Van képem hozzá

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. június 17. 8:24

Kata, megmutatnád a kesztyűt? Bár keveset használom a sütőt, néha jól jönne. Időnként jól megpörkölöm
a kezem, ha nedves törlővel veszem ki a forró dolgokat a sütőből. :(( :D Hol vetted? Mi a márkája?
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. június 17. 10:10

Lanyok!Mivel fontos felkeszulni a valsagra ,NEM REMISZTGETESKENT,kerlek nezd meg a feltett videot!Tegnap talaltam.Paggy
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. június 17. 10:52

Köszönöm Paggy, mindenképp meghallgatom.. :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. június 17. 12:13

https://www.mediashop.hu/termek/konyhai-kesztyu/1276/4
Rita! ez az ! De jobb ha személyesen veszed meg a boltban.. ha nincs megrendelem neked, elég ha engem hivogatnak! :)) :((
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. június 17. 13:00

Sziasztok LÁnyok! Na végre meghallgattam a videót amit betettél. Sok mindenben igaza van.
Egy dolgot azért kihagyott hogy aza alapgyógyszerekből legalább 3 hónap tartalék legyen.
A többi már apróság, mert mindenkinek más a habitusa, körülménye... Jó ha vannak tölthető elemek, de az sem szentírás, mert mi van ha nincs áram amivel feltöltsd,,?
Úgyhogy nálam mindkettőből van.
Kép
Kép
Kép Csak emlékeztetőnek hogy miből van a szelet.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
:x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. június 18. 7:32

Paggy, köszi a videót! Én már korábban pár nappal ezelőtt megnéztem, mert feldobta a yt.

Kata, elég drága a kesztyű, nem éri megvennem. Tényleg nagyon keveset használom a sütőt. Marad
a konyharuha.

Hű, de haragos felhők voltak felétek!

Pár fotót hoztam. Nincsenek rendszerezve, csak úgy beteszem őket. Még Angliában készültek.

Kép

Nagyon tetszett a mintája ennek a kertészkedő szettnek, csak emiatt fotóztam le.

Kép

Láttatok már olyan automatát, amiből a pénz bedobása után műszempilla jön ki? =))

Kép

Ez egy baba lenne, aki mellé cumisüveget csomagoltak, közben meg masni van a szempilláján, és flitterek
meg glitterek az arcán, haján. Már csak a szájfeltöltés hiányzik. :-o :(

Kép

Bár nem úgy tűnik, de ez egy kezeslábas pizsama. És ha a gyerek Nyúl Péterrel a fején akar aludni, azt is
megteheti. Hihetetlen, komolyan! És a Nyúl Péter (Peter Rabbit) védjegy miatt még jó drága is ez a
förmedvény.

Kép

Tavaly írtam, hogy itt a négykerekű "banyatank" az elterjedt, amit maguk előtt tolnak, mint egy babakocsit.
Sutyiban kettőt is le tudtam fotózni.

Kép

Kép


Ennek a túraszandinak története van. Még a kimenetelem előtt láttam egy ugyanilyet a miskolci Mountexben, amely
a Decathlonhoz hasonló üzlet. Mivel tavalyról maradt, 50%-kal le volt értékelve, de sajnos nem volt a méretemben.
Annyira tetszett, nem tudtam kiverni a fejemből. Vehettem volna a Decathlonban is túraszandált, de azok
nyitott orrúak voltak, nekem meg ilyen fazonért és színért fájt a szívem. Végül az angol Amazonon találtunk belőle
két darabot a méretemben. Az egyik az enyém lett! Azóta nem szakad le a lábamról. Ugyanazt tudom leírni róla, mint
a múltkor a túranapszemüvegről. Stabilan áll benne a lábam, de olyan gyengéden fogja össze, hogy nem is érzem, hogy
rajtam van. Baromi kényelmes, könnyű, mosógépben mosható. Imádom! Lilyke bontotta ki a csomagot, és azonnal fel
is próbálta. :))

Spoiler: mutasd
Kép

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. június 18. 9:26

Sziasztok! Szuper az a szandál, és tetszik a banyatank is, jó hogy láthattam végre az angol változatot is!
Nem írtad mennyi az ára! Nem érte volna meg mindkettőt megvenni? Én máig bánom hogy az akkor hegymászó cipőmből anno nem vettem mindjárt kettőt. De azt hiszem abból a fazonból talán nem is volt pontosan ugyanaz a méret, s ki tudta, hogy ennyire beválik, 3 hónapig fizettem a részletet az üzletben, hogy végre ki legyen fizetve! Lefoglalóztam, így eltették annyi időre míg kifizetem! Ugyanígy voltam a túrakabátommal is.!

Az a nyuszifej is borzasztó, de a műszempilla és a baba maga a borzadály! Kezdik már ott is az érzékenyítést! Fene essen a jódolgukba!

Remélem mindenki jól lesz ma is, ide is kánikula van ígérve! Tegnap olvastam valahol, hogy lehet kapni 3 rétegű sötétítő függönyt, és az visszaveri a hőséget! Évamagazinban vagy hol bukkantam rá. Csak ahogy böngésztem a telefonon..

Most nem értem a telefonok és a messenger stb árakat. Most már majd azért is fizetni kell, ha küldünk üzenetet rajta?!
Az Eu és a többiek már megint nem tudják miből csináljanak adót. Az Ikea meg kivonul.. :))
De be vannak szarva egy kis különadótól, a rendkívüli helyzet miatt, de az Extraprofit az nem fájt nekik soha az elmúlt 25 vagy még több évben. Pedig csak addig lenne erről is szó amíg tart a háború! remélem nem a rosszabb változat jön be!
:x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. június 18. 16:47

Haliho!Hazajöttünkj.Nem bírom a meleget.Itthon szigetelve van a ház és így kellemesen hűvös van a szobában.Most pótolom az elmaradásom,olvasok és nézelődök.
Június 2-től indulok.
Fotók Lilykéről.Nagyon szépek a fotók, a fák között Lilyke a katicás hátizsákkal.
Kata:
A képek nem láthatók.
Ildikó:
Nem lehet 3kg-nál több cukrot megvásárolni?Háborús állapotok voltak?Változott a bolti helyzet,hiszen itt a befőzés ideje?
Kata:
Galagonyát használsz szívritmus zavarra?Készítmény vagy gyógytea kimérve,zacskóban,/Így olcsóbb!!!/KATA.!Inkább csinálj DZSEMFIX-szel lekvárt.Esküszöm 10 perc alatt kész és megőrzi a gyümölcs az ízét.Nem teszek sokat bele a gyümölcsbe.10 perc után lehabozom és üvegbe teszem,felfordítom,így hűl.eláll 1 évig.Nem kell sok cukor.Tényleg jobb.még az idei vacak eperrel is finom.A saját eprem íze mennyei volt,csak még nem termett sok,így azt megettük.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. június 18. 17:07

Rita:
Nekem tetszik az ötlet a mesekönyvben magok.Mindjárt mutatom,hogy nem butaság,viszont az ára !!!az pofátlanság.
A biokertész tanfolyamon mi is készítettünk ültető szalagot WC papírból.A kicsi magvaknál és a sorvetésnél ideális.A WC papír ,a könyvlap feloldódik és kicsírázik a mag.Ezt amit most betettem,vásároltam.Egyszerű elkészíteni.
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. június 18. 17:14

Rita:
Úristen ,milyen kicsi előkertje van a téglás házaknak.alig tudnak kiülni!!!
Kata:
Nem fájdítom a szívedet a mai piaci tojásommal,majd spoilerbe teszem.Szegény Samu,nem jutott sütihez!!Legalább van otthon finom keksz??tartalékolni kell néhányat.Le is lehet fagyasztani néhány darabka csokit/így szoktam,hogy ne egyem meg,csak ha megveszek érte!!
Rita:
A pénzadásról..nekem az a véleményem,hogy nem szabad megszabni mire költi.Bár ,néha bosszant,de egyébként belegondolok,hogy mennyi mindent másképp csináltam/-lok/,mint kellett volna.A megbocsájtásról...:szép gondolat,hasznos is ,sőt igaz,hogy nem tehet róla a másik ember,mert ő nem a te bosszantásodra olyan amilyen . Bizonyos tulajdonságokat utálok,sőt undorodom tőle.nem az embertől,hanem a tulajdonságtól.Nem passzol az én természetemhez.Tudom,hogy mennyi,de mennyi dolgot utálhat egy másik ember bennem!Kitaláltam azt,hogy nem muszáj olyan emberekkel kapcsolatot tartani,akik az ilyen tulajdonságokat birtokolják.Sajnos,ha a rokonaiddal nem illesz össze az GÁZ. Járok pszichológushoz.Jókat nevetünk,mert ne vegyétek beképzeltségnek,de sokszor elmondja,hogy milyen jól látom a dolgokat.Igaz ,más jól látni és más úgy is élni.Az ember muszáj,hogy átélje önmagát,haragudjon,gyűlölködjön..de lásson rá,hogy igen, van bennem harag,gyűlölet,...bármi.Ne öntsem rá teljesen egy másik emberre,hiszen ő meg olyan amilyen.Ő is csak magát éli meg.
Ma pld.olyan mérges voltam a páromra hajnalban.És tessék, Lányok,mindig én írom a páromról ,hogy haragszom rá!!Fordítva hányszor írhatná ő is,csak ő sokkal zárkózottabb.Állandóan morog valamiért.Ma azert,mert arrébb raktam az asztalon a teásbögréjét és reggel, félálomban nem találta meg/szemüveg nélkül/.Már morgott.15 cm-rel arrébb volt.Szép hajnal van,hallom ám,hogy káromkodik valamiért..HÁT A BÖGRE MIATT.Nem rám üvöltözött,hanem a helyzetre.Én meg: A FENE EGYE MEG,MEGFŐZTEM A TEÁT,MÉG FORRÓ VOLT,ARRÉBB TETTEM,HOGY FÉLÁLOMBAN MAGÁRA NE ÖNTSE!!!!!!.Ilyen hülyeségek miatt veszekszünk.Ő morog ,nekem meg elegem van sokszor. :)) :(( :))
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. június 18. 17:44

Rita:
Köszönöm,hogy megírtad a kedvenc levesed.Különlegesek a felhőfotók:paplan,ragadozó madár /karvaly/alakot formáznak.
Jó volt nézni a sok dekorációt a Királynővel és a rengeteg jótékonysági boltot.Mindjárt Miss Marple jutott az eszembe a kézimunkázó idős hölgyekről.
Kép
Joan Hickson, születési nevén Joan Bogle Hickson (Kingsthorpe, Northampton, Egyesült Királyság, 1906. augusztus 5. – Colchester, Essex, 1998. október 17.)[6] brit (angol) színpadi és filmszínésznő, komika. Legismertebb szerepe Miss Marple alakítása mozifilmekben és az Agatha Christie műveiből az 1980-as években készült Miss Marple című BBC televíziós filmsorozatban. Rádiójátékokban és hangoskönyvekben a hangját adta ennek a karakternek. A Brit Birodalom Rendjének (OBE) birtokosa.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. június 18. 18:04

Kata:
vagy én nem olvastam rendesen,de mi ez a ciszta a lábadban?Nem kéne gyógycipő,A sok üléstől is zsibbad az ember lába!!Örülök,hogy Samu jobban van.Az egyik ismerősömnek érszűkülete van és sok sétát javasoltak neki.A képeket egyáltalán nem lehet látni.
Ildikó:
már jobban vagy?Örülnék neki.Látom,hogy bementél a városba a gyógyszerért.Hű,de klassz vagy!!sőt még kiállításon is voltál.mi az,hogy hacukák voltak ott?
IRita:
Köszönöm az árakról írt tájékoztatód.Megnyugtató,hogy mi közép-európaiak ,nem törődünk annyira a konvenciókkal.Van néhány szimpatikus tulajdonságunk is :)) /AZÉRT IDEÍROM,HOGY NE HOGY AZT HIGGYE VALAKI, HOGY LESZÓLOM A MAGYAROKAT,sőt NEM SZERETEM A HAZÁMAT!! :) DE IGEN,csak tisztába kell lennünk a jóval és rosszal is!! :-bd /
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. június 18. 18:17

Ági:
Rövid leszek,direkt!! :)) Nagyon jók a képek, rólatok , Ramosról CSÚCS!!Gratulálok az üzlet eladásához.Izgulok,hogy jól legyél.Mielőbbi gyógyulást kívánok!
A festmény meg!!! :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. június 18. 18:22

A lányom szülinapjáról:
Ajándék:
egy rózsagondozásról írt könyv az ANTIKVÁRIUMBÓL,látogatási kupon/3db/ a TITKOS KERTBEN/magánkert Velencén/Velencei tó/és egy cipőutalvány a RIEKER boltban beváltható.
https://atitkoskert.hu/
https://www.shopalike.hu/cipok/rieker/? ... uAQAvD_BwE
A szülinapi torták:

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. június 18. 18:49

Így néz ki tányéron a vejem altal sutott finom oldalas.
Kép
A helyszín:
Kép
Nagyon jól éreztük magunkat.Szeretetben telt el a nap.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. június 18. 19:03

Rita:
Igen nagy öröm Lilykét látni. \:D/ Sokat fejlődött,kedves kislány.Mindene tetszik.Olyan kis belevaló csajszi lesz.Ez a takarítási dolog szuper!!! :)) :)) :)) csak ne hogy abajgasson titeket,ha úgy érzi, nincs szépen kitakarítva. :)) :)) :)) Aranyos.Szereti az állatokat?
Annak is örülök,hogy már Angliában is leálltak az örült vásárlási lázról.
Ma egy nő mondta,aki Amerikában él,hogy fél attól, nemsokára kommunizmus náluk,ha a bal oldal marad kormányon.2 évet ad neki.Hát nem tudom???!!!
Lilyke ,megfosztva a hajkoronája egy részétől is, szép kislány!! :flower1: :littlehearth:
Ildikó:
Olvasom a sok gyógyszerszedésedet.sajnálom nagyon,hogy ennyit kell szedned!Nagyon,nagyon örülök,ha írsz.Főleg annak,ha picit jobban vagy!! :) :) :) :flower1: Ildikó!HŰŰŰ,de tetszik az piros kabátos,esernyős nő képe.Úgy látom,hogy olyan sok szépet festettél az utóbbi időben!!Az a csendélet is csodás!4Meg a régebbiek.Nagyon tetszenek.Azért ne dolgozd halálra magad!Nem láthatjuk a paradicsomkákat????
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. június 18. 19:17

Mindjárt mutatom az enyémeket.///Kata!Egyáltalán nem mellőzlek,csak eddig nem láttam a képeidet.mindjárt írok a kenyérkékről!!!!!!Szuperek!!Előbb megmutatom Ildikónak az én paradicsomaimat,hátha ő is így tesz!
Kép
Hoppá!Ez még nem a paradicsom,csak CSOKI :)) :))
Kép
Kép
Kép
Kép
Ezek még zöldek.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. június 18. 19:37

Kata:

Végre eljutottam a képeidhez.De előbb ,tényleg Samunak már felnőtt ruhákat kell venned?Milyent szeret,a színeseket?Majd mutasd meg!Biztosan vidám lesz egy színes pólóban.Mindig jó cipőket veszel neki.Klasszak!!Emlékszem egy kékesre.irigylem.Hol is vásárolsz cipőt?
Köszönöm a humoros írást.Jót derültem raja.És milyen igaz!!!!!Gazdag a nyelvünk. \:D/ \:D/ \:D/
A csudába!Már megint nem látom a képeidet!!Mi TÖRTÉNT,HOGY A RUHÁK BEDŐLTEK A SZOBÁBA?A szekrénnyel volt valami?Elhiszem,hogy elfáradtál!Hogy van a lábad?Sajnálom,hogy mindig meghurcolnak ezzel az állandó felülvizsgálattal.nem ismerik a helyzetedet?K :-?? Kata!kellene egy kis segítség Neked!A gyülekezetből nem tudnak küldeni valakit,aki fiatal?Samunak is jót tenne,ha megszokna néhány idegent,hiszen nem élünk örökké!
Rita:
Szavadon foglak a Herman Ottó Múzeumot említetted.Kíváncsi lennék rá,hogy milyen kiállítások vannak és mennyire aktualizálnak.Mindenki odavan most Miskolcért.Mennyi új dolog van ott és pezseg az élet.Amit eddig mutattál,igaz lehet.télen esetleg nem kapcsolódsz be valamibe?Szépek a virágfotók,érdekes a levélen átkukucskálós!!!
Köszönöm szépen,hogy megnézhettem az osztályod a ballagási képeit..Őszintén meghatott,amikor a felnőttgyerekeket,direkt így írom ,láttam.Ismerem a problémát és írtál is a helyzetükről.A PARTIZÁN you tube csatornáján sokszor mutatják a romák helyzetét és kifejezetten romákról szóló műsor is van.a TEREPJÁRÓ/Partizán/Mindig megnézem.Csinos volt az Angliában vásárolt nadrágszoknya a felsővel,jól áll NEKED. :ymdaydream: Aranyosak a kutyás ajándékok.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. június 18. 19:56

A TAKARÍTÓS LILYKE ÉDES!!Kíváncsi leszek megmarad-e ez a "mániája"? :x
Na végre látok Katától fotókat!!
Nagyon-nagyon gusztusos a kenyér!!!Vajjal,sajttal,zöldpaprikával!De jó volna!!!Szépek a gomolyfelhők is!!!
Képzeld Rita!Először Lilyke szandijára azt gondoltam,hogy a TIÉD.Hogy tudsz egy ennyire laposban járni?,De már látom,hogy az övé.Hányas lába van ?lilla a nászasszonyom alkatát örökölte és a lábikója is elég nagy lesz.A banyatank szupi,de hogy lehet buszra szállni vele.egyáltalán buszoznak az idősek?A műszempilla és a baba borzasztó!!Én már a Barbyt is utáltam,de muszáj volt vennem a lányomnak.lealkudtam 3-ra.Bezzeg az apjáék, 23-t vettek/jelképesen írom!!/Rossz anya voltam ,szerintük,mert a lányom nem mindenből a legmárkásabbat kapta a pedagógus fizetésből. :-q Lilla viszont plüssözik.közelebb áll hozzám a plüss,mint a Barby.Lilla kicsit fiús,a lányom meg igazi lányka volt.Most nagy egyetértésben vannak egymással.És ők hárman egy igazi család és most már mi is beleférünk a családba. :littlehearth: :-bd :flower1:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. június 18. 20:10

Lányok!Hozok egy csomó fotót összevissza témáról.de előbb kimegyek teát főzni. :)
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. június 18. 20:56

Spórolás/1
Egytálétel:Lebbencsleves gazdagon.
Akciós zöldség.Ár:476ft
Kép
Nem mirelit!!Itt már megpucolva!!
Szalonna és pár karika kolbász.Kép
Orsótészta a szalonnazsíron pirítva.
Kép
A végeredmény.
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. június 18. 21:12

Végül olcsóbb a piacon!!60ft a tojás!!! 500 ft a meggy.
Kép
Ma ennyi volt Lányok.SziasztokPaggy
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. június 19. 8:33

Sziasztok Lányok! Paggy, milyen sok nézni és olvasnivalót hoztál. Köszönöm, hogy beszámoltál az élményekről, helyszínről.
Az a fehér torta az mi volt,? Ismerős a tetőzete, de nem tudok rájönni, valami Rákocziféle túrós? Mindenesetre egyből nagyon megkívántam!
Nem bírom én sem a meleget, azt hiszem amíg fóliáztunk, úgy betankoltam belőle hogy életem végéig kitart! :)) .
Na visszajöttem..hajtanom kellett egyet a kenyértésztán! Még kétszer és megy a sütőbe!
pill.
RIta! Mi a csuda lehet ez hogy eltünnek a képeim az oldalról? Mindent úgy csinálok mint eddig
Még csak megnyitni sem lehet új lapon, a facen meg nem mutatja meg! Csak ha bemegyek külön a face oldalra ott van!
Én nem emlékszem hogy állítottam volna bárhol hogy egy idő múlva eltünjenek a képeim! Szóval totál tanácstalan vagyok!

Paggy, gyönyörűséges a kiskerted!
Jövök majd, most várom a barátnőmet.. :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Ui .:Rita, írtad hogy drága a kesztyű..nekem nem volt az, mert amennyi balesetet szenvedtem már az állítólagos hőszigetelt kesztyüktől, rémálom. Egyébként van egy másik hely ahol időnként akciósan lehet kapni.
Éppen ma fogok szortírozni ilyen kesztyűügyben, és a többség repül.! Csak a régi nagyobbat hagyom meg amivel biztonságosan lehet edényt fogni! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. június 19. 10:38

Kata! :flower1: Pavlova torta volt a lányomnak.Nem szeretem,de ők igen.a MÁSIK GLUTÉN,LAKTÓZMENTES NUTELLÁS.MÁLNÁS LEÖNTVE GYÜMÖLCSZSELÉVEL.NEM VOLT SZÉP,DE FINOM VOLT.MINDKETTŐT A LÁNYOM ÉS AZ UNOKÁM ALKOTTA.EGYÜTT NÉZNEK VALAMI ANGOL NYELVŰ VIDEÓT:
SÜTIMESTER a címe.Amit lehet ,megcsinálnak ketten.A vejem hyper szuperül főz,a lányom és az unokám sütnek. :)
https://www.mindmegette.hu/pavlova-tort ... ese-60773/
Vicces,hogy a szülinapi tortát maga+ az unokám készíti,de ő akarta.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. június 19. 16:25

Köszönöm! Az a főzős oldalt is szeretem, sok mindent csináltam meg már róla! Bár volt hogy csak a fűszerezés végett néztem be. Ma is sütöttem kenyeret, még hűl! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1:

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég