Mystic Whispers / Titokzatos hangok (2014)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Mystic Whispers / Titokzatos hangok (2014)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. július 10. 15:34

Kép
Kép
Műfaj: szellemes / dráma / vígjáték/ romantikus
Részek száma: 13
Időtartam: 30 perc
Vetítési időszak: 2014. szeptember
Vetítette: toggle
Ország: Szingapúr
Nyelv: mandarin

Főbb szereplők:
Romeo Tan – Ji En
Sheila Sim – Xiao Yun

Történet:

Xiao Yun: egy baleset következtében bal fülére elveszítette a hallását, de ugyanakkor a balesete óta fura, „földöntúli” hangokat is elkezdett hallani.
Ji En: halottbalzsamozó, botcsinálta szelleműző.

Ji En és Xiao Yun egy üzletben ismerkednek meg, ahol örökké összevesznek a szendvicseken, emiatt nem igazán kedvelik egymást. Ám egyszer egy véletlen folytán kiderül, hogy Xiao Yun nemcsak hallani, hanem Ji En jelenlétében látni is képes a szellemeket. Majd egy másik véletlen folytán arra is rájönnek, hogy erre Ji En is képes, ha megfogja Xiao Yun kezét.

Ettől fogva elválaszthatatlanok. Fontos feladatuknak tekintik, hogy a földön maradt szellemeknek segítsenek megoldani befejezetlen ügyeiket, hogy megnyugodva távozhassanak a szellemvilágba.

Érdekesség, hogy a Xiao Yunt alakító Sheila Sim Szingapúr egyik legkeresettebb nemzetközi hírű szuper modellje, aki 9 éve aktívan színészkedik is. A Soul Reaperben megismert Romeo Tannel nagyszerű párost alkotnak.

Egy történetet két részen keresztül mutatnak be.

Akik idegenkednek a szellemes sztoriktól, nyugodtan belevághatnak a sorozatba. Csak 13-as karikát kapott a besorolásnál (igaz, én 15-öst adtam volna).

Jó szórakozást kívánok!

Fordította: ezoritu

Videó letöltési lehetőség:

Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Mystic Whispers / Titokzatos hangok (2014) (8/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. július 10. 15:43

Jó szórakozást kívánok a második szingapúri misztikus sorozathoz!

Bemutatom az első rész szellemét: Ken


Kép
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mystic Whispers / Titokzatos hangok (2014) (8/13)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2017. július 10. 16:19

Kedves Rita !

Köszönettel letöltöttem. Kedvelem az ilyen sorozatokat mert számomra ez " természetes".
Megnézem és irok.
Spoiler: mutasd
Az egyik kedven sorozatom a koreai Master's Sun hasonló a mesélye nagyon sokszor megnéztem csak pihenés képpen is, igaz nagyon kedvelem a férfi főszereplőt So Ji Subot is.


:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Mystic Whispers / Titokzatos hangok (2014) (8/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. július 10. 20:42

virag1 írta:Kedves Rita !

Köszönettel letöltöttem. Kedvelem az ilyen sorozatokat mert számomra ez " természetes".
Megnézem és irok.
Spoiler: mutasd
Az egyik kedven sorozatom a koreai Master's Sun hasonló a mesélye nagyon sokszor megnéztem csak pihenés képpen is, igaz nagyon kedvelem a férfi főszereplőt So Ji Subot is.


:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:

Kedves Virág!

Abban biztos vagyok, hogy jönni fogsz! Előre is köszönöm!


Számítottam rá, és be is jött, hogy nem sokakat érdekel egy szellemes szingapúri sori. Engem
viszont a változatosság gyönyörködtet, feldob, így pont jókor jött ez a webdráma. Hasonlót
éreztem, mint a Kaszásnál. Friss szellő, kellemesen langyos fuvallat. Ismeretlenek még az ő
sorozatkészítési szokásaik, de annyira jólesik valami mást látni, mint amihez hozzá vagyunk
szokva. Szeretem, hogy nem túl komolyak, nem túl viccesek, nem túl szomorúak, mégis meghatóak
a részek. Tetszik a két főszereplő, az egymáshoz való viszonyuk, a párbeszédeik és a játékuk.

Egyelőre ennyi!

Nagyon szívesen! Jó szórakozást!

Ji En, az ál szelleműző éppen úgy tesz, mintha befogná Ken szellemét, de azt csak Xiao Yun
látja, hogy a befogás nem volt sikeres:

Kép
dodo
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017. július 10. 20:46

Re: Mystic Whispers / Titokzatos hangok (2014) (8/13)

HozzászólásSzerző: dodo » 2017. július 10. 20:53

Kedves Rita!

Köszönöm a feliratot, még sosem láttam szingapúri sorozatot, alig várom, hogy elkezdjem :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Mystic Whispers / Titokzatos hangok (2014) (8/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. július 10. 21:02

dodo írta:Kedves Rita!

Köszönöm a feliratot, még sosem láttam szingapúri sorozatot, alig várom, hogy elkezdjem :)

Kedves Dodo! Köszöntelek az első hozzászólásod alkalmából! Nagyon gyors voltál!
Még csak pár perce aktiváltalak, és máris írtál!

Remélem, nem fog csalódást okozni! Ha nem azt várjuk tőle, amit már megszoktunk
a koreaiakban, vagy a kínaiakban, hanem tudomásul vesszük, hogy ez egy szingapúri
sori, akkor nem hiszem, hogy csalódni fogsz benne.

Nagyon kíváncsi vagyok! Jó szórakozást kívánok!

Xiao Yun félelmében megfogja Ji En kezét, aki életében először megpillant egy szellemet:

Kép
Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mystic Whispers / Titokzatos hangok (2014) (8/13)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. július 10. 21:11

Drága Rita!
Nagyon kíváncsi vagyok erre a sorozatra, jön le az Avistáról.
Hálás vagyok és köszönöm
Marcsi :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Mystic Whispers / Titokzatos hangok (2014) (8/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. július 10. 21:25

gyomar írta:Drága Rita!
Nagyon kíváncsi vagyok erre a sorozatra, jön le az Avistáról.
Hálás vagyok és köszönöm
Marcsi :)

Szia Marcsi! De jó, hogy ezt a sorit is megnézed! Hiába a szellemes mivolta, nem nyomasztó
egyáltalán. Az első részben megijedtem, amikor felbukkant, de utána megszoktam, hogy a
legváratlanabb pillanatban jönnek elő.

Nagyon szívesen! Kellemes borzongást (több úgysem lesz!)

A második szellem Fiona, akinek a halálát az evés okozta:

Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Mystic Whispers / Titokzatos hangok (2014) (8/13)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2017. július 10. 23:09

Köszönöm szépen Rita. :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Mystic Whispers / Titokzatos hangok (2014) (8/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. július 10. 23:10

nildiko írta:Köszönöm szépen Rita. :flower1:

Nagyon szívesen Ildikó!

@};- %%- :D %%- @};-
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mystic Whispers / Titokzatos hangok (2014) (8/13)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2017. július 11. 0:21

Kedves Rita!

Megnéztem az első 4 részt.
Ahogy megállapítottam, ez eddig inkább humoros. ( mert valóságtartalma főleg a 2. történetnek nem sok)
Félünk mert élünk, ha a szellemek igy ki be járhatának bennünk elég porlémás lenne és akiknél ez megtörténik az diliházba köt ki álltalában.

Ami feltünt és nem csak itt hanem más mai ázsiai történeteknél a NŐK verekedősek, agresszívek és bunkók,
Spoiler: mutasd
és seggrészegre isszák magukat,
és még az utána ki is rókázzák........
de ez nem humoros. Valóban ilyenek vagy miért állitják be ilyennek Őket. Ilyenkor mindig előbújik a harcos női énem miért????????? Nem ilyenek vagyunk, legalább is a környezetemben élő nők mások.

Na majd nézem tovább..
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Mystic Whispers / Titokzatos hangok (2014) (8/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. július 11. 7:17

Kedves Virág! Már a Kaszásnál is megállapítottam, hogy nem olyan szomorúak a sztorik,
amilyenek a téma jellege miatt lenniük kéne. Azt sem mondhatnám, hogy vidámak voltak,
de valamivel mindig el tudták venni az élét a történeteknek, éppen csak annyira, hogy
ne kelljen igazán sírni, esetleg csak könnyezni. Szerettem ezt a megoldást.

Itt már humor is van bőven a jelenetekben, ezért nem is félelmetes az egész szellemesdi.
Ugyanakkor a végük mindig megható, és tanulságos. Ezt a kettősséget is szeretem.

Én sem értem, miért kellet Xiao Yunnak extra erőt adni, amit kezdetben annyira szeret
Ji En ujjai ellen fordítani. A 10. részig láttam a történeteket, és addig másra nem kellett
használnia ezt az erőt.

A harmadik szellem Zhi Guang:

Kép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Mystic Whispers / Titokzatos hangok (2014) (8/13)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2017. július 11. 7:40

Szia Rita!
Én nagyon kedvelem a sorozatot! Számomra inkább megható és tanulságos mint rémisztő. Tetszik a két főszereplő is. Talán a sok kézfogásból kialakul valami?
Köszönöm a fordítást!
Szép napot mindenkinek!
:flower1: :movingflower: :flower1: :movingflower: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Mystic Whispers / Titokzatos hangok (2014) (8/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. július 11. 8:02

Szia Marika! Az utolsó mondatodon jót nevettem. Igen, én is azt hiszem, hogy lesz valami.
Amikor kezet kell fogniuk, össze is bújnak, együtt félnek, együtt örülnek, együtt nevetnek.
Óhatatlanul is összemelegednek, ez már most is látszik, de a 10. részig határozott volt a
fejlődés. Alig várom, hogy láthassam, és fordíthassam tovább.

Nagyon örülök, hogy kedveled a Titkos hangokat! Nagyon szívesen a fordítást!

Nagyon bírom Ji En benyögéseit. Ugyan még csak viccesen, de itt már kettejükre utal:

Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Mystic Whispers / Titokzatos hangok (2014) (8/13)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. július 11. 21:31

Kedves Rita!

Bekukkantottam,mert írtad,hogy valami meglepetés készül még mielőtt
a gyerekeid hazaérnek.Akkor ez a sorozat volt az :ymblushing:
Kíváncsi vagyok rá és a szingapúri látásmódra :) Le is töltöm azonnal ;)
Jó éjszakát,szép álmokat O:-)
Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Mystic Whispers / Titokzatos hangok (2014) (8/13)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. július 12. 9:37

Szia Rita! Köszönöm a lehetőséget, hogy újabb nemzet kultúrájába pillanthatok be. Szeretek veled kalandozni. Az utóbbi napok csavargásai miatt van némi lemaradásom, amit igyekszek pótolni.

Spoiler: mutasd
kép Bp-en a hétfő esti viharból
Kép
dodo
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017. július 10. 20:46

Re: Mystic Whispers / Titokzatos hangok (2014) (8/13)

HozzászólásSzerző: dodo » 2017. július 12. 13:29

Kedves Dodo! Köszöntelek az első hozzászólásod alkalmából! Nagyon gyors voltál!


Köszönöm szépen Rita :) Pont itt ültem, amikor felvillant az e-mail és már jöttem is megköszönni :) El is kezdtem már, és bár a női főszereplővel volt némi gondom az első egy-két részben, valószínűleg meg fogom szokni. Maga a sorozat eddig nekem bejön, megyek is vissza nézni :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Mystic Whispers / Titokzatos hangok (2014) (8/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. július 12. 13:36

cicus írta:Kedves Rita!

Bekukkantottam,mert írtad,hogy valami meglepetés készül még mielőtt
a gyerekeid hazaérnek.Akkor ez a sorozat volt az :ymblushing:
Kíváncsi vagyok rá és a szingapúri látásmódra :) Le is töltöm azonnal ;)
Jó éjszakát,szép álmokat O:-)


Kedves Cicus! Igen, ez volt az a sorozat! Direkt erre az időre tartogattam. Nem hosszúak
a részek, ennyire most is telik az időmből, amíg itthon vannak a gyerkőcök.

Nem kell túl komolyan venni ezt a sorozatot, a szellemek azért vannak, hogy fokozzák az
izgalmat, és néha egy kis félelemérzést is kicsikarjanak belőlünk. De azt sem mondanám,
hogy pusztán komédia, mert attól azért jóval több. Valós társadalmi problémákat feszeget.

Jó szórakozást!

Bírom Ji En aranyköpéseit:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Mystic Whispers / Titokzatos hangok (2014) (8/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. július 12. 13:53

Gabóci5 írta:Szia Rita! Köszönöm a lehetőséget, hogy újabb nemzet kultúrájába pillanthatok be. Szeretek veled kalandozni. Az utóbbi napok csavargásai miatt van némi lemaradásom, amit igyekszek pótolni.

[spoiler]kép Bp-en a hétfő esti viharból


Szia Gabi! Tudtam, hogy jönni fogsz! Vannak közöttünk páran, akik soha nem hagynak ki
egy jó kis filmbeli vagy sorozatbeli kalandozást, Te is közöttük vagy. Boldog vagyok, hogy
a szellemek sem riasztottak el benneteket, és elkísértek Szingapúrba is.

Remélem, most sem bánod meg, hogy együtt utaztunk! Jó szórakozást!

Ji En újabb aranyköpése:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Mystic Whispers / Titokzatos hangok (2014) (8/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. július 12. 14:21

dodo írta:Köszönöm szépen Rita :) Pont itt ültem, amikor felvillant az e-mail és már jöttem is megköszönni :) El is kezdtem már, és bár a női főszereplővel volt némi gondom az első egy-két részben, valószínűleg meg fogom szokni. Maga a sorozat eddig nekem bejön, megyek is vissza nézni :D

Szia Dodo! Ha egy új nemzet filmjébe, vagy sorozatába kezdek, mindig szembesülök azzal,
hogy nem az idáig megszokott (koreai, tajvani, kínai) arcokat látom. Először idegenkedem
tőlük, aztán ha jó az alkotás, meg az alakítás hamar megszokom. Számomra eddig a thaiok
a legfurábbak, ha a nyelvet nézem abban is.

Nagyon örülök, hogy nem állított meg Sheila Sim (Xiao Yun), és folytatod tovább a sorit! Én
meg igyekszem befejezni a fordítást, hogy hétfőn kitehessem az utolsó öt részt is.

Sheila Slim modell, ezer arca van. Ha nem látom a nevét, nem is tudtam volna beazonosítani.
Hihetetlen, hogy ez mind ő:

Spoiler: mutasd
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
szvakneildi
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2016. július 21. 16:08

Re: Mystic Whispers / Titokzatos hangok (2014) (8/13)

HozzászólásSzerző: szvakneildi » 2017. július 12. 16:44

Kedves Rita!
Köszönöm szépen a sorozat fordítását! :ymapplause: Már végig is néztem a fordított részeket, ahogy töltögettem le. Sőt.. nem bírtam megállni és a fennmaradó néhány részt is megnéztem, még felirat nélkül :ymblushing: és mondhatom, hogy tetszik a történet. Tényleg jól eltalálták a két főszereplő karakterét és a színészek párosítása is igen jóra sikeredett. :-bd Tetszik az is, hogy egy kis humorral és egy kis romantikával elvették egy kicsit, a horror jellegét. #:-s Nem vagyok horror rajongó, sőt... de ez a sztori nekem is tetszik! Köszönöm, hogy megosztottad velünk! Érdeklődve várom az utolsó 5 rész fordítását. :ymapplause: :) :-bd ^:)^ :-h
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Mystic Whispers / Titokzatos hangok (2014) (8/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. július 12. 17:44

szvakneildi írta:Kedves Rita!
Köszönöm szépen a sorozat fordítását! :ymapplause: Már végig is néztem a fordított részeket, ahogy töltögettem le. Sőt.. nem bírtam megállni és a fennmaradó néhány részt is megnéztem, még felirat nélkül :ymblushing: és mondhatom, hogy tetszik a történet. Tényleg jól eltalálták a két főszereplő karakterét és a színészek párosítása is igen jóra sikeredett. :-bd Tetszik az is, hogy egy kis humorral és egy kis romantikával elvették egy kicsit, a horror jellegét. #:-s Nem vagyok horror rajongó, sőt... de ez a sztori nekem is tetszik! Köszönöm, hogy megosztottad velünk! Érdeklődve várom az utolsó 5 rész fordítását. :ymapplause: :) :-bd ^:)^ :-h

Kedves Ildikó! Nagy örömmel olvastam a hozzászólásodat! Ha előre kukucskáltál, akkor
tényleg tetszik a sori! Boldog vagyok!


Nagyon bírom azokat a filmeket, sorozatokat, amelyben a főszereplő fiú és lány örökké
ellenkezik egymással, pedig az életben nem vagyok ilyen, lehet, hogy pont ezért. De a
civódást sem tudja minden színész páros jól csinálni. Szerencsénkre Romeo Tanra és
Sheila Simre nem lehet panaszunk.

A hivatalos honlapján horrornak van említve a sorozat, de ez meg sem közelíti azt a
műfajt. Különben sem nézhetnék 13 éves gyerekek (13-as karikája van a sorozatnak),
ha valóban az lenne.

Nagyon szívesen a feliratokat! A 11. rész már le van fordítva, a kettővel csak elboldogulok
hétfőig, bár nem sokat leszek itthon.

Úgy örültem neki, hogy egy kutyus is bekerült a sorozatba. Ji En nem örült annyira:

Kép
Kép
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mystic Whispers / Titokzatos hangok (2014) (8/13)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2017. július 12. 21:19

Kedves Rita !

Végignéztem a fennmaradó 4 részt. Nekem vegyes érzésem van a sorozattal kapcsolatba.
Ami zavar az idétlen sikitozásuk, ez oké az elején de most már talán abbahagyhatnák. Persze mikor megjelenik valaki mellett egy szellem az nem mindig kellemes ( aki látó azt tudja ) de ...........meg kell szokni. Semmi sem történik véletlen aki ilyen képességet kap annak azzal dolga van, és SEGÍTENIE KELL.
A történetekkel nincs problémám.
Irtad, és tettél fel képeket, hogy a főszereplő hölgy modell. Ez látszik a szinészi " munkáján" néha nem hiteles amit csinál, a férfi főszereplő sokkal jobb.
Az, hogy a sminkkel miket tudnak csinálni, ez nem újdonság, mert régebben volt egy Amerikai modelleket válógató sorozat és kiváncsiságból végignéztem és a " csúny, jellegtelen lányokból extra modellekat csináltak. Csak festék és frizura kérdése, ha aránylag elfogadható alakja volt.

De ettől függetlenül köszi ezt az új sorozatot, számomra nem akkora eltérés az eddigiektől ( Ázsiai).

:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Mystic Whispers / Titokzatos hangok (2014) (8/13)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2017. július 15. 23:31

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a szellemes történet fordítását.Biztos jó lesz.Most letöltöm.Holnap dorama nézős napot tartok és megnézem.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Mystic Whispers / Titokzatos hangok (2014)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. július 17. 17:48

Jó szórakozást kívánok az utolsó öt részhez is!

Azt hittem, hogy nem tudom kitenni ma, de szerencsére be tudtam fejezni.


Ji En nagyon féltékeny Flapperra:

Kép

Vissza: “Szingapúr”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég