Because of Meeting You (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 26. 17:00

Kedves Csip, Marcsi, Kriszti, Orsix, Ancsa, Anna, Chain,
Ildikó, Kata és Norina!


Nagyon szívesen a videókat is, a feliratokat is és a feltöltést is, ami Nelli érdeme.

Ki gondolta, hogy ez a Yi Bei által készített rajz, mennyire nagy hatással lesz egy
másik lány életére:


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 26. 17:17

csip írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm az 1-5.rész feliratát! Eddig még mindig tetszett a sorozat választásod!
Boldog Karácsonyt Kívánok!

Kedves Csip! Remélem, ez is fog!

Kellemes utolsó karácsony estét kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 26. 17:19

mato írta:Kedves Rita!
Nagyon örülök az újabb sorozatnak, amit a Te fordításoddal nézhetek! Köszönettel viszem az első öt részt.
Marcsi

Kedves Marcsi! Remélem, tetszeni fog!

Nagyon szívesen!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 26. 17:26

Kriszti007 írta:Kedves Rita!

Nagyon jó választás ez a sorozat! :-bd Az első rész alapján ezt kell, hogy mondjam. És még tényleg csak a legelején járunk, de érzem, hogy lendületes lesz. Nagyon tetszett a sok szín, mindig imádom ezt egy sorozatban. Köszönöm az első részeket! Ez lesz a pihentetőm a sajátjaim mellett. Bár nem hiszem, hogy sokat fogok pihenni közben, mert nem lesz unalmas. :D

További jó munkát hozzá! Észre sem fogod venni, és máris elrepül az a soknak tűnő 56 rész.

Szia Kriszti! Köszönöm az első rész utáni visszajelzésedet! Annyira örültem neki!

A hét rész, amit eddig láttam, az is mind nagyon lendületes volt. Nem volt lazítás.
Bízom benne, hogy ilyen marad mind a hátralévő 51 rész! :D %%-

Szerintem jó sok ármánykodást foguk végig nézni. Már várom! De azt is, hogy a
végén meglakoljanak!

Neked is jó fordítást kívánok!

Az egyik sógornő, Hui Jie, nem az anyák mintapéldánya. Szereti a lányát, Yi Beit,
de a Műhely és annak a vezetése mindennél előrébb való nála:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 26. 17:27

Orsix írta:Köszönöm az 1-5.rész feliratát!

Szívesen!

@};- %%- :D %%- @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 26. 17:29

Ancsa46 írta:Kedves Rita!
Köszönöm szépen a fordítást, és a film elérhetőségét.
További szép ünnepeket kívánok.

Kedves Ancsa! Mindent nagyon szívesen!

Neked is kellemes utolsó karácsony estét kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 26. 17:35

annamama írta:Kedves Rita koszonom az elso 5 rész feliratát most nézztem meg a korea Come Jang Bo Ri 40- dik részét valami fantasztikusan jo sorozat ,én bizony nagyon sajnálom hogy nem azt vélaltad be,de annyi jot olvastam a kinai feldolgozásrol hogy nagyon kiváncsi vagyok rá....de majd csak ha megnézztem az elso 5 részt akkor jovok ,vagyis ha osszerakom a videokal és passzol a felirat akkor ,ha pedig nem akkor toltom ujra a Megárol...Anna.

Kedves Anna! Szinte már elképzelhetetlen, hogy koreait fordítsak, pedig mindig próbálkozom.
Most, hogy sorozatot keresgéltem, négy koreaiba is belenéztem, de egy részt sem tudtam
megnézni belőlük. Annyira elszoktam tőlük, hogy már nem tudom élvezni őket. Egy sorozat
van, amit el tudnék képzelni magamnak, de arra meg a témája miatt nem vitt még rá a lélek.
Pedig Kim Ji Hoont mennyire szerettem!

Nagyon drukkolok, hogy ezt a változatot is legyen kedved megnézni!

A másik sógornő, Xiu Hua, akinek viszont nincs gyermeke, de nagyon szeret Yi Beijel törődni
az anyja helyett is:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 26. 17:36

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen az 1-5.részek feliratait.

Szia! nagyon szívesen!

:flower1: :flower1: :D :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 26. 17:39

csabamama2 írta:Rita Kedves!

Hú, de nagy munkába kezdtél bele, köszönöm szépen az 1-5 rész feliratát és a munkádat. Szeretettel: csabamama2

Kedves Ildikó! Magamat is megleptem vele. Nem szeretek nagyon sokáig ugyanazzal
a sorozattal foglalkozni. A változatosságot szeretem. Most volt itt az ideje, hogy egy
50+-os sorozatba is belevágjak.

Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 26. 17:41

Kata58 írta:Hűha milyen sokan vitték már a feliratot előttem. Köszönöm szépen az első felhozatalt, kellemes estét kívánok mindenkinek!


Nagyon szívesen, Kata! Jó szórakozást!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 26. 17:45

anine írta:Drága Rita! Olyan régen néztem már egyszerre sorozatot Veletek! Megpróbálom megint. :)
Remélem jól vagy és köszönöm,, hogy megint örömet okozol sokunknak egy új sorozattal!

Kedves Norina! Tényleg régen volt már! De jobb sorozatot nem is választhattál volna.
Eddig is szükségem volt az a velem együtt mozizó társaimra, de azt hiszem, ezennel,
még inkább elkel a támogatásotok. Nem tudnék magamban, magamnak fordítani sok
hónapon keresztül. Nagyon fogok örülni, ha velem tudsz tartani!

Nagyon szívesen!


Érdekes volt a versenynek ez a része:

Kép
Avatar
Kriszti007
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:15

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2018. december 26. 18:40

Rita! Túl vagyok az első 5 részen, nem bírtam abbahagyni. :D Továbbra is fenntartom, hogy nagyon tetszik. :flower1: Kibírhatatlan, ahogy vége lett. ;)
Várom a folytatást!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 26. 18:47

Nagyon boldog vagyok, Kriszti! Én is így voltam vele, hogy egyik rész hozta a másikat.

Kettesével fogom kitenni a részeket. Talán holnap után jöhet újabb kettő.

A mostohanővér már kiskorában is egy akarnok zsarnok volt:

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. december 26. 18:51

Spoiler: mutasd
eljutottam az első 3 rész végére...gondoltam csinálok egy kis összesítőt! :) :D bár magam is szerettem hímezni, de én inkább a keresztszemeseket. és még annak egy másik fajtájával, a kelimmel próbálkoztam. De ilyen hajszálvékony cérnával hímezni hát ezt soha nem tudtam volna megcsinálni. Eszméletlen kéz és szemkordínáció, valamint színérzék kell hozzá, elképesztő fizikai állóképességgel. Aki nem hiszi, stoppoljon meg egy zoknit... :)) de nem ám csak úgy ukmunfukk, hanem mintha hímezné :)) :-o .
Ez a verseny a fiatalabb menyből a lehető legrosszabbat hozza ki, és még nem vagyunk a kezdetek végén. a férje rendkívűl alkalmazkodó, aki szereti a családját, de egyszer csak nála is betelik a pohár. A kislány bájos, őszinte és aranyos, remélem majd a felnőtt változata is ugyanilyen lesz..
A másik család a mostohaanya már most kimutatja a foga fehérjét, és a fiát is szépen viszi bele a rosszba. Már a kezdetekkor miatta történt az anya tragikus balesete..tőle még sok rosszat fogunk látni. sajnos. Kai és a kislány barátsága remélem a történeten átívelve majd szép befejezést kap. Addig pedig szoríthatunk a fiatalok életben való helytállásáért, és egymásra találásért!
;) :-o :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 26. 19:02

Kata58 írta:
Spoiler: mutasd
eljutottam az első 3 rész végére...gondoltam csinálok egy kis összesítőt! :) :D bár magam is szerettem hímezni, de én inkább a keresztszemeseket. és még annak egy másik fajtájával, a kelimmel próbálkoztam. De ilyen hajszálvékony cérnával hímezni hát ezt soha nem tudtam volna megcsinálni. Eszméletlen kéz és szemkordínáció, valamint színérzék kell hozzá, elképesztő fizikai állóképességgel. Aki nem hiszi, stoppoljon meg egy zoknit... :)) de nem ám csak úgy ukmunfukk, hanem mintha hímezné :)) :-o .
Ez a verseny a fiatalabb menyből a lehető legrosszabbat hozza ki, és még nem vagyunk a kezdetek végén. a férje rendkívűl alkalmazkodó, aki szereti a családját, de egyszer csak nála is betelik a pohár. A kislány bájos, őszinte és aranyos, remélem majd a felnőtt változata is ugyanilyen lesz..
A másik család a mostohaanya már most kimutatja a foga fehérjét, és a fiát is szépen viszi bele a rosszba. Már a kezdetekkor miatta történt az anya tragikus balesete..tőle még sok rosszat fogunk látni. sajnos. Kai és a kislány barátsága remélem a történeten átívelve majd szép befejezést kap. Addig pedig szoríthatunk a fiatalok életben való helytállásáért, és egymásra találásért!
;) :-o :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Köszönöm Kata a te összegzésedet is! Úgy veszem ki a szavaidból, hogy eddig neked
is tetszik a történet.


Igen, a fiatalabb menyt a szegény gyermekkora bolondította meg ennyire, pedig szerintem
már senki nem foglalkozik azzal, hogy valamikor házmester volt az anyja.

De a Főnökasszony sem piskóta. Pillanatok alatt ki lehet esni a kegyeiből, illetve be lehet
kerülni ugyanoda. Változékony, mint az időjárás.

A mostoha anyák rettenetesek, de Yun Kai apja is vak, ahogy ez már ilyenkor lenni szokott.

A két gyermek, Yi Bei és Yun Kai felnőtt korukban is megtalálják egymást. A 6. részben
már láthatjuk is. Igyekszem az újabb két résszel!

A Főnökasszony a több éven keresztül lányaként szeretett nagyobbik menyének mondja ezt épp:

Kép
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2018. december 26. 19:36

Kedves Rita!
Az új választásod számomra egy karácsonyi ajándék.
Nagyon szeretem ezt a sorozatot.Igaz vannak benne olyan részek,amikor kinyílt a zsebemben a bicska vagy szívesen körbekergettem volna az illetőt a háztömb körül egy vaslapáttal.De,hát ennek is kell benne lenni.A három család sok közös elemet hordoz.Guo Guo anyja vitte nálam a gonoszság pálmáját,de a mostohák sem jobbak sokkal nála.Yun Xint végig nagyon utáltam. Guo Guo ,Yun Kai ,a kislány és a nagynéni volt a kedvencem.Jó hosszú sorozat,de nagyon nézeti magát.Nehéz abbahagyni.Én 2X néztem meg.Nekem nagyon tetszett.A feliratoddal újra nézem.Valószínű az 5.-nél nem biztos,hogy meg tudok állni.Nagyon szépen köszönöm a fordítást.
További szép estét kívánok mindenkinek.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 26. 19:46

Vaskica06 írta:Kedves Rita!
Az új választásod számomra egy karácsonyi ajándék.
Nagyon szeretem ezt a sorozatot.Igaz vannak benne olyan részek,amikor kinyílt a zsebemben a bicska vagy szívesen körbekergettem volna az illetőt a háztömb körül egy vaslapáttal.De,hát ennek is kell benne lenni.A három család sok közös elemet hordoz.Guo Guo anyja vitte nálam a gonoszság pálmáját,de a mostohák sem jobbak sokkal nála.Yun Xint végig nagyon utáltam. Guo Guo ,Yun Kai ,a kislány és a nagynéni volt a kedvencem.Jó hosszú sorozat,de nagyon nézeti magát.Nehéz abbahagyni.Én 2X néztem meg.Nekem nagyon tetszett.A feliratoddal újra nézem.Valószínű az 5.-nél nem biztos,hogy meg tudok állni.Nagyon szépen köszönöm a fordítást.
További szép estét kívánok mindenkinek.

Kedves Ica! Szokásodhoz híven megelőztél! :)) De hogy már kétszer láttad???? Akkor most
már biztos, hogy nagyon jó sorinak nézünk elébe!

Én is hasonlókat olvastam a fórumokon, mint amit leírtál, de ott nemcsak Yi Bei mostoháját,
hanem a mostohanővérét is meg akarták kövezni. Sőt néha YB-t is, amikor mindent elnézett
ennek a kettőnek.

De ezekért cserébe kapunk egy édes-párost, ami a legfontosabb. Már alig várom, hogy lássam
őket!

Nagyon örülök, hogy újra lesz közös sorink! Neked is szép estét kívánok!

Arra nem tudtam rájönni, hogy miért azt várják, hogy hazajöjjön a lányuk. Miért nem kerestetik
a rendőrséggel? Be lett egyáltalán jelentve. Vagy keresik, csak mi nem tudunk róla?

Kép
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2018. december 26. 20:53

Szerintem bejelentették a rendőrségen az esetet.Az én olvasatomban erre a 4. részben tesznek utalást,amikor a gyári részlegvezető,aki segít mindent elsimítani Yin Bei anyjának.Ő mondta,hogy elmegy a helyszínre és mindent elsimít,ami az anyára terhelő lenne./ Mint pl. a fülbevaló esete is./Ha a kislány nem kerül addig elő, jelentse be a rendőrségen.Később e nyomozás eredményével gyanúsítja majd a nagynénit.Legjobb védekezés a támadás.Szerintem,ha ez a gyári munkás nem simítgatott volna,talán a kislány sorsa is másképp alakult volna.Az anyja túlságosan ragaszkodik a céljához,még a lánya biztonságáról is képes lemondani és a sógoráékat is képes volt balesetbe sodorni.A gyanú árnyékát is próbálja elkerülni.Ez a hozzáállás és később a lányával szembeni viselkedése teszi őt a szememben a leggonoszabbá,utána jönnek a mostohaanyák.A mostohanővér,Yun Xin hasonló Yin Bei anyjához.Mindkettő egyformán céltudatos és gonosz.Mindenki rossz,csak ők nem.Mindenen átgázolnak gátlástalanul.Kettőjüknek szántam időnként a vaslapátot .Yin Bei=Guo Guo hozzáállása a mostohájához,Yun Xinhez és az anyjához,számomra elfogadhatatlan időnként.Több ázsiai sorozatban láttam ezt a mindent megbocsátó,én vagyok a hibás akkor is,ha nem mentalitást.Ezzel nem tudok azonosulni,ilyenkor szurkolok,mikor jön meg az esze és áll a sarkára.Jó hosszúra fogtam.Remélem nem sok spoilert mondtam.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 26. 21:08

Ica! Hogy milyen igazad van! Valóban mondja Ding felügyelő (munkafelügyelő), hogy ha
nem lenne meg Yi Bei, jelentse be a rendőrségen! Én fordítottam, hogy felejthettem el!?

Ding felügyelőtől feláll a hátamon a szőr. Vizslat, koslat, les, mindent észrevesz, mindent
tud... :YMDEVIL: Félelmetes a több éves egyoldalú szerelme is. Az ilyenektől falra tudok mászni.
Ilyen még a gyerekkori ígérgetések, amit aztán felnőttként is számonkérnek.

Igen, látszik, hogy koreai a sorozat eredetije. A koreai sorikban van sokszor olyan, hogy az
egész család egy szerencsétlenbe kapaszkodik, aki dolgozik helyettük, és próbál mindent
előteremteni. A sok léhűtő meg kihasználja. Persze az áldozat mindig mindenkinek megbocsát.
Ezt én is utálom. Már látom, hogy sokszor fogom mondani a magamét fordítás közben. :))

Igazán kedvelem Xiu Huát:

Kép
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2018. december 26. 21:18

Kedves Rita !

Köszönöm az uj sorozatot feliratais és a film letöltési lhetőségét is.
Nézem ................és irok.
:flower1: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 26. 21:25

Kedves Virág! Mindent nagyon szívesen!

Várom.............!


Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. december 27. 7:06

Szia Rita!

Az első részig jutottam csak el tegnap este, mert már nagyon fáradt voltam, nem akartam belealudni, mert ma munka, pihennem kellett a vendégek után. Ráadásul a fiammal karácsonykor bevállaltuk a Gyűrűk ura újra nézését, de nem a simát,hanem a rendezői változatot, ahol egy rész majd négy órás. Ebből meg ugye van három. Előtte az előzményt, a Hobbitot néztük, az is három részes, ugyanigy rendezői és több, mint három óra. Igy megmaradtam most az első résznél, de ma munka után jön a többi.
Gyönyörű volt az a piros ruha, amit bemutattak. Eszembe juttatta milyen is ezt látni élőben. Soha nem vartam kifeszitett keretre, valahogy nagyon idegen tőlem. Itt is elnéztem a technikáját, hogy csinálják. A két meny ég és föld. Nem is csodálkozom, hogy a fiatalabbat senki nem érdekli, csak saját maga. Szegény lánya, mennyire örült, mikor az anyja végre neki is varrt egy mellényt, persze a hátsó szándékot gyerekfejjel már nem látta benne. Nem hinném,hogy ez a nő Amerikában más lene, mint itt. Ugyanúgy egoista maradna, megtalálná a módját az érvényesülésre ott is. Sajnálom az anyóst, hogy élete művét nem arra hagyhatja akire s zeretné, mert a családi béke miatt a versenyeztetés mellett kellett döntenie.
A bőgőmasina hovatartozása még nem tiszta, de majd kiderül az is a továbbiakban.
Mosolyogva néztem a Piroka és a farkas meséjét, amivel a nagymama megvigasztalta a kislányt. Szerintem az apa részéről sem sok változás lenne külföldön, mert a jelek szerint a gyereknevelés szempontjából ő sem különb sokkal a feleségénél. Első két helyen a munka áll, utána a gyerek. A pizza pedig mindent megold.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 27. 7:34

Szia Ági! Emlékszem, nálunk is mindig karácsonykor jött elő a Gyűrűk ura, és a Csillagok háborúja is.
A három férfi nézte együtt, se a lányom, se én nem voltunk kaphatók. Nem kedvelem ezt a stílust, és
hát a filmekért sem vagyok oda. Te hős vagy! Azért nekünk is volt karácsonyi filmünk a lányommal,
az Ötödik elem. Imádtuk, nem tudom, hányszor láttuk.

Én is azt gondolom, hogy a fiatalabb meny Amerikában sem sokat törődne a lányával. Be van oltva
anyaság ellen.

Spoiler: mutasd
A környezetemben van egy fiatal anya, aki a gyermeke születése után elég hamar elkezdett újra tanulni,
így a gyerek sokat volt az apukájával. Miután a nő befejezte a tanulmányait, már nem volt képes úgy
törődni a gyerekkel, ahogy az elvárható lett volna. Továbbra is az a van, hogy az apa van a legtöbbet a
kislánnyal, az anya meg jön-megy, ahogy szülés után megszokta.


Az anyós fura egy asszony. Ahogy írtam fentebb, nagyon gyorsan ki lehet esni a kegyeiből. A további
részekben nem tetszett annyira a viselkedése.

A Bőgőmasina halott édesanyja, az idősebb meny nővére volt. Tehát Yun Kai, az idősebb meny unokaöccse.

Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz a véleményed a továbbiakban. Az első rész után nagy fordulatok állnak
be a szereplők életében és ezáltal a sztoriban.

Szép napot, jó munkát mára!

Ezt a képet a háttérben lévő hímzés miatt fotóztam ki:

Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. december 27. 10:32

Szia Rita!
Nagyon szépen köszönöm az első 5 rész fordítását,már tegnap el is kezdtem nézni
és ma folytatom :) Nagyon jó így nézni a fordításoddal,imádom mint mindent ami
tradicionális,a művészetet,építészetet,konyhát :x Az ilyen sorozatokban még soha
nem csalódtam,legyen az koreai vagy kínai.
Gyönyörű napot és jó pihenést :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 27. 10:53

Szia Cicus! Nagyon-nagyon örülök, hogy tetszett, amit eddig láttál! Én is reménykedem,
hogy ez a hagyományos vonal végig megmarad. Nemcsak a hímzésről szóló részek voltak
érdekesek számomra, hanem a tradicionális faépület szerkezete, belseje, és a szobák
egyszerű berendezése. Tudom, mert írtad egyszer, hogy te is nagyon kedveled a koreai
hanokokat, gondolom, ez is tetszett.

Neked is legyen szép napod!

Ez az a pillanat, amikor az idősebb meny visszapillant a szobájukra, mielőtt végleg kilép
a ház kapuján:

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég