Van képem hozzá

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. január 10. 13:10

Elthan írta:https://m.youtube.com/watch?v=00ULzGZBtF8
Tévedtem, 2021-ben volt róla riport.
Csak óvatosan Rita, oszd be a munkát. Nekem is mindig ezt mondják.

Köszi Elthan, jó volt ez a kis videó is. :D
Rita, csak ráérősen, tempósan..nem kerget a tatár! :x
Paggy, ilyenkor irigylem egy kicsit a Pestieket... :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. január 10. 15:35

Sziasztok!

Ildikó, gyanítom, a paprikapehely csomagolása zavarta meg a vámosokat. Lehet, hogy azt hitték, folyékony anyag
van benne. A krémeket, folyadékokat, krémes kozmetikumokat ki kell venni a táskából és külön nylon tasakban
kell az ellenőrző tálcára tenni, hogy alaposan megvizsgálhassák. Lehet, hogy erre is azt hitték, hogy folyékony
dolog van benne. Úgy gondolták, hogy jobb lesz, ha valaki közelebbről is megnézi.

A lányom csinált kimchit és ezt a paprikát használta hozzá. Nagyon fincsi lett. Sokkal olcsóbb, mint itthon, azért
hoztam haza belőle ennyit. A kisebbik miatt állították félre a hátizsákomat.

Spoiler: mutasd
Kép

Igen, hiányzom Lilykének, és ő is nekem. Vasárnap és hétfőn is többször kérte, hogy hívjanak fel messengeren és
videózzunk.

Az a haszontalan térd! Mit szól bele a te sétádba! Télen érzékenyebb szokott lenni, mint nyáron? Vagy független
az időjárástól? Amikor még vegyes táplálkozáson voltam, gyakran jelezték a térdeim a hideg közeledtét. Nagyon
tudtak fájni. Ma már nem jelez semmit hála istennek.

Elthan, most ugyanazt írom, amit fentebb Ildikónak, csak egy kis változtatással. Amikor még vegyes táplálkozáson
voltam, jelezte a fejem a melegfrontot. Általában három napig fájt. Ma már nem jelez semmit hála istennek.

Egy orvos azt mondta, ha egy páciense fejfájásra panaszkodik, mindig azt kérdezi meg elsőként, hogy iszik-e eleget,
mert sokszor ez a probléma forrása. Mindjárt megnézem, mi is ezek a csepp, mert még nem hallottam róla.
(Nem kellett utána néznem, mert később elolvastam, amit írtál róla.)

Haha, írod, hogy a rapet nem hallgatod meg, én meg mostanában, ha hallgatok, szinte csak ezt az egy műfajt.
Öregségemre felfedeztem magamnak két rappert, akiknek nagyon komoly víziójuk van a világról, amit aztán a
szövegeikbe beépítve én is élvezhetek. Mondtam az itthoni fiamnak, hogy ha valamelyikük Miskolcon fog koncertezni,
el kell jönnie velem. :))

Kata, remélem, már teljesen meggyógyultatok Samuval. Még nem mentem fel a fb-ra, hogy tettél-e ki új képeket.
Ha igen, holnap kiteszem.

Most olvasom, hogy még nem vagy százas. Nagyon sajnálom. Vírust kaptál el, vagy valami baci okozza a bajt?
Olvastam, hogy elég sokan betegeskednek.

Paggy, nagyon örülök, hogy hoztál pár privát képet is. Az nem jó érzés, amikor leírod, hogy te elolvasol mindent,
amit mi írunk, de magadról nem tudatsz velünk semmit. Pedig mi is kíváncsiak vagyunk rád, Csokira, a többi jószágra,
a családodra, a növényeidre, az új ültetvényeidre. Most legalább annyit már tudok, hogy gyönyörűek a növényeid a
komposztnak és a spéci lámpának köszönhetően. A szamócáért folyik a nyálam. Milyen klassz, hogy a lakásban is
megterem, ráadásul télen!

A világutazós-bakancslistás blogba néztem bele, mert én is elhatároztam, hogy abból a nagyon magas nyugdíjamból
három-négy évente elutazom valahová, ami nem Anglia. Elsőként Az USA-t gondoltam meglátogatni, azon belül is az
öcséméket.

Ezt a vietnámi operaénekest én is láttam már a Hazám, hazámat énekelni. Nagyon jól beszél magyarul.

Mivel időrendben, sorban olvasom az írásaitokat, most jutottam oda, ahol írod, hogy eltört a bokád, ráadásul négy
hete! És még mindig gipszben. Pont télen kell ennek is megtörténnie. Csokit a párod sétáltatja? Négy hete be vagy
zárva, vagy le tudsz már menni kicsit mozogni? Gyógyulj meg minél hamarabb!

Lilykéről majd teszek be pár fotót. Köszi az érdeklődést!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. január 10. 16:03

Angliában nem esik a hó, nincs olyan, hogy napokig vagy hetekig fehér a táj, sőt... itt télen is minden zöld,
hála az enyhe időjárásnak és a rengeteg örökzöld növénynek.

A sövények teteje azért barna, mert megviselte őket a néhány napig tartó nagy hideg. Rájuk fagyott az előtte
esett kevéske hó.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Felhők:

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. január 10. 16:03

Meg akartam örökíteni a felszállást, Manchester fényeit, de az éjszakai mód használatánál pár másodpercig
stabilan kéne tartani a telefont, amíg el nem készül a fotó. Na, ez az, ami repülőn ülve nem megvalósítható.
De így is lett pár érdekes kép, ami pont a mozgás miatt lett ilyen különleges.

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. január 11. 8:27

sziasztok Lányok, és Elthan! Rita, köszönöm a szépséges képeket és a beszámolókat! Tényleg gyönyörűek a mozgós képek! :D
Tegnap olvastam, hogy márciustól már nem beszélhetünk ingyen a messengeren, sőt a facén sem, nem is értem hogy gondolják.
S még az hogy olvasol rajta üzeneteket ezek is pénzbe fognak kerülni! Nem tudom hogy a hülyeséghez ami eus dolog miért kell asszisztálni!
Jó lenne ha visszajönne az akkori IWIW. Nagyon szeretettem!
gyógyszer még mindig kell sajnos. Most a szomszéd hozott egy erősebbet azt próbálom ki! :-o :ymhug: :x :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. január 11. 11:33

Kata, én úgy értelmeztem, hogy eddig azok is tudták használni a messengert meg a fb-ot, akiknek nem volt internet
előfizetésük, mert ez egy ingyenes szolgáltatás volt. Neked a telefonodon meg otthon is van internet előfizetésed,
ezért te nem ingyen használod ezeket. Számodra nem kell plusz pénzt fizetni a további használatukért.

Nem emlékszem, hogy láttam volna kinyílott hóvirágot január elején:

Kép
Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Elthan » 2023. január 11. 14:09

Sziasztok. Szépek a képek.
Azért írok, mert éppen ma töltöttem le a lányomnak e-könyveket. Így megosztanám az oldal címét.
Spoiler: mutasd
http://libranet.org 2014 óta vagyok tag. rengeteg könyvet töltöttem le ingyen, illetve a vásárolt könyveket feltöltöm, hogy más is hozzá férhessen. De többségében letöltök. Az oldal e-könyveket és hangoskönyveket oszt meg ingyen. A hangoskönyveket, akár telefonon is meg lehet hallgatni.
Remélem valaki hasznát tudja venni.
Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Elthan » 2023. január 11. 14:23

Plusz egy kép. Hétvégén beszéltem Lili channal Tokyoból. 24 emeletes felhőkarcolóban lakik. A felhőkarcoló tetején park van kialakítva, játszótérrel a családoknak. A tetőn erősített magas falak vannak, növényekkel befuttatva, hogy ne legyen nagy huzat, illetve kellemesebb egy növényfalat nézni, mint a rengeteg hasonló magas épületet. Japánba ez a gyakorlat, tehát nem egyedi megoldás.
Spoiler: mutasd
Kép
1,5 éves kisfia van a képen. Ki gondolná, hogy milyen magasan vannak.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. január 12. 6:25

Sziasztok!

Elthan! Hát igen, ez a jövő, azt hiszem. Tényleg olyan, mintha egy parkban lennének.

Még pár angliai képet teszek be, és pár Lilykét is (spoiler).

Megnéztem, öt évvel ezelőtt írtam arról, hogy a méh Manchester szimbóluma: "A dolgozó méh még az ipari forradalom alatt
lett Manchester városának szimbóluma. A keményen dolgozó kisembert, a munkát és a közösséget jelképezi."
A repülőtéri üzletben fotóztam ezt a pár méhes dolgot. Külön sarok volt nekik:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Spoiler: mutasd
Egyik nap Lilyke hozni akarta a játék telefonját a sétára. Már nagyon régóta nem játszik vele, nem is értettük, miért
akarja magával hozni. Később megtudtuk. Ugyanúgy "fényképezgetett" vele, ahogy én. :))

Kép

Kép

Karácsonyi szerelésben:

Kép

Kis próbababa:

Kép

Még mindig az ablakban a legjobb gyümölcsöt enni:

Kép


Angliában nem téliesítik a szökőkutakat. Mind működött a városban:

Kép

Szerencsére elállt az eső, és le tudtunk menni sétálni:

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. január 12. 10:33

Sziasztok Lányok és Elthan! Végre egy kicsit hosszabban fent vagyok már gyógyszer nélkül.
Szuperek a képek, a kis Lilykén meg én is jót mosolyogtam. Milyen aranyos. S sokat nőtt és nagyon magabiztos kislány már. :flower1: :littlehearth:
A méhecskés képek nagyon tetszettek, ahogy a szuper kis hóvirág is! A kulcstartó és a kis bögre és a zoknik is nagyon tetszettek.

Elthan köszönöm a linket. Nem sikerült elküldenem amit kértél, de az az érdekes hogy az én kérésemet sem tudtam továbbítani dorinának privátban nem is értem. félúton elakad a dolog. Mindegy , megoldódik, neked kellene lépned dorina felé, biztosan segít, csak írj itt a csoportban neki privát levelet.

Most megyek, teregetés ebéd és a többi... :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. január 13. 17:58

Most eltűnök, mert itthon vannak az öcsémék Amerikából. Hétfőn találkozunk újra.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. január 14. 9:38

Szeretettel üdvözlöm az öcsédéket is! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2023. január 15. 17:12

Sziasztok.
Nagyon köszönöm a szép fotókat. Már nem tudom hányadszor nézem meg, persze nem egymás után, hanem többször belépek, volt-e itt forgalom.
Kata, már gyógyszer nélkül vagy az jó, de még gondolom gyenge vagy. Mi volt, ami elért?
Elthan örülök, hogy jól vagy te is, és már többször írtál ide. Mostanában nagyon megcsappant a forgalmunk, ezt még én is csak növeltem.
Remélem Rita jót beszélgettetek a vendégekkel, nálunk most az unokán kívül nem járt senki, bár egy régi segítséget kaptunk a fahasogatáshoz. Nem volt sok, /sajnos/.
Most vegyes tüzelést alkalmazunk, vagyis már így is kezdtük, reggel kis gázbemelegítés, másodszorra is, ha hűl a lakás, utána fatüzelés.
Megint kísérleti nyúl vagyok, a vérnyomás csökkentőket kóstolgatom. /magánrendelés jegyében/. Nem bánnám, h a ez beválna, ami most van. Szegény dokit /szegény én/ sajnálgattam, hogy már több félét keresett nekem, /hatóanyagok váltásával/. Majd valamikor felhív, hogy is állunk, remélem most már nem lesz gond. Igaz a gyógyszerre, még a halál utáni lehetséges állapotom is f el van tüntetve, arra az esetre, ha bármi érne, ezért is nehezen kezdtem el a szedését. Gondoltam ne szaladjunk annyira előre az életemmel. :-??

Ma szomorú idő volt/van. Nálunk a felettünk lévő erdősávban van hóvirág, de még éppen csak most látszik kicsit a fehér virága. Majd holnap megnézem mennyit nőt, akkor majd hozom az előzővel együtt.
Festettem a napokban, egy női fél aktot, és egy virágot.
Közben még volt régi festményem, amin megpróbáltam javítani, már csak azért is, hogy tudjam, "mit vétettem'.
Értesültem arról, hogy Ági szép eredményt ért el a festményeivel, de semmi nyomát sehol nem látom.
Kinvánál tanultak alapján készült a festés akril festékkel.
Képbatman dark knight wallpaper

A virág is tőle származik, bár én akvarellel festettem, mert az övé, pasztellel készült. Nekem nagyon kevés krétám van, és papírom sincs hozzá. Nem vettem leckét, mert a beruházás igen sok lenne, és annyira igazán nem is szép, de lehet, hogy kipróbálom a mostani készletemmel, csakúgy magamtól, vagy eltalálom, vagy nem.
Kép
Szép estét.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. január 16. 13:18

sziasztok Lányok és Elthan! Örülök Ildikó hogy betoppantál, s hoztál képeket is, nekem a virág jobban tetszik. :D
Nem semmi ez a vérnyomásos dolog. az enyém szerencsére rendben van, mitóa megcsináltam egy Tonerin kúrát.
viszont van más ami most eléggé aggaszt, A gyógyszert én is váltottam a fájdalom miatt is, de időnként úgy lesugárzik a lábamba, hogy szinte alig birok ráállni, ilyenkor bicebóca vagyok itthon aztán mikor már hat a fájdalomcsillapító már jobb.
De azért mikor olyan játékot üz, hogy majdnem bénító egy egy pillanatra, hát a víz is kiver.
Nem is tudok olyan sokat itt ülni, úgyhogy bevezettem a lustálkodási időszakokat.
Ez valamit segít.
Na megyek is egy kicsit vízszintbe és bemasszírozom a lábamba a fájdalomcsillapítót és a vérkerigés javítómat.
Aztán olvasok egy nagyot.!
Mindenkinek szép napot! És persze hetet is! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. január 16. 15:24

Sziasztok!ma este jövök,miután elolvastam mindent.Most hoztam egy izgalmas infót:

Ma lejött a gipsz a lábamról,úgy hogy valószínűleg elmegyek.
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. január 16. 19:35

sziasztok! Paggy, de jó lesz azoknak akik Pesten vannak! :-bd :D :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. január 16. 19:52

Szia Kata!Nem tudom emlekszel-e, par eve hoztam videokat az ottani esemenyekrol, mert azt gondoltam ,igy legalabb reszese lehet az is, aki nem tud eljonni.Mar oregszem es kevesebb az energiam . A sok szomorusag az utobbi idoben, ami a magam elvarasai miatt ert, elegge amortizalt.Lanyok!Rajottem muszaj sok mindent elfogadni az eletben, mert ha nem fogadod el a " radmert" feladatot ,akkor csak csokkented at eleterod.Szemben akarsz uszni az arral, ahelyett, hogy raulve a hullamokra ,nezelodnel es elvezned a sodrast.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. január 16. 20:01

Tehat Kata, gondolkodtam.Meg kell valtozzak valamelyest.Ennyit magamrol.Majd teszek be fotokat a rendes gepemrol.Most azonban elolvasom, hogy az utobbi par napban mit irtatok.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. január 16. 20:06

Visszaneztem az utolso feltett linkjeim utan irtakat.
Elthan: Koszonom szepen a margitvirag cseppekrol az információt..Igen hasznos lehet, mert a kornyezetemben van nehany komoly migrenes.A paradicsomrol irtakat is koszonom.Meg nem hallottam, hogy vizben is lehet gyokereztetni.Rendszeresen nezem a Kisvakond you tube csatornat.Nagyon sokat tanultam a szerzojetol.Borbas Marcsi kerteszvideoit is kedvelem, valamint mive,l a parom szerint,"balkonparaszt" vagyok, azaz foleg az erkelyen es a beuvegezett gangon kerteszkedem, sok kulfoldi vidwot nezek.Igy tanultam meg a hasznalt muanyagflakonos novenynevelest.Kis helyen erdekes, kreativ dolog, sok oromet ad.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. január 16. 20:18

Az operettrol: van nehany szep, fulbemaszo dal, amit gyerekkoromban anyukam enekelt otthon.A masik, hogy erdekes, egy vietnamu fiu ilyen szivmelengetoen interpretalja a magyar dalokat.Iden mar az Operahazban enekel
A konyvekrol: megkerdezhetem, hogy mi a szakmad?
A parom technologus volt egy hatalmas gazkazanokat keszito gyarban.Mar nyugdijas.Olyan elvezettel meselt mindig az ott tortentekrol, hogy csak amultam es bamultam.Pld.hogy sotetben ,kotelhintan ulve kellett hegeszteni a tartalyokat belul.Biztos kez kellett hozza.Meg is becsultek az igazi szakembereket.A regi szakik sok mindent tudtak.Nem is elhetett volna kozottuk egy kontar vagy lusta.Akkor meg a nagyar ipar egy reszenek becsulete volt.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. január 16. 20:32

Kata!Jobbulast kivanok, barmi bajod is van. %%- \:D/
Tenyleg ne gyotoed magad, csak azt olvasd el, ami megragadja a figyelmedet!Olyan bonyolult lett hivatalos ugyeket intezni.Lassan hulyegyerekeknek szamitunk minden hivatalban.Meg jo, ha megsajnalnak =))
A parom nincs tul jol,de azert tartja magat.Elvarom tole,szeretettel es nemi mufelhaborodassal, hogy tartsa magat.Nem faj semmije , csak hangulati labilitasa van.Neha becsempeszek a teajaba nemi citromfuvet, igy kicsit jobb.Magatol nem inna meg.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. január 16. 20:39

Csoki nekunk egy ajandek.Vidam, jokedvu, nem is kicsit onzo :) es szereti a macskakat.A parom hordta ki a kutyat, amig gipszben voltam.Mindig felment a vernyomasom, amikor elmeselte, miket engedett meg Csokinak.Azutan mar nem kerdeztem meg, hogy ne veszekedjunk.Pld beengedte a parkban a toba a vadkacsak utan.Telen???Mert hagy csinalja amihez kedve van.Mondtam a paromnak , hogy meg fognak utalni , amikor kimrgyek.De nem.Ma reggel kivittem a kutyaat es orommel fogadtak a gszditarsak.Majd hozok kepeket
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. január 16. 20:42

Samu hogy van?Es a szomszedok?Segitenek meg neked?Kata!Javaslom vegyel nehany kis cserepes, viragos novenyt, jokedvre derit es noveli az immunitast.!Ajanlom szeretettel a hagymas novenyeket.Szepek, energiat sugaroznak es par hetig tartanak ki, majd visszahuzidnak.Akkor egyre kevesebbet locsolod es ha elszaradt, kiveszed a cserepbol.Vagy eltarolod par honapig vagy kidobod es veszel ujat.Nem nagy penz , mar az uzletkpokban is aruljak .Esetleg jo kis illatos fuszernovenyeket.A bazsalikom, szerintem atultetve nagyobb cserepbe, isteni illatot araszt.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. január 16. 20:58

Rita!Sajnalom es megertem, hogy hianyzik Lilike.Nekem is Lilla, de o mar nagylany.Alig er ra.Viszont karacsonykor talaljoztunk es nagyon jo volt vele.Legbelul ugyanaz a Lillus maradt, akit en ismerek es nagyon szeretek.Kivul mar nyegle:)) :-??
A hisztamin miatt probalkozomm a zabliszttel, finom de felfuj.A barna rizsliszttel keverve, jo lett a palacsinta teszta
Orulok es koszonomLilyke kepeit.Tobbszor megnezem.Milywn nagykislanylett!:) lSzep a haja, a szeme.Karakteres az arca.Sudar lanyka kesz.Van magas novesu a csaladban?Olvasom, hogy onallo nagyon.Az is lasz.Tudod ,irtuk is,. a Kos jegy nem nudli. \:D/Most az agy szelen ucsorgok, mindjart atmegyek a nagy gephez esvteszek be fotokat Lillarol is.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. január 16. 21:52

Ildiko!Egeszsegrol- betegsegrol nehez irni, mert husbavago tema .Mit tudsz csinalni, mint elfogadod, hogy kiserketeznek a gyogyszerrel veled?Sajnalom es aterzem az aggodalmadat.Probalom a betegsegrol elterelni en is a figyelmemJarok az onkologiiara a Kekgolyo utcaba minden evben kontrollra 2013 ban borrakom bolt.Melanoms.Egy izgalom mindig, hogy nincs- e attetem.Muszaj az allatok miatt eletben maradnom, mert mi lenne veluk.A parom es a lanyomek rendben vannak mar "halisten".
Vidamabb tema:Nagyon szepek a festmenyeid .Hu az a virag!!!!!!Kihivo, izgalmas!!! :-bd Orulok, hogy van kedved festeni.Hajra es Hurra!!!!Allitolag a holdujevi unnepen kesz kinai festeszet is, nem tudom Agi feljon- e.Nagyon elismerik a munkait.Remelem megmutatja nektek is!!!!

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég