Van képem hozzá

Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: MinGi » 2020. május 15. 10:44

Képet most sem hoztam, csak két virtuális sétát mivel most csak így tudjátok megnézni.
Rita elvesztem a receptjeidben, szívesen kipróbálnám, de Édesanyám nem. Kétfélét főzni pedig lusta vagyok ;)

https://www.thinglink.com/video/1311223784555937794?fbclid=IwAR2wJ8SlKMsU_oHaJCfMtldgPrPb3HUvc-a0CniipqMXj0M-gdme3fh9o98
https://www.esztergom.hu/turizmus/latnivalok/virtualis_turak/hir/130-babits-mihaly-emlekhaz
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2020. május 15. 15:07

Sziasztok Lányok!
Remélem mindenki jól van.
Annyira szépek a fotóitok. Kata profi a felhőkben, fákban, Rita a gyönyörűséges színes ételekben, hát még az Ízük milyen lehet, valamit a fotózásban.Hogy tartják meg főzés után is ezt a színt? Szépséges a repce is. bár ilyen közelről még sohasem láttam repcét. A fréziák, majdnem nagy betűvel írtam, nagyon szépek. Remélem jövőre nem kell vásárolnod Paggy, megmaradnak a hagymák.
Köszönöm az infót a játszószőnyeg ügyben. Mi még simán játszottuk a padlószőnyegen, néha úgy elfáradtam, hogy jaj csak egy picit maradhassak hanyatt fekve :))
Nálunk májusfa állítás van. Kivágott magas fát kell leásni, fent hagynak egy kis ágat, arra kötnek fel valamit. Ha vége a májusnak akkor van nagy dínom-dánom, ami a lányos ház költsége. Ritkán látni magánháznál most már. Kosárról még nem hallottam, biztos valami finomságokat tartalmazhat.

Falra nem szoktam tixózni képet. Keretbe kell tenni, /jó drága lett/ vagy feszített vásznat fel lehet szögre akasztani, nem kell kereteztetni. Régen gyermekeim gyűjtöttek mindenféle plakátokat, újságból kivágott képeket, aláírt pólót és más dolgokat, amiket kiraktak a falra.Tapétázás után sikerült NEM visszarakni.
Itt hűvös idő van, volt egy kis mászkálós időm, egy hegymenet, fényképeztem, de nem igazán jó minőség, öreg szegény mobilom. Most intézünk az unokámmal egyet nekem. Nem igazán vagyok annyira oda értem, mert meg kell tanulni minden újra. De mégis kell mert az enyém már matuzsálem. Gyermekeim szerint még senkinek sem tartott ki ennyi ideig a telefonja. Igaz már nagyon lassú. Talán majd az újjal jobb fotók lesznek.
Eléggé szomorú idő volt, hazafele kis esőcskét is kaptam. Erdőn,mezőn keresztül mentem. Vaddisznóknak állított kerítéseket átlépve.

Kép

Kép

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. május 15. 16:15

Sziasztok! még most is remegek az idegtől, s szerencsére volt a srácnak hogy papucsban voltam , úgy esélytelen a harc.! A barom direkt rámköhögött...! minden a mosógépben, én meg hajat is mostam..fekete fehérrel, de olyan ideges voltam ,hogy azt mondtam ott egye a fene ha megfogja!
de még most is fáj a gyomrom...rajtam csak könnyű hosszúsál volt..látszott hogy direkt arra ment ki hogy frászt kapjak. Ilyen bunkó cigóparasztot!!! fhuuuuu :(( :-o
Na más..szépek a képek megint, az a szinházi megoldás azzal az idős hölggyel valami fantasztikus, már maga az a pillanat..gyönyörű szemei vannak még ennyi idősen is..és Istenem mi mindent láttak azok a szemek... :(( :ympray: :flower1: :-bd Jóból i, és a rosszból is.. @};-

Ildikó olyan sétára invitáló az a kis erdőbejáró, de ilyen helyre csak olyan cipőt veszek fel kondiban is ami magasan zárt, mert a legkisebb lyuktól, egyenetlenségtől bicsaklik a bokám!

Itt igen őszies esős, szeles idő van! Egyébként éppen elaludtam volna fél négy felé, mikor naná hogy történik valami most meg fúrtak! :(( :)) :(( :)) =))
Most tényleg muszáj ennyi mindennek lennie ?!? Olyan álmos voltam hogy most még a Királyi ház titkait is kikapcsoltam...mentem aztán kávét főzni. ~o)
Kellemesebb hétvégét kívánok! Mentem.... :-h
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2020. május 15. 17:59

Szia Kata, hol, és hogy történt? Lehet, hogy az előzményeket nem olvastam el?
Katám én sem sétálócipőben mentem ám. Ja és nincs is sétálócipőm. Minek, úgy sem tudnék benne járni. Szoknyát sem hordok, mert ahhoz egy normális szép cipő kell. Egy olyan cipőm van, amit "olyan" helyre felhúzok, mert a lábam a gyengém. Nemrég még alig tudtam járni a sarkantyúm miatt, máskor a törés miatt operáció, okoz gondot.
Én már úgy sétálok, hogy a földet nézem, ha meg akarok valamit nézni megállok.
Nem panaszkodni akartam ám, én is jártam már úgy, hogy elestem egy kisebb kőre lépve, egyensúlyomat vesztve.
Mesélj mi történt, de visszaolvasok, hátha találok valamit amiről rájövök mi történt.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. május 16. 13:58

szia Ildikó, a lépcsőházunk előtt történt az eset...még most is hüledezek, alig tudok napirendre térni a dolog felett.....amúgy tényleg megyek is és előveszem a kondicipőmet...legközelebb legyen esélyem egy tökönrugásra..és egy kis szájonvágásra talpfelöli rugással. :-q
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 17. 8:11

Mingi! Köszi a linkeket! Az elsőben még a memóriajátékot is megcsináltam. Ez a virtualitás elképesztő.
Főzés közben yt csatornákat szoktam hallgatni, és egy beszélgetésben megemlítették, hogy van már
interaktív virtuális utazás is. Olyan formában, hogy van egy ember, aki a helyszínen van, és a nézők
mondják meg neki, hogy merre menjen, ott mi a látnivaló, mit tud róla mondani.... Nyilván hozzáértőről
van szó, mint egy idegenvezető, aki a legjobb tudása szerint beszél a nézőknek a látnivalókról.

Húsos feltéttel is készíthetők ezek az ételek, de mint mindig, most is azt mondom, hogy csak mutatóba
teszem ki az ételeimet, mindenféle rábeszélés vagy célzás nélkül. Tulajdonképpen csak azt mutatom meg
vele, hogy vegán módon is nagyon változatosan lehet étkezni. Pontosabban, én most étkezem igazán
változatosan.

Ildikó! A kaják valódi színükben pompáznak. A zöldségételek gyorsan elkészülnek, lehet, hogy emiatt
nem megy el a színük. Azt sajnálom csak, hogy a vöröslencse nem tartja meg azt a nagyon szép korallos
színét.

Nálunk a májusfát a bejárati kapuhoz kötözik. Általában egy fiatal, de már jó magasra nőtt nyárfát
választanak hozzá, amelyre színes csíkokra vágott krepp papírt vagy színes szalagokat aggatnak. Láttam
már olyan májusfát is, amire színes lufikat tettek, de ez a mi környékünkön nem jellemző.

Attól függetlenül, hogy régi, nagyon jó képeket csinál a telcsid. De az új még jobbakat fog. Lassan csak
erre mennek a telefongyártók.

Nagyon szép környéken tudsz te is sétálni. Jól teszed, ha megmozgatod magad időnként. Mennyi toboz
van a földúton!

Kata! Ez a bezártság nagyon sokakból agressziót hozott elő. Idióták! Nyugodj meg, biztosan nem volt
semmi baja, csak unatkozott egy kicsit a marhája.

Tegnap hallottam azt is, hogy sok pestit ér atrocitás a Pest környéki kirándulóhelyeken. Úgy bánnak velük,
mintha leprásak lennének. Egy énekes mesélte el, hogy a gyermekeivel kirándultak valahová, és a parkolóban
egy ember alpári hangon küldte vissza őket oda, ahonnan jöttek, sőt az énekest meg is ütötte. Nem akartak
ők senkivel érintkezni, csak együtt kirándulni egy kicsit a friss levegőn.

Borbolya:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 17. 8:29

Krumplistészta, céklával fermentálódott karfiolrózsákkal:

Kép

A szokásos majdnem natúr gomba sóval, borssal, fokhagymával és szójaszósszal, sütőben sült előfőzött
krumpli kakukkfűvel fűszerezve, fehérbabból és csicseriborsóból készült fasírt petrezselyemmel (nem
hempergettem meg semmiben, azért ilyen kis furcsa :D ), hagymával, fokhagymával, pritaminpaprikával
pirított kurkumás káposzta, bébispenót:

Kép

Gombafasírt, ronda, de finom. Zabkorpában forgattam meg, ezért lett ilyen fehér kívülről. Mivel nem
olajban sütöm ki a fasírtokat, nem barnul meg. Szójaszósz, balzsamecet, fokhagyma keverékében
pácolt pirított tofukockák spenóttal és kesujoghurttal, és egy kevés maradék hamis besameles brokkoli.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. május 17. 10:44

sziasztok! Rita a te menüddel nem lehet versenyezni :D ;) ,komolyan nem tudom melyiket is választanám. de igazából szívesen megpróbálnám mindegyiket.. :ymblushing: ;) .
Csak itthon tarhonya és rízs van, mást nem tartok itthon. ja meg konzerv kukorica , bab, lencse.és ezekből csinálok mindenféle verziót, a fűszerezéssel teszem változatossá, így nem tudjuk megunni.. :D

Hát nem semmi, amit az énekes házaspárról, és a gyerekekről olvastam..hát igen vannak ilyen lehetetlen emberek. de még mindig borsódzik a hátam ha eszembe jut. Egyébként itt esett egy kis eső, a természet nagy örömére, szinte felüdülnek a hosszú száradtság után.
Persze senki nem hozta azokat a dolgokat amiket kértem, úgyhogy a nagy paradicsomom a jelek szerint szemétre kerül...viszont nem sokáig bírják már majd azok sem...tegnap villával egy kicsit meggereblyéztem a főldet, hogy nem legyen olyan tömör...

Lassan indulok is főzni, így délre pont tálalhatok is... :x :ymhug: :movingflower: :littlehearth:
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: MinGi » 2020. május 18. 11:28

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. május 18. 17:52

Szépek a kertek...van amiről még filmsorozat is eszembe jutott, pedig az Kubai érdekeltségű.. :D :D :x :ymhug:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. május 19. 5:49

Kép :) :-h Paggy
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. május 19. 6:03

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. május 19. 6:04

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. május 19. 9:53

Jó reggelt mindenkinek,! Paggy, gyönyörű a kis frézia csokor... :x
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. május 20. 14:21

sziasztok Lányok!
Elveszve, de megkerülve itt vagyok. Elmúlt héten dogloztam pár napot, majd megszakadtam a hét végére. Elszoktam az állástól, a lábaim majdnem felmondták a szolgálatot. Most alkatrészeket csomagolok, meg még dolgozok holnap, aztán remélem kicsit nyugi lesz, pár oldal van visszaolvasni.
Ramos is megijedt megint valamitől, igy majd három napba telt, mire a mai nem teljesen tökéletes állapotába került. Úgy néz ki, az a hozadék megmarad nála. Vagy bánthatták, vagy nem tudom...
Még sorozatot nézni sem nagyon volt erőm, ami már a vég nálam...
Legyetek jók, majd jövök.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. május 20. 21:52

Mindenkinek szép álmokat..én is jövök majd.. :x :ymhug: :flower1: :littlehearth: i-)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 21. 9:32

Kata! Egyre jobban jövök bele az alapanyagok variálásába. Nagyon jó megtapasztalni azt, hogy nem
csak azok a párosítások léteznek, amiket anyáinktól, nagyanyáinktól megtanultunk, hanem sokkal de
sokkal többféle. Mint ahogy a tojást, a lisztet, a krumplit se csak sós ételekhez használjuk, hanem
édesekhez is, ugyanígy lehet tenni a babbal, az avokádóval a tofuval.... szinte mindennel. A vegán
receptek néha nagyon vadnak tűnnek, de egy év alatt én már megszoktam. És teljesen más lett az
ízlelésem is, mint régen volt.

Jaj, de sajnálnám a paradicsomaidat!

Mingi, a legfelső gardent néztem meg Nagyon szeretem ezeket. Ha Angliában vagyok is ilyen helyekre
szeretek leginkább elmenni.

Paggy, már csak egy sárga hiányzik a csokorból.
Kicsit várnom kellett az elefántokra, de végül hárman kijöttek, köztük a kicsi is. Nem tudom hányan
vannak.

A fókamedence épp nem töltődött be. Majd később visszanézek rá.

Ági! Gondoltam rád, hogy milyen volt újra elkezdeni a munkát. Ami neked a lábad, az nekem a hangszalagom.
Egy hat napos tavaszi szünet után is csak krákogok két napig, és fájnak a hangszalagjaim. Aztán megszokják
az igénybevételt. Nekem is fura lesz újra iskolába járni. Ha most belegondolok, olyan érzésem van, mintha
legalább fél év telt volna el, amióta legutoljára gyereket láttam.

Szegény Ramos! Hosszú időbe fog telni, hogy levetkőzze a félelmeit. Volt egy kolléganőm, aki szintén menhelyről
hozott haza egy kis aranyos kutyust. Azt meg állandóan a sötét pincébe zárták be. Emiatt nem bírta a zárt ajtókat
a lakásban. Mindig mindenütt nyitva kellett lennie.

A múlt héten úgy mentem az utamra, hogy vittem magammal a fényképezőmet. Csak pár fotó. Mindegyik erősen
vagy nem erősen, de zoomolva készült.

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 21. 9:32

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. május 21. 11:56

Sziaszatok!
Rita, szinte érzem a szántóföld és a zöldek illatát..milyen jó is ilyeneket megtapasztalni élőben.. :D :flower1: :littlehearth:
Ma sikerült a Kika-val beszélnem, délután már jön is a szerelő, mert ahogy szárad a fa keret, elkezdett nyikorogni az ágy! Kellemetlen érzés, mert mintha le akarna szakadni, de igazából olyan masszív..hogy csuda. Mindegy , ez is megoldódik,..
Áthívtam a szomszédot, hogy majd segítsen elrámolni a dolgokat! Holnap ha minden igaz , talán sikerül elmenni egy kicsit sétálni...hétfőn voltunk boltban, de annyi mindent kellett venni, hogy nem volt kedvem mellette képeket csinálni. De most majd egy kisebb körre elmegyünk, és akkor úgy képzeltem, hogy talán még üres kézzel sikerrel járunk!
Bár olyan élményben nem lesz részünk mint az a gyönyörű fehér tyúkocska! :D .
Szomszédasszonyomék kertet keresnek, Remélem sikerrel járnak ezen a téren is.. :D
Puszi mindenkinek! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. május 21. 13:31

Sziasztok Lányok!Este jövök nézelődni és hozok is.Üdv.Paggy @};-
https://roadster.hu/evtizedek-ota-elosz ... varosabol/
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. május 21. 21:32

Sziasztok,sziasztok!Remélem MINDENKI jól van és gyakran ellátogattok ide!Most megnézem,hogy mit hagytam ki,tehát nézelődök először.
Hát szóval ..../csak viccből kezdem így, ne ijedjetek meg a sok "hát szóvaltól" vagy a "szóvaltól" és "teháttól" :)) /TEHÁT..Nem jó ez így,nem jó,ha sokáig elmarad az ember és utólag olvassa,mert minden hozzászólás élő és érdekes.Azonnal ,legalább is hamar kéne reagálni,így meg elkésettnek és odavetettnek tűnik,pedig Nem.Listát kell készíteni ,annyi minden van.
Időrendben irkálok:
Május 10-től kezdve-Kata-hátborzongatóan érdekes az egyik felhőfotó,mely egy összehúzódzkodó embert ábrázol,"aki" éppen felhő alakban hagyja el a Földet.Szép vízszintes égboltkép a következő.sajnálom NAGYON a paradicsomaidat,főleg annak fényében,hogy mennyit óvtam-védtem-babusgattam az enyémeket.Mint az emberi sorsok,nem mindegy az ember hová születik.majd nem teszem be az enyémekről a képeket,hogy ne fájjon . :)
Ildikó!Nyugodtan fényképezd le a csigákat.nagyon érdekes lehet!.Tavaly csináltam néhány közelit róluk.Szívesen megnézném milyenek vannak nálatok.Gyönyörű délutáni sétafotókat készítettél a régi telefonoddal!MinGi!Köszönet a sok videóért,a hozzászólásom után megnézem mindet. :littlehearth:
Kata!El tudom képzelni a pánikod,amikor rádköhögtek.A lányomék és a párom teljesen frászban vannak a vírustól.Sőt a földszinten lakók is.Nem mondom,hogy én nem,de próbálom betartani a szabályokat. Hetente 1x maszkban bevásárolok az öreglányos időben és 2 hetente 10 percre elmegyek a szombati piacra, szintén maszkban.Egyébként könnyű nekem,mert a kutyákat sétáltatni kell,így gyakran vagyok a levegőn ÉS a kutyás gazdik szóba elegyednek a kis utca túlsó oldaláról,így én egyáltalán nem érzem a karantént.BÁR!!!!!!!!fogalmam sincs,hogy mi lesz,ha egyszer 3 megállónál messzebb kell menni,már az is egy kirándulásnak tűnik!!! :)) :)) :)) Ami nagyon hiányzik,hogy Lillával teljesen elszakadtunk egymástól.Megértem,meg szörnyű a gyerekeknek,hogy nem tudnak találkozni....ÉS LILLA MÁR TELJESEN NAGY LÁNY LETT AZÁLTAL,HOGY EGYEDÜL TANUL ONLINE.A kutya jun.8-án érkezik hozzájuk.
Visszatérva Kata,ha lehet ,azért menjetek le kicsit sétálni.Nagyon jót tesz a léleknek és persze a testnek.
Mégis!!!!!Bár az előbb azt írtam hogy nem érzem a karantént,de úgy érzemlelkileg változom.egyrészt mert a kutyák nagyon öregek,másrészt mert a családomat 1x látom hetente 10 percre 3-4 méterről.Sok aranyos emberrel találkoztam távolról,rengeteg olyannal,akiket eddig nem ismertem és barátságosak ÉS NAGYOT CSALÓDTAM OLYANOKBAN,AKIKNEK EGY RÉSZÉT ISMEREM ÉS KÖZELI BARÁTNAK GONDOLTAM.Nem is a barát témával kapcsolatban,hanem a nagy és erős emberek,annyira,de annyira pánikban vannak,hogy meg vagyok döbbenve.Rendben van,hogy vigyázunk magunkra és egymásra,de ELZÁRKÓZNAK,BEZÁRKÓZNAK.Ijedt tekinteteket látok az ablakok mögött.Nem kell kijönni,nem kell beszélgetni,de mi akik már nem vagyunk nagyon fiatalok,mitől pánikolunk annyira,hogy még egy barátságos intésre sem telik?mI LESZ AZUTÁN,HA VÉGE LESZ?EZT NEM FELEJTJÜK EL.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. május 21. 21:55

Szia Paggy, gyorsan írok, mert Samu vár..még ha csak olvasok is mellette akkor is ott kell legyek. :D
Megnéztem a linket amit most kitettél...hát nem semmi, hogy évtizedek óta nem látták onnan a Himalája csúcsait...hát ha valamire jó volt a karantén, akkor arra, hogy világviszonylatban kitisztult a levegő..csak sajnos nem sokáig. De élvezettel nézegettem a képeket.
Jó éjszakát! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. május 21. 22:43

RITA!Csodásak az ételfotók.Szinte csalogatnak,hogy kóstoljam meg őket.erről az jut az eszembe,hogy lilla ma itt volt és elmesélte,hogy torna óra volt skypon keresztül-labdagyakorlatokat végeztek.elfogott a nevetés,mert elképzeltem ahogy megdobják a számítógépet a kislabdával.el is mondtam neki,erre persze kicsit felháborodott,amiért nem értettem a lényeget. :)) Tehát Rita!mindjárt benyúlok a gépbe valami finomságodért. \:D/
itt is vannak hülye emberek Pesten,nem kell ahhoz vidékre kirándulni DE!!!!!!azért sokan betartják a szabályokat.--maszk-távolság-
Kedves Rita
Spoiler: mutasd
!Mivel holnap nem tudok géphez kerülni,ezuton kívánok boldog névnapot a következő fréziák egyikével!

Ágika!Jesszus ,ki ne hagyjalak,hiszen már a múltkor akartam írni,kérdezni hogy mi újság a minkáddal?Nem írtad meg,hogy mikortól működik az otthoni fodrászatod?És hányan vannak bent az üzletben egyszerre?Nagyon drukkolok ,hogy a kuncsaftok normálisan viselkedjenek.Szegény Ramoska,végül hogyan sikerült megnyugtatni?Lizi egész életében pánikolós maradt,hiába csináltam akármit,most meg,hogy nem lát nem hall.......Képzeld tegnap,úgy mint én amikor eltörtem a kezem,leugrott a 3. lépcsőről a "semmibe",azaz ő nem lát semmit.elterült mint egy béka és visítozott 10 percig.azt hittem VÉGE!!!!,de hála isten felállt.Pedig fogtam a hámmal .Mi van a festéssel és van híred a festőiskoláról?vigyázz MAGADRA!!!!!
Kedves Lányok!Hoztam néhány fotót.Sziasztok,jó éjszakát!Paggy @};-
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. május 21. 22:50

Kép
Kép
Spoiler: mutasd
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. május 21. 22:56

Kép

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég