Woman of Dignity (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (12/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 10. 16:07

dolores953 írta:Szia Rita

Megnéztem az összes részt amit lefordítottál: határozottan tetszik. :littlehearth:
Sajnos a hosszú lére eresztett hozzászólásom elveszett, de majd pótolom. :)
Új néződ is van, csatlakozott hozzám a lányom, úgyhogy ketten nézzük. :flower1:
Köszönöm a munkádat.


Szia Dolores! Mindig örülök, ha megjelensz, de most még jobban! Jót jelent, ha újra van kedved
sorit nézni! Nagyszerű ötlet volt a lányodat is bevonni! Jobb kettesben nézni, mint egyedül.

Boldog vagyok, hogy tetszik nektek a Woman of Dignity! Köszöntöm a leánykádat is!

Na, erre befizetek!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (12/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 10. 16:16

Szia Kata!
Kata58 írta:Meglepődtem az első menyen, nem tudtam hogy pszihológus. Szerintem még a bevitt barátnő nagy bajt fog kavarni.

Én is nagyon meglepődtem! Azt hittem, hogy ő is a cégen belül dolgozik. A tegnapi rész után
már én is biztos vagyok benne, hogy a régi barátnő nem lesz hűséges BJ-hoz. Elég lesz, ha valaki
pénzt ajánl neki, ez a nő ugrani fog. Pedig a nyakamat tettem volna rá, hogy a takarítónő, aki BJ
cuccai közt is turkált, lesz majd a fő bajkeverő.
Kata58 írta:Ebben a családban a férjek így vagy úgy meg vannak buggyanva..bocsánat a kifejezésért. Egyik sem képes a helyes döntésekre. Mindegyik valahol végzetes következményt hordoz .

Valóban egy normálisan viselkedő alak sincs a férfiak között. Csak az ügyvéd a kivétel. Pont jó
lesz Ah-jinnak!

Ez sem komplett:

Kép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Woman of Dignity (12/20)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. április 10. 18:48

Szia Rita! Nagyon tetszett ez a rész, sokat nevettem rajta. JS a hősszerelmes szerenádot adott a két nőnek és mind a ketten leszólták. Könnyesre nevettem magam, de a sátorozás sem volt semmi. Úgy lüke ahogy van, már a céget is elvesztette. A hölgyek boksz meccse is látványos volt.
Köszönöm szépen a fordítást, várom az újakat! :littlehearth: :x
:movingflower: :movingflower: %%- @};- @};- %%- :movingflower: :movingflower:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 937
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Woman of Dignity (12/20)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. április 10. 22:08

Szia Rita!
Igazad volt ez a rész annak ellenére,hogy felháborítóan viselkedtek benne jó
néhányan mégis jókat lehetett rajta derülni,de hát ilyen az emberi természet ;)
Repkedtek a pofonok,de megérdemelték,mert annyira gátlástalanok,hogy hihetetlen.
A festőnő és a drága anyukája mindenkit felül múlnak,nem is értem,hogy tudnak a
szemébe nézni Ah-jinnek,sőt még nekik áll feljebb.Van egy olyan érzésem,hogy ezt
a sok hisztit és verést Jae-suk nem fogja tolerálni hosszú távon,hiszen nem ehhez volt
szokva Ah-jin mellett.Bok-jánál viszont egyre jobban azt érzem,hogy bár tetszik neki
Ah-jin viselkedése,de ő nem követi,mert a bosszú vezérli és aki szelet vet az vihart
arat.Nem jó ha mindenkit ellenségként kezel és hatalomra tör ott ahol nincs segítsége.
Ő nem csak egy kényelmes életet szeretne magának,amit meg is kaphatna és ez lesz a
veszte.Alig várom,hogy fog rendeződik a lakás ügye,de bízom az ügyvédben! :ymblushing:


Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Woman of Dignity (12/20)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. április 11. 7:12

Kedves Rita!
Hálásan köszönöm neked a 12. rész feliratának a fordítását. :YMAPPLAUSE: \:D/
Marcsi :)
Egy lehetséges jövő?
Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Woman of Dignity (12/20)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2018. április 11. 19:15

Jé, láttam a lehetséges jövőt???
Nem bánnám.
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Woman of Dignity (12/20)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. április 11. 19:45

nildiko írta:Jé, láttam a lehetséges jövőt???
Nem bánnám.


Szép, összeillő pár lenne! :)
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Woman of Dignity (12/20)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2018. április 11. 20:14

Kedves fórumozók.

Ha én szeretnék valamit megnézni online, pl. itt is kipróbáltam a Womannál, nem tudom megnyitni, mert mindig kidob azzal, hogy virus ártalmatlanítva. Hogy lehetne ezt elkerülni? Már máshol is próbáltam,ha letöltöm semmi gond nincs, de online nézni nem tudok.
böngésző: chrom
Vagy kapcsoljam ki az avastot, vagy a reklámblokkolót. Addig nem teszem, míg valaki rá nem bólint.
Avatar
Anyecska
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2016. február 29. 20:53

Re: Woman of Dignity (12/20)

HozzászólásSzerző: Anyecska » 2018. április 11. 20:26

nildiko írta:Kedves fórumozók.

Ha én szeretnék valamit megnézni online, pl. itt is kipróbáltam a Womannál, nem tudom megnyitni, mert mindig kidob azzal, hogy virus ártalmatlanítva. Hogy lehetne ezt elkerülni? Már máshol is próbáltam,ha letöltöm semmi gond nincs, de online nézni nem tudok.
böngésző: chrom
Vagy kapcsoljam ki az avastot, vagy a reklámblokkolót. Addig nem teszem, míg valaki rá nem bólint.


Szia Ildikó!
Én is pont így jártam, ahogyan te. Egyszer néztem már egy sorit online, azzal nem volt bajom. Itt el sem jutottam a filmig, vagy a szexjátékok ömlöttek, vagy a vírusvédelem blokkolt. Nem javasolnám az Avast kikapcsolását, mert én egyszer annyi kártevőt kaptam védelem nélkül, hogy alig lehetett rendbetenni a gépem. Én feladtam az online nézést.
Üdv: Ányecska
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Woman of Dignity (12/20)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2018. április 11. 21:19

Anyecska írta:Szia Ildikó!
Én is pont így jártam, ahogyan te. Egyszer néztem már egy sorit online, azzal nem volt bajom. Itt el sem jutottam a filmig, vagy a szexjátékok ömlöttek, vagy a vírusvédelem blokkolt. Nem javasolnám az Avast kikapcsolását, mert én egyszer annyi kártevőt kaptam védelem nélkül, hogy alig lehetett rendbetenni a gépem. Én feladtam az online nézést.
Üdv: Ányecska


Ányecska,köszönöm a választ. Van viszont akinél semmi probléma, azért is írtam a böngészőt, hátha másiknál esetleg működne. Mostanában annyi film kerül fel, bele szeretnék nézni, bár a filmekért annyira nem rajongok, inkább a sorozatok érdekelnek, DE nem kellene letöltögetnem, ha végül is nem érdekelnek, vagyis közben rájövök, hogy mégsem tetszik, akkor csak kilépnék belőle. De így nem merek kísérletezni. :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (12/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 12. 5:10

B.Marika írta:Szia Rita! Nagyon tetszett ez a rész, sokat nevettem rajta. JS a hősszerelmes szerenádot adott a két nőnek és mind a ketten leszólták. Könnyesre nevettem magam, de a sátorozás sem volt semmi. Úgy lüke ahogy van, már a céget is elvesztette. A hölgyek boksz meccse is látványos volt.
Köszönöm szépen a fordítást, várom az újakat!

Szia Marika! És ezzel még nincs vége! Mára elkészülök a 13. résszel, és szintén nagyon jól
szórakoztam rajta! Még ennyi félreértés! És valaki nagyon-nagyot fog kapni, de most az
egyszer nem Jae-suk lesz az. Te jó ég!

Nagyon szívesen!

Oké, hogy őszinte, de hogy mindig rosszkor szólal meg!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (12/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 12. 5:25

cicus írta:Szia Rita!
Igazad volt ez a rész annak ellenére,hogy felháborítóan viselkedtek benne jó
néhányan mégis jókat lehetett rajta derülni,de hát ilyen az emberi természet ;)
Repkedtek a pofonok,de megérdemelték,mert annyira gátlástalanok,hogy hihetetlen.
A festőnő és a drága anyukája mindenkit felül múlnak,nem is értem,hogy tudnak a
szemébe nézni Ah-jinnek,sőt még nekik áll feljebb.Van egy olyan érzésem,hogy ezt
a sok hisztit és verést Jae-suk nem fogja tolerálni hosszú távon,hiszen nem ehhez volt
szokva Ah-jin mellett.Bok-jánál viszont egyre jobban azt érzem,hogy bár tetszik neki
Ah-jin viselkedése,de ő nem követi,mert a bosszú vezérli és aki szelet vet az vihart
arat.Nem jó ha mindenkit ellenségként kezel és hatalomra tör ott ahol nincs segítsége.
Ő nem csak egy kényelmes életet szeretne magának,amit meg is kaphatna és ez lesz a
veszte.Alig várom,hogy fog rendeződik a lakás ügye,de bízom az ügyvédben!

Szia Cicus! Nagyra értékelem, hogy a komoly témája mellett - mert bizony a hűtlenkedés, a nem várt
gyermek, a más vagyonára való áhítozás, a családon belüli erőszak... egyik sem vicces dolog - poénos
helyzetek garmadájával oldják a feszültséget.

Jae-sukon azt látom, hogy teljesen elveszett A-jin irányítása nélkül. Elveszítette az iránytűjét, és most
nem találja a megfelelő utakat az élet dzsungelében. És a 13. részben még tudja fokozni. Nagyon sokat
nevettem, de nem csak rajta.

Sajnos Bok-ja nem fogja Ah-jin viselkedését követni, mert AJ-nal ellentétben, ő bizony szemet vetett
a máséra. A mai részben meg fogjuk érteni, miért is tudott valaki odajutni, hogy eltegye láb alól. Eddig
még nem gondolkodtam rajta, hogy ki lehetett a gyilkosa, de a 13. rész megnézése után sem szűkült a
kör, annyi emberrel kerül ellentétbe. Rohan a vesztébe.

A lakás ügye még nem rendeződik, viszont Ah-jinnak briliáns ötlete támad!

Este érkezem az új résszel! Nagyon szívesen!

A-jin nincs hozzászokva, hogy elutasítsák, de ezt is úrinő módjára viselte. Kárpótlásként sokkal jobb
ajánlatot kap a galériás barátnőjétől:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (12/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 12. 5:29

gyomar írta:Kedves Rita!
Hálásan köszönöm neked a 12. rész feliratának a fordítását. :YMAPPLAUSE: \:D/
Marcsi :)
Egy lehetséges jövő?

Kedves Marcsi! Nagyon bízom benne, hogy igen! Még én is csak a 13. részig láttam,
amit estefelé ki is fogok tudni tenni.

Nagyon szívesen!

Az lehetne a kép címe, hogy: Vihar utáni csend

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (12/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 12. 5:38

nildiko írta:Kedves fórumozók.
Ha én szeretnék valamit megnézni online, pl. itt is kipróbáltam a Womannál, nem tudom megnyitni, mert mindig kidob azzal, hogy virus ártalmatlanítva. Hogy lehetne ezt elkerülni? Már máshol is próbáltam,ha letöltöm semmi gond nincs, de online nézni nem tudok.
böngésző: chrom
Vagy kapcsoljam ki az avastot, vagy a reklámblokkolót. Addig nem teszem, míg valaki rá nem bólint.

Ildikó! Én Firefoxot használok, de sem a vírusirtót, sem a reklámblokkolót nem szoktam
kikapcsolni, ha rámegyek a Woman of Dignity online linkjeire ellenőrzésképpen. Igen,
szemetes az Openload, de nem hiszem, hogy valamilyen vírust összeszednél ott. Kornélia,
naponta töltöget fel sorozatokat és filmeket, biztosan nem tenné, ha lenne negatív
tapasztalata. Még nálam sem történt semmi baj. Szerintem nyugodtan próbálkozz vele!

Nelli fóruma, ahová folyamatosan tölti fel a sorozatokat, filmeket:

http://forum.ezoritusubs.com/viewforum.php?f=120

Szép napot kívánok!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7219
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Woman of Dignity (12/20)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. április 12. 10:40

pihenésképpen itt is végigolvastalak benneteket, de most már tényleg irány a konyha! :-h :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
chain
Hozzászólások: 624
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Woman of Dignity (12/20)

HozzászólásSzerző: chain » 2018. április 12. 18:55

Üdv.
Köszönöm szépen a 11-12.részek feliratait.
Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: Woman of Dignity (12/20)

HozzászólásSzerző: ququcs » 2018. április 12. 18:58


Reggelente erre ébredek!! :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (12/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 12. 19:35

Jó szórakozást kívánok a 13. részhez!

Most sírás nem volt, csak a nevetés maradt, és a nagy felismerések. Bok-ja nagyobb sebesség
fokozatba kapcsolt. Már el tudom képzelni, hogy elérnek a rokonok arra a pontra, hogy megöljék.
Két új haragost is szerez.
Jae-suk végérvényesen leszerepelt nálam. Egyébként meg a testvérek olyanok, mint a három
kismalac (by Bok-ja). Dr. Jang nagyot fog kapni, és mindenki nevelni akarja majd a még meg
sem született gyermeket.


Kép
Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 937
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Woman of Dignity (13/20)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. április 12. 19:51

Szia Rita!
Máris itt vagyok és le is töltöttem a 13. feliratot,amit nagyon
szépen köszönök Neked.Nézem is mert már alig vártam ;;)
Képzeld nálunk a szomszéd cicája támadta le a terasz ajtót és
ugye tavasz van :ymblushing: Biztos,hogy meglátta magát,
azután szörnyű hangot adott ki és támadott.A fizikai magyarázat
meg is van és a rigónál is ez lehetett az ok ;),de a többi része is
igaz,csak más látásmódból :)
Szép estét :littlehearth:
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Woman of Dignity (13/20)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. április 12. 19:52

Köszi Rita! Véletlenül elcsíptem már le is töltöttem. Mindjárt megnézem. :) :x ^:)^ :-h \m/ :-bd
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: Woman of Dignity (13/20)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2018. április 12. 20:22

Nagyon szépen köszönöm az újabb részt, a 13.-at :) :) :D :D :D
Avatar
mikaz
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2016. február 29. 19:40

Re: Woman of Dignity (13/20)

HozzászólásSzerző: mikaz » 2018. április 12. 21:02

Kedves Rita! Végre én is ideértem. Nagyon érdekesen indul a sorozat. Bár még érdemben nem tudok hozzászólni,hisz igazán csak az elején járok. A fórumot sem olvashatom, még spoileres. De itt vagyok, és hálásan köszönöm,hogy felfedezted, hogy fordítod, s hogy ilyen jó tempóban hozod a folytatást! :ymapplause: Zsu
KépKép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Woman of Dignity (13/20)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. április 12. 21:59

Köszönöm Rita a13.részt is! :x :littlehearth:
:flower1: :littlehearth: %%- :movingflower: %%- :littlehearth: :flower1:
Avatar
onna
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2016. július 20. 21:36

Re: Woman of Dignity (13/20)

HozzászólásSzerző: onna » 2018. április 12. 22:10

Köszönöm Rita a folytatást. Épp most fejeztem be a 12. részt. Áll a bál és van lendülete a sorozatnak. Csak úgy szárnyalnak benne az életjelenségek! Képzelem mekkora sikere volt a koreai tévé adásakor, hogy csámcsoghatnak mások magánéletében és a gazdagok intim, sokak által irigyelt de a kívülállóknak láthatatlan és megközelíthetetlen szférájában.
:ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (13/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 13. 4:38

Kedves Cicus, Gabi, Novcsi, Zsu, Marika, Onna, Éva és Chain!

Nagyon szívesen az újabb feliratot!

Emiatt a tanács miatt, kíméletlenül megválik két szövetségesétől Bok-ja.
Nem tudom, mennyire volt jó húzás?

Kép
Kép

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég