Van képem hozzá

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. december 11. 16:43

Kata fotói:


Hogy debütált az új lábas? Meg vagy elégedve vele? Számomra mindig ijesztő a sok varjú vagy holló egy helyen,
főleg, amikor rengetegen ülnek egy fán, vagy hirtelen felrepülnek. De itt milyen jól mutatnak a kellemes rózsaszínű
háttér előtt. :)) A videót nem tudtam leszedni, pedig fel akartam tenni yt-ra, és úgy idetenni. Később még egyszer
megpróbálom. A karácsonyi kaktuszod most is jól időzített, és még mindig jól áll neki a zöld reluxa. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. december 11. 16:56

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. december 12. 6:41

sziasztok LÁnyok! Megint korán ébredtem, s ezzel az oldallal kezdtem. El sem hiszem, hogy már megint hétfő van.
Igaz, tegnap ki sem láttam a tennivalókból és az olvasni és hallgatni valókból.
Még a joghurtos almást is megcsináltam újra, s egyhelyben megettük a felét! Legközelebb az új sütőben és fele mennyiséget fogok csinálni, ez túl finom ahhoz hogy gyakran legyen. a + fűszer amit adtam az almaszeletekre a fahéj, szerecsendió és szegfüszeg . így most mivel nem a tésztára tettem és nem használtam a mézes keveréket így ilyen szép lett, s életemben először megfordítottam! De a porcukrot sajnáltam rá, mert a kivajazás után megszórtam egy kis kristálycukorral az alját így teljesen felesleges volt, meg egy parányi fahéjjal. :D :-bd :littlehearth:

A fazék jól debütált, csak sajnos kicsit nem sült át mert elfelejtettem mikor tettem be és nem tettem rá tetőt direkt, hogy gőz mellett süljön. Így a maradék kenyér vasárnap bundáskenyérként végezte be! :))

A húsleves is csak ma fog sorra kerülni, mert a maradék pörkölthöz kifőzött tésztával úgy jóllaktunk, mint a duda!

Olvasom Rita, hogy ott másak az árak. Én már nem is igen viszonyítok, legfeljebb kevesebbet veszek, de vannak dolgok amikből nemigazán lehet engedni. így is harmad annyit fogyasztunk mint eddig. A szalámifélékről teljesen lemondtunk, de a kolbász a Samunak elengedhetetlen. Minden vajaskenyérhez 1o szeletet vágok le, mert a kétfelé vágott kenyérre 5 karika fér rá.
Tejet meg 3oo felett vettem már második alkalommal. De ha tudnék még venni legalább két 3 kartonnal, akkor egy jó ideig letudhatnám ezt az egészet.

Lilyke már teljesen meggyógyult? Nem hiányzik, hogy elkapja bármelyiket is, skarlátos én is voltam, egyszerre kerültünk az anyuval meg a bátyámmal korházba. Apu anno rengeteg citromot és nápolyit hozott, az ablakon adta be.!
Arra emlékszem, hogy a 3. injekció már nagyon fájt. :(

Ildikó, szépségesek a képeid, s örülök hogy tetszett a videó!
Ági ezerrel hozza be a filmes lemaradásait, gondolom sokat kell pihennie, így jut ehhez tevékenységhez jobban.
Biztosan fog majd jelentkezni Ő is.
Mennem kell, Samunak a reggeli gyógyszer, fél óra múlva reggeli!
Legyen szép napotok és egész hetetek! :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
ui most itt is -3 van csak, de a tegnapi őrűlt szél most nincs. :x
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. december 13. 14:49

Sziasztok Kislányok!

Kata, láttam a joghurtos-almás fotóját, nyálcsorgató volt. Holnap letöltöm és kiteszem majd. A szegfűszeg az a fűszer,
amit csak nagyon kis mennyiségben tudok elviselni. Gyerekkoromban miatta nem ettem meg a gyümölcslevest, meg bizonyos
karácsonyi sütiket se.

Sajnálom a kenyérbalesetet, de bundás kenyérként végezni se nagy tragédia. :D

Én se viszonyítok a magyar árakhoz, csak az tűnt fel, hogy korábban közel megegyezőek voltak az itteniek meg az otthoniak,
míg most a magyar árak jelentősen vezetnek.

Lilyke jól van. jó lenne, ha addig kapna el valamit, amíg itt vagyok. Én kanyarós voltam. A skarlát veszélyesebb úgy tudom.
Biztosan azért is kerültetek kórházba.

Itt szél egyáltalán nem volt, és ma már nem volt reggel mínusz fok.

Kipróbáltam, hogy hogyan boldogul a telefonom a holddal, mert elirigyeltem Kata hasonló fotóját. Meg vagyok elégedve.

Kép

Kép

Épp esik. Aznap ennyi is maradt meg. Másnap még esett hozzá. Az otthoni fiam azt mondja, hogy Miskolcon 10 centi esett.

Kép

Tudjátok, hogy itt nem vetik meg az altesti humort még a gyerekmesékben és a gyerekjátékokban sem. Tiszta szívből utálom,
és nem prűdségből, hanem azért, mert annyi más témát is fel lehet hozni a gyerekeknek, miért pont ezt kell.

Spoiler: mutasd
Ebben a játékban össze kell pároztatni az állatokat, és a szellentésüket. Még a szaga is meg van adva. Szellentős színező
is jár hozzá.

Kép

Ez a játék, egy kerekeken guruló, távirányítós sz@r. Nem tudom, mivel indokolja meg a választását az a szülő, aki ezt teszi
a fa alá a csemetéjének.

Kép

Aki ezt a könyvet fotózta, egy beteg ember. Dolgukat végző állatok vannak benne. Mindaddig reménykedtem, hogy mégsem
arról szól a könyv, ami a címe, "Kakáló állatok", amíg ki nem nyitottam. Az is beteg, aki fotózta, s az is, aki örömét leli a
képek nézegetésében.

Kép

Kép

Ebben a játékban 12 darab kakát kell egy vécécsészébe pöckölni:

Kép


Karácsonykor mindent el lehet adni, még üvegbe halmozott, a megajándékozott nevének kezdőbetűjével ellátott gyertyagyújtó
gyufákat is. :-o Az üveg aljára van ragasztva, amin meg lehet gyújtani a gyufát.

Kép

A húsvétról megmaradt nyuszikat, ilyenkor el lehet adni szarvasnak, és unikornisnak (hasonlót itthon is láttam már):

Kép

Kép

Diótörők Lilykével:

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. december 14. 6:30

Most kel a kenyerem, 2o perc múlva a sütőben landol. Samu megette a maradékot! Ennyit a beosztásról.

sziasztok Lányok, tulajdonképpen még majdnem alszom, de nagyon korán megébredtem, hogy kész legyek reggelire a kenyérrel, meg hogy tudjak adni majd Samunak reggelire, ha azt kérne! ;) :D .

Szerencsére visszaaludt.
Rita, csodaszép a holdas kép! Az enyém sem tud sajnos jobbat, nem is volt kedvem lefotózni a tegnapi majdnem teleholdat.
Tegnap itthon gyönyörű idő volt, aztán mégsem mentünk sehova.

egyetértek a kritikával, övön aluli ízlés amit már művelnek a gyerekkel meg úgy am block.
Nagyon örültem, hogy Lilykének a diótörő tetszett. A múltkor kérdeztél a takaróról, de csak azért nem tudok nyilatkozni, mert igazából karácsonyi ajándék lenne, de mégis majd kibontom.
Itt új divat kezd kialakulni, megdézsmálják a csomagot, vagy fel sem hozzák! Tegnap kettő jött volna de nem tudtam lemenni, nem is szándékoztam.
Remélem a karácsony kellemesen és egészségesen fog eltelni! Megyek vissza a konyhába! :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. december 16. 14:59

Szia Kata!

Máris hozom a fotókat! Jól lemaradtam, mert szerencsére sokat tudtál fotózni. Örülök neki nagyon! Ha nem tudtok
kimenni, a konyhában ügyeskedsz sokat. Mindegyik kenyered guszta, és falnivaló, de a legutolsó kinézetre a legszebb.
Az olyan, mint amilyennek a nagykönyvben meg van írva. Sorba teszem ki a képeket, ezért itt a fórumban is a legutolsó
lesz.

Milyen dolog már, hogy nem viszik fel a csomagot? Nekem felhozták, amikor a legutóbb rendeltem, viszont nagyon
felbosszantott, hogy hiába volt megadva a telefonszámom, és az emailcímem is, nem értesítettek, hogy nagyjából mikor
érnek hozzám. Egész nap ülhettem otthon. A másik, hogy a menyemnek, meg az otthoni fiamnak a Libri online felületén
rendeltem könyvet ajándékba (ez most történt a napokban, tehát már itt voltam Angliában), és azt kértem, hogy a miskolci
pláza Libri könyvesboltjában legyen átvehető. Mikor fizetni akartam, kiderült, hogy csak a boltban, átvételkor lehet kifizetni.
Annyira mérges lettem. Csak akkor fizethettem volna, ha futárral vitettem volna ki a gyerekek címére, ami plusz 1200 ft ugye.
Úgyhogy elutaltam nekik a pénzt, és figyelmeztettem őket, hogy ne érje őket meglepetés a pénztárnál.

Kata fotói

Samu nagyon huncutul mosolyog a hátad mögött. :D Nagyjából az én hajam is ilyen hosszúságú. Nem akarom elhinni, hogy
nem őszülsz. Szerencsés alkat vagy. Nálunk egyedül az apai nagyanyám őszült hamar, én tőle örökölhettem.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. december 16. 14:59

Kata fotói:

Ezt a joghurtos-almást senki nem tudja jobban megsütni. Az utolsó kép egy másik almás süti fotója, igaz?
Másként vannak az almák elrendezve a tepsiben.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. december 16. 14:59

Kata fotói:

Samunak nagyon jól áll ez a kék szín! Gyerekkoromban a kedvencem volt A képen látható Százszorszép bonbon.
Nem messze van tőlünk Szerencs, ott gyártották. Tulajdonképpen ezen kívül semelyik bonbont nem szerettem.
Se a konyakmeggyet, se a folyós krémmel töltött példányokat. Ennek viszont minden darabja különleges volt.
Az a guszta étel sült krumpli és cukkini? Falnám!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. december 16. 15:00

Kata fotói

És itt van a tökéletes kinézetű kenyérke!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. december 16. 15:32

Holnap saját képeket is hozok.
Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Elthan » 2022. december 17. 0:06

Sziasztok. Remélem mindenki jól van. Nem tudom mikor írtam utoljára. Tavasszal műtötték ismét a vállam,kb. júniusig kezelésekre, tornákra jártam. Utána a tavaly elkezdett épületet befejeztem. A kertet gondoztam, fát vettem, vágattam és hasogatógéppel hasogattam. Sajnos a covid ismét végigment rajtunk. A lányomat és engem kihagyott . De a felesége és a két fiam elkapta. Sajnos a szomszédokat is és Pista bácsi meg is halt. 3x volt oltva. Nem tudom ér-e valamit az oltás. A japánok már az 5. oltást is megkapták, de ott is terjed a vírus.
Bocsánat, hogy nem értam, de nagyon el voltam foglalva és el is felejtettem a fórumot. Telefonom elromlott resetelni kellett minden elveszett róla. A számítógépet havonta 1x kapcsolom be fél órára. Fórumokra hanyag vagyok. leginkább discordot használok.
Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Elthan » 2022. december 17. 0:11

Most elmentettem megint a telefonra is az oldalt. Dobok be néhány képet.
Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Elthan » 2022. december 17. 0:38

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Elthan » 2022. december 17. 0:46

Képet betenni telefonon nem tudok. Elfelejtettem, hogy telefonon hogy kell. Az miért van, hogy mire beírom a szöveget, addigra kirak és újra be kell lépnem. Belépés után meg elfelejti amit beírtam.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. december 17. 6:29

Sziasztok Lányok és Elthan! :-bd :ymhug:
Drága Rita, köszönöm hogy kitetted a képeket! Az a gyertyagyújtós képed amit kitettél nem rossz, csak ahol gyerek van, ott nem tartom jó ötletnek! Én még Samu elől is maximálisan eldugom. Igaz magamnak nehezítem meg a dolgokat ilyesmikkel, de jobb félni mint megijedni!
Most , hogy kitetted a képeket vettem észre a dobozon, hogy édesítőszerrel van ízesítve! Lehet mégis megajándékozom magam egy ilyen dobozzal... :D
Samunak nagyon jó áll valóban a kék, de a másik kabátot amit Ildikótól kaptunk, jobban szeretem, csak még nem volt annyira hideg, hogy kintre felvegyük. A kéknek meg másik hibája, hogy rettenetesen megizzad alatta. Mert nejlonos a belseje.

Jól megjártad a Libryvel, akkor az ajándék ilyenformán ugrott, mármint a meglepetés, helyette okoztak másmilyet! Még ilyet!

Elthan úgy megörültem hogy jelentkeztél!!! Kétszer is megnéztem a neved, hogy tényleg TE vagy!!!
Komolyan nagyon aggódtam, hogy mi történhetett, a legrosszabbra nem is mertem gondolni, szerencsére "csak" mindenféle más galiba és elfoglaltság jött közbe.
Nekem most Rita teszi be a képeimet, mert egy idő után eltüntek a képeim amit a facéról ide feltöltöttem.

Kigyönyörködtem magam a képeiden! Megcsodáltam a fahasáboktól kezdve a töpörtyűig mindenben. Az a körhegyes herkentyű a hasítógép? Nem könnyű munka a favágás, de én imádtam csinálni!
A termések meg csodásak, mind a szőlő mind a cukkini! De jó látni ilyen szépségeket. Nekünk, mióta nincs kertünk már csak a bolti piaci gyönyörködés marad.

Szép kis kacskaringót rajzoltak a válladra! Sok mindenen mentél keresztül, de ahogy olvasom, a covid sem kímélte a környezetedet! Sajnálom a szomszéd veszteségét, ő beleesett abba a százalékba, akik az oltás ellenére sem élték túl.

Mindenesetre biztosan nem volt könnyű újra átélni az egészet. Most majd az utóhatások miatt kell nagyon vigyáznotok egymásra.
Japánról beszélve meg nem is tudtam hogy ott már az 5. nél tartanak. huh.. Én a 3. után már nem fogok felvenni oltást, talán csak az influenza ellenit. de még azon is hezitálok.

Mindenkinek további szép napot kívánok. sziasztok, és várom a híreket továbbra is mindenkitől , akinek egy kis ideje van! :x :ymhug: :D :-bd :flower1: :littlehearth:
Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Elthan » 2022. december 17. 10:03

Rengeteg szőlőm, cukkinim, uborkám volt. Paradicsom, paprika éppen elég volt. De amit tudtam ültettem. Hagyma, kínai kel, bordás kel, retek, stb. 10 évig csak szőlőt, gyümölcsöt termeltet, illetve hagymát, borsót. Feleségem mondta inkább megveszi a boltból. De idén termeltem amit tudtam, mert gondoltam, hogy minden drága lesz. A vállműtét miatt kénytelen voltam, mindent megtanulni bal kézzel is, mivel 6 hétig a kezemet a testemhez rögzítették. Az izmokat is átvágták és újra összevarrták, így nem is próbálhattam meg, nehogy elszakadjanak. Nem is tudtam volna. Csontokat vésték, köszörülték. Mindenesetre nagyon elegem van a műtétekből. 4 év alatt 5. műtétem volt.
Novemberbe egy új szőlőlugast csináltam a kertbe, a kivágott sövény helyére. Új kiváló szőlőfajtákat vettem, illetve átültettem néhány tőkét. Remélem jól fog teremni.
Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Elthan » 2022. december 17. 10:05

Nekem is 3 oltásom van. Nem is akarok többet. Feleségem a kórházban dolgozik 4 oltása van mégis elkapta, lázas is volt, teljesen el volt gyengülve.
Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Elthan » 2022. december 17. 10:18

Kép Gyakorlom a képek berakását. Ezt egyik japán ismerősöm recepje alapján készítette a feleségem. Ízre hasonló a töltött káposztához.
Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Elthan » 2022. december 17. 10:50

Ezek az angolok betegek. A húgom 20 éve ott él, az is azt mondja, hogy lököttek. Szerinte ételben íztelen vackokat esznek, szeretnek alkoholt inni. Én nem vágyom oda.
Rita írta:

Spoiler: mutasd
Ebben a játékban össze kell pároztatni az állatokat, és a szellentésüket. Még a szaga is meg van adva. Szellentős színező
is jár hozzá.

Kép

Ez a játék, egy kerekeken guruló, távirányítós sz@r. Nem tudom, mivel indokolja meg a választását az a szülő, aki ezt teszi
a fa alá a csemetéjének.

Kép

Aki ezt a könyvet fotózta, egy beteg ember. Dolgukat végző állatok vannak benne. Mindaddig reménykedtem, hogy mégsem
arról szól a könyv, ami a címe, "Kakáló állatok", amíg ki nem nyitottam. Az is beteg, aki fotózta, s az is, aki örömét leli a
képek nézegetésében.

Kép

Kép

Ebben a játékban 12 darab kakát kell egy vécécsészébe pöckölni:

Kép


Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Elthan » 2022. december 17. 10:58

Ennek a kenyérnek a receptje meg van valahol az oldalon? Feleségemet érdekli. Olvasom visszafele a fórumot. De most el kell mennem anyámhoz segíteni.
Rita írta:Kata fotói

És itt van a tökéletes kinézetű kenyérke!


Kép
Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Elthan » 2022. december 17. 12:11

Kivágott sövény tuskóján kései laskagomba nőtt. Felesém nem hajlanfó elkészíteni, mert fél a vadon termő gombáktól.
Kép
Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Elthan » 2022. december 17. 12:17

Mi is 2 hete cseréltük a 30 éves edénykészlet egy részét. Lengyel MPM cég edénykészlete. Feleségem szereti.
Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. december 17. 15:44

Sziasztok!

Elthan, látom, rájöttél, hogy a képek linkjeit egyesével kell az "img" közé tenni. Én béna vagyok telefonnal a fórumban,
mindig laptopról jelentkezek be. Jobban is látom, meg gyorsabban haladok az írással és a képberakással is.

Határozd el magadban, hogy itt van a vége a műtéteknek. Én hiszek a gondolatok erejében. Nálam ez bevált eddig.
Én még nem voltam se influenzás, se covidos, pedig se influenza se covid elleni oltással nem oltottak be eddig (és
nem is szándékozom magam beoltatni).
Az én környezetemben, akik eddig elkapták, azoknál nem volt súlyos lefolyású a covid szerencsére. Kis fejfájás,
kis láz, hamar túl voltak rajta.

Sajnos elég gyakran előfordul az a jelenség, amiről írtál (kidob a fórum, mikor el akarod küldeni a hsz.-t). Én mindig
elmentem, mielőtt elküldeném, így nem veszítem el az irományomat.

Szőlőm nem vlt soha, de én is mindenféle zöldséget termesztettem. Nagyon jó volt a kertből főzni, amikor még nagy
család voltunk. Én is fával tüzeltem, imádtam a melegét, de nagyon nem hiányzik az aggódás, amit minden évben
átéltem, amikor meghozták a tüzelőt. Vajon vállalja-e a tavalyi ember, hogy felfűrészeli, és a másik, aki felhasogatja?
Szerencsére mindig vállalták. Aztán tavasztól őszig jól kiszáradt, és boldogan fűtöttem vele.

Gyönyörű a szőlő!

A töltött káposztát göngyölt húsnak néztem. Mindkettőt nagyon szerettem régen.

Hozzánk képest furcsák az angolok, az már biztos.

Kata, engem is meglepett, hogy édesítővel készítették a Százszorszép bonbont. Furcsának tartottam, hogy valakik
gyufát adnak ajándékba. Már a lányomék is kaptak ugyanilyen üveges gyufát Z és J kezdőbetűkkel. A vejem nővérétől
kapták pár éve. Ez a gyufa a saját dobozában tized ennyibe kerül, de nem ezért nem tartom értelmes ajándéknak.

Óh, a nylon belsejű kabátok tényleg utálatosak tudnak lenni. Ma már sokszor polár bélést tesznek a dzsekikbe. Sokkal
jobb érzés egy ilyen kabátba belebújni.

A gyerekek tudták, hogy milyen könyvet fognak kapni. Elég drága egy könyv, nem akartam olyat venni, ami nem érdekli
őket. Ők választották ki, hogy melyiket szeretnék. Én meg naivan azt hittem, hogy csak át kell venniük őket. Erre ki is
kellett fizetniük. :)) De addigra átutaltam nekik a pénzt.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. december 17. 15:44

Adventi kalendárium kutyáknak. Nooormáááliiis?

Kép

Tényleg nincs határa a kreténségnek. Miért nem jó a papír színező? Miért kell cukormázas sütit színezgetni?
Ha befejezted a színezést, a paletta is megehető, meg persze a két sütemény is.

Kép

Kép

November 5.-én van Angliában a Guy Fawkes-nap, amelyen arra emlékeznek, hogy 1605-ben ezen a napon Londonban
leleplezték az I. Jakab angol király elleni lőporos összeesküvést (Gunpowder Plot), melynek egyik résztvevője volt
Guy Fawkes. Az 1650-es évektől egyre több helyen tartottak tűzijátékot ezen a napon. Ma már ez általánossá vált.
Pont ezen a napon éjjel érkeztem Angliába. Ezen a napon barna és fehér csokiba, illetve karamellbe mártott almát
szoktak fogyasztani. Én már leértékelve találkoztam ezekkel a boltokban.

Kép

Ezek nem vicces felnőttsapkák télapószakállal. Gyerek fejére tervezték. Nooormáááliis?

Kép

Ez a szarvaska is nyuszisablonnal készült.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. december 17. 15:44

Városi karácsonyi fények.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég