This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam (online is nézhető)

Avatar
Kameko
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2016. május 15. 19:15

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Kameko » 2018. június 17. 13:43

Kedves Rita! :)
Köszönöm ezt a kis gyöngyszemet! Elvarázsolt és sokkal többet nyújtott mint vártam tőle! :) Bekerült a sokszor nézős filmek közé! :-bd :flower1:
"El fogom rejteni a szívemnek azt részét, ami sírni és sikítani akar."

Matsuri Hino

japán képregényíró
Vampire Knight
andingo
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2016. március 1. 11:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: andingo » 2018. június 17. 15:57

Szia Rita!

Sikerült befejeznem a filmet. Nagyon szeretem a főzős sztorikat. És örültem, h nemcsak a kicsi kaja - óriási díszítést mutstták, bár a félig nyers - nagyon nyers bélszínt még mindig nem értem, mi a jó benne :))
A zacskós tésztánál erősen gondolkodom, hogy úgy próbáljam ki, ahogy Lu eszi. Igaza van a percek fontosságánál, mert ha elázik, szottyossá válik, azt nem bírom én se.
Mennyi tojás féle, nem is gondolná az ember. Aztán az jut eszembe, h csak kicsit más pluszt rakok bele, már új találmány születik. De amikor odajutok, h akkor tojást eszem, akkor a jól bevált recept ugrik be.
Takeshi játéka , a merev , érzelemmentes arc nagyon jó volt. Vannak ilyen arcok, akiknek kifejezetten jól áll, sőt természetesnek is tűnik (koreaiban So Ji Sub, Shin Sung Rok is).
A lány nekem sok volt néha, erőltetett volt a hisztije, a nevetése, a zavartsága.
A pici disznófejű bull hab volt a tortán :littlehearth:

Mégegyszer köszönöm a feliratot. További szép nyarat :movingflower:
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. június 17. 18:39

Rita ez a film szenzációs volt! A két főszereplőt nagyon bírtam, jókat nevettem rajtuk. Kellett már egy kínai film így vasárnap délutánra.
Köszönöm a fordítást, jól szórakoztam! :littlehearth: :x
Jó pihenést a szünetben!
%%- @};- :flower1: :littlehearth: :flower1: @};- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 17. 18:50

Kedves Csilla! Válassz kedvedre, nézz kedvedre!

Az I Order You-ban olyan jókat főztek az elején, aztán meg alig mentek a konyha közelébe.
Emiatt haragudtam a készítőkre. Meg a szokásos koreai sorozatbetegség is előjött benne.
A könnyed kezdés után muszáj besötétednie, elkomorodnia egy magára valamit is adó sorinak.
De összességében nem volt rossz.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 17. 18:55

Mamka44 írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm ezt az új gasztrós filmet! Nagyon jó a téma, a szereplők, az ételek pedig hab a tortán! Nagyon jól szórakoztam, igazán tetszett, köszönöm!

Kedves Mamka! Nagyon szívesen a filmet! Igen, szerintem is minden klappolt benne, azért
néztük szívesen, azért esett olyan jól. Ma este újra nézem, mert ahogy válaszolok nektek,
nagy kedvet kaptam a vihogásra.

Ilyet kitalálni!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 17. 19:03

gyomar írta:Szia Drága Rita!
Hálásan köszönöm neked ezt az igazán szórakoztató, vidám, érzelmes filmet. ^:)^
Nem vagyok az a filmnézős, de valamiért ezt vinnem kellett, nem bántam meg, mert nagyon jókat vigyorogtam és imádtam végig.Könnyű laza és nem üli meg az ember gyomrát. Amikor már a szállodából a lányhoz költözött az volt a csúcs, ott evett és aludt, de milyen jókat.
Köszönöm szépen Marcsi :)

Kedves Marcsi! De jó, hogy szokásod ellenére megnézted a filmet! Duplán jó! Egyrészt jól szórakoztál,
másrészt találkoztunk egy kicsit. Messze van még az augusztus!

Ez megint egy olyan film volt, ami közben nem kellett tűkön ülni, és a körmünket sem rágtuk tövig
izgalmunkban, viszont jókat nevetgéltünk, és megnyugodva hajthattuk álomra a fejünket.

Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 17. 19:13

Kata58 írta:Annyira szuper lett ez a kis film, hogy nálam sokszor nézős lett. Végigolvastam a hozzászólásokat, és jókat derültem! szerintem remek volt a választás minden téren! Tetszett a leányzó talpraesettsége. többen említettétek a romlit. Nem mintha rajonganék érte, de ha belegondolunk, hogy egy szállodai szakácsnak legalábbis ott szinte semmi magánélete nincs, éppen csak beesik az ágyba, meg tudom érteni. Néha azért kell egy jó barát, vagy valaki, hogy ezt a gyenge pontot ne hagyja ennyire elharapózni. Mikor még aktív fóliázással és nutria tenyésztéssel foglalkoztunk, bizony nálunk is előfordult hogy feje tetejére állt a világ. ezt csak úgy tudtuk kiküszöbölni, hogy egyikünk itthon maradt, és ment a család után 11 órakor legkésőbb. Mert egy négyemeletesben nem csinálhattad azt, hogy este 1o-kor nekiállj porszívózni..éppen elég volt a mosógép hangja. De néha muszáj volt megtenni.

Nagyon tetszett a zárókép. Főnök apjától teljesen kikészültem, hihetetlen hogy léteznek ilyen emberek /pedig vannak/ akiknek csak a pénzt számít, a családi kapcsolatok csak annyira, ameddig az ő óhaját teljesítik..hozzáteszem, hogy maradéktalanul! Megrendítő lehetett a felismerés, és jó hogy nem olyan öregen mint az apja...még időben kiszáll ebből az életfelfogásból! Szerintem remek lett a befejezés..annak a felismerése, hogy mindenkinek szüksége van arra, hogy valakivel beszélgetni, együtt enni, örülni, észrevenni a természet szépségeit, és jókat enni..szóval nem csak a mindennapok taposómalma létezik. :D

Még egyszer köszönöm ezt a remek sorozatot Ritám..Nellinek pedig az onlin lehetőséget. De biztos ami biztos én le is töltöttem! :)) :x :-bd :littlehearth:

Szia Kata! Ma este negyedszer fogom látni! Azt hittem több idő el fog telni, hogy újra "megkívánjam",
de ahogy írom nektek a válaszokat és keresgélek a képeim között, meghozta az étvágyamat.

Az apa mintha nem is lenne ember. Érzelmek nélküli idióta. Pedig mindenhez, az üzlethez is kellenek
érzelmek, ez tesz minket emberré. Szerencse, hogy főhősünket is meg lehetett fogni a hasán keresztül,
így ott maradt a szállodában, hogy "megfejtse" a séfet. Az meg ügyesen a szívén keresztül is megfogta
és meg is tartotta.

Nagyon szívesen az élményt és a szórakozást!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 17. 19:18

Kameko írta:Kedves Rita! :)
Köszönöm ezt a kis gyöngyszemet! Elvarázsolt és sokkal többet nyújtott mint vártam tőle! :) Bekerült a sokszor nézős filmek közé! :-bd :flower1:

Kedves Kameko! Boldog vagyok, hogy ilyen jó kis filmecskét sikerült kihalásznom
az AvistaZ feneketlen bugyrából. Annak is nagyon örülök, hogy jó sokan megnéztétek,
és nagyon jó véleménnyel jöttetek vissza a fórumba. Ez az, ami inspirál.

Nagyon szívesen!

Csak egy tojásétel és milyen guszta:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 17. 19:30

andingo írta:Szia Rita!

Sikerült befejeznem a filmet. Nagyon szeretem a főzős sztorikat. És örültem, h nemcsak a kicsi kaja - óriási díszítést mutstták, bár a félig nyers - nagyon nyers bélszínt még mindig nem értem, mi a jó benne :))
A zacskós tésztánál erősen gondolkodom, hogy úgy próbáljam ki, ahogy Lu eszi. Igaza van a percek fontosságánál, mert ha elázik, szottyossá válik, azt nem bírom én se.
Mennyi tojás féle, nem is gondolná az ember. Aztán az jut eszembe, h csak kicsit más pluszt rakok bele, már új találmány születik. De amikor odajutok, h akkor tojást eszem, akkor a jól bevált recept ugrik be.
Takeshi játéka , a merev , érzelemmentes arc nagyon jó volt. Vannak ilyen arcok, akiknek kifejezetten jól áll, sőt természetesnek is tűnik (koreaiban So Ji Sub, Shin Sung Rok is).
A lány nekem sok volt néha, erőltetett volt a hisztije, a nevetése, a zavartsága.
A pici disznófejű bull hab volt a tortán :littlehearth:

Mégegyszer köszönöm a feliratot. További szép nyarat :movingflower:

Szia Andi! Látom, te is szereted a zacskós ramen(szerűséget). Én magamban "gusztustalan"
levesnek hívom, és tudom, hogy sok olyasmi van benne, amit nem kéne megennem, mégis
muszáj, hogy legyen itthon, mert néha megóhajtom, és akkor nagyon utálom, ha pont nincs
otthon egy zacskóval sem. Nekem is eszembe jutott, hogy kipróbálom így, ahogy Lu Jin
készítette. Az én levesemre is az van írva, hogy három percig kell állni hagyni, de mivel a
fél főtt dolgokat szeretem, általában hamarabb belekezdek. Mire szottyosodna, már elfogyott.

A pasi jellemzésével egyetértek. A lányról más a véleményem. Jó, kicsit tényleg erőltetett volt,
de ennyi egy filmbe belefér. Szeretem a tűzről pattant lánykákat a filmekben, talán azért, mert
én egyáltalán nem vagyok tűzrőlpattant és rajtuk keresztül élem ki ebbéli vágyamat.

Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 17. 19:38

B.Marika írta:Rita ez a film szenzációs volt! A két főszereplőt nagyon bírtam, jókat nevettem rajtuk. Kellett már egy kínai film így vasárnap délutánra.
Köszönöm a fordítást, jól szórakoztam! :littlehearth: :x
Jó pihenést a szünetben!

Szia Marika! Már megint mondhatnám, hogy tudtam, hogy tetszeni fog, és mondom is!
Vagytok páran, akiknek biztos vagyok a reakciójában. Ez jó érzéssel tölt el.

Neked is hiányzik egy jó kis kínai "valami"? Nekem is! Rettentően várom a Love Me és
a Memory Lost írójának új sorozatát. Érzem, hogy klassz lesz!

Nagyon szívesen a fordítást!

Gömbhalmámorban:

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. június 17. 21:51

Szia Rita!

Fantasztikus volt! :-)
Először is azért, mert kinai - totál megfertőződtem, de majd elmúlik :-) - , meg főzős és mert kutya van benne :-)
Bár kutyában ez a fajta az, amivel totál nem tudok mit kezdeni. Itt viszont nem is lehetett volna jobb választás.
Több dolog jutott eszembe közben. A lány porcelán arcával kapcsolatban: Ahogy sokat metróztunk kint, alkalmam volt kicsit jobban megnézni az embereket. Nagyon ritkán lehetett látni ilyen sima, fehér arcot smink nélkül. Nem gondolnám, hogy plasztikázottak lettek volna, de totál kiríttak a többiek közül. Szépek voltak.
Itt ennél a lánynál is ugyanezt láttam. Nem a szokványos szépség, de volt benne valami....
Élveztem az ételek készitését, kinézetét.
A szócső használata meg eszembe juttatta, hogy az árusok meg vannak vele lőve. Mintha hozzájuk nőne, úgy használják.
A vége mindent vitt, ahogy a lakás igazi lakói ott horkoltak, ők meg az erkélyen virgonckodtak. :-)
Aranyosra sikeredett az utolsó pár perc.
Mélyebb tartalmát nézve pedig szrencsére találkozott a pasas egy olyan lánnyal, aki kimozditotta abból a létből, amibe született és amivé vált volna.
Jó példa erre az apja. A régi sérelem , a kutya is felszinre tört, de az apjának olyan jelentéktelen volt, hogy nem is emlékezett rá.
Régen nagyon-nagyon kevés filmet néztem. Meg is vagyok lepődve saját magamtól. :-)
Köszönöm Rita a forditást!
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2018. június 18. 14:45

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm,hogy erre a filmre rátaláltál és lefordítottad.Nagyon-nagyon tetszett.
A kínai sorozatok rajongója vagyok,ritkán nézek filmeket,de a főzős téma mindig jöhet.Volt ebben a filmben minden,ami egy jó ételbe kell édes,keserű,sós ,savanyú megfelelő mennyiségben.Szóval nagyon "finom" volt.
Az igazgatót kellően utáltam.Férfi főhősünket érdekes volt látni,ahogy a sólyom verzióból galambra váltott.A gondolkodás módja is megváltozott.A régi szakácsról az anyósok jutottak eszembe,amikor megállapodást akarnak kötni a fiúk barátnőjével.Jó volt az érzelmi hullámvasút.A kutyát imádtam.És a végét sem rontották el.Nálam bekerült az Ustad hotel mellé a többször nézős mappába.A rament kipróbálom én is így.Kíváncsi vagyok mennyivel lesz másabb az íze.
Kíváncsi vagyok melyik vígjátékra esik a választásod.Biztos jó lesz.Már előre várom.
További szép hetet kívánok.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 19. 5:20

f.ági írta:Szia Rita!

Fantasztikus volt! :-)
Először is azért, mert kinai - totál megfertőződtem, de majd elmúlik :-) - , meg főzős és mert kutya van benne :-)
Bár kutyában ez a fajta az, amivel totál nem tudok mit kezdeni. Itt viszont nem is lehetett volna jobb választás.
Több dolog jutott eszembe közben. A lány porcelán arcával kapcsolatban: Ahogy sokat metróztunk kint, alkalmam volt kicsit jobban megnézni az embereket. Nagyon ritkán lehetett látni ilyen sima, fehér arcot smink nélkül. Nem gondolnám, hogy plasztikázottak lettek volna, de totál kiríttak a többiek közül. Szépek voltak.
Itt ennél a lánynál is ugyanezt láttam. Nem a szokványos szépség, de volt benne valami....
Élveztem az ételek készitését, kinézetét.
A szócső használata meg eszembe juttatta, hogy az árusok meg vannak vele lőve. Mintha hozzájuk nőne, úgy használják.
A vége mindent vitt, ahogy a lakás igazi lakói ott horkoltak, ők meg az erkélyen virgonckodtak. :-)
Aranyosra sikeredett az utolsó pár perc.
Mélyebb tartalmát nézve pedig szrencsére találkozott a pasas egy olyan lánnyal, aki kimozditotta abból a létből, amibe született és amivé vált volna.
Jó példa erre az apja. A régi sérelem , a kutya is felszinre tört, de az apjának olyan jelentéktelen volt, hogy nem is emlékezett rá.
Régen nagyon-nagyon kevés filmet néztem. Meg is vagyok lepődve saját magamtól. :-)
Köszönöm Rita a forditást!

Szia Ági! Aki vevő a kínai humorra, márpedig neked a Sex and the City és a Never Give Up Dodo
is tetszett, annak ez a film sem okozhatott csalódást és nem is okozott. Boldog vagyok, hogy
megörvendeztettelek vele benneteket és persze magamat is.

Épp nagy főzős fordításban vagyok, de ez most teljesen más, mint az eddigiek, nem vagyok biztos
a fogadtatásban, kicsit tartok tőle, de lesz, ami lesz, fejest ugrottam bele. Hamarosan kiteszem a
produktumot.

A kutyus nekem sem a kedvenc fajtám, de itt sikerült elfeledtetniük vele, miért is nem kedvelem.
Valószínűleg a színésznőé lehet, mert minden fotón (pl. sajtótájékoztató) együtt vannak. De a
filmen is látszott a kötődésük egymáshoz.

Nekem is eszembe jutott, hogy a lányt sokan irigyelhetik a vékonyságáért, a nem kerek és pufók
arcáért, és a bőre fehérségéért. Ahogy olvasom, fiatal feltörekvő tehetség, akinek nagy jövőt jósolok.

Mindig jólesik olyan filmet nézni, amiben az érzéketlenből, kőszívűből, érző ember válik. Itt is jó
volt, de az most különösen jólesett, hogy vidámsággal, poénnal öntötték nyakon az egészet.
Tényleg felhőtlen szórakozást nyújtott.

Apukára egy szót sem pazarlok. Na jó, egyet: kretén.

Mindent nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 19. 5:34

Vaskica06 írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm,hogy erre a filmre rátaláltál és lefordítottad.Nagyon-nagyon tetszett.
A kínai sorozatok rajongója vagyok,ritkán nézek filmeket,de a főzős téma mindig jöhet.Volt ebben a filmben minden,ami egy jó ételbe kell édes,keserű,sós ,savanyú megfelelő mennyiségben.Szóval nagyon "finom" volt.
Az igazgatót kellően utáltam.Férfi főhősünket érdekes volt látni,ahogy a sólyom verzióból galambra váltott.A gondolkodás módja is megváltozott.A régi szakácsról az anyósok jutottak eszembe,amikor megállapodást akarnak kötni a fiúk barátnőjével.Jó volt az érzelmi hullámvasút.A kutyát imádtam.És a végét sem rontották el.Nálam bekerült az Ustad hotel mellé a többször nézős mappába.A rament kipróbálom én is így.Kíváncsi vagyok mennyivel lesz másabb az íze.
Kíváncsi vagyok melyik vígjátékra esik a választásod.Biztos jó lesz.Már előre várom.
További szép hetet kívánok.

Kedves Ica! Nagyon jót nevettem a sólyom-galamb párhuzamon! Hát igen, nagyot fordult a világ
főhősünk körül. Hirtelen evőtársra, új kutyára, és szerelemre talált. Ezzel együtt arra is rádöbbent,
hogy milyen szeretetlen környezetben nevelődött. Borzalmas volt nézni az apjával közös reggelijét.

Igazad van, volt egy kis anyósos beütés a régi személyi szakácsban! Azt hitte, hogy az ő főztje nélkül
nem lesz képes élni Lu Jin. De javára írom, hogy később szó nélkül átadta a terepet Sheng Nannak.

Megcirógattál, hogy az Ustadot is megemlítetted!

Nagyon örülök, hogy neked is ennyire tetszett a film (olyan hosszú a címe, hogy nincs kedvem leírni)!

Bevallom, nem vígjáték lesz a következő filmem, sőt nem is film lesz, de aki szeret főzni, és nem veti
meg a keleti ízeket, annak be fog jönni! Neked is be fog!


Kép
Avatar
RiziBizi
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: RiziBizi » 2018. június 19. 10:59

Kedves Rita!
Köszönöm ezt az étvágygerjesztő filmet. Gondűző, szórakoztató időtöltés volt.
Avatar
Ir-csi
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2016. március 4. 18:55

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Ir-csi » 2018. június 20. 12:56

Szia Rita!
Köszönöm szépen a filmet.
A lány karaktere nyomokban koreai ihletettségű volt (ivászat, hőzöngés, agresszió, azaz szakítás a klasszikus nőideállal), ahogy a jéghegynyi, tárgyilagos és megközelíthetetlen férfi karakter is, mégis összességében kicsit más volt ;)
Az apa karaktere: no comment :-q
Kaja és kutya, azaz főzés és állatok együtt: és engem már meg is vettek kilóra :D :-h
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 20. 16:46

RiziBizi írta:Kedves Rita!
Köszönöm ezt az étvágygerjesztő filmet. Gondűző, szórakoztató időtöltés volt.

Kedves RiziBizi! Nagyon szívesen! Valóban az, gondűző, búfeledtető film volt.
Úgy örülök, hogy megtaláltam, és lefordíthattam!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 20. 16:53

Ir-csi írta:Szia Rita!
Köszönöm szépen a filmet.
A lány karaktere nyomokban koreai ihletettségű volt (ivászat, hőzöngés, agresszió, azaz szakítás a klasszikus nőideállal), ahogy a jéghegynyi, tárgyilagos és megközelíthetetlen férfi karakter is, mégis összességében kicsit más volt ;)
Az apa karaktere: no comment :-q
Kaja és kutya, azaz főzés és állatok együtt: és engem már meg is vettek kilóra :D :-h

Kedves Ir-csi! A kajával, az állatokkal, no és a természettel engem is le lehet venni a lábamról.
Van igazság abban, amit írsz Sheeng nanról írtál. Végig gondolva, valóban van egy kis koreai
beütése a karakterének. A javára írom, hogy nem volt szétműtve az arca. Legalább jó nagyokat
tudott vigyorogni. :))

Nagyon szívesen! Örülök, hogy tetszett!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. június 21. 22:06

Olyan boldogság, hogy ez a film is telibe talál jó pár embert, eszméletlen jó. És igen nekem is eszembe jutott az Ustad, azt a maga nemében megint nem lehet überelni...mindegyik abszolút kedvenc lett. Bár a lány mellett a kutyát el tudtam viselni, de gyakorlati tapasztalatom messze nagy ívben. Egyébként nekem is feltűnt a fantasztikus összhang közöttük...

ez az a történet, ami mindig búfelejtő és étvágygerjesztő, szóval éhesen nem ajánlott a nézése!
Izgatottan várom a másik főzőset...meglestem volna ha kiírod, furdalja az oldalamat... :)) :)) :)) :)) :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2018. június 28. 7:55

Köszönöm a filmet és a feliratot! A főzős filmek mindig nagyszerűek, ezt is biztos élvezni fogom!
Avatar
Barbi
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2017. május 18. 11:24

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Barbi » 2018. július 1. 8:19

Köszönöm Szépen !

Ezer éve és egy napja nem jártam erre .... de most újra visszataláltam.

Üdv
Barbi
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. július 3. 10:15

Kata! Ez után a sorozat után nagyon szerettem volna még egy főzős filmet. Előtte fordítottam
a Little Forestet, ami szintén főzős volt, és annyira beleragadtam a témába, hogy nem akaródzott
kijönni belőle. Sajnos nem találtam másikat, ekkor jutott eszembe, hogy tavaly már lefordítottam
három indiai receptet, azokat kéne folytatnom. Így is lett, ennek az eredménye a sok vega kaja.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. július 3. 10:18

leo-leo írta:Köszönöm a filmet és a feliratot! A főzős filmek mindig nagyszerűek, ezt is biztos élvezni fogom!

Mindent nagyon szívesen! Remélem beváltotta a hozzá fűzött reményeidet!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. július 3. 10:20

Barbi írta:Köszönöm Szépen !
Ezer éve és egy napja nem jártam erre .... de most újra visszataláltam.
Üdv
Barbi

Nagyon szívesen! Isten hozott újra!

:ymparty: %%- :D :ymparty: %%- :D
szvakneildi
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2016. július 21. 16:08

Re: This Is Not What I Expected / Ez nem az, amit vártam

HozzászólásSzerző: szvakneildi » 2018. július 6. 18:33

Nagyon szépen köszönöm ezt a remekbe szabott kis történetet! @};- :x Élveztem minden pillanatát! ;) :littlehearth: ...és mondhatom, hogy bekerült a többször-nézős filmek közé. Bár én még nem ismertem eddig a szereplőit, de nagyon eltalálták őket, mintha csak nekik írták volna a történetet! :ymapplause: Köszönöm szépen a munkád! :-bd :flower1: @};- ^:)^ További szép napot!

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég