Van képem hozzá

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. augusztus 3. 15:07

Persze, persze.Csak tenyleg tul belemerulok a temaba.Reszletesen kell minden, hogy megertsem a dolgok hatteret es megmaradjon.Megyek tarsasozni a gyerekekkel.Sziasztok:Paggy
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2022. augusztus 3. 18:32

Drága Paggy a kertvideót láttam, már kétszer is. Ne aggódj, azt hiszed nem érdekel? Dehogy.
Az unoka lába szépen gyógyul ma volt átkötésen, egy kisebb ragasztott kötést kapott, nem az egész lábára. Jövő h éten varratszedés ha addig is minden jól megy.
Ma sütöttem ebben a melegben, pénteken jön egy aranyos vendégem, netes ismerősöm, mondhatom barátnőm. Eljön az unokájával a neki gyüjtött fügéért. Nagyon meg kell harcolnom érte a darazsakkal. Minden ágat külön megmozgatok, nehogy darázsba nyúljak. 3 flakonban gyűjtöm őket, több centiseket is. Ma leszedtem az érett fekete szedret, érik a paradicsom. Közben mosok is, mert annyi ruhát átizzadunk.
Ma főztem magamnak tejbedarát. Úgy megkívántam. Ugye azt kell enni amit megkívánunk. Most ez volt.
Majd megkeresem a monetes régi festményemet. Egyiket képeslapról festettem, a kiállításáról hoztam még anno. a másikat innen netről.
Annyira nem vagyok oda a képeiért, de hát elismert festők között van.
Most egyet pihenek, mert elfáradtam ma. Nem is nagyon neteztem, benneteket mindig megnézlek, hogy mit csináltok, néha itt ragadok.
Avatar
dorina
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2022. augusztus 3. 19:35

Paggy kívánságára - Kalandozások Normandiában és Bretange-ban:

Kép

Kép

Az útinapló Rouennal indul, az előbbi kép az útleírás első két lapja. Biztosan sokan tudják, de azért ideírom, Rouent "Ruan"-nak ejtik ki.
A könyv, szerintem, minden könyvtárban megtalálható, nem csak könyvesboltban (Libri) lehet beszerezni.

És egy ráadás kitalálósdi, vajon ki tudja, ki az a jóképű, olasz fiatalember, akit az egész világ megismert a későbbiekben, akit Carlónak kereszteltek a szülei, de nem ezen a néven ismerjük.
Ha nem sikerül rájönni, és kíváncsi a megfejtésre valaki, majd elárulom.

Kép

Szép estét mindenkinek!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. augusztus 4. 8:25

Sziasztok szép reggelt! Ma eljutottam oda hogy végre lefényképeztem a villanyórát.
Akiknek gázuk van azt is lekell jelenteni, hogy ne az emelt díj szerint érkezzen a + költség.
A gond ott van, ahol több lakás van egy órához!!!

Újra átnéztem a két oldalt, de még vissza fogok jönni! Olyan gyönyörűek a normandiai képek, én az akkor még NDK-ban voltam, s voltunk anyuval is. Lipcse Weimar, stb. s feledhetetlenek ott is az épületek, mert a helyszüke miatt csak felfelé tudtak építkezni, meg az esetenkénti árvízek miatt. Csodás emlékek, oda szívesen elmennék újra.. ja és Erfurt, ott anyuval voltunk a világkiállításon. Csodás virágkötészeti dolgokat láttunk ott!
Voltunk tehenészetben is, szinte korházi patyolattisztaság volt ott.

Megyek levadászni egy két dolgot. pl Citromsav..2ooo fölé emelkedett egy kiló!:
:x :ymhug: :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
ui.: tudom hogy kellene tudnom a nevét, de most nem ugrik be így passz... :x
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. augusztus 4. 10:35

https://premiumvitamins.eu/wp-content/u ... tkonyv.pdf
https://premiumvitamins.eu/termekkatego ... k/edesito/
Itt még normális áron vettem citromsavat! Egyéként minimum 15oo-el több mindenhol. vagy elfogyott!
A szállítási díj most még 12oo. de majd nőni fog sajnos-
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. augusztus 4. 11:09

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. augusztus 4. 12:56

Dorina!Koszonom a konyvreszletet.Tudom a megoldast, a tekintetebol jottem ra.A neve az abc/a@bc/3. betujevel kezdodik.
Kata!Jo meleg van.Esztek finom hideg oszibarackot?Itt 349ft/kg.Ne nagyon maszkaljatok a melegben!Megyek gyerekezni.udv:Paggy
A parom jovo heten kihozza a konytarbol, ha megvan/Dorina/
Nem kell mennem,telefonáltak.A papájuk korán hazajön a munkából,így szabad lettem.
Sok a dolgom,de most irtó meleg van megint.Leültem a gép elé és gyorsan elolvasom a könyvrészletet.Egyébként a párom is egy francia tárgyú könyvet olvas/Anna Gavalda Együtt lehetnénk/Reggelente részletet mesél..Mutatom a könyvet/Minden könyvtári-Mi tartjuk fenn a könyvtárat,mert hetente 8 könyv kerül kölcsönzésre-ennyit olvas a párom/ A múlt héten,egész héten Jókai elbeszéléseiből hallgattam szemelvényeket.
Kép
Itt van :
https://mek.oszk.hu/00700/00799/html/
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. augusztus 4. 13:17

Sziasztok! Most megyünk majd a kicsi Spárba, ott van az EON. Képtelenség bejelentkezni ha meg sikerül nem fogadja el a felhasználási kódomat.

.............................................................................................................azt!!!! A kitöltetlen részt a fantáziátokra bízom!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. augusztus 4. 13:21

https://mandiner.hu/cikk/20220803_tajva ... vagy_kinae
JÓ CIKK!!!!!!Fontos,hogy tudjuk,mi a helyzet!
Nehéz egy tajvanit meggyőzni, hogy a Pelosi-vizit veszélyes. Az amerikai nekik azt jelenti, hogy kevesebb kínai. Amíg Amerika figyel, addig nem lesznek Hongkong.
.....ahogy itt, az anyaországban nem lehetünk okosabbak az erdélyi székelyeknél, hogy mi jó nekik, és mi nem, ugyanúgy itt, Kelet-Európában nem mondhatjuk meg, mennyit ér geopolitikailag Tajvan, és van-e értelme tajvaniként identitás-izmozni Kínával. Ennek a súlyát ők tudják megítélni...
Tajvan léte nem egy improvizáció, nem egy dafke szeparatista kaland, és nem egy Nyugat által kézivezérelt demokratikus kísérlet, hanem az egy történelmi eseménysor terméke, egy történeti adottság. 1949-ben a nemzeti erők elvesztették a kommunisták ellen a polgárháborút, és Formosa (Tajvan) szigetére menekülve ott építették ki a Kínai Köztársaság intézményrendszerét. A kommunista hatalomátvételt a létével zárójelbe tevő,
...ehát az államisági igénynek vannak gyökerei, nem beszélve arról, hogy nemzetközi együttműködéseiben az évtizedek alatt Tajvan bizonyított (legutóbb a covid-járvány során), 1986 óta többpártrendszer, fejlett gazdaság, jelenleg a világ tizenötödik legfejlettebb állama – mindezt nemzetközi legitimitási hiányban, diplomáciai ellenszélben.....
.....Ha valóban egy hatalmi kötélhúzás zajlik két világ között /NYUGAT---OROSZORSZÁG_KÍNA/mind Ukrajna, mind Tajvan fölött, a kérdés csak az marad, hogy a két érdekszféra közé szorult érintettek mit szeretnének? Hova szeretne tartozni Ukrajna: a Nyugathoz, vagy az orosz befolyási övezetbe? Mit szeretne Tajvan: független államként határozni saját sorsa fölött, vagy Kína része lenni?
Ukrajna önálló ország, és döntött – Oroszország pedig ottani befolyásának fenntartását fontosabb érdeknek tartotta, mint a nemzetközi jog betartását: megtámadta Ukrajnát, agresszor lett (függetlenül attól, hogy az ukrán állam jogkorlátozó volt az orosz (és a magyar, illetve román) kisebbséggel szemben).

Tajvan is döntött – a statisztikák szerint a tajvaniak nagy része nem akar Kína területéhez csatlakozni.
Azok a kínai területrészek, amelyek egykor nyugati sztenderdek szerint éltek (Hongkong, Makaó), majd a Kínai Népköztársaság részei lettek, tudják a különbséget. Tajvan ismeri ezt a tapasztalatot, és nem ezt az utat akarja járni.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. augusztus 4. 13:24

Kata!Nagyon nagyon meleg van!!!!!.Vizes palack????
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. augusztus 4. 13:48

:flower1:
Kép
Egy ügyefogyott, dadogós, fiatal arisztokrata, egy anorexiás festőnő, egy zseniális, ám fölöttébb morcos szakács, valamint az életből kifelé tartó, emlékeibe visszavonuló nagymama - :ymparty: az élet sodrába beilleszkedni képtelen, magányos emberek. Az arisztokrata megmenti a lány életét, a lány a szakácsot és a bolondos arisztokratát, s együtt megszépítik a nagymama utolsó hónapjait, majd némi bukdácsolás után ők maguk is rálelnek a boldogságra. :ymparty: :ymparty: :ymparty: A helyszín egy hatalmas, kongóan üres párizsi lakás - á la Utolsó tangó Párizsban -, egy bűbájos vidéki házacska, a párizsi elegáns éttermek konyháinak hajszolt mindennapjai, és maga Párizs a nyüzsgő, lüktető életével, megkopott varázsával. Szellemes, könnyed, néhol megrázó történet a szerelem és a barátság felszabadító erejéről, és arról, hogy csak akkor vagyunk szabadok, ha nemcsak adni, hanem kapni is tudunk. Egyedül nem megy, de együtt talán sikerül - erről szól Anna Gavalda új könyve, mely rövid idő alatt óriási siker lett Portugáliától Oroszországig.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. augusztus 4. 14:17

Sziasztok Kislányok!

Holnap ki szeretném tenni az új sorozatom első hat részének a feliratait, ezért ma még nem tudok jönni,
de holnap itt leszek, és olvasok, meg írok.

Ezeket egy hónapja, július 7-én vásároltam a csomagolásmentes boltban. Az üvegeket, és a flakont én vittem,
azóta is ebben tartom ezeket a tisztítószereket. Ha kifogynak, megyek a következő adagért. A középen lévő
mosódara és az öblítő azóta már elfogyott. Sokat mostunk, amíg itthon voltak a lányomék. Az öblítőből most
már egy teljes flakonnal vettem, mert bevált. A bal szélen lévő mosószóda nem fogy olyan gyorsan, mert azt
csak a fehér mosásnál használom. De az is nagyon szuper.

Jövök majd a tapasztalataimmal, az ecet, és a citromsavval kapcsolatosakkal is.

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. augusztus 4. 14:24

https://kupdf.net/download/anna-gavalda ... b26c03_pdf

Dorina ,elolvastam az első 2 oldalt.Szeretem az ilyen könyveket.Nem tudom mennyi kép van benne.Mióta láttam az ezerszer leszólt Encaunter sorozatot,azóta odavagyok a kubai hangulatért.Így voltam a francia utam után is.Sokáig visszavágytam.Persze ez csak a felszín,ízelítő egy országból.Ha nekünk kéne ilyen MAI ízelítőt készíteni , nem a politikáról,akkor vajon mit mutatnánk meg,mit írnánk le a mai Magyarországról?Vajon mit írna Rita,Ági,Kata,Ildikó és Te Dorina?Vajon mi az ,ami minket ma igazán vonzóvá tehet?Nem gúnyolódom!!!
Most megyek teregetni,kápia paprikát darálni.Közben leülök,mert iszonyú meleg van.Sziasztok:Paggy
De előbb keresek valamilyen jó zenét.
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2022. augusztus 4. 15:05

Köszönjük szépen Rita.
A középső üvegben milyen szer van? Mosószódát használom, csak fehérekhez én is.
Mi van az öblitőben? Majd, ha lesz időd ráérsz akkor válaszolni.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. augusztus 4. 16:37

Na megúsztuk! bő félóra + telefonra várás után.
Ugyanis kiderült, hogy még taxival sem biztos hogy odaértünk volna! A lényeg hogy itthon maradtunk, de a jelek szerint nem is baj, mert a meleg Samut meg úgy leterítette, hogy talán már most ébredni fog.
Én is aludtam minimum másfél órát. El sem hiszem hogy fél 5. Most kapcsoltam be a netet, mert egykét dolognak is még utána kell járjak!
Ebédre palacsinta volt .
Na eszembe jutott egy másik regény.. a Diadalív árnyékában. anno rongyosra olvasva!
Ha már annyit beszélünk Franciaországról.
Tajvan. Szeretném ha önálló maradhatna, de a közvetlen szomszédnak nem tetszik. Meg ugye a geopolitikai helyzet... hagyjuk.

A filmjeiket szeretem, bár a nyelvet nehezen bírtam megszokni, most már megy azért...
Gyorsan ittam teát, Samu még mindig alszik.
Jövök majd...addig is :x :ymhug:
Egyedül nem megy regény engem is érdekelne.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. augusztus 4. 17:26

Kata ott a regeny ismertetoje es feltettem az ismerteto utani posztban az olvashato valtozatot
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. augusztus 4. 17:37

Sziasztok!Ezt nézzétek meg!!BORZALOM!!!A szomszédainknak az egész hatalmas udvara ezzel van borítva.S ezen tartják a kutyát is:
https://hollandpazsit.hu/?gclid=EAIaIQo ... gIbIPD_BwE
Csak az előkertről csináltam fotót.Most biztosan azt mondjátok,hogy milyen szép és rendezett.DE EZ EGY KERTVÁROS!!!!!!
Spoiler: mutasd
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. augusztus 4. 18:50

Köszi Pagy, mindjárt kész a vacsora, gyorsan csináltam gombapörköltet, tejfölösen még a tészta fő a tejfölt mindjárt beleteszem a gombába, csak gondoltam belesek!
véleményem borzalom...műpázsit ha jól értelmezem amit írtál, hát a betonnál egy fokkal jobb!

Ez igen igen messze van a magyar identitástól. De ez van sajnos..Itt meg nem lehet az 1-ben virágokat kitenni mert vagy tönkreteszik, vagy ellopják! no kom.

Mellesleg szerencsére nem gázzal fűtünk, városi központi, de van minden radiátoron mérőóra.
Itt bent csak 3o fok van, kint még változatlanul 34, de muszáj már ablakot nyitni! Na megyek vissza a konyhába.. :x :ymhug: :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
dorina
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2022. augusztus 4. 21:34

Paggy írta: Tudom a megoldast, a tekintetebol jottem ra.A neve az abc/a@bc/3. betujevel kezdodik.
Ha a magyar ábécére gondolunk, igaz, B-vel kezdődik. Lehet, hogy nem sokan kíváncsiak, lehet, hogy nem tudják, ki az. Elárulom, hogy a fiatal férfi a képen a 27 éves Carlo Pedersoli alias Bud Spencer, a kiváló úszó és vízilabdás, akinek életeleme volt a víz, és persze a sok-sok népszerű film. 2019-ben Mo-n is megjelent a lányának egy élvezetes könyve "Apám, Piedone" címmel.
Kata küldtem privát üzenetet az Anna Gavalda könyvvel kapcsolatban, Mo-n többször is kiadták a művet, a Magvető 2004-es kiadását francia nyelvből Tótfalusi Ágnes fordította. "Együtt lehetnénk" ennek a kiadásnak a magyar címe. 2007-ben francia film készült a könyv alapján, amit 2008-ban Mo-n is bemutattak, "Egyedül nem megy" magyar címmel. Itt-ott még fellelhető a magyar szinkronos film.
Üdv: Dorina
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. augusztus 4. 21:37

Dorina!Igen ,rá gondoltam. :-bd
Avatar
dorina
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2022. augusztus 4. 21:37

Most vettem észre, hogy Paggy is megtalálta pdf-es formátumban a regényt. Le is lehet tölteni, én tableten fogom elolvasni, így ilyen meleg nyárestén is lehet, mert nem kell villanyt gyújtani hozzá.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. augusztus 5. 7:01

Kép
Hangoskönyv:
Anna Gavalda
Együtt lehetnénk /Első tíz fejezet/
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. augusztus 5. 7:16


Folytatás este.Megyek kutyázni,tanárkodni és késő délután főzni.Este jövök a következő fejezettel.Feltettem a könyv olvasható változatát.Akit érdekel olvassa el!Nem rövid,de élvezetes,vagyis eddig.
https://kupdf.net/download/anna-gavalda ... b26c03_pdf

Ő Anna Gavalda:
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. augusztus 5. 8:26

juhéé! Most olvastalak benneteket az oldalon!
Na persze hogy Pedersonira nem ismertem rá pedig láttam már ezt a képét! De nekem örök Bud Spencer marad! :)) :-bd

kérhetek tippeket tabletre? Filmet is szoktatok rajta nézni? Milyen előfizetés van hozzá? Jár e forgalomfogyással ha arról olvas az ember? Itthon mivel ez Győr, Vidanetes vagyok. a telefon meg Yettel.. s 8 GB megengedett forgalommal

Bár olvasószeműveget használok a telefonhoz ha olvasni akarok bármit rajta, mert nagyon gyorsan kimerül a szemem.
Dorina válaszoltam is neked. :x :D :ymhug: :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. augusztus 5. 9:08

Sziasztok Kislányok!

Túl vagyok a főzés egy részén, ha itt végeztem, és hazajöttem a menőkémből még folytatom.

Még át kell néznem a sorozatom 6. részének a feliratát is, utána teszem ki őket, de ez már délutánra marad.

Ildikó, nekem tetszik nagyon az első absztrakt képed. Bár én nem ilyen típusú absztraktra gondoltam, de
kellemes meglepetés volt.

Hiába a nagy meleg, én kívánom az ételt. 18 órán keresztül nem eszem, éhes vagyok már nagyon, mire a
kajálásra kerül a sor. :D

Olvasom, mi történt az unokáddal! Istenem! De nagy szerencséje volt! Írd majd meg, hogy van most!
Most értem oda, ahol írod, hogy kisebb kötést kapott, és varratszedése lesz a jövő héten.

Nagy harcot vívsz a darazsakkal! Nem lehet bokorra teríthető védőhálót kapni? Vagy valami ilyesmit?

Dorina, köszi a videókat!

Ági, várjuk a fotókat és egy kis beszámolót!

Kata, Zsuzsi, a kinti fiam és én csak magyarul beszélünk Lilykével, de túlerőben van az angol a gyerek életében,
ezzel nem lehet mit kezdeni. Emiatt szinte csak a lányom olvas neki mesét, a vetítés is magyarul történik.
Szoktunk mondókázni, verselni, énekelni is magyarul.

De szeretem a zsidócseresznyét! Nagyon szép fotók!

Samun tényleg látszik, hogy nem tetszett neki, hogy rászóltál.

Tejfölös gomba! Jó ötletet adtál. Ez lesz a következő kajám!

Pedig belinkeltem a sorozatot, amit fordítok, de már úgyis okafogyottá vált, hiszen az oldalát is elkészítettem már.
Délután érkezik is az első hat rész felirata. Még nem tudom pontosan mikor. Attól függ, mikor fejezem be a
6. rész ellenőrzését.

Mihez használod a citromsavat, hogy ilyen nagy tételben veszed?

Nem muszáj SIM kártyás tabletet venned. Elég, ha fogja az otthoni netet. Úgyis vcsak otthon használnád.

Paggy! Még ha gyerekekkel is, de jó, hogy te is kimozdultál egy kicsit Bp.-ről.

Nem tudtam volna kitalálni, ki festette a hidas képet, de szerencsére lentebb olvasom, hogy Ildikó rájött.

Az a flexes-fütyis sztori! :-o

Nem mindent olvastam el, amit Normandiáról írtál, de a képeket megnéztem, és mivel nagyon szeretem a
szép kerteket és parkokat, a linket is megnyitottam Monet kertjéről. Ilyen csodakerteket Angliában szoktam
látni (itthon is vannak ilyenek, de ott gyakrabban van részem bennük). Imádom őket. Nagyon tetszik a ház
belseje is.

Köszi a könyvajánlót, de még Szerb Antal Utas és holdvilágába se kezdtem bele. A fordítás mellett nem is fogok,
és ráadásul az is eszembe jutott (de már nem először), hogy újra elkezdek kötni. Egyre nagyobb vágyat érzek iránta.
Marha drága a fonal, úgyhogy egyelőre csak Lilyke lenne a célpont.

A szomszédod mintha Angliából lopta volna az ötletet. Ott néznek így ki a kis előkertek, csak több a műkavics
és kevesebb a műfű. Hová folyik a műfűről a kutyapisi vajon?

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég