Van képem hozzá

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. szeptember 2. 21:07

szép estét mindenkinek! Délelőtt jöttem rá hogy csütörtök van! Most már mindegy, remélem a youtubon majd meg tudom hallgatni a szerdai alkalmat. Jó éjszakát mindenkinek! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: i-)
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 4. 6:25

Jó reggelt Lányok!Még mindig csak beköszönök,mert néhány dologgal kínlódok és ,amíg nem jövök normálisan rendbe,addig elvagyok magammal.
Lányok!Bak vagyok a havi jegyem szerint és a skorpió órájában születtem-nem könnyű konstelláció- :(( :)) -egyszerre stabil és szélsőséges,racionális és szenvedélyes.Néha nehéz középen tartani a dolgokat. :( :) EZ MIND ITT ÉS MOST NEM SZÁMÍT,hanem sok minden változik körülöttem ,stabilizálnom kell az új életemet.-Viszont a jövő vasárnap biztosan jövök már/HA AZ ÉGIEK IS BELEEGYEZNEK :ympray: :)) /Addig is MINDEN JÓT! :flower1: ~o) (~~) %%- :movingflower: :) Üdv:Paggy %%- @};-
JA és LÁNYOK! Mindent elolvastam és megnéztem!!!! :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :flower1: :-bd
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 4. 8:53

Lányok!Megint én vagyok.Csak túl vagyunk Fruzsival egy háztömbnyi sétán.Nézem ,ahogy vonszolja magát,de akar jönni.Beleszimatol a fűbe,néha még ugrándozik is örömében,olyan mint mint egy kis bakkecske,ha ismerős kutyatárssal találkozunk.Lányok,nemcsak ember,hanem állat is lehet példa számunkra.Lányok!Nem dédelgetem magam és sajnáltatom,hanem a lelki nyavalyáim miatt van úgy hogy testi tüneteim vannak.------BÁR HA MÁR NINCS AKI DÉDELGESSEN,NYUGODTAN KÉNYEZTESD MAGAD!!!----Ám megtanultam,hogy minden elmúlik egyszer /sajnos-meg nem sajnos :ymhug: /és pikk-pakk újra a régi vagyok.Most hallottam a rádióban egy genetikus kutatótól,hogy felfedezték a DNS -nek rengeteg olyan fehérjéje van melyek a múlt mintázatainak lenyomatát őrzik.Hordozzuk nagyszüleink,dédszüleink,szüleink sérüléseit,meg nem oldott dolgait.És melyik családban nem volt probléma????
Szóval-szóval hamarosan jövök.Üdv:Paggy %%- @};-
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 4. 9:04

Most,hogy meg akartam keresni a rádióműsor hanganyagát,mely a fent említett DNS és a múlt mintázatának összefüggéséről szólnak,találtam egy érdekes konferenciát.Csak átlapozásra ajánlom.Mármint átgörgetni és megnézni,hogy a mostani fiatalok milyen kutatási témákkal foglalkoznak.ÉRDEKES!!!
https://www.elte.hu/media/6d/de/de806a9 ... P_2019.pdf
Az Új Nemzeti Kiválóság Program (ÚNKP) a kormány által a nemzeti felsőoktatási kiválóság
támogatására alapított ösztöndíjprogram. A 2018/2019-es tanévben összesen 317 graduális,
posztgraduális hallgató, doktorjelölt és fiatal oktató/kutató nyerte el az ELTE-n ezt a
támogatást. A program zárásaként az ELTE ÚNKP konferenciát szervez, amelynek célja, hogy
az ösztöndíjasok ismertessék a kutatási tervükben vállalt kutatási feladatok megvalósítását,
a kutatás eredményeit.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 4. 9:16

Kukkants be ide is!
https://mta.hu/
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. szeptember 5. 8:40

sziasztok! Szép reggelt Lányok! Most én sem vagyok toppon, s ráadásul tévedésből bevettem Samuel epilepsziás gyógyszerét. 5o mg-os. Még jó hogy nem az estit, mert azzal már volt glisszerem, 3 napig alig bírtam magamhoz térni. csak aludtam. Hát a mostaninak remélem nem lesz ilyen mellékhatása.

Teljesen kész vagyok lelkileg, mert olyan valamiben számítanak rám, hogy ahhoz képest Bori esete kismiska.

Nagyon jó hogy kiszervezték az egyetemeket alapítványokba, mert igy sokkal több pénzhez és lehetőséghez jutnak az egyetemek, s mellette szuper dolgokkal viszik előre az ország dolgát. Remek fiataljaink vannak!

Erről jut eszembe egy régi eset, talán a Vitrai anno feltalálom műsorában volt hogy üveggel erősítették meg a betont, pontosabban az aszfalt szílárdságát ja és a műanyag flakonnak, amit felaprítva tettek bele. Nem is értem miért nem szabadalmaztatták anno Gyurcsányék itthon, nem kellene évente lyukakat tömögetni. Még az osztrákoknál is remekebbek az útpályák minősége még a falvakban is, hogy a nehéz mezőgazdasági gépeket elbírja. bár a víz erejének, ahogy bemutatkozott mostanában, semmi nem tudja az útját állni.
Remélem nem lesz mostanában újra villámárvíz.

Na megyek, jövök majd én is a kitett linket megnézni, de most borotválkozás és a többi tennivalók.. :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. szeptember 5. 13:31

Sziasztok Kislányok! Milyen fura! Emellett már csak két bejelentkezésem lesz Angliából. Nagyon gyorsan
elrepült ez a majdnem fél év!

Úgy néz ki, hogy olcsóbban is tudok majd tesztet rendelni, de ez még nem száz százalék. Az a baj, hogy
rengetegen kínálnak tesztelési lehetőséget, de nem mindegyiket fogadják el a repülőtéren. Van az angliai
magyaroknak egy fb csoportja, ott nagyon hasznos, naprakész információkat osztanak meg az emberek.
Mi is innen tájékozódunk, és eddig még mindig jól jártunk. Na, majd meglátjuk!

Ildikó, igen, hétköznap én főzök, hétvégén meg a lányom. Amíg alszik Lilyke, meg tudom csinálni. Az elektromos
főzőedény nagy segítség, Zsuzsi is nagyon szereti.

Az őszibarackjaidról eszembe jutottak az enyéim. Nekem is iskolakezdéskor értek be. A tiéd is magról kelt?

Már egyszer megcsodáltam a szőlőprést. Csodásan illenek hozzá a kövek és kövirózsák. Apukám is mindig a sütőben
készítette a szilvalekvárt. Nagyon finom lett úgy is.

Az a szép lila színű virág nyári orgona. Itt Angliában még a házak tetején, meg kőfalakon is megél. Mindenütt
ott van.

Akár realista, akár nem, nagyon tetszik az akvarelled! Nem kedvelem a tájképeket annyira, de ezt kitenném a falra.

Most értem a többi festményedhez is, amiket lelakkoztál. Milyen szép kis gyűjtemény!

Kata, Ildikó! Köszönöm, hogy ennyire vártok már haza!

Kata, én is nagy palacsintaevő voltam. Lekváros, kakaós, túrós, ezek voltak a kedvenceim. :D

Nagyon örülök neki, hogy Samuka jobban van már! Annyira ijesztő volt, amikor sorra jött a láz, a hőemelkedés meg
a rosszullétek.

Spoiler: mutasd
Nem akarlak uszítani, de keményítsd meg a szíved! Az egyik segítségkérő után fog jönni a következő, és ennek soha
nem lesz vége. Rád fognak kapni. Nagyon jól gondold meg, hogy kinek segítesz, és mennyivel. Az nem járja, hogy
neked kölcsönt kell fölvenned, mert másoknak segítesz. Édesapád örökségének hála végre egy kicsit fellélegezhettél.
Megengedhettél magadnak olyan, egyébként nem luxuscikkeket is, amit addig nem tudtál megvásárolni. Te nem
tudod megtenni, hogy elmész dolgozni, ha elfogyott a megtakarításod, vagy részmunkaidőben dolgozz valahol, hogy
kiegészítsd a jövedelmedet. És az a szörnyű, hogy ezt az is tudja, aki segítséget vár tőled. Ezek az emberek akkor
is melletted álltak, amikor neked volt vagy lett volna szükséged támogatásra?


Dorina, beírtam a keresőbe a rajz alatt látható nevet, és azt találtam, hogy Germaine Bouret (1907-1953) híres
francia illusztrátor volt, aki kezdetben az utcákon és a tereken rajzolt gyerekeket. Később is a gyerekek maradtak
a fő témái. Mesekönyveket illusztrált, képeslapokat készített. Talán tényleg egy kincs van a birtokodban. :)
Visszajöttem. Nem hagyott nyugodni a fölfedezésem, és a művésznő neve mellé beírtam a kép címét is. Itt az
eredmény:

http://www.germaine-bouret.fr/album/portraits-d-enfants/235003038.2.html

Paggy, minden jót kívánok neked! Minél hamarabb nyerd vissza az erődet és az egészségedet! Orvos-Tóth Noémi
pszichológus írt könyvet Örökölt sors címmel, amiben ugyanezt a témát feszegeti, amiről írtál. Nagyon-nagyon érdekes,
már több beszélgetést is hallgattam vele erről. És maga a hölgy is magával ragadó, nagyon szeretem hallgatni.

Láttam magam előtt Fruzsit, ahogy lassan baktat melletted. Ugyanez volt az én Dundi kutyámmal is élete végén.
Időnként leült, és csak hosszas kérlelésre folytatta az utat. A szívem szakadt meg miatta, de nem lehetett elhagyni
a sétát. A szokásos időpontban mindig ott ült a kapu előtt.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. szeptember 5. 15:27

Lilyke:

Spoiler: mutasd
A St. Elphin templom (ahol Színátmenetes Barna Cica lakik) mögött lévő St. Elphin parkot, a területén lévő
játszóteret, és a gyepteke pályát is szépen rendben és karban tartják a St. Elphin park baráti kör tagjai, ezért
ez a kedvencünk. Ez a játszótér is önkormányzati fenntartású, de mivel a parkon belül van, sokkal több
törődést kap, mint a többi. Ki szoktak tenni kis autókat, motorokat, dömpereket, rollereket, amit a gyerekek
nyugodtan használhatnak, meg egyéb játékokat is, például tollashálót állítanak fel, meg lengőtekét, amit
esténként elzárnak, hogy másnap újra kipakolhassák. Lilyke már ült ilyen kis autóban a játszóházban, de itt
nem akarta eddig kipróbálni. Aztán eljött ez a nap is...

Kép

Van három nagyon aranyos horgolt méhecskénk, akik ebben a három műanyag dobozban laknak (első kép).
Egyik nap viszont nagy költöztetésben volt részük. Lilyke lagalább 15 percig pakolászta őket egyik műanyagból
a másik papír pohárba.

Kép

Kép

Kép

Parkban és vásárlás utáni rövid játszóterezésen:

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. szeptember 5. 15:30

Rendetlenkedik a képfeltöltő, várnom kell egy kicsit a többi fotóval.
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2021. szeptember 5. 15:46

Ritám!
Nagyon gyönyörű és nagy lány lett már Lilyke. Szuper fél évet tölthettél vele. Irigyellek a babázásért. Az enyémek már nagy cangák.
Panna egyetemista lett, a Corvinus szociológia szakát angol nyelven végzi. Andriska pedig harmadikos. Így eltelt az idő.
Spoiler: mutasd
KépKép
Avatar
dorina
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2021. szeptember 5. 15:50

Az oldal rendetlenkedik, amit írtam, egy pillanat alatt eltűnt, engem meg kidobott a rendszer.
Talán most!

Rita!
Egy tündér vagy. Hogy én miért nem gondoltam rá, hogy utánanézzek, keressem?
A kis grafitrajz (a feltöltött kép a scanner és a képfeltöltő miatt lett nagy, hagytam, mert így jobban megnézhette, aki akarta) nekem örömöt ad, sokszor esik rá a pillantásom, mivel a sarokíróasztalom egyik végén van.
Köszönöm, hogy megosztottad velem, velünk a kép alkotójáról szóló történetet. Nagyon örültem neki, nem azért, mert talán értékes a kis "kincsem", hanem mert jó volt megtudni, hogy nagyanyám ízlése sem tévedett.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. szeptember 5. 16:01

Szia Gabi!

Köszönöm szépen a dicséretet! Hű, Pannát már nem ismertem volna meg, de Andriskát még igen.
Én is gratulálok az uncsikhoz! Okosak és szépek, mint amilyenek kicsiknek voltak.

Tudod mi jutott most hirtelen eszembe? Az, amikor feltettél egy képet a szivárványtortáról, amit
együtt sütöttetek Pannával. Olyan mutatós volt, folyt érte a nyálam. Azóta se sikerült megkóstolnom.

Különben én is elcsodálkozom, hogy mennyit nőtt, fejlődött, okosodott Lilyke április óta. Egyszer
én is ott találom magam, hogy csak nézek majd, hogy hová tűnt a kicsi babánk. :D

Nagyon örülök, hogy beugrottál! Hiányoztál!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. szeptember 5. 16:15

Dorina, nagyon szívesen! Részemről is csak egy ötlet volt, nem hittem volna, hogy valami érdekeset
találok.
Azért azt el kell ismerni, hogy aki csinálta a másolatot nagyon ügyes volt. Percekig hasonlítgattam a
neten talált eredetivel. És még a címet és az aláírást is hogy le tudta utánozni! Csak az 1937-es évszámot
hagyta le az aláírás alól. Hogy lehetett ennyire hanyag! :))
Avatar
dorina
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2021. szeptember 5. 17:45

Rita, nem tudom, mennyiben lehet egy utcai, vagy vándor rajzoló képe eredeti, vagy sem. Lehet, többször is megrajzolta. A nálam levő kép azonban úgy 1928-29-ben jutott a nagyanyámhoz, nem 1937 után. Nagyanyám egy évvel az alkotó előtt született 1906-ban.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. szeptember 5. 18:16

Sziasztok Lányok! Végre sétáltunk egyet, juszt se vittem magammal a hátizsákot. Viszont a gyüliig eljutottunk s még könyveket is sikerült vásárolnom, amit nagyon szerettem volna. visszafelé pedig kapott egy minipizzát. Úgy elfáradtunk, hogy csak 6337 a lépésszámlálóm. A kötelező beérkezési ceremónia után egyből az ágyban kötött ki, nézi a minimaxot.
Nagyon sok képet csináltam, meg még van egy két lemaradt múltkori kép is.

Rita teljesen igazad van, látod mégis képesek az embernek lelkiismeretfurdalást okozni!
Ez van és meg is fogadom a tanácsodat többek között, de a gyüliben is ezt mondták. Sajnálom hogy így alakul az életük, de nem tehetek róla, hogy nem merem megkockáztatni az adást. Iszonyú nehéz volt nemet mondanom!! Ez annyira nem én vagyok, de anyuék hatása ez is, mert soha nem mondhattam nemet, ha valakinek a családból kellett a pénzem.

Úgy hogyha akartam volna sem tudtam volna takarékoskodni, mert nem volt miből. De ez most már a múlt, kár ezen rágódni.
S ha egészséges lenne a fiam, mindenre megtanítanám ilyen téren, még akkor is ha szakember kellene hozzá pénzügyi területen.
apránként hozom majd a képeket, Annyira örülök, hogy sikerült könyveket is vennem.

Gabi jelentkezésének meg plussz, hiszen olyan régen írt már ránk! A igen a gyerekek meg gyorsan nőnek, s Panni is már kész hölgy! Andris is kész legényke, már én sem ismernék rájuk, mert annyira a kiskori képek vannak előttem is.

Lilyke mint mindig, most is elbűvölő. Annyira kezd látszódni a karaktere, a magabiztossága is egyre határozottabban erősödik. Örülök, hogy van az a face csoport, ahol meg lehet osztani az utazással kapcsolatos dolgokat is!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
:x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
dorina
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2021. szeptember 5. 18:19

Rita, bogarat tettél a fülembe. Utánanéztem Germaine Bouret-nek. A francia Wikipédia ezt írja róla:
"Germaine Bouret inspirációt talált az utcákon és a tereken, amikor gyerekeket rajzolt. Ez munkájának szinte exkluzív témája volt. Gyorsan specializálódott különböző formátumú képeslapokra és metszetekre. Ezek a francia otthonokban széles körben elterjedtek."
Azt gondolom, ezek egyike lehetett, ami nagyanyámnál lelt otthonra. (Stílszerűen felhasználva a Wikipédia kifejezését.)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. szeptember 5. 18:21

Kép
Kép

Ezzel a könyvvel szemeztem, de nem mentem vissza érte. Majd legközelebb!
Kép
:x ;;) :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. szeptember 7. 19:42

Sziasztok Lányok!
Mai képek... amikor nagyon kiszámítod a palacsintát! :))
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
délutáni séta képei
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
[img]https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/240539385_4602289003149338_7729227332549945076_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_rgb565=1&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=BUoM0voBta
QAX-O0pRg&_nc_ht=scontent-vie1-1[/img]
Kép
Kép

Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. szeptember 7. 20:00

Kép
Kép
Kép
Kép

ennyi volt a képtár... :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 8. 0:19

Hű Kata!MICSODA FOTÓK,némelyik nem kép ,hanem igazi fotó!!!Gratulálok a kacsás képek nagyon-nagyon szépek! :flower1: :flower1: :flower1:

Üdv:Paggy %%- @};-
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. szeptember 8. 8:01

Sziasztok Lányok! Szép napot mindenkinek! Ma is kiruccanunk majd legalábbis remélem.
Úgyis el kell mennem a villanyórát leolvasva bejelenteni, mert az évesnek most van itt az ideje.
Jó ürügy, hogy sétáljunk egyet, mert direkt nem busszal akarok majd menni.
Paggy, szuper lett a videó, már az elejétől fülig ért a szám ahogy kezdett!!! :x :D :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 8. 9:29

Sziasztok!Lehet,hogy csak jövő csütörtökön jövök,mert addigra jönnek meg az eredményeim.Viszont egy újabb lélekemelő cikk:
https://femina.hu/utazas/india-ferfi-oazis-sivatag/
Üdv:Paggy %%- @};-
Avatar
dorina
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2021. szeptember 8. 17:31

Paggy!
Nagyon-nagyon érdekes volt az ökofalus videó. Nagy kár, hogy már nem vagyok olyan fiatal, aki igazán bele tud vágni ilyesmibe, és olyan a munkája, vagy tud váltani valamire, ami neki megfelelő és meg tudnak élni belőle. Emellett az idős pszichológusnő mondandója is tetszett. Szívem szerinti volt a már nem élő fa hasznosítása is. Ez utóbbira másutt is van, lehet, már csak volt példa. Régebben találkoztam ilyennel, a gyerekek - köztük a már nem is kisgyerek keresztlányom is - boldogan használták.
Spoiler: mutasd
Kép

Spoiler: mutasd
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. szeptember 8. 18:24

Dorina milyen klassz az a már nem élő fa ilyetén felhasználása! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 11. 21:00

Sziasztok!Csak benéztem ,hogy vagytok-e?Lányok éltek és virultok? :)
Reménykedem,hogy nem lesz rossz a leletem , akkor megnézek újra mindent és elmesélem NEKTEK a mai BUDAPEST 100-as napomat.Üdv:Paggy %%- @};-

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég