Because of Meeting You (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 29. 6:34

annamama írta:Kedves Rita koszonom z uj részek feliratát remélem már jol vagy gyogyulj ...gyogyulj ..gyogyulj meg mi ráérunk ...Pusziii Anna...most jottem be az udvarol már második napja holésepro munkássá váltam itt olvad ma kulonosen ezerrel és áll a viz az udvaron mert a talaj még bizony nagyon fagyos és nekem a kedves szomszédon az egész tetojérol az udvarra engedi az olvadt havat kozvetlen a vizora mellé....tegnap volt egy kis eszmecserénk....mert engem sem cukorbol gyártottak ,de jovok haza ma és ujbol jo hogy nem ladikkal kellett bemennem...a hozzám vezeto csovet jo hangos izes gomori megjegyzésekel magyarul odébb kanyaritottam ...erre most perpillanat a járdára engedi az ereszcsatorna vizét onnan is kapok vissza de mégsem az egészet...tudod mert ok fiatalok és szlovákok pár éve vették meg a házat én meg vénecske magyar anyoka vagyok és egyedul de van egy fegyverem ami bizony csipos is tud lenni és csak juszt is magyarul beszél ......nem mintha nem értené hiszen a szulei is tudnak magyarul a felesége meg szinmagyar....de igaz a mondés hiába akarsz mindent megtenni a békességért mert a rossz szomszédság torok átok ...:)...mna most kicsit megkonnyebultem hogy kiadtam ezt magambol.....és lassan elkezdem nézzni a két uj részt amit ujbol hálásan koszonok....Anna...:)...

Kedves Anna! Matyinak is jobbulást kívánok! Remélem nem az influenzát kapta el!
Én szombaton és vasárnap azt éreztem, hogy gyengébb vagyok, mint azok előtt. Álmos voltam,
már fél hét felé nézegettem az órát, hogy mikor fekhetek végre le. Megijedtem, nem akarom
újra kezdeni az egészet. A köhögés az, ami nem akar múlni. Az agyamra megy. Hagymateát
ittam tegnap mézzel, az jó volt határozottan. Ma folytatom.

Nekem mindig jó szomszédaim voltak, össze is teszem miatta a kezem. Egy rossz szomszéd
valóban meg tudja keseríteni az ember életét, nálatok meg még cifrázza a dolgot a magyar-
szlovák ellentét, amit már gyerekként megtapasztaltam, ha átmentünk vásárolni. De utáltam!

Szép napot kívánok!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 29. 6:39

schefi írta:Kedves Rita!
Köszönöm a 23-24 részeket. Még csak a 23 részt néztem meg, de teljesen mellbevágó volt, hogy ez a szörnyeteg lány az édesanyját ilyen hazugsággal megvádolja. Van még ennél is lejjebb? Az anyát nem tudom sajnálni, mert ez már nem az anyai szeretet jele.
Üdvözlettel Éva

Kedves Éva!

Szörnyű volt, de még szörnyűbb az anyja beletörődése. Semmi nem nagy ár, ha a lánya
boldogulásáról van szó. Szerintem még van lejjebb. YX vérszemet kapott. Ha adoptálják,
megnő az étvágya is, és a Jin család nevében fog ámokfutni. Persze ezt nem tudom biztosan,
csak sejtem.

Tegnap elkezdtem fordítani a 25. részt. Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz még itt.

Szép napot kívánok!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 29. 6:40

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 23-24.részek feliratait.

Szia! Nagyon szívesen!

%%- @};- %%- :D %%- @};- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 29. 6:45

melinda1984 írta:Szia Rita
Nagyon szépen köszönöm az újabb részek fordítását :) remélem jobban vagy már és már gyógyuló félben vagy :)

Igen mozgalmas napok várnak, de kívánom, mindegyik esemény jól sikerüljön, és pozitív pillanatokat is hoz a mindennapjaidba :)
szép estét :)

Szia Melinda! Gyógyulok, de még mindig fuldokolva köhögök. Hű, de utálom már! Mindegy,
egyszer csak vége lesz!

Mindig ilyen mozgalmas a félév környéke, aztán ez is lecseng. Ami mindig nagy öröm, ha
hazalátogatnak a gyermekeim, vagy ha én megyek hozzájuk. 5.-én jönnek, 12.-én mennek.
Ezt várom már nagyon-nagyon. Jó lesz nagyon!

Szép napot kívánok!
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2019. január 29. 11:09

Szia Rita! A múltkor örültem a nyugisabb részeknek, most meg sokszor fejbe akartam verni YX-t. Megtagadja az anyját és hátba támadja a nevelő szüleit, akik talán adoptálják is. Érdekes emberek! Remélem valaki vagy valami megakadályozza ebben őket. Az apa- lánya találkozásnak örülök. Tudja vagy sejti, hogy az ő lánya? Szeretem, hogy GG ügyesen válaszol az őt bántó embereknek. YK félre érti a helyzetet! Annyi kérdés felmerült bennem, nagyon várom a folytatást! Nem sürgetés képen írtam, türelmesen várok!
Köszönöm a munkádat! :littlehearth: :x

Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2019. január 29. 11:45

Kedves Rita!
Hálásan köszönöm neked a 23-24. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Nem csendesedett a gonoszság faktor, de van cukiság igaz, hogy az én ízlésemnek elég kevés.Most nagy kedvenc apuka aki próbál közel kerülni a lányához. GG igazi anyja pedig meg is érdemli, hogy ilyen gyerek legyen aki az első szóra hátba támadja. A legfájdalmasabb rész az volt amikor Yu Xin anyján ennyire keresztül gázoltak, Ő pedig hagyta. :(
Szép hetet kívánok. Marcsi :)
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 30. 5:58

Kata58 írta:Hát nem semmi ez a nő, hogy mivé fejlődött, az jutott róla eszembe, hogy elvégre a tanára is olyan...
Spoiler: mutasd
a mindenen és mindenkin átgázolás volt kitől tanulta. Na de ennyi ármányt és hazugságot összehordani..szörnyű eddig fordítás nélkül is háborogtam, mert sokat megért az ember a hanglejtésekből, jelenetből de aztán a fordítással tényleg kinyilt a bicska a zsebemben...ide egy jó ki parasztvenyigés seprű nem lenne elég. De hogy még az apát is sikerül elbizonytalanítani...még jó hogy az elnökasszony még tartja magát.
A kislány igazi apja meg rájön hogy övé a kislány...ő lett az ajándékapuka! :D ;) ;) annyira cuki volt az a kislány és annyira édes és éhes az apai szeretetre...Az anyukájának meg mennyire akar egy kedves társat-hát ahogy játszik, felnőtteket megszégyenítő! :x :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
apró jelekkel, de egyre közelednek egymáshoz, és közben a mostohaanya azért elejt egy két mondatot, ami a tanárnőben már felvillantotta a vészjelzőt. Ármányunk meg igyekszik mindentől megszabadulni ami Yibejtől származna...de már nem sokáig...de hogy az igazi anya nem érez rá hogy aki előtte áll a saját lánya, és az idegenbe kapaszkodik...égnek áll a hajam . Na és a férfiakat hogy az újja köré tudja csavarni...de nem eszik olyan forrón a kását, lassan majd kidőlnek a csontvázak a szekrényből, de addig még mennyi kárt fog még okozni jó pár helyen. :-ss :-ss x_x x_x A félreértések halmaza volt ez a két rész, de az is látszik hogy a két fiatalnak nem közömbösek egymásnak ! Ennivalóan aranyosak a civódásaik... :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Örömmel és izgatottan várom majd a folytatást... :D :ymhug: :x :x :movingflower: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:

Szia Kata! Tegnap nem jutott időm neked válaszolnom, veled folytatom. Azt olvastam mindenütt,
hogy a kínaiak "szelídítettek" a főszereplő aljasságain, kegyetlenségein. Tiszta szerencse, mert
lassan kezdek a tűrőképességem határára jutni, már ami YX-t illeti. Azt hiszem nem lennék képes
az eredetit megnézni. Drága sógornőm, amíg vár a feliratokra (Amerikában él, nézhetné angollal
is :D ) elkezdte nézni a koreait, de hamar abba is hagyta. Ő is azt mondta, hogy nagyon durva.

Már fordítom a 25. részt, és a Le Tongot alakító kislány sír az egyik jelenetben, én meg vele együtt
sírtam, annyira élethű volt a fájdalma és a sírása is persze. A felnőttek beszédéből kiszűrte magának
a lényeget: ő az akadálya az édesanyja boldogulásának, miatta nem fog férjhez menni soha. Már
értem, miért van nála ez az őrült apuka keresés. Ami szerinte miatta romlott el, azt próbálja ő
helyrehozni.

Félek, hogy a második sógornő (YX aknamunkájának is köszönhetően) annyira megutálja majd a saját
lányát, hogy nem lesz öröm a találkozásban. Nem lesz könnyű feldolgoznia, hogy akit a sógornője
bérencének tartott, aki mindig szálka volt a szemében, akinek házasságon kívül gyereke van, az az
ő lánya. Már alig várom, hogy ide jussunk.

Sokáig nem volt szimpatikus YX volt férje. Nem a karakter, hanem a színész miatt. De most már
el tudok ettől vonatkoztatni, és nagyon várom, hogy helyettem is borsot törjön a volt felesége orra
alá. Attól mindig jobban érzem magam.

Nagyon szívesen! Szép napot kívánok!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 30. 6:10

B.Marika írta:Szia Rita! A múltkor örültem a nyugisabb részeknek, most meg sokszor fejbe akartam verni YX-t. Megtagadja az anyját és hátba támadja a nevelő szüleit, akik talán adoptálják is. Érdekes emberek! Remélem valaki vagy valami megakadályozza ebben őket. Az apa- lánya találkozásnak örülök. Tudja vagy sejti, hogy az ő lánya? Szeretem, hogy GG ügyesen válaszol az őt bántó embereknek. YK félre érti a helyzetet! Annyi kérdés felmerült bennem, nagyon várom a folytatást! Nem sürgetés képen írtam, türelmesen várok!
Köszönöm a munkádat!

Szia Marika! Én is így voltam vele. YX-t végtelenül utálom, és belőle is az állatot hozza ki.
Gondolatban már lehet, hogy meg is kínoztam. :)) Még jó, hogy a volt férje helyettem is
ad neki időnként.

YX előtt senki és semmi nem szent. Ha adoptálják azt is a saját boldogulására, gazdagodására
fogja használni. Nyilván az Aranyfonalat nem teszi tönkre, mert az nem érdeke, de azt el
tudom képzelni, hogy a benne lakókat ellehetetleníti - mint ahogy most is rajta múlik az
együttműködés.

Szerintem a volt férj, már tudja, hogy Le Tong az ő lánya... vagy csak sejti... elbizonytalanodtam.

Ha ügyes vagyok, szombatra ki tudok tenni újabb két részt. Szép napot kívánok!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 30. 6:18

gyomar írta:Kedves Rita!
Hálásan köszönöm neked a 23-24. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Nem csendesedett a gonoszság faktor, de van cukiság igaz, hogy az én ízlésemnek elég kevés.Most nagy kedvenc apuka aki próbál közel kerülni a lányához. GG igazi anyja pedig meg is érdemli, hogy ilyen gyerek legyen aki az első szóra hátba támadja. A legfájdalmasabb rész az volt amikor Yu Xin anyján ennyire keresztül gázoltak, Ő pedig hagyta. :(
Szép hetet kívánok. Marcsi :)

Kedves Marcsi! Nagyon szívesen! Igazad van, számomra is kevés a cukiság és a romantika.
Most már ezen a fronton kéne előre lépés! Muszáj ellensúlyozni a "sötét oldal"-t. YX anyját
éppúgy utálom, mint a lányát... sőt... YX legalább mindig ugyanolyan gonosz, nem álcázza
magát. Ez meg össze-vissza reagál. Hol oda van GG-ért, hol ellene van, ha YX érdekei azt
kívánják. Pedig szereti GG-t, de ezt a szeretetet bármikor elfelejti, ha az édes lánya úgy
parancsolja.

YX anyja megérdemelte, hogy leöntötték vízzel. A lánya érdekében saját magát járatta le azzal
a szenvedélyes magánszámmal, amit előadott YB szülei előtt. Azok a legrosszabbat gondolják
róla.

Szép hetet neked is!
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2019. január 30. 7:40

Köszönöm az újabb részek feliratait!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 30. 15:34

Nagyon szívesen!

%%- %%- :D %%- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. január 30. 15:40

Aki kíváncsi Wu Xing új sorozatára, már egy kis ízelítőt kaphat belőle.

Videók, feliratok hamarosan!


http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=154&t=248

Kép
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2019. február 1. 9:19

Sziasztok! Drága Ritám! Hálásan köszönöm a 23-24 részek feliratait. Jó egészséget, kívánok, remélem hamarosan meggyógyulsz. :littlehearth:
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2019. február 1. 20:20

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm az újabb két részt. :littlehearth:
Remélem meggyógyultál és jó egészségben tudod együtt tölteni a hétvégét a gyerekekkel.
Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek.
Orsix
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2018. július 10. 18:17

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Orsix » 2019. február 2. 8:40

Köszönöm az újabb részeket! :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2019. február 2. 23:35

Köszönöm Rita az újabb részeket.Az utolsó kettőt még nem néztem meg, lehet, hogy megvárom a következő részt és majd kismaratonban nézem.
Remélem már gyógyulsz /javasolnám a hagymateát, a lándzsás utifű teát, főleg ha a nyáron szedtél hozzávalót, valamit a karamellt/.
Szép napokat kívánok a gyermekeiddel.
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. február 3. 10:06

Rita írta:Aki kíváncsi Wu Xing új sorozatára, már egy kis ízelítőt kaphat belőle.

Videók, feliratok hamarosan!


http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=154&t=248

Kép

Kedves Rita!
Koszonom a 23/24 epizodok forditasat,nagyon remelem,hogy a kislany igazi apukaja megtudja,hogy az o gyereke,az igazi anyja meg megkapja a melto bunteteset.
Visszaolvasgattam,de nem talaltam a hsz-det,ahol arrol irsz,hogy beteg vagy csak a tobbiek hsz-bol vettem ki.
Remelem mire e sorokat olvasod,mar meg is gyogyultal,jo egeszseget kivanok Neked.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 3. 19:03

Kedves Gyöngyi, Ica, Ildikó és Éva! Már teljesen meggyógyultam, de a köhögés az még
mindig megvan. Ritkán tör rám, de akkor alig tudom abbahagyni. De már nem érdekel.
Jól vagyok és kész!

Nagyon nagy takarításban voltam péntek délutántól. Az év nagy részében magam vagyok,
nem lakom be az egész házat, de most a nem használt szobákat is alaposan kitakarítottam.
Mindent átmostam, átsuvickoltam, átcsutakoltam, felfrissítettem. Bónuszként ma még a
kéményt is kipucoltuk az itthoni fiammal, mert tegnap a begyújtáskor észrevettem, hogy
visszafelé jön a füst a kazán ajtaján. Szóval nem unatkoztam. Kedden éjjel érkeznek a
gyerekek és 12.-én fognak majd visszautazni. Utána már csak egy farsangom lesz pénteken,
ami miatt nem lesz időm fordítani, de aztán visszaáll a rend.

Mindannyiunknak szép hetet kívánok!

Azonnal kiteszem a 25. részt!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (24/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 3. 19:14

Jó szórakozást kívánok a 25. részhez!


Kép
Avatar
csip
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:15

Re: Because of Meeting You (25/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: csip » 2019. február 3. 19:25

Nagyon szépen köszönöm a 25.rész feliratát!
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Because of Meeting You (25/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: annamama » 2019. február 3. 19:40

..Kedves Rita koszonom az uj rész feliratát ,meg is nézzem este igaz elore azért belekukucskáltam a kislány tundéri kis cserfes talpraesett kistundér Elhiszem hogy pityeregtél a kicsi lánnyal egyutt ,de majd lesz egy olyan jelenet mikor a kislány kialkudja a játékos apukátol hogy vigye el ot a vidám parkba mert o még soha nem volt ott nem tudom melyik részben lesz es hogy itt ebben a verzioban biztosra tudja e mér az apuka hogy ové a kislány de egy csodálatos rész lesz ...de hogy mindent megbosszulon minden gonoszságát bebizonyitsa a volt feleségének arra még nagyon sokat kell vérnunk ,de ami késik az nem mulik ...és eljon az az ido is mikor mindenre fény derul...Szép hetet kivánok ...Anna.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (25/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. február 3. 20:35

Kedves Rita, igazán kedves vagy ,hogy még a nagy hajtás közepette is becsempésztél egy feliratot a számunkra, hogy egy kicsit enyhítsd a mi izgalmunkat a folytatásban. :x
A gyerekek érkezéséhez sok örömöt kívánok és jó időt az itthon tartózkodás alatt... :D . Mindenkinek teljesüljön a szíve kérése! :ympray: :-bd
Áldott hetet mindenkinek! :D
Annuska, én is ától szettig végignéztem mindkét sorozatot, de nem tudom én sem megunni, ugyanúgy izgalommal tölt el, mintha nem láttam volna. :-bd :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (25/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. február 3. 21:19

Az igazi apuka nagy kedvenc lett, mennyire kitartóan keresi a kislányát..és nagyon tetszett hogy Y.Xing ráfázott...a saját anyjával.. :))
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Because of Meeting You (25/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: chain » 2019. február 3. 21:27

Üdv.
Köszönöm szépen a 25.rész feliratát.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Because of Meeting You (25/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. február 3. 22:05

Szia Rita!
Hát ez a hét is szépen fejeződik be,mert itt az újabb rész :)
Nagyon megörültem neki és köszönöm szépen. :x
Most,hogy nézem Nelli és Wu Xing sorozatát,teljes a paletta.
Mind jó választás,de teljesen más,úgy hogy igazán el vagyunk
kényeztetve.Remélem a köhögésed is elmúlik,eszembe jutott
hogy nekem a vöröshagyma tea mindig segített,ha köhögtem.
Talán a Bükkben még lesz hó amikor itt lesznek a gyerekek és
gyönyörködhetnek benne :)

Szép napokat!

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég