók milyen sok munkával járnak. Éppen azon gondolkodtam vajon tanitványaid milyen eredményt fognak kapni, ha ennyire nem dolgoztak veled össze a karantén alatt. Mindenesetre biztosan neked sem könnyű ahogy a kollégáknak sem. Nagyon gyorsan eltelnek ezek a napok, és akkor végre jöhet már a megérdemelt pihenés. :ymapplause:
Szép napot mindenkinek.
Ági, hogyan csinálod a tésztákat, főleg a tarhonyát? Az itt a boltban eszméletlen drága, 5oo FT körül mozognak bolttól függően. Gondolom kell hozzá egy jó tésztadaraboló stb.
Újranézve a képeket a madaras a legkedvesebb most, és a virágos, még ha azt írod is, hogy nem megy még a levelének a festése. Ahogy ismerlek ezt a területet is legyőzöd. Ramos és párod ajtós sztoriján is hangosan felnevettem..olyan jó volt újraolvasni.. :)) :)) :)) :x :littlehearth: :flower1:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 17. 14:08

Sziasztok,megjöttem!Olyan nyomott idő van,hogy kókadozom.Ittam egy kávét/mert :)) ugye ilyenkor muszáj/
Kezdem:
Ági!
Nevettem a -fiam engedélyével...megnyitottam az üzletet-Téged is gyerek szerepbe kényszerítettek-szeretetből?A lányom engem is állandóan fegyelmezni akar.Részben el is fogadom,de azért lázadozom :(( :(( :(( :)) .Vajon meddig sikerül?Emlékszem,hogy idegesített anyukám,amikor nem fogadta meg a "tanácsaim".Az is szeretetből volt,de ő mindig nagyon önálló volt és nem nagyon hagyta.Most én vagyok az anyukám . =))
A fiad barátnőjével vigyázz!Nem akarok károgni,de az anyósnak jóban kell lennie a menyével,hogy a fiát ne veszítse el!SYőt az unoka miatt meg PLÁNE!!!!!Igaz,csak amennyire lehet.
Ramos magasugróvá avanzsálta magát a rigófogós képen. :)) A menhelyre visszavinni egy kutyát az főbenjáró bűn!!!Csak addig kell,amíg hasznunk van belőlük?Fújjjjjjjjj!Az idős hozzátatozóval is ezt tenné?Aranyos pofácskája van Bercinek.
Ági!A szőlők nagyon élethűek.Mindegyik tetszik,3 dimenziós képek.Szép a madarad,fantasztikusan ügyes vagy!!!!
Szemüvegcsináltatás:
Pont most gondolkodom rajta.Nekem is komplikált lencse kell.Bejelentkezem az orvoshoz,hátha úgy olcsóbb.
Hú azt gondoltam nálatok olcsóbbak a zöldségek!Sok árus fordul meg a szombati piacunkon,akik Szegedről jöttek.Mindig finom gyümölcsöket,zöldségeket hoznak.A lakótelepi kép tényleg szörnyű BÁR MAGA A KÉP NEKEM TETSZIK,mert a sötétségével is kifejezi azt,hogy nem lesz túl jó ott élni.Nagyon köszönöm a sok-sok fotót és a hosszú beszámolót.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 17. 14:12

Kata!N \:D/ AGYON TITOKZATOSAK AZ ESTI KÉPEK!,mintha egy űrállomásról készültek volna.

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég