Because of Meeting You (online is nézhető)

Avatar
Kriszti007
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:15

Re: Because of Meeting You (20/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2019. január 16. 19:25

Szia Rita!
Köszönöm az újabb részeket.
:) Én elakadtam még a 13. résznél sajnos, mert annyira "takarítok", hogy nem tudok filmezni miatta. :))
De majd igyekszem behozni a lemaradást. Így viszont nem kell majd várnom a részekre, ez is előny. ;)
Avatar
csip
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:15

Re: Because of Meeting You (20/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: csip » 2019. január 16. 19:26

Köszönöm szépen a 19-20.rész feliratát!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (20/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 16. 23:09

Köszönöm szépen az újabb részeket, most vittem, de megnézni majd valószínüleg holnap fogom, mert nemsokára éjfél... :D i-) :x :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (18/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 17. 5:16

szilagyongyi írta:Sziasztok! Drága Ritám! Köszönöm a 17-18- részeket! Viszem is. Még ma megnézem, mert hétfőtől folytatódik nálunk az őrület, amit mások építkezésnek is becéznek. Úgy el vagyok varázsolódva a My Sunshine-től. Mit tud ez a sorozat velem művelni, a sokadik nézésre is. Melegíti a lelkem. Jöhetnek a bajkeverők. \:D/
További szép estét, jó pihenést kívánok!

Szia Gyöngyi! Sajnállak az építkezés miatt. Én kettőt is átéltem a szüleimét és a magamét.
A világ egyik legutálatosabb dolga. Kitartást kívánok!

Annak örülök, hogy az egyik bajkeverő már nem kevergetheti a bajt olyan nyugalommal, mint
eddig tette. Megjelent a volt férj, aki nem kíméli. :D Egyelőre csak a szavak szintjén kínozza,
de már az is nagy kielégülés. Jó látni YX-t félni.

A mostoha báty viszont teljes mértékben átérzi, mitől retteg YX. Be is indul nála a védelmező
ösztön...

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (18/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 17. 5:22

annamama írta:Kedves Ritánk ....hálásan koszonom a két uj rész feliratát,este meg is nézzembár rossz szokásomhoz hiven bevallom kukucskáltam ....és tudom ujra fogok kukucskálni de ugye ez csak jot jelent... :-h :-h :-h

Szia Anna! Nagyon szívesen! Tegnap este én is úgy jártam, hogy csak az elejét
akartam megnézni a 21. résznek, aztán nem tudtam abbahagyni. De tovább nem
mentem. Tapasztalatból tudom, mennyire bezavar a fordításba, ha a nézésben
előrébb járok, úgyhogy ott meg is álltam. Nagyon tetszett amit láttam!

Igen, jót jelent! :D

Szerencsére nemcsak a bátyban van védelmező ösztön. Yun Kai is megmentette
GG szorult helyzetéből, pedig a lány nagyon hülye volt vele mostanában:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (18/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 17. 5:23

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 17-18.részek feliratait.

Szia! Szívesen!

@};- ~o) :D ~o) @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (18/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 17. 5:23

csip írta:Nagyon szépen köszönöm a 15-18 rész feliratát!

Nagyon szívesen!

%%- :D %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (18/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 17. 5:30

Kata58 írta:Ledaráltam a Jang Borit is..és köszönettel vittem az itteni két részt, ha láttam fordítással visszajövök referálni...! Egyébként nem győzök a 45. rész pár percével betelni...megint megnéztem....

Kata! 45. rész! Jó ég, de messze van! Vagy lehet, hogy nem is annyira, végül is
már ebből is 20 részt "ledaráltunk" és még nem is olyan régen, egy hónapja
kezdtem fordítani.

:flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :D :D :D :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (18/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 17. 5:40

cicus írta:Drága Rita!
Köszönöm szépen az új részeket :x Na és ez a fotó a kis csajról
tündéri.Nagyon messze esett az alma a fájától szerencsére.Ő is
felüdülés a sok zombi (nem emberi lény) mellett :)
Szép estét Mindenkinek :-h

Szia Cicus! Mind a négy részt nagyon szívesen! A kislány kis édes, a 21. részben meg
egyenesen meg lehet zabálni. Kicsit furcsállottam, hogy minden férfit apának szólít,
de mostanra már megszoktam. Yun Kait ügyvéd apának fogja hívni :))

Most úgy érzem, hogy a gonoszok mellett a jó oldal is teret hódít, illetve a gonoszoknak
sem annyira könnyű a gonoszkodás, mint korábban. Úgy szeretném, ha ez így is maradna.
Hadd örüljön a szívünk.

A hatalmas, több mint egy milliárdos Kínában is igaz a mondás, "Kicsi a világ":

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (18/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 17. 5:41

Kanamekun írta:Kedves Rita!

Nagyon szépen köszönöm a 15-18. részek magyar feliratát. :)

Kedves Kanamekun! Nagyon szívesen!

@};- %%- @};- %%- :D @};- %%- @};- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (18/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 17. 5:52

Kata58 írta:Hát megint kaptunk egy nagyon jó két részt.
Spoiler: mutasd
A kezdeti nehézségek után végre újra a szülővárosban folytatódik a történet. A kicsi lány úgy nézem nem fog szűkölködni a huncutságokban, enni valóan aranyos . Azért érdekes hogy a mostohaanya milyen sokszor elszólja magát, Song tanárnő már gyanakszik is. A kislány valódi apjának is lassan sínre kerül az élete. Azért nem lehetett annyira rossz ember, hogy még egy amerikai egyetemre is bekerült, és ő meg lemondott róla, hogy új életet kezdhessen. Gyanítom inkább a kislánya miatt választotta ezt az utat, vajon hogy fogja majd kimagyarázni ezt a helyzetet? A kislány meg pillanatnyilag mindenkit az apukájának hisz. :ymblushing: édes és szívfájdító. szerencsére Guo hatására inkább hozzá hasonlít a kislány jellemben. Mindent megtesz érte. felvállalja a műtétet is. Megérkezett Jun Kay nővére vagy nagynénje, lassan már sok a családtagokból, de legalább ő a jót képviseli a családban. Izgalmas volt a találkozás a nagymamával, és mennyire irritáló hogy a saját anyja nem ismeri fel a lányban a saját vérét!!!! Sőt mi több nem általja a nevelt lányát hazahívni mert fél tőle. :)) :)) ugye akinek sokszorosan vaj van a füle mögött ...Nagyon várom a további fejleményeket..

Szia Kata! Olyan dolgokra reagálnék, amikről még nem volt szó, de te szóba hoztad
szerencsére.

Az egyik, hogy a második sógornő nem attól fél, hogy tőle elveszik a vezető pozíciót, hanem
attól, hogy Yi Bei hiányában, nem az ő tanítványának Yu Xinnak adják majd ha ő kiöregszik
belőle, hanem a sógornő tanítványának. Azért hívta haza YX-t, hogy legyen szem előtt, a
nagymama nehogy elfeledkezzen róla, hogy ő is létezik. És persze kettesben erősebbnek is
érzi magát, mint egyedül.

A volt férj úgy döntött, nem enged soha többé YX-nak. Nem hagyja megfélemlíteni magát.
Ahogy jelezte is, a főnöke összes titkát tudja, nem lesz könnyű dolga a volt feleségének, ha
ki akarja őt ebrudalni a titkári állásából.

Nagyon-nagyon kíváncsi leszek YK nagynénje sorsának alakulására. Fogja-e hagyni a bátyja,
hogy börtönviselt párj legyen.

Nagyon szívesen!

Hogy leégett YX! De jó volt látni!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (18/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 17. 5:56

virag1 írta:köszi az ujab részek feliraát, de most egyszerre többet nézek meg, gyüjtögetek. Hátha igy könyebb elviselnem a gonoszkodást és tudok örülni a humornak. Megnézem és ...............irok.


Szia Virág! Csináld úgy, ahogy jólesik! Ahogy láttam, a 21. résztől a romantikának
is fogunk örülni. YK a teljes letámadást választja az óvatoskodás helyett. Jól teszi! :))

Lépésről-lépésre haladunk az igazság felé:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (18/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 17. 6:04

gyomar írta:Szia Rita!
1.Nagyon örülök, hogy jönnek a Zsuzsi lányodék(ez a legfontosabb)
2.Hálás vagyok a szülinapi feliratokért.Köszönöm neked a 17-18. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Nagyon tetszett a hímzőműhely udvarán zajlott beszélgetés.Már nem ütheti meg, és már nem fél tőle, külföldön arannyá változott(ez nem semmi mondat volt) de itthon ismét megmutatta a foga fehérjét. Így lesz esélye Guo-nak kiállni ellene. A kislány egy bűbáj, egy nagyon fontos szereplőt kaptunk, akkora mint a meggymag és hogy védi az anyját erre már nagy szükség volt, mert a tanárnő egyedül nem elég ennyi ellenség ellen.
Szép estét kívánok mindenkinek.Marcsi :)

Szia Marcsi! A "meggymaggal" kapcsolatban, épp elnéztem az egyik jelenetben, hogy
három felnőtt nő veszi körül (később még egy férfi, a bérlő, is belép az életébe), persze,
hogy cserfes, és képes felnőttesen gondolkodni. A 21. részben láttam tegnap, hogyan
viselkedik műtétje előtt. Tényleg meg lehet zabálni.

Igen, GG felnőtt lett, ahogy mondta, neki egy családot kell eltartania, nem engedheti
meg magának, hogy egykönnyen félreállítsák. Csak YX ne lenne annyira alattomos...

Viszont GG apja elkezdett gyanakodni. Egyelőre nem YX-ra, csak arra, hogy rajta keresztül
eljuthat a lányához, és ez nekünk jó... azt hiszem...

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (18/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 17. 6:15

B.Marika írta:Szia Rita! Kicsit nyugalmasabb részek voltak a mostaniak, legalább is nekem, mert nem akartam állandóan fejbe verni a szereplőket. A kislány cukorfalat, az apja is végre talpra állt, remélem hamarosan találkoznak. A nagyi nem hagyja magát, kitart GG mellett. Kait imádom, nem tudja kiverni a fejéből GG-t. És a két boszorka ismét egymásra talált, csak GG sem a régi már, ez nagyon tetszett! Szóval szuper két rész volt!
Köszönöm a munkádat, a feliratok hamar érkeztek, hálás vagyok érte!

Szia Marika! Igazad van! Nyugisabb részek voltak. Nagyon tetszett ahogy GG helytállt a
kiválasztási procedúra során. Mondjuk elgondolkodtam rajta, hogy mi lett volna, ha a
nagymama nem hallja meg, mit beszél a két lánnyal az udvaron. De meghallotta, és ez
a lényeg. :D

Yun Kai szegény nagyon sokat fog kapni GG-tól a 19. részben, és talán a 20. elején is
még. Őt minden percben fejbe akartam vágni, de szerencsére abbahagyta a durvaságait.

De hogy YK mostohája is hímezni tanul... és régi iskolatársa GG mostohájának...!!!!:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 17. 6:20

boszorkany írta:Kedves Rita,hazaengedtek ma este,sajnos semmi nem valtozott,mindent megcsinaltak velem,amit a szakorvos kert,de minden rendben van,csak a labam nem:( Tovabbi vizsgalatokra kell majd menjek es tornaztatni a kine-vel a terdem,labom-Sajnos nem tudtam megnezni az elozo ket reszt,mar --nem volt idom ra,majd most jol jarok(ahogy irtad most ujabbakat tettel fel)igy reszt nezhetek egmas utan
Koszonom szepen:)

Kedves Éva! Nagyon sajnálom! De azért az nagyon jó hír, hogy minden más rendben van.
Akkor csak a lábadra kell koncentrálni. Hátha a további vizsgálatok és a gyógytornász... :ympray:
Drukkolok továbbra is!

Jó szórakozást a minimaratonhoz!

Itt kezdődik minden. A Professzor meghall egy beszélgetést. Szimatot fog, és nem hagyja
magát eltéríteni:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (20/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 17. 6:26

cicus írta:Szia Rita!
Nagyon szépen köszönöm a 19-20.részt is.Az pedig nagyon jó hír,hogy
GG abbahagyja a durváskodást.

Szia Cicus!
Megnéztem a 21. részt, és végre jön...jön...jön... a romantika! Yun Kai lehengerlő lesz!

Már itt elkezdte, agyon pátyolgatta GG-t, az pedig szelíden, megadóan tűrte. Ebből gondolhatta,
hogy szabad a pálya, hát beindítja magát:

Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (20/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2019. január 17. 13:01

Szia Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 19-20. részek feliratainak a fordítását. ^:)^ :-h
Marcsi :)
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Because of Meeting You (20/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2019. január 17. 16:01

Ritám! Köszönöm az új részeket, kíváncsi vagyok nagyon! :littlehearth: :x
:flower1: :littlehearth: %%- :movingflower: :movingflower: %%- :littlehearth: :flower1:
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Because of Meeting You (20/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: chain » 2019. január 17. 23:04

Üdv.
Köszönöm szépen a 19-20.részek feliratait.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (20/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 18. 10:12

végre ideértem...kezdeném azzal, hogy
Kép ezt a pillanatot nagyon vártam, hogy végre ! JB apja is a megfelelő helyen legyen, a megfelelő időben és fontos dolgot halljon meg.
Spoiler: mutasd
Jó érzékkel rátapint a megfelelő kérdésre, de mint mindig az ifjú boszorkány mindig megjelenik. tényleg igaz a mondás, hogy addig ját a korsó a kútra...nagyon várom már ezt a pillanatot. A másik, durva volt, hogy képes lett volna lopással vádolni GG.-t csak hogy kiebrudalhattassa onnan, ne legyen többé vetélytárs. annyira elveteműlt, annyira csak ő és senki más, hogy mindenen és mindenkin átgázol, s közben adja az ártatlan naivát. Megjegyzem mindkét sori ezen a ponton bravúrosra csinálta talán túlságosan is. az ember azt gondolná nem könnyű megfomálni egy ilyen karaktert, de hát a jelek szerint....YK nagynénje is aranyos, megtudtunk a múltból egy szeletet. O:-) drukkolhatunk, hogy minden visszatérjen a rendes kerékvágásba. hadd győzzön az első szerelem. GG és YK vendéglői jelenete :)) szegény ügyvéd megint félreérthető helyzetbe került. De legalább kiderült YK számára is, hogy nem közömbös ő sem a lány számára. A buszos jelenetnél meg meg tudtam volna enni olyan kis harci kakas volt, még az utasoknak is tetszett. :)) és az a gondoskodás a padon. :)) .
végre találkoznak YK és nagynénje is, egyik legvárósabb pillanat volt, itt ez a sori egy kicsit jobban visszaadta, a koreai túl rövidre vette...de mindkét kislány egy über aranyos volt. :))
Na hagyok másokat is szóhoz jutni... :)) :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Because of Meeting You (12/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. január 18. 16:44

Rita írta:
boszorkany írta:Kedves Rita,hazaengedtek ma este,sajnos semmi nem valtozott,mindent megcsinaltak velem,amit a szakorvos kert,de minden rendben van,csak a labam nem:( Tovabbi vizsgalatokra kell majd menjek es tornaztatni a kine-vel a terdem,labom-Sajnos nem tudtam megnezni az elozo ket reszt,mar --nem volt idom ra,majd most jol jarok(ahogy irtad most ujabbakat tettel fel)igy reszt nezhetek egmas utan
Koszonom szepen:)

Kedves Éva! Nagyon sajnálom! De azért az nagyon jó hír, hogy minden más rendben van.
Akkor csak a lábadra kell koncentrálni. Hátha a további vizsgálatok és a gyógytornász... :ympray:
Drukkolok továbbra is!

Jó szórakozást a minimaratonhoz!

Itt kezdődik minden. A Professzor meghall egy beszélgetést. Szimatot fog, és nem hagyja
magát eltéríteni:

Kép

Kedves Rita!
Halas koszonetem a drukkodert es az ujabb feliratokert. :) Tegnap este mar meg is "ettem" mindet.Jokat nevettem a Kai-on,nagyon jo a karaktere.
A "noverket" egyaltalan nem sajnaltam a volt ferjetol valo felelmeert,megerdemli.Remelem a kislany megtudja majd ki az igazi apja.O is nagyon aranyos szereplo a tortenetben,mikor megfenyegette a nagymamajat GG miatt :D ,nagyon talpraesett cserfes lanyka.
Kulon koszonet jar a gyorsasagodert is.
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Because of Meeting You (20/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2019. január 18. 23:28

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a 12-20.rész feliratát. :littlehearth:
Látom mást is megfertőzött ez a sorozat,amit nehezen lehet abbahagyni.
Én többedszerre nézem,mégsem unom.Igaz,a nagyon gonosz részeknél én már tekerni szoktam.A fő párosunk és a nagynéni mellett a kislány és a volt férj a kedvencem.Legszebb öröm a káröröm.Nagyon örülök,amikor a "kedves"volt feleségének adagolja az érzést.Alig várom,hogy eljussunk azokhoz a részekhez,ahol kiderülnek a turpisságok és a "kígyók" kezdik megkapni a megérdemelt büntetésüket. :D
További szép estét mindenkinek.
Orsix
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2018. július 10. 18:17

Re: Because of Meeting You (20/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Orsix » 2019. január 19. 9:18

Köszönöm az újabb részeket. :flower1: :movingflower: :flower1: :movingflower: :flower1: :movingflower:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (20/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. január 19. 21:14

Szia Rita!
A lemaradásommal most nagyon jól jártam. Négy részt néztem egyszerre. Végre volt időm és nem a fáradság győzőtt éjfél felé, amikor nekikezdtem.
A legnagyobb mondhatni pozitiv csalódás volt - jó azért nem 100 %-osan pozitiv a nő még igy sem :-) - YK mostoha anyja. Jókat derültem a haspókságán. Lesz még ott is kalamajka, mert Gou Gou nevelőanyja sem arról hires, hogy a száját mindig be tudja fogni. Elég egy elszólás és ott is elindul a kombinálás, mint Yo Xin esetében.
Remélem Gou Gou apja nem hagyja abba az agyalást.
A kislány tünemény, hiába tudjuk ki az igazi anyja, a szókimondásával és az ezekhez tartozó reakcióival igazi gougou gyerek :-)
Remélem az anyjának okoz majd egy pillanatnyi lelkiismeret furdalást, ha meglátja. Többet nem is nézek ki belőle. Csodáltam az apját a lelkiereje miatt, amikor találkozott az exével, de nagyon jól állt neki.
YK humorát, szócsatáit az apjával nagyon birom. Végre van a családban egy szövetségese is, a visszatért nagynéni személyében.
De hogy megint hogy ért véget az utolsó rész! Kinéztem egy bunyót azért :-)
Gou Gou bekeményitett valamennyire a nővérével szemben, de azért még gyakorolnia kell, mert a jó lelkét még mindig megszorongatja az a kigyó. Bizom azért a nagymamában, hogy megmarad védelmezőnek.
Köszönöm Rita a előző kettőt és a mostaniakat is.
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Because of Meeting You (20/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: annamama » 2019. január 19. 22:34

Kedves Rita megnézztem a két uj részt is már ...és tudom az igazi gyulolet és a jo mod féltési hadjárat igazán most indul be a gonos mostoha teso részérol GG irányába de beindul ám a volt férj és apuka mindent elsopro hadjárata is amivel bebizonyitsa és leleplezi minden hazugságát a volt feleségének és milyen brilliánsan ....mert o az egyetlen aki mindent tud ,aki minden félre érthetetlen bzonyitékot magáénak tudhat és mindig a megfelelo pillanatban elo is rukkol vele és minden alkalomal egyre mélyebre és fájdalmasabbra ut vele ,de ez a gonosz tyuk meg is érdemli deeee még erre nagyon sokat kell várnunk hogy oda keruljon az a bizonyos pont ahova kell !Kozben mert o mindent tud semmit nem felejtett el az után mikor találkozik az o gyonyoru kislányával azt a végtelen szeretetet iránta orom nézzni ,és mind ez titokban mert o lesz a Mister a harmadik apuka a kicsi lánynak ....stb...stb....stb...igaz azt nem tudom itt is igy lesz e mert én mindig a koreai verziohoz ugrok vissza,....hát én már megnézztem elore a 21-22 részt is ..tudom rossz szokás a kukucskálás de hát ez van ,nem tudom megállni kulonosen meg igy hogy ossze is hasonlitgatok de most is azt irom kár hogy annyi mindent kihagytak ...bár ki tudja ez igy is izgalmas ,érdekes jo sori...Békés éjszakát kivánok mindenkinek és várom a kovetkezo részek feliratait... :) :-h :-h :-h Anna..... :movingflower:

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég