Because of Meeting You (online is nézhető)

Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. december 27. 18:12

Igen nagyon tetszett és tetszik az egész épület,olyan
otthonos,meleg,barátságos ez is,mint a koreai hanokok :ymblushing:
Az ember már attól is jól érzi magát ha ilyeneket lát és ez így lesz ebben
a sorozatban végig.
Sajnos van az szereplők között elég sok gonosz,rosszindulatú nő,akik miatt
nem leszünk felhőtlenül boldogok.Annyira hihetetlen,hogy léteznek ilyenek,
pedig biztosan így van.A vágy a pénzre,hatalomra,elismerésre teljesen megvadítja
őket.Még eszembe jutott az anyós viselkedése is,aki pedig jól ismerte már mind a
két menyét mégis Xin Hua-t hibáztatja,na és a sógor is aki még több dologról
tud amit a felesége elkövetett,mégis úgy reagál ahogy nem várná az ember.
Persze több sorozatban is látjuk,hogy nem annak hisznek a férfiak akit szeretnek
és akiben ugye megbíznak mert még nem csalódtak benne hanem annak akit nem
szeretnek de levakarhatatlanok és minden gazságot bevetnek,hogy elcsábítsák őket. :(
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. december 27. 18:44

Itt vagyok újra, most végeztem a még hátramaradt 2 résszel. :D :-ss de
Spoiler: mutasd
Hát a hideg futkosott a hátamon, hogy ilyen helyzetbe keveredett a kislány, szerintem nem simán a feje beütése okozta nála az emlékezet kiesést, hanem valószinűleg ami balesetet az anyja okozott és hogy nem segített a sógornőjének. Hiszen a bácsikája halálát is az okozta, hogy nem volt időben a segítség. Hidegrázás az ilyen felelőtlen rosszindulatú hazug nőktől. Kíváncsi vagyok vajon a kislány meg tudja e majd őrizni azt a selyemvarrást, ami annyira különleges, hogy szinte generációkról generációra megy addig míg valaki ki nem találja a technikáját. A környezet nagyon tetszik, hála Istennek sok ilyen sorozat van ..amiben nagy hangsúlyt kap az ilyen környezet, lásd pl. a Kimchi Famili, vagy Family Honor, vagy akár a Personal Taste, stb. nem is folytatom, mert egy oldal lenne, és akkor még nem is beszéltünk egy két kínai belsőről...főleg a palotai környezetet tekintve.Minkét család mostohanővére vagy fivére valami eszméletlen, gondolom felnőttként is lesz itt haddelhadd vajon mikor jönnek rá az igazságra a valódi bűnösök?
:-o :-?? x_x :movingflower: :flower1: :littlehearth: Izgatottan várom majd a folytatást... :x :ymhug: :ymblushing:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 27. 18:59

Szia Cicus! Mondom, hogy látszik a sorozaton, hogy koreai az eredetije. Ők szeretik túlzásban
szerepeltetni a gonosz anyósokat, menyeket, mostohákat... Szerencsére azt olvastam, hogy a
kínaiak lejjebb tekerték a "gonoszsággombot". Finomítottak az eredeti hangoláson. Két személyt
hagytak meg agyamentnek, az két nő lesz.

Már a 7. részt fordítom, ahol is az anyóst elővette a lelkiismerete. Már hívná vissza a menyét,
erre a másik bepánikolt. :D

Jó lesz ez a két rész is! Holnap jövök velük. Szeretem, hogy már nagyok a gyerekek.

Szép ez a városrészlet is:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 27. 19:08

Szia Kata! Yi Bei még 12 év után sem emlékszik semmire, úgyhogy a fejsérülés is
az oka az emlékezetkiesésnek, de előtte már sokkos állapotban bolyongott szegényke.
Két szülő, és egy csomó felnőtt közt jól elveszett az a kislány. De ott van Yun Kai is.
Az apja rászabadított két idiótát. Sejti, mi folyik a fiával, de nem tesz semmit ellene,
csak neki ne kelljen tovább egyedül lennie.

A 6. és a 7. részben már felnőttek a gyerekek. Sem Yun Kai, sem Yi Bei nem kelt sajnálatot
bennem. Mindketten vidáman próbálták túlélni a gyerekkort.

A 7. részben mutatják meg, hogy mi is lett a festmény vázlatával, amit Cai mestertől kapott
az első meny. Yi Bei mostohaanyja alszik rajta =))

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. december 27. 19:54

Szia Rita!
Egyenlőre csak kis észrevétel igy a 3. rész végén.
Gyönyörű az a szilvavirágos festmény a háttérben, amit betettél.
A 3. feladat festményéről itt egy kép:

Kép

Ahogy megláttam eszembe jutott amit a tanfolyamon mondott a grafikus, miszerint a tájképeknél a fának, a hegynek mindegyiknek megvan a jelentése. Az hogy hogyan festik, hogyan ábrázolják őket, minden egyes ecsetvonás kifejezi amit a festő mondani akar.
Arra még nem jöttem rá, lehet januárban ahogy folytatódik a virágfestészettel a képzés rá is kérdezek, miért van ennyi pecsét a képen.

Folytatom tovább, jön a negyedik rész.
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: annamama » 2018. december 27. 20:06

...Kedves Rita csak azért jottem hogy szoljak passzol a felirat azinnen letoltott kilenc részhez .Tegnaptol nálam volt az unokám igy csak annyira éertem el hogy osszerakjam a videokat a feliratokal......az elso 9 részt innen totottem de a továbbiakat majd toletek a Megárol fogom.....https://koreandramax.in/c-drama/because ... 2017/......
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 27. 20:23

Köszi Ági!

Mikor fordítottam a versenyt, én is utánanéztem a festménynek, hogy egyáltalán létezik-e,
mert ha nem kitalált kép, akkor nem fordíthatok butaságokat.

Szóval a Dwelling in the Fuchun Mountains, amit én a Ház a Fuchun-hegyennek fordítottam,
egy nagyon hosszú tekercs, amit több kisebb festményből állított össze Huang Gongwang.

Ez a hosszú tekercs kettészakadt, és sajnos azóta sem egyestették a két darabot. A kisebbik,
amit a versenyben is láttunk, Hangzhouban, a Zhejiang Tartományi Múzeumban van kiállítva,
míg a sokkal hosszabb rész a tajpeji Nemzeti Múzeumban látható, tehát nem is Kínában van,
hanem Tajvanon.

Azt olvastam még, hogy egy festmény tekercs , nem véletlenül tekercsként van megalkotva.
Kiterítve nem is lenne szabad nézni. Mert a cél az, hogy a festményt lassan, a kezünk közt
görgetve, a táj szépségében elmerülve, kéne élvezettel végignéznünk.

Kiterítve a kisebbik darab:

Kép

A második, a jóval hosszabb darab (csak így fér ki teljes terjedelmében):

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 27. 20:31

Köszönöm szépen a linket Anna! Máris kiteszem előre a linket!

Jó unokázást és jó szórakozást a Jang Bo Rihoz!


Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. december 27. 23:31

Szia Rita!

Nem szimpatikus a nagyobbik lány, kiváncsi leszek majd a továbbiakra hogyan alakul a két gyerek sorsa.
Na meg, hogy az idősebb meny összefut-e majd az elveszett lánnyal, nővére fia hogy jön majd ki a kigyó mostohával.
Örülök neki, hogy nem láttam a koreai verziót.
Avatar
Yagamilight
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2018. december 27. 10:49

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Yagamilight » 2018. december 28. 0:40

Sziasztok!
Köszönöm szépen a feliratokat!
Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek! :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. december 28. 8:51

Most sehogy sem jut eszembe a koreai változat címe, pedig annyit beszéltek róla, de lehet még én nem ébredtem fel :)) . Viszont hasonló szitut bizony sokszor lehetett látni...pl. Bride of Century-ben, ahol egy lányt ugyanígy kihasználnak a hasonlóság okán az egyik kedvencem :littlehearth: :-bd .
:ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. december 28. 10:59

Kedves Rita!
Köszönöm szépen neked az első 5. rész feliratának a fordítását. ^:)^
Még csak 4 részt láttam, de ez a gyönyörűséges kislány akinek még a lelke is nagyon szép, az biztos, hogy Ő viszi a pálmát.Hasonlóan a nagynéni még aki nagyon szimpatikus.A család többi tagja, de főleg anyuka nem semmi egy lény.Gondolkoztam, hogy mivel "tiszteljem" meg, de nem használtam erős szavakat.Maga a hímzőműhely család otthona, műhelye, öröksége,igazi különleges világ, soha nem láttam még ehhez hasonlót.Örömmel fogom veled-veletek együtt követni ennek a családnak a történetét.
Marcsi :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 28. 15:47

f.ági írta:Szia Rita!
Nem szimpatikus a nagyobbik lány, kiváncsi leszek majd a továbbiakra hogyan alakul a két gyerek sorsa.
Na meg, hogy az idősebb meny összefut-e majd az elveszett lánnyal, nővére fia hogy jön majd ki a kigyó mostohával.
Örülök neki, hogy nem láttam a koreai verziót.

Ági! A nagyobbik lány még kevésbé lesz szimpatikus felnőttként. A mai újabb
két részben már kimutatja a foga fehérjét. És ez még csak a kezdet. Látszik,
hogy hamarosan vérszemet kap.

Az idősebb meny és Yi Bei közös sorsa megpecsételődött, erről is szó lesz a 6.-7.
részben.

Én is örülök, hogy nincs magyar felirat a koreai verzióhoz, mert akkor ezt a sorit
nem fordítanám. Most már, hogy láttam 7 részt belőle, nagyon sajnálnám.

Azonnal jövök a feliratokkal!


A felnőtt Yi Bei (Guo Guo) életvidám, mosolygós, kedves, talpraesett lány... és szép is:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 28. 15:49

Yagamilight írta:Sziasztok!
Köszönöm szépen a feliratokat!
Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!

Kedves Yagamilight!

Köszöntelek első hozzászólásod alkalmából! Érezd magad jól közöttünk!

Nagyon szívesen a fordítást! Jó szórakozást!


A felnőtt Yun Kai végtelenül laza, humoros, de nagyon értelmes fiatalember....
és helyes is!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 28. 15:51

Kata58 írta:Most sehogy sem jut eszembe a koreai változat címe, pedig annyit beszéltek róla, de lehet még én nem ébredtem fel :)) . Viszont hasonló szitut bizony sokszor lehetett látni...pl. Bride of Century-ben, ahol egy lányt ugyanígy kihasználnak a hasonlóság okán az egyik kedvencem

Kata!
Az eredeti címe, a Come, Jang Bo Ri.


:littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 28. 16:03

gyomar írta:Kedves Rita!
Köszönöm szépen neked az első 5. rész feliratának a fordítását. ^:)^
Még csak 4 részt láttam, de ez a gyönyörűséges kislány akinek még a lelke is nagyon szép, az biztos, hogy Ő viszi a pálmát.Hasonlóan a nagynéni még aki nagyon szimpatikus.A család többi tagja, de főleg anyuka nem semmi egy lény.Gondolkoztam, hogy mivel "tiszteljem" meg, de nem használtam erős szavakat.Maga a hímzőműhely család otthona, műhelye, öröksége,igazi különleges világ, soha nem láttam még ehhez hasonlót.Örömmel fogom veled-veletek együtt követni ennek a családnak a történetét.
Marcsi :)

Szia Marcsi! Nagyon szívesen! Azonnal teszem ki a következő két részt, érdemes lesz
"visszalépned"!
:D

Igen! Nagyon kis édes a gyerek Yi Bei. Más ázsiai sorozatban is láthattunk már amuletteket,
talizmánokat, de még csak most kezdett el igazán érdekelni, és ezt Yi Bei igyekezetének
köszönhetem.

Szerencsére a felnőtt Yi Bei szerepére is nagyon édes színésznőt választottak.

Nem tehetek róla, de a Bőgőmasina is kedvencem volt. Ez a fiúcska úgy tudta megformálni
Yun Kai karakterét, hogy szó szerint fájt a szívem érte. A 6. részben úgy megalázza az az
idióta mostoha testvére, hogy még engem is megríkatott. Baromarc!

Nagyon örülök Marcsi, hogy máris tetszik a sori, és a miliő. Hímzős sorozatot még én sem
láttam, de mondhatom, máris úgy szeretem, mintha legalább főzős lenne. :))

Ez lesz az a jelenet, amikor a mostoha testvért jól el tudtam volna agyabugyálni:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 28. 16:12

Jó szórakozást kívánok a 6.-7. részhez!

Nagyon szeretem, hogy felnőttek a gyerekszereplők. Olyan jó nézni őket, és most
Yi Beire és Yun Kaira gondolok. Külön-külön és együtt is szeretem figyelni őket.
Örülök, hogy nem csináltak belőlük sajnálatra méltó, szerencsétlen felnőtteket.
Vidámak, erősek, önállóak, nincs szükségük senki támogatására, meg tudnak
állni a saját lábukon is. Jókat vigyorgok az összecsapásaikon.

Melengeti a szívem az első meny és Yi Bei kapcsolata is. Őket is imádom együtt.

Yi Bei mostohatestvérén már most látszik, hogy nagyon ki fogja nálam húzni a
gyufát. Szép, okos lány, érzelmek, szív, és lélek nélkül.


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. december 28. 16:16

Juhé, most elsőnek töltöttem le és hálás köszönet a feliratért. Köszönet a válaszért is, hát ezért nem volt ismerős a koreai sorozat, mert biztos csak egy két villanást láttam belőle..Most mehetek majd nyomozni, hogy van e felirata és hogy honnan lehet majd letölteni. Kellemes hosszú hétvégét, lassan új év... :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd :ymparty:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 28. 16:21

Kata! Nincs magyar fordítás hozzá, akkor nem fordítanám le ezt a verziót is.

Anna (itt: annamama, a fb-on: Czibula Anna) nézi google fordítással. Vele érdemes
felvenned a kapcsolatot ez ügyben. Azt írta, hogy nagyon tetszik neki a sori.


%%- %%- %%- %%- :D %%- %%- %%- %%- :D %%- %%- %%- %%-
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2018. december 28. 16:25

Sziasztok! Drága Ritám! Örülök a választásodat, sok jót hallottam erről a sorozatról.
56 rész, ez bizony szép hosszú. Mi nézők lelkesek vagyunk, többségünk szereti a hosszabb történeteket, neked pedig kitartást, jó és élvezetes munkát kívánunk!
Köszönettel viszem a hét részt! :x
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. december 28. 17:59

szia Ritám, már túl is vagyok a megnézésén, és nagyon tetszik, hogy hamar a felnőttrészhez értünk, ennyi a mostoha testvérekből gyerekként is éppen elég volt.viszont amint írtad, valóban a két legsértettebb gyerek lett a legvidámabb, életrevalóbb felnőtt, nem fogunk unatkozni, ahogy máris összeismerkedtek :)) :)) jó lesz majd látni ahogy kibontakozik majd a szerelem. viszont a másik párosunk a sok hazugsággal egyszerűen undormány. attól tartok ettől a két nőszemélytől még igencsak sűrűn fogjuk emlegetni a fakanalat..bár lehet a seprüt kellene, amivel körbekergethetjük majd őket. Falra lehet mászni az ilyen alakoktól. A kedvenc nagynéni és Yi bei sorsa talán szerencsésen összefonódik, és talán lesz egy csodálatos kiút ez által. Ugyanúgy , ahogy Kai is nem véletlen lett ügyvéd! :)) :-bd Remélem jól megetetik a családrablókat.. :)) .

Köszönöm az infót, én ha tetszik egy sorozat, nagyon kíváncsi vagyok más nemzetek hogy oldják meg, mert mindegyik visz bele egyedit, és ezért nem tud unalmas lenni egyik sem. Egyszer fordult elő, hogy nem fej fej mellett hanem messze a koreai változat volt a legjobb, anno emlékszel rá, de mégis, annyira aranyosak voltak a thaj színészek, hogy azóta is figyelem amiben játszanak. :D sok függ a rendezők szemléletétől, mit szeretnének elérni, miért valaminek a koreai változatát választják, stb.viszont jó hogy ilyen is inspirálja őket, hiszen így mi is még többel leszünk gazdagabbak! :)) :)) :)) Köszönöm a munkádat, és mindenkinek jó szórakozást kívánok! :D :)) :-bd :movingflower: :flower1::littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 28. 18:22

szilagyongyi írta:Sziasztok! Drága Ritám! Örülök a választásodat, sok jót hallottam erről a sorozatról.
56 rész, ez bizony szép hosszú. Mi nézők lelkesek vagyunk, többségünk szereti a hosszabb történeteket, neked pedig kitartást, jó és élvezetes munkát kívánunk!
Köszönettel viszem a hét részt! :x

Szia Gyöngyi! Én is örülök, hogy eljöttél az eddig elkészült részekért!

Én is nagyon sok jót hallottam róla, és az eredetijéről is. Ahogy írtam, ez, a kínai verzió
2017 legnézettebb sorija volt Kínában, de a koreai eredeti is egyre nagyobb nézettséget
produkált, ahogy a vetítés haladt előre.

Az eddigi hét rész nagyon intenzív volt, holott egy 56 részes sorozatnál azt sem furcsállnánk,
hogy lassan bontják ki a szálakat, mert bőven jut idő mindenre.

Köszönöm szépen! Nagyon szívesen!


Kép
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: chain » 2018. december 28. 20:12

Üdv.
Köszönöm szépen a 6-7.rész feliratát.
Avatar
Kanamekun
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:44

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kanamekun » 2018. december 28. 21:08

Kedves Rita!

Jöttem megköszönni a feliratokat. Kriszti súgott, hogy ez egy jó kis sorzat lesz. :) :x
Most állok majd neki a hatodik résznek. Kíváncsi vagyok, hogyan alakul a szereplők sorsa felnőttként.

Még egyszer köszönöm a feliratokat. :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (5/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 28. 21:31

Kata58 írta:szia Ritám, már túl is vagyok a megnézésén, és nagyon tetszik, hogy hamar a felnőttrészhez értünk, ennyi a mostoha testvérekből gyerekként is éppen elég volt.viszont amint írtad, valóban a két legsértettebb gyerek lett a legvidámabb, életrevalóbb felnőtt, nem fogunk unatkozni, ahogy máris összeismerkedtek :)) :)) jó lesz majd látni ahogy kibontakozik majd a szerelem. viszont a másik párosunk a sok hazugsággal egyszerűen undormány. attól tartok ettől a két nőszemélytől még igencsak sűrűn fogjuk emlegetni a fakanalat..bár lehet a seprüt kellene, amivel körbekergethetjük majd őket. Falra lehet mászni az ilyen alakoktól. A kedvenc nagynéni és Yi bei sorsa talán szerencsésen összefonódik, és talán lesz egy csodálatos kiút ez által. Ugyanúgy , ahogy Kai is nem véletlen lett ügyvéd! :)) :-bd Remélem jól megetetik a családrablókat.. :)) .


Szia Kata! Ügyes és gyors voltál! Ezek szerint lekötött, szívesen nézted egymás után
a két részt.


Azért annyit észrevettem, hogy Yun Kai mostohaanyja és mostoha bátyja nem annyira
goromba YK-jal, mint amikor kicsi volt. YK is osztja őket rendesen, és azért az apja
is érzi a feszültséget a családtagok közt.

Még annyit, hogy a két elnyomott gyermek, Yi Bei és Yun Kai önálló, életerős, saját
magáról gondoskodni tudó fiatalember lett, míg a két mostohatestvér folyamatosan
másoktól várja, hogy a hónuk alá nyúljanak. A mostohabáty a nevelőapja és a cég
fogságában leledzik, és folyamatosan azt várja, hogy előléptessék, míg a nővér YB
igazi szüleinek köszönheti, hogy jó iskolát végzett. Azóta is tőlük, és a "gazdag"
férjétől várja, hogy olyan életet élhessen, amilyet elképzelt magának.

Vajon megbeszélte az anyjával, hogy árvának adja ki magát, vagy magától hazudja
el az anyját, nem tudom:

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég