Van képem hozzá

Avatar
dorina
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2021. július 11. 22:50

Rég szólaltam meg itt. Befejeztem a "A Samjin Co. angol osztálya" c. film feliratát és kicsit kilépve a fordításból, gondoltam írok pár sort.
Amikről beszámoltatok többnyire láttam, de amire a leginkább emlékszem, Paggy olyan budapesti képei, amelyik városrészt kevésbé ismertem, de nagyon tetszettek; aztán Kata győri, szép városképei, amik meg kedves emlékeim közé tartoznak.
Most olvastam egy cikket, erről pedig a remekül festő Ági és Ildikó keleti képei jutottak eszembe.

A kép: Kép
A történetét pedig a link segítségével megtalálható cikk meséli el, számomra érdekes volt. Talán másnak is az. A link: https://koreainhungary.blog.hu/2021/07/ ... _hazatalal
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 12. 9:25

Kedves Rita ,Kata és kedves Lányok és Fiúk/?/!
Most van 1/2 órám elmélkedni a hétről,de mindenek előtt újra megnéztem a fotókat és elolvastam ,amit írtatok.
Rita!Mindjárt utánaolvasok,hogy művelik a a gyepteke sportot.
HŰŰ,azt hiszem ez a mi sportunk lehetne,csak itt nincs olyan szép GYEP m,mint Ritáéknál.
http://www.kert.falusipihenes.hu/gyepteke.html
És ez aranyos kép!!!
Kép
A galambka: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 12. 9:36

Kata!Ismét sikerült elkapnod néhány haragos felhőt.Köszönöm.Mindjárt hozom is a kedvencemet.
Kép
Na milyen így sötét kerettel?
Szerintem SZUPI! :-bd
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 12. 10:28

Dorina!Nagyon-nagyon köszönöm a képet és a magyarázatul szolgáló igaz történetet.Megható volt.Most tudom csak átérezni,hogy mennyivel másabb a keleti ember életfelfogása.NEM KELL SOKAT "BESZÉLNI" ,PÁR ECSETVONÁS IS ELÉG A LÉNYEG KIFEJEZÉSÉRE.Köszönöm szépen, tanulságos számomra is. :littlehearth: Paggy
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 12. 10:29

HÉTINDÍTÁSUL HOZTAM NÉHÁNY ÁLLATOS,TÖKÖS KÉPET. Az én világom:
Tegnap délután...
Kép
Kép
Kép
Fruzsi és Rumcajsz/CICKE/
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 12. 10:41

Levendula,aki szerintem egy állatbőrbe bújt bölcs ember.13 éves.,nyugodt békés,bölcs és nagyon szociális a többi állati családtaggal.Mindenki mellé akart feküdni,versengtek érte,hogy ki legyen mellette.Nagyon jó a kisugárzása.
Kép
Kép
Kobak és Levendula a színen:
Kép
Kobak a hintaágyon napozik.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 12. 10:50

Kitty ,éppen valahol bujdokol,mert mindenkitől fél.
Kép
És most jöjjenek a méhecskézésem/ecsettel poroztam be/ utáni tökállapotok.remélem sikerült!!
Kép
Kép
HÚÚ,de elszaladt az idő!!Megyek,futok teregetni,porszívózni...Sziasztok. @};- Paggy
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. július 12. 16:07

sziasztok! Szép napot nektek. Tegnap 4 szr volt vihar, de olyan fáradt voltam hogy már a kellős közepén aludtam mint a tök
Samu meg ott feküdt mellettem. Ma nem csináltam semmit, pedig akartam, de nemrég keltem fel, még jó hogy délben csináltam túróstésztát, a tegnapi csirkemell maradékból pedig kukoricával keverve és citrommal meglocsolva az uzsonnát.

Dorina, nagyon tetszett az ismertető! végigolvasva, szinte az ember lelki szemei előtt van az egész.
Paggy, igen édesek a kis állatkák, levendula neve szinte sugallja is azt a belső harmóniát amit a neve képvisel.
Örülök, hogy a felhős képpel örömöt is tudtam szerezni!
Jót nevettem a gyepteke formáción, s milyen fiatalos mozdulattal csinálja az idős hölgy. Nem hiába, azért aki rendszeresen műveli annak ez gyerekjáték! :)) :littlehearth:
Már meg kellene csinálnom a beszámolót, de mindenképp ebben a két napban meglesz. Igazából nagyjából megcsináltam tavaly, csak nem tudom hova tettem.! Na ezért késlekedem!
További szép délutánt mindenkinek! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

ui: Kihagytam a hokkudó tökök megdicsérését, s szó szerint magad uram ha szolgád nincs alapon megcsináltad a porzást.
Gratulálok! MOst már csak várni kell, s remélem már lassan alább hagy ez a szélszőséges időjárás is :-bd :-?? :x :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 12. 17:55

Lányok,Lányok!Bocsánat megint én vagyok.HÁT TE ÁGIKA ELVESZTÉL????Hiányollak legalább egy szmájli erejéig. :ymdaydream:
A másik sütöttem a grillcsirke mellé a páromnak pár szem tegnapról a hűtőben a vívben felejtett krumpliból sült krumplit.Ez az utolsó ilyen egészségtelen ,szénhidrátos kaja.majd jól át fogom vágni és minden szénhidrátszegény lesz.Pld.rengeteg főzelelék..Eddig is így akartam főzni,de akkor ő megvette magának a drága ,ócska jégkrémeket ,gyári pogácsákat. :(( :(( .
Kép
A 3.pedig HURRRRRRRRRÁ!Kikönyörögtem a lányomtól a féltve örzött kincsét./Teljesen megértem őt,mert én is az egyke gyerekemet féltettem,nem lehetett több!/Szóval ,ha minden jól megy ,"megkapom" Lilla kisnagylányt.Egyébként ,láttátok a betett fotóját az engedelmességi vizsga után?Olyan büszke vagyok rá./No nem hiszem,hogy kamasz korában ilyen tünci-münci marad.Már azért picit felsejlik,hogy lesz "némi" akarata.BIKA-OROSZLÁN ASCENDENSSEL x_x :))
És hová megyünk?/ESNI FOG/ így a tervezettem elmarad.Természetesen ,az ajánlataim közül ő választ!!De még én ajánlok.Péntek este megtudjátok,nem akarom elkiabálni.Azt viszont igen,hogy gondoltam ,belenézetem az EGRI CSILLAGOK c.film elejébe.Lányok!Mennyire imádtam,de most alig nézhető számomra!Beteszem a linket.Hja,eljárt az idő!!!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 12. 17:57


Sziasztok.Paggy %%- @};- :-h
Már megint irtó meleg van,holnap 39C' lesz
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. július 12. 23:51

Sziasztok Kislányok! A lányomék holnaptól pár napig szabadságon lesznek, így én is kiveszem
a szabimat, ezért a héten többször is fogok tudni majd jönni. Vannak lemaradt fotóim, legalább
kitehetem azokat is. Addig is a mai napnyugta a konyhaablakból.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. július 13. 7:37

sziasztok lányok, máris 22 fok van, ma sem fogok sehova kimozdulni, + csomagot várok ha minden igaz.
Én ma is jobban szeretem olvasni az egri csillagokat, a nyári és a téi berek c könyveket. Ahogy az Abigélt is.
Bár azt nézni is nagyon szeretem. Nálam örök klasszikus.

Paggy, csicsókát és édeskrupli verziókat csinálj, nem sokat, viszont remekül szinten tartja az inzulinszintet, és a ropogós sós bármitől az édesig mindent csinálhatsz vele, és még megpucolni sem muszáj, csak alaposan megmosni beírdalni, só bors olaj s mehet a sütőbe!

Rita, majd többször benézek majd hogy lássam, kint vannak e a képek! Biztosan szépek és izgalmasak lesznek.
Arrafelé nem volt jégeső? :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 13. 14:21

Kedves Dorina!Itt is megköszönöm a filmfordításod.Kíváncsi vagyok rá :littlehearth: á!!!! :ymdaydream: Paggy
RITA!Mesés a fotó!!!!!! :ymdaydream: :ymdaydream: :ymdaydream:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 13. 14:24

Kata!Köszönöm az ötletet.Ha lemegy ez a mai 39C' ,akkor kipróbálom.Gyorsan keresek valami üdítőt,hogy eltereljem a figyelmem,mert szörnyű a meleg.
Képzeljétek,elvonszoltam magam a CSARNOKBA!Visszafelé csak az akarat hozott haza.Gyalog át a gyönyörű,de forró SZABADSÁGHÍDON.S ekkor elővettem a telefonom és ---
Nézzük csak,hogy változott a szállodahajók száma a Dunán, Budapestnél ,a koreai baleset óta?

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 13. 14:34

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 13. 14:37

Itt a folyami hajó-regiszter:
http://folyamhajo.hu/regiszter?func=lis ... ---------- x_x ENNYI SZÁLLODAHAJÓVANKÉSZENLÉTBEN!!!!!!
http://www.vizizene.hu/2020-vizizene.html
Részlet az előbbi ajánlatból:
Egy olyan programot hoztunk létre, mely nagy valószínűséggel nem ismételhető meg. 2 nap alatt közel 600 km-t fogunk megtenni, bejárva a Felső-Duna vizét Passautól Budapestig a premium kategóriás Amadeus Silver II. szállodahajón, ahol a legénység mindent megtesz az Önök kényelméért.


Hogy miben lesz különleges? Kicsi a bors de erős, hisz ezt a szakaszt a hajótársaságok többsége 7 ájszaka alatt teszi meg, mi meg szinte non-stop végighajózzuk! (Egy kis megszakítással a Wachau völgyének kapujában Kremsben.)


A hajózás élményén a hangsúly! Lesz benne részünk!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 13. 14:49

Ismeritek?

https://hu.wikipedia.org/wiki/Rajna%E2% ... a-csatorna
A Rajna–Majna–Duna-csatorna vagy hivatalos nevén Majna–Duna-csatorna[1] közel 171 kilométer hosszú vízi út Bajorországban, nemzetközi jelentőségű belvízi út. Bambergtől Kelkheimig köti össze a Majnát a Dunával. 1992. szeptember 25-i átadásának segítségével létrejött a Duna–Majna–Rajna vízi út (Europakanal), amin nagy hajókkal az Északi-tengernél fekvő Rotterdamtól a Fekete-tengernél fekvő Konstancáig lehet hajózni. Ez a transzeurópai vízi út a világ leghosszabb belvízi útja, hossza 3483 km, a hozzá kapcsolódó folyószakaszokkal együtt a vízi útrendszer hossza 12 000 km.
Története
Spoiler: mutasd
A Duna és a Rajna összekötésének terve Nagy Károlytól ered. Ő tervezte el, hogy az északi folyású Rajna és a délre folyó Duna összekötése kiváló hadi és kereskedelmi lehetőséget jelentene. 793-ban a földmérői kijelölték azt a helyet, ahol a Duna és a Majna (Rajnába ömlik) mellékfolyóinak medre 1800 méterre volt egymástól, és már abban az évben elkezdték a munkálatokat. Az akkori összekötésnek az vetett véget, hogy az esőzések elmosták a kiásott csatornákat és többen belefulladtak a rájuk zúduló sártengerbe.

Megvalósítását mind a közlekedés, mind a hadsereg vezetése igényelte. Európán belül a XX. századig nem volt jó a kontinentális szárazföldi közlekedés. A hadseregek szállítási problémái nem csupán a harcoló alakulatok szállításával voltak összefüggésben, hanem az utánpótlás szállításával is állandóan küzdeniük kellett. A Duna pedig fontos hadi út volt, elég csak Búvár Kundra, a Nándorfehérvárnál vagy a Mohácsnál vívott csatákra gondolni. Ha lett volna összeköttetés a kontinensen át, akkor minden irányból könnyebb lett volna a terjeszkedés, de jobb lett volna a kereskedelem is.

1836-ban kezdték építeni a Lajos-csatornát (I. Lajos bajor királyról kapta a nevét), amelyet 1846-ban adtak át. Ez a csatorna a Dunát és a Majnát kapcsolta össze. Építése közlekedési okokból valósult meg és kezdettől fogva népszerű hajózási útvonal volt. A Majna és a Duna medre közötti két mellékfolyót kapcsolták össze. A csatorna fizikailag létezett, többen nagy kedvvel használták is, de keskeny volta és zsiliprendszerei miatt nem tudott versenyre kelni a partja mellett épült vasúttal: a vasút gyorsabb volt. 1891-ben a bajor csatorna-egyesület kezdeményezte, hogy a csatornát alakítsák át úgy, hogy eredeti céljának megfelelően hasznosíthassák.

1921-ben megalapították a müncheni központú Rhein-Main-Donau AG-t (Rajna-Majna-Duna Rt.). A vállalat alapos tervezésbe kezdett, hiszen a szabályozott rész hosszabb a Szuezi-csatornánál és a Panama-csatornánál is. A tervezés és megvalósítás nagyon alaposan lett végrehajtva. Először is egész évben hajózhatóvá tették a Majnát és a Dunát. Ez különösen azért figyelemre méltó, mert ha egy folyó évi 300 napon át hajózható (a XXI. században), akkor már ideális állapotnak tekinthető, de a vállalat már akkor egész évi hajózással számolt! Ez a szabályozással együtt járó munka a Majnán 1962-ben, a Dunán 1985-ben ért véget, 33 zsilip megépítésével. Olyan gátrendszert építettek ki, amely biztosította a nagyobb hajók haladásához szükséges vízmélységet.

A Majna-Duna csatornán (Lajos csatorna) tizenhat zsilipet hoztak létre. Ez hatalmas munka volt, hiszen át kellett vinni a csatornát a kontinentális vízválasztón, ahol elvileg nem lenne képes áthaladni egy folyó.

A csatorna teljes hosszában 1992. szeptember 15-én lett hajózható, és 1992. szeptember 25-én adták át a forgalomnak.
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 13. 15:04

Na de ,na de !!idén a VÍZ VILÁGNAPJA ALKALMÁBÓL készítettek egy interjút hozzáértökkel. Hallottam a klubrádióban,hogy nagy a gond,mert Magyarországon a Duna középfolyású,lassúbb,hordalékot rak le és kanyarog. Nem mély a meder,így igazán nagy hajók nem jöhetnek.A kormány kitalálta,hogy hajózhatóvá kell tenni erős kotrással,ÁM az megsemmisíti az élővilág egy részét a kanyarulatoknál.Most ezen filóznak,hogy mi legyen.

MEGTALÁLTAM!!!+!
https://atlatszo.hu/2021/02/15/brusszel ... zelyeztet/
FONTOS LÁNYOK!!!!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 13. 15:18

Na jól van,most abbahagyom és levizezem magam. :((
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 13. 18:35

Helyesbítés!!!Nem a kormány találta ki.Bocsánat,nem akartam ferdíteni! ^:)^ De fontos a tanulmány Lányok!Olvassátok el,mert a jövőnkről szól!
https://atlatszo.hu/2021/02/15/brusszel ... zelyeztet/
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. július 14. 14:56

Sziasztok lányok, a tegnapi Samus majdnem ájulás után ma már kimozdultunk, letudva a gyámügyi beszámoló és elfogadva!
S mondta a gyámügyis fiatalember, hogy nem kell hozni az éves számlahalmazt, csak a két zöldet, meg ha nagyobb kiadás van. !!! népegészségügyis háttérből jött, tudja mi mire megy el!
Úgyhogy hurrá! MIndjárt kész túrós tészta, utána kis pihenés után ma már a 2. lesz csinálom a bolognais daráltjúhusos finomságot.
Ma már láttam végre egy füligérő sámueles mosolyt, kár hogy tele volt a kezem..egyikben ő a másikban szatyor...
A hátizsákkal meg majd összerogytam.
a lényeg hogy most jól vagyunk... nem örülnék ha tényleg megcsinálnák a mélykotrást! Valamennyire persze muszáj, de a józanság határain belül.! Jövök majd... :x :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Rita, a naplemente csodálatos a templomi háttérrel. :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. július 14. 16:39

Paggy, kérdezted, hogy próbáltunk-e már felnőttként csak úgy bámészkodni. Én igen! Imádom! Mikor a
gyerekek már nagyobbak voltak, tudtak úszni, és nem kellett rájuk figyelni, más se csináltam a strandon,
csak figyeltem az embereket. Bár olvasni akartam, a könyv mindig ott is volt a kezemben, de mindig
elterelte valami a figyelmemet. Imádom elképzelni, hogy kinek mi lehet a foglalkozása, vagy milyen ember
lehet. Gyerek korom óta imádok megfigyelni. A buszmegállókat is ezért szeretem.

Különben csodás dolog az a jó széles ablakpárkány. Nagyon szeretünk Lilykével nézelődni, vagy nézelődni
és játszani egyszerre.

Lillának és a kutyusnak gratulálok a sikeres engedelmességi vizsgához. Ezen a fotón is szembeötlő, hogy
mennyit nőtt Lilla. Tényleg nagy lány lett.

Én is szívesen kipróbálnám a gyeptekét. Szerintem gyorsan tudnánk fejlődni benne, habár az a csavar a
labdában (nem tökéletes gömb alakú) nehezíti a dolgot. A hálószoba ablakából látható pályán játszottak
pár napja, sikerült is lefotóznom, azt is hozom majd.

Egyetértek Katával, valóban látszik Levendulán a jóság, nyugodtság. Kobak cica teljesen felépült már, igaz?
Jó látni pajkoskodni.

Drukkolok, hogy sikerrel járjon a "méhecske projekted"! :))

A videó szerint nem a szénhidrátot, hanem a transzzsírokat (feldolgozott élelmiszerek), és a telített zsírokat
(húsok, hal, tejtermékek, kókuszolaj, pálmazsír) kell elhagyni. Nagyon egyszerűen, közérthetően magyarázza el
a dolgokat Franciska a videóban. 6:48-nál kezdődik a lényeg, hogy miért is kell a telített zsíroktól megszabadulni,
13:50-kor pedig, hogy mit ajánlatos enni. A kettes típusú cukorbetegség visszafordítható és gyógyítható!

Kata, bár nagyon tetszenek a borús felhőid, ebben, most verhetetlen leszek. A múlt héten pár napig esett,
esegetett, szitált, csepergett, de mindezt olyan fekete felhők társaságában tette, hogy hihetetlen.
Itt nagyon érdekese esik vagy nem esik az eső. Pontosabban az ittenieknek ez a megszokott, de nekem
nagyon fura az otthon megszokotthoz képest. Van, amikor be sincs rendesen borulva, mégis esik egy keveset,
és van, amikor fekete felhők tömkelege borítja az eget, mégse esik egy szem eső se. A lányomék már meg
tudják állapítani, hogy lesz-e eső vagy nem, én még nem rendelkezem ezzel a tudománnyal. Hozom majd a
fotókat.

Ahogy már írtam, itt nem szokott szélsőséges időjárás kialakulni, de pár héttel ezelőtt itt is esett egy kis jég.
Olyan apró szemű volt, hogy ha nem épp az ablakban lettünk volna, észre se vettem volna.

Nem hiszem el, hogy Samuka megint rosszul lett! Megint a vérnyomása? Csak a melegre tudok gondolni. Szóval ma
már jól van! Nagyon örülök neki! És annak is, hogy letudtad az beszámolót is. Most néztem meg az Időképet,
és látom, hogy egész hónapban marad a nagy meleg. Basszus!

Most egy időre elbúcsúzom, de a háttérben elkezdem felpakolgatni a képeket, de elmentem piszkozatba őket, és
majd egyben fogom ide is kiengedni őket. Pár óra múlva jövök vissza.

Csak annyit írok még, hogy emlékeztek erre az óriásplakátra? Az van ráírva, hogy "Legalább volt még egy évünk a
büntető rúgások gyakorlására". Kiderült nem gyakoroltak eleget az angolok. Az EB döntőben hármat is kihagytak,
így csak másodikok lettek az olaszok mögött. Pedig nekik drukkoltam... :(

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 14. 18:15

Sziasztok Lányok!Itt még mindig rettenet van.Fülledt meleg és 36 C'.Hiába a ventilátor.Na ne nyavalyogjak!!!!!
Hoztam egy kis cikket.Nem kell sírva fakadni,de azért mégis.Most azt gondolom Budapest jól megszívta,hiszen eddig NAGYMENŐ volt jó és rossz értelemben.Jónéhány szállodát átalakítanak albérletté.Na de ,na de ,mi lesz a városképpel?Pld.a KÖRSZÁLLÓBÓL IS MUNKÁSSZÁLLÁS vagy KOLLÉGIUM lesz.
Szállodaipar: nem maradt már nyúl a kalapban

Tíz és harminc százalék között van a budapesti szállodák telítettsége, ez 2019-ben, a járvány előtt még 85-90 százalék volt – mondta Flesch Tamás, a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetségének elnöke. Az a közeljövőben dől el, hogy hányan húzzák le a redőnyt, de biztos, hogy annyi cég nem tud talpon maradni, mint a járvány előtt.

https://funzine.hu/2021/07/12/goodapest ... korszallo-
ikonikus-epuleteben/
Kép
FacebookTwitter
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 14. 18:29

IDE, IDE LÁNYOK,el kell majd menjek!Jó kis szülinapi ajándékként kérem.Milyen pofátlan vagyok,hogy már most szervezem az ajándékomat?!Lányok!Nézzétek meg a gyönyörű fotókat !!!Ezért szeretem a FOTÓZZ INSTAGRAMRA c.könyvemet,mert ott néhány fejezet az étel és az enteriőr fotózásról szól \:D/
https://welovebudapest.com/cikk/2021/7/ ... or-utcaban


https://welovebudapest.com/cikk/2021/6/ ... a-jeno-bar
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. július 14. 18:47

Egy fotókiállítás:
https://csillagobol.hu/

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég