Loving, Never Forgetting (online is nézhető)

Avatar
Ir-csi
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2016. március 4. 18:55

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Ir-csi » 2016. december 13. 13:16

Rita írta:...Az óvodában tetszett, hogy azonnal elbeszélgetnek a szülővel, ha a gyermekük verekszik. Ez reményt
ad arra, hogy talán Kínában nincs olyan mértékű az iskolai erőszak, mint Koreában vagy Japánban.
Láttam már maláj, thai, kínai, tajvani sulis filmet, de sehol nem volt az, mint az előbb említett két
országban.

Ebben nagyon igazad van. Ehhez kell a társadalomban némi kasztvonás, ami az iskolában is le tud képződni, kell a nyugati kultúra (kapitalizmus) "tárgyközpontúsága" és birtoklási mániája, a keleti vallások és filozófiák gyengülése, valamint a demokratikus berendezkedés is. Ez utóbbi biztosan furán hangzik, de így van. Kínában vagy egy katonai berendezkedésű országban az iskolai agresszió ki sem alakulhat, csak gondoljunk a saját gyermekkorunkban sem létezhetett...
Rita írta:...Egyszer elutazom Hszincsiang-Ujgur Autonóm Területre!!!

Örülnék neki, ha eljutnál mielőbb! Magamnak is ezt kívánom. Kérlek, ha így lesz, blogot írj feltétlenül :D Már most képzeletben beregisztráltam rá. Addig is türelem, rózsát terem :-w @};-
Köszönöm szépen a pörcsiző "karifát"!
Szép napot Neked!
Kép
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2017. március 10. 17:38

Ritám! @};- :movingflower: :movingflower: :movingflower: Mint ha a dagadt madár mondaná!Ezt is szeretem,3x :flower1: Most kínai sorozatos napjaim vannak.Láttam őket,de ezek olyan választások voltak a részedről,hogy egyéb sorozatok helyett újra ledarálom őket.Köszönöm,hogy itt pihentek nálad a felíratok és a videók is.Üdv.Nagyi ;;)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. március 11. 7:42

Magdimama írta:Ritám! @};- :movingflower: :movingflower: :movingflower: Mint ha a dagadt madár mondaná!Ezt is szeretem,3x :flower1: Most kínai sorozatos napjaim vannak.Láttam őket,de ezek olyan választások voltak a részedről,hogy egyéb sorozatok helyett újra ledarálom őket.Köszönöm,hogy itt pihentek nálad a felíratok és a videók is.Üdv.Nagyi ;;)

Kedves Nagyi! Boldog vagyok, ha valamelyik választásom meghozza az újranézős
kedvedet! De vasárnap már teszem is ki az új sori első két részét! Remélem, az is
elnyeri majd a tetszésedet! Láttad a koreai eredetijét a She Was Pretty-t?

Mindent nagyon szívesen!


Kép
ajussi
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:37

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: ajussi » 2017. augusztus 10. 18:51

Kedves Rita!
Bocsánat, hogy csak most tértem ide vissza és köszönöm meg újból a sorozat fordítását. Nagyon sok kellemes órát szereztél vele -megőriztem és biztos sorra kerül ismét:) Az új sorozatod kapcsán jutott eszembe, hogy ezt is olyan kedvesen, szeretettel ajánlottad megnézésre, mint most a My Sunshine-t - és nem csalódtam benne egy percre sem.
Csak jókat:)
Üdv.
Györgyi
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 14. 6:31

ajussi írta:Kedves Rita!
Bocsánat, hogy csak most tértem ide vissza és köszönöm meg újból a sorozat fordítását. Nagyon sok kellemes órát szereztél vele -megőriztem és biztos sorra kerül ismét:) Az új sorozatod kapcsán jutott eszembe, hogy ezt is olyan kedvesen, szeretettel ajánlottad megnézésre, mint most a My Sunshine-t - és nem csalódtam benne egy percre sem.
Csak jókat:)
Üdv.
Györgyi

Kedves Györgyi! A Loving a legnépszerűbb, legnézettebb sorozataim közé tartozik másoknál,
míg nálam, bár szeretem, de nincs az örök kedvencek közt. Viszont az új sorozatomat ahogy
befejeztem, szinte máris újrakezdtem, annyira vágytam rá, hogy újra átéljem azokat az
érzéseket, amit keltett bennem. Egyszóval biztos vagyok benne, hogy nálad is a kedvencek
közé kerül majd. Örülök, hogy a My Sunshine "együttnéző" csapatában is köszönthetlek!

Szép napot kívánok!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. augusztus 14. 9:13

Mindent nagyon szívesen![/color]

Kép[/quote]


Annyira édes ez a pillanata a sorozatnak, kár hogy nincs egykét ilyen jó kis jelenet még betéve... :littlehearth: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Anikó Berényi
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016. július 12. 10:25

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (6/34)

HozzászólásSzerző: Anikó Berényi » 2018. január 27. 22:12

Gabóci5 írta:Rita örülök, hogy elsőnek köszönthetlek az új fórumon. Nagyon jó lett, már belaktam egyből.

Kép

Szia Rita:)! Próbálkozom a hozzászólással, bár nem tudom, hogy jó helyre irok e ?:) Ez volt az első mai knai sori,amit látta, és nagyon tetszett!! Már kétszer megnéztem és még meg fogom nézni, biztos:)!Köszönöm,hogy lefordtottad :)!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 28. 8:46

Annyira örülök, hogy az újabban belépők is el vannak ragadtatva ettől a sorozattól, pedig nem habos torta! Mikor szóba kerül, egyből kedvem lenne újranézni, de egyszerűen nem fér bele már az időbe! :D ;) :(( . De időnként bele bele lesek, egy egy epizódot újra átélni... :) :x :ymhug: -

Anikó, ha nem félsz a háborús, kémtörténetektől ajánlom figyelmedbe a Rouge -t is, nálam az is rongyosra nézve... ;) :D :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014) (6/34)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 28. 8:53

Anikó Berényi írta:Szia Rita:)! Próbálkozom a hozzászólással, bár nem tudom, hogy jó helyre irok e ?:) Ez volt az első mai knai sori,amit látta, és nagyon tetszett!! Már kétszer megnéztem és még meg fogom nézni, biztos:)!Köszönöm,hogy lefordtottad :)!

Szia Anikó! Köszöntelek az első hozzászólásod alkalmából!

Jó helyre írtál, igen! Nem nehéz a fórumban eligazodni, nekem például sokkal könnyebb,
mint a fb-on a hírfolyamban. Itt fix helyen van minden, soha nem viszi el a híráradat a
szemünk elől.

Nagyon szívesen a Lovingot! Nincs olyan ember, aki ne szerette volna. Nagyszerű sorozat!
Szerencsés kézzel választottad első kínaidnak! Mivel jó volt az első benyomás, kedvet hozott
a többihez is. Én ennek nagyon örülök, mert főleg kínait fordítok most már.

Jó szórakozást a többihez is!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 28. 8:55

Kata58 írta:Annyira örülök, hogy az újabban belépők is el vannak ragadtatva ettől a sorozattól, pedig nem habos torta! Mikor szóba kerül, egyből kedvem lenne újranézni, de egyszerűen nem fér bele már az időbe! :D ;) :(( . De időnként bele bele lesek, egy egy epizódot újra átélni... :) :x :ymhug: -
Anikó, ha nem félsz a háborús, kémtörténetektől ajánlom figyelmedbe a Rouge -t is, nálam az is rongyosra nézve... ;) :D :movingflower: :flower1: :littlehearth:


Kata! Ismét köszi! Cuki vagy!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 28. 9:25

Rita írta:
Kata58 írta:Annyira örülök, hogy az újabban belépők is el vannak ragadtatva ettől a sorozattól, pedig nem habos torta! Mikor szóba kerül, egyből kedvem lenne újranézni, de egyszerűen nem fér bele már az időbe! :D ;) :(( . De időnként bele bele lesek, egy egy epizódot újra átélni... :) :x :ymhug: -
Anikó, ha nem félsz a háborús, kémtörténetektől ajánlom figyelmedbe a Rouge -t is, nálam az is rongyosra nézve... ;) :D :movingflower: :flower1: :littlehearth:


Kata! Ismét köszi! Cuki vagy!

Kép



Kép :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 28. 9:29

Már túl vagyok a kávén! Nagy sebességgel fordítom a Memory 26. részét.
Olyan izgalmas, alig várom, hogy kitehessem!

Kép
Anikó Berényi
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016. július 12. 10:25

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Anikó Berényi » 2018. január 28. 19:31

Kata58 írta:
Rita írta:
Kata58 írta:Annyira örülök, hogy az újabban belépők is el vannak ragadtatva ettől a sorozattól, pedig nem habos torta! Mikor szóba kerül, egyből kedvem lenne újranézni, de egyszerűen nem fér bele már az időbe! :D ;) :(( . De időnként bele bele lesek, egy egy epizódot újra átélni... :) :x :ymhug: -
Anikó, ha nem félsz a háborús, kémtörténetektől ajánlom figyelmedbe a Rouge -t is, nálam az is rongyosra nézve... ;) :D :movingflower: :flower1: :littlehearth:


Szia Kata58:) Remélem , jó helyre irom a választ, gyakorlatlan hozzászóló vagyok:( Bár nam vagyok új belépő, 2016 július óta vagyok tag, és nagyon szeretem Rita munkáit:)! Ezután, majd gyakrabban irok:) Köszi, hogy reagáltál :)! A háborus, krimis stilusu filmek nem a kedvenceim, eltekintve egy-kétnagy amerikai klasszikustól:)De még rengeteg van, amit meg szeretnék nézni, és szvesen fogadom az ajánlásokat:)!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 28. 20:19

szia Anikó! Örülök, hogy gyakrabban írsz majd,...így akik még nem találkoztak valamelyik sorozattal vagy filmmel, így jó lesz a felelevenítés.
Szerencsére a tárház folyamatosan bővűl, és csak nagyon ritkán fordul elő, hogy nem nézek meg valamit. Jó szórakozást kívánok..maradandó élményeket! :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Marika53
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2018. január 22. 22:26

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Marika53 » 2018. február 8. 6:55

Szia Rita!
ez az egyike volt az első sorozatnak amit megnéztem, nagyon szerettem
köszönöm szépen :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 8. 7:01

Szia Marika!

Épp ki akartam kapcsolni a gépet, amikor láttam, hogy írtál ide.

Nagyon szívesen a fordítást! Nem vagy egyedül. Én is nagyon szerettem, de azt is
be kell vallanom, hogy vannak tőle nagyobb kedvenceim is a kínai sorozataim közt.
Ettől függetlenül boldog vagyok, hogy lefordíthattam.

Szép napot kívánok!

Kép
Marcsi34
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:49
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Loving, Never Forgetting (2014)

HozzászólásSzerző: Marcsi34 » 2018. augusztus 25. 9:37

Kedves Rita!
Köszönöm ennek a sorozatnak a fordítását, Én csak most néztem meg és nagyon megszerettem. Sok minden volt benne, szerelem, gyűlölet, bosszú, vicces fordulatok, egyszóval az érzelmek hullámaim sodródott a néző. Az utolsó részek is tartogattak meglepetést, de reménykedtem a "Happy End"-ben. A fordításaidat nagyon szeretem annyira profi, és személyhez szóló, /pl. a részek végét a köszönöm hogy velem tartottatok/nekem nagyon tetszik. Egy ideje csak a kínai sorozatokra kattantam rá, és egyre jobban szeretem őket, ebben nagyon nagy részed van, sok jól sikerült sorozatot fordítottál már le, ami miatt meg kedveltem a kínaiakat is. :-bd
Szeretetteljes üdvözletem, Marcsi :-h
margi53
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2017. május 8. 6:13

Re: Loving, Never Forgetting (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: margi53 » 2019. március 11. 12:40

Kedves Rita!
Köszönöm szépen, hogy lefordítottad ezt a remek sorozatot! Már 2x végig néztem, olvasgattam a hozzászólásokat is, ezért nem is akarom ismételni, hiszen az előttem szólók és te is már kiveséztétek a szereplőket - én is úgyanúgy éreztem a sorozat nézése közben, mint ti. A végét szerintem is összecsapták a többi részhez képest és először nekem is, mint Macusnak, megfordult a fejemben, hogy WT meghalt... Aztán jött a boldog családi piknik, minden bevezetés nélkül és WT is megjelent. Ha meghalt volna, nem piknikeznek (szerintem), mint egy boldog család és TT sem szalad volna olyan boldogan az anyukája felé. Arról nem is beszélve, hogy a végén családi fotó is készült róluk. Tehát én a happy end mellett szavazok. Jerry Yan nekem már a Down with Love-ban is kedvencem lett, de ez az alakítása fantasztikus volt! Nagyon tetszett még a gyerekszínész is, annyira természetes volt... Na, és a titkár és YQ páros nélkül szegényebb lett volna a sorozat!
Mostanában én is inkább a tajvani, thai, kínai sorozatok felé hajlok és nagyon örülök, hogy egyre több ilyen sorozat kerül lefordításra. Élvezettel böngészek az oldaladon és nézem majd a hozzászólásokat is.
Margó
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Loving, Never Forgetting (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. március 12. 6:21

margi53 írta:Kedves Rita!
Köszönöm szépen, hogy lefordítottad ezt a remek sorozatot! Már 2x végig néztem, olvasgattam a hozzászólásokat is, ezért nem is akarom ismételni, hiszen az előttem szólók és te is már kiveséztétek a szereplőket - én is úgyanúgy éreztem a sorozat nézése közben, mint ti. A végét szerintem is összecsapták a többi részhez képest és először nekem is, mint Macusnak, megfordult a fejemben, hogy WT meghalt... Aztán jött a boldog családi piknik, minden bevezetés nélkül és WT is megjelent. Ha meghalt volna, nem piknikeznek (szerintem), mint egy boldog család és TT sem szalad volna olyan boldogan az anyukája felé. Arról nem is beszélve, hogy a végén családi fotó is készült róluk. Tehát én a happy end mellett szavazok. Jerry Yan nekem már a Down with Love-ban is kedvencem lett, de ez az alakítása fantasztikus volt! Nagyon tetszett még a gyerekszínész is, annyira természetes volt... Na, és a titkár és YQ páros nélkül szegényebb lett volna a sorozat!
Mostanában én is inkább a tajvani, thai, kínai sorozatok felé hajlok és nagyon örülök, hogy egyre több ilyen sorozat kerül lefordításra. Élvezettel böngészek az oldaladon és nézem majd a hozzászólásokat is.
Margó

Kedves Margi! Nagyon örülök, hogy megnézted, és tetszett a Loving! Bár nekem nem ez a
legkedvesebb kínai sorozatom, de az tagadhatatlan, hogy aki eddig látta, rossz véleményt
nem mondott róla, és ez nagyon-nagy szó.

A vége azért van jól megcsinálva, mert mindenki azt gondolhatott bele, amit akart. Én is
a happy endet választottam, de a másik megoldást is el tudom képzelni.

Nagyon rá lehet kattanni a nem koreai sorikra is. Nálam már teljesen átfordult a dolog.

Jó böngészést, keresgélést kívánok! Remélem a következő kiválasztottad is tetszeni fog!

Szép hetet kívánok!


Jerry Yan egyébként tajvani színész-énekes:

Kép
rita73
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2019. október 19. 9:23

Re: Loving, Never Forgetting (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: rita73 » 2020. január 4. 13:56

Szia Ezoritu!
Sorozat felirata hol található?Esetleg eltudnád [email protected] küldeni? Nagyon megköszönném.További szép napot :)
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Loving, Never Forgetting (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. január 4. 14:40

rita73 írta:Szia Ezoritu!
Sorozat felirata hol található?Esetleg eltudnád [email protected] küldeni? Nagyon megköszönném.További szép napot :)


Szia
a feliratot az első oldalon találod az adatlap alján csatolmány
ként.

Kép

Üdv
Wu Xing
rita73
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2019. október 19. 9:23

Re: Loving, Never Forgetting (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: rita73 » 2020. január 5. 12:58

Köszönöm :)
Csenger68
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019. december 16. 9:45

Re: Loving, Never Forgetting (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Csenger68 » 2020. március 28. 16:09

Kedves Rita !
Nagyon köszönöm a Loving, Never Forgetting című sorozatot ! Külön köszönöm, hogy a video letöltéséhez is segítséget adsz. Imádom, hogy egy kattintás - és máris a MEGA oldalán vagyok, ahol gond nélkül letölthetem a filmet. Sajnos nem vagyok egy informaika-virtuóz, örülök, ha az egyszerű dolgok már sikerülnek a letöltéseknél, így hatalmas ölelés NEKED, hogy ennyire könnyűvé teszed nekem és a hasonló tudással rendelkező rajongóknak. Nagyon szeretem a filmeket, amiket fordítasz, eddig mind a kedvencem lett. Ha lesz hozzá elég hely a gépemen, mindet szeretném " eltenni " - mint a könyveket a polcomon - hogy bármikor elővehessem, akkor is, ha már esetleg törlődnek a netről.
Kívánom, hogy az új munkáidban sok örömet találj, legalább annyit, mint én, amikor nézem őket ! :)
Csilla44
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019. március 5. 19:53

Re: Loving, Never Forgetting (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Csilla44 » 2020. december 17. 13:16

Felíratott hol tudom leszedni hozzá?Köszönö szépen! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
whitebamboo
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2020. február 27. 13:15

Re: Loving, Never Forgetting (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: whitebamboo » 2022. március 5. 12:30

Nagyon jó véleményeket hallottam a sorozatról, és nem csalódtam. Még csak a felénél tartok, de már előkerült a zsepi is, és néha nagyokat nevetek a vicces jeleneteken (főleg a titkár és a fiatal örökösnő kapcsolatán). Ez a sorozat még a "régi iskola". Ha az ember lánya romantikus és kicsit régimódi, nem hagyhatja ki. Nagyon köszönöm a fordítást, és az online lehetőséget is! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :movingflower: :movingflower: :movingflower: :x

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég