I Will Never Let You Go 2019

Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: I Will Never Let You Go 2019

HozzászólásSzerző: gyomar » 2019. június 10. 13:58

Sziasztok!
Hálásan köszönöm nektek a 42-43-44-45-46-47. részek feliratainak a fordítását. ^:)^ ^:)^ ^:)^
Lemaradtam egy kissé, de mostanra már egyre több az ellenség és nem igazán a jobb fajtából, a másik oldalon pedig már lassan nincs olyan aki ne lenne börtönbe, vagy házi őrizetben vagy csak úgy halál büntetésre várna.Mi lesz ebből? Sajnálom a herceget, mert a múltja miatt sok olyan dolgot kell megtenni nagyapának amit nem akar. Akit szívből utálok Liu Qingyan nem semmi egy perszóna.
Köszönöm szépen.gyomar :)
bearbear

Re: I Will Never Let You Go 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2019. június 10. 18:00

cicus írta:Szia Kata!
Örülök,hogy nem vagyok egyedül,de mostmár lassan
azt sem hiszem el,hogy a vége jó lesz :(

Remélem jó lesz, én még bízom benne. Nem sok időm volt a napokban írni, de azért az megfogalmazódott bennem, hogy ez a rühes Qingwu megérdemelne egy száműzést. Nagyon idegesítő. Amit nem tud megszerezni, azt tönkreteszi. A vén kéjenc császár is ugyanolyan. Még négy rész és vége. Nagyon remélem, hogy pozitív végkimenetel lesz.
bearbear

Re: I Will Never Let You Go 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2019. június 10. 18:01

A másik, akiben nagyot csalódtam az az Ifjú Mo mester árulása. A saját húgát képes volt eladni... egyetlen egy személy nem változott még mindig és az pedig Yun Lang. :littlehearth:
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: I Will Never Let You Go 2019

HozzászólásSzerző: gyomar » 2019. június 10. 20:00

bearbear írta:A másik, akiben nagyot csalódtam az az Ifjú Mo mester árulása. A saját húgát képes volt eladni... egyetlen egy személy nem változott még mindig és az pedig Yun Lang. :littlehearth:

Igen Nelli! igazad van nagyon háttérbe szorították, így kevesebbet szerepel, de az egyik, inkább most már az egyetlen aki nem változik.Becsületesség, szeretet, tisztesség, szerelem mindvégig hű maradt.
bearbear

Re: I Will Never Let You Go 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2019. június 11. 23:04

Kész a 48. rész.
Erős idegzet kell hozzá.
Kellemes szórakozást a 48. részhet. Még három rész és vége.
Nagyon sajnálom Yun Lang-ot.
Biztosan őt és nem a herceget választanám, a karaktere alapján. Szeretem a nyíltszívű, becsületes, kedves embereket.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: I Will Never Let You Go 2019

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. június 12. 7:40

Kedves Nelli, köszönettel vittem is az újabb feliratot! :D :x :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: I Will Never Let You Go 2019

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. június 12. 16:56

Sajnáltam ebben a részben majd nem mindenkit. Egy valakit utáltam nagyon ..az ágyast...ennyire aljasnak lenni... :((
palfiedina
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2019. június 12. 11:09

Re: I Will Never Let You Go 2019

HozzászólásSzerző: palfiedina » 2019. június 15. 11:39

Segítene valaki??? Csak most csatlakoztam és nem értek semmit. A fórum és a főoldal két külön dolog? Mert a fórumba jó a jelszavam és felhasználó nevem, de oda nem.

És egyáltalán nem tudom megfejteni, hogyan működnek itt a dolgok . Hol van a magyarázat, hogy hogyan kell nézni a sorozatokat.
Hova kell kattintani, hogy a feliratokat megtaláljam ? Hogyan tudom a összehozni a kettőt?
Egy órája olvasgatok ismerkedem, de erre nem jöttem rá :(

I will never -t szeretném nézni , a youtube-os linket meg is találtam, de hogyan kell összepárosítani a magyar felirattal!

Bármilyen segítséget előre is köszönök !

/valószínűleg még a hely is rossz ahova írok ! /
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: I Will Never Let You Go 2019

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. június 15. 15:51

Kedves Nelli!
Koszonom szepen az ujabb epizodok forditasat,remelem azert,hogy happyand lesz a vegen vagy nem?????
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: I Will Never Let You Go 2019

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. június 15. 18:08

Kis türelmet ...biztosan lesz segítséged, addig miért nem nézed meg onlinen..

szia Éva, tudod amikor az elején megy a dal, és ott a történések egy egy pillanata, ott az utolsó a válasz ..tehát igen. :D :x :ymhug: :littlehearth:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: I Will Never Let You Go 2019

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. június 15. 19:33

palfiedina írta:Segítene valaki??? Csak most csatlakoztam és nem értek semmit. A fórum és a főoldal két külön dolog? Mert a fórumba jó a jelszavam és felhasználó nevem, de oda nem.

És egyáltalán nem tudom megfejteni, hogyan működnek itt a dolgok . Hol van a magyarázat, hogy hogyan kell nézni a sorozatokat.
Hova kell kattintani, hogy a feliratokat megtaláljam ? Hogyan tudom a összehozni a kettőt?
Egy órája olvasgatok ismerkedem, de erre nem jöttem rá :(

I will never -t szeretném nézni , a youtube-os linket meg is találtam, de hogyan kell összepárosítani a magyar felirattal!

Bármilyen segítséget előre is köszönök !

/valószínűleg még a hely is rossz ahova írok ! /


Kedves Edina!
Jó helyen írtál és ha itt visszamész az első oldalra,ott van a sorozat képe és leírás róla.
Megnézheted online is,így sehonnan nem kell külön letölteni a filmeket,hiszen itt is
megvannak és persze a feliratok is.
Görgess le a Online: SPOILER: MUTASD feliratra és kattints a MUTASD-ra és meg is jelenik az
összes rész felirattal együtt és máris tudod nézni a linkekre kattintva.
Jó szórakozást!
bearbear

Re: I Will Never Let You Go 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2019. június 16. 17:02

palfiedina írta:Segítene valaki??? Csak most csatlakoztam és nem értek semmit. A fórum és a főoldal két külön dolog? Mert a fórumba jó a jelszavam és felhasználó nevem, de oda nem.

És egyáltalán nem tudom megfejteni, hogyan működnek itt a dolgok . Hol van a magyarázat, hogy hogyan kell nézni a sorozatokat.
Hova kell kattintani, hogy a feliratokat megtaláljam ? Hogyan tudom a összehozni a kettőt?
Egy órája olvasgatok ismerkedem, de erre nem jöttem rá :(

I will never -t szeretném nézni , a youtube-os linket meg is találtam, de hogyan kell összepárosítani a magyar felirattal!

Bármilyen segítséget előre is köszönök !

/valószínűleg még a hely is rossz ahova írok ! /



Ide kattints:
viewtopic.php?f=137&t=246
felettem leírták, mit kell keresni.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: I Will Never Let You Go 2019

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. június 16. 17:28

Köszönöm szépen..nagyon vártam, olyan jó lenne már a végére jutni...túlságosan izgalmas...xdd :x :D :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
bearbear

Re: I Will Never Let You Go 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2019. június 16. 19:48

Befejeztük a sorozat fordítását.
Köszönöm mindenkinek aki velünk együtt nézte, a maratonozóknak pedig kellemes maratonozàst.
Köszönöm Dihenné Vámos Erzsébet, Zz, d.sarolta és Rita segítségét.
Legközelebb a The Legends című kínai sorozatot fogjuk fordítani. Várható kezdés ideje: július első hete.
További kellemes szórakozást, az onlineosoknak pedig kedvező sàvszélességet. Az sàvszélesség legyen veletek!
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: I Will Never Let You Go 2019

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2019. június 16. 20:43

Nagyon szépen köszönöm mindenki munkáját,aki a feliratokkal dolgozott. :littlehearth:
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: I Will Never Let You Go 2019

HozzászólásSzerző: chain » 2019. június 16. 21:32

Üdv.
Köszönöm szépen a 48-51.részek feliratait, valamint ismételten köszönöm szépen a sorozat fordítását.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: I Will Never Let You Go 2019

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. június 16. 22:02

Szia Nelli!

Nagyon szépen köszönöm a sorozat utolsó részeit és mégegyszer ezt
a hatalmas munkát,amit ilyen gyorsan és precízen megcsináltatok. :x
Nagyon szerettem a sorozatot és most az utolsó 10 részt egyben fogom
megnézni.
A The Legends megint egy jó hosszú sorozat a vikin belenéztem az első
részekbe és biztos nagyon jó lesz az is.Biztos itt leszek veletek :ymblushing:
Addig is jó pihenést és szép napokat :-h
palfiedina
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2019. június 12. 11:09

Re: I Will Never Let You Go 2019

HozzászólásSzerző: palfiedina » 2019. június 16. 22:52

cicus írta:
palfiedina írta:Segítene valaki??? Csak most csatlakoztam és nem értek semmit. A fórum és a főoldal két külön dolog? Mert a fórumba jó a jelszavam és felhasználó nevem, de oda nem.

És egyáltalán nem tudom megfejteni, hogyan működnek itt a dolgok . Hol van a magyarázat, hogy hogyan kell nézni a sorozatokat.
Hova kell kattintani, hogy a feliratokat megtaláljam ? Hogyan tudom a összehozni a kettőt?
Egy órája olvasgatok ismerkedem, de erre nem jöttem rá :(

I will never -t szeretném nézni , a youtube-os linket meg is találtam, de hogyan kell összepárosítani a magyar felirattal!

Bármilyen segítséget előre is köszönök !

/valószínűleg még a hely is rossz ahova írok ! /


Kedves Edina!
Jó helyen írtál és ha itt visszamész az első oldalra,ott van a sorozat képe és leírás róla.
Megnézheted online is,így sehonnan nem kell külön letölteni a filmeket,hiszen itt is
megvannak és persze a feliratok is.
Görgess le a Online: SPOILER: MUTASD feliratra és kattints a MUTASD-ra és meg is jelenik az
összes rész felirattal együtt és máris tudod nézni a linkekre kattintva.
Jó szórakozást!




Köszönöm a választ. Az online nézés már tiszta. :) Sikerült is megnéznem a videán az első 3 részt. :)
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: I Will Never Let You Go 2019

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2019. június 17. 10:09

Sziasztok! Hálásan köszönöm a sorozat fordítását! :x :littlehearth:
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
kormika
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2017. december 25. 20:25

Re: I Will Never Let You Go 2019

HozzászólásSzerző: kormika » 2019. június 17. 10:45

Hálásan köszönöm a sorozat fordítását, ^:)^ még az utolsó részek vannak,de imádtam minden percét. :x Remélem csodás befejezése lesz. :)

Köszönöm a munkátokat,nagyon jó volt!!!!!!! :movingflower: :x :x
Eugenia
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:19

Re: I Will Never Let You Go 2019

HozzászólásSzerző: Eugenia » 2019. június 17. 11:15

Sziasztok! Köszönöm szépen a feliratokat. Üdv: Eugenia
bearbear

Re: I Will Never Let You Go 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2019. június 17. 14:08

Nagyon szívesen. Kicsit részletesebb lehetett volna a vége, de így is tetszett. Kivéve persze néhàny részlet, amit nem akarok elmondani előre.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: I Will Never Let You Go 2019

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. június 17. 15:10

Nelli ez aztán a csúcs meglepetés, köszönettel vittem ...gyorsan csinálok uzsonnát és máris jövök megnézni... :D :x :flower1: :littlehearth:
Spoiler: mutasd
Ugye most akkor befejezed a japán krimit is? nagyon hiányzik már az is...
:-bd :ympray: :x
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: I Will Never Let You Go 2019

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. június 17. 19:14

Spoiler: mutasd
Azért vannak kérdéseim..hova lett az ikernővér, és miért kellett ennyi áldozatnak lennie.?!. a legvégéből meg mutathattak volna egy sikeres akciót , vagy romantikából többet a sok harc után.
...ti hogy látjátok? :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
szeva
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:02

Re: I Will Never Let You Go 2019

HozzászólásSzerző: szeva » 2019. június 17. 20:02

Sziasztok! Hálásan köszönöm a sorozat fordítását! :movingflower: :littlehearth: Nagyon tetszett, bár bennem is maradtak kérdések.
Sajnáltam, hogy a jók mind meghaltak. Még a dokit is megsajnáltam a végén. Bu Qi családjáról is lehetett volna még szó. Kíváncsi lettem
volna mi történt az ikertestvérrel. Kicsit több romantikát is tehettek volna bele. Bosszantó, hogy Liu Qingyan sértetlenül megúszta, ráadásul
nagyon jó élete lett.

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég