Van képem hozzá

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 13. 18:39

Sziasztok!HŰHA,mennyi minden!!!AZTAAAAA!!!
Most nincs időm olvasni,csak átfutottam,de nagyon szuper,hogy ilyen jó sok!!!!!Holnap este jövök.
Viszont hoztam még én is pár képet.
A mai nap a lányom szülinapi ünneplése volt.Először a mi ajándékaink jönnek:
1 jó drága,pillekönnyű papucs
Kép
Blokkal-visszacserélhető,de nem lesz visszacserélve ,mert tetszik a lányomnak.
Málnás RAFFAELLO:
Kép
1 tarka ernyő a dm-ből:
Kép
Rózsatő a páromtól-illatos!!
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 13. 18:53

:)Visszavettem a képet,
Spoiler: mutasd
mert kicsit látszott a dekoltázsa.Most keresek egy másikat.

[
Spoiler: mutasd
url=https://postimg.cc/zLMYW6yH]Kép[/url]

Nagyon jó volt végre együtt lenni.Még hozok Lilláról is egy képet spoilerbe.
[
Spoiler: mutasd
url=https://postimg.cc/ThxWB32w]Kép[/url]

A háttér szörnyű,mert a ház lábazata ilyen.Kell rá pénz,hogy rendbehozzák,a képen a már"menő" Lilla látszik :littlehearth: :))
Mára ennyit Lányok.Köszönöm Kata ,Ági és Rita a rengeteg olvasni és néznivalót.Holnap jövök és mindent részletesen megnézek és elolvasok.Sziasztok:Paggy %%- @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. június 13. 19:08

Most küldte a lányom ezt a két fotót a játszótérről. Azt írta, hogy amikor öltöztették Lilykét,
és mondták neki, hogy mennek hintapalintázni, kiment az előszobába, és hozta az új edzőcipőjét.
Mivel meleg van a szandit akarták ráadni, de nem lehetett. :)) Most csak ennyit írok, mert
pakolok össze és megyek át a lányomékhoz. Egyébként ha kap valamit nagyon örül neki, és nagyon
szívesen felpróbálja. Hétvégén újra jövök. Puszi!

Már a harmadik rágófoga jön, de még az első sincs kint teljesen. A nyelvével állandóan matat a szájában,
ezért látszik minden képen. Általában az összes ujja is bent van a szájában.

Spoiler: mutasd
Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. június 13. 19:44

Paggy, örülök, hogy jól sikerült a nap és Lillával is tudtál beszélgetni! :-)
Nagyon tetszenek az ajándékok. A papucs szine szuper, a formája is. Ilyen raffaellot még nem is láttam. A rózsa pedig kedvenc szinem, ezeknek nagyon finom illatuk szokott lenni.
Itt bolond idő volt nálunk, fújt a szél, hol meleg, hol hideg volt. Remélem jó időt fogtatok ki a kintléthez.
Rita, ez a mimika, amit imádok Lilykénél. :-) Olyan aranyos pofikat tud vágni, hogy imádom. :-)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. június 13. 20:41

Rita! Köszönöm a ráadásfotókat, igaza van Áginak irtó aranyos a kis grimaszaival.. :flower1: :littlehearth: :flower1:
Paggy, nagyon örülök én is hogy végre együtt lehetett a család, és jól sikerült mind az ajándékozás mind az ünneplés!
Ágí itt olyan bolond szél és hűvös lett hogy nem is indultunk el. Valószínüleg ezt érezte! Vérnyomás most éppen a béka feneke alatt, és 37.1 ennyivel nem foglalkozom, csak éppen volt már 36.5 is...és ahhoz már nem is annyira alacsony
na mindegy, megyek adok még egy kis tejet inni lefekvés előtt!
Jó éjszakát mindenkinek! És ha lehet viharmentes hetet! Többen írták különböző helyekről, hogy jég is volt már megint! :(
i-) :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
dorina
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2021. június 14. 16:20

Lányok! Ritkán teszek hozzá ehhez a fórumhoz valamit, mert vagy ide írok, vagy fordítok. A kettő folyamatosan nem megy. Többnyire látom, miről írtok, milyen képeket hoztok, de írni leginkább akkor szoktam, ha a fordításból kicsit elegem van. Most sem a magam szövege lesz több ennél, de hoztam egy jópofa történetet, akinek van kedve, olvassa el.
Spoiler: mutasd
Lackfi János szereti a zenét, és mint afféle írónak, mindig eszébe jut valami. A MÁV Szimfonikusok ihlette írásait olvashatja itt a nagyérdemű. A szereplők és a történetek a képzelet szülöttei. Leginkább.

PECÁSOK GATYÁBAN

A melbourne-i öböl gyalázatosan csúnya. Elhagyatott, szemetes, a lecsúszott lakosság rettenetes viskókban húzza meg magát. A kocsik szétrohadnak, az ócska házakat gyakorlatilag úgy dobják utánad nulla dollárért, csak vidd. Nem éri meg ide jönni, kivéve, ha az emberi nyomorúság legmélyebb bugyraiban szeretnétek vájkálni, fiúk.

Ezt vigyorogva mondta nekünk Robert, idegenbe szakadt hazánkfia, a jótékonyságáról is ismert ügyvéd, miközben a fish and chipset ropogtattuk a világoskék-fehér matróz-színekben tüntető, fakorlátos kis kikötői vendéglő teraszán. Fúj a szél, kezdődik a tavasz így november tájékán, már hazai az eper, érik a mangó, lassan ki lehet főzni kisüstinek is. A konty alá való ágyas mangópálesznek nincs párja.

A víz áttetsző fátyla alatt kristályosan kiabálnak harsányzöld moszatok, vérvörös sziklarétegek, citromsárga homok. Konok pecások lógatják a zsineget, a kikötőt építő narancsszín daru hajbókol, a motorcsónakok ringatóznak. Fenn a domboldalban egymást licitálják túl az extravagáns üvegpaloták és a "federális" stílusban pompázó, cizellált öntöttvas rácsukat villogtató békebeli villák. Az egyik ilyen fatornyos, takaros, több emeletes kastélyka állami elmeszanatóriumként funkcionál, itt tengődnek s eszik a társadalombiztosítás keserű kenyerét a türkiz tengeröböl távlataira bambuló ápoltak. Földi siralomvölgy, de tényleg!

Robert kettős licenccel bír, belelát a magyar és az ausztrál jog útvesztőibe. Mérhetné magát aranyárban. Nemrégiben egy több mint egymilliárd forintnyi dollárra rúgó sydney-i örökség felett bábáskodott, de a szabott munkadíjánál nem akart mohóbb lenni. Minek? Kenje a hajára? Egyen kaviárt homárral? Gyermekei jól keresnek, a sírba minek vinne gyémántköveket. Verset szaval, kórusban énekel, pecázik. Igaz, családja nevet rajta, mert kifogni nem szereti a csúszós halat, csak lesni-várni.

A fellépés jól sikerült, de abban a dugig telt melbourne-i színházteremben jó, ha volt két-három magyar. Ülnek a wifijükön, a kultúra le van fütyülve. Robert hiába hirdette az eseményt mindenütt.

A közönségünk mind helyi volt, élvezték Mozartot, Brahmsot, Lisztet, Bartókot, Kodályt. Egy lassan ötmilliós nagyváros fiai. Vastaps a záró Kodálynak, röpke ráadás, odatettük keményen. Öltöző csak a lányoknak, a miénket úgy oldották meg, hogy a színpad végében leeresztett függöny mögött lehetett átvedleni. Gyümölcs, ásványvíz, perec. Csak a zsinórpadláson történt egy kis félreértés. A taps elcsitult, mi bevonultunk hátra, majomszerkó le, ott álltunk ingben-gatyában. Mikor is a technikus nem a színpad függönyét ereszti le, hanem a miénket húzza fel. És a szedelőzködő közönség szeme előtt ott áll pár tucat gyönyörű magyar férfi egy szál alsóban. Kitört a vastaps, ekkora sikerünk még nem volt. Talán nem is lesz.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. június 14. 18:23

Jajj, Dorina!
Hát az úúgy történt, hogy egész nap csináltam a dolgom, aztán festettem, most pihenésképp elolvastam mit hoztál. Tálcára az ölembe bekészitve a gép elé ülve a Paggy féle céklás saláta, meg rakott krumpli. A végén úgy röhögtem és mozgott a lábam, hogy majd a szőnyegre esett minden. :-)
Köszönöm az élményt. :-)
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 14. 18:28

Sziasztok Lányok!RENDKÍVÜL NAGY- NEM TÚLZOK!!-RENDKÍVÜL NAGY ÉLVEZETTEL OLVASOM ,amit írtatok és nézem a képeket.
Ágika!Oda + vissza vagyok a borsófejtési szorgalmadtól és a tésztagyártásodtól,nem beszélve a FESTÉSEIDET.Most részletesen:
Azt ,hogy miért lehet a nászasszonyomnál többet,HÁT...
Spoiler: mutasd
,amíg itt laktak mellettünk lévő házban-Lilla 7 éves koráig-addig sokat láttam.Át tudtam menni,ha elutaztak.A párom volt az állatokkal éjjel illetve hajnalban átjött,amíg én kutyát sétáltattam.Nehéz az én "hátizsákom"másoknak a sok állattal egy ilyen kis helyen.Nem is érti meg senki-amit én megértek,de nem tudom elmagyarázni-nem is akarom,a sok állat miértjét.A nászasszonyom ,sőt a vejem is nagyon gondosan ügyelnek a tisztaságra.Ez most rosszindulatnak tűnik.Sajnos ő meg én a sok állattal a dolgok 2 vége vagyunk-ezért azután Lilla kisbabaként nem aludhatott nálunk.MEGÉRTETTEM.Sok állat kis helyen-pici baba-én mentem át.Volt nálunk,de nem aludt itt soha.Most,hogy belül csicsás házba költöztek,még inkább félnek a kosztól.Ennek ellentmond a 2 kutya.De azért boldog vagyok,mert nagyon szeretik őket és szépen csinálják.Bent vannak a kutyák,de kiengedik sokat őket.Jó bonyolultan írtam le a helyzetet.A vejem nagyon rendes,udvarias,de évente 1x jön fel hozzám a születésnapomon.Mindegy ez van.Nem mondom,hogy nem vagyok fura és azt sem ,hogy nincs néha disznóól,de én tudom,hogy az is nagydolog volt,hogy nem csavarodtam be a sok megpróbáltatástól/ami természetesen másnak is van/.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. június 14. 18:38

Paggy, én teljesen megértelek az állatkáiddal. Most takaritottam fel gyorsan, mert jön a fiam barátnője. :-) Két napja csináltam meg mindent, de Ramos belefeküdt a vizbe és ilyenkor jön a szőréről minden, ha megszárad. Hiába takaritom le bejövés előtt. Most megint dörög, igy bent van. Mindketten nézik a tv-t. A gazdi rendeltetésszerűen, Ramos meg elbújás miatt. :-) Én meg hallgatom őket, mig itt vagyok a gép előtt, aztán robogok festeni.
Nagyon tetszett , vagyis még mindig tetszik a lányos banda gyönyörű hajkoronája. Lilla mekkorát nőtt!!!
Lehet állatokat tartani bent is, de aki nem visel el ennyit, annak nem tudod megmagyarázni a felállást. De jól van ez igy. Végül is az ember érezze magát jól otthon. Ha a párod elviseli, akkor ujjé, rendben van minden.
Ha meg kisegit ott ahol kell , mert néha megkergül az ember a sok gondtól és problémától, akkor az már fél siker. Vagyis majdnem teljes.
Lesz Lillának olyan korszaka szerintem, amikor rájön majd, hogy van egy vagány nagyija! :-) És milyen jó lesz majd megbeszélni azokat a dolgokat, amik nyomják a lelkét és lehet más felnőttnek otthon nem tud elmondani, vagy nem értik meg úgy, mint te!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 14. 18:42

Ági!720dkg csirkecomb 52 napra/7,2 kg!/az kevésnek tűnik.
Sajnálom,hogy nem lehetsz ott a fiad diplomaosztóján.Pedig ilyenkor végre lenne egy jó kis alkalom,hogy szép ruhát vegyen fel az ember,ÚGY NÉZZEN KI MINT EGY KLASSZ CSAJ!!!!Egyébként dolgozik mellette a fiad vagy azóta csak tanul?A félős kutyát el tudom képzelni.Kis gömböccé formálhatta magát.Lizike is elyen volt.Spori az ágy alá,feldöntve mindent.Szerencse,hogy a TV-d nem sínylette meg.A festményről:szép lett nagyon.Nekem kicsit az alapfestmény komor.A múltkori témája jobban tetszett.Ági az írásod/a betűformák/ hasonlít az enyémre.VISZONT abban picit más,ahogy öregszem szögletesebb lett és ide oda dölöngél .Köszönném szépen a borsóhéjat,a komposztomnak jót tenne.Szép a hársfafotó az égszínkék éggel. :) :-bd Mennyi-mennyi munka van a tésztákban.SZUPER ÜGYES VAGY!!!Tényleg rettenetesek a lakóparkok és még mindig veszik az emberek a drága,vacak lakásokat.Vacak,mert túl közel vannak a szomszédok,nincs levegő.Ramosnak egy simogatás a feje búbjára.Köszönöm Ági a sok képet. :flower1: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. június 14. 19:11

Paggy, gyors visszajöttem, nehogy azt higgyétek koplal a szegény kutyánk. :-)
Ramos napi adagja 730 dkg csirkecomb filé és 550 dkg farhát, leszedve róla a zsir. Ebből az adagból, vagyis a combfiléből van 52 napra való a fagyóban. Van két nagy szekrény, meg egy aminek a hűtős rész tetején van egy kisebb. Ez volt a fiam pesti hűtője, meg egy olyan, aminek a felső része normál nagy hűtő és alul van három rekezs. Na most ez úgy van tele mind, hogy talán két rekeszem van, amibe hetente jön Ramosnak a farhát, meg amit még közben, levest, meg egyebeket lefagyasztok.
Elhiszem, hogy komornak tűnt a mmostani kép. EZ a tusos festmény, jó sötét, mert hegyek vannak rajta. A szines is lehet sötét szines, vagy nagyon világos, zöldes, szürkés... A mai modern festők, akik régi képeket festenek, ők már szinessel csinálják. A fás, hegyes, zuhatagos is ilyen.
Ma lediplomázott a fiam, megvan a negyedik. Kánaán van, jön a barátnő, ő is végzett, edzésen vannak, aztán itthon számolják a sarkot a szobában. :-)
Én meg festek még, vagy majd meglátom. Találtam egy jó képet, azt akarom megcsinálni, mert unatkozom. :-)
Úgy nézet tki nagy vihar jön, de elment valamerre.
Na mentem, viszem ki a szemetet, hogy tip-top legyen minden :-)
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 14. 19:29

Gratulálok a fiadnak a 4. diplomájához és NEKED,hogy segítetted őt! :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :flower1:
Folytatom Lányok.Közben a párom hazajött és vacsorát adtam. :)
Most nézem újra Rita fényképeit.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 14. 21:30

Kedves Rita!Hát még el is pityeregtem magam,amikor megláttam azt az elszánt menést Lilykénél.Annyira édes!Rita!Újra élhettem Lilla kisgyerekkoprát,mert hasonló játékokkal játszott.Olyan jó,hogy mindent megmutattál!Nagyon-nagyon jegyezz meg mindent,mert ebből fogsz táplálkozni ha hazajössz!Igaz ,hogy NEKED még lesznek unokáid,de akkor is Lilyke az első!! :ymparty: Szépek a játékok/nekem most a halas nagyon tetszene-jó nehéz lesz egymásra pakolni/De mindegyik jó!!!!!!!A legédesebb képek ahogy a szandáljában,a cipőjében ügyködik valamivel.JJJJJJAAJJJJJ,de jó dolga van Lilykének és NEKED!!!!Szívesen beszállnék a kalapálásba,gyümölcs-zöldség rendezésbe,kavicsozásba,méhecskenézegetésbe!!Mindent-mindent elolvastam.Nagyon élvezetes volt.Köszönöm Rita. :littlehearth: :flower1:
A zenélő játékokról írtaknál úgy nevettem,sőt most is:...egy baba franciául nyafog as cumijáért....nagyon vicces. :)) :)) :))
A magyar gyerekkönyvek szerethetőbbek -ezt írtad?Kíváncsi lennék az illusztrációra.Vagy a szövegre gondolsz?Lilyke cipőcskéi mind csinosak.Mit csinálnak a visszavitt cipőkkel?Újra eladják?
Most megyek macskát etetni.Szép estét,köszönöm szépen. :flower1: :littlehearth: :flower1: Paggy %%- @};-
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 14. 21:31

Most láttam meg Dorina történetét.Mindjárt elolvasom.
Hát ez :)) :)) :)) :)) :)) :)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) !!!Köszönöm Dorina!!!! :flower1: :littlehearth: :flower1:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. június 14. 21:37

Paggy, köszönöm szépen a gratulációt! Átadom. :-)

Rita, nekem is nagyon tetszenek a halacskások. Sok mindent megmozgat majd a kis agyacskájában, meg mindenhol, amikor majd pakolja őket egymásra.

Lányok, hoztam egy képet, hátha kitaláljátok mi van rajta. Könnyitésként: Ezt biztos egy pihent agyú pasi találta ki. =))

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 14. 21:42

Na még teszek be pár képet bizonyítandó,hogy az általam NEM SZERETETT GEOFÓLIA MILYEN HASZNOS. A képek az előkertünkben készültek.A házajtóból nézve a jobb oldali az én kis kertecském.Csigával csalánnal,pletykával,vadeperrel,levéktetvek ellen fele tej-fele vízzel locsolt,de ennek ellenére megrágicsált növénykéimmel.A körömvirágaim még nem virágoznak,a szamócamálna is csak készülődik.Szóval az én kiskertemben majdnem minden saját/a margaréták nem/MÍG a házbeli szomszédom geofóliával letakart,vásárolt palántái virítanak.Nem baj,mert az enyémben a hangyák,levéltetvek és meztelencsigák mellett döngenek a méhecskék.Mindjárt hozom a képeket.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 14. 21:44

Ági!Fogalmam sincs.Először azt hittem mikrofonállvány,majd puskatartó,esetleg elektromos cipőkanál?
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 14. 21:48

Először a bal oldali,ami a szomszéd kertje:
Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. június 14. 21:50

Paggy, jót vigyorogtam.
Megmondom őszintén, mikor meghozta, az első mondatom az volt, hogy na megint milyen hülyeséget vettél?
Spoiler: mutasd
Hát kéremszépen, ez egy járdaközi gazkiégető.
Mert ugye aki lehajol, az én vagyok. A férjem úgy szedi ki a gazt, hogy jól beáztatja , úszik a kert, utána áll neki párnán ülve.
Én meg lehajolok és uzsgyi. :-)
Na most ez az égető ez leégeti - elektromosan-, lefeketiti a gazt, de a tövét nem.
Igy egy hét múlva szépen virit megint.
Mondtam neki, ha elő meri venni mégegyszer, ..., jajj, nem irom le mit mondtam neki. =))


Paggy, akartam már kérdezni, csak mindig elmaradt : az elkeritett veteményes a házak között még működik?
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 14. 21:55

Először a bal oldali,ami a szomszéd kertje:
Kép
Most jön az enyém távolról.Most fognak majd nyílni a sásliliomok,a körömvirág,a nagyobb dáliák,de még nem:
Kép
Ágika! A magaságyások a lakótelepi házak között vannak az utcánk végén.Nekem hátul ergy kis kertecskénk van ,ahol a komposztáló és egyéb kuplerájos állapotok uralkodnak.Mindjárt mutatom .De a magaságyások ott gyönyörűek..
Nem gondoltam volna ,hogy .... =)) szegény férjedet ne bántsd.bizonyos kor után kedvesnek kell lenni!!!
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. június 14. 21:57

Jaj Dorina még a szám is fáj a nevetéstől a csattanón!!! =)) =)) =)) =)) =)) :)) :)) :)) =)) =)) =)) =)) .
jaj a hasam... :)) :)) :)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) nem tudok írni annyira nevetek...majd jövök holnap... :)) :)) :)) :x :flower1: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. június 14. 21:59

Paggy, igen, tudom, hogy ez most a házatoknál van.
De úgy emlékeztem tavaly, vagy hogy oda is ültettél paprikát, meg mást. Vagy lehet már az agyammal van gond. :-)
Tavaly is tetszett a sok virágod.
Ami nekem a másiknál feltünt, hogy a banánfavirág, vagy hogy hivják azt a nagyot, az ha megnő minden mellette lévőt be fog árnyékolni.
Olyan, mint egy veteményes. :-)
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 14. 22:02

Itt a "tököm"a hátsó kupis kertben:
Kép
Rettentő sok a csiga,hangya és levéltetű.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 14. 22:06

Nem tudom banánfavirág-e.?
Ők jöttek és 2 óra alatt letették a fóliát,bevágták a virágok helyén és ez lett.Nagyon rendezettnek tűnik.Nekem van méhecske itatóm és jönnek a gyerekek a hátsó udvarba komposztot nézni.A paprikapalántám az erkélyen volt a paradicsomokkal együtt.Idén rengeteg eprem volrt az erkélyen és paradicsom+ bazsalikom+...apropó Lányok...
Kaptam egy kedves Kutyás ismerősömtől egy szép könyvecskét,amit felajánlanék valakinek,ha kell,mert bevallom őszintén/csak halkan,hogy ne sértsem meg akitől kaptam és szeretettel adta/én nem szeretem az íriszeket.A holland iriszeket igen,de a normált nem.Szóval Lányok,ha kell valakinek a könyv szívesen feladom postán.Mindjárt lefényképezem.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. június 14. 22:12

Kép
Kép
Kép
Kép
Tehát Lányok,ha kell írjatok,szívesen feladom.!

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 8 vendég