Van képem hozzá

Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2022. május 5. 21:50

Hesu szeretettel üdvözöllek. Jó hogy jöttél. Mi kapunk esőt, mostanában többet is. Kedd szerdára valami itéletidőt vártunk a beharangozás szerint.
Talán elér hozzátok is egy kicsi belőle, - bár nem tudom hol éltek - és az elültetett növénykék meghálálják nektek.
Jó, hogy kicsit tornáztatod magad, meglátod napok múlva már sokkal jobb lesz.

Kata még mindig nem tudom mi bajod lehet. Ma nem vettem be én az allergiás gyogyót. Itt olvastam hozzá a neten, és azt írja reggel kell bevenni evés előtt, és utána egy órát kell várni, míg reggelizhessek. Tegnapi nap megszívatott, mert igyekeztem, hogy egyedül legyen a gyomromban, és ez nem tetszett nekem. Megpróbálom nélküle, hátha valahogy enged a dolog.
Mi lehet Samuval, hogy lázas, ettől is lehet gyenge. Máskor is előfordult vele? Gondolom mindkettőtöknek alapos kivizsgálás kell, amit nagyon nehéz megoldani, főleg a tiédet.

Paggy valahogy nagyon kifáradtál mióta csoki a parancsnok. Sokat futtat téged. A mi kutyánk már eléggé idős, talán velem egyidős lehet, így nem vár sokat. De sokszor hív sétára annak ellenére, hogy ő is fáradékony, csak kis sétára megyünk az erdőbe, körbeszaglász egyet, elvégzi a dolgát, és jövünk be. Nem akar már botok, játékok után futkározni, ha teszi is elég neki egy kör, és lefekszik, várja hogy megsimogassam, ez eltölti akkor szeretettel, hogy képes egy kicsit ugrálni. ha akar bent van, ha úgy gondolja kimegy, és megugatja az útjába kerülő madarakat, utcán lévőket,vagy csak átnéz rajtuk,felpislant. Szóval jól megértjük egymást.
Esti gyógyszeréért mindig bejön, megkapja és megy a helyére. Néha horkol is.
Ma még vetettem, ládába, cserépbe,ezt-azt. /virágmagvakat /lehet,hogy késő egy kicsit/ dísztököt, amit majd felfuttatok egy fára, paradicsom magot, pillangóvirágot, stb. Szóval kis kertrendezés volt. Elfáradtam. Mostanában nem annyira érdekelnek a filmsorozatok sem, festeni is nehezen állok neki, olyan se veled se nélküled érzésem van. Mennék és maradnék is. Lehet, hogy a barátnőm hiányzik, a mindennapos beszélgetések. Ma főztem is, csirkecomb /felső/ krumplival, salátával , sütöttem kelt kakaós kalácsot. Akkor lett majd kifutott a tepsiből. Kis reggelihez való. Nagyon egyszerű. /Nem főzök minden nap, ma ezt vacsiztunk az unokával /

Jó éjszakát kívánok nektek, velem együtt találjátok meg a legkellemesebb dolgot, amit elérhettek, és nem kell erőfeszítés hozzá, hanem csak úgy jöjjön az utatokba kis meglepetésként, és jó érzéssel töltsön el benneteket. :littlehearth: :flower1:
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. május 6. 7:10

Jo reggelt!Leirom oszinten,hogy a felhaboridas hozott most ide.Nagyon koszonom a fotokat.Meg nem olvastam el ,amit irtatok,mert rettenetesen elfoglalt lettem.Most 2 csaladnak segitek2 hetig,igy a sajat dolgsim maradnak.Viszont ma reggel esett le a tantusz,hogy RSZAGOS NEPSZAVAZASSAL akarja eldontetni Orban a Liget Projektet.A fovarosi emberek ,akik itt elnek, azt mondtak NEM KELL.Maradjon a ZOLD, felujitva. Mi
vel Orban ilyen nagy felhatalmazast kapott,elkepzelheto,hogy megszavaztatja.Isten orizzen ,hogy megszavazzatok!Barmilyen hazafias szolamokat hallotok is,NE!!!Ez nem Orbanellenes szoveg,hanem varosvedo!Mi a fenenek atkoltoztetni ide a Galeriat es a tobbiet?Zold kell!Hiaba igerik hogy tobb lesz a zold.De milyen zold a beton tetejen?A Liget az Liget.Maradjon is az !Szep napot!Paggy!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. május 6. 10:20

Kedves Ildiko!Vegre sikerult leulnom Csoki setaltatas utan.Tudom milyen ez a hangulat,amirol irsz.De!!!!Ildiko razd "atyaba magad",mert minta vagy a fiatalabbaknak! \:D/
Komolyan irom,mert nekem biztos az elottem jarok a mintak.Anyu 87eves koraig szellemileg,83 eves koraig fizikailag a topon volt.Kellenek a peldak,hogy igy is lehet oregedni.Ildiko!Olyan jok a kepeid!.Nagyon kedvelem oket
Gyorsan leirom a tegnapi szivmelengeto tortenetemet,hatha Teged is jobbkedvre derit
Utaztam a tomott buszon hatul.Alsos gyerkocok ultek a 'kakasulon"Nem tul nagy csomag volt a kezemben.Egyszercsak megszolal az egyik kis duci fiu:
-Jojjon ide,latom tele van a keze ,nem tud jol kapaszkodni!.-
Erre a tobbiek :-Nem i,de tessek jonni, mi is atadjuk a helyunket!-Megkoszontem a kedvesseguket,de nem ultem le.Szoba elegyedtunk.Kiderult elsosok.Mondtam,hogy tanito neni voltam.Erre az egesz busz felajzott es egyszerre beszeltek.Mindenki akart valamit mondani.Aranyos egy csapat-godoltam.4 megallo mulva megszolalt egy ott ulo ferfi:-Elnezest,en is atadtam volna a helyet,csak azt gondoltam jobban elfer ott,mint ha ide bekucorogna a helyemre-
Mikor leszalltam a gyerekek integettek. :) :flower1:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. május 6. 10:22

Sziasztok Lányok! Köszönöm a szép képeket és a beszámolókat. Samu már teljesen láztalan..maradjon is így, mindenesetre a kivizsgálás részemről majd június legvége. Jövő héten megyek megyünk laborba mindketten. Tegnap nagyon elaludtam, ma meg nem akartam kapkodni, mert igen lógott az eső lába, így elhessegettem a menetelt, de majd jövő héten kedden. Mert a hétfői rohamot meg ki akarom kerülni! :)
Reumatik Arthritis meg mit tudom én mi van kérdőjelként, most nem szedem elő a papírokat.
De attól ugye nem zsibbad az ember...na mindegy majd a reumatikusnak írok egy listát a tünetekről, hogy nehogy úgy járjak, hogy a felét kihagyom. :-bd x_x

El kellene menni palántákat venni amit az ablakban tudnék nevelni mint egyik éven. Igencsak nehezen veszem rá magam bármire is.
Ma káposztás tésztát gondoltam ki, úgyhogy most irány a konyha!
Paggy, a ligetnek majd utána olvasok. :x :ymhug: :-bd :flower1: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. május 6. 10:25

Egyszerre írtunk Paggy, tényleg szívmelengető volt ez a történet. Mosolyognom kell, ahogy elképzelem azt a sok kis boldog
arcot! Ahogy a Tiedet is, egész biztosan kivirultál az örömtől. :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. május 6. 10:26

Szia Kata!Nagyon koszonom a sok szuper kepet.Meg Ildikoen kivul semmit sem olvastam el,majd jovok.Vigyazzatok egymasra Samuval!Udv:Paggy
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. május 6. 17:10

:x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
dorina
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2022. május 6. 19:10

Tudjátok, csak ritkán csöppenek ide, és mostanában már csak a képeket nézegetem, mint az analfabéták.
Sok szép képet láttam, nem biztos, hogy mindent, de az utóbbiak közül Ildikó fotói fogtak meg legjobban. Bizonyára belejátszik, hogy emlékek is ébredtek bennem. Amíg volt kertünk - férjem halála után még több évig ápoltam egyedül, azután kénytelen voltam megválni tőle - ott is volt olyan csodálatos fehér bazsarózsa; illatos, dupla, lila orgona és pitypang is bőven. Utóbbi hivatalos neve gyermekláncfű, de ismerik felénk kákics, meg kutyatej néven is. Bizonyára van még sokféle neve, amit nem ismerek. Viszont tudom a koreai nevét, mert az egy jelkép is náluk, fonetikusan úgy hangzik az elnevezés, hogy "mindülle". A "Málmoi" filmben nagyon szépen meg is magyarázzák, miért így hívják.
Azután a gólyafészek a madárral, ez is kapcsolódik az emlékeimmel, mert a falu, ahol a kertünk volt, sokáig volt kedvenc helye a gólyáknak, többek között azért, mert a települést a Duna határolja északról. Abban a faluban is pont úgy, mint Ildikó képén, a villanyoszlop tetejére építették a fészküket. Azután egyszer csak eltűntek. A falubeliek azt mesélték, hogy a megelőző évben valahogy a vasúti sínekhez keveredett - ha jól emlékszem - egy már valamelyest repülni tudó fióka, és elütötte a vonat. Azt mondták, ez lehetett az oka, hogy a gólyapár nem jött vissza többé. Tény, hogy sok évig nem lehetett látni gólyát azután ott. Manapság vannak-e ott, nem tudom, nem mentem már vissza oda nagyon régóta.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. május 6. 23:58

Jo estet ill.jo ejfelt, mely mindjart itt van!
Az apropo,hogy itt vagyok az reszint az elmaradasaim, reszint egy mai "esemeny".Csak el ne felejtsem a vegen!!! :))
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. május 7. 0:22

Elolvastam mindent.
Rita:Bar teljesen megertem es orulok,hogy nem ersz ra, megis hianyolom az angol fotokat igy melegeben.Eddig olyan volt mintha Veled utaztunk volna ,most majd olyan lesz mint amikor elmeselnek valamit.No de ne legyek mar telhetetlen!!!Legalabb 1 kis kepen lathattuk Lilyket. :ymdaydream: Azt erzekelem,hogy mennyire fontos Nektek ez a Tene fele fozes es hogy meglegyen a teljes valasztek.Biztos Lilyke is kovetni fogja,ha felno.Szep a taj Rita?A fozesen es pakolason kivul van idod kicsit a sajat dolgaidra vagy elmerulni Anglia szepsegeiben?Mert micsoda lehetoseged van!Kineztek magatoknak nehany ismwretlen kozeli helyet vagy mindig ugyanoda mentek ?Es meg sok mas kerdesem is lennede nem zaklatlak vele...majd ha hazajottell.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. május 7. 0:33

Kata:Megertem, hogy kimerulsz.Lehetvalahogy fel kene toltodnod lelkileg is.Egy par. ora "enido"kene.Nem is irtal a baratnod latogatasarol.
Hesu:Szegeny-szegeny Te,most azutan tornaszhatsz a sok kerti munka mellett.Volna kedved a kertedet lefotozni?Reg lettuk a kutyadat!Mi ujsag a hataron?Gyors gyogyulast illetve mozgo izmokat kivanok!
Ildiko:Szepek a fotok!Olvastam ,hogy mennyi mindent csinalsz.Biztosan el lehet faradni a sok kerti munkaban, de legalabb egeszseges!Tragikus a golyakalandAz allatok nem sirnak nyilvanosan,de ereznek es im a tetteikkel be is bizonyitjak.
Kata vegyel palantat es lassuk mi lesz belole!
Dorina kar ,hogy csak ritkan jossz!De jo hogy jossz megis.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. május 7. 0:46

Az ejszakai temam hajaz Ildiko borus hangulatara.A kerdes :Van-e ertelme a tevekenysegeink egy reszenek igy idosodven?
Lassuk csak!Ma lementem az udvarra miutan holtfaradtan hazajotten a segitegadasombol.Leultem a hintara es elgondolkodtam, van-ertelme az egesz haz komposztjaval foglaljoznom?.Miert csak nem a magameval torodok? Faradt vagyok.Mit fontoskodom itt?Ahogy itt tanakodom,lejott a szomszed es megkerdezte ,atszelloztesse-e a komposztot.?Rajott, milyen klassz dolog sa
jat termesztesu epret enni,igazi ize van , milyen jo hogy nekunk van ez a kis kert.Szabalyosan elvezettel vasvillazott.Csoki korbeugralta ,az atdobalt komposztban finom felig rohadt repakat keresett, majd orommel ragicsalta.En meg ultem a hintan ,
neztem oket.Orultek mindketten.2 ev munkajanak gyumolcse most erett be!Tehat van ertelme a tetteinknek. Ildiko!De jo, hogy tudsz kerteszkedni,ha lassan megy is.Es, de jo Kata,hogy finomakat fozol Samunak es .de jo ,hogy fenykeoezel es, de jo hogy setaltok egyet a szep Gyor varosabab!Lanyok kinyilott 2 freziam.De jo!Most megyek aludni.Szep almokat Nektek is!Paggy
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. május 7. 13:47

Sziasztok Lánykák!
De jó volt olvasni az irásaitokat!
Paggy, úgy örülök annak amit legutóbb irtál.
Fáradtan hazaértem, próbáltam ebéd után aludni, de természetesen a férjem, aki nem néz semmit bejött a szobámba és megkérdezte - amit már elmondtam előtte tiz perccel-, hogy meddig van nyitva a gyógyszertár. Na innentől alvás semmi, igy nekiálltam palacsintát sütni, mert még van nem szárazdunsztos mandarinlekvár a hűtőben.
Közben a neten találtam és úgy gondoltam ezt látnotok kell, mert biztos, hogy találtok magatokra illőt úgy, mint én.

"Bármi, ami idegesít, valójában türelemre tanít téged.
Bármi, ami feldühít, valójában megbocsátást és könyörületet tanít neked.
Bárki, akiben csalódnod kell, arra tanít, hogy jobban bízz önmagadban.
Bárki, aki elhagy téged, valójában arra tanít, hogyan állj meg a saját lábadon.
Bárki, aki bánt téged, arra tanít, hogy szeresd magad még jobban.
Bármi, aminek hatalma van feletted, valójában arra tanít, hogyan nyerheted vissza a hatalmad.
Bármi, amit utálsz, valójában a feltétel nélküli szeretetre tanít téged.
Bármi, amitől rettegsz, valójában bátorságra és a félelmed legyőzésére tanít.
Bármi, amit nem tudsz befolyásolni, valójában adaptációra és rugalmasságra tanít.
Jackson Kiddard "
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. május 7. 13:54

Agika!Koszonom szepen.Igaz.Paggy: : :littlehearth: :flower1:
Kedves Lányok,akik kommentelnek és akik nem!Örülök,hogy idejöttök és résztvesztek vagy nem vesztek részt ,de olvassátok a FÓRUMOT. :) :flower1: :-h
Holnap van az unokám Lilla 11. születeésnapja.Mivel önhibáján kívül EGYKE GYEREK,sőt a szülei hibáján kívül is/legalábbis,ami a tudatos létet illeti,ezért mégha jólnevelik is,kénytelen "elviselni" a ráömlő szeretetet.Még jó,hogy vannak állataink,így picit csökken a szeretetnyomás Lillára! :))
Nem beképzelt,nem túlzottan elkényeztetett inkább vcalamennyire kicsit túlzottan féltett.Bár ő egy fiús lány!!Úszik,lovagol,falat mászik,kutyátn treníroz....és még jól is tanul.Nincs rákényszerítve.De mit is tehetne mást az ember egy ilyen családban,ahol mindenki nagy egyéniség és "NAGY EGYÉNISÉG"átvitt értelemben is. =)) /Ellettem volna gyerekkoromban egy szerető és kevésbé erős egyéniségekből álló családban :ympray: /De hát ezt dobta a gép.Nem akarok igazságtalan lenni,mert bizonyos dolgokból sokkal többet kaptam,mint mások,másból meg alig.Így azután az ember,legalább is én,nem tudtam befutni teljesen a pályám.Viszont idősödve hálás lettem a megkapott lehetőségekért.Vissza Lillához.A lányom és vejem viszonylag jól keresnek,így Lillának megvan mindene/de nem ész nélkül/, nehéz neki jó ajándékot adni.Maradnak az élményajándékok és az érdekességek,valamint a szellemileg értékes dolgok.Havonta 1x turkálok könyvet a 300ft-ból.Ha nem találok jót,nem veszek.Kb 1 éve találtam egy aranyos,értelmes ,pont kezdődő tiniknek való könyvet.Lillának nagyon tetszett.Szerette volna,ha megtaláljuk a folytatását.sehol nem leltük.Most viszont,az ANTIKVÁRIUM.HU-n ráakadtam.A másik könyv,szintén egy turkálás eredményeként kerül hozzá./Mágikus állatok-nem Harry Potter,amit az egész család nagyon szeret,csak a címe utal rá./Végül vettem egy angol szótanuló puzzlet.Kisebbeknek való,ám a kép annyi,de annyi beszédtémára ad lehetőséget,hogy megvettem.Nemcsak a szavakat lehet megtanulni,amiknek a felét biztosan tudja,hanem szituációkat láthatsz a képen,arról viszont lehet társalogni.Sőt történetet lehet szőni ,MÉGSŐTEBBKÉNT pedig egy egész "UNIVERZUMOT" alakíthatsz ki a kép alapján.Beteszem a fotókat,amit készítettem az ajándékokról.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. május 7. 14:18

Dorina, jó,hogy itt voltál!
Paggy, ugyanúgy gyerekeknek segitesz iskolába menni a másik családnál is? Tudom, irtad, hogy nem akarsz róla irni…
Örülök,hogy a házban nálatok kicsit aktivabbak a tevékenységben, maradjon is igy! A facebookon egy kertész oldalára feljelentkeztem. Mi derült ki ma?? Hát ma van a meztelen kertészkedés világnapja.
De nálam a pasik nem vevők semmi újdonságra….
Aranyos lehetett és szivmelengető a sztori a buszon, feltölti az embert lelkileg egy ideig az is biztos.
Mennyi épülettörténeti séta van!! Azt hiszem én a Nemzeti Levéltárba mennék raktársétára., meg a barokk minikoncertre. A pánsipkoncert is biztos hangulatos lesz.
Emlékszem a kis „ szoborra” a hidnál!

Kata, örülök, hogy Samu már láztalan! Már csak neked lenne meg mitől vannak a bajaid!
Hát én beleraktam a gyufát fejjel lefele a fügehajtásba a cserépbe. Másnap kinyúlt.

Ildikó, biztos jobb a felszivódása a gyógyszereknek úgy ahogy leirják, de ha nem birja az ember, szerintem nem dől össze a világ, ha van a gyomrában valami és úgy veszi be.
Aztán ha kikészül a gyomra, meg arra szehet bármit is.
Kiváncsi leszek én is ha hétfőn megyek a kardiológiára – karácsony előtt kértem az első időponotot, amire nem is váalszoltak, márciusban még egyszer próbálkoztam, most jött el az ideje-, nagyon kiváncsi leszek mi a bánatot kezdenek velem. Most jó minden. De ha megint valami – nem irom le mit- elkezdenek velem szedetni, akkor tényleg elegem lesz mindenből.
Vettem vörösszőlőmag kivonatot a Bioco-tól. Szedem azt is.
Gyönyörű a nagy festményed is!
Komolyan, én sem értem mi az a nagy leterheltség, mikor odamegy az ember egy rendelésre és azt hallja, hogy beszélgetnek bent. Kint meg senki, de nem is hivják be az embert időben. Ha meg neadjisten odamenne az ember –mint a párom-, hogy hát tüdőszűrőre jött elküldik melegebb éghajlatra az üres váróból. Biztos nekik van igazuk….
Hesu! De jó, hogy benéztél! Anyu is bosszankodik az esőnélküliség miatt. Locsolni meg nem akar, mert drága a víz. Igy alig van valami nyáron, ősszel. Egyszerűbb megvenni a boltban neki falun. Amúgy meg minden olyan drága. A permetszer is az egekben. Mi el is döntöttük nem permetezzük a fákat, mert úgysincs rajta semmi azzal sem. Piacon meg megveszi az ember ami kell. Bár szép kis árak lesznek megint gyümölcs terén, ha beindul a szezon.
El sem merem képzelni mennyiért fogok borsót, babot tenni a fagyóba.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. május 7. 14:41

Ági!Magyarul tanítom az 5 évest és pelenkázom a pici fiút.Tündéri kis 1,5 éves.Cumikázik.Nagy autós cumija van.Beteríti az arcát.Alig érteni néha,hogy mit akar.de roppant kedves.Ha a mamája elmegy vásárolni,én vagyok a gyerekekkel.Kézzel lábbal,de megértjük egymást.Ez utóbbi családnál csak helyettesítő vagyok,mert a hozzájuk "rendelt" segítő hölgy beteg lett.csak nehogy rámszakadjanak.Aranyosak,de sok nekem heti 2x + az itthoni dolgok.Csoki változatlanul bűbáj,tündér.Ezért a neve kiegészült:
CSONGRÁDI CSÓKOS CSOKI AJÁNDÉK NEKÜNK.Így hívják :)) :)) :))

Örülök,hogy itt vagy Ági.Kíváncsi vagyok nagyon,hogy mit mondanak a kardiológián.Neked is kellene egy olyan testre szerelhető szerkentyű,ami figyelmeztet,ha időjárásváltozás van,vagy fúj a szél....és egy gyógynövénykivonatot adagoló beültethető kapszula.De komolyan!!Mindjárt nem kellene rettegni,hogy CSAK ROSSZUL NE LEGYÉL!!!Vigyázz Magadra!Ramosfotók?Sünike?Kert????Kérdeztél a múltkor valamit a gyógynövényemről,csak nem emlékszem.Majd jövök.Holnap szülinap,jövő héten Budapest 100. :ymdaydream: :-bd + segítés+ Csoki....
Hozom a képeket.
Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. május 7. 14:46

Paggy, Csoki neve tüneményes! :-)
Vigyázz magadra, ha sok akkor tudj nemet mondani! Érzed Te, hogy mikor telitődik a sok.
Órára bevittem tanár úrnak megmutatni a kész képem. Azóta a keretezőnél van - pecsét rajta- és kap egy fényes vékony ütősbordó szinű keretet.
Május végén lesz kész. Tanár úr azt mondta csillagos ötös, de hogy két csillag legyen rajta, megmutatja, hogy az alsó hegyeket hogy lehetne éltetni. Na mivel online óra is volt párhuzamban, odaültetett a kamera elé és amit én csináltam - miután megmutatta a tennivalót- azt mindenki látta. Hát lányok! Ekkora bénázást, amit én ott alkottam. Mondtam neki, hogy tanár úr én ezt nem tudom. Totál kétségbe voltam esve.... Hazafele is.... Tudni kell azért, hogy én otthon a nyugiban tudok igazán alkotni. Hát ez van. :-)
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. május 7. 14:54

JAJJJ NAGYON SZÉP!!!!!!!!!Kapunk belőle majd felnagyítva a neten keresztül??? :)
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. május 7. 14:55

Ramos a hintaágyon.
Vihar elmúlt, kiment, aztán be a házába. Egy idő után gyanús volt, hogy mintha nem látnám benne, aztán kiderült a frissen kimosott párnákon trónol a hintaágyon. Ez a menedék kint, ha dörög.
Kép

Ilyen, mikor odajön hozzám reggel a gazdi szobájából és megnyalja a kezem

Kép

A madarak ezt váltják ki belőle. Ment volna fela cseresznyefára is, csak később vette fel a telefon, hiába kattingattam többet.

Kép

Olvasunk

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. május 7. 14:57

Ramos :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :) :) :)
Csoki és Tofi hazafelé."Pihennek "kicsit.
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. május 7. 14:59

Ági!Ramost nem vittétek el ilyen kutyatalálkozóra,ahol megnézik ,hogy mennyire fajtatiszta?mert nagyon szép kutya!!! :-bd :-bd :-bd
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. május 7. 14:59

Paggy, igy tudom csak, mivel már a keretezősnél van, de talán látszik...

Kép
Kép
Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. május 7. 15:02

Paggy, köszönöm szépen a dicséretet a képre is és Ramosra is :-)
Ramossal csak a gond lenne, mert megenné a kiskutyák kivételével a bandát. Van a fajtamentésnek is találkozója, de égnénk, mint a ...., ha elmennénk. Jó, ez csak vicc, de a lényeg nem élveznénk, mert állandóan azt kellene nézni kit akar felfalni az amúgy kenyérre kenhető kutya.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. május 7. 15:04

Olyan jó, hogy Csokit tudod vinni kutyaközösségbe és barátkozik is és szereti is. Gondolom a gazdik is rajonganak érte :-)
Ez a kép nagyon jóó! Jók a kontrasztok, főleg meg Csoki lábai között ott a kikirics. :-)
Jajj, elfelejtettem irni, hogy a Ligetért kár volna bárminemű átalakitás!!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. május 7. 15:04

Hálásan köszönöm a MESTERNEK.Őszintén megtisztelve érzem magam,hogy az ennyi sok szorgalommal festett nagyszerű képről másolhatok.Köszönöm szépen. :) :flower1: ^:)^

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég