In Family We Trust (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (16/18)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. december 1. 5:46

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 5-16.részek feliratát.

Szia! Nagyon szívesen!

:littlehearth: :littlehearth: @};- @};- :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (16/18)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. december 1. 6:05

Ancsapancsa írta:Kedves Rita!

Köszönöm az újabb részeket! Nagyon csodálkoztam azon, hogy Toei anyjának milyen későn jutott eszébe, talán ő maga is mondhatná magát bűnösnek. Yi terve igencsak radikális volt, de megértem a kétségbeesett próbálkozását a testvére felmentéséért, mindent egy lapra tett fel. Meimei és Mate viselkedése viszont számomra elfogadhatatlan, űgy élni tovább, mintha semmi sem történt volna, hát...!

Kedves Ancsapancsa!

Nagyon szívesen! Milyen érdekes volt látni, hogy amíg mi - és több szereplő is - már tudtuk, hogy Mate
a tettes, addig Phatson és a férje Toeit tartották a gyilkosnak, míg Ern Phatsont a nadrág miatt. Csak
most gondoltam bele, hogy ha Wichian nem tolja le örökké Yit, hogy ne kockáztasson, inkább bízzon a
rendőrökben, akkor Yi elmondta volna a szüleinek, amit megtudott, és nem kellett volna ilyen durva akcióba
kezdenie. Mert valóban durva volt, és még jobban el is durvulhatott volna, ha meg lett volna töltve a fegyver.
Legalább annyi esze volt, hogy üresen adta oda Mate-nek. Egyébként én is megértem. Azt azonnal felfogta,
hogy Mate és a lánya önszántukból soha nem fognak vallomást tenni. Én se csináltam volna másképp. Itt
ilyen drasztikus-letámadásos módszerre volt szükség ahhoz, hogy rögzíteni tudja Mate vallomását.

Sajnos Meimeiről el tudom képzelni, hogy nem zavarta volna a lelki nyugalmát az a tény, hogy Toei évekig
a börtönben csücsül az apja miatt (milyen jól felmentette magukat a felelősség alól azzal, hogy majd Toei
magas rangú apja kihozza valahogy a fiát a börtönből).

Nem sokára jövök vissza az utolsó részekkel.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (16/18)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. december 1. 6:10

gyomar írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 15-16. részek feliratainak a fordítását. ^:)^ ^:)^
Már ismét csak Yi tesz dolgokat, igaz, hogy nagyon vad dolgokat, és veszélyes dolgokat, de a végeredmény fog számítani az út már nem.
Szép estét kívánok.Marcsi :)

Kedves Marcsi! Nagyon szívesen a fordítást! Én is így gondoltam, ahogy te, hogy a végeredmény
ami számít, az út nem, de sajnos nem így lesz. A mai részekből ez is kiderül majd. Utána írok róla
bővebben.

Kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (16/18)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. december 1. 6:19

f.ági írta:Szia Rita!

Először is hagy gratuláljak ehhez a hatalmas teljesitményhez! 75 sorozat, kimondani is sok,nemhogy megcsinálni!
Bármennyire szerettem volna Veletek haladni egyszerűen az esti fáradság mindig legyőzött, amikor elkezdtem. Emiatt az első részt legalább három nap kezdtem újra.
Nagyon köszönöm az eddig kitett részeket, nagoyn jó sorozatot találtál megint.
Kicsit azért elszoktunk ettől a nyelvtől, de nem volt nehéz belerázódni :-)
A hetedik résznél tartok és fogalmam sincs a végkifejletről.
A történésről még nem irok semmit, mert a neveket szoknom kell és a migrénem miatt most nem nézek utána kinek mi a neve, mert örülök,hogy végre jelentkezhettem és irok.

Szia Ági! Nagyon köszönöm és nagyon szívesen!

Semmi baj, legalább tudsz kismaratonozni. Talán a 12. részben kiderül, hogy ki a tettes, de épp úgy,
mint a Columbo sorozatban, ettől még izgalmas marad a történet.

Az egyik kolléganőm migrénes, és extra hosszúságú ideig tartott a legutolsó rohama, ami a héten volt.
Valami lehet a levegőben, valamilyen fura front talán... ő sem tud rá magyarázatot. Azt kívánom, hogy
múljon el minél hamarabb nálad is!

Nagyon tetszik Yiék minimalista kis lakáskája:

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (16/18)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. december 1. 6:47

cicus írta:Ahogy írtad,tényleg megkezdődött az őrület :) Annyira izgultam.
hogy Yi valami olyat tesz amiért ő is rosszul jár,persze értem,hogy segíteni akar
az ártatlan öccsének,hiszen még a szülők sem hisznek neki,ráadásul Phatson is
csak mégjobban belegabalyodik a hazugságokba.A rendőrségről már nem is mondok
semmit.Az is nevetséges,hogy egy nagyon sajnálommal akar valaki a büntetése alól
felmentést kapni,ráadásul úgy hogy mást ítéljenek akár életfogytiglanra is azért,
amit ő követett el.A lényeg,hogy neki jó legyen (persze nem jó annyira) de jól
eltölti mégis az idejét ott Honkongban,esznek isznak kirándulnak,kísérgeti a lányát
az iskolába.Tudatosság egy szemernyi sem és a csaj annyira gátlástalan,persze biztos
bejátszik a környezet is.Azt hiszem a végén sem fogunk unatkozni,mert van még
néhány elvarratlan szál.Kíváncsi vagyok a céget ki viszi tovább hiszen a fiúk még
tanulnak már csak Phatson maradt,aki képes rá,mert a fiúk kihullottak,de hát ő
ugyebár nő ;) és az utolsó a sorban.A sárkány nagyi jobban örült volna ha a lánya
viszi el a balhét. Azért ezt a Vegast is orrba tudnám nyomni,mert ha megmutatja a
bizonyítékot,nem kellett volna Yinek ennyire messzire mennie,mert félek lesz még
ennek böjtje.Na de holnap úgyis megtudjuk.


Szia Cicus! Jók a következtetéseid, például Yi esetében. Emiatt én is be tudnék húzni Vegasnak egy
hatalmasat. Viszont más miatt meg kicsit megbocsátok neki, de ez még maradjon titok addig, amíg
ki nem teszem a befejező részeket (ahogy befejeztem a válaszadást, már pakolom is ki őket).
Eszembe sem jutott, hogy a fegyver nincs megtöltve, annyira megijedtem, hogy Mate megöli magát.
Azonnal arra gondoltam, hogy Yi-t is börtönbe zárják majd Toei mellé, akit már meg is vertek a "nézése"
miatt. Jó lecke ez neki.

Neked is kellemes Adventet! Csodaszép az a csendélet! És az a mézeskalács tálka! Fantasztikus!

A cég ügyében a részvényesek döntenek. Pete-nek van a legtöbb részvénye, rajta is múlik, ki fogja
vezetni a jövőben. Mindjárt kiderül, kinek mondja ezt:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (16/18)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. december 1. 6:53

Kata58 írta:Nagyon igazad van cicus, most nem tudok aludni, nem tudom az ágy a hideg vagy más játszik közre, de most nagyon nem bántam volna ha már kint lett volna a felirat annyira izgat a két rész...hiába tudom mi a vége, mert a dialógusok is nagyon fontosak, nem csak amit mi natúrban leképezünk magunknak. Rettenetesen izgultam Yiért én is, mert nagyon belevaló srác, remek nyomozói ösztönnel..szinte sajnálom hogy vége is a sorinak, mert olyan jó lett volna a 3 legnagyobb fiúnak a sorsába is belemélyedni, hogy hogyan tovább. Mire viszik. Yi barátnője is milyen ügyes, talpraesett, élvezem a kapcsolatukat, és bár mindent megbeszélnek egymással, itt most nem merte beavatni barátnőjét. Hát kíváncsi leszek ha hazajön mit fog szólni a barátnő... :)) :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Azt hiszem lesz itt egy kis fejmosás. Amúgy milyen érdekes volt a nagyi, amikor az orra alá mormolta, hogy vajon a megfelelő embert állítják e elő... :-bd


Kata! Már teszem is ki az utolsókat. Neked is vannak jó megérzéseid, mindjárt kiderül, hogy
mely téren.

Arra gondolok, hogy Yi nem bizalmatlanságból nem avatta be a barátnőjét, hanem azért, hogy
megvédje. Jobb, ha nem tud semmiről. De így meg nagyon kétségbeesett szegény.

Mindjárt kiteszem a képeidet is. Este későn jöttem haza, telefonról meg nem tudok fórumozni.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. december 1. 7:11

Jó szórakozást kívánok az utolsó két részhez!

A Jiraanan család több, mint húsz éves titkának minden részletére fény derül, és arra is,
hogy mit okoz egy olyan hagyomány ápolása, aminek egy mai modern társadalomban már
nincs létjogosultsága, és amit szerencsére a későbbi generációk már nem fognak követni.
Nagymama magába szállt. Szálak elvarrva. Talán a széthullott család is újra magára talál.


Kép
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: chain » 2019. december 1. 9:27

Üdv.
Köszönöm szépen a 17-18.rész feliratát.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. december 1. 9:30

Drága Rita, köszönöm hogy általad ismét gazdagabbak lettünk egy csodás történettel, mert minden jó ha jó a vége :D
Nemsokára nézem is köszönettel vittem a befejező részek feliratait. Csodaszép vasárnapot mindenkinek! :x :ymhug: :flower1: :-bd
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2019. december 1. 10:01

Kedves Rita, nagyon szépen köszönöm az utolsó részt is. Örülök, hogy végig tudom nézni.
Külön köszönöm, hogy megmutattad mit kell csinálni, hogy ne kelljen mindig "visszajárnom". Már kerestem mindenféle címen, de erre nem gondoltam. Tudod mennyire nem szeretem online nézni, csak a szükség most ezt hozta. Várom haza Bencét, /a héten nem tud jönni/ hogy véglegesítsük ezt az állapotot, amit én időszakosan tudok csak elérni. A szerelő semmit sem tudott segíteni.

Nemrég ébredtem, valami biztos van a levegőben, én is nagyon érzem. Ilyenkor még a kutyánk is nyugtalan.
Az angyalkás kép nagyon szép a mézeskalácsokkal együtt..... gratulálok a készítőnek, vagy tulajdonosának.
Régen jártam a fotónézőben. Annyira lefoglalt ez az állapot, amiben egy ideig semmire sem mentem.

Remélem sikerül még ilyen jó sorozatot találnod, remek társakra akadtál itt, persze ez nem véletlen, vonzod a jó embereket.
Szép vasárnapot kívánok. :littlehearth:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. december 1. 10:40

Szia Rita!
Gyönyörű ajándékot kaptunk tőled Advent első vasárnapján.
Nagy köszönet érte,már nézem is,nem húzom az időt :x
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2019. december 1. 10:47

Kedves Rita! ^:)^ Köszönöm a befejezést! Neked is szép vasárnapot kívánok! :-h :littlehearth: :movingflower:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. december 1. 12:30

Megkönnyeztem azért nem semmi befejezése volt és ahogy kibontották még a titkokat :(( . De valóban, csak úgy lehetett továbblépni, hogy mindenki elmondja azt amit a múltban kellett, de ideje volt már ezt a zsákot letenni, és tiszta lappal indulni, vagy talán továbbmenni. Sajnos valóban van olyan az ember életében, hogy nem lehet továbblépni, ha az ember nem tisztázza azokat a dolgokat amik elrontották a családi békét! Nagymama is most már megnyugodhat, egy fő kivételével együtt a család és lányától is bocsánatot kért. :ymapplause: \:D/ . Végül minden a helyére került, de ha jól látom egyedül Yí barátnője nem került elő..vagy elkerülte volna a figyelmemet? :-ss
Köszönöm az élményt, amellyel megismertetted velünk ezt a gyönyörű sorozatot, biztos hogy majd újranézem :x :D :ymhug: :littlehearth:
Eugenia
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:19

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Eugenia » 2019. december 1. 16:45

Kedves Rita! Köszönöm szépen a feliratokat. Üdv: Eugenia
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2019. december 1. 17:08

Rita Kedves!


Nagyon szépen köszönöm az In Family.... teljes fordítását, a munkádat és a letöltési lehetőséget. Szeretettel: Ildikó :ymhug: %%- :littlehearth:
Avatar
Ancsapancsa
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2019. január 15. 20:31

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Ancsapancsa » 2019. december 1. 17:46

Nagyon szépen köszönöm az élményt! Jó volt látni hogyan működik más országban egy nagy család. Melyek a közös pontok, melyek a különbségek. Nagyon pozitív dolognak tartom, hogy mindenre fény derült és akiknek bocsánatot kellett kérni, azok bocsánatot kértek, a másik fél pedig megbocsátott. Még a nagymama is változott, és belátta a múltban okozott hibáit, amelyért bocsánatot kért! Még egyszer köszönöm Rita, hogy rátaláltál és lefordítottad fénysebességgel! Én online néztem legtöbbször, ezért azt is köszönöm, hogy elérhető volt a videán! :littlehearth: ^:)^
Avatar
csip
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:15

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: csip » 2019. december 1. 19:09

Köszönöm szépen a sorozat fordítását!
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2019. december 1. 20:47

Én úgy láttam, hogy a bocsánatkérés azért nem valósult meg 100 %-ban.
Phatson azért azt nem vallotta be, hogy segíthetett volna a bátyjának, mikor még volt ereje ahhoz, hogy Ő a kezét felemelje.
Telefonálás közben megtorpant és még akkor élt az áldozat.
Vagy csak én láttam így? Ha nem így volt akkor is félreérthető volt a jelenet.
Ti hogy láttátok.
A gyilkosság-haláleset után azt hittem összeomlott a világ, el sem tudtam képzelni, most hogyan tovább.
Köszönöm a sorozatot, nagyon tetszett.
Nekem nagyon kedves jelenet volt a 4 fiú az ágyban, mennyire élvezték az együtt alvást.
Sajnálom, hogy Yi barátnője nem jött vissza.
Meimeinek azért én nem tudtam megbocsájtani, az apjának inkább.
Avatar
jutka12
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016. március 1. 23:20

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: jutka12 » 2019. december 1. 21:00

Kedves Rita!
végére értem, és bár ritkán érzem a könny előtti szorító érzést, de most a nagymama és lánya utolsó jeleneténél így jártam.
jól lekerekítettek mindent, Mate feloldozó szavai őt is visszaemelik a bajok előtti szintre, sajnos eltelt 20 év és most egy újabb bő ennyi az életből...kitudja lesz-e hosszan beérő gyümölcse?
a fiuk finom rezdülései is jól ábrázoltak. meimei -nek is feloldozás jár, és meg is kapja lassan mindenkitől.
a zavaros kamaszkor stabil családban is kihoz /produkál őrültségeket. melyek nyomait csak idő oldja fel (és ahogy Mate mondja ha dolgozunk majd rajta)

Cris "szennyese" és Phatson viselkedése a sajátjával.... nekem kicsit sok volt. talán ez volt ami folytatólagossága miatt nehezen feloldozható.--és ezért is jól ábrázolták-hogy ezt érezzem ki a filmből.
Phatsonra egyébként is sok fekete pontot osztottam magamban, de persze mégis négy fiú biztonságos közegben nevelődött azért meg pirosakat adtam:-)

köszönöm újra csak , hogy ezt a sorozatot, hogy fordításod által láthattam.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. december 2. 5:19

Kedves Kata, Chain, Ildikó, Cicus, Nagyi, Eugénia, Ildikó (csabamama),
Ancsapancsa, Csip és Jutka!


Nagyon szívesen a fordítást!

Köszönöm a sok hozzászólást azoknak a kedves társaimnak, akik velem együtt haladtak a sorozat
nézésével. Szerettem olvasni a véleményüket, sokat számított a támogatásuk. Jó volt együtt mozizni!

A maratonozóknak jó szórakozást kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. december 2. 5:31

nildiko írta:Kedves Rita, nagyon szépen köszönöm az utolsó részt is. Örülök, hogy végig tudom nézni.
Külön köszönöm, hogy megmutattad mit kell csinálni, hogy ne kelljen mindig "visszajárnom". Már kerestem mindenféle címen, de erre nem gondoltam. Tudod mennyire nem szeretem online nézni, csak a szükség most ezt hozta. Várom haza Bencét, /a héten nem tud jönni/ hogy véglegesítsük ezt az állapotot, amit én időszakosan tudok csak elérni. A szerelő semmit sem tudott segíteni.

Nemrég ébredtem, valami biztos van a levegőben, én is nagyon érzem. Ilyenkor még a kutyánk is nyugtalan.
Az angyalkás kép nagyon szép a mézeskalácsokkal együtt..... gratulálok a készítőnek, vagy tulajdonosának.
Régen jártam a fotónézőben. Annyira lefoglalt ez az állapot, amiben egy ideig semmire sem mentem.

Remélem sikerül még ilyen jó sorozatot találnod, remek társakra akadtál itt, persze ez nem véletlen, vonzod a jó embereket.
Szép vasárnapot kívánok. :littlehearth:

Kedves Ildikó! Ha letöltöd a videás videókat máris nem kell online nézni. Megértelek, én se szeretek
internetnek, meg idegen szolgáltatók kegyeinek kiszolgáltatva lenni. Az a legjobb, ha itt van a gépemen
a sorozat és akkor nézem, amikor én akarom, és olyan tempóban, ahogy jólesik.

Én is nagyon örülök, hogy megtörtem a magányomat és társakat fogadtam magam mellé. Akkor még nem
gondoltam rá, de így legalább nem marad magára a fórum, ha én már nem fogok fordítani. Hála nekik, nem
fog megállni az élet, pörgünk tovább ezerrel. :D :littlehearth: Akkor majd én is néző leszek, a társaim nézői.

:flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. december 2. 5:31

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 17-18.rész feliratát.

Szia! Nagyon szívesen!

%%- %%- %%- @};- @};- @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. december 2. 5:32

cicus írta:Szia Rita!
Gyönyörű ajándékot kaptunk tőled Advent első vasárnapján.
Nagy köszönet érte,már nézem is,nem húzom az időt :x

Szia Cicus! Jó szórakozást az utolsó részekhez is!

%%- %%- :movingflower: :movingflower: %%- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. december 2. 5:34

Magdimama írta:Kedves Rita! ^:)^ Köszönöm a befejezést! Neked is szép vasárnapot kívánok!

Kedves Nagyi! Neked is nagyon szívesen! Szép napot kívánok!

:flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. december 2. 5:38

Kedves Kata! Egyetértek veled. Ezt a zsákot már ideje volt letenni, nem lehetett tovább cipelni.
Sajnos Yi barátnője elment. Vagy túl durvának tartotta Yi akcióját, vagy a bizalmatlanságát
nem bírta elviselni. Már nem tudjuk meg sajnos. Nagyon sajnálom, hogy így alakult. Szerettem
Kimet.

:littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:

Vissza: “Thaiföld”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég