Van képem hozzá

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. január 20. 20:28

Ági, tudod néha csak erővétellel és humorral lehet az ilyen helyzeteket túlélni kibírni...aztán lesz majd jobb is, amikor kellemes dolgok miatt találkoztok. Biztosan fél, és ezért is olyan amilyen már amikor....na ezt jól leírtam :)) :)) :)) :))
a rajzaid csodaszépek még kifestés nélkül is.
Paggy, aranyos a csendélet nálad...hát ez van, ha nem ketrecben vannak tartva, ott szeretnek lenni ahol te vagy, vagy tartózkodtál. :D
Kép
úgy szikrázott a járda, hogy alig tudtam lekapni...pedig már majdnem dél volt mire elindultunk.
Kép
na és viszonylag jókedvűen várjuk a buszt... :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. január 20. 20:32

Alig tudtam átküldeni...csak forgott de már sikerrel ott van..húh leizzadtam.
Ramos rendes legény, hogy nem élt az alkalommal, hogy slisszeljen egyet. Hát az is jó meleg helyzet lehetett...
Mostanában térek rá én is sűrübben a levesekre...na mentem mert gyógyszer stb... :x :ymhug: :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. január 20. 20:33

Paggy, igen tudom, hogy hályog van a szemén, csak meglepődtem, hogy igy áthozza a fénykép.
Simi a buksijára :-)

Hát rugtam volna fenéken a rendőrségen a humorizáló illetőt. Borzalom, hogy ha az ember próbál segiteni, akkor úgy néznek rá, mintha a Marsról jött volna. Remélem hazatalál a néni!

Kata, nagyon tetszika csillámlós képed! Samuka is. :-)
Paggynak igaza van, mindig vitt magaddal a tologatós táskád. Nem hiányzik, hogy a cipekedésben lesérülj.

Anyu sajnos mindig ilyen. Néha azért jobb. :-)

a képeket ezeket nem festjük, bár a franc se tudja. Újaknál lesz a szin majd.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. január 20. 20:36

HŰ.ezt nézzétek!
https://player.hu/eletmod/beleszedulsz- ... n-kepekbe/
SZUUUUUUUPEREK!!!!A KÉPEK!!!!!!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. január 20. 20:41

Kata!Nagyon jó képek!!!!!!!!!!!!KÖszönöm.Samuka portré.végre belenézett a kamerába!!! :littlehearth: :littlehearth: Paggy
1 a fenti képek közül.
NA MOST HOL IS LAKOM?
Kép
Sziasztok. :flower1:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. január 20. 21:09

íhú Paggy azok a képek..tényleg szédítőek...na mennem kell mert vár, akkor alszik el nyugodtan ha időben mellette vagyok..úgyhogy most jön majd mellette az olvasás :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. január 21. 13:39

Sziasztok!

Paggy, beleszédültem ebbe a lakásdömpingbe. Na, itt tévednék el 1000 százalékosan. :))
Ma viszont pihenés van, bevérzett a szemem a sok gyakorlástól. Fájt már két napja, alvásnál is, de ma a hogy hazaértem az erek szépen kipirosodva, kifodrosodva. Mágnes, dupla csipkebogyó leáztatva, irány a gyógyszertár, koenzim Q10 E-vitaminnal, visine szemcsepp, holnap ha nem javul vissza és Rutascorbin. Már kicsit jobb, most kezdem biotron lámpázni.
Mindenkinek szép napot! :-)
Jajj, megint megjött a tengelice, na azt figyelem és utána lámpázok. :-)

Majdcsak eszembe jut minden. ... Ahogy mentem a gyógyszertárba Ramos ellensége megint az autó tetején ült. :-)

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. január 21. 19:32

Ágika!Jobbulást kívánok! %%- %%- %%- A hideg is rátesz egy lapáttal,mert összehúzza az ereket.Pihenj sokat lágy zenével!Azért virág vagy süti volt ma????Férfiakat nem fogadsz az üzletben,mármint vendégként :)) :)) :)) ?Ugye milyen jók az épületfotók? Ramos ellenségének megengedik,hogy az autó tetején üljön????NAHÁT,NAHÁT,mondom én,aki egy ágyon pihen a kutyáival és a macskáival =))A párom mondta,hoz egy létrát a teknősöknek is,hogy ne szomorkodjanak a kivételezés miatt. :))
Most jöttem haza a ZUMBÁRÓL.Tényleg csak 500ft/alk.Ma reggel jóga,délután pedig ZUMBA volt.Nagyon klassz,csupa idős hölgy,fital ,kedves oktató,.mindenki ügyes.PHŰŰŰŰŰ,hogy mozogtak a nagy tükör előtt.Hiába álltam takarásban,fél felemet mindig láttam a tükörben.Hát mit mondjak!!!!Nem vagyok nagyon ügyetlen,VISZONT SZÉLTE-HOSSZA EGY,még mindig!Na nem baj,majd csak változik.De már hazafelé könnyebbnek éreztem magam a mozgástól.Sajnos egy napon van a 2 mozgás,így hétközben magamnak kell csinálni,amit Nektek is ajánlottam.Most legalább nem prédikálok vizet........!Mindenkinek szép estét!Paggy
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. január 22. 8:17

Sziasztok!Pár mondat a bőségről:
Ülök hajnalban a konyhámban.Szürcsölöm a 3 korty mérgemet/kávé/ és ezt látom:
Kép
Kép
Kép
Hát nem borzasztóan gazdagok vagyunk mi itt Európában?
Spoiler: mutasd
Nem tudom szeretitek-e a narancsot,de ha igen,biztos éreztétek milyen csodálatos ,bonyolult édes-savanyú-kicsit kererű íz ömlik az ember szájába már egy gerezd bevételénél is.És ezt a narancsot 1000-2000 km-ről szállították ide ,nálunk a CSARNOKBAN 300ft/kg-ért vásárolható.A finom alma még ennél is olcsóbb.Mennyi munka van benne!Nem álszentkedem ,ROPPANT HÁLÁS VAGYOK A TERMÉSZETNEK és AZOKNAK AZ EMBEREKNEK,ami és akik lehetővé tették,hogy én itt hajnalban ekkora bőség részese lehetek! ^:)^ ^:)^ ^:)^ :littlehearth:

Szép napot!Paggy :movingflower:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. január 22. 8:34

"Tele" a szárítóm:
Kép
A konyhasarok kékben:
Kép

Normál fényben:
Kép
És minden lámpával:
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. január 22. 10:04

sziasztok szép reggelt, bár már jócskán délelőtt van. Ágim biztosan valahol huzatot is kaptál, meg sok minden, de jó hogy amit lehet te is megteszel a szemedért, elvégre nem véletlen mondja a szólás hogy vigyázzunk valamire, mint a szemünk fényére!
tényleg, tudtátok hogy nem szabad dörzsölni a szemet, mert a legtöbb retina leválásnak ez az oka... ha bármi irritálja a szemet, hidegvíz és csak az alsó szemhéj pici lenyújtásával szabad kitörölni a szilárd kis sószerüségeket. vagy bármi mást. Azóta nagyon figyelek az ilyesmire... Egyébként írtó kellemetlen az égő, viszkető, kipirosodott szem.
A bioptron lámpát csukott szemmel használod ugye? Gyors gyógyulást..

A szomszéd kutyája se "kutya", mondjuk ha az enyém lenne egy nagy vödör jó hideg vizzel magyaráznám meg neki hogy mire való a kocsi teteje :)) :)) :)) .

Paggy, olyan bájosak a cicók ahogy nagy kényelemben pihennek a szárítón... :)) :littlehearth: :-bd
A konyhád nagyon szép lett és milyen érdekes hangulatokat lehet csinálni a színekkel.! Remek.
Most mi is rengeteg narancsot almát és legfőképp mandarint eszünk, legnagyobb örömömre..ja és akkor mellette a heti 3-4 kg banán turmixba. Igyekszem akkor megvenni amikor éppen akciós. Nagy többségében sikerül is. :D
Egykét sorozatot dobnom kellett, meg volt amit áttettem már másik meghajtórészbe, csak ahonnan másoltam elfelejtettem törölni. De most lett egy kis tárhelyem. nem sok, lévén a kínaiak akkora tárhelyes sorozatokat csinálnak...brrr. most is 65 GB az egyik..Hát majd meglátjuk...mi lesz a sorsuk... :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. január 22. 10:07

Sziasztok!

Paggy, nagyon hangulatos a konyhád. A kedvenc virágom van a gyümölcsök mögött. Te hoztad, vagy a párod speizolt be a narancsből és almából?
Elég is volt ennyit elhozni egyszerre.
Örülök, hogy a zumba tetszik. Hogy nem vágja a feneküket a cicáknak a rács? Nagyon helyesek ott fent. :-)
Ramos ellensége sűrűn van a kocsi tetején. Mindig jót vigyorgok rajta, foglalkozva nem igazán van vele.Szép kutya, de olyan buta kinézete van szegénynek. Ugatják egymást keritésen keresztül változatlanul.
Ma robogás van, mert délután festészet, aztán este hétkor találka a fiammal és megyünk kinai kaját venni vacsira.
A szememre a legjobb a mágnes volt. Éjszaka már simán tudtam fájdalom nélkül aludni. Kicsit tartok a mai összpontositástól, de legfeljebb még ráfekszek, ha hazajöttem a mágnesre ismét.
Tegnap sült tökött csináltam, van egy hely ahol isteni nyers tököt árulnak felbontva. Évek óta onnan veszek, bár tavaly elfogyott, m ire a fagyóba akartam betenni krémlevesnek.

Megyek főzőcske, meg még valahogy ki kell néznem délutánra.
Közben elindult itt a cinege áradat. Valahogy a cinkegolyó nem a kedvencük, de majd feldarabolom és úgy elfogy. Megjött a kék cinege is. Nagyon hideg nincs ma sem, bár -5 fokot jósoltak mára, ilyenkor kevesebben vannak.

Kata, mindig tanul az ember! Ezután nagyon odafigyelek a szemdörzsölésre. A hideg viz nálam i s csodát tesz olyankor, mikor már könnyezik a fáradságtól. Huzatot biztos nem kapott, nagoyn sokat festettem éjszakába nyúlóan, éreztem, hogy sok volt, de másnap ugyanazt ismételtem.
El tudom képzelni milyen karcos lehet az a kocsi a kutya körömtől a szomszédban. Nem igaz, hogy nem veszik észre....
A biotron lámpát csukott szemre kell használni, most zöld szinnel kezeltem.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. január 22. 11:47

Szia Rita!

Küldöm szeretettel! :-)
Még nem volt időm ránézni, de igéretesnek tűnik.

https://streetkitchen.hu/vegetarianus-e ... 2d_mvJgoUY
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. január 22. 13:26

Kedves Szandra!Most adok választ.Nézd meg a DORAMAMAJMON a frissítést!Üdv:Paggy :movingflower:
Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Elthan » 2020. január 22. 14:37

Sziasztok. Ismét beestem. Ági csak most néztem a videót amit feltettél. Amit a Tv-ről vettél fel. Nagyon érdekes volt. Lehet nekem is ki kellene próbálni. Tavaly februári műtétem után, unalmamban regisztráltam a telefonon egy játékba.Mindjárt két karakterrel is. Ilyen puzzles, nem bonyolult. Inkább a szerencsén múlik, de kell hozzá taktikai tudás is. Az egyik karakteremmel már 4. hónapja japán klánban vagyok. Rajtam kívűl, mindenki japán. 29 japán. Nagyon érdekes, sok dolgot megbeszélünk, általánosan a két országról. Mivel most már befogadtak saját magukról is mesélnek. Ki mit csinál, van-e gyereke, stb. Mondjuk nem mindenki. 8-10 fővel vagyok nagyon jóban. Átlagban 40 év körüliek. A másik karakteremmel magyar szövetségben vagyok és addig nyaggattak, hogy létrehoztunk egy discord szervert. Arra telepítettem és beállítottam egy fordító botot (amolyan automatikus fordító). Mindkét szövetség tagjaiból regisztráltak azok, akik csevegni szeretnének. A japánol írnak japánul bekerül a fórumra a bot azonnal fordítja magyarra. A magyarokét ugyanígy fordítja magyarról japánra. Nagyon érdekes. Mint kiderült a japánok közül sokan rendelkeznek zongorista tudással. Egyik tag Lili pl. zenét oktat és régebben együttesben is zenélt. Elmo Tokyoban étteremben chef. Az egyik magyar szövetségi tagot lehet ismeritek is. Az ázsia ékkövei oldalon Cintus néven fordító. Ezért vagyok itt és máshol is ritkábban.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. január 22. 19:51

Sziasztok lányok és fiúk!
Hát csak annyi erőm van egy adag kinai kaja befalása után degeszre tömve magam, hogy feltegyem a képet, amit a tanár úr " kiszinezett". A bazsarózsa az én művem, az elrontottak között szerepelt, de elvittem gyakorolni. Élőben gyönyörű.

Kép

Elthan, jó Téged is látni! :-)
Micsoda szuper elfoglaltságod van! :-)
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2020. január 22. 19:56

Boldogságos szép estét mindenkinek!!
Újra itt ... !! Most szépen becsülettel visszaolvasok mindent,bejárom Paggy múzeumát,Ritánk,és Katám fotóit,mert tuti van,és ÁGNES MŰVÉSZNŐ képeit,mert az is tuttkóra akad itt,begyűjtöm az állatkákról készült képeke,(Ramoska,és Paggy házi állatkertje) aztán jöhetnek majd az én szerény falum mutogató képek.Ma már nem annyira érdekes,de tanulmányaim szerint a régmúltban igen nagyhírű volt,íme tehát a régmúlt Ecsedje:

Kép

Ez a kép a mostanra már nem üzemelő,helyi családi étterem belső dohányzó teraszának egy része..

Kép

Akkor tehát én most elhúzok mint teherszállítógép a sötét éjszaka közepén visszaolvasásra.
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2020. január 22. 19:59

ÁGIKÁM !!!

A szemedre !! Ocutein szemcsepp áfonya kivonattal !!! Anyukám erre esküszik és ő ugye cukros is,én meg a tablettát is szedem folyamatosan mert ugye szürke hályogom van,azóta nem szúródik a szemem és szintet tartja a látásomat is!!
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. január 22. 20:00

Köszi Szilvia!
De jó, hogy itt vagy Te is! :-)
nem lesz könnyű dolgot mire végig olvasol mindent! :-)
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2020. január 22. 20:12

Rita írta:Tegnap készítettem ezt a videót egy lakmározó kékcinegéről. A két kis lába közé fogja a
fekete napraforgó magot, feltöri, és gyorsan kieszi a belsejét. Közben résen van, éberen
figyeli a környezetét is (nagyban érdemes megnézni):



Imádom a cinegéket,köszönet a videóért nagyon kis tündér !! Pár éve a szomszéd udvaron kihelyezett odúba fészkelt egy párocska,és egész nyárelőn hallottuk a kis csiviteket!! Ám most már harmadik éve,a környékünket felfedezték a ragadozó madarak,nincs is seregély már második éve,és még a veréb is ritkább.
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2020. január 22. 20:19

Paggy írta:Kép


Paggy!! Az isten sokáig éltessen erőben egészségben !!!!
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2020. január 22. 20:22

Paggy írta:Most pedig először a "TUDNIVALÓK",amik szerintem fontosak.Elég sok lesz,de ne tántorítson el Titeket,mert egészen másképp/???/ fogjátok látni a kiállítás anyagát.Azután és közben a saját képek és videók:

Ezt még nem teszem spoilerbe!!!!FONTOS!!!"Tudásomat" -jelen esetben- a már említett blogból és könyvekből vettem.


Tudnotok kell rólam hogy többek közt Egyiptom imádó is vagyok,szóval Nagyon szépen köszönöm Paggy !!!
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2020. január 22. 20:56

Paggy
Köszönöm Egyiptomot !! :-bd :-bd :-bd

Ágikám
Sajnos újságot már OKJ -val is írhat akárki !! :-q :-q
Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Elthan » 2020. január 22. 21:30

Kép
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2020. január 22. 21:39

Katám
Nagyon jó a frizud !! A Thai éttermet nagyon de nagyon irigylem,ugyanis ííííímáááádom !!!! De talán jobb is hogy nincs mert kienném a családot a vagyonából :)) :)) Ehelyett itthon csempészem be a konyhába az Ázsiai fűszerezést,Terijaki Chili és Kikkoma meg más szószok bevetésével.Szerencsére minden szósz és más fűszer,a Mátészalkai üzletekben fellelhető,a kedvencem pedig a gyömbér az helyben is beszerezhető a zöldségesnél,mert ahogy észreveszem nem vagyok egyedül a bolondériámmal,és mások is keresik ezeket az ízeket.
Azt a francia bodegát messze el kerüld !!!!
Inkább Olasz vagy Német cukiba menjetek! Fekete erdő torta,Tiramisu,az az igazi de a Magyar sütik sem alábbvalók !!!
Most hogy a gáztűzhely leerje rendbe van téve,anyukám kezd visszaszokni a sütögetésre,egyrészt mert apukám nagyon rákapott a Penny Market pékségére,és kiszámolta hogy olcsóbb ha itthon süt valamit.Rengeteg régi recept került elő,és tegnap előtt már igen csak be pogácsázott a család !!

Ágikám
Remélem anyukád már jobban van.Mielőbbi gyógyulást neki !!!
Tavaly tavasz óta a térdemmel a kínok kínját élem át,szedek mindent amit csak javasolnak reménykedve abban hogy nem kell orvoshoz mennem.A BioCo tabletta mintha segített volna,de már 4-5 hónapja nem szedem,most a Movex-en a sor,nagy reményeket fűzök hozzá mert rohadtul nincs kedvem az ortopédiára menni :-q :-q :-q

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég