Van képem hozzá

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. március 5. 19:44

Kata, nekem már minden szempontból jó már a fórum. Próbáld meg újra indítani a gépedet
(nem ki és bekapcsolni), hátha segít.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. március 5. 19:44

Ma már egyszer se dobott ki a rendszer.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2024. március 5. 21:01

Ezt akarjuk? [-x
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2024. március 5. 21:46

Próbálom, hátha maradhatok. Már több próba volt kb 2 órája.
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2024. március 5. 21:49

Próbálom, hátha maradhatok. Már több próba volt kb 2 órája.Mozilla
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. március 6. 8:50

Sziasztok!

Nálam tegnap dél óta minden rendben van, ami a fórumot illeti. Azóta se léptetett ki, és gond nélkül
tudok hsz.-t írni. A biztonság kedvéért elmentem, amit írok, de nagyon remélem, hogy immár feleslegesen. :D

Kata, Ildikó, remélem, nálatok is megszűnt a baj. Nekem Firefox a böngészőm, a fiamnak Chrome, és nála
is megszűnt a probléma.

Paggy, mivel elég rövid volt a videó megnéztem, és kicsit (nagyon) felháborított, hogy a baljóslatú cím köszönő
viszonyban sincs a tartalommal, sőt, pont az ellenkezőjéről szól. Ha tagja lennék ennek a csatornának, azonnal
leiratkoznék róla. Utálom, ha megvezetnek a hülye kattintásokért. Nyilván ez nem a te hibád.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. március 6. 8:52

Megint kiírta, hogy érvénytelen az űrlap, de anélkül, hogy bármit csináltam volna, újra rákattintottam
az elküldés gombra, és azonnal elküldte.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. március 6. 9:21

Két, és egy nappal ezelőtti emlékeim a fb-ról. A madáretetőn már olvad a hó, de a vastagságából
akkor is meg lehet ítélni, hogy kevéssel korábban jó sok hó eshetett. Most meg rövid ujjú póló van
a béleletlen dzsekim alatt, mégis leizzadva érek haza a menőkémből.
Azt hiszem, hat évvel ezelőtti emlékek voltak. Az első cica, a madarakra volt ráizgulva, a másik
kettő meg a szalonnára. :D

Kép

Kép

Kép

Ezt a két kép február végi fb emlék, hat vagy hét éves, nem emlékszem már rá. De itt is hó van, és
emlékszem rá, hogy hideg is volt nagyon.

Kép

Kép

Lett egy új teáskannám, és egy cukker órám. Az óra működik, már a konyhám falát díszíti. Szerintem
gipszből készülhetett. Jó nehéz. Imádom nézegetni.

Kép

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. március 6. 9:34

Sziasztok! Szomszédom apja ott építőmérnök, ott indított vállalkozást, most már a fia is ott tanul.

Csináltam képet tegnapi napról legnagyobb örömömre. Nem is voltunk máshol. Utólag derült ki hogy csak oda akart menni az Árkádban! :)) :)) :))

cukik KÉPEK! :D :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. március 6. 9:36

VÁLTOZATLANUL KÉTSZER KELL KATTINTANI DE NEM BAJ A LÉNYEG HOGY ÁTMEGY ..
MÉG MINDIG ÉRVÉNYTELENT ÍR, DE A MÁSODIK UTÁN MÁR SIMÁN ÁTMEGY :x
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2024. március 6. 14:45

8. próba.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2024. március 6. 19:46

Rita!Hazug cime van.Lattam a videot,azert tettem be hogy vajon ilyen vilag fele menetelunk?
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2024. március 7. 8:31

Jó reggel. Paggykám, már rég ott vagyunk.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. március 7. 10:43

Látom apránként összejön a csapat.. :x :D :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. március 7. 10:45

Sziasztok! Végre hiba nélkül elküldte az előző mondatomat. :x :ymhug: :D :movingflower: :-bd :flower1: :littlehearth:
ne ennél korán örültem, megint elküldöm...
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2024. március 7. 10:49

Kata58 írta:Sziasztok! Végre hiba nélkül elküldte az előző mondatomat. :x :ymhug: :D :movingflower: :-bd :flower1: :littlehearth:
ne ennél korán örültem, megint elküldöm...

Itt vagyok újra! :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. március 7. 10:52

Látlak AmyRebeca! :-bd :flower1: :x
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2024. március 7. 10:53

:-h
Kata58 írta:Látlak AmyRebeca! :-bd :flower1: :x
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. március 7. 12:56

Sziasztok! Most megint megbolondult valamiért. Szóltam a fiamnak.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2024. március 9. 18:49

Sziasztok!Nagyon sok viszontagsággal a magánéletemben után/nyúl foghúzás,mert az egyik fogát nem koptatta és a bajusza felé kifacsarodott....EGY VAGYONBA KERÜLT ALTATÁSSAL....Kobak cica nagyon beteg-infúziók-rezeg a léc nagyon(ide egy síró emoji kéne),hiszen 16 éves.A legszeretőbb cica a világon-az anyjának tekint és Csoki legeslegjobb barátja...a párom nagyon lefogyott,sokat fekszik és köhög-az orvost nem akarja :(( :(( :(( :(( :(( :((/Ennyit rólam.Azért elmentem a programokra,hogy eltereljem a gondolataimat.
Lányok!Először elolvasom az eddigieket,majd írok.Később időrendben felteszem,amit hoztam...MÉGPEDIG-kiállításmegnyitó a bátyámmal.....HŰŰŰŰŰŰ,milyen ,ELKÉPZELHETETLENÜL GAZDAG VIRÁG JUDIT GALÉRIA KIÁLLÍTÁS VERÁVAL :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd és Nagyon szép papírkiállítás /a koreai HANJI/a Koreai Kult.Kp-ban.-----Többszáz különleges koreai papír Buddha érkezik Budapestre/Magyar Nemzet/-----
Tehát ,nagyon gazdag anyagot hoztam.Szép kényelmesen felteszem ma és holnap.Ezen kívül ,miután mindenkinek megfeleltem az ismerőseim között,teljesítettem a kötelességeimet,leredukálom az itthonról való elmenést.És !!+Beszámolok a koreai filmklubról is,ami különleges volt,ugyanis koreai musicalt láttunk.Előítélet után, megható,igaz téma , végignéztük Birivel.Bevallom őszintén ,sokat sírtam alatta.
Ez a jelentkezésem tartalma....Ja igen,holnap még megmutatom a kikelt növénykéimet,azaz ,néhány palántácskám lesz/remélem/
Most olvasgatok.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2024. március 9. 19:44

Elkezdem a reagálást.
Rita:Örülök,hogy gond nélkül kijutottál.HÚÚ,de tetszik a repülőgépben készült nagyonkék fotód!Olyan mintha a jövőbe repültetek volna,Aranyosak az angliai utcai virágok.
Kata/febr.7./:Azt figyeltem meg,hogy sok embernek okoz fejfájást a szél.Vajon a levegőben mi?Talán a töltések?A légnyomás változás?A lányomnak is gyakran van migrénje ilyenkor.
Ildikó/febr.11./:Olyan kedélyes,amikor azt írod,hogy -----összeakadta egy ismerősömmel,így nem egyedül sétáltam tovább.......Jól eshet egy kis dumcsizás!/legalábbis én szeretem :-bd /Írtál a családi vacsoráról.Milyen finom ételek kerültek az asztalra,azaz,mit ettetek?Abból gondolom,hogy finom lehetett,mert a stíriai metélt is a legeslegfinomabb túrós tésztaféle.Nyamnyam :) :) :) Örülök,hogy tudsz a kertben tevékenykedni!Örülök,mert érzem,mennyi szabadságot ad,ha tudok mozogni.Hiába vagyok fiatalabb nálad,néha betegnek érzem magam/ami sokszor igaz is/.APROPÓ,Mesélek valami számomra picit érthetetlen dolgot,DE LEHET,HOGY NEM IS AZ!!!
Kedves,idős kutyástársam szörnyű mérgesen mesélte,hogy az 50 éves utcabeli ismerőse csókolomot köszön neki.Azt mondja,hogy NAGYRA VAN AZ ISMERŐSE A FIATALSÁGÁVAL.Szerintem nem,de mit mondjak erre?Értem és nem értem egyszerre.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2024. március 9. 19:59

Ágival beszéltem telefonon.Remélem,majd ő elmeséli,hogy mi van a festésével kapcsolatban!!!!
Kata/febr.24./:A tejfölös gombát milyen gombából csináltad?Győrben sokféle gombát lehet kapni?Ismered a nem szokványos,az üzletekben kapható gombákat.Sopronban én ettem galambica gombát.Ettél már rókagombát?Állítólag nagyon finom.Samu szereti?Lehet,hogy már írtad,de nem emlékszem,mi a kedvenc étele?Persze a tortákon kívül.Sokszor gondolok rád,mert biztosan NEHÉZ KIMOZDULNOD ÉS szabad lenned,HA PÁR PERCRE IS.a NAGY SZERETETEN KÍVÜL,AHOGY BÁNSZ SAMUVAL,KÍVÁNNÉK NEKED,NÉHÁNY SAJÁT,CSAK MAGADRA FORDÍTHATÓ ÓRÁT! :flower1: :flower1: :flower1: VISZONT IRIGYELLEK :)) EGY KICSIT,MERT SOK FINOMAT KÉSZÍTHETSZ ÉS AZT MEG IS EHETED. :) :) :) :)
Rita/febr.26./:Lilykéről:Nehéz lehet még most kétnyelvűnek lenni.Később jó lesz. Vajon,valaha szüksége lesz a magyar nyelvre/a világ 4.legnehezebb nyelve/.Jó persze,a szülei nyelve és a nagyszülei nyelve.Jó lenne az gondolni,majd jelent neki ezen kívül is valamit Magyarország.Tényleg Rita,mennyire érzik otthonuknak a lányodék Angliát?Gondolom,ilyent nem kérdezel tőlük,de mit gondolsz?
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2024. március 9. 20:17

Kata fotói:MICSODA KÉK ÉG!!!MICSODA KÉK!Szép!!!!
Samu felnőttebbnek látszik,mint régen. :) Jók a cipős talpak fotói!!Köszönöm.
Ildikó:Köszönöm a múzeumi képeket.Először azt hittem,hogy fémből van az esernyős hölgy.Talán papírmassé?Szépek a horgolások!!Micsoda jólfejtett ibolyák!Talán az alpokalji éghajlat miatt ilyen nagyok?
Rita:Thai kosztümös sorozatot fordítasz?Hűha,mindjárt megnézem mi az!!!A cicás fotók klasszak.Most nem áradozok róla,mert fáj a szívem.
Kata:A palacsinták guszták és a képeid hatására sütöttem mákos almás/a tésztájában alma+kis gyömbér van/palacsintát.Köszönöm szépen neked a jó ötletet és az ételfotókat.
Rita!Jó lesz a sorozat. :-bd :-bd :-bd Biztosan megnézem,mert nem a mai modern és így be tudom tartani a fogadalmamat.Előre is köszönöm. ^:)^
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2024. március 9. 20:31

Lányok!Köszönöm a sok hozzászólást és képet.
Most összeszedem a felteendő "cuccaimat" és lassan felpakolom a sok dolgot.
Az első téma a bátyám és társainak kis kiállítása itt a Bartók 1--ben,MITZI kávézó galériájában.A galéria a kávézó emeletén van.Magában a kávézóban nem csináltam képeket,mert tele volt emberekkel.Képeket és videókat teszek fel.Lányok,azért vagyok mindig terjengős,mert a körülményeket és a környezetet is szeretném bemutatni,hogy jobban átélhető legyen.A másik:ez a kiállítás a zuglói amatőr festők egy csoportjának a kiállítása,ahol a bátyám tag és szervező.Most összeszedem a képeket.
:ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: FELHÍVOM A FIGYELMETEKET ,HOGY A VIRÁG JUDIT GALÉRIÁS KÉPEKET MINDENKÉPPEN NÉZZÉTEK MEG MAJD,MERT RITKA ALKALOM és csak 1 hónapig van nyitva.!!!A képeket kb éjszaka vagy holnap teszem fel. :-bd :-bd :-bd :-bd
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2024. március 9. 20:39

Közben pedig tele vagyok félelemmel,amikor átmegyek a párom szobájába,ahol a szekrénybe beköltözött Kobak cicám.Vajon él még?Szörnyű.Szörnyű...



Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég