Woman of Dignity (online is nézhető)

Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: virag1 » 2018. május 2. 21:12

Kedves Rita !

Azért letöltöttem a feliratotkat amit köszönök és lehet hogy majd később megnézem.
:flower1: :littlehearth:
Avatar
VuVej
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:06

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: VuVej » 2018. május 2. 21:23

Kedves Rita!
Köszönettel vittem a feliratokat. Nem olvastam el a tartalmon kívül semmit, nehogy bármi befolyásoljon.
Ildi
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2018. május 2. 21:47

Kedves Rita!
Köszönöm a 10-20 rész fordítását.Az előző hónapom eléggé sűrű volt,így elvesztem egy kicsit.Viszem a részeket és remélem a hétvégén vagy a jövő héten meg tudom majd nézni.Elolvastam a kommenteket.Csupa szépet és jót írtak.Jó szórakozásnak nézek elébe.Köszönöm a munkádat.
További kellemes estét kívánok.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. május 2. 21:51

Kedves Rita!Köszönöm szépen az egész sorozat fordítását.Gratulálok a befejezett sorozathoz és további sok sikert a Fórumhoz! :littlehearth: -tel:Paggy
zsuzsianyu2
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:39

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: zsuzsianyu2 » 2018. május 2. 22:02

kedves Rita ! Köszönöm szépen a sorozat fordítását . Nagyszerű remek történet volt ..nagyon tetszett ,és hát igen " ami történt megtörtént " :(
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2018. május 2. 22:12

Szia. Nagyon szépen köszönöm AZ UTOLSÓ részt. Holnap pedig kezdődhet a maratonozás..... :) :) :D :D
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: nildiko » 2018. május 2. 22:13

Kedves Rita, köszönöm szépen a sorozat fordítását. Kismaraton lesz a 19-20 részekből. @};-
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: chain » 2018. május 2. 22:47

Üdv.
Köszönöm szépen a 17-20. részek feliratait.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. május 2. 22:56

Szia Rita!
Máris itt van az utolsó rész,micsoda meglepetés :ymblushing:
Nagyon szépen köszönöm,hogy lefordítottad ezt a jó kis
sorozatot és végre megtudjuk ki volt a gyilkos.
Jó éjszakát és jó pihenést a sok munka után :x
Avatar
mikaz
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2016. február 29. 19:40

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: mikaz » 2018. május 2. 23:33

Kedves Rita, valóban nagyon jó befejező részt készítettek a sorozathoz. A szálakat elvarrták ugyan, de hagytak lehetőséget a mi fantáziánknak is.
Igazából sokáig reménykedtem egy halál nélküli befejezésben, egy csavarban, ami azt mutatja,hogy a látszat csal.
De így is tanulságos történet.

Továbbra is azt gondolom,hogy a készítők célja az (gangnami) elit torz világának görbe tükröt tartani.
Spoiler: mutasd
Bár mi már tudjuk, ki a gyilkos, remélhetőleg a rendőrség sem engedi,hogy egy újabb hazugsággal leplezzék az igazságot. A fiú tette egyértelműen a szülők bűneiből fakad, nem menthetjük fel egyiket sem.


Köszönöm, jó volt újra koreai sorozatot nézni veletek!
KépKép
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2018. május 3. 7:25

Rita Kedves!

Nagyon szépen köszönöm a Woman..... dorama teljes fordítását és a munkádat. Olvastam, hogy elmész meglátogatni a családodat, kívánok Neked jó pihenést és érezd magad jól velük. Üdv.szeretettel: Ildikó :ymhug: %%- :-h
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. május 3. 8:30

Köszönet a sorozat befejezéséért! :x
A 18-19.rész tömény volt, igencsak meg lettek kavarva a dolgok. Sajnálom, hogy Bokjának nem maradt ideje tisztáznia magát a többiek előtt. Egyedül Ahjinra számíthatott. Kíváncsi vagyok, vajon meglesz e a valódi tettes, hiszen az elnök elszólta magát italozás közben, hogy az nem teljesítette be amire el volt szánva, állandóan vereséget szenvedett. A bicska érdekes lesz mert szerintem az vagy az öregé, vagy ellopták tőle. nálam már nem ő a fő gyanúsított.
Annál inkább a kimcsis nő, akinek volt mit megtorolnia, ha már a mérgezés nem járt sikerrel, sőt visszaütött. Vajon miért nem mondta el Ahjin a kislánynak, hogy a nagymama elhunyt?..Talán tapintatból, de mégis.
A szerető jó messzire megy minden értelemben, de azért még bemos vagy kettőt a volt szeretőnek.
És ugyan Ahjin soha nem másítja meg a véleményét, itt még lehet valami változás, kompromisszum...na majd meglátjuk...ahogy azt is, kiderül e hogy ki a gyilkos.?!?! :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2018. május 3. 9:15

Kedves Rita! Köszönöm a befejező részeket.A két utolsót egyben fogom megnézni.Üdv. Nagyi :movingflower: :-bd :movingflower: :-h
Avatar
Bria
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2016. március 2. 21:43

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Bria » 2018. május 3. 9:43

Kedves Rita!

Nagyon jó sorozatot hoztál nekünk, épp most fejeztem be az utolsó részt. Pár napja amikor elkezdtem nézni, őszintén szólva, majdnem abbahagytam az első rész után. A sztori kezdete azt sugallta nekem, hogy nem fog bejöni nekem. Nagyon örülök, hogy végül folytattam, mert Kim Sun Ah és Kim Hee Seon remekeltek benne. Park Bok Ja karaktere a szívembe lopta magát, és a kedvencem lett, annak ellenére, hogy időnként nem tűnt szimpatikus szereplőnek. Lee Chae Mi is meglepett, szerintem nagyon jó volt Ahn Ji Hoo szerepében. :)
A cselekmény fordulata a végén alaposan meglepett, mert mindenkire gondoltam gyilkosként, csak épp a valódi elkövetőre nem. Sajnáltam Bok Já-t nagyon a kemény életéért, a szeretet éhségéért, és a vágyért hogy elfogadják őt, amit valójában a pénzzel akart kompenzálni, tévesen azt gondolva, ha pénze lesz, akkor boldog is lesz. [-x
Érdekesnek találtam a két nő kapcsolatát, valahogy vonzották egymást, ez a kedvellek-nem kedvellek ellentét remekül lett egyensúlyozva végig. Ahogy Woo A Jin is mondta, Bok Ja nem volt rossz ember. Kár hogy nem volt ideje helyrehozni a dolgokat.
Köszönöm szépen a fordítást és a feliratok megosztását, remek munkát végeztél, ahogy mindig. Kíváncsian várom majd a következő projektedet, de addig is nagyon kellemes pihenést kívánok! :) :ymapplause: :flower1:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. május 3. 9:59

Kata58 írta:Köszönet a sorozat befejezéséért! :x
A 18-19.rész tömény volt, igencsak meg lettek kavarva a dolgok. Sajnálom, hogy Bokjának nem maradt ideje tisztáznia magát a többiek előtt. Egyedül Ahjinra számíthatott. Kíváncsi vagyok, vajon meglesz e a valódi tettes, hiszen az elnök elszólta magát italozás közben, hogy az nem teljesítette be amire el volt szánva, állandóan vereséget szenvedett. A bicska érdekes lesz mert szerintem az vagy az öregé, vagy ellopták tőle. nálam már nem ő a fő gyanúsított.
Annál inkább a kimcsis nő, akinek volt mit megtorolnia, ha már a mérgezés nem járt sikerrel, sőt visszaütött. Vajon miért nem mondta el Ahjin a kislánynak, hogy a nagymama elhunyt?..Talán tapintatból, de mégis.
A szerető jó messzire megy minden értelemben, de azért még bemos vagy kettőt a volt szeretőnek.
És ugyan Ahjin soha nem másítja meg a véleményét, itt még lehet valami változás, kompromisszum...na majd meglátjuk...ahogy azt is, kiderül e hogy ki a gyilkos.?!?! :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd
Köszönöm a jókívánságokat, és a tippeket is. Van egy ARtrin nevű kenőcs azzal is próbálkozom..meg voltarennel...de a lényeg ma már le mertem menni a kisboltig. igaz, csak 3 féle dolgot vettem, de még ez is nem tetszett a derekamnak. De a lényeg, hogy kicsit jobb már. De nem merek még ágyat húzni. Hamarosan kezdődik a házban a csőcsere! Mi lesz itt!!! Na megyek, megnézem a befejező részt, aztán kicsit visszafekszem. De előbb jön a kenőcs..mert már tiltakozik a derekam :( aish.. x_x
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. május 3. 11:35

sziasztok! Nagyon jó volt a befejezése, bár egyrészről nem ilyen fejleményre vártam, de végül is érthető. Igazából nem is vagyon nagyon meglepve, hiszen a srácot Bokja anno igencsak megrémítette. Ugyanakkor fültanúja volt szülei és Bokja párbeszédének és a lövésnek is- Valamint annak is, ahogy az anyja mondja a férjének hogy ne Amerikába menjen, hanem ölje meg Bokját. Viszont a sok sikertelen próbálkozás után döntött úgy, hogy kézbe veszi a dolgokat. Sikerrel. Csak az anyja nem számított arra, hogy milyen lelki tehet jelent majd a fiának a sikeres merénylet.
Mindenkinek hol így hol úgy beteljesedett a sorsa, ahogy megérdemelte. volt akinél úgy éreztem, hogy túl enyhén megúszta a helyzetet. Volt aki nem tanult a hatalmas baki után sem. Még mindig az értetlenkedés. Örök gyerek marad..vannak típusok, akik soha nem nőnek fel a feladataikhoz, érzelmileg és értelmileg sem értik meg mit csináltak rosszul. A bíróság előtt a kérdésre hogy melyik nővel szakított...kifeküdtem a nevetéstől, mondtam ilyen nincs. Még a bíró sem tudott válaszolni, inkább kivonult =)) =)) =)) .
Ahjin megérdemli a boldogságot. Örülök, hogy nem egy besavanyodott elvált nő lett belőle, hanem egy igazi karizmatikus boldog nő és anya.
Ő tudott újat kezdeni. Teljesen elölről. A festőnőnek pedig beteljesedett a sorsa, meg is érdemelte! Semmit sem gyűlölök annál jobban, mikor egy nő egy családos apával kezd ki, és még el is veszi a családtól, és még neki áll feljebb. :-q .

És az utolsó pillanatok, ahogy a nyomozó rájön hogy a fiú nincs amerikában...nem is utazott el, a jelek szerint nem zárta le mégsem az ügyet. Mindenesetre a többi a nézőre van bízva...pro kontra..
az elnök pedig boldogtalan lett, mert rájött, hogy mennyire megszerette Bokját minden kapzsisága ellenére-
Rita, még egyszer köszönet a sorozat fordításáért, azt hiszem ez megérdemli hogy megmaradjon, és majd egy alkalmas időben újra előszedjük. :x
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. május 3. 11:40

Drága Rita!
Hát véget ért ez a csodálatos film is és hálás vagyok,hogy Te fordítottad le,bár
véletlenek nincsenek,mert ezt Neked kellett,biztos vagyok benne :x
Csak a végkifejletre térnék ki,mert igazából nem lepett meg,hogy az unoka
volt a gyilkos,mert valójában a szülei áldozata volt és ő volt a kar aki megtette
a kívánságukat,jól működött a program és pont egy pszichológus anya nevelése.
Itt is nyilvánvaló,hogy az megy pszichológusnak akinek a legnagyobb szüksége van
a gyógyításra.Néhány résszel ezelőtt eszembe jutott futólag,hogy hova tünt a fiú,
pedig kulcs szerepe lehet,ha több jelenetben láttuk,mennyire kiborítja a sok
veszekedés,de aztán nem gondoltam tovább :) Az ember mindig kívül keresi a hibást,
mert az egyszerűbb,mint magukba nézni.Ezt kevesen teszik meg,de aki igen magától
jön rá,mert tapasztalja amit Ah jin a végén csodálatosan megfogalmazott,hogy a
boldogság akkor jön,amikor minden vágytól megszabadítjuk magunkat,mert a vágy az
ami boldogtalanságot okoz,hiszen bármire vágyunk azt jelenti,hogy elégedetlenek
vagyunk azzal ami éppen van.Ah jin képes volt lemondani és így meg is kapott minden
segítséget az élettől,hogy újra építse az életét,mert így működik ez a világ,de ezt csak
akkor tudjuk meg ha változunk és nem ragaszkodunk semmihez.Nem könnyű,de
másképpen nem ismerhetjük ezt fel.Így ez egy ördögi kör,de szerencsére a választás
rajtunk múlik és mindenki képes is rá !! A karma működik itt is láthattuk,mindenki
megbűnhődött és elgondolkodhatott,hogyan éli tovább az életét.A végén még sírtam is
mert kaptam egy nekem szóló üzenetet a pillangóval,( egy ilyet a valóságban is átéltem,
ezért már tudtam mit jelképez számomra)ami megerősített abban,amiben eddig is hittem. :)
A jeleket mindnyájan kapjuk úgy,hogy meg is értsük,nem kell kitalálni,gondolkodni rajta,
csak figyelni kell :)
Csodás napot Mindenkinek :movingflower:

Kép
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2018. május 3. 13:28

Köszönöm a sorozat befejező epizódjainak feliratait! Nagyon élveztem a fordításoddal a sorozatot! :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 3. 15:15

Kedves Éva, Cicus, Marika, Paggy, Novcsi, Anna, Zsuzsi,
Marcsi, Kata, Onna, Zsu, Virág, Ildi, Vaskica, Ildikó, Chain,
Ildikó (csabamama), Nagyi, Bria, és Leo45!


Mindannyiótoknak nagyon szívesen a fordítást! Remélem legközelebb is
találkozunk!

Ez az ember valóban soha nem fog tanulni a hibáiból:


Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (18/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 3. 15:28

Unni2011 írta:Ah-jin karakterét imádom az első perctől kezdve. (A férj szemöldök tetoválásától azért eltekintettem volna. =))
Érdemes tőle tanulni, a jó dolgait átvenni, mert az emberi kapcsolatainkban a hazai viszonyok között is megállják a helyüket. :-bd

Szia Unni! Egyetértek veled Ah-jint illetően! Ő az a típus, aki mindenki tiszteletét képes kiváltani,
aki megismeri. Őt még a gangnami pletykafészkek is megvédték, mint például a hűséges szolgálója,
aki az új lakásba is utána ment. lakatott tett a szájára, nem akarta, hogy csámcsogjanak rajta.

Jae-sukon semmi sem segít. Egyik pillanatban még harsogja, hogy nem válik el, megvédi a családját
(de kitől? saját magától kéne!), a másik pillanatban meg máris beleszeret a haldaraboló kofába és a
késébe... haha...

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (19/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 3. 15:39

Unni2011 írta:Az első meny több szempontból is gyanús... vajon mit akarhat a rögzített felvétellel, talán alibit, vagy épp ellenkezőleg...

Ez volt az egyetlen dolog a sorozatban, amit nem értettem. Hogy jött elő a semmiből az üzletben rament
fogyasztó első báty, Jae-gu? És honnan tudta a felesége, hogy ott evett?
És mit csinált a felvétellel, ha egyáltalán megkapta, ami egyébként pontosan rögzítette, hogy a párja, a
gyilkosság előtt nem sokkal a város egyik éjjel-nappal nyitva tartó üzletében nyugodtan evett. Nem úgy
nézett ki, mint aki pár perc múlva gyilkolni fog. És az is lehet, hogy ez az üzlet olyan messze volt a
család házától, hogy oda sem ért volna a gyilkosság feltételezett idejére. Akkor ez a felvétel az ő alibije
is egyben.

Alul van az időpont:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity (19/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 3. 15:44

zsuzsianyu2 írta:kedves Rita ! Köszönöm szépen a 19. rész fordítását ..Igen már ebben a részben a szegény árva gyerekből tökéletes uri nő lett ..aki tudod változtatni és már nem csak elvet hanem vissza is adott ..de ahogy mondta az egész élete egy szerencsétlenség sorozata volt és let is ..jó volt nagyon ez a rész is ! ( Isten bizony sajnáltam hogy ilyen csúfos vége lett ) :(

Kedves Zsuzsi! Én is sajnáltam! Olyan szívesen néztem volna tovább, hogy hogyan változik meg,
és hogyan szedi ráncba a családot. Mert meglett volna hozzá a képessége. Az utolsó részben még
az elnök gyerekes, semmirekellő lánya is elismerte, milyen jó munkát végzett az apjával BJ-ja.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 3. 15:52

virag1 írta:Kedves Rita !
Azért letöltöttem a feliratotkat amit köszönök és lehet hogy majd később megnézem.

Kedves Virág! Még az is lehet, hogy tetszeni fog!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. május 3. 15:55

VuVej írta:Kedves Rita!
Köszönettel vittem a feliratokat. Nem olvastam el a tartalmon kívül semmit, nehogy bármi befolyásoljon.
Ildi

Szia Ildi! remélem, nagyon fog tetszeni!

Kép
szokola
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:39

Re: Woman of Dignity

HozzászólásSzerző: szokola » 2018. május 3. 15:58

nagyon köszönöm a fordítást. A Gentleman dignity nagy kedvencem, nem tudom csak véletlen-e a címek hasonlósága, de általad fordított sorozatban még nem csalódtam.

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég