Van képem hozzá

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. november 30. 14:49

Tetszettek a hatalmas órák a falakon. Jól illettek a vintázs hangulatú bútorokhoz. Az utolsó két
képen látható óra egybe volt építve azokkal a tányérszerűségekkel. Ott, abban a nagy térben nagyon
jól nézett ki.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. november 30. 14:57

Megtaláltuk a hatalmas órák lelőhelyét. Sok kisebb-nagyobb, ötletes formájú órát is árulnak, mind
vintázs stílusú.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. november 30. 15:04

Voltak nagyon szép tányérok is, és kecses lámpák, amelyek világító szalagokra emlékeztettek.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. november 30. 17:18

Sziasztok! Most is csak beírok, örülök, hogy olvastalak benneteket! Nagyon tetszett a tűzfalfestmény kirándulás, és nekem is a Rubikkockás, és a levegőtisztítós falfestmény tetszett a legjobban. Nagyon megrendítő volt viszont a spanyol falfestmény, mert nem is gondolta volna az ember, hogy mi is a háttértörténete! Azzal együtt is nem tetszik annyira, mert túl futurisztikus. De nagyon fontos momentumnak állít emléket! Csak tisztelni tudom azokat az embereket, akik ekkora hőstetteket tettek, azokban a vérzivataros időkben! :-bd :littlehearth:

Samukámnak holnap nagy meglepetés készül, sok sok év után tortája lesz, úgy rendeltem citromos joghurtos!
5 felett egy kicsivel, de 3 napig tárolható! Úgyhogy holnap reggel rendet csinálok a konyhában, hogy tudjak majd teríteni!

Remélem a szűrésen meg nem lesz semmi gond. Addig kint lesz a folyosón.
Na képzeljétek visszament a csomagom amit nem tudtam átvenni, és ma megfenyegettek, hogyha holnapután nem veszem át átadják a végrehajtásnak!
Utoljára átveszem és ezentúl soha semmit nem veszek át tőlük! Hihetetlen milyen erőszakosak! Hiába mondtam hogy az volt megbeszélve alapból is hogy a névnapomra 3 +1 lesz az ajándék, azt mondták nem csak 2 +1. Na mindegy most már teljesen kiismerve ők megszüntek embernek lenni számomra!

Nem veszek karácsonyra semmit, ez a húzás még a kajapénzemre is rámegy de ez van! Pont emiatt is lesz torta, ha már így alakult legalább ez legyen neki szép emlék! x_x :-bd

Paggy, örülök a kutyusnak, egy picit a vezetékek miatt aggódom..a többiért kevésbé! De majd meglátod!Reméem a pároddal együtt mentek érte! Drukkolok, hogy szerelem legyen az első látásra!

Ildikó nem tudom írtam e de Te is letagadhadsz vagy 1o-15 évet az életedből. Anyukám volt ilyen, ha farmerruha volt rajra, senki nem hitte el hogy az anyukám, mindig azt hitték a nővérem. :)) :)) :))
Moziban mentünk, és majdnem udvarolni akartak neki :)) . A virágkiállítási és kutyakiállítási alkalmak nagyon szép emlékek maradtak! :D :movingflower:
Legalább anyuról szép emlékeim vannak! A többiről,ha meg nem tértek az utolsó pillanatban akkor a pokol utolsó előtti bugyrában várhatják a végitéletet!

Mostanában tünt fel, hogy anyu egyik ismerősével sem találkozom szinte, csak egy két volt vevőmmel! sokan elmentek, sokan otthonba kerültek, mások meg már az ősök utján járnak. Többen nagyon hiányoznak! ez a koronavírus valami félelmetes. Most az egyik ismerősöm, aki makk egészséges, kétszer beoltva is elkapta a koronavírust, de hála Istennek viszonylag enyhék a tünetek, ezalatt azt értem, hogy nem szorult még eddig korházi kezelésre!
Akkor mit szóljon a krónikus beteg. Jah akinél tegnap voltam szürővizsgálaton ő is már felvette a 3. oltást.

Marad az ima, a szabályok betartása, és akinek lehet annak az oltás. Durva dolgok vannak Győrben is. Nem is szívesen mászkálok, pláne a városba! De majd holnap ha megyünk a tortáért akkor mivel már most is tök sötét van, talán fogunk tudni esti városi képet csinálni! Tavalyi év úgyis teljesen kimaradt!
pill később folytatás :x
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. november 30. 17:50

Kata, milyen csomagról van szó, amit végrehajtóknak adnak át, ha te nem veszed át? Ilyen nincs!!!!
Ne hagyd magad! Látják, hogy engedsz nekik, ezért újra és újra meg fognak valami hülyeséggel
fenyegetni! Így csalják ki a pénzedet.

Nem vagy te adós, hogy végrehajtót küldjenek rád! Ahhoz több millió tartozást kéne felhalmoznod.
Ne vegyél át semmit, amit nem akarsz!
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. november 30. 18:02

Kata, csomagot, ha meggondoltad magad, akkor nem veszed át. Van elállási jog!!!!!
Ilyen nincs, hogy végrehajtót küldenek rád miatta!!!!
Ne higgy el mindent!!!!
Ha kifizetted és átveszed, még akkor is van elállási jog, visszaküldöd és megkapod a pénzed. Volt részünk már benne, sőt olyanban is, hogy megrendeltük, sokáig vacakoltak és nem kértem. Még nem hozták ki a csomagot, de már visszamondtam.
Volt olyan is, hogy visszamondtam és kihozták a csomagot , mert cégen belül nem működött a kommunikáció . A futár mondta semmi gond, visszaviszi ha nem veszem át.
Ne engedd, hogy kihúzzák a pénzed a zsebedből!!!!!
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. november 30. 18:05

Kata, folyt.: Megint egy olyan dolog amiben volt részem egy száritógéppel kapcsolatban:
Lemondtam, de nem vették figyelembe, ezért a e-mail cimükre irtunk, hivatkozva a beszélgetésre és lemondtuk a terméket az elállási jogra tekintettel!
Ez megmarad nálad is, fel tudod mutatni, ha ez megnyugtat, ha ilyen erőszakosak!!
ha meg a cégnél nincs elállási joggal kapcsolatos információ, az már felettébb gyanús. Ne foglalkozz vele, ez a jog létezik!!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. november 30. 19:40

Csak az a baj, hogy ugye kikényszerítették belőlem hogy küldhetik a csomagot, hogy akkor nincs retorzió
Hihetelen egy banda! Nedzso -szám vörösszölőmag 60. drb /5oo mg Forgalmazó Dr. Pharma-Mediashop Kft
1063 Bp. Bajnok u. 13.
3 doboz 4oezer
csak nincs email cím
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. november 30. 19:44

Kata, nem tudom az előzményeket, de iylen nincs. Meggondoltad magad, szűkösek az anyagi körülményeid, váratlan kiadások jöttek közbe, és lemondod a csomagot, mégis!! Elálássi jogoddal élsz, és ennyi!!!
Olyan nincs, hogy kikényszeritik a csomag átvételét.
Felhivod őket, közben irsz egy e-mailt és ennyi. Nincs végrehajtó! Ez hülyeség!
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. november 30. 19:45

Közben nézem a céget, 5.ös pontban ott az elállási jog. - olvasom mindjárt

14 nap az indoklás nélküli elállási jogod, olvasd el a honlapon., de ide is beteszem spoilerbe

.............................................................................................

Újragondolva az egészet, én a forgalmazónak néztem meg a Médiashopnak az oldalát. Ha nem ettől vetted, akkor is van elállási jog!!!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. november 30. 19:47

Kata, nem kényszeríthetnek semmire, de semmire! Ne vedd át a csomagot és kész! Semmi szükség
ilyen drága szőlőmag akármire! Az igazi kereskedők ilyet nem tesznek, csak a csalók!

Ne vedd át a csomagot, ha százszor küldik se! Nem követsz el bűnt ezzel, ne félj! Nem lehet olyat
rád kényszeríteni, amit nem akarsz. Aláírtál valamilyen szerződést? Nem hiszem.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. november 30. 19:48

5. ELÁLLÁSI JOG
Spoiler: mutasd
A honlapon, illetve telefonon keresztül történt vásárlás esetén a vásárló az áru átvételét követő 14 napon belül indoklás nélkül elállhat a szerződéstől akkor is, ha a termék nem hibás.
A fogyasztó az elállási jogát a szerződés megkötésének napja és a termék átvétele közötti időszakban is gyakorolhatja.

Kiskereskedelmi egységekben vásárolt termékekre – mivel ebben az esetben az adásvételi szerződés nem távollevők között jön létre - a 14 napos elállási jog nem vonatkozik. Mintaboltjainkban történő vásárlás esetén csak a termék hibája, termék- vagy kellékszavatosság, jótállási igény érvényesítése keretében van lehetőség elállásra.

A klubtagok részére 30 napos pénz visszafizetési garanciát/elállási jogot biztosítunk valamennyi megvásárolt termékre vonatkozóan. Kivételt képeznek a használat során elfogyó termékek, azokra csak bontatlan csomag esetében tudjuk a pénzvisszafizetést biztosítani.

A fogyasztó elállási jogát gyakorolhatja a nyilatkozatminta útján (https://www.mediashop.hu/telemarketing_elallasi_nyilatkozat.pdf) vagy az erre vonatkozó egyértelmű nyilatkozatával. Írásban történő elállás esetén elegendő az Elállási nyilatkozatot elküldeni 14 napon belül. Az elállás gyakorlásához a számla ugyan nem szükséges, azonban az elállási nyilatkozat befogadásához és feldolgozásához, a vásárló személyének beazonosításához nagy segítséget jelent, megelőzendő az esetleges hibás feldolgozást.

A web áruház minden esetben külön feltünteteti, ha bármely termékünkre hosszabb kipróbálási lehetőséget biztosít. Ezen termékek megjelölt időtartam alatt történő megvásárlása esetén a vásárló az e termékek átvételét követően a kipróbálási lehetőség időtartama alatt indoklás nélkül elállhat a szerződéstől, vételárát pedig a jelen pontban megjelöltek szerint visszatérítjük számára.

Ha Ön eláll ettől a szerződéstől, haladéktalanul, de legkésőbb az Ön elállási nyilatkozatának kézhezvételétől számított 14 napon belül visszatérítjük az Ön által a termék megrendelése kapcsán teljesített valamennyi ellenszolgáltatást, ideértve a szállítási költséget is. A visszatérítés során az eredeti ügylet során alkalmazott fizetési móddal egyező fizetési módot alkalmazunk, kivéve, ha Ön más fizetési mód igénybevételéhez kifejezetten a hozzájárulását adja; e visszatérítési mód alkalmazásából kifolyólag Önt semmilyen többletköltség nem terheli.

Az elállási jog gyakorlására szolgáló határidő attól a naptól számított 14 nap elteltével jár le, amelyen Ön vagy az Ön által megjelölt címen található személy a terméket átvette.

Több tételből vagy darabból álló termék szolgáltatásakor az elállási jog attól a naptól számított 14 nap elteltével jár le, amelyen Ön vagy az Ön által megjelölt címen található személy az utolsó tételt vagy darabot átveszi.

Tájékoztatjuk, hogy a visszatérítést mindaddig visszatarthatjuk, amíg vissza nem kaptuk a terméket, vagy Ön nem igazolta, hogy azt visszaküldte: a kettő közül a korábbi időpontot kell figyelembe venni.

Elállás esetén Ön köteles számunkra a terméket indokolatlan késedelem nélkül, de legkésőbb elállási nyilatkozatának közlésétől számított 14 napon belül visszaküldeni postai Telemarketing International Kft. (H-9028 Győr, Fehérvári út 75.) címre. A határidő betartottnak minősül, ha a 14 napos határidő letelte előtt elküldi a terméket.

A termék visszaküldésének költségét ebben az esetben Ön viseli, ez a Telemarketing International Kft. (H-9028 Győr, Fehérvári út 75.) nem hárítható át.

Amennyiben a visszaküldött termékhez ajándékot is kaptak úgy kérjük azt is szíveskedjenek visszaküldeni, annak hiányában sajnos nem tudjuk intézni igényét.

Ön kizárólag akkor vonható felelősségre a termékben bekövetkezett értékcsökkenésért, ha az a termék jellegének, tulajdonságainak és működésének megállapításához szükséges használatot meghaladó használat miatt következett be.

Ön kivételesen nem gyakorolhatja elállási jogát az alábbi esetekben:
romlandó vagy minőségét rövid ideig megőrző termék tekintetében;
olyan zárt csomagolású termék tekintetében, amely egészségvédelmi vagy higiéniai okokból az átadást követő felbontása után nem küldhető vissza;
olyan termék tekintetében, amely jellegénél fogva az átadást követően elválaszthatatlanul vegyül más termékkel;
Kérjük, az árut ne utánvéttel vagy portósan adja fel, mert az ilyen módon visszaküldött csomagokat nem áll módunkban átvenni, a visszaküldéssel kapcsolatos szállítási költséget minden esetben a vásárlónak kell viselnie.

Ha nem a legkevésbé költséges, szokásos fuvarozási módtól eltérő fuvarozást választja, elállás esetén az ebből adódó többletköltséget Társaságunk nem köteles megtéríteni.

Garanciális javítás vagy csere igény esetén bővebb tájékoztatásért hívja ügyfélszolgálatunkat a 96/961-000 telefonszámon munkaidőben H - P-ig 8 és 16 óra között vagy keresse elektronikus levélben az [email protected] email címen.

Ön elállási joga gyakorlása kapcsán csak a termék visszaküldésének költsége és az az esetleg értékcsökkenés terheli, ami a termék jellegének, tulajdonságainak és működésének megállapításához szükséges használatot meghaladó használatból eredő értékcsökkenés.

Elállási jog illeti meg a Telemarketing International Kft-t a megrendelt termék kiszállítását megelőzően abban az esetben, ha a termék a megrendelést követően készlethiányos lett, abból nem áll rendelkezésre elegendő raktári készlet a megrendelés teljesítéséhez, és ez a megrendeléstől számított legalább 15 naptári napig fennáll. A Telemarketing International Kft elállási jogát akként gyakorolja, hogy saját választása szerint postai úton, e-mailen,sms-ben vagy rögzített telefonhívás keretében közli az elállást a fogyasztóval. A fogyasztót a Telemarketing International Kft elállása esetén további kártérítés vagy egyéb kifizetés nem illeti meg.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. november 30. 19:53

Kata, nagyon csalós ez a törzsváráslói kártya, többek között ennél a cégnél is. Az ember elcsábul és fizet, mint a kisangyal. Nem szabad! Most olvasom mennyibe kerül ez a vörösszőlőmag, majd elájultam!!!
Kata, ha bármit akarsz venni, nézz szét először, annyi pl. ilyen vörösszőlőmag van, megnézed mennyi a hatóanyag, hány szem van benne, okos nő vagy te, megtalálod az ugyanilyet. Ez rablás! A frászt ennyit fizetni érte, persze, hogy mennek a pénz után, főleg, ha jutalékot kapnak utána.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. november 30. 20:31

Na látod ezt sem találom a honlapjukat, így nem tudtam oda sem írni hogy elállok a vásárlástól. dE tényleg égnek áll a hajam az egésztől.
Csak azért mentem bele, hogy akkor megvan a Samunak a homoktövis meg a szőlőmag születésnapra.
De még vitatkozott is velem a hölgy...hogy nem úgy van...
S most akkor úgy néz ki megint megrendeltem kihozzák ..bele sem gondolok! Megyek hajat mosni,majd jövök vissza, Ági elküldöd azt is ahol megtaláltad?
Köszi előre is...na megyek... :x
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. november 30. 20:51

Kata, ha nem írsz nekik semmit, se tudnak mit tenni. Nem veszed át és kész.

Én se találtam a honlapjukat, és a céginformáció szerint ez egy egyszemélyes cég.
Ezek a médiashopok a legidegesítőbbek, mert nem másznak le rólad, ha egyszer
szóba álltál velük. Telefonon zaklatják a klienseket. Szakítsd meg velük a kapcsolatot
minél előbb.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. november 30. 20:53

Ők se jogszerűen viselkednek, neked se kell.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. november 30. 20:55

Kata, ha pontos adatokat adsz, vagy hogy honnan hivtak, melyik cég, akkor okosabb leszek és tudok keresni.
Most a
vörösszölőmag 60. db /5oo mg Forgalmazó Dr. Pharma-Mediashop Kft
1063 Bp. Bajnok u. 13.
szám volt meg, amit adtál.
Igen, Rita jól irja, benéztem az előbb, törlöm is, de nem veszed át a terméket, nem tudnak mit csinálni. Akkor is van elállási jog, azt viszont jól irtam. Bármilyen cégnél!
A Bajnok u. 13-nál nincs vszőlőmag kivonat.
Nem tudom törölni az általam leirtakat, francba
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. november 30. 21:04

Lányok! köszönöm a segítséget, de azért ki vagyok akadva még mindig magamra is! Pedig egyszer már sikerült megszakítani a kapcsolatot velük aztán meg nézdd meg megint és persze én vagyok a hülye, mert hagyom magam palira venni. De bosszantóak az nagyon enyhe kifejezés! Lehet a szállítási kltget akarják majd rajtam bevasalni!
de én nem találtam amit Te megtaláltál...
az adühítő hogy nem találok semmi eredeti papirt mindent kidobtam.
Van egy másik cím D.r Pharma médiashop kft
1063 BP. Színyei Merse Pál u 21 1/5

Ági majd később sikerül kitörölni..
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. november 30. 21:08

Kata, egy ukrán csaj a cégjegyzékre jogosult, a lényeg, ne vedd át, ne nyisd ki és ennyi. Nem tudnak csinálni semmit.
Én egyszer elkövettem azt a hibát, hogy átvettem valamit, de nem nyitottam ki. Aztán visszaküldük a rajta levő cimre a feladónak.
Annyit megcsinálhatsz, hogy a feladó rajta lesz a csomagon és megkéred a futárt hagy fényképezd le. Okosabb leszel utána. A Dr pharma lemaradt az előbb, amikor kerestem. Érdekes viszont, mert a cégjegyzéknél telefonosos információ van beleirva főtevékenységbe

Kata, ez a Szinei M. Pál cim is megvan nekik, csak ott sem fogod megtalálni őket. Kár, hogy kidobtál mindent., de ahogy leirtuk úgy csinálod, akokor gond egy szál sem lesz!!!!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. november 30. 21:11

Semmilyen költséget nem vasalhatnak be rajtad! Semmilyet! Nekünk higgy, Kata,
mert mi csakis jót akarunk neked, amit róluk viszont nem lehet elmondani.

Ne keress papírokat se, semmit. Nem tudnak veled mit kezdeni, ha nem állsz szóba
többé velük. Fenyegetőzhetnek nyugodtan. Legfeljebb mondd meg nekik, hogy
már egy ideje felveszed a beszélgetéseiteket, és ha nem hagyják abba a rendőrséghez
fogsz fordulni. Akkor majd leszállnak rólad.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. november 30. 21:20

Ritának igaza van, bár ebbe úgy tud belekötni, hogy a rendőrség sajnos hangfelvételt nem tud figyelembe venni, nem bizonyiték. Ugyanigy jogaik vannak a telefonon zaklatóknak is, mert nem néznek utána a személyiségi jogaik miatt.
Sokszor leirtuk: Ne vedd át és ennyi.
legközelebb pedig sajnos utána kell né zni honnan rendel az ember, mert ha nincs semmi adat róluk, akkor felettébb gyanús. Tudom, okoskodás, de igy nem fizettünk ki a múltkor táplálékkiegészitőkre évi 200 ezret. Ezt kellett volna három évig fizetni, hogy fittek és egészségesek legyünk. :-) Úgyhogy Kata, ne aggódj, pénzed megmarad és nézel a neten másikat, megjön jóval olcsóbban, Samu pedig aranyos, ha később kapja meg a rossz idő miatt mondjuk, akkor nem hiszem, hogy gondot csinál belőle. Amúgy puszi a buksijára :-)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. november 30. 21:22

Na köszi lányok, feltétlen nektek hiszek!!!!!
De milyen ez már ugye? Remélem nem okozok nektek is álmatlan éjszakát!
Jut eszembe a másik cég ami a Tv-ben is állandóan ajáln dolgokat!
Azt a szuper hősugárzót nehogy megvegyétek! Humbug az egész, nem is rendelkezik azokkal a paraméterekkel amellyel reklámozzák!
Annál még egy sima olajradiátor is jobb. Jut eszembe azt is valaki kölcsönkérte, azóta sem láttam!

Hatalmas bírságot kapott a cég a készülék miatt! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. november 30. 21:26

Puszi átadva! Jóéjszakát! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. november 30. 21:27

A teleshop, topshop, médiashop nevű cégeket el kell felejteni. Olyan helyről kell rendelni, ahol
vásárlói véleményeket is lehet olvasni. Azok nagyon sokat elárulnak a termékekről és az eladóról is.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. november 30. 21:29

Véleményekre is rákerestem már korábban, de semmi nem volt tőlük.

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég