Van képem hozzá

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 20. 20:47

Kép
Lent a Várkertbazár.
Kép
Kép
Borzasztó meleg van és tűz a nap.
Spoiler: mutasd
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 20. 20:56

Vissza a galériához.Már nyitva van!!!
Kép
Kép
Nekem a MODERN IDŐK-MAGYAR MŰVÉSZET A MILLENIUM ÉS A MÁSODIK VILÁGHÁBORÚ KÖZÖTT c.kiállításra fájt a fogam.És Lányok MOSTANTÓL JÖNNEK AZ IGAZI ÁMULNIVALÓK.Lehet majd választani.A mai nap csak a 2. emeleti kiállításig megyünk.A kiállítást a jövő héten mutatom be.Tényleg-tényleg szépséges képek.De most belépünk a Magyar Nemzeti Galériába.
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 20. 21:09

Képfree photo host
Az első emeleten 3 Csontváry kép van.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 20. 21:17

Az én kiállításom a 2. emeleten található,de mivel nyitva van a kupola előbb felmegyek.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 20. 21:28

Most vissza a 2. emeletre és most jönnek majd a szép képek jólsikerült fotókkal.LEGKÖZELEBB LÁNYOK.Most megnézem és elolvasom ,hogy mit tettetek fel.Nagyon meleg van ,így sokáig fent leszek,lesz időm mindenre!! :flower1: \:D/
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 20. 21:31

Csak egyetlen egyet mutatok....
Vaszary János /1902/
Toilette

Kép
A többit legközelebb és a you tube-os hivatalos videót is.
UGye gyönyörű???!!
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. június 20. 21:40

Paggy, elmaradt, hogy én is várom a paradicsomjaid érését! :)
A függönyöd mé gmindig tetszik a vidám szineivel, témájával.
Kovács Margit alkotása érdekes, ahogy nézi az ember, mindig mást tesz anyának és gyermeknek.
Viszont úgy gondolom, hogy a lánya öleli védelmezőn az anyját, tehát az alsó az anya.
Hát nagyon sajnálom, hogy lekésted a fürdőzést! Nem lehet még jövő héten délelőtt valamikor elmenni? Biztos nem lennének sokan! Igy arról sem maradnál le. A melegből még úgysem lesz hiány.
Szegeden megy a balhé az Aquapark belépődijai körül. Nagyon régen naponta lejártam reggel hatra úszni. Fanatikus voltam és be is fogadtak a nyugdijasok maguk közé, akik szintén igy jártak. Minden tis zteletem az övéké volt. Fittek és üdék voltak. Viszont ahogy megépült ez a csoda, felemelték úgy a jegyárakat annak ellenére, hogy azt modnták a szegediek nagy kedvezményeket kapnak, hogy dacból nem mentem. Átjártam egy közeli faluba, de annak sem sok értelme volt. Most megint olyan emelést hajtottak végre, hogy a nyugdijasok kivonultak a fürdő elé. elúszott a napi úszkálásuk, mert több, mint 300.000 Ft.-ba kerülne az éves dij, ha naponta lejárnának. Agyrém….
Mennyi mindent kipróbáltál! Kosárfonás, mé zeskalács készités….
Eddig megirtam és vártam az élményeid.
Gyönyörű a környezet és az épület belül is. Hú, a kupola! Valami fenséges! Jajj, elsőnek akartam irni, hogy oylan fura már, hogy maszk nélkül látunk! Nagyon jól nézel ki!!
Hatalmas mennyiségű képet hoztál. Videókat is megnéztem. Sok idő mindezt feltenni!
Köszönöm az élményt! Én ugye nem mondhatom magam nagy múzeumba járónak, de ilyenkor köszönöm amit hozol és meg is nézem. Nálunk most Sissy kiállitást hoztak a múzeumba. Szeretném megnézni, de szerintem csak eddig fogok jutni.
Jajj de szép ez a kép is amit legutoljára betettél!

Kata, nálunk a palacsinta az úgy fogy, hogy a fiam 2 kakaóst eszik meg nagy unszolásra, én 3 túrósat, ami töltés után megy a sütőbe mézes tejföllel, a férjem, meg 3 mákosat. Ez két napos adag nekünk.
Jajj, nagyon köszönöm a rózsaszaporitás videót!! Megyek én is nézem mi történt a Franciáknál, mert le vagyok maradva.

Rita, irtad már régebben is a sztorit a gyermekeidről és az összetolt ágyról, meg a kutyával alvásról. Akkor is megmosolyogtam a tanár hozzáállását, meg most is.
Múltkor elmeséltem a szomszéd négy gyerekes fiatal nazarénus anyukának, hogy Ramos be szokott jönni és félt, emiatt bebújt a tv mögé a szekrény polcán. Magamban elkönyveltem,hogy na ilyet se kell neki mégegyszer mondanom.
Amiről kérdeztél az egy lakópark. Totál nem illik bele a magánházas környezetbe. Aki megálmodta az vagy túl modern volt, vagy agyament. Egy nyugodt környéket egy ilyen lakódzsunegellel szétverni….
Köszönöm szépen Zoltánnak a gratulációd. Ez már a negyedik neki, nem is tudom, szerintem a tavalyit tehettem ki úgy emlékszem.
Kérdezted, hogy a 2. oltás után nem fogok több vendéget vállalni?
Spoiler: mutasd
Hát nincs vendég. Ami volt, a 10 évvel ezelőtti lábtörésem, meg az azt követő fém kiszedése után nagyon lecsökkent, pedig szinte csak két hetet nem dolgoztam. Aztán még egy műtét szintén csökkentett rajta, és jött az emberek pénztelensége. Wellával dolgozok, nem vagyok hajlandó ezt leadni, de ennek az ára magasabb, mint egy alacsonyabb kategóriásnak. Sokan elköltöztek a munka miatt Szegedről, vagy kimentek külföldre. Ma már a heti vendégek sem jellemzők. A vállalkozások egyre jobban kezdenek a minimális szintre térni pénzügyileg. Kevés a munka sokaknál, igy ez nálam lecsapódik. Most a virus jött be, igy ha szeretnék se tudnék többet. Ami van, azt már szinte nem is kellene csinálni.
A nyugdij? Hát amit az ember bejelent, azután kapja. Ahhoz, hogy meg tudjon élni az ember belőle, annyi után kellene adózni, hogy ennyi vendéggel lehetetlen kivitelezni.
Nem panaszkodom, de ez van….

Anynira aranyos Lilyke ahogy eszi a wrappot. :)
Amikor pitát sütök – annak kicsit vastagabb a tésztája és ugye azt belülről kell tölteni-, annak is igy felhólyagosodik a belseje. Érdekes jelenség, hogy milyen üreges lesz utána….
A lusta asszony tésztáját én úgy szoktam csinálni, hogy külön a tészta, és a szószt mivel teszek el paradicsomot, azt elpárologtatom, hogy besűrűsödjön valamennyire, mire megpárolom a zöldségeket, meg megfő a tészta, a szósz is kész, és zutty összekeverem.
Olyan aranyos Lilyke a flakonmániájával. A spriccelés is milyen jól megy neki. :)
Itt nálunk van a piacon egy bolt, csak a kiskutya…. nincs benne. Náluk lehet kapni olyan aszalt vörösáfonyát, ami franc tudja mivel van kezelve és cukrozva, meg olyat, ami nincs. Hát az utóbbitól semmi bajom, a másik viszont kiüt.
Hát az apák napja utolsó képén semmi turpisságot nem láttam. :)
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. június 20. 21:56

Paggy, ma megcsináltam a régen feltett meggyes süti recepted.
A tepsibe lett meggyes, mákos és milka csokis. Mert hát mindenki mást szeret :-)

Kép

Isteni finom lett. Most kétszer annyi mézet tettem bele, mert amikor tavaly csináltam nem volt elég az irt mennyiség.
Omlós, puha, nagyon finom. Éés cigány meggyel az igazi nekem. :-)

Kép

Az össz cseresznye a fáról. Hát a felét ki kell dobni, mert ehetetlen, szürke a belseje.

Kép

Ebben az évben már szépen termett a cigánymeggyfa. Igaz, ennyi lett belőle, de lett belőle egy adag a fagyóba is.
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 20. 22:28

Kezdem:
Rita!
Lilla csak remélem,hogy belülről egy kicsit hasonlít rám is.Nem kell nagyon,csak egy kicsit.Annak örülnék,ha nem lenne
Spoiler: mutasd
hypohonder

illetve nem félne annyira a fertőzésektől mint a szülei.De különben nagyon jó szülei vannak,így örülök,ha rájuk hasonlít nagyrészt.Alkatilag a nászasszonyom.Szép haj.
a lányom vörös ,göndör hajú volt.Talán az anyósom szőkesége,anyukám fekete haja ,a többiek velem együtt barnák voltak.Igaz nagyon pici mahagóni nekem is volt fiatal koromban.Lilla pedig.a bábuska/a nászasszonyom /orosz és ő szőke volt, a vejem régen szőkés,majd barna a lányom vörös.majd meglátjuk ebből mi lesz?Az állatok és az együttalvás:régen nekem a biztonságot jelentette,hogy amikor a Lővérek tetején egy padlás szobában az apámék éjszakára egyedül hagytak,akkor oda lehetett bújni a kutyához-és ő hozzám.Azután pedig ha az elején nem vagy következetes,a fene megette az egészet.mindig főleg tacskóim voltak.A picike,tejszagú,rózsaszínhasú ,bánatosan sírdogáló/nagyon kitartó a sírdogálásban!! :)) /hamar az ágyvégébe került.Azután reggel úgy ébredtem,hogy a párnámon durmolt széttett lábakkal,nekem meg nem jutott párna.A KIS "DÖG" :)) :)) :)) És persze úgy tudott nézni!%ÉS nem egy tacskóm volt,hanem 3!!Még szerencse ,hogy Fruzsi nincs annyira oda az ágyért!!!Rita!Hallottam,hogy a csiga ellenszere a tojáshéj.A kávézacc nem elég.Olvasom,hogy milyen drága a bölcsi Angliában.Nálunk Kádár idejében oldották meg így mint ott a szülők,hogy váltott műszakban dolgoztak.Meg nyáron,ahol nem volt nagymama.A másik nagyija nem tud vigyázni majd Lilykére?Az viszont embertelenül hangzik,hogy nem írják ki a szülőt,ha beteg a gyerek.
Lilyke klassz kis csaj lesz.Jó ha barátkozik és nem fél a többi gyerektől.Egyéblént is vagányak néz ki a MENŐKÉS SZANDIBAN ÉS CIPŐBEN:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 20. 22:51

Kata!Hát Te is !Nagyon vigyázni kell a lépcsőn való szédelgéssel.Mióta én is hátrafelé 4 lépcsőt leestem és eltört másodszor is a karom fogodzkodom.MUSZÁJ VIGYÁZNOD MAGADRA!!!!!HŰŰŰ,nem semmi 40-50 palacsintát kisütni!!Azt hallottam,hogy le lehet fagyasztani.Kata szép,éles jképeket csinál a telefonod.Szerintem is jó,ha az embernek van némi haja és egy jó fazonú vágás rendezetté teszi.ma én nagyon rendezettlen voltam a melegtől.és ahogy öregszem boszorkányosodom külsőre.De remélem nem belsőre!Kata!Samuka jó kis kopasz lett.Igaz,hogy nyáron ez az egészséges.) Itt most rettentően meleg van.Vakaródzom a melegtől és kiütéseim is vannak.
Ági!Szegény anyukád ebben a nagy melegben gipszben!!!Ramos a medencében még szebb,mint szárazon.Jól látszanak az aljszőrzet színei is.Csak bizakodni tudunk,hogy minden rendben lesz a második oltásnál.Miért is ne?RENDBEN LESZ!!! %%- %%- %%- %%-
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 20. 23:00

Rita!Nagyon tetszik a wrap.Vajon kölesliszttel is meg lehet csinálni?Krumpli ,küles,kukorica és rizsliszt jöhet szóba nálam+UTIFŰMAGHÉJ.oLYAN GUSZTUSOSAK A ZÖLDSÉGES TÖLTELÉKEK RAJTA.!!ám AZ ZÖLDSÉGGEL EGYBENFŐTT TÉSZTA FINOMSÁGÁT NEM TUDOM ELKÉPZELNI.fŐLEG NEM MIRELITTEL.a SZÁRÍTOTT PARADICSOMOS SZÓSZ BIZTOS FINOM.sAJNOS AZT SEM EHETEK,PEDIG A KEDVENCEM.
lILYKE TÜNEMÉNYES A TARKINCA RUHÁJÁBAN ÉS AMIKOR VALAMIT MUTAT neked!!!!sIKERÜLT VENNEM DATOLYASZIRUPOT.éTELBE MÉG CSAK JÓ,DE A KÁVÉHOZ brrrrrr!a FÁKAT A GYEREKEK MIATT HÁLÓZZÁK KÖRBE?
a FOCIRÓL:szerintem kóros dolog nálunk a focimánia.nEM AZ HOGY SZERETNEK FOCIZNI,HANEM HOGY MÉG MINDIG NAGYNAK AKARUNK LÁTSZANI.vAN MÁS SPORTÁG ,AMIRE BÜSZKÉK LEHETÜNK.ebből a szempontból!!!!!!!!!-fejétől bűzlik a hal-----merjünk nagyot álmodni-IGEN MERJÜNK,DE NEHOGY FELÉBREDVE ,A BILIBE LÓGJON A KEZÜNK.TETSZIK AZ ANGOLOK HOZZÁÁLLÁSA.
Kata!nagyon bírom az ilyen videókat-ötletesek.Köszönöm,hogy beraktad.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 20. 23:31

Ágika!Nem nagyon aggasztó ,hogy elmaradtak a vendégek?Megértem,hogy nem adod le.D e talán az idősebb hölgyek ki tudják gazdálkodni ,mert fontos nekik,hogy rendesen nézzenek ki.Ági!A jövő héten felteszem a képeket.Meglátod fantasztikusa a kiállítás.és összebarátkoztam egy teremőr hölggyel ,azt is elmesélem majd.Örülök,hogy bevált nálatok is a meggyes sütim.Nekem is nagyon ízlik!!!
Lányok!Ráragadok a székre,ömlik rólam az izzadság!!Szörnyűűűűűűűűű!!!megy a ventillátor.és még főznöm kell a páromnak reggelre valamit.Reggel jön haza a munkából.Mindenkinek jó éjszakat!Köszönöm szépen a rengeteg képet,a terjedelmes,élvezetes hozzászólásokat.Paggy %%- @};-
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 20. 23:51

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 21. 6:48

:) A "reggeli":

[Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 21. 20:36

Csak egy pillanat Lányok!Kata,jól vagy?????Ági drukkolok NEKED holnap és TE is nekem csütörtökön.Majd írjál,ha túl vagy rajta!!Rekkenő hőség van,de mi nem adjuk fel Lányok!A szúnyogok csípnek,de akkor sem!!!Vigyázzon Mindenki nagyon magára!keresek jó zenéket és táncot.Valami Szambát,rumbát,vagy salsát,hogy meghozza a jókedvünket.Gondoljatok arra Lányok!Hogy ilyenkor egy tengerparton vagy tóparton este szól a zene.Gyerünk,vessük be magunkat!Akinek van kedve tegyen be zenét!!!Keresek én is valamit.Apropó!!Csináltam a sz--r sárgadinnyéből shake-t/séket/kockára a sárgadinnye,1 azaz 1 kávéskanál valami édes rá/cukor,vagy édesítő/be a fagyasztóba 1 órára és vízzel botmixerrel összekevered.Mindjárt hozom a zene mellé.Na tessék,azt mondtam,hogy "csak egy pillanat" és máris itt ragadtam.....
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. június 21. 20:43

Szép estét mindenkinek.
Csak bejelentkezek, mert épp kinyúlás határán vagyok. Holnap kilenckor jelenés oltásra nekem meg estére felment a vérnyomásom 160/100-ra.
Addig minden rendben volt, kettőkor még 122/83 volt, csak a pulzusom volt magasabb, mint szokott. A melegnek tudom be. Ezért utálom a nyarat.
Na, túlélés indul.
Most csak ennyi voltam, jók legyetek!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 21. 20:49

Itt a jól lehűtött sdinnye:
Kép
Hideg víz+botmixer.Már kész is.FINCSI!!!Más gyümölccsel is jó!!!
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 21. 21:00

És it tvan hozzá a TÁNC!!!Gyerünk Lányok!!!

Kattints a LINKRE!!!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 21. 21:05

Egy régi tánc:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 21. 21:09

Tanuljunk rumbázni!

Ágika!Sok szerencsét!!! %%- :littlehearth: :flower1: Sziasztok:Paggy %%- @};-
Hát egy kicsit bonyolult:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 21. 21:15

Végül a kedvencem,amire zumbázok.Ezt ismeritek. :)) :)) :)) :))

:-h
Ugye,hogy jókedvet csinál??????
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. június 21. 21:23

Sziasztok Lányok, ismét csak beköszönök, mert egyszerűen nincs indittatásom kimenni a lakásból. Nem mintha nem kellene, de ez van. Amíg van mihez nyúlnom, inkább felhasználom.
sok finomságot tettetek be, én meg a Szoky vaníliafagylaltját fogom megcsinálni a héten .
Egyébként, ha van pár szem jégkocka és gyümölcs pici méz meg esetleg tejszin a sima keverővel is lehet csinálni fagyit!
Egyébként a konzerv őszibarackkal is finom. A lényeg, hogy az aprítóval lehessen jeget törni.aprítani.

Ági, drukkolok a holnapi oltásod minél kevesebb mellékhatásáért, mindenesetre estére adj magadnak direkt korai pihenést..biztos ami biztos. A melegtől ment fel szerintem is a vérnyomásod! apu ilyenkor le szokta mosni hideg vizzel az alkarját, és hatásos volt neki, de azért persze kellett szednie a gyógyszert is, de ettől jobban érezte magát!

Elkezdődött a Voice 4. évada, hát brutál ahogy kezdett. Úgyhogy megint majd egy remek csapat fog összeállni.!
Csak győzzük lelkierővel. Nem Samunak való még véletlenül sem. De változatlanul az első két évad tetszett eddig a legjobban.

Sajnálom a fürdőzőket, mert ahogy olvasom brutál belépődíj máshol. de itt nem tudom meg kellene nézzem.
De mivel úgysem tudok menni minek!Langyos víz a kádban és megoldva! S nem kapunk napszúrást!

Remek volt a meccs, és a közönség is! sok magánvideót megnéztem..4-t xddd de nagyon tetszett!
Jó volt magyarnak lenni ismét, mégha döntetlen is, elvégre a világbajnokkal szemben! :-bd :flower1: :littlehearth:
ez emlékeztetett a régi nagy nagy meccsekre! szuper!!!

Lassan mennem kell, Samu már harmadszor jön értem, hogy feküdjünk le...és még hátravan az esti fogmosás, amit mi suvickolásnak hívunk :))
Jó éjszakát. HOlnap jövök a még nem látott dolgokat olvasni, olyan sok mindent hoztatok... :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: i-)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. június 21. 21:24

Paggy kösz a hangulatkeltést, de holnapra hagyom, mert örülök hogy a manónak aludhatnékja van,.... :)) :x :ymhug:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. június 23. 4:57

Sziasztok lányok!
Bejelentkezek csak, hogy megvagyok. A bal kezem nem tudom emelni, a bal részem a továbbiakban lent sem működik normálisn, de legalább más nincs egyenlőre.
Nagyon meleg van, vigyázzatok magatokra!! Majd jö vök, egyenlőre örülök, hogy az ujjaim működnek gépelésre, de msot elég is ennyi.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 23. 9:31

HŰŰŰ,Ágika!Ügyes vagy ,hogy túlélted ebben a nagy melegben.Hűtsd magad és pihenjél!Nézzél sorozatokat,hogy eltereld a figyelmed!Írjál mindig az állapotodról!!!!!!!!!!!! :littlehearth: :flower1: :flower1: :flower1:
Nálunk 36 fok van a lakásban.Álló ventilátorunk van.Vizes törülközők a földön.Fruzsi szegénykém a nagy daganattal hősiesen bírja ^:)^ :littlehearth: .Sokat bevizezem.Nekem a visszereim miatt estére fává válik a lábam.Túl kell élni ezeket a vacak időket.És holnap pont délben megyek "OLTAKOZNI" !!!!:)) :(( A nevető az oltakozni szó miatt került oda.Mindig Müller Ceciliát látom magam előtt,ha kimondom,vagy leírom.Ja és most szólt a lányom,hogy nézzem meg egy parkolóban az autót,mert nem tudja bezárta -e?Ebben a hőségben az ember figyelme lankad.Most Lányok "útrakelek és meghódítom a parkot" a parkolóig.
Egyetlen örömöm,hogy készítem a MÚZEUMOK ÉJSZKÁJÁN felteendő kiállítási blokkomat.Tegnap 2 órát tököltem,mert elfelejtettem,hogy kell hangot tenni a slydeshowra/Így kell írni?
Tehát és szóval Lányok!Indulok.Remélem épségben hazaérek és az itthoni állatok is túlélik.Képzeljétek a párom ma is 12 órázik hajnal 4ó210tól este 7óig.Ekkor ér haza.Azt mondja bírja,mert ott mindig 36 fok van a műhelyben. ^:)^ Veszek is neki egy görögdinnyét,még ha külföldi id és jól lehűtöm estére.
Megyek Lányok!Ágika,Kata ,Idikó,Rita és MINDNYÁJAN!Vigyázzatok MAGATOKRA!!!Jó kis hűs gyümölcs-zöldséglevet kortyolgassatok és hallgassatok rádiót vagy nézzetek filmeket,mert el kell terelni a figyelmet.Akik viszont dolgoznak azoknak: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: ^:)^ ^:)^ ^:)^ %%- @};- :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: Üdv:Paggy %%-

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég