Van képem hozzá

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. június 3. 14:32

Hú lányok! Olyan sokat írtatok /végre/ s olyan jó képeket hoztatok, hogy újra kell nézzem. ~o)
A teljesség igénye nélkül..Paggy, örülök a sikeres műtétnek, s a jelek szerint nem is neheztel rád Kobak! Szuper a szemben kép róla! ezek az átkozott kártevők hogy mindig a hasznos dolgokat zabálják fel! El sem tudom képzelni milyen lehet bárhol is a friss palánta állomány. Azt hiszem talán ahol nagyon erős fólia van és a szél nem tette tönkre a jéggel együtt, ott tudott zavartalanul növekedni! Hát nem sírom vissza a négykézláb munkálkodást a retek, újhagyma időszakból.
Aztán jött a paradicsom paprika! Aztán a virágok...szegfű, rózsa, aszparát,/hú de utáltam szedni/ meg a többi ami nem is jut eszembe.!
Mindenesetre az ember óhatalanul tudja hogy milyen kemény munka ezeket felnevelni ápolni, gondozni leszedni, szállítani, csomagolni!5o-vel a szegfűt! stb.

Nagyon szép képeket csináltál, nagyon tetszik az esernyős és a hattyús is! Jut eszembe, lehet a oltástól voltunk vagyunk még mindig kómásak egy kicsit. S ha valaki ki is hordta, annak meg megint van egy hosszútávú hatása!
Mindenesetre ma én is egy jót aludtam! Most inditottam le a mosógépet is, azért tudok itt ülni és olvasni, mert majd mosogatni kell, de nem akarok zörögni!

Ki kellett mozdulni mert nem tudtam a modemem jelszavát és el kellett menjek abba az üzletbe ahol vettem, hogy kiderüljön. 3ezer forintom bánta, de legalább már tudom és nem fogom elfelejteni, ugyanis a Face rossz jelszót jegyzett meg. Ezért nem boldogultam. De minden jó ha jó a vége!

A többieket én is hiányolom, bár Évával nem olyan rég beszéltem telefonon. :flower1: :movingflower:

Az új telefonnal csináltam képeket, hozom is őket. Mert ha most nem teszem fel megint elszalad az idő!

Kép
ez egy tavalyi emlék...
innentől mostani!
Kép

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=60DDFD0E
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
egyenlőre ennyi a képes meséből. Samukám felébredt, nekem meg irány a konyha! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 5. 10:04

Halihó Lányok!Kata szépek az új telefonos képek. :ymapplause: Paggy %%- @};- :
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 5. 17:58

Ez egy reklámplakát.Vicces.
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 5. 18:04

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 5. 18:08

Eredetiben:/délutáni szieszta/
Kép
Kép
Mit csinálsz?
Kép
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. június 5. 19:02

Hú Paggy, igazi élő cseresznye! csodás lett nálad is a kép! s milyen jó hogy tudtál haza is hozni belőle!
A kutyusok meg aranyosak! Ez igen teljes elánnal bedobva a szieszta!
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
:x :D :flower1: :littlehearth:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2021. június 5. 20:28

Jó estét.
Kata nagyon szépek a fotók. Milyen telefonod van? öröm látni amit fényképeztél.
Paggy a tiéd is nagyon tetszik.
Tegnap vettem par. palántát, ma ültettem el. Nem sok reményt fűzök hozzá, mert valahogy kicsit sárgának látom a leveleit. A szára szép vastag. Azért csak bizakodok.
Várom a magvak kelését, ma is locsoltam.
Na egyszer csak meglesz.
Szép estét kívánok.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. június 5. 21:04

Realme a neve, középkategóriás...eredeti ára 13o lett volna, de aláírtam egy kétéves hűségidőt így 55 kamatmentes részletre. Sajnos már a teljesen 0 ft-os változat már majdnem nem létezik. és ez 128GB-os! 4 kamerás.
De már összevesztem vele, mert este nem ismeri fel az arcomat :)) :)) :)) .
Majd megyek váltani felismerő kódot! :)) :-bd .
Adj a palántához kávézaccot.. meg bérescseppet ha van otthon
:x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. június 5. 21:04

Szép estét mindenkinek!
Elolvastalak benneteket és remélem nem hagyok ki semmit, ami eszembe jutott az ol vasás közbne. Ha vét a billentyűzet, az azért van, mert a szemem is csukva, úgy gépelek. Azonnal elalszok,nagyon fáradt vagyok.
Kata, a Nagyi titka liszttel nem volt még gondom. A fehér lisztjét keveset használom, inkább a kenyér, az extrafinom süteményliszt, a pizzalizst és a rétesliszt az a mi nálam többször vevős.
Hogy van Samuka?

Ildikó! gyönyörű a hagymavirágod! Sőt, nagyon gyönyörű! :-)
A képeid is! Nem is tudom melyik tetszik a legjobban. Talán az esernyőús a szinei miatt. Olyan kis vidámra sikeredett.

Paggy, Jót beszélgettél a nászasszonyoddal? Sokáig voltál ott? Nagyon szép cseresznyéket hoztál haza! _A kutyusok tüneményesek. A nagy hogy ivseli a kicsit?
Kinti-benti kutyusok?

Ennyi mára, mert tényleg nagoyn fáradt vagyok. Két napja készülök hajat mosni, ma sem lesz belőle semmi.
Reggel piac volt korán, aminek a férjem nagoyn örült.
Le volt rendelve a finomm édes borsó, amiből csak hét kilót hozott a csaj. viszont frissen volt szedve, édes volt és csak 700 -ért adta nekem, mert tavaly is onnan vásároltam. Még 14 kilót kell majd tőle szerezni, eddig tiz kiló a fagyóban kifejtve a maival együtt.
Közben Ramosnak az akciós Lidl-es csirkecomb filéből 30 kg összedarabolva a fagyóban pihen. Ebédfőzés és egyebek voltak még a napi programban, igy elég is volt mára.
Közben tojást sajnos a nénikétől n3em kaptam, mert a róka lefujtotta a tyúkjainak nagy részét. Francba. De azért a rókát is sajnálnám ha elkapnák és kinyiffantanák. Igy máshol kellett tojást venni, de legalább háztól azt is.
Jó pihenést mindenkinek!
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. június 5. 21:06

Jajj, vissza kellett jönnöm, mert úgy vihogok itt, hogy muszáj leirnom . :-)
Kata, csuda egy géped lehet. =))
Na meg is nézem, hogy az enyém felismer-e este. :-) Lehet az sem. :-) - jó, tudom..., viccelek csak. De olyan jót nevettem.
128 GB-os és négy kamerás! Atyám, de jó lehet! Amúgy nem irtam, mert elfelejtettem, hogy jó képeket csinál!!!
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. június 5. 21:09

Most jött velem szembe:
Megkérdezi a nő az orvost. Milyen magasnak kellene lennem a súlyomhoz képest?
Az orvos: 4 méteresnek.
=))
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. június 5. 21:13

Hú Ági vigyázz magadra! biztos egy kicsit ez a hirtelen meleg is hozzájárult. Én is csak ültem meg feküdtem..neteztem, főzés gyorsan letudva, még maradt holnapra! De boltba csak a kicsibe mertem menni, mert ahogy kiléptem a lépcsőház ból szinte megszédültem. A tegnapi kaland után még nem mertem kimenni Samuval. Holnapi nap nálam is kétesélyes.
Holnap reggel fogok hajat mosni, bár sokszor nézem magam hogy egyáltalán minek..két nap múlva úgy nézek ki mint aki két hete nem mosott hajat!
Már elég hosszú. Majdnem be lehetne fonni. :))
Megyek megnézem a manómat mit csinál, mert itt hallgatom az Istentiszteletet.
Itemen elkezdte az Új sorozatot fordítani, már meg is van az első két rész! A Gazdag ház fia! 1oo részes, de igazából 5o mert fél óra egy rész!
A halottkémes kínait meg végig letöltöttem már, és eszméletlen jó lesz az is!
Szóval nemigen lehet unatkozni sem! Jó éjszakát majd mindenkinek! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Jaj most látom mit írtál közben... =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

Ági! Képileg teljesen beleszerelmesedtem! :))
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. június 5. 21:38

8 PRO ez lemaradt a márka után :D ;) :x :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 6. 12:25

Sziasztok!Városnézés sírással-tanulsággal és kérdőjellel-bombával-susogó fákkal-csobogóval-kerékforgással-tiltakozó nyilatkozattal-hosszú lére eresztve-Ez következik most.Aki bírja kapja!! :ymhug:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 6. 12:29

Reggel 7 óra-kutyaséta után.
Kép
Nem tisztességesen,galádul!!,loptam néhány szél kinyílt futórózsácskát.A kerítésen lógtak ki.Amíg felvittem Fruzsit a séta után az emeletre beáztattam a rovar-állatitatóba a kertben,a csap mellett,hogy megszívja magát vízzel.Miért?Hát "túrára" készülök,ahol szükség lesz a virágokra. :-?? Na vajon hová????
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 6. 12:40

Elindulok,de előtte átgondolom,hogy mennyi időt szánok rá.Még főznöm kell estére a páromnak,akkor ér haza a munkából,a teknősöket ki kell takarítanom és a lépcsőház koszos---tehát max 1,5 óra /oda-vissza összesen/No nem még annyi sem!!!Marad 1 óra 10 perc!!!Elég lesz ennyi!!
Kép
Villamosmegálló.
[Kép
Mikor jön?Némi várakozás és már itt is van!!
Kép
Kép
KépNincsenek túl sokan!!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 6. 12:54

Most Lányok,rengeteg rengeteg kép következik azért,hogy igazinak tűnő városnézésen vegyetek részt.TERMÉSZETESEN,ha közben valaki fel szeretne tenni közben képet,vagy hozzászólást írna,azonnal szüneteltetem kis időre a képáradatot.
Tehát Lányok! A budai oldalon villamosozunk VALAMEDDIG,azután gyalogolunk.....
Kezdem!!!
Kép / a Móricz Zsigmond körtér vasárnap reggel a mozgó villamosból,vagy éppen a megállóban álló villamosból/
2 teljesen kontrollvesztett részeg miatt, kénytelen voltam leszállni és megvárni egy másik villamost.Ez itt a Gellért térKép[/url):
"Siklunk" tovább a szuperhalk villamossal a Gellérthegy alatt:
[url=https://postimg.cc/GHXT8VWQ]Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 6. 13:05

Na ez így túl lassú lesz.Még ezt felteszem és megpróbálok egy diavetítést összehozni.Majd jövök vissza ,ha elkészült!!!
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. június 6. 13:19

Szia Paggy, jó izgalmas napod volt a jelek szerint, de majd jövök vissza! :x :D :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. június 6. 13:34

Sziasztok Kislányok!

Kata, Ági, gyönyörű kenyereket sütöttetek!

Ági, a postások kiskocsija szépen hangtalanul gurul, és nem úgy tűnik, mintha nehéz lenne tolni nekik.
Nem könnyű jó gyerekcipőt venni! A Clarks az egyetlen, ahol nagy a választék, és találni jó cipőt, de ott
is vannak olyanok, amiket vétek egy kis selymes bőrű tappancsra ráadni. A rózsaszínű cipővel jól jártunk,
könnyű, és nagyon jó puha bőr a felső része. De a szandállal már nagyon kínlódtunk. A rózsaszínűt végül
vissza kellett vinni, de nem találtunk másikat helyette. Vagy nagyon merev volt a talpa, vagy nagyon nehéz
volt, vagy a hátsó sarokrésze volt olyan kemény, mint a beton. Végül egy kevésbé lányos, sötétkék szandit
választottunk, amit otthon jól megkalapáltam azokon a kritikus helyeken, ahol feltörhetné a lábát. Ezt a
kalapálós dolgot otthonról hoztam. A mi cipőinket is mindig puhára kalapálta apukám. :)) Természetesen
egy puha rongyot teszek a cipő és a kalapács közé, hogy ne legyen nyoma a műveletnek.

A lányomék lengyel szomszédja adott egy online linket, ahonnan ő rendeli a gyerekcipőket. Ott Szamos
márkájú cipőket is látni.

De jó ötlet volt a kérgesítés és a színesítés három fázisát megmutatni! Én már az első fázissal is meg lennék
elégedve, ha nem látnám, hová fog fejlődni a dolog. Nagyon ügyes vagy már a kínai festészetben!
Emlékszem, már az első kurzus után is érzékeltük, mennyit fejlődtél, de ez már nagyon messze van
attól.

Csodásak a sárga rózsabokrok! Most értem a fodrászatod előtt lévőkhöz, hát azok is gyönyörűek. Emlékszem,
hogy egyszer már tettél ki képet róluk.

Örülök, hogy lettek jó eredményeid! Ez csak a kezdet. Tudod, ha egy üzlet beindul.... :-bd

Jót nevettem Ramoson, és az ellenségen. Dundinak a porszívó volt a halálos ellensége, de füvet is csak úgy
lehetett nyírni biztonságosan, ha bezártuk a garázsba.

Olvasom a piacos árakat, meg hogy mennyi gyümölcsöt vagy zöldséget lehet 5000 forintból vásárolni. Azt
kell hogy mondjam, hogy itt ugyanannyi, olcsóbb és még olcsóbb az élelmiszer, mint otthon, csak ugye a
fizetések nem ugyanazok. Majd lefotózom egyszer az árakat a Lidlben, mert azt össze tudjuk hasonlítani
az otthoniakkal. Ami itt rettentő drága, az a lakhatás, ha béreled a lakást.

Istenem, borsó! Mennyit fejtettem a gyerekekkel annak idején, amikor még nagy kertet műveltem. Ők persze
hamar megunták, én meg este tévézés közben befejeztem a nagyját. Én is mindig fagyasztottam.

Kata, használd egészséggel az új telcsidet! A fotókon azonnal látszik a különbség a régi és az új között.
Olyan jó látni a szép színes virágokat! Nem mondom, lehet készíteni gyönyörű havas képeket is, de akkor
is a nyár a kedvencem, na. Szerencsére már itt is szuper idő van.

Most értem egy újabb fotósorozathoz. Micsoda felhők és napfénnyel átitatott piros levelek!

Szegény Samuka, én is látom a buszos képeken, hogy nem volt jól. Egyébként normalizálódott már a
vérnyomása? Van még hőemelkedése? Megkapta már a második oltást? Lehet, hogy írtad már, de elkerülte
a figyelmemet.

Egy-két balesetet el lehet nézni, hiszen még egészségesen is előfordul. :littlehearth:

Az én telefonom még csak ott tart, hogy az ujjlenyomatomat nem akarja felismerni. Vacakol szegényke.
A lányom ezelőtti telefonját fogom megkapni, de még le kell szednie róla a dolgait.

Ildikó, nagyon tetszik a még ki nem nyílt hagymavirág fotód! Sokat késtek a virágok a kinyílással? Sajnálom,
hogy hiába szorgoskodtál a kertben. Emlékszem én is mennyire zokon esett, ha valami nem úgy termett, vagy
időközben az idő tönkretette az elültetett növényeket. Most értem oda, hogy vettél újabb palántákat.
Háthaaaa...drukkolok!

Én is hozok majd rózsaszín virágú gesztenyéről képet.

Bár a tájképed is remek lett, de az esernyős képet kereteztetném be magamnak. Hiába van egy "borússág" benne
az esőnek köszönhetően, mégis vidámmá teszik a színes esernyők. A hattyús kép színei magával ragadóak.

Olvasva a soraidat, amit az esernyős képed alatt írtál, olyan kis szomorkásnak, fáradtnak, levertnek éreztem a
hangulatodat. Remélem, már jobban érzed magad! Most értem oda, ahol Paggynak válaszolsz. Látom, hogy nincs
nagyobb baj, "csak" ami a korral jár. Az is épp elég persze.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. június 6. 13:36

Paggy, Lilyke még nem ismeri Pepa malacot, csak a labdáját díszíti egyelőre. Már sok meséskönyve
van, de mesélni még nem tudunk neki, ahhoz még kicsi. Viszont nézegetni szoktuk, és főleg az állatokat
tanuljuk belőle. De van olyan könyvecskéje is, amiben életképek vannak egy kislány életéből, és abból
már több mindent megért, mert ő maga is csinál hasonló dolgokat. Például, amikor a kislány bilizik,
vagy reggelizik, vagy babakocsiban ül. Van dörzsölős-szagolós könyve, azt is sokszor nézzük-szagoljuk,
egy másikban meg elbújtak az állatok, ez is kedvenc. Van egy olyan, amelyben a hangjukat is meg lehet
hallgatni az állatoknak, azt is szereti nagyon.

Öltözködésében lányos Lilyke. A lányos színek állnak neki jól igazán. A játékai egyaránt valók fiúknak és
lányoknak is. Ilyen kis korban, még nem különülnek el nemek szerint. Majd készítek pár fotót a játékairól.
Itt Angliában nagyon imádják a zenélős játékokat, tele vannak az üzletek velük. Az angol rokonoktól sok
ilyet kapott. Kis korában sírt a hangos játékoktól, ma már szívesen nyomogatja a gombokat, ha valamelyik
a kezébe kerül. Mi inkább a fejlesztő montessori játékokat vesszük neki.

Nem hoztam sok ruhát. Cipőm is csak kettő van itt. Egyben jöttem, egy meg már itt volt, és van egy
edzőcipőm is itt. Eddig nem lehetett egymáshoz mászkálni, meg minden zárva volt, szóval vendégeskedés
ki volt zárva. Lilyke kicsi még, itthon vagyunk, autóval is csak kisebb távokat teszünk meg. A város határában
(tíz perc autóút) van egy több hektáros park, egy kétszáz éves épülettel, oda gyakran elmegyünk. Nagyon
szeretjük, mert gyönyörű hely, fantasztikus aurával. Valamikor magánbirtok volt, aztán örökös híján a
városnak adományozták. Hozok majd képeket róla. Van jó nagy játszótere, elkülönítve korosztályonként,
van egy kis állatkertje is, kalandparkja, viszonylag nagy, 18 lyukú golfpályája, üvegháza, sövényekkel
elkülönülő különféle stílusú kertjei, egy tava mesterséges vízeséssel, és rengeteg ős-, és újonnan ültetett
fa, bokor. Az épületben esküvőket és rendezvényeket szoktak tartani, de a külső helyszínek is kibérelhetőek.
Az egyik nagy füves részen színházi előadásokat és filmvetítéseket tartanak. Van egy biciklimúzeum, és
az egyik épületen láttam kiírva, hogy ott festészetet lehet tanulni. Szóval mindent megtesznek azért,
hogy a családok reggeltől estig jól érezzék magukat. Ami meglepett, hogy erre a rengeteg emberre, aki nap,
mint nap megfordul ott, csak egy kávézó van, ahol ételt is lehet venni, és összesen két kocsi árul fagyit.

De jó, hogy Kobak is túl van a nehezén! Én nem tudtam volna asszisztálni, ilyen helyzetben elájultam volna,
sajnos. Ha akartam volna, se tudtam volna az egészségügyben dolgozni.
Most értem oda, hogy már egy napos műtöttként is egész jól van a kis beteg. Nagyszerű lett a közeli cicás
képed!

Lilla kutyuskái jól kidőltek a melegben. Aranyosak, szépek. A cseresznye meg guszta!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. június 6. 13:39

Paggy, miközben írtam ezt a litániát, nem vettem észre, hogy tettél ki képeket. Nyugodtan folytasd,
én addig töltök fel képeket, de elmentem piszkozatba, hogy ne keveredjünk.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 6. 13:59

Kedves Rita és Lányok!Sikerült egy csendes,nem túl lelkiismeretesen elkészített ,diavetítést összehoznom, a mai uticélomról.Rita!Kb még 10 mondatot írok a videó után.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 6. 14:10

Kedves Lányok!Az uticélom a HABLEÁNY tragédiájának emlékére felállított gránittömb volt.Előtte a MARGIT-hídon tettem oda kis virágot ,ahol a katasztrófa feletti korlátnál már mások is.
A pár mondat pedig így hangzik:
A gránittömb-emlékműnél állok és eleredt a könnyem mikor megláttam a kisgyereknek odatett plüssállatok láttán.Készítettem is egy videót,de nem találom ízlésesnek betenni a zokogó videót.Odajön egy férfi:
_maga mitől hatódott úgy meg.Meghalt itt a balesetben valakije?:
Nem
Akkor miért sír,hiszen annyi magyar ember meghalt már a világon,ezek külföldiek.
-Nekem mindegy,hogy külföldi-e,de idegenben ilyen szörnyű véletlen folytán meghalni és meg egy kisgyerek is.Valamint érzelmek fűznek Koreához,sokat köszönhetek a koreai sorozatoknak,sok nehéz pillanaton segítettek át.
-Nem is értek-mondja az ember-és a magyar állam még ilyenre ad pénzt???Hát ezért tartunk itt.
NO MOMMENT.
Mindenkitől elnézést kérek,mert sokkal jobb színvonalú diavetítést szerettem volna/mint régen a fréziáknál/,de most nincs időm.Majd legközelebb jobb lesz!!Este a párom "etetése" jövök olvasni ÉS HOZOM TOVÁBB A VÁROSNÉZÉST :-bd .Kedves Rita!!!! :-bd Üdv.Paggy %%- @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. június 6. 14:27

Paggy, lehet, hogy elsőként néztem meg a videódat. Azokat a virágokat kicsit a mi nevünkben is
vitted, hiszen minket, akik ide a társalgóba járunk, is Korea hozott össze. Ez a videó a sírós képek
nélkül is szívet szorító lett a végére. Köszönjük! (érdemes kinagyítva nézni a videót, úgy látványosabb)

Az idióták meg le vannak...

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég