Van képem hozzá

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 16. 0:00

https://hu.wikipedia.org/wiki/Lehel_Csarnok
Részlet:
Budapest XIII. kerületében, a lebontott Lehel téri piac helyén ifj. Rajk László tervei szerint épült fel 2002-ben az a vásárcsarnok, amelyet a népnyelv, a sajtó és a kritika találóan és azonnal Kofahajónak nevezett el. Heves vitákat váltott ki az új épület mind az építészek, mind a kritika, mind a nagyközönség körében.
A piac földfelszín fölötti része, amely rengeteg vitát kavart átadása után, számos motívumot jelenít meg modern formában. A századfordulós vásárcsarnokokra emlékeztet az épület acélszerkezetes váza és a ráépített üveg tetőszerkezet; a környék régi platánfáit próbálják meg pótolni a vastag oszlopok fölött elhelyezett növénytartók.[7] A keleti, park felőli oldalon sorakozó kerek emeleti ablakok (kajütablakok) és a csarnok főbejáratánál ferdén kiugró zászlótartó rúd (előárbóc) hajót idéznek - a Kofahajó névhez méltón. Ezt a hatást tovább fokozza a Váci út – Gogol utca sarok tatszerű kialakítása.
Kép
Saját képek a "HAJÓ " belsejéből:
Kép
Kép
Kép
Az épület megítélése


Megnyitásakor senkit sem hagyott hidegen Rajk László alkotása, újszerűségével, harsányságával mindenkit állásfoglalásra késztetett. Voltak, akiknek tetszett, voltak, akiket felháborított az egész Budapesten szokatlan megoldás.

Ma már világos, hogy a Kofahajó a magyar posztmodern építészet egy jelentős műve, a modern városkép része, élő organizmus.
NEKEM TETSZIK!!!!!! :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :flower1: :flower1: :flower1:
Lányok!Akinek van kedve és lehetősége,jöjjön fel és nézze meg,szívesen leszek a kísérője.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 16. 0:21

Folyt.köv.holnap este. :-h
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. szeptember 16. 8:43

Sziasztok Lányok! Szép reggelt mindenkinek, s remélem nem romlik el a nap a viharokkal. Néha hála Istennek elmarad legalábbis itt a beigért vihar. Sem a jég sem a nagy szél nem hiányzik. :-o
Paggy, nagyon tetszik a kofahajó, bár jókat is derültem rajta! Remélem hogy a sok kovácsoltvas dolgokat rendesen fertőtlenítik, és tisztitják majd. A virág ill. zöld ládák nagyon tetszettek!
Látom Ti sem fogtok unatkozni. Köszönöm az eddigi remek beszámolókat. Hozom majd a képeket, a tegnapiakat.

Csak most nem akarok belépni a facéra, mert akkor megint ott ragadok.
Na mit is akartam írni.. ja megvan, kérdeztél az előző telefonomról. Itt van mellettem.
Végül is nem ezt hanem apu volt telefonját adtam oda! Sajnáltam volna megválni az enyémtől, hiszen anno 2oezret fizettem, hogy cserélni tudjak hogy legyen telefonja. Ettől és az új telefontól semmi pénzért nem válnék meg.
Vagy csak időlegesen, ha kölcsönkéri de visszakapom.

Tegnap kétszer is sikerült kimozdulni, s Samukám megengedte, hogy leüljek egy padra beszélgetni. Akik ismernek minket, csodálkoztak is, és jót nevettünk azon hogy milyen aranyos tud velem lenni.

Tegnap sikerült csirkemellet vennem 5 kg, meg egy főzésre való húsoscsontot, amiből majd nagyon finom levest akarok csinálni.
Ma palacsinta lesz túrótöltelékkel, de most egy kicsit kidolgozom egy tojássárgájával, és egy csomag vaníliás cukorral hogy még finomabb legyen. Uzsonna vacsorára meg darálthúsos tésztás valami fog lenni, aminek a tetejére meg sajtot reszelek majd . Lassan az iratokat megint rendezni kell, mielőtt megint összecsap a fejem felett az összes számla!

az ablakpucolás meg megint nem akar elszaladni előlem, de majd összeszedem magam! :)) :(( :))
Mindenkinek gyönyörű napot kívánok! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 16. 18:48

Sziasztok,jó estét!Folytatom .Most a BUDAPEST 100 egy kiemelt házának bemutatása jön.
Idén :
Kép
Julika a Lehel u 2/c épületet kapta.Tehát a piac után uzsgyi az egészen közeli épülethez!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 16. 19:00

Piroskakosárka tele padlizsánnal ,zellerrel,ORSZÁGTORTÁJA 2021, 2 szeletes kóstolóval,a kis üvegben már kihűlt kávéval,csirkecombos nejlonszatyorral mellékelve indultam Julikához.
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 16. 19:08

Hoppá-hoppá,már itt is vagyunk mindjárt.Alig pár méterre a piactól 4 magas ház.Ebből az egyik a 2/c.A házak között kellemes zöld.Jöjjenek a képek és egyebek!És persze Julika,aki a 3 önkéntes közül az egyik.Az ő feladata volt a ház történetének felkutatása.Ez úgy van a Budapest 100-nál,hogy minden évben kiválasztanak a témának megfelelő házakat minden kerületben.Elmennek és megkeresik a közös képviselőt,beszélnek a lakókkal .AKIK FELVÁLLALJÁK,HOGY MEGNYITJÁK A HÁZUKAT és BEMUTATJÁK,azok vesznek részt a programban.Itt a Lehel u 2/c épület igen kedves lakója,a volt házfelügyelő hölgy lánya és a közös képviselő vállalta a feladatot.
Most jöjjön a ház és a többi.....!
Kép
Ez itt a 2/D
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 16. 19:13

Itt van a 2/C.

Kép
A kapun a kiírás..

Kép
Kép
Kép
Ha hiszitek,ha nem,nem tudtam az egész házat befogó képet csinálni.!
Eddig semmi különös.Egy lakótelepi háznak néz ki a Kádár korszakból.Ám a házak közötti zöldben már gyülekezett a "NÉP"/velem együtt/ és ott volt Marika a kedves hölgy a volt házmester lánya.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 16. 19:26

Kép
2 házbemutató időpontot adtak meg.11 órát és 1/2 1 órát.Nem gondoltam volna,hogy az emberek ilyen lelkesek,mint én is és ennyien jönnek,még Budatétényből is át Angyalföldre.Marika sok érdekeset mesélt a ház történetéről.Julika készítette a kapu melletti oszlopokra ragasztott ismertetőket.El is lehet olvasni!
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 16. 19:30

Kép
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 16. 19:37

A lényeg:
A ház környékén az építés előtt temető volt,hírneves halottakkal.Az építkezéskor a csontokat összegyűjtötték.
A házakat ÉLMUNKÁS HÁZAKNAK nevezték/innen kapta a nevét a tér és a híd is,ami a közelben van/,mert a gyárak élmunkásai kapták,valamint szolgálati lakások is voltak a hivatalnokoknak + a KOSSUTH-díjasoknak is kiutaltak belőlük.
1950 februárjában adták át a "C" épületet-ben .Ide jött házmesternek Marika édesanyja.Nagyon modernek számított a ház,mert központi fűtése volt/a pincében egy kazán,amibe Marika anyukája tüzelt.A házat este 10-kor zárták,csak kapupénzért lehetett ekkor már bemenni.Lift is volt,annak a használata is pénzbe került.Régen ismerték egymást az emberek,de ma már sok az albérlő.Az sem tudják,hogy ki lakik a szomszédban.A ház 6 emeletes.2 személyes a lift,csak fölfelé lehet használni.mi gyalog mentünk fel,FŐLEG MERT KLAUSZTROFÓBIÁS VAGYOK.A 6. emeleten mángorló szoba is van,amit most már csak raktárnak használ a "KÖZ",valamint néhány mosókonyha.Régen ezt heti beosztással vették igénybe.A LÉNYEG NAGY TETŐTERASZ VAN,amit senki semmire sem használ.Gyerünk fel!Egyébként kedves vendégséggel fogadtak.Poigácsa,kávé,üdítő.Az önkéntesek és a közös képviselő/nagyon jófej 50-es férfi/ mutatja a házat.Na gyerünk!!!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 16. 19:51

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 16. 20:01

Bár klassz csaj vagyok,mert simán felmentem a 6-ra,de azért Julikának könnyebb volt "felfutni".Mindjárt fent vagyunk a tetőteraszon.
Kép
[Kép
A 6-on a mángorlószoba-raktár/jobbra/.
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 16. 20:07

A tetőterasz ajtajából lenézve,jó magasan vagyunk.
Kép
Valaki még egy biciklit is felvonszolt ide!!! :-bd
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 16. 20:10

Na akkor lássuk,hogy hová érkeztünk!!!!!!
Ez az utca felőli rész ,ahonnan jöttünk.Látszik is alul a Lehel u.
Kép
Még mindig a Lehel u.A 2/D ház .
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 16. 20:15

Na most a TETŐTERASZ JÖN!!!!! :ymparty: :ymparty: :ymparty:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 16. 20:33

Kép
Kép
Kép
Itt vagyunk mi Julikával az ELKÖVETŐK :)) :)) :))
[
Spoiler: mutasd
url=https://postimg.cc/87dp7W7w]Kép[/url]
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 16. 20:37

Végül még 2 dolog.
A környéken forgatták 1969-ben Elek Judit rendezésében a SZIGET A SZÁRAZFÖLDÖN c.filmet,mely Mándy Iván forgatókönyve alapján készült ,Kiss Manyi főszereplésével ÉS!!!NA KI VOLT AZ OPERATŐR????? :ymdaydream:
ekete-fehér magyar játékfilm, 1969, rendező: Elek Judit

forgatókönyvíró: Mándy Iván, operatőr: Ragályi Elemér, szereplők: Kiss Manyi, Margitai Ági, Dégi István, ifj. Korga György, Hamvay Lucy, Novák István, 74 perc, felújítás: SD digitális master
Miről szól?

Az öregasszony (Kiss Manyi) egyedül éldegél a belvárosi bérházban. Szó szerint az emlékei, a hajóskapitány édesapja és a mérnök férj hátrahagyott képei, könyvei, csecsebecséi között. Egy nap elhatározza, hogy lakását kisebbre cseréli. Rövid időre felvillan a remény: talán nem kell teljes magányban meghalnia.

Mitől különleges?

A Sziget a szárazföldön látszólag egy lakáscsere története. A Kádár-rendszerben kiemelt téma volt a – második világháború pusztítása, a vidékiek városba költözése, a növekvő népszaporulat miatt fellépő – lakáshiány. Az ötvenes–hatvanas években sokan nem jutottak saját lakáshoz, így egyedül élni egy olyan tágas lakásban, mint az öregasszonyé, kiváltságnak számított, amiért meg is szólták az embert. Elek Judit viszont nem szociografikusan akarta feldolgozni ezt a társadalmi problémát, hanem a magára maradt öregasszony belső drámája érdekelte.

Szűkszavúan sokatmondó filmjében a társas kapcsolatok iránti elemi vágyakozásunkat fogalmazta meg.

Dokumentarista eszköztárral dolgozott, de filmjének különlegessége, hogy a neorealista hangvételbe finoman groteszk és már-már abszurd humorú jeleneteket vegyített, mint például a bérház tetején történő temetést. A két, egymással ellentétesnek gondolt stílus összeszikrázásából sajátos elegy született, amely a rendező szándéka szerint megragadta azt a „kicsit szürrealisztikus lebegést, amit Mándy Iván olvasói olyan jól ismernek”.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 16. 20:44


Egy emlékezetes jelenet

A Sziget a szárazföldön leghosszabb, legabszurdabb és legjobb jelenete egyben, amikor az öregasszony a lakáscsere iránt érdeklődőket fogadja otthonában. Először megörül a betérő idegeneknek, akik kibeszélik a problémáikat, koccintanak vele, pedig nincs is miért, mert úgy érzi, végre társakra lelt. A vendégsereg viszont egyre csak szaporodik, új arcok bújnak elő a falakból, a zegzugokból, a zsongás láttán pedig elborzad az öregasszony, és nem érti, mit keres az idegen emberek gyűrűjében – az egyedüllétre ítélt özvegy végül a tömegben is menthetetlenül elmagányosodik.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 16. 20:47

Végül pedig hagy ejtsek szót a 2021-es ORSZÁGTORTÁRÓL, hoztam 2 szeletet,hogy Julikával megkóstoljuk egy félre eső zugban némi kávévalegyetemben.
https://funzine.hu/2021/08/03/gasztro/a ... esszertek/
A NIMRÓDBÓL és a NAPRAFORGÓBÓL is 1-1 szeletet.Mindkettőt megfeleztük és a közeli játszótéren megettük.A következő csoport érkezéséig 20 perc pihenője volt.
Kép

A torták finomak voltak,de NEM ÉRTÉK MEG AZ ÁRUKAT.Le se merem írni,mennyibe kerültek .Spoilerbe teszem!!Itt a "CIRKUSZT" kell megfizetni, a FELHAJTÁST.De nem baj,jól éreztük magunkat!Sziasztok.Jó éjszakát!!
Spoiler: mutasd
880ft/db
Paggy %%- @};-
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 17. 6:45

Jó reggelt Lányok!Nem sokat aludtam,mert tegnap rámtukmáltak egy adag tejes fagylaltot és mivel nem akartam megsérteni az illetőt,hát megettem.Nahát egy laktózérzékenynek+ hisztaminintoleránsnak nem éppen a legmegfelelőbb.De túléltem. :) :) :) :)) Viszont ezért , sokat ültem a gép előtt.
IGY HÁT megnéztem milyen érdekesség várható októberben.
Lányok!Ha Fruzsival túléljük,akkor :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: októberben 2 jó programom lesz.
1/https://www.facebook.com/ArtMarketBudapest/Csak nem tudom megállni ,hogy el ne menjek rá.MOST VISZONT A BÁLNÁBAN LESZ!!!
Tudjátok a BÁLNA a Duna parton ,az a nagy ezüstös valami.
Kép
és 2/ egy másik igazán szívem csücske helyen egy szívem csücske esemény.TITOK!!!!
Minden Fruzsi állapotától függ.
Itt esik és kicsit hűvös van.Sziasztok.Paggy %%- @};-
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. szeptember 17. 16:14

Sziasztok Lányok, mindenkinek teljesüljön szíve vágya! Itt is tiszta őszi napra ébredtünk, eső és közepes szél.
Az utóbbi nem mérséklődött, de az eső elállt s most süt a nap! 2o fok van!
további szép délutánt mindenkinek! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. szeptember 17. 16:27

közben megnéztem az eddigi beszámolókat, s hirtelen az jutott eszembe, hogy egy koreai nem hagyna egy talpalatnyi helyet sem helyest sem zöld növény nélkül. :)) :))
A pesti barátnőm is ilyen régifélében lakik a 3. on és ott is van lift. Kérdés meddig tudnak ott lakni....
Na megyek vizet inni mert igencsak szomjas vagyok! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Ja a sütemények nálunk sem olcsóbbak, a lényeg hogy jól éreztétek ti is magatokat! Klassz a fotótok is! :x
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. szeptember 17. 19:18

Na hozom a könyveket akarom mondani a képeket... az első könyv afgán anyáról szól.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
:x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 19. 8:01

Jövő héten nem beszökik az ősz, hanem ránk rúgja az ajtót nesztelen .Az index.hu-ezzel a címmel ébresztett.
Mielőtt megnézném újra Kata képeit,szeretném néhány mondattal leírni,hogy mit érzek.
Kedves Lányok!Kb 4 éve jöttem ide a fórumra.Már többször leírtam,hogy nagyon sok jó élményem volt azáltal,hogy jártam a várost,fotóztam és elhoztam ide a képi és nem képi élményeimet.Viszont Lányok,most úgy érzem felesleges volt.Kipattant a fejemből az a gondolat,hogy mi lenne ,ha megtapasztalnánk,hogy milyen élni a falun,kisvárosban,közepes városban,nagyvárosban?Hogy boldogul az ember egyedül,vagy nehezebb körülmények között?Milyen örömeink vannak ebben az életkorban.Most azt gondolom TÉVEDTEM,ROSSZ ÖTLET VOLT.Nyugodtan megkövezhettek érte.NEM JÖTT ÖSSZE.Azt hittem öröm megmutatni a sok szépséget,ami körülvesz minket a rengeteg nyomorúság,politikai háborús helyzet,betegségek,pénztelenség,lelki nyavalyák ellenére.Mutattam a várost,amit nagyon szeretek és vártam,hogy mi ötünkön kívül,Ti is kedvet kaptok,a nézelődéshez és elhozzátok ide néhány apró csillogó vagy nem csillogó részletét a tapasztalásnak.
Szerintem lassan mindenki belesüllyed a CSAK SAJÁT VILÁGBA.Ott a kényelmes,csak nekünk szóló információ,film,élvezet.A házunkban is,sőt a lányomék is így tesznek.Már nincs idő és kedv mások felé fordulni,hiszen ott van a CSAK NEKEM SZÓLÓ ÉLVEZET.Persze rengeteget kell dolgozni.De mi akik már majdnem nyugdíjasok vagyunk vagy már azok is,mi sem vagyunk képesek másokra figyelni?Megfigyeltem magam,ha elengedném a kormányrudam,egész nap volna mit csinálni,de akkor a végén,amikor kitekintenék,senki nem volna mellettem.Töröm magam,hogy ne így legyen.Sajnálom,ha ilyen világ jön,hogy csak a telefont nyomkodjuk és bámuljuk a képernyőt,ahelyett,hogy kimennénk,vagy csak kinyitnánk az ablakot és beleszagolnánk a levegőbe.Hát Lányok ide jutottam.Beletettem,amit tudtam.A gyönyörű,finom sütőtököm ott kuksol a lányomék valamilyen polcán,mert nincs idő megcsinálni, a virág nem kerül vázába a szomszédoméknál,a finom illatos fűszernövényeket nem használják fel,a virágföld nem kell,mert mit csináljanak vele,s a habókos öreglány az utcában minek áll az utamba,amikor a telefonomat nyomkodva közlekedek.Nyáron a forróságban este locsoltam.35 foknál viccesen megkérdeztem az erre haladókat,hogy nem kell-e egy kis párakapu és képzeljétek ,alig volt aki mosolyogva visszanézett és azt mondta,de !Akkor megforgattam a slagot, permetre állítva és apró páracseppek szálltak feléjük.Jól esett-mondta az a néhány ember.Hát itt tartok ,úgy látszik butaságot gondoltam. :-?? :-?? :-?? x_x x_x x_x
Most megnézem Kata képeit.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 19. 8:12

Megnéztem.Igen Kata ,nagyon örülök,hogy sikerül kimozdulnotok.
A képeiden guszta körték,hamvas őszibarackok,szép paradicsomok,rozmaring egy cserépben,őszi virágcsokor,néhány fantasztikus felhőgomoly.Samu süteményt majszol-látszik ,hogy ízlik neki :) :x, ágyúcsövek,a Rába/?/-part fűzfákkal.Folyik az élet Győrben és igaz az ,hogy itt az ősz,hiszen a körték már ott gömbölyödnek a rekeszben.Vilmoskörte?
Köszönöm szépen,hogy megosztottad velünk a sétátok néhány pillanatát. :flower1: :flower1: :flower1: Mindig örömmel nézegetem a képeid. :-bd Üdv:Paggy %%- @};-

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég