Van képem hozzá

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. október 21. 16:08

Kedves Paggy, a céklalé annyiból más egy kicsit, hogy egy két csipet törött fahéjat, vagy egy mokkáskanál őrölt és 4 -a szem szegfüszeg édesítőszer izlés szerint. A szokásos bors, kömény mellé! Ecet csak sima normál, nem almaecet!
Érdemes egy kicsit összeforralni az ízeket, és csak utána felönteni a már megsült, megfőzött céklát!
Én stevia eritrit kombót használtam de majd nem egy ezressel drágább lett mint volt a sima eritritből meg kell egy evőkanálnyi, vagy 1o szem zacherin. De mindenkinek más az édes érzete, de valami fantasztikus a fahéj szegfűszeg.
Használhatod az almakompót arányt is.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
:x :ymhug: :movingflower: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. október 21. 16:15

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
:x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. október 21. 17:44

Sziasztok!Nem tudom megállni,muszáj leírnom:
Most szobakertépszkedés közben hallgatom a rádiót-TREND FM-
-Kedves Hallgatóink! Most X Y urat,a Belvárosi Plébániatemplom Turisztikai Referensét hallják.
.....Igen kínáljuk az altemplomot,ahol római kövek között lehet hangulatos rendezvényeket tartani.Esetleg kongresszus,hangverseny,hölgyklub...
A toronyban pedig a gyönyörű kilátást, kezükben egy pohár finom pezsgővel ,csodálhatják....
No akkor ,hogy is volt /Krisztus és a kufárok.../?
Megértem félig,de amikor a Szépművészeti Múzeumban 2-300 éves festmények között borozgatnak a céges rendezvényen!!Hát nem tudom..... Még csak egy koncert a templomban rendben van,de mondjuk pezsgős vacsora a templomtoronyban......????? :-??
Ennyire maradi lennék?
Mit szóltok a hírhez?
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. október 21. 18:01

Kata!Többször megnéztem a képeid.Nagyon-nagyon jók.Nem akarsz TE kollázsokat készíten???? \:D/ \:D/ \:D/ :flower1: Kreatív dolog,nem nehéz.2 perc alatt megtanulható.Milyen szuper "művészfotókat"csinálhatnál!!!Majd mutatok párat.Írj és elmagyarázom,ha nem tudod,hogy kell!Samu nagyon menő cuccban van!Mit néz annyira?Előrementél és csalogatod,hogy jöjjön?Köszönöm a receptet.
Hamarosan jövök,ha sikerül valami jó dolgot összehozni.De nem én akarok villogni,csak ötletelgetek.Nem vagyok valami nagy művész,de TE biztosan elő tudnál valamit bányászni magadból! :-bd
HÚÚÚ a kenyér milyen gusztusos.Nagyon nagyon szívesen megkóstolnám!!!!! :ymdaydream: :ymdaydream: :ymdaydream:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. október 21. 18:24

Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. október 21. 18:25

Kép
Kép
:-h :flower1: Paggy %%- @};-
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. október 21. 21:20

Szia Paggy, egyetértek, igen Krisztus és a kufárok! Pontos meghatározás.
Megkeresem majd a receptet, de valamelyik képnél írtam, hogy annyi, hogy bátran tegyél hozzá fahéjat és szegfüszeget..
S mivel én mindig improvizálok néha nem pontosan úgy dolgozom mint a recept.
Csak annyi, hogy nem cukorral csináltam.
Nagyon tetszenek a kollázsok, egyszer sikerült, nagyon régen, aztán el is felejtettem hogyan kell.ez a rémes memória.
https://tesco.hu/hello/receptek/cekla-lekvar/251678/
addig egy másik érdekesség.
https://cookpad.com/hu/receptek/3842142 ... akr%C3%A9m
Itt egy másik, ami hasonló, csak én nem teszek hozzá annyi mindent, mert a pár szem bors, köménymag is elmaradhatatlan. De olyan érdekes dolgok vannak tényleg.
Egyszer ettem ilyen finom céklát, azóta kerestem mi lehet és a fahéj és a szegfűszeg volt a + ráadás amitől annyira finom lett. :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. október 22. 8:03

https://www.mindmegette.hu/almas-repas- ... ta.recept/
egy másik finomság..
https://www.mindmegette.hu/birsalmas-ce ... es.recept/
Bor és és csillagánizs nélkül is nagyon finom valamint sima almával.
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2021. október 22. 14:25

Sziasztok. Remélem, most elfogadja a fórum a beírt szöveget.
Sajnos nem mentettem el, mert nem gondoltam, hogy nem jelenik meg.
Katának írtam, örülök a nagyított képeknek, mert legalább látom a levelek erezetét, könnyebb festeni.
Paggy-nak pedig én is szeretném a leckét, amit majd Kata kap a montázsok készítéséhez.
előre is köszönöm.
:littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. október 22. 16:45

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
[img]https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/244750216_4746447925400111_5457505050578032304_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=HnRi6_mq4XAAX_oqRC8&_nc_ht=scontent-vie1-1https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/248173093_4746448018733435_5521130876018610677_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-5

Kép
Kép
Kép
Kép

http://vilcsike.com/2009/01/csicsoka-re ... c6yspILvFQ
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. október 22. 17:56

Kedves Ildiko!Sokszor jartam mar en is igyha fontos volt hogy valaszoljak vagy a forumtarsamat biztatni szerettem volna,tobbszor gepeltem be.HAT SAJNOS IGY JAR AZ EMBER.DE HA NEM FONTOS,ne tord magad! :) :-?? UdvPaggy
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. október 22. 17:58

Kata!Koszonom szepen a kepeket.Vigyazzataok egymasra Samuval! :flower1: Udv:Paggy
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. október 22. 18:57

Elakadtam a képekkel.
Mi nem fontos? Dehogy nem érdekel a montázs, egy szóval sem mondtam ilyet, sőt még örültem is hogy mást is érdekel.
Esetleg majd külön jegyzetben ki is kellene majd tenni az oldalra, hogy mindig megtalálhassuk...
Sajnos én nem tudok mostanában hosszabban megjegyezni semmit. Mindenkinek szép délutánt!
Ott ragadtam a győri csoportnál...most sikerült először oda képet kitennem, de már a 2. nem sikerült.

Nem vagyok a helyzet magaslatán, de meg vagyok egy kicsit ijedve..sziasztok! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. október 22. 18:59

http://vilcsike.com/2009/01/csicsoka-re ... c6yspILvFQ
elfelejtettem írni, hogy cukorbetegeknek mennyire fontos ennek a fogyasztása! :x
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. október 22. 22:05

Kata!Félreértetted.Az Ildikónak írtam,hogy,ha nem olyan fontos neki,amit írni akart,akkor ne törje magát.Főleg,ha az ember nem minden nap jön ide a fórumra,sokat kéne olvasni és írni.Nem nagy kunszt a montázs-kollázs készítés.Azt hiszem Ritától tanultam. :flower1: Meg Kata!Miért kéne hosszú hozzászólásokat írni?Csak én vagyok ilyen terjengős,ha elkap a hév!!!! :(( :(( :(( :((
.
Most jöttem haza a koreai filmklubból Egy elég jó filmet láttunk.Kapcsolat a címe.Éjszakai program,hogy a páromnak édesburgonyát sütök és kacsacombot.Ő a "kenyeres" nálunk és elfelejtette.Nekem nem kell,de ő ......Mindegy most édesburgonya lesz,ha az ünnep miatt nincsenek nyitva az üzletek.
Szép álmokat,majd felteszem a montázs-kollázs-készítést!Paggy %%- @};-
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. október 23. 7:43

Sziasztok Lányok! Először gyorsan beteszem ezt a receptet, mert az édes burgonyához ez is tökéletesen passzol.
https://femina.hu/recept/almas-ceklachutney/ Megjegyzem, Balzsamecet helyett más is jó és nem is kell akkora adag, viszont citrommal is ki lehet váltani!
Egyébként én meg nem is a hosszú szövegre értettem, azt hittem rám akartál pirítani hogy nem érdekel a kollázs! Dehogynem! Csak félreértettelek mire írtad. Látod én is tudok ám tévedni :)) :)) :)) .
Csodaszép felhők voltak az égen ma reggelre, úgyhogy gyorsan csináltam is egy-kettőt! Majd hozom.
Előbb előkészülök az ebédfőzéshez, meg persze reggeli!
Én csak a nagy meleg miatt nem sütöttem sokáig, de majd sütök kenyeret is!
De ha összeér az ég a földdel is nagyon szeretném megcsinálni a máglyarakást! :x :D :ymhug: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. október 23. 13:45

Kép
Megmutatom hogy kell feltenni.Ez most először 1 animált giff,azután egy normál fotó feltevése jön.
Tehát:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. október 23. 13:49

Beírod fentre:
Kép
Megjelenik ez a kép,bármelyikre rákattinthatsz.Most az elsőre fogok:
Kép
Kép
Rákattintva előjön egy csomó fényképfeltöltési lehetőség.MAJD IDE TÉREK VISSZA,AMIKOR SIMA FÉNYKÉPFELTÖLTÉST MUTATOK.
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. október 23. 13:59

Lefelé tekerve meglátod ezt a képet.Felkínál egy csomó dolgot.
Kép
Most először az animált gifet válsztom/kattintok rá a bal gombbal/Ja és minden kiválasztás után bal gombbal kattintasz rá ,a bal gomb=IGEN ezt akarom.
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. október 23. 14:05

Majd megjelenik rengeteg csili-villi,mozgó,lüktető,ezer színben játszó giflehetőség.A fényképen ,amit most itt felrakok,nem látszik ,hogy mozognak,csak majd a végeredménynél!!!
Kép
Kiválasztok ezt és ráklikkelek:
Kép
Megjelenik ez a kép:
Kép
Ráklikkelek a válassza ki a fényképet.Akkor feljön az a hely,ahová azt a képet raktad,amit fel akarsz tölteni.Nekem a total commandir-dowloads-Letöltések vagy a telefonomat jelképező K40.Mutatom:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. október 23. 14:15

Kép
Kép
Vagy a letöltésekre,ha a számítógépen van a kép,vagy a telefonról töltöm át a gépre/ehhez kábelem van a telefon és a gép között.Nekem.Nem tudom másnak hogy van.Tegát ráklikkelek a telefonomat jelképező K40-re,majd megjelenik a BELSŐ tárhely-arra is ráklikkelek,majd nekem a DCIM fájlmappa/klikk/-Camera/klikk/ végül megjelennek a telefonomon lévő képek.Ott le és felfelé görgetve kiválasztom a képet/klikk/
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. október 23. 14:24

A kiválasztott kép ráklikkelésre bekékül,majd alul ráklikkelsz a MEGNYITÁS gombra.
ekkor megjelenik a gifkép melletti sorban a képed kódja:
Kép és ráklikkelsz a MEGY -re.
Kész az eredmény.Ezután felül mellette ott van a LETÖLTÉS klikk és már le is töltötte.
Kép
A letöltés a tárhelyeden úgy jelenik meg,hogy pixiz.....
Ezután azt a képet ugyanúgy töltöd fel az EZORITU FÓRUMBA,mint egy normál fényképet.Megkeresed a tárhelyeden és a linkjét bemásolod a képfeltöltő programba.
Fentebb látható,milyen lett az új gifem .Direkt egy ronda képet választottam.Ez volt az animált gif-feltöltés.Most dolgom van Lányok.Később megmutatom ,hogy kell a normál kollázst.Örülnék,ha kipróbálnátok,így láthatnám az eredményt.Ha gond van ,írjatok!Azt nem tudom milyen képfeltöltőt használtok.
Ha nem vagy megelégedve a gifeddel,kezdheted újra a feltöltést! :) :flower1: :-bd
Mewgyek,majd jövök.Paggy %%- @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. október 23. 16:08

Sziasztok Kislányok!

Kata, a tk. tönkölybúza liszt másképp viselkedik, mint a fehér búzaliszt, de amire nekem kell, arra tudom
használni. Egyébként minden liszt (köles, hajdina, kinoa, rozs, kujkorica, barna rizsliszt, lenmag...) más.
Viselkedésük függ a gluténtartalmuktól, vízfelvevő képességüktől stb., ki kell tapasztalni őket. Még az
egyforma lisztek közt is óriási különbségek vannak attól függően hol termesztették a növényt. Például
ezért nem sikerült a kenyerem ugyanabból a receptből Angliában. Fehér lisztet négy éve használtam utoljára.
Már csak a teljes kiőrlésűeket veszem, azt is ritkán, mert alig használom őket.

Az a fránya vérnyomás! Magadtól szeded rá a gyógyszert, vagy orvos írta fel? Egyétek a céklát, az jó ötlet!

De jó, hogy jól sikerült a bulgur! Hű, de drága volt a banán! A kis kocsidba ennyi minden belefért?

De gyönyörű színekben pompázott felétek az ég! És az őszi levelek se maradnak le színpompában. A saját
szememmel is látom, de a te fotóidon is átsüt milyen szép őszünk van az idén. Miféle madarak repkedtek az
égen? Nagyobbnak tűnnek a galambnál.

Kata, Paggy!
Attól tartok nincs már messze az az idő, amikor Lilyke se fog ennyire szorgalmasan takarítani.
Minden kicsi ilyen szorgalmas, aztán meg...

Paggy, nekem a hülye nagy ház után nagyon jólesik ez a kis lakás takarítási szempontból, na, meg fűtési
szempontból is. El se hiszem, hogy nem kell többé gyújtóst hasogatnom - mondjuk azt még szerettem is -
vagy havat lapátolnom.

Nem fogok uszodába járni. Rájöttem, hogy hideg nekem az úszómedencék vize. Helyette marad a gyaloglás,
azt nagyon szívesen csinálom.

Rájöttem, hogy Miskolc belvárosában a sétálóutcában is vannak átjáróházak, csak nem tudtam, hogy így
hívják őket. Mindegyikből a párhuzamosan futó utcákra lehet kijutni. De jó, hogy most már tudom a nevüket!
Sajnos itt ezek az átjárók legtöbbször nagyon koszosak, romosak. Na, majd csinálok fotókat róluk.

Gyönyörű épületeket fotóztál! Finom színek, részletek, díszítőelemek. Az a zöld erkélyke nagyon bájos!
Még a vakolatlan csupasz kőépület is szép.

A Godzsu udvarról szóló videó elfordult 90 fokban, de laptoppal nem volt nehéz megnézni. Szóval itt szokott
randalírozni az a rengeteg angol fiatal, aki idejön legény- és leánybúcsút tartani. :(

Mindig megállapítom, hogy milyen szép város is a fővárosunk. Nagyon örülök, hogy kedve volt a párodnak
veled menni. Remélem neki is kellemes élményt jelentett a séta. Köszi a sok szép fotót!

Kata bevásárló kocsijáról - amit te banyatanknak nevezel :)) -jutott eszembe, hogy Angliában nem húzzák,
hanem tolják maguk előtt. Ott olyan fajtát lehet kapni. Úgy tolják, mint a babakocsit, négy kereke van.

Jajj, szédülés, és esés! Istenem, csak nagyobb baja ne legyen! Sajnos a párod azt felejti el, hogy az ő baja,
a te bajod is. Te élsz vele együtt, te izgulsz, idegeskedsz miatta. Nem jó a párhuzam, de apukám vagy 35
évig tagadta, hogy alkoholista lenne, és hallani sem akart semmilyen segítségről, hiszen nincs ő semmire
rászokva. Csak három ember életét tette keservessé a szerinte nem létező iszákosságával.

Amikor először voltam a liverpoolban a világ egyik legnagyobb székesegyházában, én is meglepődtem, hogy
kávézó, ajándékbolt, étterem is van benne. De az emberek nem hangoskodtak, szép csendben ettek, ittak,
vásároltak, míg mások ültek a padsorok között és imádkoztak. Szerintem ott nem kapnak annyi állami támogatást
(ha egyáltalán kapnak valamennyit) az egyházak, mint itt, fenn kell tartaniuk magukat, és így próbálkoznak.

Ági, ha vicceskedni akarnék, azt mondanám, hogy használd ki, hogy nem csak kínaiul, hanem angolul is
tanulhatsz ingyen. De nem akarok vicceskedni, ezért csak annyit mondok, hogy "Tyű, azt a rézfán fütyülő
rézangyalát!". Azért az nagyon jó dolog, hogy egyik tanfolyam hozza/vonzza a másikat. Nagyszerű mesteretek
van.

Megértem a párodat, én se szeretek a szeretteimhez kijárni a temetőbe, pedig egyébként meg nagyon
szeretek régi temetőkben sétálgatni, és a sírokon a neveket olvasgatni.

De jó neked, hogy etetheted a madarakat! Szerintem én nem fogom, sajnos. Az erkélyem csak egy kis kilépő,
attól félek, hogy az alattam lakó földszinti lakó ablakpárkányára piszkítanának. Szóval a napraforgó nem
jöhet szóba. Talán a madárkalács vagy a szalonna. Amíg gondolkodtam elfogyott az a madáretető, amit
kinéztem márciusban. Erre sok kaja ráférne, gyönyörködhetnék is a madarakban és fotózni is tudnék a szobából.

https://www.emag.hu/zolux-erkelyre-szerelheto-madareteto-allvany-90-cm-3336021704809/pd/DPSQC7MBM/

Nálunk is gyönyörű idő volt egész héten. A házban már én is fűtenék, de itt a lakásban még nem ment 20 fok
alá a hőmérséklet. Lehet, hogy már minden szomszédom fűt azért van jó idő idebent. :))

Ildikó, majd csinálok fázisfotókat, hogy kell elképzelni a gelli plate-tel való munkát. Ecset még nem volt a
kezemben. A gelli plate-t ezernyi technikához fel lehet használni. Kiaknázatlan a lehetőségek tárháza.

Legelsőként mintás papírokat gyártottam vele, most azokat használom a legújabb munkámhoz. Nemsokára
készen leszek vele, és akkor meg is mutatom. Teljesen más, mint, amit eddig mutattam.

Köszönöm a dicséretet. A lányom is szokta kérdezgetni, hogy hogy lett neki ilyen aranyos kislánya, de mindig
hozzáteszi, hogy biztosan minden anyának a saját gyereke a legtökéletesebb, és ez így is van. A hajára vagyunk
nagyon kíváncsiak. Korábban azt hittük, hogy csak átmeneti babaloknijai vannak, de most már azt gondoljuk,
hogy ezek maradandóak lesznek. Egyre több fürtje van.

Jaj, néha nekem is van ilyen nyakmerevségem. Szerencsére elég régen volt az utolsó. Marhára kellemetlen.
Remélem, hogy mára elmúlt.

Nagyon szép lett így is a naplemente. Én napkeltéket tudok fotózni, hozok majd párat.

Mielőtt elküldenéd a hozzászólásodat, minden esetben jelöld ki, és csinálj egy másolást. Ha valami történne
a hsz.-sal, akkor be tudod illeszteni és újra elküldeni. Én mindig így csinálom.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. október 23. 16:08

Gyorsan eszem, és jövök a képekkel.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. október 23. 16:51

Folytatás-normál fotó -kollázs:
Kép
Megjelenik ez a kép,bármelyikre rákattinthatsz.Most az elsőre fogok:
Kép
Kép
Rákattintva előjön egy csomó fényképfeltöltési
Kép

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 11 vendég