Because of Meeting You (online is nézhető)

Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2019. február 16. 19:21

Köszönöm Rita a két részt. Millió puszi.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 16. 19:23

Nagyon szívesen, Ildikó!

Jó szórakozást kívánok!


:littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :D :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. február 16. 19:48

Huh de sokan letöltötték már előttem... :)) .Köszönettel vittem a két feliratot, kellemes hétvégét estét kívánok! :D :ymhug: :x :-bd :movingflower: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 16. 19:54

Szia Kata! Kivételesen nem sikerült az elsőség. ;)

Jó szórakozást és kellemes hétvégét kívánok!


:littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :D :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2019. február 16. 21:39

Szia Rita!
Meg is néztem a két részt.Hát mit mondjak nem feküdtem a nevetéstől.Egy új aljas ellenség jelent meg a színen, és ismét Guo Guo tehet mindenről, elképesztő.De most már kezdek haragudni Guo Guo-ra, hiszékeny, naiv, hogy ez már nagyon túlzás.A nővérke pedig ha két élete lenne akkor sem tudná jóvá tenni.A hazugságon kívül nem is bugyog a száján semmi maximum azonnal egy újabb hazugság. Nagyon irritáló már.
Aranyos most a pizzás szerelmespár volt illetve Le Tong, aki mindig kárpótol egy picit.
Szép hétvégét kívánok.Marcsi :)
Spoiler: mutasd
Amikor említetted, hogy jönnek haza, valamiért azt gondoltam, hogy ezért jönnek. De tudod mindenki magából indul ki, én is alig várom már, hogy ott tartsunk.

Ui.Az előző hozzászólásom volt a 600.-k :ymparty: :ymapplause:
schefi
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2019. január 23. 9:48

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: schefi » 2019. február 17. 5:59

Kedves Rita!

Köszönöm az 26-27 részt. Igaz, hogy nagyon kiváncsi vagyok az ujabb fejleményekre, mégis erőt veszek magamon és még várok legalább plusz két részig. Üdvözlettel Éva
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. február 17. 8:34

Szia Rita!
Köszönöm a két új részt!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. február 17. 10:41

Hát mit mondjak, vérlázító volt ez a két rész, talán a legnehezebb az eddigiek közül.
Spoiler: mutasd
a mostohanővér szinte minden területen felteszi az íre nem is a pontot, hanem a vessző! Elképesztő! Bevonni Guo volt barátnőjét a hazugságba, aki meg már nem is tudom hova süllyed, még ha ingadozik is, csakhogy megszerezze YK mindenre képes. Nagyon várom hogy lelepleződjenek! Elvégre legszebb öröm a káröröm..
:D :x :littlehearth:
Avatar
RiziBizi
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: RiziBizi » 2019. február 17. 11:01

Kedves Rita!
Így félúton a nagyon remélt igazságos véghez, amit remélek:
Én a koreai kegyetlenebb változatot nem láttam, de nekem itt, a lágyítottnál is kinyílik a bicska a zsebemben. Ennyire mérhetetlen önzőséget, rosszindulatot és hiszékenységet ... A kakukkfióka pedig könnyedén mozgatja az érzelmi bábokat, akik már talán bele is fáradtak a várakozásba és
ezért bízzák a keresést a legnemmegfelelőbb személyre. szörnyű ... SZÖRNYŰ!

Köszönöm szépen az eddigieket!
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2019. február 17. 11:51

Kedves Rita! Köszönöm szépen az újabb feliratokat.Most gyűjtögető üzemmódba kapcsoltam,mert alaposan lemaradtam egyéb okok miatt.Nagyon megszerettem a kínai sorozatokat,ŐRÁ is sor kerül,gondolom úgy a fordítás vége felé.Gratulálok a fórumodhoz.Üdv.Nagyi :-h :-h :-h
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. február 17. 12:04

Rita írta:
gyomar írta:Szia Rita!
Cicus-hoz hasonlóan nagyon hiányoztál.
De tudjuk, hogy hozzád is nagyon ritkán tudnak jönni a gyerekek, ilyenkor kell bepótolni akár hónapokat, illetve elmerülni a gyerekek nélkülünk eltelt idejébe.Esetleg ha valami jó hírrel megörvendeztettek? Bocsika ha túl intenzív voltam.
A 26-27. részek feliratait pedig hálásan köszönöm neked.
Szép hétvégét kívánok.Marcsi :)

Szia Marcsi! Nagyon nevettem az "intenzív" kérdéseden! Rajta vannak az ügyön... :)

Mivel dolgoztam azalatt az idő alatt is, amíg itthon voltak, ez az egy hét egyáltalán
nem tűnt hét napnak. Nem baj! Már megvan a jegyem nyárra. Egy hónapig leszek
velük. :D Egy apró szépséghibája van a dolognak, hogy az indulásomig (július 6.)
majdnem öt hónap van hátra... :-w 8-| :-o

Nagyon szívesen! Kellemes hétvégét kívánok!

Nem értem, hogy buherálták meg a DNS vizsgálat eredményét?

Kép

Kedves Rita!
Orulok,hogy feltoltodve jottel vissza kozenk es mindjart ket epizoddal is!Nagyon koszonom a munkadat,bar az ujabb csalot(hazugot)elhagyhattad volna valahol. =)) Igaz,biztosan o is le fog bukni,legalabbis remelem.Az a csoda,hogy nem gabalyodnak bele a sok hazugsagba es intrikaba.
Mig "szabadsagoltad" magadat,neztem a forditotarsaid munkait is,de hamar a vegukre ertem,igy utana visszatertem (evek utan)a SB-re a Princess agent-hez.Nemreg olvastam,hogy ott le van forditva az osszes epizodja.Ez csak azert erdekes,mert felfedeztem,hogy YK-t alakito szinesz is jatszik benne,elozoleg nem tudtam ezt,amig nem kezdtem nezni az altalad forditott BoMY sorozatot.A PA-ban egy koronaherceget alakit es ott is sokat mosolyog,persze jol is jatszik.Jo pihenest kivanok Neked a hatra levo idoben,mivel holnap mar ujra munkaba kell menned. A DNS vizsgalatra kiterve,szerintem abban is a "kedves nover" keze van benne,konnyeden megtudta szerezni GG hajszalat,hiszen mindent kihallgat,hogy ne leplezodjon le.Remelem melto buntetese lesz az oszzesert.
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2019. február 17. 13:39

Köszönöm a friss feliratokat!
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2019. február 17. 17:01

Szia Rita! Köszönöm szépen az újabb részek feliratait! :littlehearth: :x
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 18. 5:03

gyomar írta:Szia Rita!
Meg is néztem a két részt.Hát mit mondjak nem feküdtem a nevetéstől.Egy új aljas ellenség jelent meg a színen, és ismét Guo Guo tehet mindenről, elképesztő.De most már kezdek haragudni Guo Guo-ra, hiszékeny, naiv, hogy ez már nagyon túlzás.A nővérke pedig ha két élete lenne akkor sem tudná jóvá tenni.A hazugságon kívül nem is bugyog a száján semmi maximum azonnal egy újabb hazugság. Nagyon irritáló már.
Aranyos most a pizzás szerelmespár volt illetve Le Tong, aki mindig kárpótol egy picit.
Szép hétvégét kívánok.Marcsi :)
Spoiler: mutasd
Amikor említetted, hogy jönnek haza, valamiért azt gondoltam, hogy ezért jönnek. De tudod mindenki magából indul ki, én is alig várom már, hogy ott tartsunk.

Ui.Az előző hozzászólásom volt a 600.-k :ymparty: :ymapplause:

Szia Marcsi! Gratulálok! Nagyon sok az a 600 hsz!

Hát nem lehet nevetgélni, és van egy olyan érzésem, hogy még sokáig nem is fogunk. Én is
nagyon unom Yu Xint, ezért azt csinálom, hogy próbálom másra irányítani a figyelmemet,
például az új párocskára és GG, YK és Le Tong hármasára.

Spoiler: mutasd
Csak hazaugrottak anyázni egy kicsit, mert innentől négy és fél hónap van az újabb találkozásunkig.
De akkorra már lehet, hogy.... :D

Szép hetet kívánok!

Én is megráznám néha GG-t:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 18. 5:05

schefi írta:Kedves Rita!

Köszönöm az 26-27 részt. Igaz, hogy nagyon kiváncsi vagyok az ujabb fejleményekre, mégis erőt veszek magamon és még várok legalább plusz két részig. Üdvözlettel Éva

Kedves Éva!

A héten hozom az újabb kettőt. Nagyon szívesen! Jó minimaratonozást kívánok!


%%- ~o) %%- :D %%- ~o) %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 18. 5:05

f.ági írta:Szia Rita!
Köszönöm a két új részt!

Szia Ági! Nagyon szívesen!

@};- @};- :D @};- @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 18. 5:11

Kata58 írta:Hát mit mondjak, vérlázító volt ez a két rész, talán a legnehezebb az eddigiek közül.
Spoiler: mutasd
a mostohanővér szinte minden területen felteszi az íre nem is a pontot, hanem a vessző! Elképesztő! Bevonni Guo volt barátnőjét a hazugságba, aki meg már nem is tudom hova süllyed, még ha ingadozik is, csakhogy megszerezze YK mindenre képes. Nagyon várom hogy lelepleződjenek! Elvégre legszebb öröm a káröröm..
:D :x :littlehearth:

Igazad van Kata! Nem elég YX és az anyja, még a barátnő is beszáll a GG elleni küzdelembe.
Ez már valóban túlzás. Várom, hogy cserébe a romantikus szál legyen még erősebb. Még az
a szerencse, hogy Yu Xint nem érdekli Yun Kai...

Szép hetet kívánok!

Röhögtem, hogy a barátnő nem tudta a "saját" születési dátuát, így nem sokra ment a kártyával:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 18. 5:23

RiziBizi írta:Kedves Rita!
Így félúton a nagyon remélt igazságos véghez, amit remélek:
Én a koreai kegyetlenebb változatot nem láttam, de nekem itt, a lágyítottnál is kinyílik a bicska a zsebemben. Ennyire mérhetetlen önzőséget, rosszindulatot és hiszékenységet ... A kakukkfióka pedig könnyedén mozgatja az érzelmi bábokat, akik már talán bele is fáradtak a várakozásba és
ezért bízzák a keresést a legnemmegfelelőbb személyre. szörnyű ... SZÖRNYŰ!

Köszönöm szépen az eddigieket!

Kedves RiziBizi!

A lányom már végignézte a vikin a sorozatot, és az ő véleménye is az volt, ami az enyém
is, hogy nagyon érződik ezen a sorozaton, hogy koreai az alapja. Mintha egy koreai sorit
néznénk. Ez különben engem zavar is egy kicsit, hiszen nem véletlenül nem fordítok koreai
sorozatokat. Szóval a finomítás ellenére (lehetett volna még dolgozniuk rajta) megmaradtak
azok a jegyek, amiket nem szeretek. A gonoszság ilyen szintje, az erőszakosság...

A She Was Pretty-t például példaértékűen kínaiasították. A Pretty Li Huizhenben nagyítóval
sem lehetett koreai manírokat felfedezni. Ettől függetlenül már akkor elhatároztam, hogy
nem fogok kínai feldolgozásokat fordítani, erre csak megtettem. Most viszont újra erre a
döntésre jutottam.

Igazad van, én sem értem GG szüleit. Hogy hogy nem tűnik fel nekik, hogy ami nekik 17 évig
nem sikerült, az egy fiatal lánynak azonnal összejött.

Nagyon szívesen! Szép hetet kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 18. 5:30

Magdimama írta:Kedves Rita! Köszönöm szépen az újabb feliratokat.Most gyűjtögető üzemmódba kapcsoltam,mert alaposan lemaradtam egyéb okok miatt.Nagyon megszerettem a kínai sorozatokat,ŐRÁ is sor kerül,gondolom úgy a fordítás vége felé.Gratulálok a fórumodhoz.Üdv.Nagyi :-h :-h :-h

Kedves Nagyi! Szerintem nagyon jól jár az, aki hajlandó nyitni a nem koreai sorozatok
felé is. Az hamarabb rátalál egy számára kedves sorira, és nem jár úgy, ahogy a csak
koreait nézők, hogy lassan már egyik dráma sem elég jó nekik. A fb-on szoktam olvasni
a párbeszédeiket, milyen nagy reményekkel indulnak neki egy-egy új sorozatnak, és hogyan
csalódnak pár rész után. Ez nyilvánvalóan már a csömör jele.

Nagyon szívesen! Jó gyűjtögetést kívánok!

:flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :D :flower1: :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 18. 5:46

boszorkany írta:Kedves Rita!
Orulok,hogy feltoltodve jottel vissza kozenk es mindjart ket epizoddal is!Nagyon koszonom a munkadat,bar az ujabb csalot(hazugot)elhagyhattad volna valahol. =)) Igaz,biztosan o is le fog bukni,legalabbis remelem.Az a csoda,hogy nem gabalyodnak bele a sok hazugsagba es intrikaba.
Mig "szabadsagoltad" magadat,neztem a forditotarsaid munkait is,de hamar a vegukre ertem,igy utana visszatertem (evek utan)a SB-re a Princess agent-hez.Nemreg olvastam,hogy ott le van forditva az osszes epizodja.Ez csak azert erdekes,mert felfedeztem,hogy YK-t alakito szinesz is jatszik benne,elozoleg nem tudtam ezt,amig nem kezdtem nezni az altalad forditott BoMY sorozatot.A PA-ban egy koronaherceget alakit es ott is sokat mosolyog,persze jol is jatszik.Jo pihenest kivanok Neked a hatra levo idoben,mivel holnap mar ujra munkaba kell menned. A DNS vizsgalatra kiterve,szerintem abban is a "kedves nover" keze van benne,konnyeden megtudta szerezni GG hajszalat,hiszen mindent kihallgat,hogy ne leplezodjon le.Remelem melto buntetese lesz az oszzesert.

Kedves Éva! Nagyon reménykedem, hogy a gyerekkori barátnőben, aki alapvetően
nem egy törtető fazon, hamar megszólal a lelkiismeret.

Nekem fura volt Deng Lunt mosolyogni látni, mert én legelőször a Sweet Dream c. kínai
soriban láttam őt. Ott egy magának való, kissé komor, pasast alakít, akit majd Dilraba
dolga megpuhítani. Nem néztem végig a sorozatot, de láttam belőle vagy 12 részt, és
addig soha nem hagyta el egy mosoly sem az arcát, és az alakítása is visszafogott volt.
Nagyon meglepett, amikor YK szerpében egy teljesen más arcát mutatta. Egyébként az
a másik is nagyon tetszett nekem.

Igen, biztosan kiderül majd, hogy YX csinált valamit, ami megváltoztatta a DNS teszt
eredményét. Mondjuk eléggé hihetetlen, hogy egy fiatal lánynak ekkora befolyása és
ügyessége legyen, de ezt most hagyjuk.

Szép hetet kívánok! Érezd nagyon jól magad!

Tudtam, hogy ez a csuklótáska még fontos szerepet fog betölteni, de nem így...

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 18. 5:47

leo-leo írta:Köszönöm a friss feliratokat!


Szívesen!

%%- :D %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. február 18. 5:47

B.Marika írta:Szia Rita! Köszönöm szépen az újabb részek feliratait! :littlehearth: :x


Szia Marika! Nagyon szívesen!

:littlehearth: :littlehearth: :D :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Erzsike54
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 21:35

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2019. február 18. 18:17

Kedves Rita !! Köszönöm szépen az utóbbi feliratokat ,most egy pár részt egybe néztem meg ! Már nem morcóskodok ,
mert nagyon szeretem a fiatalokat annyira cuki ez a Li Yun Kai benne ,hogy még arra sem tudok haragudni akire kéne .Nagyon szeretném ha már egy kicsit gyanakodnának a Guo Guo szülei a Yu Xinra ,mert annyira művelt,okos emberek és ez a lány mindig bolondot csinál belőlük .Mindig az az érzésem hogy nem szerették azt a kislányt igazán ,mert működni kéne az anyai ösztönnek ,de ez a nő semmit nem érez a Guo Guo iránt ,még a férje néha meg meg inog ! Nagyon várom a részeket ,s míg várok megint letöltöttem egy sorozatodat Már csak Bin Bin miatt is a Pretty Li Hui Zhent ,jókat szórakozok velük ,teljesen ki kapcsol ez a sztori .Remélem jól vagy ? Nem voltál beteg ? Hiányoltalak ,de mondta Nelli ,hogy itthon voltak a gyerekek ,legalább fel töltődtél egy időre !! Ha az időd engedi ,nézd a mi Bin Binünket ,mert nagyon cuki ebben a sorozatba is !! Szép hetet kívánok sok szeretettel Erzsébet !! :littlehearth: :-bd :flower1:
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2019. február 18. 18:19

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a 25-27. részek fordítását. :littlehearth:
Én nem láttam a koreai változatot,de ebben is elég szenvedés és gonoszság van,így a leírtak után nem is fogom megnézni.De ezektől függetlenül én nagyon szeretem ezt a sorozatot.Lehetett volna kevesebb gonoszság benne.A barátnő hazugsága egy kicsit túlzás.De jön még kutyára dér.
Deng Lunt több sorozatban láttam.Mindig új arcát mutatta és meggyőzően jól játszott.Én nagyon szeretem,mint színészt és nagyon tehetségesnek tartom.Nagyon szép a mosolya.Szeretem,amikor huncutul néz.
Most egy ideig beteg voltam és feküdnöm kellett ,így volt időm sorozatokat nézegetni.Gondoltam nézek egy kis koreait.Beteg voltam attól,hogy anyuka a harmincon éves gyerekének megmondja mi a tuti és mit tegyen.Hogy elmondta azzal még el lennék,de ahogy terrorizálta az már nekem sok volt. Az erőszakos önjelölt menyasszony meg erősen vaslapát után kívánkozott.Szóval úgy döntöttem e "kirándulás "után visszatérek a kedvenceimhez.Sok koreai után az ember megcsömörlik és egy ideig valami másra vágyik.
További szép hetet kívánok.
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Because of Meeting You (27/56) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. február 19. 7:07

Rita írta:
boszorkany írta:Kedves Rita!
Orulok,hogy feltoltodve jottel vissza kozenk es mindjart ket epizoddal is!Nagyon koszonom a munkadat,bar az ujabb csalot(hazugot)elhagyhattad volna valahol. =)) Igaz,biztosan o is le fog bukni,legalabbis remelem.Az a csoda,hogy nem gabalyodnak bele a sok hazugsagba es intrikaba.
Mig "szabadsagoltad" magadat,neztem a forditotarsaid munkait is,de hamar a vegukre ertem,igy utana visszatertem (evek utan)a SB-re a Princess agent-hez.Nemreg olvastam,hogy ott le van forditva az osszes epizodja.Ez csak azert erdekes,mert felfedeztem,hogy YK-t alakito szinesz is jatszik benne,elozoleg nem tudtam ezt,amig nem kezdtem nezni az altalad forditott BoMY sorozatot.A PA-ban egy koronaherceget alakit es ott is sokat mosolyog,persze jol is jatszik.Jo pihenest kivanok Neked a hatra levo idoben,mivel holnap mar ujra munkaba kell menned. A DNS vizsgalatra kiterve,szerintem abban is a "kedves nover" keze van benne,konnyeden megtudta szerezni GG hajszalat,hiszen mindent kihallgat,hogy ne leplezodjon le.Remelem melto buntetese lesz az oszzesert.

Kedves Éva! Nagyon reménykedem, hogy a gyerekkori barátnőben, aki alapvetően
nem egy törtető fazon, hamar megszólal a lelkiismeret.

Nekem fura volt Deng Lunt mosolyogni látni, mert én legelőször a Sweet Dream c. kínai
soriban láttam őt. Ott egy magának való, kissé komor, pasast alakít, akit majd Dilraba
dolga megpuhítani. Nem néztem végig a sorozatot, de láttam belőle vagy 12 részt, és
addig soha nem hagyta el egy mosoly sem az arcát, és az alakítása is visszafogott volt.
Nagyon meglepett, amikor YK szerpében egy teljesen más arcát mutatta. Egyébként az
a másik is nagyon tetszett nekem.

Igen, biztosan kiderül majd, hogy YX csinált valamit, ami megváltoztatta a DNS teszt
eredményét. Mondjuk eléggé hihetetlen, hogy egy fiatal lánynak ekkora befolyása és
ügyessége legyen, de ezt most hagyjuk.

Szép hetet kívánok! Érezd nagyon jól magad!

Tudtam, hogy ez a csuklótáska még fontos szerepet fog betölteni, de nem így...

Kedves Rita!
Koszonom szepen a soraidat,mindig gyogyir a lelkemnek :) :littlehearth:
Meg nem tudom hova fog fejlodni a baratno lelkiismeretben,de a YK utani vagyakozasa eleg eros ahhoz,hogy keresztbe tegyen a baratnojenek,bar ne legyen igazam.
Hidd el Rita,az eletben is vannak ilyen emberek,akik a sajat celjuk erdekeben mindenre kepesek,bar lehet,hoggy a DNS kerdes nem ennyire egyszeru,mint a sorozatban.
Erzsike irta,hogy az anyai osztonnek mukodnie kellene a fonokasszonyban(amit en is hianyolok)de eszembe jutott az elso fiam szuletese(42 evvel ezelott volt :)) 10-en voltunk egy korteremben es volt koztunk egy no,aki mindig mas gyerekre mondta,hogy az ove.Mondanom sem kell,hogy mi meg egybol neki "tarjaszkodtunk",hogyan nem tudja melyik baba az ove.Hianyzik beloluk a szoros anya-gyerek kapcsolat,mint ahogy itt is.A valosagos eletben nem hiszem,hogy barki orommel fogadna egy ilyen anyat,foleg,ahogy bant es banik vele.
Szep hetet kivanok en is Neked es persze a forumtarsaimnak is. :)

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 5 vendég