Van képem hozzá

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. december 5. 17:29

Jaj Ági de megnevettettél! :)) :)) :)) :))
Én a győri korházzal vagyok így, mert mióta újjáépítették, és bővítették állandóan eltévedek! Rémes!!
A múltkor a koraszülött osztályról kellett visszafordulni!! :)) :)) :)) :))
De a végén az egyik éppen ráérő doki kísért vissza bennünket a tájékozódási ponthoz! Milyen rendes volt tőle :)) :)) :))
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. december 5. 17:58

Tudom, ez nem szép tőlem, de megnyugtató, hogy nem csak én vagyok ilyen " fogalmam sincs, hogy hol vagyok" tipus. :-)
Szerintem Paggy lemegy az udvarra, fog egy labdát, aztán úgy megfuttatja Csokit, hogy ereje sem lesz felmenni a lépcsőn. :)) Na ez jó kétértelmű.... Természetesen Csoki kutya lesz az, aki hiába van ereje teljében a lépcsőzés a labdázás után már kihivás lesz számára. :-) Meg ott vannak a séták, aztán tényleg a kutyafuttatók...., nem féltem én őket. Aztán jó alkalom lesz mindkettőjüknek , Paggynak és párjának pl. hosszabb sétát tenni Csokival. Lehet szoktatni a villamoshoz is. HÚ, lesz feladat. Viszont Paggy az, aki örökmozgó. Milyen is legyen a kutyája, ha nem ő is az. :-)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. december 5. 19:16

Mindenesetre szorítunk hogy minden klappoljon! :))
Jó éjszakát lányok, nálunk vacsora aztán fekvés! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. december 5. 19:50

Kép
Kép
Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. december 5. 20:08

Jajj de aranyos!!!
Élvezi a helyét, ugye?
Kis ágya van, jól látom?
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. december 5. 20:10

Minden oké,nem dörömböl az ajtón,csak ne legyen berácsozva.Ugyanúgy mint nekem klausztrofóbiája volt.Mondta a menhelyes csaj,hogy nem tudta bezárni ,bevitte a lakásba és ott szabadon kószált nem bántotta a macskáját.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. december 5. 20:12

Fog ő szépen alakulni, látszik rajta. :-)
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. december 5. 20:12

A párom,aki roppant szépen mosogat és mos,lefertőtlenítette Fruzsi ágyneműtartóját/egy régi fotelágyé/Ám ,most látom,hogy a hypo nem volt elég.Majd holnap megcsinálom.Tiszta cuccot kapnak minden 3. nap nálam az állatok.
Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. december 5. 20:16

Ma mostam én is Ramosra, domestos a gépbe, aztán újra inditom domestossal.
Sose szedtünk össze semmit. Az egyik kutyás odlalon kérdezték nemrég, hogy hova viszik a kutyás ruhákat mosni a többiek. :))
Kiváncsi leszek a cicusokkal való viszonyára. Lehet ám,hogy a cicusokkal való összeszoktatása nem is rajta fog múlni.
Még este gondolom levitted pisilni. De hát ha baleset lesz, akkor takaritás, úgyis megszokja majd, hogy jelezzen, vagy kibirja, mig mentek. Enni evett szépen?
.............................................
Jajj, de szuper ez a fekhely! :-)
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. december 5. 20:27

Ágika!Köszönöm az érdeklődésed.Nem akarlak feltartani.Most rohantam ki a gangra ,mert Kobak nyávogott nagyon a bezárt ajtó eéőtt,HÁT HOZOTT EGY PATKÁNYT.Csoki szépen alszik az ajtóm előtt.Oda is kellett hozzak egy rongyot a kőre.majd kialakul.Most megint futott a macska után,de rászoltam és megállt.Még zűrös minden.Főleg a macskák,akik eddig bent aludtak a jó melegben.még nem engedem be Csokit a szobámba,egyrészt mert itt sokkal melegebb van,másrészt majd ha megszokta a macskákat.Addig legalább néhány órára kézben becipelem őket..9 -kor megyünk le a ház elé utolsó pisilésre.Már kakilt lent.Fent még semmi nem volt. :-h Jó éjszakát!Paggy %%- @};- :flower1:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. december 5. 20:38

Gondolom egyik szemed Csokin, aztán a cicusok, meg még a tennivaló, igy tényleg köszönet érte, hogy irsz róluk!!
Kialakul majd, finoman megismerteted Kobakékkal, aztán puszihaverok lesznek. Jajj a patkány..., brrr.
Úgy irigylem azt a kockás plédet, mert nem lehet már ilyet kapni. Nekünk Ramos alatt a szobákban az a régifajta pléd van, ami nem mászik el.
Miylen aranyos, hogy az ajtód előtt fekszik :-)
Jó éjt, eseméyntelen éjszakát! :-)
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Hesu » 2021. december 5. 23:36

Hali!

Boldog Mikulást kívánok minden gyermeknek és nektek is!!! :x
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. december 6. 3:57

Hesu kedves, köszönöm! Bár én már túlkoros vagyok. :-) Gyerek is közel 31 éves van itthon :-)
Viszont Hozzátok még jár a fehér szakálú. :-)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. december 6. 6:26

Paggy, Ágihoz hasonlóan csak annyit jegyzek meg, hogy nem Alaszkában élünk, hogy ne lehetett volna
ezzel a nevetséges hómennyiséggel megbirkózni. Ennyi kikívánkozott belőlem. Én is mérges vagyok,
pedig semmi közöm az egészhez. Ha nem írhattam volna ezt le, megpukkadtam volna. De felejtsük
is el, mert megoldottad egymagad, és általában az van jól megoldva, amit az ember egymaga vezényel
le. Akkor minden a saját szájíze szerint történik, és ha balul sül el valami, csak magát hibáztathatja.

Gondoltam, hogy ki van herélve Csoki, azt hiszem a menhelyeken az ivartalanítás az első dolog, amit
megejtenek az állatokon.

Eddig nagyon jól viselkedik, és ez csak jobb lesz idővel. Nagyon örülök, hogy újra van kutyatársad!

Nagyon cuki ahogy birtokolja az új helyét. A két mellső pracliját kilógatja, mintha azt mondaná, hogy
még nem merem beleélni magam ebbe a nagy boldogságba, lehet, hogy mindjárt mennem kell. :(

Ági, nem folytatom tovább a játékot, nagyon elment a kedvem. Tegnap egy hapsi, aki a kocsijáról
törölgette a havat, egyre jobban figyelt, amikor harmadszor mentem el mellette az ablakokat kémlelve.
Két idősebb nő egy lépcsőház előtt beszélgetett, mellettük is elmentem párszor. Ezek a helyzetek
nagyon zavarnak, épp úgy, mint amikor fotózás közben vizslatnak.

Ablak nélkül is megyek minden nap, bár most épp esik nálunk az eső, és ernyővel nem olyan jó mászkálni.
Ha egész nap esni fog, biztosan nem lesz meg a lépésszámom, de ez nem baj, ezeket a dolgokat el
tudom engedni. Majd másnap bepótolom.

Kata, mióta Miskolcon lakom minden nap megfordulok a sétálóutcán, mégis képes vagyok a boltból kilépve
abba az irányba folytatni az utam, amerről jöttem. És ez nem egyszer, nem kétszer fordul elő nálam.
Már nem is bosszankodom rajta. Tudomásul vettem, hogy ilyen vagyok és kész. Ha továbbképzésre kellett
mennem egy idegen helyre, az volt az első, hogy támpontokat jegyeztem meg magamnak, hogy ha
szünetben wc-re kell mennem, vissza találjak a megfelelő folyosóra vagy terembe. Évekbe telt, mire
megtanultam Angliában a gyerekek lakóhelyén tájékozódni, holott rengeteget sétáltunk.

Szia Hesu! Neked is boldog Mikit!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. december 6. 6:56

Ági, nem reagáltam még a változtatási szándékodra. Nagyon óvatosan írok dolgokat, mert nem szeretném,
ha agitációnak tűnne. Csak annyit mondok, hogy szerintem nagyon jól teszed, ha az egészséged érdekében
elkezded átgondolni az étkezésedet. Mindenben támogatlak, és ha valamiben tanácstalan vagy kérdezz,
és szívesen segítek, ha tudok.

A változtatás azzal is jár majd, hogy néhány étel puffasztani fog, de ezzel nem szabad törődni, csak addig
puffadsz, amíg meg nem telepednek a beleidben azok a baktériumok, amik le tudják bontani az adott alapanyagot.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. december 6. 7:04

Most levéllel együtt lehet venni a karalábét. Én is vettem egyet. A karalábé ment a zöldséglevesbe, a levele
pedig a kinoás sütőtök currybe.

Itt olvasható egy cikk a karalábé levél hasznosságáról. Háromszor annyi vitamint tartalmaz, mint a gumók.

https://www.hazipatika.com/taplalkozas/zoldseg_gyumolcs/cikkek/karalabe_az_eltekozolt_levelek/20080110163701

Kép

Sütőtök curry: egy negyed sütőtök, egy csomag újhagyma, egy fej hagyma, két duci gerezd fokhagyma, egy
karalábé levele, fél bögre kinoa, fél doboz szeletelt paradicsom konzerv, vesebab, só, garam masala,
őrölt curry, víz. TÉNÉ

Ezzel az étellel hüvelyest, gabonát, egyéb zöldséget, zöld levest vittem be a napi tucatból. (A második kép nem
pontosan adja vissza a zöldségek arányát.)

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. december 6. 7:37

A héten újra kaptam mángoldot. Ez az adag kb. öt napra elegendő zöld levéllel lát el. Nagyon örültem
a sötét vörös leveleknek. A szárát felaprítottam és lefagyasztottam. A leveleket jól lecsöpögtetve, de még
nedvesen szorosan egy neylon zacskóba tekerem, így akár másfél hetet is kibírnak a hűtőben. Így szoktam
tenni a petrezselyem zölddel is. Ez a módszer nagyon sokáig frissen tartja a répát, petrezselyem gyökeret
és a karfiolt is. De ezeket nem mosom meg, csak a betekerés előtt egy kis vizet fröcskölök a zacskóba.

Kép

Kép

Ez az utolsó szőlőadagom. Ezután piros és fekete színű bogyós gyümölcsök következnek.

Kép

A vas beépülését a c vitamin nagyban elősegíti, ezért érdemes együtt enni citrusfélékkel, vagy savanyú
káposztával. De persze magában is nagyon hasznos.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. december 6. 8:51

Végre lett miso pasztám!!! De régóta várok már rá! Már írtam egyszer, hogy ezt egy boltban se tudtam eddig
beszerezni, ezért rendelnem kellett volna, de egy terméket nagyon nem éri meg rendelni, olyasmit meg nem
akartam venni, amire nincs szükségem, vagy olcsóbban szerzem be az üzletekben.

Áprilisban Angliában a lányom meglepett vele. Akkor kóstoltam először, és szerelem lett első ízlelésre. De a
lányomék nem voltak annyira oda az első misoval készült főztömért, és mivel nem volt időm kétfelé főzni,
ezért nem is használtam többet. Szerintem még mindig ott áll a hűtőjükben.

Miközben sétálgattam a Főutcán, akkor lettem figyelmes erre a táblára. Ezerszer elmentem már mellette, de
soha nem olvastam el, mi van ráírva. Engem a vegán élelmiszerek érdekeltek, de a sószobát is ki fogom
próbálni. Egy óra 800 ft.

Kép

A tábla mellett jobbra egy bejárat van, ami egy belső udvarba vezet. Bementem, és nem bántam meg. Több
mindent fogok tudni itt egyben megvásárolni, amiket eddig több üzletből drágábban vagy ugyanennyiért
szereztem be. Megkérdeztem van-e miso pasztájuk. Nem volt, de másnapra meg tudták rendelni. Többféle
miso volt a webshopban, én most egy fehéret rendeltem, de ha elfogy a vöröset is ki fogom próbálni. Olyat
választottam, ami teljes értékű, vagyis a szójababon, a rizsen, són kívül semmilyen más hozzáadott anyagot
nem tartalmaz. Másnap mehettem is érte. Alig vártam, hogy hazaérjek, és főzzek egy miso levest.

Kép

Olcsó(bb) miso leves: borsó, gomba, újhagyma, tofu, miso paszta, algalap, szójaszósz, pici gyömbérpor, víz

Csiperke helyett shitake gomba kellene, algalap helyett a még drágább wakame, de ez így is nagggyon finom volt.
Tegnap elfogyott, ma újra megfőzöm. Nem tudok betelni vele. TÉNÉ

Elfelejtettem rizstésztát venni, de szerencsére volt itthon csicseriborsóból készült cérnametélt. Legközelebb
is ezzel fogom enni, mert a fehér rizsből készült tészta nem teljes értékű, ez viszont igen. Az íze semleges,
nem alakít a leves ízén.

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. december 6. 10:53

Most csak beköszönöm! Eddig semmivel nem jártam jól, sem a doki nem hivott vissza, sem az apeh felé a válaszom stb...elegem van! Annyira béna vagyok az ilyen elektronikus uton való válaszokhoz!
Úgyhogy írtam egy nem szép levelet, hogy sajnálom de béna vagyok ezekhez a dolgokhoz, akkor visszavonom a támogatást és a Sámuel is ...
Nem engedte a szokásos másol illeszt dolgokat, lassan már 11 van, éppen csak titeket olvastalak még el.
az meg nem két óra.
játszani meg talán negyed órát. a többi meg ment az erőlködésre, hogy valahogy sikerrel járjak!

Lapozzunk
Örömmel olvastam hogy Csoki és a gazdi szépen kezd összeszokni, és majd a macsekok is sorra kerülnek.-
Nagyon aranyos ez a kutyus, s láttam micsoda jó kis fekhely és játéka van! Remek!
A patkánykalandot kihagytam volna, de hát ez is macsekot dicséri, mert azért nem semmi legyőzni! brrrrrr.
Én biztos akkorát sikítottam volna hogy még az utcáról is befutottak volna :(( :)) :)) :)) :)) :))
-ez vagyok én-
Hesu látod a mikulást meg el is felejtettem, mármint nem tudtunk tegnap kimozdulni, én miattam.

Szerencsére Bori küldött a méz és lekvárok mellett csokikat és mikulást is! Így lett mikuláscsomagja!
Bezzeg a sógornőmék...még erre sem voltak képesek! Itt helyben!
Na mindegy...felejtős, nem fogom a hangulatomat hozzájuk igazítani!
Itt reggel egy pici havaseső esett /a kánya csípje meg/ nagyon utálom. Ebből csak sár és csúszós járda lesz.

Most mennem kell ... pontosabban telefonálni! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth: :D
Hesu, hozhatnál havas képeket! :x
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. december 6. 14:46

Sziasztok!Végre le tudok ülni és most 1/2 6-ig nyugi van.Hozok képeket,nézelődök és olvasok,közben a macskák szimultán az ölemben lógnak,ugyanis.MEGVAN A RENDSZER!!!!!!! :ymparty: :ymparty: :o) :o)
Tehát reggel felkeléskor gyors pisilés-kakilás.Csak 3 háznyira-kaki összeszedve-feljöünk/ma 1/2 6 kor ébredtem.TÖK CSÖND VOLT ÉJSZAKA.Azajtóm előtt aludt.
Reggeli készítés -kávézás-
1/2 8 -kor indulás nagysétára kb 9-ig--MAJD
KUTYÁNAK ALVÁS vagy amit akar ,nekem saját élet
1/2 2-kor második nagyséta 1/2 3-ig
Kutyának akármi ,nekem saját élet.
1/2 6-kor séta a kutyás barátokkal 1/2 7-ig.
Este 10-kor pisilás -kakilás 3 háznyi távolságban-összeszedve ,amit kell.
Macskák:
Amikor elmegyünk sétálni nyitva a szobám ajtaja és a macskaajtó-be lehet slisszanni a séta alatt a szobámba illetve kislisszanni..3x egy nap van rá lehetőség.Illetve 5x.De amikor megjövök szobaajtó becsukásra kerül-a kezdeti béke érdekében.-Már vannak jelek,hogy működik,mikor hazajövünk 2 cica mindig bent van.Viszont a 2 séta között nem lehet kimenni a szobámból.Majd megszokják. :)) :)) :)) :) :flower1: És a párom csinált egy felakasztható rácsot részint a konyhára,de ez nem fog működni ,mert megőrül a bezártságtól viszont az én szobaajtómra ráteszem majd és akkor ha bent vagyok kinyithatom az ajtót és lát minket.A hallba turkálok mosható rongyszőnyegeket,hogy ne legyen neki hideg.Bár a lakásban 23 fok van és rengeteg fali radiátor.A nyulak a szobámban elkerített részen futkosnak estefelé.A teknősök a párom szobájában gyalogtúráznak,mert CSOKIÉ a konyha előszoba hall.TUDOM NEKTEK EZ AGYRÉMNEK TŰNIK,de nekem nem,mert mindig sok állattal éltem békében és viszonylagosan jó rendszerben.
Most teszek fel képeket és nézelődöm.Ja és ma 2 órát egyedül volt,mert a CSARNOKBA mentem.Teljes csöndben telt el az idő.Szóltam az alattam lévőknek,hogy elnézést,ha még lárma lesz,de nem volt semmi.
Kép
Kép
A párom szereli az ajtórácsot.
Csoki meg nézi,hogy "vajon jól csinálja?"
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. december 6. 14:59

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. december 6. 15:00

Na most végre nyugiban nézelődhetek.Már látom,hogy rengeteg klassz dolog van fent!!!! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ :flower1: :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. december 6. 15:03

Paggy, ez gyorsabban ment, mint gondoltam volna. Egy nap alatt egész jól beilleszkedett a csapatba.
Látszik, hogy mindig több jószágod volt egyszerre, flottul megszervezted az életeteket. És még csak
most kezdtek összeszokni. Nagy barátságok fognak itt még szövődni. :D

Nagyon kis aranyos Csoki kutyus!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. december 6. 15:12

Paggy, nagyon nevettem a videó végén. Az egyik pillanatban még lefelé állnak Csoki fülei, ahogy
kell, de ahogy szembefordul veled, a szél belekap, és hirtelen a feje felé fújja, és olyan is, van,
amikor csak úgy vízszintesen meglebegteti (3. fotó). :)) Olyan aranyos!

Kép

Kép

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. december 6. 15:15

Sziasztok Lányok!
Nem volt időm délelőtt irni, mert elmentem a Lidl-be zöldségbeszerző túrára. Aztán főzés, mágnes, jobban vagyok már szerencsére, de tartom magam az elhatározáshoz.
Rita, nagyon jók megint az ételfotók és kiegészitések!
Totál megértem, hogy befejezed a keresgélést. Igy leirva bennem ott lett volna a félsz... Jó, ez én vagyok :-)
Most csak goyrsan irok, mert megyek festeni, két nap nem csináltam semmit, kúráltam magam- eredméynesen.

Kata, nem olyna egyszerű a hivatalos online ügyintézés néha. Van olyan is, hogy az illető oldala borzalom, igy lehet nem is benned van a hiba.

Paggy, hát nem hiába ültem még kicsit festés előtt a gépnél. :-)
Nagyon aranyos Csoki, és igy már látjuk is a tényleges méretét. Valahogy némelyik képről nagyobbnak gondoltam.
Szuper, hogy oldódni látszik a helyzet. A teknócök menetelésén jót mosolyogtam. Elképzeltem, hogy amikor gépelek itt ténferegnek, futóversenyt rendeznek. :-)
Nagyon jó megoldás a rács, és ha bent vagy a szobádban, mégsincs kirekesztve, ha nyitva van az ajtód.
Ügyesen végigalussza az éjszakát ez is nagyon jó hir! :-)
Párod meg milyen rendes! :-) ÉÉs milyenek a kutyák - tudodm, tudom, és-sel nem kezdünk mondtatot. :-) -, lemeózzák a munkát,hogy van-e hiba benne. :-)
Jólhangzik a napirend is.
Tetszik, hogy Csokinak magánélete van és abban azt csinál amit akar. :))

Lányok mentem festeni.

Rita, most látom Csoki képeid. Igen, én is vigyorogtam rajta, hogy felállitja a szél a füleit. :-)
Paggy, 23 fokban nem fog megfázni. Kis ruha alá és rendben van a popója. :-)

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég