Van képem hozzá

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 2. 18:50

Holnap jövök megnézni újra Rita fotóit.Ma és holnap nem megyek(-tem) uszodába.Üdv:Paggy %%- @};-
Avatar
dorina
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2021. augusztus 2. 19:16

Csak megerősíteni tudom, hogy a Friderikusz podcastok nagyon érdekesek, és ezek közül is az egyik legérdekesebb a Buda Péterrel készült interjú.
Paggy! Az érdeklődésünk gyakran esik egybe, a Koreai Kulturális Központ új kiállítása is megéri, hogy legalább online megnézze, akinek módja van rá.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. augusztus 3. 8:51

sziasztok! Szép reggelt Lányok, Pontban 8-kor ébredtem, és meglehetősen hűvös szélre! Most 19 fok van.
Végre eljutottam a linkek megnézéséhez. Valahogy módját kellene ejtenem, hogy elmehessünk hajózni, mert valami fantasztikus látvány még így csak képileg is, hát még ott lenni és átélni! :-bd
Remélem minél kevesebben vagyunk, akik érintettek a viharok okozta károkban. Pécs, Nyíregyháza nagyon megszívta, csak hogy két helyet is említsek, de akiket kár ért, annak mindenképp borzasztó! :(

Egyébként valóban mediterrán ország leszünk, de ez borítékolható volt. Csakhogy ennek a másik hozadéka a tornádok megjelenése is többek között! Nem is szeretek róla beszélni!

Másrészt a mezőgazdaságnak lépést kell tartani a sok megpróbáltatással.
Képeket most nem teszek fel, mert akkor fel kell lépjek a facera, azt meg nem akarok most.
Van két sorozat amit most akarok megnézni, nem egész másfél óra a kettő, mert délre meg megint vihart mond, s addigra meg már a vásárlásból is haza akarok érni! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 3. 8:54

Ezt gyorsan elküldöm és utána írok.
Szia Kata!Menjetek csak ki a szabadba ,ha lehet!Szép napot! :flower1:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 3. 8:57

Dorina!köszönöm a képet a narancsocska-növényről.Láttam már ilyent a kertészeti áruházban.Nem is gondoltam,hogy illatosak a virágai.De jó!!!Nálam is azért van még télen is frézia,mert szeretem a friss,finom ,természetes illatot.---Örülök,hogy némely dologban hasonló az ízlésünk! :flower1: :-bd
KEDVES RITA!MÁR HARMADSZOR NÉZEM VÉGIG ÉS OLVASOM EL AZ ANGLIAI BESZÁMOLÓT.
Megvallom egészen őszintén,hogy örömmel tölt el .Miért?
Mert egy kedves online barátném írja,mert nagyon közvetlen,mert részletes,mert jó látni egy ilyen aranyos,karakteres kislányt,mert világot látok/-tunk/általad, jó hogy az írásaid által a FÓRUMON sokféle téma előkerül, és mert jókedvre derít.Köszönöm. :flower1: :littlehearth: :flower1:
Most részletesen.
Tökkertem:Ugye bármihez fogsz,előtte tájékozódnod kell ?Namármost nekiestem a töknevelésnek,mint "tót az anyjának".Nem olvastam el sok mindent,csak a magzacskón lévő ismertetőt meg néhány másikat FELÜLETESEN.Gondoltam,a fréziánál
is így jártam,máshol a ganéjdombon nő,akkor mi baj lehet itt a komposzttal és teknősvízzel feljavított földben?Eddig minden ment szépen és ÉN BUTA/most direkt nem mondok csúnyább szót,pedig megérdemelném/hiába mondta Borbás Marcsi a kertvideójában,hogy hajnalban kell locsolni,mert akkor van ideje felszáradni,esténként locsoltam.Sajnáltam a növényt,hogy egész nap szomjazott.ÉS MÉG JÖTT RÁ AZ A PÁR NAP ZUHOGÓ eső,így tegnap megjelent a lisztharmat jónéhány levélen.Szerencsére úgy néz ki ,4 tök már szépen fejlődik,mert sok levelet le kellett szedjek,hogy a többi levélre ne terjedjen.Mindent tanulni kell!!!!!!!!!!Most most bezzeg utánaolvastam!!!!! :(( :(( :(( Remélem rendben lesznek ezután és még néhány tököcske kifejlődik.MERT HA NEM,AKKOR SOK HŰHÓ VOLT ,itt nem SEMMIÉRT,hanem VALAMICSKÉÉRT.Nem vagyok telhetetlen,de olyan büszke lehetnék,hogy nálam 8-9 tök termett.Na mit szólsz,milyen dölyfös akarok lenni? =)) =)) =)) A nyuszik valóban érzékenyek a melegre,de azért "szemétkék" is,mert rettentő válogatósak.Vagy csak ehhez is érteni kéne jobban.Úgy érzem ,sok mindenben,MEKK ELEK szintjén vagyok.EZ BAJ!!!!!!! :(( :(( :(( :((
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 3. 9:35

Anglia:
Érdekesek a BARBIE-k.Hű mennyiféle!!!!!Micsoda választék!!!Fantasztikus!!!Nem tudom,hogy muszáj-e így érzékenyíteni?
Spoiler: mutasd
Ugyanúgy vagyok a MELEGSÉGGEL is.Teljesen elfogadom.Mindenkinek a maga dolga,hogy kit szeret,milyen a szexuális beállítottsága.Csak már elegem van,túlragozottnak tartom a témát.Tudom és elhiszem,hogy ki kell vívni az egyenrangúságot.a másik,pont Julikával beszélgettünk Vácra menet az autóban.Ha a gyereke,mondta ő,felnőtt korában vagy kis korban láthatóan a másik nemhez hasonlító tulajdonságai vannak,elfogadom,megvédem.Viszont az ingatag kamaszkorban,amikor az ember sok mindent kipróbál!!!!odaállnak és állásfoglalásra kényszerítik a még saját maga által ki nem alakult identitásában,akkor rosszat tesznek.Nem az őszinteség ellen mondom.Igen hagy beszéljen róla,igen legyünk a támaszai,de majd ő hagy döntse el,szenvedje ki,hogy ki is ő valójában.-Vissza a Barbikhoz.
Lilláéknál az óvodától kezdve van érzékenyítés.Nagyon jó!!!Van hallássérült,downszindrómás,kerekesszékes gyerek az óvodában.Sőt vak is,de NEM TUDOM kell-e a Barbiknak ilyennek lenni.Hozzáteszem én utáltam a Barbikat,de a lányom akart,ezért 3-t vettem.2 lányt és 1 fiút.Persze a volt férjeméktől 7-t kapott és óriás babaházat.Mert a lányom szerette .Lillának ,úgy mint nekem ,a plüssük a kedvencei,millió van belőle ,viszont playmobilcsajok igen.Más típusúak vagyunk.Lilla odavan a lovakért,de nagyon!!!Érdekes,hogy az anyukám,aki UTÁLTA AZ ÁLLATOKAT/van ilyen ember/a LOVAKAT TÁVOLRÓL SZERETTE,mert szépnek tartotta őket.

Ami viszont igyazán klassz,hogy odaírják a boltokban,hogy újrahasznosított anyagból van a gomb,a cérna .Ez a jövő.
Spoiler: mutasd
MA TESZEK BE RENGETEG DOLGOT EBBEN A TÉMÁBAN:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 3. 9:52

Rita!Igazán ODA MEG VISSZA VAGYOK attól,hogy a számomra csak földrajzkönyvekben és újságokban olvasott városok, közelében laksz.Hihetetlen,hogy olyan híres városok mint MANCHESTER és LIVERPOOL,valóságos helyek és TE OTT VAGY.Nem érzed mesésnek?Miskolc vagy Budapest és LIVERPOOL?
Nem vagyok külföldimádó,nagyon szeretem Magyarországot,de azért izgalmas lehet világot látni!!!Remélem Neked sikerül majd,minél többet barangolnod,így általad nekünk is!. \:D/ \:D/ \:D/
És most jöjjön Lilyke!Jónak néznek ki a cipők,amik között válogat.Nagyon tetszik söprűvel a kezében. :flower1: :flower1: :flower1: Olyan elszánt az arca,amikor valamit akar!!!Egészében mindig aranyos!!!!!!
Rita!Szívesen válogatnék a sok vidám táskából.Pld.van ott egy kékvirágos felakasztva,na azt azonnal megvenném,ha ki tudnám fizetni.Elolvastam az OUTLETRŐL írtakat.Jó lenne némi pénzzel a zsebemben nézelődni.Bár annyira nincs türelmem vásárolgatni,de a jó dolgokat szeretem.Mi a jó dolog?Ami nem csak csicsa,hanem jó minőségű és ár-érték arányban van.Néha érdemes márkásat venni-máskor pedig nem.
Kedves Rita!Minden képet és beszámolót köszönöm. :) :) :) :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: Remélem,nem túl nagy teher NEKED ennyit fényképezni és írni!Illetve,amit már a múltkor is írtam,Rita csak annyit,ami könnyen megy!DE TÉNYLEG!Ne hogy az ottléted a FÓRUMRÓL SZÓLJON!Tudom,hogy tudod,de azért megírom én is.Szép napokat és kellemes-kellemeseket-boldogakat is!Paggy %%- @};-
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 3. 9:54

Lányok!Tegnap délután rettenetesen leragadtam a gép elé,de ma már délután ismét szabadságolom magam,mert nem szabad nekem mindig ügyködnöm!!! :(( :((
Szóval hozok néhány dolgot ide.Mindjárt és folyamatosan. :))
Az indulás...Voltam kint Lillánál és megmutatta mivel játszik.

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 3. 10:22

Nekem már az is nehezen menne,hogy vakon,a képernyőt nézve gépeljek,illetve irányítsak lényeket.Ennek kapcsán jutott az eszembe,hogy mi az amit el sem tudok képzelni. Akkor jöjjenek ezek a dolgok!
https://player.hu/tech-3/egy-dan-ceg-ki ... azsagarol/

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 3. 10:32

Itt TURBINÁT NYOMTATNAK!!!! :ymhug:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 3. 10:34

https://qubit.hu/2019/11/04/elo-mubort- ... amerikaban
Fontos áttörést értek el a New York-i Rensselaer Politechnikai Intézet és a Yale Egyetem orvostudományi intézetének kutatói: a vérkeringéshez kapcsolódni képes bőrszerű anyagot nyomtattak egy új eljárás segítségével. A műbőr létrehozásához állati kollagént és emberi keratinocitákat (bőrsejteket) is felhasználtak. Az anyagban néhány hét alatt erek jöttek létre, és mindezt sikerrel összekötötték egy egér keringésével is.
EZ EGY NAGYON SZÍNVONALAS HELY: qubit.hu
https://qubit.hu/category/gazdasag
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 3. 10:39

Részlet az oldalról/qubit.hu/
A következő évtizedekben a világ munkavállalóinak a felét át kellene képezni, de az előrejelzések szerint a többiek is folyamatos továbbképzésre szorulnak majd. A munkaerő-toborzás egyre több helyen automatizált, és az algoritmust sajnos nem nyűgözi le a személyes varázsunk. Hogyan készüljön a jövőre, aki nem akar munkanélkülivé válni?
A következő:
Tegnap hallottam a TREND FM-n 14 órakor:
MI AZ A TERVEZETT ELAVULÁS?(Riport, nem tudom már kivel,majd megnézem és leírom ide)
---Az első ilyen az 1900-as években volt,amikor is a villanykörte gyártó cégtulajdonosok megmondták a mérnökeiknek,hogy mivel már nem tudnak továbbfejlődni a gyártmányaikban és az értékesítés nem állhat le,tehát olyan minőségű anyagot használjanak,ami hamar tönkre megy.
2017-ben nagy port kavart az eset,hogy egy ismert telefongyártó cég olyan üzenetet küldött a már eledaott telefonkészülékeknek,hogy lassítsák le a működésüket.
Gondolom mindenki találkozott azzal a jelenséggel,hogy az eszközeink már nem olyan tartósak mint régen.Felmérést készítettek, a fogyasztók megkérdezték ,hogy mit preferálnak?Az árat vagy a tartósságot?És a tartósságot nagyobb %-ban.
Mi tehát a megoldás?
Ha tartós akkor drágább,mert jobb anyagból készül.De hajlandók vagyunk-e fizetni ezért?
Muszáj lesz,mert környezeti károkat okoz az a rengeteg hulladék.Fejleszteni kell ezért az alkatrészgyártás,hogy úgy mint régen javítható legyen vagy ha nem a gyártó vegye vissza ,bontsa szét alapanyagokra és hasznosítsa újra a régi eszközök alkatrészeit!
Az ENSZ felmérése szerint 53 millió tonna elektronikus hulladék képződik évente.7kg/fő és most ennek csak 17%-t hasznosítját újra.PAZARLÓ ERŐFORRÁS-GAZDÁLKODÁS és még MÉRGEZŐ IS!!!!
További kérdés.
Nem jelentene -e a vállalatoknak visszaesést a nyereségben,s ezzel sokan válnának munkanélkülivé?
A drágább termékeket megvásárolnák a fogyasztók?
-A robotizáció amúgy is rengeteg munkahelyet fog megszüntetni,de ha javító és újrahasznosító üzemek jönnének létre,akkor nem.
At EU célkitűzése a KÖRFORGÁSOS GAZDASÁG ----/mint a komposztálás =)) Paggy/
Az elektromos ipar gyorsan fejlődik,havonta új eszközöket dobnak a piacra és késztetik az emberek új meg újabb cuccok vásárlására.Most az innováció arról szól,hogy új dolgokat találjanak ki a mérnökök.Ezután arról kell szóljon ,hogy frissíthető szoftverek legyenek a gépekben vagy ha nem akkor újrahasznosítható,minőségi alapanyagokat használjanak fel.A vásárlók hozzáállásán is függni fog a dolog.
A KULCS A TUDATOSSÁG LESZ!!!!!!Mindig nézzenek utána a NETEN,hogy mit írnak más fogyasztók,akik már használják!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 3. 11:06

Most hozok szépségeket.
https://mymodernmet.com/dried-flower-art-anna-zakirova/
Kép
Avirágpréselés a viktoriánus korszak népszerű időtöltése, de Anna Zakirova orosz művész (a Száraz viráglélekből ) segít a hagyomány életben tartásában. Üvegkeretekbe burkolt szárított virágművészetet készít. Minden csinos kijelzőt úgy terveztek, hogy a falra akasztható, vagy asztali középpontként üljön. A virágok és levelek örökre védettek maradnak, így egész évben csodálkozhat a tavasz szépségén.

A lila árvácskáktól a csinos pipacsokig Zakirova saját kertjéből gyűjti össze botanikáját. Óvatosan megnyomja minden virágot egy virágprésben , ügyelve arra, hogy megőrizze a finom szirmokat. 2D -s virágkompozíciói tavaszi vad rétekre emlékeztetnek. A művész száraz páfrányleveleket és gyógynövényeket tartalmazó kereteket is készít. Ezek a minimalista munkák úgy néznek ki, mint a kis erdők./GOOGLE fordítóval/
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 3. 11:30

https://www.zsolnaywebshop.com/hu/teake ... 9335000591
Ezt elnéztem,mert azt hittem ,hogy a búzavirág-kollekciót Zsolnay Vilmos 193. születésnapjára készítették .
Kép
De nem,hanem, egy BÚZAVIRÁG GINT raktak össze/Ital,melyben helyi virágok,fűszerek vannak.A boróka és citrusok mellett gyömbér és a mecseki kamilla adja a karaktert./
Bár nem vagyok ginivó,azért lássuk mitől olyan ez, amilyen?!
Itt a gin,amit megalkottak.Rengeteg gyógynövényből,ZSOLNAY BUTYKOSBAN/?/ Nekem olyan,min egy testápolós flakon.Nem?
Kép
Egyébként nézzétek meg ezeket:
http://www.zsolnay.hu !
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 3. 11:55

Végül 1 hajnali /3ó53perc/fotóval zárom a mai ,jó hosszúra nyúlt, ittlétemet.
Kép
Szép napot!Sziasztok.Paggy %%- @};- :-h
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. augusztus 3. 17:05

na elszállt amit írtam...
Dicséret a sok szépért és érdekességért! Lilla remek játékos. :movingflower: :flower1:
Az üvegben kiállított képek nagyon tetszettek. A 3D világ még játékban sem megy nekem.

Hozni akartam a képeket. az utóbbi pár napból egyben..
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
:-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-h
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 3. 18:03

Kép
Kép
Kata! :flower1: :-h
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. augusztus 3. 20:16

Paggy, ez csodás, hogy Te miket tudsz! :littlehearth: :flower1: :littlehearth: :flower1: :littlehearth: :flower1:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 4. 18:51

Sziasztok Lányok!Ez őrület,ami a médiában folyik oda-vissza.Ijesztgetnek az oltással és rá akarnak venni,hogy oltasd be magad.lassan már mindenkiről kiderül ,hogy aljas vagy hülye vagy kínai?talán EU-s bérenc?Stb-stb......
No én azzal felhagyok,hogy állampolgárként tájékozódjak.Minek,mikor nem lehet a valósághoz legalább közelítő információkat szerezni?Hogy valós képet festenének az ország anyagi és külpolitikai helyzetéről és főleg ,hogy felnőtt embernek,nem pedig szavazógépnek tekintenének.És főleg ,amit a vírussal csinálnak!!Már június elején tudták ,hogy szeptemberben itt a 4. hullám.Bár én elhiszem,hogy van vírus,mert a környezetemben jónéhányan megbetegedtek/nagyon-nagyon!!!/ és meg is haltak,de ilyen összevisszaságot-káoszt teremteni és ezt politikai célra felhasználni ALJASSÁG VELÜNK SZEMBEN.Sajnos a történelem folyamán mindig is így volt,hogy nem bölcsek vezették az országokat,hanem aki élelmes,gátlástalan,jó beszélőkéje van.Most ez van.Mérges lettem a vírus miatt,mármint ,hogy újra megszólaltatnak virológusokat,akik egymásnak ellentmondó,vagy az előbbire rákontrázó nyilatkozatokkal próbálnak ránk hatni.
Lányok!Megint meleg van itt Budapesten,várjuk a beígért "ítéletidőt".Most csak azért kukkantottam be,mert várnom kell a mosógépre,hogy végre lejárjon a program és teregetni tudjak.
Hoztam néhány képet még .Vettem a CSARNOKBAN egy Nők Lapját és ott láttam meg Kolodko Mihályról szóló cikket,aki gerillaművész.Mit jelent ez a szó?
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 4. 18:59

Megláttam ezt a képet az újságban és mivel pont a Szabadsághídon gyalogoltam,gondoltam,megkeresem.

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 4. 19:03

Megláttam ezt a képet az újságban és mivel pont a Szabadsághídon gyalogoltam,gondoltam,megkeresem.

Kép
Mások is lefényképezték a miniszobrocskát.
Kép
Kép
https://www.turistamagazin.hu/hir/a-kic ... k-nyomaban
Sziasztok.Paggy %%- @};- :-h
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 4. 19:10

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 4. 19:12

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. augusztus 4. 19:56

Sziasztok! Most csak egy gyors helyzetelemzés... Erről a gerilla művészetről nem hallottam még, de az eddig látottak
igencsak megleptek , és pozitív értelemben. :-bd

Paggy kedves, az oltásra soha senki nem állította még én sem, hogy akkor nem leszünk betegek de az tény hogy sokkal enyhébb lefutással éljük át, már ha elkapjuk, attól meg Isten őrizzen.
Amit a baloldal művel, és tisztelet a kivételnek, mert egy két józan hang van ott is, az egyenesen rémisztő.
Úgyhogy most erről nem is akarok hosszabban értekezni, de ha majd találkozom olyan érdekességgel ami fontossággal bí, úgyis beteszem. Bár én most amennyire lehet szüneteltetem időnként a politikát. Elég nekem azok az infók amik a Hit rádióban hallhatok, a Hetek folyóirat, az itthoni Győri csatorna, és a tapasztalatok.

Igyekszem a magam módján vigyázni magunkra! Jó éjszakát mindenkinek! :-h i-) :x :ymhug: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 5. 11:41

Sziasztok!Éjszaka nem zártam le a rádióm.Bár megszabtam magamnak,hogy napi 2,5 óra lehet a zajosabb külvilág,az új információk,mégis néha, késő este, kiválasztok egy jó műsort valamelyik rádióadó archívumából,aznap délelőtti vagy az előző napi adások közül .Megnyugtató,mintha minden rendben lenne a világban.Igazából rendben is van,csak annyi minden dolog,ügy,áramlat vesz minket körül,annyi mindenben kéne jól dönteni,hogy felzaklató.Visszatérve az első mondatomra-tehát éjszaka valamilyen adás folyt,nem tudom melyik,mert már jóval túl volta a kiválasztotton,átaludtam,csak a következő mondatra lettem figyelmes:
-Ahelyett,hogy valamiben igazán elmélyülnénk,hajszoljuk az információt.Ha nem lenne állandóan internet,akkor talán avval foglalkoznánk,amivel kell.A jelennel,magunkkal és a megoldandó feladatainkkal.Kábítjuk magunkat...

Hű ,mennyire igaz!!!Igen én is ilyen vagyok 50%-ban.Majdnem 66 évesen nem kéne habzsolni az ismereteket. :(( :-q
Ám ma reggel meghallgattam Friderikusz Csányi Vilmos etológussal beszélgetését és ő egészen mást mond.Kedves Lányok!Nem hatásvadászként,hanem csak ajánlóként ,felhívnám a figyelmeteket erre a beszélgetésre,ahol szerinte az embereknek mindenképpen foglalkoznia kell valamivel,mert....Lányok!Nagyon érdekes az interjú.Beteszem a linkjét.Ne sajnáljátok rá az 1 órát.
Másrészt ,ahogy öregszem ,egyre indulatosabb leszek és csak úgy első felindulásból beteszek ide dolgokat,NEM HELYES.A mostani interjú nem ilyen,a tegnapi felcsattanásom a vírussal való ijesztgetésről viszont igen.Tudjátok be vagyok oltva 2x MODERNÁVAL,így nem oltásellenesként írtam,hanem ......most nem írom le mégegyszer.
Hozom a cikket és reagálok Kata írására.

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég