This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam (online is nézhető)

Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2018. június 15. 13:49

Szia Ritám

Megnéztem ezt a remekbe szabott kis főzős filmet. Nem is egyszer néztem meg, hanem rögtön kétszer.
Mindjárt a madárfüttyös medditerán hangulatú étek jutott róla eszembe. :)
Nagyon jó volt a felvezetés: ahol a séf és a gourmet többször is találkozott már csak a rend kedvéért is. \:D/
Igazgató urunk szakítása a vadhagymával, olyan indokkal, hogy nem egy töltött padlizsán, hát mit mondjak...
Spoiler: mutasd
( Én egész életemben egy töltött padlizsán voltam, el sem tudom képzelni velem hogy szakított volna.) :))

...és amikor rájött a drágám, hogy egy csiszolt drágakövet hajított el magától és ahogyan próbált visszakurronkodni. :(
Hát volt a képén bőr, jó vastag... :-q Szerencsére a leányka sem most jött le a száröltéssel varrott falvédőről.

... és hát most jöjjön az új szerelem egy igazi inyenc személyében. Ahogyan az tudott enni ... \:D/
Nagyon bírtam ahogyan a vendég egyetlen rozmaring ágacska illatából képes volt nagyon sok mindent megállapítani.
" Szerelem első evésre " olyan romantikus volt nem?

Spoiler: mutasd
Ami azért csalódás volt, hogy tudott ez a főző zseni ilyen disznóólban élni. Mert így nehezen tudom elképzelni,
hogy gusztusosan főzzön.
Dehát ha az inyencnek megfelelt...


Nagyon örültem ,hogy a végét sem rontották el . Főhősünk rájött, mégis csak jó együtt nézni a naplementét,
együtt enni, együtt lenni, mert különben mit ér az élet. @};- @};- @};-

Lizzismith irta, hogy milyen jól főz, ezt magamról és is elmondhatom; meg vagyok magammal elégedve :))
mondjuk a tintahal-tintával töltött tojás, na azt még gyakorolnom kell. =))

Köszönöm a film fordítását egy élmény volt. @};- @};- @};-
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
jakabkne
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2017. augusztus 27. 12:08

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: jakabkne » 2018. június 15. 15:29

Kedves Rita!Nagyon szépen köszönöm ennek a kis aranyos történetnek a fordítását. :-bd Tetszett a téma,mivel én is nagyon szeretek főzni.Kár,hogy rövid ideig lehetett látni a csodás étel különlegességeket,azt,hogy az íze milyen,ez nem derült ki.Egy valamit biztosan nem kóstoltam volna meg:a tintahal tintájával töltött tojást. x_x Valószínű kesernyés íze lehet, vagy nem ? El sem tudom képzelni,hogyan töltötte bele,talán tűvel beinjekciózta?
Szívesen néznék több főzős sorit vagy filmet is,kínai,koreai mindegy.Köszönöm a munkádat,szép hétvégét.Üdv :Csilla :-h :movingflower:
Avatar
csip
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:15

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: csip » 2018. június 15. 15:39

Nagyon szépen köszönöm a feliratot és a filmet is!
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. június 15. 16:23

Köszönöm Rita ennek a szórakoztató és látványos filmnek a fordítását. :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 15. 17:21

ququcs írta:Szia Rita! Az Fb-n láttam és jöttem ide...Látom Kínai, őszintén bevallom egyszer néztem eddig Kínai sorozatot v. filmet valahogy a nyelvük még idegen nekem. Ezt most letöltöm, lassan hozzászoktatom magamat a nyelvhez. Japán sorikkal is így vagyok. Kíváncsi vagyok és köszönöm szépen a fordítást. @};- :movingflower: :littlehearth:

ququcs írta:Letöltöttem a MEGAS link pontosan passzol a fordításhoz, most próbáltam ki. Azért írom, mert hátha van aki nem szeret torrentezni ! :-h :-bd

Szia Éva! Remélem tetszett a film! Szerintem is érdemes hozzászoknod a mandarinhoz, mert
kínaiban is nagyon klassz sorozatok / filmek vannak!

A megára mindig olyan videót töltök fel, amelyikhez jó a felirat. Ahol nem vagyok biztos benne,
azt külön jelezni szoktam, de a megás az tuti! Azért köszönöm, hogy szóltál!

Nagyon szívesen!

A két főhős megismerkedése nem a legszerencsésebb pillanatban történt:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 15. 17:22

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a film letöltési lehetőségét, valamint a feliratot.

Szia! Mindent nagyon szívesen!

%%- @};- %%- :D %%- @};- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 15. 17:23

andingo írta:Szia Rita!

Nagyon kíváncsi vok egy jó vígjátékra :D Köszönöm.

Szia Andi! Nagyon szívesen!

Remélem jól szórakoztál rajta!

%%- :movingflower: %%- :D %%- :movingflower: %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 15. 17:47

ilus62 írta:Köszönöm szépen. Nagyon tetszett.

Nagyon szívesen, Ilus! De örülök neki!

:flower1: %%- :flower1: :D %%- :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 15. 18:04

szilagyongyi írta:Sziasztok ! Ritám fergeteges volt!
Online néztem meg, de leszedem, mert ezt többször meg kell nézzem. Igazi komédiára számítottam. Klisékkel, hasfájós nevetős helyzetkomikummal, elkomolyodó beleszeretős románccal, holtukiglan befejezéssel. Megkaptam, méghozzá desigual ruhába öltöztetve. A gömbhalméregtől beállt párosunk kalandozása volt a lila csipkebetét.
Ilyen képtelen emberpár nincs, és nem is lesz. A könyvelő, meg a félmagas Olive, alias Popeye barátnője. De félreértés ne essék, cukorborsó a leány. Szóval Ők biza nem az a jól néznek ki együtt típus, és hát a karakterük távolságához a száznyolcvan fok kevés.
De békére leltek egymás társaságában, a szerelemnek tudjuk már sok arca van.
Azok az Ételek!hajh :ymdaydream: Nem is folytatom, éhezek. Keresek valami késői nasit. :ymdaydream: :-h

Szia Gyöngyi! Csak úgy repültek a szemeim a soraidon, közben vigyorogtam, mint a tejbetök.

A desigual ruha megakasztott, de nekem is barátom a google és utánanéztem. Most már tudom,
hogy egy márka.

A kínai humor minden válfaja bejött eddig (Sex and the City, Never Give Up, Dodo, Go PrinvessGo),
ez is. Jókat nyerítettem a hülyeségen.

Azért írtam a fb-on, hogy a két főszereplő nagyon jó párost alkot, mert annyira ellentétesek voltak,
hogy már ez nevetésre ingerelte az embert, hát még az, amit kettesben műveltek. De összecsiszolódtak!
Összeettek! Összefőztek!

Nagyon örülök, hogy bekerült a film a "megőrzendő" kategóriába!


Becsomagolva és kitéve:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 15. 18:17

cicus írta:Szia Rita!
Éppen ma délelőtt gondoltam Rád,hogy biztos valamin munkálkodsz
és délután már itt is van a meglepetés.Tudom jó lesz és már nézem is :)
Szívből köszönöm :x

Megnéztem és aranyos kis film volt,de legjobban
a finom ételek hatottak rám.Elég sok koreai sorozatot láttam ami
gasztronómiával foglalkozott és egytől egyig imádtam őket,egy
percig sem volt unalmas egyik sem.Különben is szeretem az ázsiai
ételeket a kínaitól a thain keresztül az indiai konyháig.
Szép hétvégét!

Szia Cicus! Hát nagyon lassan ment a munkálkodás az év végi hajrá miatt. Több, mint egy hétig
fordítottam ezt az egy árva filmet.

Nekem az a bajom ezzel a filmmel, hogy meghozta a vígjátékhoz a kedvemet. Már elkezdtem a
keresgélést.

Én még kínain kívül nem ettem más ázsiai ételt (ja, egyszer a kimcsit is megkóstoltam), mert
nem fűlött hozzá a fogam, viszont a lányom már mondogatja, hogy ha kint leszek náluk, megyünk
indiai és thai étterembe is. Na, majd meglátjuk! Csak tudjam, mi van az ételben!

Nagyon szívesen!


A zöld teás "Pillanat":

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 15. 18:35

lizzismith írta:Nagyon köszönöm a filmet, íziben meg is néztem. Aranyos, megnevettetős, és gyorsannyisdkiahűtőt típusú film volt.
Azok az ételek látványra csodásak voltak. (Biztosan finomak is).
Minden szerénység nélkül állíthatom, hogy nagyon jól főzök, szeretek új dolgokat kipróbálni, kísérletezni, de a tálalást is tanulni kell, meg gondolom érzék is kell hozzá, és abban bizony nem jeleskedem.
Valahogy sosem az volt a fontos. Mostanában foglalkoztat ez a dolog. Van még hová fejlődni. :)
Köszönöm még egyszer, és szép estét!

Szia Lizzy! Nagyon szívesen! Örülök nagyon, hogy neked is tetszett a film!

Számomra a legcsodásabb az a fantasztikusan lágy, de mégsem folyós csokimázzal
nyakon öntött torta volt. Hű, nagyon megkóstoltam volna!

Értem, mit mondasz! Én is csak akkor adtam bele mindent a szervírozásba, ha vendégek
jöttek, vagy ünnepi menü volt. Egyébként maradt az egyszerű tányéralátét, és a hétköznapi
étkészlet. A terítők és a szalvéták összhangjára figyeltem a leginkább, hogy mégis valamivel
feldobjam az asztalt. Mindig van itthon több színű szalvéta.

Direkt a szett miatt fotóztam ki ezt a képet. Mondjuk nekem ez egy kicsit sötét, el tudnám
képzelni többféle színben is.

Kép

És a csodatorta:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 15. 18:39

Kriszti007 írta:Köszönöm, Rita! Kíváncsi vagyok erre a főzős és mellette még komikus filmre. :) Látom, hogy akik már meg is nézték, jókat írnak róla. :flower1:

Szia Kriszti! Remélem neked is és Marikának is tetszeni fog! Jókat lehet vidámkodni rajta,
és cserébe jól meg is éhezünk! Szóval klassz és hizlaló film!

Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 15. 18:50

enik írta:Drága Rita! Megnéztem gyorsan frissen a filmet, először is olyan éhes lettem azoktól a sok finom falatok látványától , hogy csak na.Pedig nem éhesen ültem le :)) Rettentően tetszett ahogyan felolvad a jég uraság, és nagyon jókat nevetgéltem párosunk vircsaftjain. A kutyú pedig egy tünemény volt.Nagyon köszönöm neked eme élményt, tényleg kikapcsolt. :littlehearth:

Kedves Enikő! De jó, hogy itt is találkozunk! Örömmel olvasom, hogy téged is jól elszórakoztatott
Lu úr Sheng Nan és Főnök kalandja! Én is birtam Lu Jin érző emberré válását (milyen kedves apja
volt, mi?), és a séfünkkel való összemelegedését.
Jó, hogy megemlítetted a kutyust! Mindig féltem ettől a fajtától, és azt is betegnek tartottam, aki
ilyet tart, de ez a film elég volt ahhoz, hogy megváltozzon a véleményem róla. Aranyos jószág volt!

Nagyon szívesen az élményt!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 15. 18:51

novcsi6 írta:Szia! Nagyon szépen köszönöm!

Szia! Nagyon szívesen!

:flower1: :flower1: :D :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 15. 18:53

Magdimama írta:Köszönöm szépen Rita! Én is elvittem a filmet és a feliratot.

Nagyon szívesen, Nagyi! Jó szórakozást kívánok hozzá!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 15. 19:00

zsuzsianyu2 írta:Kedves Rita ! Köszönöm szépen a filmet és a fordítást ..óriási volt ..nagyon tetszett a szemüveges és borostás arcú ( kinai- japán ) igazgató és a egy bőröndben elférő kis szakácsnő történetét ..(a süteménynél nyálazva bámultam a képernyőt ) ..remek volt a befejetése is ! :x

Kedves Zsuzsi! Nagyon jó volt olvasnom a te véleményedet is! De jó, hogy neked is
elnyerte a tetszésedet! Egy éve nem eszem süteményt, tortát és semmit, amiben
hozzáadott cukor van (csak néha, ha alkalom van rá, engedek meg magamnak egy
keveset). Mondhatom, hogy leszoktam az édes ízről, de ez a torta próbára tudná
tenni a kitartásomat.

Nagyon szívesen a fordítást!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 15. 19:26

virag1 írta:Köszi. ez egy könnyű film volt sok sok kajával. Köszi még egyszer.
Ami itt is feltünt de ugy néz ki ez már szetenderd. Szakácson nincs hajat teljesen takaró sapka,vagy kendő, de ahogy feltünt csak a szinészen.. ( én nem szeretem a hajat az ételbe) A másik imádják ázsiában a nőket nagyon-nagyon rendetlennek beállitani aki egy ......lakásban él.
Ezeken mindig elgondolkodom miért............

Kedves Virág! Nagyon szívesen! Megmondom őszintén, hogy a sapka hiánya nekem fel sem tűnt,
de a rendetlenség az igen. Borzalmas kupi volt, el sem tudom képzelni, hogy tényleg létezik-e ilyen.

Örülök, hogy ezt a filmet is megnézted!

Csak a kisebbik kupit fotóztam le:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 15. 20:23

dolores953 írta:Szia Ritám

Megnéztem ezt a remekbe szabott kis főzős filmet. Nem is egyszer néztem meg, hanem rögtön kétszer.
Mindjárt a madárfüttyös medditerán hangulatú étek jutott róla eszembe. :)

Kedves Dolores! Legalább annyira megnevettettél, mint a filmben a gourmet és a séf!
Klasszikust pontosan illik idézni ( :)) =)) )! Az a mondat az I Order You 2. részének 8. percében így
hangzik: "Madárcsicsergéssel töltött tavaszi mediterrán hangulat, megspékelve a tenger morajlásával.
Erre vágyom!"

Amióta ezt a mondatot megalkottam, azóta többször is emlegetted már, emiatt kívülről tudom, hogy
ha pontosan akarom idézni a 95. és a 96. sort kell kimásolnom a feliratból. :D

dolores953 írta:Nagyon jó volt a felvezetés: ahol a séf és a gourmet többször is találkozott már csak a rend kedvéért is. \:D/
Igazgató urunk szakítása a vadhagymával, olyan indokkal, hogy nem egy töltött padlizsán, hát mit mondjak...
...és amikor rájött a drágám, hogy egy csiszolt drágakövet hajított el magától és ahogyan próbált visszakurronkodni. :(
Hát volt a képén bőr, jó vastag... :-q Szerencsére a leányka sem most jött le a száröltéssel varrott falvédőről.

Hát igen! Jól megutáltatta a lány magát! Azért egy drága autót úgy összekaristolni!!! Jót röhögtem,
hogy úgy hozta helyre a "bakit", hogy a karcolt szöveg tetejére egy szívecskét is odakarcolt.

A konyha igazgatójának csak a hasát tudta elkápráztatni a séf, mihelyt más lánykák kerültek a látóterébe,
máris kedves hasonlatokkal tarkított szakítást rendezett. Azért azt kitalálni kellett agykapacitás! De a
zsírszegény diéta és az izomépítés nagy úr. Újra szükség lett a lányra, de ő húsos gombócokat ajánlott maga
helyett. Nagyon röhögtem!

dolores953 írta: ... és hát most jöjjön az új szerelem egy igazi inyenc személyében. Ahogyan az tudott enni ... \:D/
Nagyon bírtam ahogyan a vendég egyetlen rozmaring ágacska illatából képes volt nagyon sok mindent megállapítani.
" Szerelem első evésre " olyan romantikus volt nem?

Ebből a szempontból eredeti volt a film. Én még életemben nem láttam, hallottam ételpárbajról. Mert ez az
volt! A CEO megadja a témát (Hely-Idő-Pillanat), a szakács ezzel kapcsolatban kitalál valamit, megfőzi hozzá
az ételt, és a CEO-ra bízza, kitalálja-e a gondolatát. Nagyon tetszett, minden pillanatát élveztem fordítani is.
Hát igen, ha egy szál rozmaringról mindent kitalált, a szarvasgomba is mehetett volna neki! :))

dolores953 írta: Nagyon örültem ,hogy a végét sem rontották el . Főhősünk rájött, mégis csak jó együtt nézni a naplementét,
együtt enni, együtt lenni, mert különben mit ér az élet. @};- @};- @};-

Én is boldog voltam a szép kerek happy end miatt! Most jut eszembe, nem írtam ki az ismertetőbe, hogy a
stáblista alatt is nézni kell a filmet!!! Ott azt történik, hogy még a napkeltére is ott maradnak az öregéknél,
akik beájulva alszanak.

dolores953 írta: Lizzismith irta, hogy milyen jól főz, ezt magamról és is elmondhatom; meg vagyok magammal elégedve :))
mondjuk a tintahal-tintával töltött tojás, na azt még gyakorolnom kell. =))

Köszönöm a film fordítását egy élmény volt. @};- @};- @};-

A sárgáját sem bírnám olyan folyósan megenni, nemhogy a "feketéjét". Szörnyű volt látványra is!

Nagyon szívesen a fordítást is és az élményt is!

Te jó ég mennyi csilipaprika! Mindig zavar, amikor rotyogva fövő levet látok. Én, ha felforrt
a leves, mindig takarékon főzöm tovább:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 15. 20:47

jakabkne írta:Kedves Rita!Nagyon szépen köszönöm ennek a kis aranyos történetnek a fordítását. :-bd Tetszett a téma,mivel én is nagyon szeretek főzni.Kár,hogy rövid ideig lehetett látni a csodás étel különlegességeket,azt,hogy az íze milyen,ez nem derült ki.Egy valamit biztosan nem kóstoltam volna meg:a tintahal tintájával töltött tojást. x_x Valószínű kesernyés íze lehet, vagy nem ? El sem tudom képzelni,hogyan töltötte bele,talán tűvel beinjekciózta?
Szívesen néznék több főzős sorit vagy filmet is,kínai,koreai mindegy.Köszönöm a munkádat,szép hétvégét.Üdv :Csilla :-h :movingflower:

Kedves Csilla! Nagyon örülök, hogy kedvedre volt a film! Fordítottam már pár kajás filmet
és sorozatot, ide linkelem neked őket:

http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=9&t=11
http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=11&t=86
http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=12&t=101
http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=20&t=55
http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=11&t=35
http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=23&t=61
http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=24&t=181

Egyszer láttam egy olasz főzős műsort, ott a főtt tésztához tették hozzá a tintahal tintáját. Tiszta
fekete lett. Úgyhogy ehető, a tinta, de nem bírnám én sem megkóstolni. Attól finnyásabb vagyok.

Neked is kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 15. 20:48

csip írta:Nagyon szépen köszönöm a feliratot és a filmet is!

Mindkettőt nagyon szívesen!

%%- (%) %%- :D %%- (%) %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 15. 20:49

Gabóci5 írta:Köszönöm Rita ennek a szórakoztató és látványos filmnek a fordítását. :)

Nagyon szívesen, Gabi! Örülök, hogy tetszett!

:movingflower: %%- :movingflower: %%- :D %%- :movingflower: %%- :movingflower:
Avatar
jakabkne
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2017. augusztus 27. 12:08

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: jakabkne » 2018. június 15. 21:17

Rita köszönöm szépen a sok linket,lesz miből választani.Csak egy a baj,annyi sok jó étket látok,hogy megéhezem. :D =)) x_x

I Order For You, sorozatot kezdtem el nézni. Ebben is van szem-szájnak ingere. :-h :x
Avatar
Mamka44
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2016. március 1. 15:29

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Mamka44 » 2018. június 15. 21:49

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm ezt az új gasztrós filmet! Nagyon jó a téma, a szereplők, az ételek pedig hab a tortán! Nagyon jól szórakoztam, igazán tetszett, köszönöm!
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. június 16. 23:10

Szia Drága Rita!
Hálásan köszönöm neked ezt az igazán szórakoztató, vidám, érzelmes filmet. ^:)^
Nem vagyok az a filmnézős, de valamiért ezt vinnem kellett, nem bántam meg, mert nagyon jókat vigyorogtam és imádtam végig.Könnyű laza és nem üli meg az ember gyomrát. Amikor már a szállodából a lányhoz költözött az volt a csúcs, ott evett és aludt, de milyen jókat.
Köszönöm szépen Marcsi :)
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. június 17. 9:01

Annyira szuper lett ez a kis film, hogy nálam sokszor nézős lett. Végigolvastam a hozzászólásokat, és jókat derültem! szerintem remek volt a választás minden téren! Tetszett a leányzó talpraesettsége. többen említettétek a romlit. Nem mintha rajonganék érte, de ha belegondolunk, hogy egy szállodai szakácsnak legalábbis ott szinte semmi magánélete nincs, éppen csak beesik az ágyba, meg tudom érteni. Néha azért kell egy jó barát, vagy valaki, hogy ezt a gyenge pontot ne hagyja ennyire elharapózni. Mikor még aktív fóliázással és nutria tenyésztéssel foglalkoztunk, bizony nálunk is előfordult hogy feje tetejére állt a világ. ezt csak úgy tudtuk kiküszöbölni, hogy egyikünk itthon maradt, és ment a család után 11 órakor legkésőbb. Mert egy négyemeletesben nem csinálhattad azt, hogy este 1o-kor nekiállj porszívózni..éppen elég volt a mosógép hangja. De néha muszáj volt megtenni.

Nagyon tetszett a zárókép. Főnök apjától teljesen kikészültem, hihetetlen hogy léteznek ilyen emberek /pedig vannak/ akiknek csak a pénzt számít, a családi kapcsolatok csak annyira, ameddig az ő óhaját teljesítik..hozzáteszem, hogy maradéktalanul! Megrendítő lehetett a felismerés, és jó hogy nem olyan öregen mint az apja...még időben kiszáll ebből az életfelfogásból! Szerintem remek lett a befejezés..annak a felismerése, hogy mindenkinek szüksége van arra, hogy valakivel beszélgetni, együtt enni, örülni, észrevenni a természet szépségeit, és jókat enni..szóval nem csak a mindennapok taposómalma létezik. :D

Még egyszer köszönöm ezt a remek sorozatot Ritám..Nellinek pedig az onlin lehetőséget. De biztos ami biztos én le is töltöttem! :)) :x :-bd :littlehearth:

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég