Van képem hozzá

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7215
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. január 3. 10:15

Huh Rita, melegem lett ahogy olvasom az egérrágta vezetéket! Apunál ezért gyulladt fel a tetőszerkezet! Hiába, ezek ellen a dögök ellen nemigen lehet védekezni! Legfeljebb még egy Plussz kábellel amivel körbe van ölelve az alatta levő, hogy ne férjen hozzá! Jó hogy a fiatalember ennyire lelkiismeretes volt! Ritka mint a fehér holló! #:-s :littlehearth:

Nem merek sehova menni én meg egyébként, szerintem mindenhol tumultus van. Meg a be nem vált és fölösleges ajándékok visszavitele stb. Tavaly volt ilyenben részem, mert Samu borotva készülékét kellett visszavinnem anno, mert megvágta az arcát. Hát elhűltem mennyit kellett csak ezért sorban állni! És ez még csak a reklamáció intézése volt!

Azért jó hogy valahogy megoldódik a laptop helyzeted,...de jut eszembe, nincs olyanod, ami alulról hűtené? olyan mint egy miniasztal. Jó lenne utána nézned, mert nagyon praktikus. Nem is drága. Én egyébként pont ezért is félek a laptoptól, mert az igazán minőségiből két asztalit kihozok ugyanannyiból. S mivel úgyis itthon vagyunk így ez is megoldás nekünk.

Bár már megint tele a gép..és vettem 1 terás külső wint, csak az a baj, hogy nem tudom kell e vele valamit csinálni.
Ugyanis az előzőnél, ha valamit kitörlök, azt nem tudom visszapótolni, ha feliratot javítok ugyanez a helyzet.

szóval még hezitálok a megoldáson ami lehet nem lesz tökéletes.
S még mindig nem vagyon a totalban sem beregisztrálva, ugyanis az akkori eltünt amikor gépcserém volt.

Gyönyörű az áruházi karácsonyfa, micsoda nagy munka mind a diszítés, mind pedig majd a leszedése!
Mindenkinek kellemes vasárnapot, és valahogy úgy vagyok vele, hogy már nem bánom, hogy egy kicsit hétköznap lesz!

Holnap már tudok menni a gyógyszerekért is, pont kitartottak holnapig! :D
Vitaminokra egy évig nem kell kiadnom :)) De nem fogjátok elhinni, hogy szombaton már hívtak, mondtam hogy nem kell semmi mindenünk van itthon. Olyan gyorsan letette a telefont :)) :)) :)) .
:ymhug: :x :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 3. 16:09

Sziasztok!Egy kis KITEKINTÉS/megint/:
https://g7.hu/vilag/20201226/osszeomlas ... en-afrika/
Bár a következő cikk 2018-as mégis érdekes ÉS "baromi" jó fotók benne:
https://g7.hu/vilag/20180513/a-magyarok ... fog-a-tej/
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13463
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. január 3. 17:33

Éva, jól olvastad! Egyenes kapcsolat van az agy és a táplálkozás, ennek kapcsán a táplálékcsatorna
állapota között. A demencia, és az Alzheimer-kór is megelőzhető helyes táplálkozással. Az immunrendszerünk
is a bélflóránktól függ.

Nekem is van nagy káposztás cserépedényem (apukámról maradt rám), de nem szoktam használni. Mindig
kisebb adagokban készítem a káposztát (is), mert minél tovább áll, annál savanyúbb, és én akkor már nem
szeretem, kimosni meg nem akarom. Egyébként a tejsav bacilusok sem élnek hónapokig. A kb. három-négy
hetes káposztában vannak jelen a legnagyobb számban, utána már csak pusztulnak.

A búzát nem ajánlják csíráztatni, illetve nagy odafigyelés kell hozzá, pont a penészedésre való hajlama miatt.

Még ilyen magvaim vannak. Csíráztatni is lehetne őket, a napraforgót kivéve, mert annak talaj kell, de én
most mikrozöldként fogom kipróbálni őket: borsó, csicseriborsó, lilakáposzta, zöld levelű retek, lila levelű
retek, póréhagyma (fotózás után már tálba is tettem), napraforgó, brokkoli és fodros kel.

Kép

Most így néz ki a lila levelű retek. A bal alsó sarokban látszik, hogy tegnap már ettem belőle:

Kép

És ilyen a borsó. Nemsokára elfogy. A levágott száracska újra kihajt, úgyhogy hagyom még a tálban őkelmét.

Kép

Írod, hogy búzából is nagyon jó kása készíthető. Így van, nekem is van itthon tönkölybúzám, de ha elfogy
már nem veszek többet. Minimalizálni akarom a glutént.
Zabpehelyből is a gluténmenteset fogom venni. A zab egyébként nem tartalmaz glutént, de az üzemekben,
ahol készítik, gluténtartalmú pelyheket is csinálnak, így nem garantált a mentessége. Amire ráírják, hogy
gluténmentes, az valóban az. A lisztjeim már mind gluténmentesek: kölesliszt, hajdinaliszt, csicseriliszt,
barna rizsliszt, zabpehelyliszt (ebben lehet kevés), lenmagliszt. Mindent ezekkel készítek. Már megszoktam,
hogy másként viselkednek, mint a gluténos társaik. A TÉNÉ csopiban sok hasznos receptet tesznek ki.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13463
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. január 3. 17:34

Kata, nekem is le kell szoknom az "ágyban még egy kicsit laptopozok"-ról. Pár napja újra olvasok.

Most vettem észre, hogy Évánál mutogattam, hogy a borsó mikrozöld újra kihajt, ha levágják, pedig
te kérdezted. Nem baj. A másik kérdésedre itt válaszolok. Nem kell egyszerre sokat enni belőle, mert
nagyon koncentráltan tartalmazza a tápanyagokat, szóval nekem egymagamnak sokáig elég egy tálca
mikrozöldség.

Kicsit ijesztő volt olvasni, hogy a mellkasodtól a válladig húzódó fájdalmad volt. Örülök, hogy már jobban
vagy!

Eszembe se jutott, hogy lehet egér a padláson. Semmit, de még egy szöget se tartunk odafent, amiért
érdemes lenne felmászniuk.

Van laptophűtőm, még akkor vettem, amikor elkezdett melegedni ez a régebbi, de annyit ér csak, mint
halottnak a csók. De komolyan!

Éva, olyan sokat írtam előzőleg, hogy most ideírok neked. Mindig lenyűgöz, hogy mennyi mindent tudsz
a papagájokról. Én csak etetem telente őket, de én is nagy élvezettel figyelem, mit művelnek az etető
körül. Mind külön jellem. Ha elköltözöm, az első emeleten fogok élni, és már találtam is erkély korlátra
szerelhető etetőket. Ott nem fogok fekete magot kiszórni, hogy ne szemeteljek az alattam lakó ablakának
párkányára (erkély nincs alattam szerencsére). csak szalonnát és madárgolyót fogok kiakasztani.

https://cobbyspet.hu/teli-cinketapok/teli-termekek/zolux-erkelyre-szerelheto-madareteto-allvany-90-cm

Dorina, lemaradtam a tanszék szinonímiájáról, de amit beírtál, azon én is jót nevettem.
Videókat még nem volt időm megnézni és hallgatni. Igyekszem pótolni.

Olvasom, hogy a te férjedet is a szörnyű kór ragadta el. Nagyon sajnálom!

Paggy, most olvasom, hogy orvosi vizsgálatra kell menned. Remélem, mindent rendben találnak majd!
Na, épp odajutotta, ahol írod, hogy kedden lesz a vizsgálat. Egy fürdőkádnyi sz...erencsét kívánok!

Direkt vannak a fréziák lila fénnyel megvilágítva? Nagyon ötletesek a kólás palackokból készült "önitatók", és
így a flakonok újra hasznosulnak.

Örülök, hogy láthattam az első újévi frézia újszülöttet! kíváncsi vagyok, milyen szín tud ennyire sietni?

A magokat, a kókuszrost téglákat, és a tálakat a lányom rendelte szülinapomra. [url]Itt: https://salatazo.hu/[/url]
Neked Pesten biztosan könnyebb csiráztatáshoz kezeletlen magot beszerezni. Én csak rendelni tudok majd, ha a
meglévők elfogynak. Virágföldben nem ajánlják a mikrozöld növesztését a penészedés miatt.

Ildikó, de szép rózsát rajzoltál! A te rajzodon is jól látszik az, amit egyszer valahol olvastam, hogy a rózsa
öt zöld csészelevele mind más alakú. Egy virágon belül sincs két egyforma.

Ági, megint sajnáltam a kutyusokat a petárdázás miatt. Igaz, nem volt annyi durrogás, és nem kezdték el
már délután, de így is halálra rémíthettek jó pár jószágot. Remélem, Ramos már kiheverte a megrázkódtatásokat.
Aki ezt a petárdát kitalálta.... :-q

Hű, de szép kis formás karácsonyfátok volt!

Dundi is mindig bedugta a fejét a díszek közé, sőt nagyon szeretett befeküdni a fa alá, vagy majdnem alá,
attól függ, hogy fért be.

Jó ég! Mennyi ételed lett! Legalább tudtál pihenni. Kajagond megoldva!

Most olvasom apukádat. Nem írok róla én se, megvan most neki is, és nektek is a magatok baja. Együttérzek
veled.

Spoiler: mutasd
Még egyszer se kellett Lilyke miatt aggódni, olyan szépen megoldja, ha nagyobb falat akar lecsúszni a torkán.
A lányom is tűkön ült kezdetben, meg rosszul volt a látványtól, de amit mi fuldoklásnak látunk kívülről, az
koránt sem az. Csak egy reflexszerű öklendezéssel megakadályozzák, hogy esetleg valami megakadjon a torkukon.
Félelmetes látvány, de mára már kiderítették, hogy ez a reflex velünk született, mint ahogy a rágás is, és az is
hogy a kezünkkel a szánkba tesszük az ételt. Addig nem szabad alkalmazni a BLW-t, amíg a baba nem tud megtámasztott
háttal ülni (nem kell, hogy tudjon már ülni, de az etetőszékben nem szabad jobbra balra eldűlnie). Ha lehet,
a lába érjen le a lábtartóra. Nem is szabad olyan etetőszéket venni, ahol nincs lábtartó. És az ételt tudnia
kell a szájába betenni. Ha hiszitek, ha nem, ez a legnehezebb feladat. Mert felmarkolja ugyan, de a kezével
összenyomja pürére, mire a szájához ér, vagy annyira szorítja, hogy leesik a markából kilógó fele. És nem
szabad segíteni, meg kell tanulnia, hogy melyik ételt, hogyan, és milyen erősen fogja meg. A kezébe se szabad
betenni az ételt (ha nem tudná felvenni az etetőkéből), mert azt is meg kell tanulnia, hogy úgy vegye fel
a kaját, hogy épp annyi látszódjon ki a markából belőle, amennyit biztonsággal meg tud rágni és lenyelni. Egy
hétig nagyon sajnáltuk Lilykét, mert alig került valami a szájába. De megtanulta. Igaz, hogy kezdetben
háromnegyed órákat evett, de szép lassan sikerült mindent megtanulnia... egyedül, segítség nélkül.
Mindenben igaza volt a módszer terjesztőinek! Közben beszéltem a lányommal, és mondja, hogy ez egy régi
módszer (mint az együtt alvás, hordozókendőben való hordozás...), csak újjá élesztették.

A hóvirágról jut eszembe, hogy bújnak kifelé az ablakom alatt.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13463
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. január 3. 19:01

Sok ételfotóm felgyűlt, bár csak azokat fotóztam, amilyeneket még nem tettem ki eddig.

Brokkoli-fehérbab-édeskrumpli curry, teljes kiőrlésű durumtésztával és lencsecsírával:
A teljesértékű növényi étrendnek (TÉNÉ) megfelelő.

Kép

Lecsós gombás cukkini pirított tofuval, párolt répával és brokkolival, és petrezselymes
tönkölybúzával (TÉNÉ)

Kép

Babos-répás cukkini, sütőben sült édeskrumplival (TÉNÉ)

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13463
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. január 3. 19:01

Gombapörkölt paradicsomos bulgurral, párolt karfiollal, brokkolival és répával (TÉNÉ)

Kép

Karfiolkrémes tk. durumtészta szójaszószos gombával csicseriborsóval és párolt céklával (TÉNÉ)

Kép

Gombás lencse pirított tofuval és párolt édeskrumplival (TÉNÉ)

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 3. 19:04

Hű,de gyönyörű minden,de most mennem kell csak ,beteszek valami nagyon hasznosat.A többi videót oldalt ,ha megnyitod ezt megtalálod.:

Paggy %%- @};-
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7215
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. január 3. 19:25

Köszönöm szépen mindenkinek a választ, és a csodás képeket! Rita, nemrég vacsoráztunk, + négy szem kókuszos szaloncukrot kaptunk be, meg négy mandarint, de ha valamelyik tányér előttem lenne tuti nem tudnék ellenállni! :))

Hiába na az ember szeme néha többet kíván mint ami egészséges lenne. De nagyon jól sikerült mindent beosztani, úgyhogy holnap már jöhetnek a frisspékáruk, főznöm nem kell mert még két evésre való lencsefőzelékünk van. Holnap virslivel fogom tálalni!
Nem gondoltam, hogy így megtréfál a hűtőd a laptopnál, közben meg annyira reklámozzák hogy ihaj, mintha szuper jók lennének!
Azt akartam volna venni a barátnőmnek! De jó hogy nem vettem. Mert ha nem jó az ajándék nem igazán szívderítő! ;;)
Csodásak a csíráztatásaid. Milyen jó lenne ha kicsit több merészség lenne bennem egy két dologban. De a helyhiány és a lehetőségek sok mindennek gátat szabnak. S ami megvan az azért van mert szükség van rájuk! Egyedül a fa ágyakat sajnálom, hogy hova tettem a szemmértékemet már megint.

De legalább jókat alszunk. Bár ez sovány vigasz a helyzetet látva, megélve minden nap!

Remélem az idei év azért már ad egy kis szívderítőt is, mert ez a bezártság lassan már az ember agyára megy. Holnaputánra igér egy kis havat. De jó lesz. Itt már évek óta nem volt normális hó! Nem mintha kimennénk hógolyózni meg ilyesmi, mert az nálunk sosem működött, annyira nem bírom a hideget, de maga a friss levegő, a gyönyörű tiszta fehérség már nagyon kellene. Talán most még nem késő betakarni tájakat. Bár olyan össze vissza hőmérsékletek vannak hogy egyik nap tavaszi kabát másnap a téli.

Már én is izgatott vagyok az utolsó napjaid miatt, még két hónap ugye?
Lilykével kapcsolatban milyen ügyesen fejlődik, bár én is biztosan bepánikoltam volna Samunak kétszer háromszor :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: sikerült majdnem megfulladni, azóta nagyon odafigyelek, hogy mit mekkora falatokban teszek neki oda. Egyszerűen nem tud jól megrágni mindent.
Ez van ehhez kell alkalmazkodnom!
Paggy, sok sikert a holnapi vizsgálathoz. Az előzőket ott is vinned kell magaddal ugye? Itt legalábbis.
Nagyon tetszik a masszásvideó! :movingflower: :-bd :littlehearth:

Mindenkinek szép estét, ma délután a Heriesből hoztam be a lemaradásomat! :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 4. 5:50

Sziasztok!Kedves Kata!Kedden/holnap/megyek orvoshoz.Hoztam egy másik hasznos videót:
:-h Paggy %%- @};-
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 4. 5:57

Lányok!Még ez is fontos nagyon!!!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 4. 6:23

Többet már nem teszek fel,csak még ezt,mert fontos:

Keressetek rá ,több videója van fent!KÖSZÖNÖM SZÉPEN A TANULÁS LEHETŐSÉGÉT KEDVES MESTER ^:)^ :flower1: Paggy
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7215
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. január 4. 8:09

Drága Paggy, és Kedves Mindnyájan!
Remélem mindenkinek jól kezdődik az Év első hétfője! :D %%- :-bd :ympray:

Köszönöm a hasznos videókat, mindenképp megnézem. Egyébként nagyon tetszett az első is, mert minden sallang nélkül egy normális, követhető bemutató! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. január 4. 18:17

Lányok, csak beköszönök.

Paggy, szurkolok és gondolok Rád holnap!
Avatar
babamama
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016. február 29. 23:09

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: babamama » 2021. január 4. 19:57

Kedves Kata!
Ma hallottam erről a csodálatos videóról, gondoltam megosztom Veled, ha még nem találtál volna rá. ;;)

További szép hetet kívánok Mindenkinek! :-h
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7215
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. január 4. 20:37

Drága babamama, nagyon aranyos vagy hogy így is gondoltál rám! Milyen kár hogy nem hallhatjuk már Tőle az összeset!
Nagyon szeretem a hangját, és mint friss megtért ember külön kenet van a felolvasáson! DE legalább tudom, hogy a mennybe ment, bár a miértet nem értjük hogy miért ilyen hirtelen de majd odafenn megtudjuk. Bár lehet akkor már úgyis az Úr jelenlétében fogunk örvendezni, s nem a földi volt dolgainkkal, s a szeretteinkkel, barátainkkal fogunk találkozni!
S amilyen az Úr humora, biztosan találkozunk majd olyannal is, akiről nem is tudtunk hogy a testvérünkké lett az Úrban. Lásd Malek Andrea csodás megtérését. Nagyon hálás vagyok az Úrnak, hogy egyre többen ismerik fel az Ő szeretetét, mellyel bevonz magához bennünket.
Ma a Szilveszteri Istentiszteletet hallgattam végig hát kemény eledel volt, de legalább tudja az ember mire számítson!
Ezerszeresen hálát adhatunk a mostani vezetőségnek, hogy Magyarországon lehet szabadon prédikálni a Krisztust! :littlehearth:
Remélem még sok sok millióan választják ezt az utat az Úr második visszajöveteléig. \:D/ :-bd :flower1: :littlehearth: :ympray:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 4. 21:03

%%- :flower1:
Avatar
dorina
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2021. január 4. 23:49

Találtam egy érdekes videót, amit az új év kezdetére készítettek. Akit érdekel, elérhető a fordításommal itt
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7215
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. január 5. 8:44

Szia Dorina, aranyos volt a videó a maga egyszerűségében! :x :flower1:
Paggy kedves fihting..győztes napot! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:

Phű..ez aztán izgalmas volt! Még szerencse, hogy én mentem el a gyógyszerekért! Legalább Samu is levegőzött.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 5. 13:57

Lányok! %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%-
Minden rendben.Persze rettenetesen és borzasztóan diétáznom kell. :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( és mozognom. :)
Lányok!hazafelé sétáltam egy nagyot és hoztam videót és képeket.Felrakom kb.3/4 órába telik.Köszönöm a bíztatást. :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7215
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. január 5. 14:26

HURRÁ PAGGY EZ JÓ HÍR... :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 5. 14:53

Kedves Lányok!Egy kis személyes történetrész ,DE ELSŐSORBAN FIGYELEMFELHÍVÁS:
2013-ban a lányom egy menő banknál dolgozott,ahol mindenféle "földi és nem földi jóval" kényeztették a dolgozókat.2013!!!!!-ban.Szóval ajándékba kaptak egy magánbőrgyógyászati szűrést.Mivel a lányom akkor nem rég volt rámtukmálta.És milyen a sors!!Régen sebészeti asszisztensként dolgoztam 2 tanítóképzős főiskolai év között/kihagytam pár évet,mert dafke nem akartam tanulni.Ugyanis a nagypapám orvos volt és mindenképpen azt akarta,hogy diplomás legyek.DE ÉN AKKOR AZÉRT SE!!!!!+!Az első év sikeres!!!!/5-ös/vizsgái után, otthagytam a fősulit és elmentem egy rendelőintézetbe dolgozni,ahol beiskoláztak/majd jóval később visszamentem a tanítóképzőbe.Ezt csak azért írom,.mert nem voltam egészen hülye!!PEDIG DE!!!!!!A combtövemben egy borsónyi festékfolt besötétedett.Csak egy gombostűfejnyire!!!!!Elmentem hát a bőrgyógyászhoz.Azonnal elküldött,hogy vetessem ki.Szóval MELANÓMA LETT,ami rettentő hamar ad áttétet.Így kerültem az Országos Onkológiai Intézet Bőrgyógyászatának Ambulanciájára.Ott kivették.Hogy miért írom ezeket.MERT FIGYELJÉTEK MAGATOKON AZ ANYAJEGYEKET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Borzaszóan,rendesek ott az orvosok,igazán hivatástudatból dolgoznak.Szeretném megemlíteni Dr Balatoni Tímea doktornő nevét ,aki a felülvizsgálaton dolgozik.Fiatal doktornő,de nagyon-nagyon-nagyon alapos.Aki odamegy 7 kötetes könyvvel a kezében menjen,mert még ha időpontod is van órákat kell várni az 1 millió beteg miatt.Nem azért mert nem dolgoznak,hanem mert annyira sokan vannak és mindenkit tetőtől talpig át kell vizsgálni.Eleinte 1/2 évente,most már évente kell kontrollra járnom. :ympray: ^:)^ %%- :littlehearth: Csak megmutatok néhány fotót ,de nem kell megijedni,mert a betegség szörnyű,de igazán jó kezekbe kerül az ember.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 5. 14:55

Szeretnék betenni egy videót kezdőnek,ami a magyar onkológia helyét mutatja EURÓBPÁBAN.Lányok!Dr Kásler Miklós nagyon jól vezette ezt az intézetet,mindaddig,amíg szerencsétlenségére, be nem szippantotta a politika és sajnos,ő nem tudott ellenállni.Lányok!Fontos az is hogy tájékozódjunk:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 5. 14:57

Most pedig jön az "idegenvezetés" .Elég balfék képeim vannak,mert nem tudom hol kell beállítani a telefonomon,hogy ne éjszakai képet csináljon.Bármit próbáltam ,nem állt vissza.Majd 3 nap múlva találkozom a lányommal és akkor megkérem mutassa meg.
Ez az Alkotás utca,ami a Déli pálya udvar mellett van és egészen a Széll Kálmán/Moszkva /térig visz.Ezen jövök utazok villamossal.Itt szálltam le,mert a Kék Golyó utca a közelben található:
Kép
Balra befordulok az egyik mellékutcába:
Kép
Ott csináltam egy jó gorror fotót magamról.Fúj a szél,be vagyok "kakilva"egyrészt az eredmény,másrészt a járvány miatt .Vajon hányan ülünk majd a rendelőben? :(( :(( :(( :(( :((
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 5. 15:09

Az utca végén jobbra fordulunk,s már látszik is az épület:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 5. 15:13

Na szóval "Ő" az:
Kép
Ez a bejárati épület.Az ajtóban hőmérőzés,majd betegirányítás.Hatalmas területen helyezkedik el a "hegyoldalban".Ez azt jelenti gyalogolni kell a kijelölt rendelőig.
Kép

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég