Van képem hozzá

Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2024. április 25. 17:42

Most csak egy sor, hogy tudok-e ujra a chromeről írni.

Utálom az összes reklámot,mindenfélét, és a politikai lejáratókat is akár jobbról, akár balról. Katt onnan gyorsan el.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7224
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. április 26. 13:29

Sziasztok! Ildikó én is utálom a reklámokat, már szinte semmit sem lehet zavartalanul megnézni vagy meghallgatni!
Na megyek lepihenni, Samu megint kifárasztott, de a lényeg hogy most jobban van.
85 volt a felső értéke a vérnyomásának, 1o-ig aludt is, nagy nehezen rábírtam hogy felkeljen és egyen valamit.
Az asszisztens azt mondta, hogy sósabban adjam az ételt neki és sok vizet itattassak vele.
Most megyek hozzá, én is pihenek , közben meg megmérem majd újra a vérnyomását. az enyém meg majdnem 150 pont az ellentéte . Na leteszem magam.! :x :-bd :flower1:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2024. április 26. 19:55

Sziasztok!A paromnak agytrombozisa van.Apolom.A jobb oldala bena, pelenkas.Megvagyok.Udv Mindenkinek.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7224
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. április 27. 8:16

Sziasztok Lányok!

Paggy, ez már tényleg nem hiányzott a sok probléma mellé! A családsegítőtől kérhetsz ápolási segítséget. Tudom hogy nem könnyű egyedül rendbe tenni egy magatehetetlen beteget. Erőt, és egészséget, kitartást Neked, és a párodnak meg gyógyulást!
Gyógytornász megy hozzá átmozgatni? :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. május 1. 14:44

Bejöttem, hogy írok pár sort arról, hogy holnapután végre befejezem a fordításomat, és ide is jönni fogok,
amikor láttam Paggy írását.

Úristen! Kétszer olvastam el, mert elsőre fel se fogtam.
Spoiler: mutasd
Nagyon sajnállak téged is Paggy, és a párodat is. Elsőként téged, mert te minden erővel próbáltad megakadályozni,
hogy ide eljussatok, mégis te ittad és iszod most is a levét. És sajnálom a párodat is, hogy a makacsságával, szívós
munkával ide juttatta magát.

Többször írtuk már, de újra megjegyzem, hogy nem lehet olyan önzőnek lenni, hogy az életemet úgy élem, hogy majd
ha tönkreteszem magam, a társam úgyis gondoskodni fog rólam. Nem lehet tudatosan ekkora terhet tenni a másikra.

Mit lehet ilyenkor írni, valami vigasztalót? Hirtelen szavaim sincsenek, meg nem is tudom, hogy milyen ez a betegség,
meddig tarthat. Az meg olyan üresnek vagy inkább hasztalannak tűnik most, hogy mielőbbi gyógyulást. Azt se tudom,
hogy van-e ebből javulás vagy felépülés. Borzalom az egész, úgy, ahogy van. Nagyon nagyon sajnállak, és mérhetetlenül
mérges vagyok. Sok-sok szerencsét!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » Ma, 6:58

Sziasztok!

Hozni akartam - hozom is - Kata újabb fotóit, de megint olyasmit láttam a fb-on, ami semmi jót nem jelent.
Már megint Kórházban voltatok Samuval? Nagyon sajnálom, szegény! De látom, hogy már otthon van.
De jó lenne, ha jó időre elkerülné mindenféle betegség! Szívemből kívánom.

Spoiler: mutasd
Kép


Kata fotói:

Gyönyörűek a virágok, aranyosak a huncut felhők és persze a sétálós kedvében lévő Samu is. :littlehearth:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » Ma, 8:02

Húsvét vasárnapján Hollókőn jártunk. Pár évente mindig elmegyünk, mert annyira jó érzés ott lenni. Most a húsvét
miatt rendezvények is voltak. Hagyományos lakodalom, hagyományos locsolkodás, utcazene, utcatánc...
A kis üzletek és és még kisebb múzeumok is nyitva tartottak. Nem mindegyikbe fértünk be.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Részletek, ami mellett nem lehet csak úgy elmenni... hangulatok, amit muszáj átélni...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » Ma, 8:02

Csipkemúzeum, babamúzeum és boltocska:
Mindkét múzeumban kb. hat ember tudna kényelmesen nézelődni, annyira picikék. Az utolsó kép utolsó két babáján
az én vidékem matyó viselete van, matyó hímzéssel. A két település között kb. kilenc km a távolság, mégis milyen
különbség van közöttük. A mezőkövesdi matyó hímzés és népviselet ma már világhírű.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » Ma, 8:02

Házak, részletek... a Hollókői vár... Az utolsó fotón a nászasszonyom látható, amint válaszolgat az RTL riporterének.
Öt fős csapatunkban ő volt a legbátrabb. :))


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Spoiler: mutasd
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7224
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » Ma, 13:40

Harmadik írás

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 25 vendég